Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 2011 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tutuł
"Koko Koko Mamuśki wrześ-paź są spoko!" 0 0%
"Dzieciaczki nam po podłodze zasuwają, na kawę i wizaż nam czasu nie daja!" 10 31,25%
"pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" 13 40,63%
"dawno temu były brzuszki, a tu raczkują nam maluszki' 2 6,25%
"Pełzam sobie po pokoju, zabawki w rączki i do boju!" 4 12,50%
"Jestem bobo i wy nie wiecie ze mam najlepsza mame na swiecie!" 1 3,13%
"Mama pyszne zupki gotuje, a dziecku z radości pupka podskakuje' 0 0%
"Stawiamy pierwsze kroczki, za chwilę świętujemy roczki " 2 6,25%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-23, 10:11   #3541
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
wszystko mi wczoraj padło, lapek sie wyłączyl, pożarłam sie masakrycznie z tż, Mikul w nocy plakał i sie budzil srednio co godzine wiec czuje sie jakbym miala beton na oczach a w ogole dzien dobry wszystkim!
Oj

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Witamy środowo albo raczej przed czwartkowo

Monia to miałaś wesoło nie ma co, ale kochana zapomnij szybko bo już jesteś PO

Szarifa Ty masz takie cyrki z jedzeniem obiadków jak ja to Ci powiem że moja mama odkryła sposób że mała zjada cały obiadek aż sama dzióbek otwiera ale metoda - klękajcie narody normalnie.. mama karmi ją na stojąco tzn. stoi trzyma małą na jednej ręce i drugą karmi wczoraj jak mała jadła obiadek to obie byłyśmy upaprane w zupce, zachlapana podłoga i mała cała ufunfrana ale najedzona tylko ja musze coś na serce brać bo zawału dostaje jak mi zupa po nogach leci

Padam na pyszczek, spałam jakieś 3 godziny bo mała balet urządziła w sumie nie wiadomo o co :/

Dziewczyny są jakieś uniwersalne pałąki do wózków?? Mam parasolke tylko z pasami

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------



awantury z tz wspolczuje a poza tym witam w klubie spiących
Na stojaco znaczy sie lewa reke bede miala jak Pudzian Dzisiaj sprobuje dobrze zblenderowac obiadek (najpierw musze go ugotowac ), a jak nie zadziala to bede probowac na stojaco, a co, wszystkie sposoby dobre, zeby dziecko zjadlo

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Bry, bo nie dzień dobry,
poszłam spać o 4.30, na nogach jestem od 9. Zośka zasnęła dopiero po 23, budziła się z płaczem co pół godziny i nim zdążyłam się położyć, to ona obudziła się już dokumentne z rykiem w dodatku krztusząc się śliną. I do 4 jak już się uspokoiła szalała po mnie na łóżku. A od rana znowu szaleństwa, nauczyła się siadać, to teraz nic innego nie robi plus trenuje wstawanie na wszelkie możliwe sposoby najlepiej trzymając się włosów mamy (ała).

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Sharifa wzięłam mała kromeczkę chleba, obcięłam skórki, posmarowałam masłem i dałam dziecku, O dziwo sama sobie powolutku memlała i zjadła.

Acelinka, ja mam już wszystko pochowane co jest w zasięgu ręki Zo, bo to się czasem nie da upilnować, gdyż wszystko rozgrywa się mam wrażenie w ułamkach sekund.

Lulka

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Irmith, Archi znalazła na all jakiś uniwersalny pałąk i kiedyś tu linka wklejała, także są. My nie mamy pałąka, ale na razie nie odczuwam jego braku.
O matko co za noc Jak Zoska pojdzie na drzemke to Ty idz razem z nia odespac troche.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 10:14   #3542
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Sharifa, jak znam swoje szczęście to ona dziś spać nie będzie chciała w dzień. Odkąd opanowała nowe umiejętności to jest jak w amoku, już ledwo na oczy patrzy, ale dalej się gimnastykuje...
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 10:17   #3543
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Sharifa, jak znam swoje szczęście to ona dziś spać nie będzie chciała w dzień. Odkąd opanowała nowe umiejętności to jest jak w amoku, już ledwo na oczy patrzy, ale dalej się gimnastykuje...
Predzej czy pozniej padnie, moze tak jak Marcel Asi w czasie zabawy

Ide pomyslec nad drugim sniadaniem, mialam zrobic jajecznice, ale nie mam masla, a oliwy z oliwek takiej prawdziej Nadia nie lubi, za mocny smak.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 10:20   #3544
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Predzej czy pozniej padnie, moze tak jak Marcel Asi w czasie zabawy

Ide pomyslec nad drugim sniadaniem, mialam zrobic jajecznice, ale nie mam masla, a oliwy z oliwek takiej prawdziej Nadia nie lubi, za mocny smak.
Trzymam kciuki za Nadię, no i sto lat dla niej bo dziś kończy 8 miesięcy
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:04   #3545
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Nadię, no i sto lat dla niej bo dziś kończy 8 miesięcy
A rzeczywiscie Jak ten czas leci

Drugie sniadanko nie smakowalo, bo mama myslala, ze przechytrzy dziecko podajac jogurt zmiksowany z brzoskwinia i ciasteczkiem, nie przeszlo nawet w butli. Tzn wypila odrobine, sprobuje dac jeszcze raz za chwile.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:46   #3546
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Miałam coś podobną noc jak Mama Zosi, młody dał mi popalić dziś, budził się dosłownie co pół godziny z krzykiem, a od 4-30 otworzył oczy i heja
wzielismy go do siebie, po środku sobie chodził a my spaliśmy do 6-30 , w tym czasie chyba kimnął trochę, ale nie wiem ile
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:56   #3547
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

wrocilam ze spaceru i myslalam ze sie roztopie jest masakra na dworze!
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 12:30   #3548
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Z tego co wyczailam Irmith pytalas sie co mnie wkurzylo na chrzcinach no wiec tak:
powtórzę za Mamą Zo- buraki
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość

ajm beeeek
a low ju mi jeszcze?
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Moje dziecko ma zdecydowanie za długie rączki, własnie przed chwilą sięgnęła na wyższą półke za serwetke i zrzuciła dwie szklane ramki całe szczęście że poleciały obok a nie jej na główke. Matko nie wierze że ona już tak wysoko sięga
o kurczaczek- jaka agentka- dobrze,ze się nic nie stało
Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Co do podkreślonego to u mnie innej opcji nie ma, jak nie dam zabawki to łapie za łyżeczkę i wywala jedzonko na siebie, a tak zajmie sie zabawką i ładnie buźkę otwiera, bo bez zabawki nie otworzy za nic A niejadkiem nie jest
A któraś jeszcze musi zabawiać dziecko przy jedzeniu czy tylko ja i Minio??
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
wszystko mi wczoraj padło, lapek sie wyłączyl, pożarłam sie masakrycznie z tż, Mikul w nocy plakał i sie budzil srednio co godzine wiec czuje sie jakbym miala beton na oczach a w ogole dzien dobry wszystkim!
dzień dobry- dobry beton nie jest zły- mam go od 7 m-cy i 13 dni
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Szarifa Ty masz takie cyrki z jedzeniem obiadków jak ja to Ci powiem że moja mama odkryła sposób że mała zjada cały obiadek aż sama dzióbek otwiera ale metoda - klękajcie narody normalnie.. mama karmi ją na stojąco tzn. stoi trzyma małą na jednej ręce i drugą karmi wczoraj jak mała jadła obiadek to obie byłyśmy upaprane w zupce, zachlapana podłoga i mała cała ufunfrana ale najedzona tylko ja musze coś na serce brać bo zawału dostaje jak mi zupa po nogach leci


No i teraz cały wizaż na stojąco będzie karmił
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Sharifa, jak znam swoje szczęście to ona dziś spać nie będzie chciała w dzień. Odkąd opanowała nowe umiejętności to jest jak w amoku, już ledwo na oczy patrzy, ale dalej się gimnastykuje...
prrrrrrrrrrrry szalona!
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Miałam coś podobną noc jak Mama Zosi, młody dał mi popalić dziś, budził się dosłownie co pół godziny z krzykiem, a od 4-30 otworzył oczy i heja
wzielismy go do siebie, po środku sobie chodził a my spaliśmy do 6-30 , w tym czasie chyba kimnął trochę, ale nie wiem ile
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 12:38   #3549
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Irmith, MamoZo, Małgosia, Lullka wzpółczuję nocek
U nas tez po jednej super nocki wróciło do normy. Chyba z 5 pobudek było, ale na szczęście obyło się bez płaczu. A dzień zaczął o 6.30, jak tatuś pracę

Śpi teraz, to mogę chwilke odsapnąc, bo dziś nawet 5 min sam nie chce się pobawić więc latam z nim po mieszkaniu

Irmith każdy sposób jest dobry żeby dziecko zjadło. Jakbym mu pokazała że tam można jeść to bym się wykończyła, bo waży już dychę z hakiem, i trzymanie do na jednej ręce przez co najmniej 15 min by mnie wykończyło. Póki co udaje mi się wcisnąć jedzonko w krzesełku lub bujaczku

Acelinko dzięki za odp nt jajecznicy. Muszę kupić masełko i na dniach machnę dziecku na próbę.

Sto lat dla Nadii za 8 m i dla Natalki za 9 m

Lulka u nas też masakra na dworze. Miałam wyjść z małym na spacer, ale wyjdziemy dopiero po południu, jak ten największy skwar minie. Ale za to na całe popołudnie do znajomych na działkę i grilla
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 12:46   #3550
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

A ta jajecznica to z całych jajek??
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 13:10   #3551
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Dzień dobry

Padam. Od rana biegam za Stefkiem. Wszędzie włazi, wszystko otwiera
I pytanko. Czy pozwalacie swoim berbeciom raczkować po kaflach? Stefek w body na krótki, z gołymi nóżkami dzisiaj cały poranek spędził ze mną w kuchni i nie wiem bo się trochę boje czy się nie zaziębi

Zanim zapomnę Mamo Zo gdzie kupilaś tą maxi spodnicę i czy byly czarne? Bo masz chyba granatową? Kurde szukam i jedyna jaka mi się podobała to taka a'la plisowana, lekka w promodzie...tylko biała była. Reszta to kolorowe, w kwiaty itp.

Potwierdzam piątkowe spotkanie w R. na 12. Tylko gdzie nam najlepiej będzie dojechać i zaparkować?

Kupiłam parówki. Stefkowi smakowało i ładnie gryzł. Dałam narazie troszkę zeby zobaczyć, czy mu się przyjmie
Kupiłam takie w paczce Sokoliki z mięsa drobiowo-cielecego nie oddzielane mechanicznie.

Dałam mu takie kawalki a potem pomyslałam że chyba mialam to najpierw ugotować Ancia wystacza Frankowi jedna parowka i kanapeczka na śniadanie? Po jakim czasie jest głodny?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A któraś jeszcze musi zabawiać dziecko przy jedzeniu czy tylko ja i Minio??
U nas zabawia Miś Rupert na dvd
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 13:20   #3552
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

ja tak szybko tylko napisze w przerwie pomiędzy jednym podpunktem pracy mgr a drugim

ja też nie raz natalcie musze zabawiać w czasie jedzenia, a to smaolocik, a to autko jedzie, czasami nawet jakąś zabawke jej daje. Bajki póki co nie działają

jajecznice z całego jajka

dla NAdii za 8 miesiączków

minio dziękujemy
nie moge uwierzyć że moja dziewuszka jest tak duża!
wracam do pisania, jak tak dalej pójdzie to się dorobie odcisków na palcach
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 14:55   #3553
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Pospałam z Zośka dwie godzinki i już mi lepiej bo rano myślałam ze nie przeżyję tego dnia.

U mnie dziecko zabawiała Świnka Peppa, ale coraz częściej jemy chętnie bez "pomocników", także ta teoria jest jakaś lewa

Małgosiu kupiłam ją w Tesco, były granatowe i brązowe - ale widziałam też coś podobnego w Zarze (była biała i czarna).

no i dla Natalki naszej przodowniczki sto lat sto lat !

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Archi, ja zrobiłam z całego jednego jajka.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

co do sposobów na karmienie, to zauważyłam, że moje dziecię zjada ładnie jak jesteśmy w gościach i z racji braków sprzętów odpowiednich ktoś ja musi trzymać na kolanach u siebie, a mamusia karmi siedząc obok - może to dobry sposób dla mam, które z racji "wagi ciężkiej" swoich pociech nie dadzą rady na stojąco ( bo my to ciągle "waga piórkowa" )
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 15:05   #3554
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
powtórzę za Mamą Zo- buraki

a low ju mi jeszcze?


dzień dobry- dobry beton nie jest zły- mam go od 7 m-cy i 13 dni
Stale i niezmiennie co do betonu ja wiem kochana, ja wiem..po prostu jestem w tym temacie debiutująca i nie moge sie przestawic, wiesz co innego gdyby on sie bawil, a on biedny tak żałośnie plakusia

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Irmith, MamoZo, Małgosia, Lullka wzpółczuję nocek
U nas tez po jednej super nocki wróciło do normy. Chyba z 5 pobudek było, ale na szczęście obyło się bez płaczu. A dzień zaczął o 6.30, jak tatuś pracę

Śpi teraz, to mogę chwilke odsapnąc, bo dziś nawet 5 min sam nie chce się pobawić więc latam z nim po mieszkaniu

Irmith każdy sposób jest dobry żeby dziecko zjadło. Jakbym mu pokazała że tam można jeść to bym się wykończyła, bo waży już dychę z hakiem, i trzymanie do na jednej ręce przez co najmniej 15 min by mnie wykończyło. Póki co udaje mi się wcisnąć jedzonko w krzesełku lub bujaczku

Acelinko dzięki za odp nt jajecznicy. Muszę kupić masełko i na dniach machnę dziecku na próbę.

Sto lat dla Nadii za 8 m i dla Natalki za 9 m

Lulka u nas też masakra na dworze. Miałam wyjść z małym na spacer, ale wyjdziemy dopiero po południu, jak ten największy skwar minie. Ale za to na całe popołudnie do znajomych na działkę i grilla
Dzieki kochana w ogole dziekuje wam wszystkim za przytulenie, dzisiaj mi sie przyda na dworze byla taka masakra ze w pewnym momencie zaczly mnie parzyć moje czarne japonki w stopy grrrrr

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Dla Nadii i dla Talki
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 15:08   #3555
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Sto lat dla Nadii za 8 m i dla Natalki za 9 m
dziekujemy

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja tak szybko tylko napisze w przerwie pomiędzy jednym podpunktem pracy mgr a drugim

ja też nie raz natalcie musze zabawiać w czasie jedzenia, a to smaolocik, a to autko jedzie, czasami nawet jakąś zabawke jej daje. Bajki póki co nie działają

jajecznice z całego jajka

dla NAdii za 8 miesiączków

minio dziękujemy
nie moge uwierzyć że moja dziewuszka jest tak duża!
wracam do pisania, jak tak dalej pójdzie to się dorobie odcisków na palcach
Dziekujemy i najlepsze zyczenia dla Talki


Obiadek wszedl calkiem niezle, z odrobina przypraw i zmiksowany niestety Po poludniu deserek w kawalkach, ciekawe czy zje cos.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość

Dla Nadii i dla Talki
Dziekujemy
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 15:09   #3556
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

czuje sie dzisiaj jak skrzyżowanie koopy z jeżem jedyną moja terazniejsza radoscia jest obserwowanie jak smyk pochlania chrupka czasami wszystko jest do bani. Jaaaa ale wprowadzam atmosfere, wybaczcie
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 15:11   #3557
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
czuje sie dzisiaj jak skrzyżowanie koopy z jeżem jedyną moja terazniejsza radoscia jest obserwowanie jak smyk pochlania chrupka czasami wszystko jest do bani. Jaaaa ale wprowadzam atmosfere, wybaczcie
Lullka mi już trochę przeszło, ale do 13 byłam w takim stanie, że oddałabym Zośkę sąsiadom byleby tylko zasnąć na moment
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 15:28   #3558
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

sto lat dla Nadii za 8 miesięcy i dla Natalki za 9 miesięcy


---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Padam. Od rana biegam za Stefkiem. Wszędzie włazi, wszystko otwiera
I pytanko. Czy pozwalacie swoim berbeciom raczkować po kaflach? Stefek w body na krótki, z gołymi nóżkami dzisiaj cały poranek spędził ze mną w kuchni i nie wiem bo się trochę boje czy się nie zaziębi

Zanim zapomnę Mamo Zo gdzie kupilaś tą maxi spodnicę i czy byly czarne? Bo masz chyba granatową? Kurde szukam i jedyna jaka mi się podobała to taka a'la plisowana, lekka w promodzie...tylko biała była. Reszta to kolorowe, w kwiaty itp.

Potwierdzam piątkowe spotkanie w R. na 12. Tylko gdzie nam najlepiej będzie dojechać i zaparkować?

Kupiłam parówki. Stefkowi smakowało i ładnie gryzł. Dałam narazie troszkę zeby zobaczyć, czy mu się przyjmie
Kupiłam takie w paczce Sokoliki z mięsa drobiowo-cielecego nie oddzielane mechanicznie.

Dałam mu takie kawalki a potem pomyslałam że chyba mialam to najpierw ugotować Ancia wystacza Frankowi jedna parowka i kanapeczka na śniadanie? Po jakim czasie jest głodny?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------


U nas zabawia Miś Rupert na dvd
o jakiej sukience rozmawiamy
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 15:37   #3559
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Martunia o długiej spódnicy na lato

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Sharifa, dobrze że zjadła obiad. Może na większe kawałki w jedzeniu Nadia potrzebuje jeszcze czas, ale próbuj. W końcu zaskoczy!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 15:38   #3560
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

dzień dobry ale mam dzis leeenia

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
sto lat dla Nadii za 8 miesięcy i dla Natalki za 9 miesięcy
o tak najlepszego dla naszych dziewczynek
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:20   #3561
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

heja doczłapalismy do domku, upał nieziemski ale jak ja to kochammmmmmmmm
wszytko piękni eładnei tylko targanie dziecia i wózka na 4 pietro mnie umeczyło


NATALKA, NADIA lecą od was duże całusy ode mnie i mokre od Marcelitka, stwierdził ze takei fajne laseczki ze może je soczyście ucałowac- mamusie przekażecie?

Lu bidulko przytulam mocno ze hej a jak teraz samopoczucie?
Małgoś gratki z aparówe-mniamusna musiała byc a co do zaparkowania w R t oja , ja , ja wiem gdzie, co prawda płatny ale zawsze tam jest miejsce i nie duzo sie płaci wiec luzik a jesli chodzi o dojechanie o wezme nawi


a w ogól ejak schiz dziś jechałam do mamy przed 13 i o 12 :20 zmieniłam młodemu pampka, byłysmy z mama najpierw w domu bo ona myslała ze coś jej sie popsuło w kompie ale oczywiście wszytko było git, ni epytajcie czym sie martwiła potem poszłysmy połazić itd , przyszłysmy do domu przed 16 ja rozbieram młodego a pampers suchutki, ani jednego siusiania, nawet wąchałam pieluche no i schiz ze tyle godzin i nic, rozebrałam młodego i czekam, na szczęscie za jakąś chwile zsikał sie az miło-ale ulga, ni em ajak matka wariatka co se coś wkręca, a teraz non stop patrze czy w pieluszce siku jest
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:21   #3562
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

dzien dobry wieczór

niunia udała się na drzemkę w ogródku...bedzie potem wojować do 22 ale zmęczone dziecko bo wstałą dzis o 6 jak mężul do pracy wychodził i w dzien babci mało co spała

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


I pytanko. Czy pozwalacie swoim berbeciom raczkować po kaflach? Stefek w body na krótki, z gołymi nóżkami dzisiaj cały poranek spędził ze mną w kuchni i nie wiem bo się trochę boje czy się nie zaziębi
ja pozwalam bo u nas na całym dole płytki wiec nie bardzo jest inne wyjście ale juz od jakiegoś czasu tak się czołga po tych płytkach i nic jej nie jest wiec chyba bezpieczne niby ma wielką narzutę rozłożoną ale nią gardzi



Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
czuje sie dzisiaj jak skrzyżowanie koopy z jeżem jedyną moja terazniejsza radoscia jest obserwowanie jak smyk pochlania chrupka czasami wszystko jest do bani. Jaaaa ale wprowadzam atmosfere, wybaczcie
ojojoj przytulkam

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

o tak najlepszego dla naszych dziewczynek
o tak jakie juz duże z nich panny
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:36   #3563
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
sto lat dla Nadii za 8 miesięcy i dla Natalki za 9 miesięcy

dziekujemy

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
dzień dobry ale mam dzis leeenia



o tak najlepszego dla naszych dziewczynek
dobry len nie jest zly

dziekujemy

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Martunia o długiej spódnicy na lato

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Sharifa, dobrze że zjadła obiad. Może na większe kawałki w jedzeniu Nadia potrzebuje jeszcze czas, ale próbuj. W końcu zaskoczy!
Ryzu z jablkiem i brzoskwinia zjadla troszke, smakowalo, ale jednak to, ze w kawalkach zwyciezylo i sie zbuntowala. Dalam jeszcze na dopchanie melona zblenderowanego i wciagala az nie nadazalam dawac. A skubana cwana jest - otwierala dzioba tylko tyle, zeby przylozyc lyzeczke i wyssac to co na niej, a ryzu sie tak nie da

Ale bedziemy probowac uczyc sie gryzc na slodkim w takim razie Ryz zjadlam po niej, ale melonem sie juz nie podzielila

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja doczłapalismy do domku, upał nieziemski ale jak ja to kochammmmmmmmm
wszytko piękni eładnei tylko targanie dziecia i wózka na 4 pietro mnie umeczyło


NATALKA, NADIA lecą od was duże całusy ode mnie i mokre od Marcelitka, stwierdził ze takei fajne laseczki ze może je soczyście ucałowac- mamusie przekażecie?

Lu bidulko przytulam mocno ze hej a jak teraz samopoczucie?
Małgoś gratki z aparówe-mniamusna musiała byc a co do zaparkowania w R t oja , ja , ja wiem gdzie, co prawda płatny ale zawsze tam jest miejsce i nie duzo sie płaci wiec luzik a jesli chodzi o dojechanie o wezme nawi


a w ogól ejak schiz dziś jechałam do mamy przed 13 i o 12 :20 zmieniłam młodemu pampka, byłysmy z mama najpierw w domu bo ona myslała ze coś jej sie popsuło w kompie ale oczywiście wszytko było git, ni epytajcie czym sie martwiła potem poszłysmy połazić itd , przyszłysmy do domu przed 16 ja rozbieram młodego a pampers suchutki, ani jednego siusiania, nawet wąchałam pieluche no i schiz ze tyle godzin i nic, rozebrałam młodego i czekam, na szczęscie za jakąś chwile zsikał sie az miło-ale ulga, ni em ajak matka wariatka co se coś wkręca, a teraz non stop patrze czy w pieluszce siku jest
Buziaka przekazalam, usmiechnela sie - smakowal

Tez mam takie schizy jak pieluszka za sucha po dlugim czasie i jeszcze od razu picie daje, bo sie schizuje, ze to przez to ze za malo dalam
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:40   #3564
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
dziekujemy



dobry len nie jest zly

dziekujemy



Ryzu z jablkiem i brzoskwinia zjadla troszke, smakowalo, ale jednak to, ze w kawalkach zwyciezylo i sie zbuntowala. Dalam jeszcze na dopchanie melona zblenderowanego i wciagala az nie nadazalam dawac. A skubana cwana jest - otwierala dzioba tylko tyle, zeby przylozyc lyzeczke i wyssac to co na niej, a ryzu sie tak nie da

Ale bedziemy probowac uczyc sie gryzc na slodkim w takim razie Ryz zjadlam po niej, ale melonem sie juz nie podzielila



Buziaka przekazalam, usmiechnela sie - smakowal

Tez mam takie schizy jak pieluszka za sucha po dlugim czasie i jeszcze od razu picie daje, bo sie schizuje, ze to przez to ze za malo dalam
aha z tym piciem reakcja u mnei identyczna od tej pory wypił ok 230-250
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:59   #3565
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
aha z tym piciem reakcja u mnei identyczna od tej pory wypił ok 230-250
czyli Marcel dziś ćwiartkę obalił

moje dziecko raczkuje przez sen nie śpiąc tylko pełza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23052012176.jpg (39,7 KB, 45 załadowań)
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.



Edytowane przez indygo79
Czas edycji: 2012-05-23 o 18:08
indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 18:22   #3566
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Lullka mi już trochę przeszło, ale do 13 byłam w takim stanie, że oddałabym Zośkę sąsiadom byleby tylko zasnąć na moment
heh, ja daje rade ale łoczęta mnie szczypia i czuje ze za dwie gadziny bedziemy juz wszyscy w lozku

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja doczłapalismy do domku, upał nieziemski ale jak ja to kochammmmmmmmm
wszytko piękni eładnei tylko targanie dziecia i wózka na 4 pietro mnie umeczyło


NATALKA, NADIA lecą od was duże całusy ode mnie i mokre od Marcelitka, stwierdził ze takei fajne laseczki ze może je soczyście ucałowac- mamusie przekażecie?

Lu bidulko przytulam mocno ze hej a jak teraz samopoczucie?
Małgoś gratki z aparówe-mniamusna musiała byc a co do zaparkowania w R t oja , ja , ja wiem gdzie, co prawda płatny ale zawsze tam jest miejsce i nie duzo sie płaci wiec luzik a jesli chodzi o dojechanie o wezme nawi


a w ogól ejak schiz dziś jechałam do mamy przed 13 i o 12 :20 zmieniłam młodemu pampka, byłysmy z mama najpierw w domu bo ona myslała ze coś jej sie popsuło w kompie ale oczywiście wszytko było git, ni epytajcie czym sie martwiła potem poszłysmy połazić itd , przyszłysmy do domu przed 16 ja rozbieram młodego a pampers suchutki, ani jednego siusiania, nawet wąchałam pieluche no i schiz ze tyle godzin i nic, rozebrałam młodego i czekam, na szczęscie za jakąś chwile zsikał sie az miło-ale ulga, ni em ajak matka wariatka co se coś wkręca, a teraz non stop patrze czy w pieluszce siku jest
Juz jest wszystko dobrze, nie pytaj dlaczego Aś z ta pielucha dobre Marczelitek chcial Ci zaoszczedzic na pampkach a Ty schizujesz u nas dzisiaj wszystko zasikane, Mikul wypil po spacerku 200 ml herbatki, po obiadku jakies 150 ml a niedawno ok 260 nie wiem gdzie on to miesci
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 18:25   #3567
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
czyli Marcel dziś ćwiartkę obalił

moje dziecko raczkuje przez sen nie śpiąc tylko pełza

Jakie ona ma wloski czaderskie
u nas jest tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tak teraz spimy.jpg (28,7 KB, 39 załadowań)
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 18:26   #3568
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
sto lat dla Nadii za 8 miesięcy i dla Natalki za 9 miesięcy

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
czuje sie dzisiaj jak skrzyżowanie koopy z jeżem jedyną moja terazniejsza radoscia jest obserwowanie jak smyk pochlania chrupka czasami wszystko jest do bani. Jaaaa ale wprowadzam atmosfere, wybaczcie

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
no i dla Natalki naszej przodowniczki sto lat sto lat !

co do sposobów na karmienie, to zauważyłam, że moje dziecię zjada ładnie jak jesteśmy w gościach i z racji braków sprzętów odpowiednich ktoś ja musi trzymać na kolanach u siebie, a mamusia karmi siedząc obok - może to dobry sposób dla mam, które z racji "wagi ciężkiej" swoich pociech nie dadzą rady na stojąco ( bo my to ciągle "waga piórkowa" )


bo dziecie takie pozory lubią stwarzać przy "obcych"
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Dla Nadii i dla Talki


Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość

Dziekujemy i najlepsze zyczenia dla Talki

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

o tak najlepszego dla naszych dziewczynek

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja doczłapalismy do domku, upał nieziemski ale jak ja to kochammmmmmmmm
wszytko piękni eładnei tylko targanie dziecia i wózka na 4 pietro mnie umeczyło


NATALKA, NADIA lecą od was duże całusy ode mnie i mokre od Marcelitka, stwierdził ze takei fajne laseczki ze może je soczyście ucałowac- mamusie przekażecie?

a w ogól ejak schiz dziś jechałam do mamy przed 13 i o 12 :20 zmieniłam młodemu pampka, byłysmy z mama najpierw w domu bo ona myslała ze coś jej sie popsuło w kompie ale oczywiście wszytko było git, ni epytajcie czym sie martwiła potem poszłysmy połazić itd , przyszłysmy do domu przed 16 ja rozbieram młodego a pampers suchutki, ani jednego siusiania, nawet wąchałam pieluche no i schiz ze tyle godzin i nic, rozebrałam młodego i czekam, na szczęscie za jakąś chwile zsikał sie az miło-ale ulga, ni em ajak matka wariatka co se coś wkręca, a teraz non stop patrze czy w pieluszce siku jest
upał o upał

matka wariatka

a z całusem się wstrzymam i w piątek sam jej da, ok? ona też daje mokre i z języczkiem

Umawiamy się od razu w tej kawiarence?
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
niunia udała się na drzemkę w ogródku...bedzie potem wojować do 22 ale zmęczone dziecko bo wstałą dzis o 6 jak mężul do pracy wychodził i w dzien babci mało co spała
no przecież o 6 to normalnie
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
czyli Marcel dziś ćwiartkę obalił

moje dziecko raczkuje przez sen nie śpiąc tylko pełza
dokladnie to samo natalcia wczoraj robiła w łóżeczku, w końcu jej miejsca brakło i się obudziła
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 18:27   #3569
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Jakie ona ma wloski czaderskie
u nas jest tak:
o tak, włosków nam nie brakuje

o widzę, że i Miki w klubie raczkujących "na śnie"
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 18:30   #3570
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Taaaak, jeszcze czasami jakos tak zawinie nóżke ze stópka mu tak slodko dynda pomiedzy szczebelkami
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.