I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa! - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 17:27   #2131
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że nikomu nie dogodzisz na weselu. Jeden powie, że za głośno zespół gra, drugi, że za bardzo biesiadne kawałki, inny że za długie przerwy robi zespół i tak w nieskończoność Wolę wydać większe pieniądze na fotografa i mieć wymarzone fotografie i piękną pamiątkę dla siebie, niż słuchać narzekań babć i ciotek, że przez granie zespołu poplotkować nie mogły bo tak głośno było, a zespół kosztował 6 tyś. Tak jak mówiłam brat mojego TŻ u siebie na weselu ma zespół Rivia, i z tego co pamiętam policzyli sobie coś ok 2300 zł, a grają naprawdę fajnie

A i tak mi się wydaje, że Ci fotografowie i kamerzyści co biorą po 4 tyś, to raczej mają zarejestrowaną działalność i płacą wszystkie Zusy składki i inne takie .
ciężko powiedzieć bo znam fotografa ( z rodziny), który sobie dorabia w ten sposób a nie ma nic zarejestrowanego.

a co zabawy to ja stawiam na młode towzrystwo i nie zapraszam ciotek, które wiem, że będą tylko zrzędzić bo i po co? Wolę zapłacić GEMINIXowi 4300zł i wiedzieć,że zabawa będzie udana bo i swoje zasady mają, nie piją na weselu, nie ma ukrytych opłat np za jakies dedykacje itp. A to, że grają świetnie wie każdy. Zdjęcia owszem, ale jednak ślub jest dla Państwa Młodych a wesele dla gości więc dbam aby mi goście bawili się jak najlepiej a każdy wie, że zespół to podstawa dobrej zabawy
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:36   #2132
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
a co zabawy to ja stawiam na młode towzrystwo i nie zapraszam ciotek, które wiem, że będą tylko zrzędzić bo i po co? Wolę zapłacić GEMINIXowi 4300zł i wiedzieć,że zabawa będzie udana bo i swoje zasady mają, nie piją na weselu, nie ma ukrytych opłat np za jakies dedykacje itp. A to, że grają świetnie wie każdy. Zdjęcia owszem, ale jednak ślub jest dla Państwa Młodych a wesele dla gości więc dbam aby mi goście bawili się jak najlepiej a każdy wie, że zespół to podstawa dobrej zabawy
No i dobrze Ty wydasz 4 tysiące na zespół , a ja na fotografa i obydwie będziemy zadowolone .
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:39   #2133
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
ciężko powiedzieć bo znam fotografa ( z rodziny), który sobie dorabia w ten sposób a nie ma nic zarejestrowanego.

a co zabawy to ja stawiam na młode towzrystwo i nie zapraszam ciotek, które wiem, że będą tylko zrzędzić bo i po co? Wolę zapłacić GEMINIXowi 4300zł i wiedzieć,że zabawa będzie udana bo i swoje zasady mają, nie piją na weselu, nie ma ukrytych opłat np za jakies dedykacje itp. A to, że grają świetnie wie każdy. Zdjęcia owszem, ale jednak ślub jest dla Państwa Młodych a wesele dla gości więc dbam aby mi goście bawili się jak najlepiej a każdy wie, że zespół to podstawa dobrej zabawy
Wydaje mi sie ze zespol to 50% sukcesu wszystko zalezy od gosci , bo muzyka moze byc super a jesli goscie sa dretwi to nawet najlepsza orkiestra ich nie ruszy od stolu.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
No i dobrze Ty wydasz 4 tysiące na zespół , a ja na fotografa i obydwie będziemy zadowolone .
Ja tam bym wolala wydac wiecej na fotografa i miec super pamiatke do konca zycia
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:39   #2134
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

A ja mam pytanie, Suknia z bolerkiem czy nie? kurde nigdy nie wiadomo jaka pogoda ehhh ja dziś byłam w Miss cherie na przymiarce i Pani mi doradziła wypozyczenie ale za 100 zł piękne jes naprawde i dokladnie ma takie kryształki jak w mojej sukni... zrobiłam sobie rezerwacje wstępną na nie...
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:44   #2135
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Ja tam bym wolala wydac wiecej na fotografa i miec super pamiatke do konca zycia
Dokładnie żabcia jestem tego samego zdania. Chociaż Ty jedna mnie nie "zlinczowałaś"

nowa8686: Jak bolerko to tylko takie koronkowe, jest naprawdę śliczne inne nie wchodzą w rachubę
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013

Edytowane przez Soul89
Czas edycji: 2012-06-27 o 17:46
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:56   #2136
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że nikomu nie dogodzisz na weselu. Jeden powie, że za głośno zespół gra, drugi, że za bardzo biesiadne kawałki, inny że za długie przerwy robi zespół i tak w nieskończoność Wolę wydać większe pieniądze na fotografa i mieć wymarzone fotografie i piękną pamiątkę dla siebie, niż słuchać narzekań babć i ciotek, że przez granie zespołu poplotkować nie mogły bo tak głośno było, a zespół kosztował 6 tyś. Tak jak mówiłam brat mojego TŻ u siebie na weselu ma zespół Rivia, i z tego co pamiętam policzyli sobie coś ok 2300 zł, a grają naprawdę fajnie

A i tak mi się wydaje, że Ci fotografowie i kamerzyści co biorą po 4 tyś, to raczej mają zarejestrowaną działalność i płacą wszystkie Zusy składki i inne takie . Zespoły działają bardziej hobbystycznie i sobie dorabiają graniem.
Ale całe szczęście w naszym rejonie nie ma jeszcze zespołów co biorą 6tyś. a fotografowie co biorą blisko 4 tyś. są.
I jestem pewna że babcie i ciocie będą miały więcej powodów do narzekań przy tych tańszych zespołach niż przy tych droższych.. Dlaczego te tańsze jeśli są takie fajne mają tyle terminów wolnych?
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 18:03   #2137
lea22
Raczkowanie
 
Avatar lea22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 282
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez ivisia Pokaż wiadomość
2) Czy będziecie mieć u siebie na weselichu:
-maszynę do baniek mydlanych ( Myślałam czy np. nie włączyć jej na pierwszy taniec, ślicznie to wygląda i na chwilę później też, ale obawiam się czy nie zapaskudzilibyśmy tym parkietu, który i tak jest śliski :P )
-maszynę do sztucznego dymu
-lampiony puszczane jak światełka do nieba? (pewnie potrzebna byłaby zgoda właścicielki lokalu). Może byłyście na weselichu, gdzie młodzi zafundowali takie "atrakcje" gościom - sprawdziły się?Jak wrażenia?
Bańki mydlane wyglądają cudnie, na zdjęciach też, ale w lokalu na sali to raczej bym nie puszczała. My chcemy przy wyjściu z Kościoła, razem z płatkami kwiatów żeby leciały, ale raczej nie z jakiejś super maszyny tylko może takich pistolecików do robienia baniek. Lampiony też chcemy puszczać w nocy Dla gości super zabawa i widowisko, a dla nas piękne zdjęcia z tego Sztucznego dymu nie planujemy, ale fajny myk, jak się puszcza podczas pierwszego tańca to nie widać kroków

Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z obsługi wesela pił w jego trakcie - w końcu są w pracy!
A zespół to moim zdaniem podstawa na weselu - jak jest kiepski to i wesele jest kiepskie. Dlatego warto się porozglądać zanim się na kogoś zdecyduje i dobrać też trochę pod gości - jak więcej młodych to kogoś kto gra żywo i ma duży repertuar trzeba. Byliśmy kiedyś na weselu, gdzie grał 3-osobowy zespół, średnia wieku 60 lat. Śpiewali jakieś stare i biesiadne kawałki i nikt nie chciał się bawić - większość siedziała przy stole czy na tarasie... tylko Państwo młodzi na parkiecie. Przykre to było
__________________
Razem od: 22 stycznia 2002
Narzeczeni od: 21 stycznia 2011
Żona od: 22 czerwca 2013

Edytowane przez lea22
Czas edycji: 2012-06-27 o 18:10
lea22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 18:24   #2138
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Ja już mam Geminix zarezerwowane na 2014 rok i dobrze bo juz ktos sie dopytywał o nasz termin i w lutym zarezerwowaliśmy
Co prawda nie sa tani ale z tego co wiem to najlepsi.... Jest to młody, fajny zespól a dziewczyna ma przecudny głos
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 18:47   #2139
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze zespol to 50% sukcesu wszystko zalezy od gosci , bo muzyka moze byc super a jesli goscie sa dretwi to nawet najlepsza orkiestra ich nie ruszy od stolu.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------



Ja tam bym wolala wydac wiecej na fotografa i miec super pamiatke do konca zycia
ale jak zespół beznadziejnie gra to tym bardziej nikt się do zabawy nie garnie...
Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dokładnie żabcia jestem tego samego zdania. Chociaż Ty jedna mnie nie "zlinczowałaś"

nowa8686: Jak bolerko to tylko takie koronkowe, jest naprawdę śliczne inne nie wchodzą w rachubę
"zlinczowałaś"? to forum, każdy może mieć swoje zdanie...
Cytat:
Napisane przez majaK13 Pokaż wiadomość
Ale całe szczęście w naszym rejonie nie ma jeszcze zespołów co biorą 6tyś. a fotografowie co biorą blisko 4 tyś. są.
I jestem pewna że babcie i ciocie będą miały więcej powodów do narzekań przy tych tańszych zespołach niż przy tych droższych.. Dlaczego te tańsze jeśli są takie fajne mają tyle terminów wolnych?
o czymś to musi świadczyć
Cytat:
Napisane przez lea22 Pokaż wiadomość

Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z obsługi wesela pił w jego trakcie - w końcu są w pracy!
A zespół to moim zdaniem podstawa na weselu - jak jest kiepski to i wesele jest kiepskie. Dlatego warto się porozglądać zanim się na kogoś zdecyduje i dobrać też trochę pod gości - jak więcej młodych to kogoś kto gra żywo i ma duży repertuar trzeba. Byliśmy kiedyś na weselu, gdzie grał 3-osobowy zespół, średnia wieku 60 lat. Śpiewali jakieś stare i biesiadne kawałki i nikt nie chciał się bawić - większość siedziała przy stole czy na tarasie... tylko Państwo młodzi na parkiecie. Przykre to było
dokładnie taka prawda a byłoby by mi bardzo przykro gdybym widziała, że nikt się nie bawi a i zdjęcia gościom można robić jedynie za stołem bo parkiet pusty...
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:07   #2140
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

mala_czarna: Tak to forum , i każdy wyraża swoją opinię dlatego dałam to w cudzysłów , nie miałam nic złego na myśli.

Zgadzam się z Wami dziewczyny, że jak zespół potrafi zabawić ludzi to jest już połowa sukcesu. Ale moim zdaniem z cenami zaczynają świrować. Tu im zapłacisz niemałe pieniądze, a dodatkowo przecież płacisz za nich jak za gości i jak jest 5-6 osób w zespole to dodatkowy tysiąc na jedzenie dla nich. Sumując to wychodzi całkiem spora kwota..

Z innej beczki. Znacie dobrego alergologa i dermatologa w Tarnowie?.
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013

Edytowane przez Soul89
Czas edycji: 2012-06-27 o 19:08
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:17   #2141
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
mala_czarna: Tak to forum , i każdy wyraża swoją opinię dlatego dałam to w cudzysłów , nie miałam nic złego na myśli.

Zgadzam się z Wami dziewczyny, że jak zespół potrafi zabawić ludzi to jest już połowa sukcesu. Ale moim zdaniem z cenami zaczynają świrować. Tu im zapłacisz niemałe pieniądze, a dodatkowo przecież płacisz za nich jak za gości i jak jest 5-6 osób w zespole to dodatkowy tysiąc na jedzenie dla nich. Sumując to wychodzi całkiem spora kwota..

Z innej beczki. Znacie dobrego alergologa i dermatologa w Tarnowie?.
zdecydowanie masz rację w tym, w ogóle cały ślubny biznes nabrał takiego tempa, że zaczyna się to robić przerażające jak najdrobniejszy szczegół z przymiotnikiem "ślubny" kosztuje kilkukrotnie więcej niż normalnie... usługodawcy wykorzystują fakt, że Państwo Młodzi chcą żeby ten dzień był wyjątkowy i dopracowany i windują ceny...

a z lekarzami nie pomogę niestety bo nie mam pojęcia
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 19:24   #2142
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

A nawiązując jeszcze do zdjęć, czy wy po weseach znajomych i krewnych( nie tych domowych) oglądacie zdjęcia ?Ja na jakies 10 wesel co byłam to oglądałam może zdjęcia z 2 wesel, tak to jeszcze nie mieli, to wyjechali, to nie było okazji oglądać. Filmy oglądałam bo przekazywano sobie po kolei płyty ale zdjęć nie. Tak naprawdę to zdjęcia są tylko ważne dla młodych i ich rodziców a nie dla dalszej rodziny.
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:39   #2143
iwona7777
Raczkowanie
 
Avatar iwona7777
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 66
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, Suknia z bolerkiem czy nie? kurde nigdy nie wiadomo jaka pogoda ehhh ja dziś byłam w Miss cherie na przymiarce i Pani mi doradziła wypozyczenie ale za 100 zł piękne jes naprawde i dokladnie ma takie kryształki jak w mojej sukni... zrobiłam sobie rezerwacje wstępną na nie...
Ja do sukni mam bolerko ubieram tylko do kosciola zeby tak golo nie wygladac

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość

Z innej beczki. Znacie dobrego alergologa i dermatologa w Tarnowie?.
Jeśli chodzi o alergologa to polecam Pania na ul. Goldhamera a do dermatologa chodze do KOL - MEDu
__________________
Razem od: 15.09.2006r.
Zaręczeni od: 04.08.2010r.
Ślubują: 14.07.2012r.
iwona7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:41   #2144
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Myslalam, ze dla grajkow i innych fotografow ma sie zimna plyte i troche ciasta (no i napoje bezalkoholowe)... Oj, chyba jestem w bledzie
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:44   #2145
iwona7777
Raczkowanie
 
Avatar iwona7777
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 66
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
zdecydowanie masz rację w tym, w ogóle cały ślubny biznes nabrał takiego tempa, że zaczyna się to robić przerażające jak najdrobniejszy szczegół z przymiotnikiem "ślubny" kosztuje kilkukrotnie więcej niż normalnie... usługodawcy wykorzystują fakt, że Państwo Młodzi chcą żeby ten dzień był wyjątkowy i dopracowany i windują ceny...
Dam Wam przyklad. Ostatnio bylam na weselu u kuzynki narzeczonego. Znalezli sobie jakiegos kamerzyste za ktorego zaplacili ok 3 tys. Dostali film i okazalo sie ze wszystkie twarze byly pomaranczowe, a Pani Młoda miała suknie slubna w fioletowym kolorze... Wczesniej mieli kamerzyste, ktorego my bedziemy miec i byl sprawdzony, ale im nie pasowal bo nie byl "profesjonalista", a lepszy filmy krecil niz ten ktorego mieli.
__________________
Razem od: 15.09.2006r.
Zaręczeni od: 04.08.2010r.
Ślubują: 14.07.2012r.
iwona7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:46   #2146
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dokładnie żabcia jestem tego samego zdania. Chociaż Ty jedna mnie nie "zlinczowałaś"


Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
ale jak zespół beznadziejnie gra to tym bardziej nikt się do zabawy nie garnie...
Wydaje mi sie ze goscie graja glowna role jesli o zabawe chodzi. Bo moze byc slabszy zespol ale jak ludzie chca sie bawic to beda. Nawet jesli muszyka nie jest perfekcyjna. A jesli ktos idzie na wesele po to zeby sobie pojesc i sie napic to nawet zespol za 8tys go nie ruszy z krzesla .. takie moje zdanie.
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:57   #2147
lea22
Raczkowanie
 
Avatar lea22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 282
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez majaK13 Pokaż wiadomość
A nawiązując jeszcze do zdjęć, czy wy po weseach znajomych i krewnych( nie tych domowych) oglądacie zdjęcia ?Ja na jakies 10 wesel co byłam to oglądałam może zdjęcia z 2 wesel, tak to jeszcze nie mieli, to wyjechali, to nie było okazji oglądać. Filmy oglądałam bo przekazywano sobie po kolei płyty ale zdjęć nie. Tak naprawdę to zdjęcia są tylko ważne dla młodych i ich rodziców a nie dla dalszej rodziny.
A u mnie wręcz odwrotnie - zdjęcia widziałam ze wszystkich, a z większości mam też na komputerze u siebie i czasem mi się zdarza do nich wracać. Ale filmy... ostatnio zmusiłam się do przewijania takiego filmu, bo oglądać się tego nie dało niestety takie migawki, jakby kilkuminutowe teledyski z imprezy spoko, ale cały film nuuuuuudy ... jednak to tylko moje zdanie

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze goscie graja glowna role jesli o zabawe chodzi. Bo moze byc slabszy zespol ale jak ludzie chca sie bawic to beda. Nawet jesli muszyka nie jest perfekcyjna. A jesli ktos idzie na wesele po to zeby sobie pojesc i sie napic to nawet zespol za 8tys go nie ruszy z krzesla .. takie moje zdanie.
Masz rację z tym, że jak ktoś przychodzi z nastawieniem idę sobie pojeść i pogadać to go nic nie ruszy, ale my chcieliśmy się bawić a przygrywali nam jakieś szanty
__________________
Razem od: 22 stycznia 2002
Narzeczeni od: 21 stycznia 2011
Żona od: 22 czerwca 2013
lea22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:02   #2148
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Myslalam, ze dla grajkow i innych fotografow ma sie zimna plyte i troche ciasta (no i napoje bezalkoholowe)... Oj, chyba jestem w bledzie
przeważnie płaci się za nich jak za normalnych gości

Cytat:
Napisane przez iwona7777 Pokaż wiadomość
Dam Wam przyklad. Ostatnio bylam na weselu u kuzynki narzeczonego. Znalezli sobie jakiegos kamerzyste za ktorego zaplacili ok 3 tys. Dostali film i okazalo sie ze wszystkie twarze byly pomaranczowe, a Pani Młoda miała suknie slubna w fioletowym kolorze... Wczesniej mieli kamerzyste, ktorego my bedziemy miec i byl sprawdzony, ale im nie pasowal bo nie byl "profesjonalista", a lepszy filmy krecil niz ten ktorego mieli.
nie przyjęłabym takiego czegoś, trudno, filmu bym nie miała ale nie zapłaciłabym za taką fuszerę !!!
a to nie widzieli jego prac wczreśniej??
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

Wydaje mi sie ze goscie graja glowna role jesli o zabawe chodzi. Bo moze byc slabszy zespol ale jak ludzie chca sie bawic to beda. Nawet jesli muszyka nie jest perfekcyjna. A jesli ktos idzie na wesele po to zeby sobie pojesc i sie napic to nawet zespol za 8tys go nie ruszy z krzesla .. takie moje zdanie.
jest coś w tym to fakt ale jednak z punktu widzenia gościa dużo lepiej wspominam wesela gdzie była muzyka z prawdziwego zdarzenia i porządny zespół

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lea22 Pokaż wiadomość
A u mnie wręcz odwrotnie - zdjęcia widziałam ze wszystkich, a z większości mam też na komputerze u siebie i czasem mi się zdarza do nich wracać. Ale filmy... ostatnio zmusiłam się do przewijania takiego filmu, bo oglądać się tego nie dało niestety takie migawki, jakby kilkuminutowe teledyski z imprezy spoko, ale cały film nuuuuuudy ... jednak to tylko moje zdanie [COLOR="Silver"]
no właśnie chcielibyśmy taki max 60 min taki dynamiczny film ciekawy

iwona777 jak tam ostatnie przygotowania??
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:12   #2149
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
nowa8686: Jak bolerko to tylko takie koronkowe, jest naprawdę śliczne inne nie wchodzą w rachubę

tak właśnie koronkowe bo taką mam suknie, jak zmierzyłam takie "zwykłe" wyglądało beznadziejne, do sukni z tafty moze by pasowalo ale nie do mojej sukni, wiec chyba sie skusze
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 20:17   #2150
wolf85
Raczkowanie
 
Avatar wolf85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 137
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Kurcze zgodze sie z wami w 100%-przemysł slubny zrobił sie masakrycznie drogi,wybujały i czasem mysle ze to cyrk a nie slub!
W zyciu bym nie zapłaciła 5000-6000 za zespół ja znalazłam super za 3000i to juz ze wszystkim dojazdem itp. Ponadto dogadałam sie z nimi ze po oczepinach puszcza moja ulubiona play liste :P i oczywiscie podczas przerw.Ja podchodze do tego inaczej,poniewaz i tak wiem ze wszystkim nie dogodze,wiec postanowiłam ze na swoim weselu to ja sie bede bawic najlepiej! (i mój TŻ :Poczywiscie) ,nie robie zadnego układu na pierwszy taniec,nie chce dokładac sobie wiecej stresu(oczywiscie pojdziemy na kurs bo mój TŻ kompletnnie nie tanczy!no chyba ze popije,ale wtedy ja mu juz mówie zeby usiadł :P) .
Myslałam nad podziekowaniem dla rodziców,nie chce robic tak jak wszyscy,nie puszcze napewno ,,cudownych rodziców mam,, myslałam nad ta prezentacja multimedialna,ale napewno bysmy zrobili sami,bo uwazam ze klip z chodzaca i pokazujaca para karteczki z napisami juz sie przejadły!Fajnie bybyło na koniec dorzucic cos smiesznego ja mam akurat nagrane jak tesc opowiada kawał o cygance haha albo cos takiego np

http://www.youtube.com/watch?v=wfemuUEB7Is

bo wiem ze podczas,,tradycyjnych,, podziekowan popłacze sie jak bóbr :/. A
Co do bolerka to ja chyba zrezygnuje na rzecz sweterka jak np na tym zdjeciu,strasznie mi sie to podoba,a zwarzajac ze slub w zimie to i cieplutko bedzie:P tyle ze wszytko zalezy od sukni-której jeszcze nie zakupiłam haha Dobra koncze mój esej miłego wieczorku !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (44,8 KB, 63 załadowań)
wolf85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:21   #2151
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez wolf85 Pokaż wiadomość
Kurcze zgodze sie z wami w 100%-przemysł slubny zrobił sie masakrycznie drogi,wybujały i czasem mysle ze to cyrk a nie slub!
W zyciu bym nie zapłaciła 5000-6000 za zespół ja znalazłam super za 3000i to juz ze wszystkim dojazdem itp. Ponadto dogadałam sie z nimi ze po oczepinach puszcza moja ulubiona play liste :P i oczywiscie podczas przerw.Ja podchodze do tego inaczej,poniewaz i tak wiem ze wszystkim nie dogodze,wiec postanowiłam ze na swoim weselu to ja sie bede bawic najlepiej! (i mój TŻ :Poczywiscie) ,nie robie zadnego układu na pierwszy taniec,nie chce dokładac sobie wiecej stresu(oczywiscie pojdziemy na kurs bo mój TŻ kompletnnie nie tanczy!no chyba ze popije,ale wtedy ja mu juz mówie zeby usiadł :P) .
Myslałam nad podziekowaniem dla rodziców,nie chce robic tak jak wszyscy,nie puszcze napewno ,,cudownych rodziców mam,, myslałam nad ta prezentacja multimedialna,ale napewno bysmy zrobili sami,bo uwazam ze klip z chodzaca i pokazujaca para karteczki z napisami juz sie przejadły!Fajnie bybyło na koniec dorzucic cos smiesznego ja mam akurat nagrane jak tesc opowiada kawał o cygance haha albo cos takiego np

http://www.youtube.com/watch?v=wfemuUEB7Is

bo wiem ze podczas,,tradycyjnych,, podziekowan popłacze sie jak bóbr :/. A
Co do bolerka to ja chyba zrezygnuje na rzecz sweterka jak np na tym zdjeciu,strasznie mi sie to podoba,a zwarzajac ze slub w zimie to i cieplutko bedzie:P tyle ze wszytko zalezy od sukni-której jeszcze nie zakupiłam haha Dobra koncze mój esej miłego wieczorku !
a jaką macie datę? i jaki zespół ostatecznie?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

a sweterek bardzo mi się podoba
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:24   #2152
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

[QUOTE=Soul89;34973705]
Zgadzam się z Wami dziewczyny, że jak zespół potrafi zabawić ludzi to jest już połowa sukcesu. Ale moim zdaniem z cenami zaczynają świrować. Tu im zapłacisz niemałe pieniądze, a dodatkowo przecież płacisz za nich jak za gości i jak jest 5-6 osób w zespole to dodatkowy tysiąc na jedzenie dla nich. Sumując to wychodzi całkiem spora kwota..
QUOTE]
Jeśli Ci nie zależy na zespole to wez dobrego DJ i zaoszczędzisz też na jedzeniu.
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:29   #2153
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
zdecydowanie masz rację w tym, w ogóle cały ślubny biznes nabrał takiego tempa, że zaczyna się to robić przerażające jak najdrobniejszy szczegół z przymiotnikiem "ślubny" kosztuje kilkukrotnie więcej niż normalnie... usługodawcy wykorzystują fakt, że Państwo Młodzi chcą żeby ten dzień był wyjątkowy i dopracowany i windują ceny...
Dokładnie tak. Np jak powiesz kosmetyczce , że chcesz makijaż ślubny to cena takiego make upu wzrasta kilkakrotnie nawet . Tak mi się coś przypomina, że kiedyś któraś dziewczyna na forum wspominała o tym, żeby lepiej nie mówić, fryzjerce czy kosmetyczce , że jest się panna młodą bo krzyczą sobie ceny nie wiadomo jakie
Jakiś czas temu natknęłam się na takie coś: http://www.invitavi.pl/. Wiadomo, że usługa płatna..ciekawe na co jeszcze wpadną ludzie by zarobić na ślubie

majaK13: Uwierz mi, że to całkiem fajna alternatywa.
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013

Edytowane przez Soul89
Czas edycji: 2012-06-27 o 20:32
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:37   #2154
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Np jak powiesz kosmetyczce , że chcesz makijaż ślubny to cena takiego make upu wzrasta kilkakrotnie nawet . Tak mi się coś przypomina, że kiedyś któraś dziewczyna na forum wspominała o tym, żeby lepiej nie mówić, fryzjerce czy kosmetyczce , że jest się panna młodą bo krzyczą sobie ceny nie wiadomo jakie
Jakiś czas temu natknęłam się na takie coś: http://www.invitavi.pl/. Wiadomo, że usługa płatna..ciekawe na co jeszcze wpadną ludzie by zarobić na ślubie

majaK13: Uwierz mi, że to całkiem fajna alternatywa.
uważam, żę taka strona jest zupełnie kompletnie bezsensowna... (to tylko moje zdanie) nie mam pojęcia czemu ma ona służyć ale wiem, że w stanach jest to rozpowszechnione

a co do usłuchto rzeczywiście nie warto wspominać, że to na ślub chyba, że czesze się/maluję u znajomego, który nie oskubie z ostatniego grosza
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38

Edytowane przez mala_czarna_21
Czas edycji: 2012-06-27 o 20:39
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:42   #2155
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez roxy20 Pokaż wiadomość
Polecacie jakąś dobrą orkiestrę?
Ja poleciłabym zespół Rewers lub mamma mia z Rzeszowa. Co prawda nie widziałam ich na żywo ale byłam nimi zainteresowana bo mają bardzo dobre opinie. Niestety trzeba rezerwować je dużo wcześniej, a nasz termin był już zajęty
__________________


Razem: 20.07.2007
Zaręczeni: 2.06.2011
Ślubujemy: 20.07.2013

http://www.suwaczek.pl/cache/a318fbb152.png
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:50   #2156
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Rany tak to jest pogonić Tarnowskie Pmki i lecą z postami lecą

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Hmm trudno jest coś konkretnego polecić Najbardziej chodliwe w Tarnowie są Geminix i KDA. Z tym, że cenią się baaardzo wysoko. Wyrobili sobie markę kilka lat temu i pewnie uważają, że jak podniosą cenę to i tak ludzie ich wezmą. Ja opinię o KDA znam z drugiej strony. Moja znajoma obsługiwała wesele w tym roku w Tarnovii, gdzie właśnie grali.. Mówiła, że pan śpiewający z KDA to prawdziwy cham i wielki "gwiazdor". Bo jak nazwać osobę, która de facto pracuje na weselu, a domaga się od kelnerów, by w pierwszej kolejności JEMU dać jedzenie ? albo wszczynanie awantur, że wódki nie ma na ich stole ?! (wtf?!) A jego komentarze w stylu :"K.. niech Ci wszyscy ludzie już idą" "K... gdzie są k... Ci młodzi.. ile mogę k.. wołać, że wnoszą ten p.... tort" itp itd. Może fajnie grają, ale jak to usłyszałam, to zwątpiłam w ich "profesjonalne podejście do klienta".
Też fajny zespół to KANON , może nie aż tak popularny jak dwa wcześniejsze, ale też często grają Swego czasu na forum było głośno o zespole RIVIA. Młode chłopaki, ale naprawdę świetnie grają i ja bym obstawiała ich, albo ewentualnie Kanon, chyba, że znajdę jeszcze jakiś młody fajny zespół

Wódka dla orkiestry nigdy bym się na takie coś nie zgodziłaW pracy się nie pije!
Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Wiem, ze zanudzam w co drugim watku, ale znacie moze jakies miejsca w stylu Bistuszowej? Szukam jakiegos ladnego dworku/palacyku z duza iloscia zieleni...
http://www.palac-janowice.pl/

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Z innej beczki. Znacie dobrego alergologa i dermatologa w Tarnowie?.
Dermatolog P.Lidia Jantas ( ale dostać się na nfz graniczy z cudem,terminy na 4 miesiące w przód zajęte)
P.Legieć (tutaj nie mam pojęcia z terminami,ale jest dobra.Przyjmuje na Mostowej)
P.Piotrowicz(zależy pewnie kto z czym do niej idzie, ale moim zdaniem wcale nie jest rewelacyjna),przyjm uje w Mościcach.)

Cytat:
Napisane przez lea22 Pokaż wiadomość
A u mnie wręcz odwrotnie - zdjęcia widziałam ze wszystkich, a z większości mam też na komputerze u siebie i czasem mi się zdarza do nich wracać. Ale filmy... ostatnio zmusiłam się do przewijania takiego filmu, bo oglądać się tego nie dało niestety takie migawki, jakby kilkuminutowe teledyski z imprezy spoko, ale cały film nuuuuuudy ... jednak to tylko moje zdanie [COLOR="Silver"]
A ja lubię oglądać i to i to


Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
tak właśnie koronkowe bo taką mam suknie, jak zmierzyłam takie "zwykłe" wyglądało beznadziejne, do sukni z tafty moze by pasowalo ale nie do mojej sukni, wiec chyba sie skusze
Ciekawa jestem Twojej sukni

Cytat:
Napisane przez wolf85 Pokaż wiadomość
wiec postanowiłam ze na swoim weselu to ja sie bede bawic najlepiej! (i mój TŻ :Poczywiscie)
Myslałam nad podziekowaniem dla rodziców,nie chce robic tak jak wszyscy,nie puszcze napewno ,,cudownych rodziców mam,, myslałam nad ta prezentacja multimedialna,ale napewno bysmy zrobili sami,bo uwazam ze klip z chodzaca i pokazujaca para karteczki z napisami juz sie przejadły!Fajnie bybyło na koniec dorzucic cos smiesznego ja mam akurat nagrane jak tesc opowiada kawał o cygance haha albo cos takiego np

http://www.youtube.com/watch?v=wfemuUEB7Is

bo wiem ze podczas,,tradycyjnych,, podziekowan popłacze sie jak bóbr :/. A
Co do bolerka to ja chyba zrezygnuje na rzecz sweterka jak np na tym zdjeciu,strasznie mi sie to podoba,a zwarzajac ze slub w zimie to i cieplutko bedzie:P tyle ze wszytko zalezy od sukni-której jeszcze nie zakupiłam haha Dobra koncze mój esej miłego wieczorku !
mojemu weselichu tez przyświtywało to motto,to jest nasza impreza, a goście niech robią to co chcą
My mieliśmy tych "oklepanych" Cudownych Rodziców,ale tragedii nie byłoChcieli to dostali
Świetny pomysł ze sweterkiemNa blogu jakimś widziałam różne kolorowe nakrycia,spodoooooobało mi się


...a co do dyskusji na temat cen orkiestr,fotografów,kamer zystów itp to już mi się pisać nie chciało więc krótko podsumuję warto zainwestować w dobry zespół(w granicach rozsądku) to naprawdę 50 % sukcesu! i fotografa( co by fotki za kilka lat oglądać z nie mniejszym entuzjazmem niż za pierwszym razem)
Banał,ale nieważne
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:59   #2157
roxy20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 104
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Z innej beczki. Znacie dobrego alergologa i dermatologa w Tarnowie?.
W przychodni na Curie Pani w recepcji Ci kogoś doradzi,ale wszyscy są ok, ja byłam u większości dermatologów, jak coś to pisz na priv
roxy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:11   #2158
Karolciaa_89
Raczkowanie
 
Avatar Karolciaa_89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 49
GG do Karolciaa_89
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Nutkaaaa Pokaż wiadomość
Superr a czekałam na jakieś zdjęcie z Mielenka :p
__________________

RAZEM OD: 26.07.2010
ZARĘCZENI OD:15.08.2011
NASZ WIELKI DZIEŃ: 14.09.2013
Karolciaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:21   #2159
roxy20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 104
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

.

Edytowane przez roxy20
Czas edycji: 2012-09-12 o 15:44
roxy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:39   #2160
wolf85
Raczkowanie
 
Avatar wolf85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 137
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

mała_czarna_21 nie podpisałam jeszcze umowy z zespołem,bo dopiero bede we wrzesniu w Polsce,ale na 99 % to Kama Band,ale w pogotowiu mam jeszcze 3 zespoły,bo nigdy nie wiadomo,jak brzmia na zywo! Wszystkie powiedziały ze do wrzesnia zarezerwuja wstepnie dla mnie termin,ale same wiecie jak to jest jak sie pewnie trafi klient to z nimi podpisza. Slub 29.12.12,na poprawiny(30.12.) planuje zrobic wieczorny kulig z grilem,prawdopodobnie w klikowej, no i 31 to sylwester wiec 3 dni balangi pewnie juz po pierwszym padniemy haha !
majaK13 taki był mój zamiar na poczatku,gdyz wstepnie mój budzet przewidziany na oprawe muzyczna był skromny(2000 zł ) i wiem ze zadne zespoły nie odtworza takich utworów jak w oryginale,ale powiem ci ze pochodziłam po róznych weselach (z dj lub z zespołem) i naprawde zespół wprowadza specyficzny klimat,nie wiem moze muzyka na zywo tak działa ? Dlatego zdecydowałam sie dopłacic i dodac jeszcze ulubiona play liste :P!No chyba ze te moje 4 zespoły nagle znajda klientów na moj termin to wtedy mam namiary na dwóch dobrych dj-ów :P!
nemosek wiesz nie mam nic do piosenki,sama bardzo ja lubie i bardzo mnie wzrusza ,ale moj ojciec nie zyje i chciałabym uniknac sytuacji ze rodzice musza tanczyc w kółko i moja mama nie wie jak sie zachowac itp.A swoja droga chce wymyslec cos oryginalnego,juz mam sporo pomysłów,zarówno na podziekowanie jak i atrakccje weselne,ale o dokładnym wykonaniu opowiem po slubie nie zebym sie bała ze odgapicie,ale moze wsród was czychaja moje kolezanki które zaprosiłam i nawet o tym nie wiem ! pozdrowionka
wolf85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.