Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz. VI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki wybieramy tytuł VII cz. naszego wątku?
Wiosna za oknem, pąki strzelają, kolejne Mamuśki na porodówki gnają. V-VI 2012 cz.VII 3 4,35%
Wiosna za oknem,wyprawki czekają, kolejne Mamuśki na porodówki gnają.V-VI 2012 cz.VII 5 7,25%
Która następna?Której się spieszy? Wciąż mamy w wątku za mało dzieci.V-VI 2012 cz.VII 7 10,14%
Ptaszki ćwierkają, wiosna wszędzie, który brzdąc następny będzie? V-VI 2012 cz. VII 11 15,94%
W nosie z terminami, pierwsze na wątku Mamy już mamy. Mamy V-VI 2012 cz. VII 3 4,35%
To my, Mamy majowo-czerwcowe! Na dzieci czekają wyprawki gotowe.Mamy V-VI 2012 cz.VII 5 7,25%
Worek z dziećmi rozwiązany, pierwsze Mamy w wątku... mamy! Mamy V-VI 2012 cz. VII 23 33,33%
Worek z dziećmi rozwiązany, już są w wątku pierwsze Mamy! Mamy V-VI 2012 cz. VII 9 13,04%
Pierwsze dzieci tulą nasze mamy, na kolejne już czekamy. Mamy V-VI 2012 cz. VII 1 1,45%
Pierwsze dzieci witają nasze mamy, na kolejne już czekamy. Mamy V-VI 2012 cz. VII 2 2,90%
Głosujący: 69. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 13:30   #1621
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

poodkurzałam trochę w salonie. mąż jak chce może odkurzyć jeszcze raz. mi się nie chciało tak dokładnie.
najchętniej bym się położyła spać. ale i tak nie umiem w dzień zasnąć :/

wózek wywiozłam do malej do pokoju. na święta nie musi mi w salonie stać. jeszcze tylko ciuchy przerzucę do sypialni i może przychodzić koleżanka z pitem.


aaaa jeszcze surówka i ziemniaki.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:34   #1622
8ewus8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 389
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Masz rację.
Perse tak pisała....
Wiem, że żadna z nas wtedy nie myślała o takiej tragedii, ale teraz można to interpretować...
Ja już nie odważę się tak powiedzieć i napisać
Już nawet nie mówię o Perse, bo u niej to akurat 10 tyg przed terminem, ale jednak ja bym chciała do tego 37 tyg szczęśliwie dotrwać., najlepiej chyba urodzić chwilę przed terminem, tak z tydzień byłoby dla mnie optymalnie

A jak to jest z tą pępowiną? Jak widzi lekarz, ze dziecko jest owinięte to od razu kieruje na cc?
8ewus8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:35   #1623
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

no to sie spakowalam

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

no i musze posprzatac....
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:37   #1624
8ewus8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 389
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Nie wiem gdzie nasz znawca kwiatowy Tacca, ale może któras inna zna takiego kwiatka doniczkowego, który kwitnie na biało, przypominają te kwiatki trochę anturium, tylko mniejsze a liście ma takie sporawe, zielone.
Coś mi się z nim dzieje, poczytałabym w necie, ale nie wiem jak się zwie.
8ewus8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:40   #1625
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Już nawet nie mówię o Perse, bo u niej to akurat 10 tyg przed terminem, ale jednak ja bym chciała do tego 37 tyg szczęśliwie dotrwać., najlepiej chyba urodzić chwilę przed terminem, tak z tydzień byłoby dla mnie optymalnie

A jak to jest z tą pępowiną? Jak widzi lekarz, ze dziecko jest owinięte to od razu kieruje na cc?
mojej kuzynki syn był kilka razy obwiązany pępowiną i to było wskazanie do cc, bo inaczej przy sn mógł by się udusić
__________________
w57vpc0z8sa98om5synuś
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpno28lwjv.png
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:40   #1626
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Skrzydłokwiat? A co Ci się z nim dzieje? On lubi dużo pić Ale nie można przesadzić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skrzydlokwiat.jpg (42,9 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez Gaabbi
Czas edycji: 2012-04-06 o 13:42
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:43   #1627
8ewus8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 389
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Już znalazłam w grafice Skrzydłokwiat się dziad zwie.

Ooo dzięki Gaabbi
A bardzo mi więdnie mimo podlewania i te listki co wypuszcza są takie malutkie bardzo i pozwijane.Już nie pamiętam nawet kiedy kwitł ostatni raz...

Edytowane przez 8ewus8
Czas edycji: 2012-04-06 o 13:45
8ewus8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 13:46   #1628
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Już nawet nie mówię o Perse, bo u niej to akurat 10 tyg przed terminem, ale jednak ja bym chciała do tego 37 tyg szczęśliwie dotrwać., najlepiej chyba urodzić chwilę przed terminem, tak z tydzień byłoby dla mnie optymalnie

A jak to jest z tą pępowiną? Jak widzi lekarz, ze dziecko jest owinięte to od razu kieruje na cc?
nie wiem ale nam na sr mówili, że większość dzieci rodzi się okręconych pępowiną. Nie wiem czy jest to wskazanie do cc??? wydaje mi się, że może, ale pewnie tylko wtedy kiedy widać, że ma to wpływ na tętno dziecka. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie nasz znawca kwiatowy Tacca, ale może któras inna zna takiego kwiatka doniczkowego, który kwitnie na biało, przypominają te kwiatki trochę anturium, tylko mniejsze a liście ma takie sporawe, zielone.
Coś mi się z nim dzieje, poczytałabym w necie, ale nie wiem jak się zwie.
Ewuś a może to właśnie anturium tylko, że białe?
wpisz w google anturium białe i zobacz czy to jest to. Może to być też moja ulubiona kalia.

aaa już masz odpowiedź... skrzydłokwiat
__________________


Edytowane przez kaśka k
Czas edycji: 2012-04-06 o 13:48
kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:46   #1629
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
ja chyba rodzę - właśnie odeszły mi wody....bo nie sądzę, żebym tyle sikała! zaraz przyjedzie kolega i zabiera mnie do szpitala
Kapukat, dawaj znać na bieżąco!
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
no tak mi gin pow
śliweńko,nie chcę podważać słów twojego gina,ale wody moga odejść również jeśli dziecko nie jest ułożone główką w dół..A jak Twoje maleństwo jest ułożone? Moja koleżanka miała ułożenie miednicowe i odeszły wody przed terminem cesarki ( bo miała taką zaplanowaną) i jak pojechała do szpitala i potwierdziło się,że odpływa płyn wodniowy,to miała zaraz cięcie.
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:47   #1630
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Fajny taki kolor zamówiliście??
taki, indentyczny

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Teraz spojrzałam, że kapukat to ma termin dopiero za miesiąc. trochę szybko ją zebrało...
jak, trochę dziś kończymy z kapukat 37t

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
taki podstawowy pszenny bo mi najlepiej smakuje.. jak bułka mmm ale planuje kiedyś zacząć jakieś pełnoziarniste robić - bo wiadomo zdrowsze, ale mąż mi nigdy mąki na nie nie kupił bo jakoś skład tych mieszanek mu się nie podoba :/ a ja nie wiem czy w piekarni nie dodają do chlebka karmelu, żeby ciemny był

tam gdzie jadę w kościele nie ma rezerwacji, no chyba że taka "przez zasiedzenie" stałych bywalczyń ale też nie siądziesz bo wzrokiem Cię zamordują "bo jak śmiała usiąść, nie wychowana..."

ja już ostatnio na badaniach glukozy usłyszałam tekst "kobiety w ciąży mają pierwszeństwo a ludzie chorzy mszą siedzieć" powiedziany przez babkę w wieku ok 50+ lat a starsi ludzie nic nie mówili.. myślałam, że padnę ze śmiechu.. tak jak po niej nie było widać choroby, tak po kobietach w ciąży nie widać, czy mają ciąże zagrożone, czy je coś boli itd. no ale poprawiła mi humor tym tekstem
tak dodają karmel
u mnie na szczęście też nie ma ale święta to zapewne będzie więcej osób, u mnie w parafii ksiądz raz mówił że na 20tyś. parafian policzyli jednej niedzieli i chodzi do kościoła 4tyś.

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
Ja cały czas liczę na to, że jak dzisiaj będą wszystkie miejsca zajęte to ktoś mi ustąpi, mąż dzwonił do mnie i powiedział, że jak nikt mi nie ustąpi i będę musiała stać albo cokolwiek będzie nie tak to wychodzimy i tyle.



Ławki rezerwowane?? o kurde...myślałam, że takie rzeczy to np. tylko jak jest chrzest...

za wózek, ładny kolorek



U nas tyle dobrze, że podczas tej długiej ewangelii ksiądz mówi, żeby usiąść, ja na rezurekcję w niedzielę chyba nie pójdę tylko na późniejszą mszę.

Muszę nastawić pranie i biorę się za ścieranie kurzy. Ciekawe jak tam Kapukat...
są w parafiach i płaci się składkę roczną

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
może ktoś się zlituje i Ci ustąpi kolejkę.... berety sie pewnie już dawno wsyspowaidały wiec teraz będą w kolejkach normalni grzesznicy
ja strasznie chcialam isc na czuwanie dzisiaj, ale chyba nie dam rady... :/
świąt w kościele też się obawiam, ale moze jakoś dam radę.



TRZYMAMY Z MOIM BOBASEM KCIUKI !!!!! daj znać już po !
co ty nikt nie ustąpi w labo to się jeszcze kłócą o kolejkę a w sklepie nie wspomnę

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
ja wczoraj rozliczałam, teraz fajne są programy do rozliczeń, ale większość na stronach jakiś fundacji, gdzie od razu automatycznie wpisywany jest krs tej fundacji!! no i się trochę nawkurzałam, bo chciałam oddać 1% mojej sąsiadce i tym sposobem musiałam ręcznie wypisywać!

Dziewczyny nie piszcie, ze chcecie już urodzić, rozumiem 2 tyg przed terminem, ale miesiąc przed to jeszcze tyle powikłań występuje, dziecko jako wcześniak musi być pod opieką lekarzy przez ileś tam miesięcy po porodzie, znam kilka wcześniaków z 8 miesiąca i to jest naprawdę problem. Nawet w 36 tyg kości czaszki są dosyć miękkie, płuca nadal dojrzewają...

na szczęście kapukat skończyła 37t
Cytat:
Napisane przez blueelektron Pokaż wiadomość
mojej kuzynki syn był kilka razy obwiązany pępowiną i to było wskazanie do cc, bo inaczej przy sn mógł by się udusić
nie pisz tak bo wystraszysz wszystkie mamy

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
Kapukat, dawaj znać na bieżąco!


śliweńko,nie chcę podważać słów twojego gina,ale wody moga odejść również jeśli dziecko nie jest ułożone główką w dół..A jak Twoje maleństwo jest ułożone? Moja koleżanka miała ułożenie miednicowe i odeszły wody przed terminem cesarki ( bo miała taką zaplanowaną) i jak pojechała do szpitala i potwierdziło się,że odpływa płyn wodniowy,to miała zaraz cięcie.

u mnie powiedział nie ma takiej opcji by odeszły
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:49   #1631
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez kaśka k Pokaż wiadomość
nie wiem ale nam na sr mówili, że większość dzieci rodzi się okręconych pępowiną. Nie wiem czy jest to wskazanie do cc??? wydaje mi się, że może, ale pewnie tylko wtedy kiedy widać, że ma to wpływ na tętno dziecka. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Zgadza się,co drugi poród to maleństwo jest owinięte. Nie jest to wskazanie do cięcia. Chyba że podczas proodu znacząco spada tętno po skurczu,albo bez zupełnego zsynchronizowania ze skurczami.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość


u mnie powiedział nie ma takiej opcji by odeszły
A jak ułozone jest Twoje maleństwo?
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 13:50   #1632
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Już znalazłam w grafice Skrzydłokwiat się dziad zwie.

Ooo dzięki Gaabbi
A bardzo mi więdnie mimo podlewania i te listki co wypuszcza są takie malutkie bardzo i pozwijane.Już nie pamiętam nawet kiedy kwitł ostatni raz...
On powinien mieć, wg mojej wiedzy, wilgotno, ale nie można go przelać (jak każdego kwiatka). Pooglądaj go wnikliwie, może ma jakieś robale Zobacz ziemię, czy nie ma pleśni. To generalnie nie jest kwiatek trudny w hodowli Ale mojej przyszłej Teściowej też padł. Jej nawet zamia padła ostatnio, a miała taką ładną. Nagle zaczęły Jej zdychać wszystkie kwiatki i nie możemy znaleźć przyczyny
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:51   #1633
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
Zgadza się,co drugi poród to maleństwo jest owinięte. Nie jest to wskazanie do cięcia. Chyba że podczas proodu znacząco spada tętno po skurczu,albo bez zupełnego zsynchronizowania ze skurczami.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------



A jak ułozone jest Twoje maleństwo?
pośladkowo, wcześniej było w poprzek, wg gina na poród nie zapowiada się w najbliższym czasie ale brzuch się już mi obniżył
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:52   #1634
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Teraz spojrzałam, że kapukat to ma termin dopiero za miesiąc. trochę szybko ją zebrało...
Ale u Kapukat tp. nie był taki oczywisty jak u większości z nas, o ile dobrze pamiętam to OM miała kilka miesięcy wcześniej więc tp. obliczyli jej tak mniej więcej na oko. Równie dobrze kapukat może być już w 40tc
Cytat:
Napisane przez kaśka k Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaa porody!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

trzymam kciuki.

cała jestem w ciarkach i zestresowana jakbym to ja co najmniej rodziła.

Dziś mam wizytę, więc dowiem się jak wyszło ktg i jak szyjka, mam nadzieję, że nie powie mi lekarz, że rodzimy za chwilę...

trzymać kciuki
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:53   #1635
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

co lekarz to ma swoje teorie, no nie pomyślałam , on był po prostu mega poplątany i tak zadecydowali
__________________
w57vpc0z8sa98om5synuś
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpno28lwjv.png
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:54   #1636
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
pośladkowo, wcześniej było w poprzek, wg gina na poród nie zapowiada się w najbliższym czasie ale brzuch się już mi obniżył
dobrze,że już nie w poprzek.. to najważniejsze. No skoro gin tak uważa,to nie zamierzam podważać jego słów.
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:58   #1637
8ewus8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 389
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Aha, nie spojrzałam u kapukat który to tydzień, tylko tak sobie wydedukowałam, że skoro ma termin na 2 maja to praktycznie za miesiąc.

Gaabbi no własnie do tej pory nie było z nim problemów, robali żadnych nie ma a z miesiąc temu, jak zaczął marnieć, to go przesadziłam do nowej ziemi, te nowe listki, które puszcza są malutkie i takie jasnozielone bardzo. Podlewam jak tylko widzę, że ma sucho, stoi w świetle rozproszonym...nie wiem czego on jeszcze ode mnie oczekuje.

no i jeszcze mam taki problem z pachirą, nowe listki wychodzą pozwijane a stare żółkną.

Edytowane przez 8ewus8
Czas edycji: 2012-04-06 o 14:01
8ewus8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:01   #1638
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
dobrze,że już nie w poprzek.. to najważniejsze. No skoro gin tak uważa,to nie zamierzam podważać jego słów.
a z ciekawości czemu, że nie w poprzek? to ma jakieś znaczenie czy w poprzek czy skośnie czy pośladkowo? bo że głową w dół to wiadomo, że dobrze
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:02   #1639
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Aha, nie spojrzałam u kapukat który to tydzień, tylko tak sobie wydedukowałam, że skoro ma termin na 2 maja to praktycznie za miesiąc.
Bo taki jej lekarze podali tp. ale sama kiedyś pisała że nie wie na jakiej podstawie obliczyli
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 14:03   #1640
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Pozwolę sobie wrzucić zdjęcia, które miałam wrzucić już kiedyś
Ciuszki od Mamy P i moje ukochane tulipany, które już czwarty dzień cieszą moje oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bird.jpg (172,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tył bird.jpg (121,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tulipanki.jpg (174,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smok.jpg (162,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kocyk.jpg (164,0 KB, 30 załadowań)
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:06   #1641
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
a z ciekawości czemu, że nie w poprzek? to ma jakieś znaczenie czy w poprzek czy skośnie czy pośladkowo? bo że głową w dół to wiadomo, że dobrze
W poprzek, czyli położenie poprzeczne,jest bardzo niebezpieczne. nie można przy nim dopuścić do regularnej czynności skurczowej i odpłynięcia płyniu,ponieważ grozi to zaklinowaniem dziecka,wypadnięciem pępowiny, rączki i co najgorsze- pęknięciem macicy. w takich przypadkach ustala sie termin cesarki, nieco wczesniej niż 40tc.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wrzucić zdjęcia, które miałam wrzucić już kiedyś
Ciuszki od Mamy P i moje ukochane tulipany, które już czwarty dzień cieszą moje oczy
Gabbi,ja też uwielbiam tulipany!
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:06   #1642
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Aha, nie spojrzałam u kapukat który to tydzień, tylko tak sobie wydedukowałam, że skoro ma termin na 2 maja to praktycznie za miesiąc.

Gaabbi no własnie do tej pory nie było z nim problemów, robali żadnych nie ma a z miesiąc temu, jak zaczął marnieć, to go przesadziłam do nowej ziemi, te nowe listki, które puszcza są malutkie i takie jasnozielone bardzo. Podlewam jak tylko widzę, że ma sucho, stoi w świetle rozproszonym...nie wiem czego on jeszcze ode mnie oczekuje.

no i jeszcze mam taki problem z pachirą, nowe listki wychodzą pozwijane a stare żółkną.
hmmm, nie wiem co może być przyczyną.
Pachorą? Ona tak ma, że wypuszcza u góry nowe liście, a te na dole gubi. W ten sposób zwiększa się jej (wydłuża) ta łodyga zdrewniała.
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:08   #1643
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Śliczne ten pierwszy pajacyk super

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
W poprzek, czyli położenie poprzeczne,jest bardzo niebezpieczne. nie można przy nim dopuścić do regularnej czynności skurczowej i odpłynięcia płyniu,ponieważ grozi to zaklinowaniem dziecka,wypadnięciem pępowiny, rączki i co najgorsze- pęknięciem macicy. w takich przypadkach ustala sie termin cesarki, nieco wczesniej niż 40tc.
Oooo dobrze wiedzieć czym to grozi.
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:08   #1644
8ewus8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 389
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Zaczynam się bać

śliczny pajacyk taki dziewczęcy z falbankami
na ten kocyk też się napalałam, ale w końcu jakoś tak wyszło, że wzięłam inny, u sprzedawcy, gdzie wszystko kupowałam.
8ewus8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:10   #1645
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wrzucić zdjęcia, które miałam wrzucić już kiedyś
Ciuszki od Mamy P i moje ukochane tulipany, które już czwarty dzień cieszą moje oczy
super ta bluzeczka
__________________
w57vpc0z8sa98om5synuś
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpno28lwjv.png
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:11   #1646
8ewus8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 389
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

http://www.swiatkwiatow.pl/pachira-p...ica-id443.html o to mi chodzi.
No może i racja, ze te dolne żółkną, ale te nowe też nie są takie jak powinny. Poza tym nie wiem jak ludzie te warkocze robią, u mnie to nierealne, chyba bym ją połamała.
8ewus8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:11   #1647
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wrzucić zdjęcia, które miałam wrzucić już kiedyś
Ciuszki od Mamy P i moje ukochane tulipany, które już czwarty dzień cieszą moje oczy
sweet

btw - bardzo lubie te kolekcje bialych oslonek z ikei
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:12   #1648
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

kocyk wygląda na super milutki
__________________
w57vpc0z8sa98om5synuś
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpno28lwjv.png
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:14   #1649
kaśka k
Raczkowanie
 
Avatar kaśka k
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 288
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wrzucić zdjęcia, które miałam wrzucić już kiedyś
Ciuszki od Mamy P i moje ukochane tulipany, które już czwarty dzień cieszą moj oczy
koszulka z "bestią" wymiata
gdzie kupiłaś?
__________________

kaśka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:21   #1650
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy! Mamusie V-VI 2012 cz.

Ciekawe jak tam Kapukat czy już się coś zaczyna
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.