Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 14:00   #1441
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość

które masz? Płynne uf, kremowe czy hd czy jeszcze jakieś inne?
kremowe
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:08   #1442
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
kremowe
a to recenzuj recenzuj, chętnie poczytam, chociaż one akurat są polecane przez wizażystki .
Ja twardo trzymam się płynnych w buteleczkach (i mieszam je z MAPami), a pomacałam ostatnio hd i już wiem, że to będzie mój hicior, tylko że ciągle są ważniejsze wydatki, a on droższy dwa razy jest od tych normalnych ultrafoundation
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:12   #1443
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
a to recenzuj recenzuj, chętnie poczytam, chociaż one akurat są polecane przez wizażystki .
Ja twardo trzymam się płynnych w buteleczkach (i mieszam je z MAPami), a pomacałam ostatnio hd i już wiem, że to będzie mój hicior, tylko że ciągle są ważniejsze wydatki, a on droższy dwa razy jest od tych normalnych ultrafoundation
na kursie miałam okazje poznać też te płynne i pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.
Polecasz je do używania na klientkach? Ja narazie korzystam z Revlona CS, ale może bym je zmieniła

Edit: a ktore to sa te HD?
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:18   #1444
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Dziewczyny pamiętacie jak pisałam kilka dni temu, że TŻ sobie kostkę skręcił?
Więc jest jeszcze gorzej, trafił do szpitala, miał to nastawiane od początku bo poprzednim razem mu spieprzyli. Jestem 160km od niego, nie mam jak z nim porozmawiać, bo jest pod narkozą i ta cholerna bezsilność mnie dobija, bo wiem tylko tyle, ile rozmawiałam z jego tatą, więc niewiele, a do poniedziałku muszę mieć skończoną magisterkę, więc tym bardziej nie mogę się ruszyć z domu i do niego jechać.
Jest mi źle mi po prostu i musiałam się wyżalić, mam nadzieję, że zrozumiecie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:19   #1445
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
na kursie miałam okazje poznać też te płynne i pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.
Polecasz je do używania na klientkach? Ja narazie korzystam z Revlona CS, ale może bym je zmieniła

Edit: a ktore to sa te HD?
HD to to http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...-fluid-hd.html (są jeszcze matujące, ale ja z zasady prawie nie używam matujących kosmetyków, bo one po godzinie przynoszą odwrotny skutek do zamierzonego).

Ja mam te http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...foundatin.html

Po CS może Ci być trudno się przyzwyczaić do małych UF, mają nieduże krycie, pięknie stapiają się ze skórą, ale to zupełnie inna bajka niż CS (mam to i to, raczej CS nie stosuję, chyba że ze skórą jest naprawdę bardzo źle). Za to małe UF + kamuflaże przy wszystkich niedoskonałościach to moim zdaniem połączenie idealne . Oraz ważna sprawa - jak klientka pyta Cię o podkład i chce sobie kupić taki sam jakim była malowana to zwykle jak mówię o UFkach to potem mam telefon od klientki już ze sklepu, żeby jej jeszcze raz powtórzyć nazwę i one to kupują, bo jest umiarkowanie drogi. Z tymi podkładami powyżej 100 jeszcze mi się taka sytuacja nie zdarzyła.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:20   #1446
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Zoila, niestety nie mam jak zrobić tego zdjęcia. ale Pani miałam biały środek twarzy, ziemne boki, duże wory pod oczami. I masę czegoś tłustego na włosach. Ale ta biel na środku- no w zmierzchu by się nie powstydzili takiego make up'u
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:20   #1447
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak pisałam kilka dni temu, że TŻ sobie kostkę skręcił?
Więc jest jeszcze gorzej, trafił do szpitala, miał to nastawiane od początku bo poprzednim razem mu spieprzyli. Jestem 160km od niego, nie mam jak z nim porozmawiać, bo jest pod narkozą i ta cholerna bezsilność mnie dobija, bo wiem tylko tyle, ile rozmawiałam z jego tatą, więc niewiele, a do poniedziałku muszę mieć skończoną magisterkę, więc tym bardziej nie mogę się ruszyć z domu i do niego jechać.
Jest mi źle mi po prostu i musiałam się wyżalić, mam nadzieję, że zrozumiecie
Rozumiem Cię

Wszystko będzie dobrze, najważniejsze żeby było dobrze nastawione
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 14:23   #1448
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak pisałam kilka dni temu, że TŻ sobie kostkę skręcił?
Więc jest jeszcze gorzej, trafił do szpitala, miał to nastawiane od początku bo poprzednim razem mu spieprzyli. Jestem 160km od niego, nie mam jak z nim porozmawiać, bo jest pod narkozą i ta cholerna bezsilność mnie dobija, bo wiem tylko tyle, ile rozmawiałam z jego tatą, więc niewiele, a do poniedziałku muszę mieć skończoną magisterkę, więc tym bardziej nie mogę się ruszyć z domu i do niego jechać.
Jest mi źle mi po prostu i musiałam się wyżalić, mam nadzieję, że zrozumiecie
Na pewno będzie dobrze
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:24   #1449
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
HD to to http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...-fluid-hd.html (są jeszcze matujące, ale ja z zasady prawie nie używam matujących kosmetyków, bo one po godzinie przynoszą odwrotny skutek do zamierzonego).

Ja mam te http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...foundatin.html

Po CS może Ci być trudno się przyzwyczaić do małych UF, mają nieduże krycie, pięknie stapiają się ze skórą, ale to zupełnie inna bajka niż CS (mam to i to, raczej CS nie stosuję, chyba że ze skórą jest naprawdę bardzo źle). Za to małe UF + kamuflaże przy wszystkich niedoskonałościach to moim zdaniem połączenie idealne . Oraz ważna sprawa - jak klientka pyta Cię o podkład i chce sobie kupić taki sam jakim była malowana to zwykle jak mówię o UFkach to potem mam telefon od klientki już ze sklepu, żeby jej jeszcze raz powtórzyć nazwę i one to kupują, bo jest umiarkowanie drogi. Z tymi podkładami powyżej 100 jeszcze mi się taka sytuacja nie zdarzyła.
Hmm no to może bym się skusiła na nie i na wszelki wypadek będe miała w kuferku jeszcze Revlony.

A z tymi HD to pierwszy raz się spotykam
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:26   #1450
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Hmm no to może bym się skusiła na nie i na wszelki wypadek będe miała w kuferku jeszcze Revlony.

A z tymi HD to pierwszy raz się spotykam
Jak się sezon skończy to Ci mogę zrobić małe odlewki trzech odcieni UF (mam alabaster, ivory i chyba DO, taki bardzo ciemny). Tych mam na tyle dużo, że mogę się podzielić

Ja HD pomacałam sobie w stacjonarnym sklepie w Poznaniu. I nawet nie tyle do kuferka to chcę, co dla siebie <3.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:29   #1451
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
to i ja wracam

Dziewczyny dostałyście moze maila z prośbą o wypełnienie ankiety, potrzebnej przy tworzeniu nowego portalu społecznościowego dla wizażystów/ bloggerek, itd.?
;>
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 14:31   #1452
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Zapłaciłam w sobotę


Dziewczyny, mam prośbę - chciałabym wejść w posiadanie matowych błyszczyków Basic. Czy któraś z Was ma Schleckera "po drodze" i mogłaby mi pomóc w spełnieniu zachciewajki?
wybieram się dzisiaj/jutro do Shleckera, więc mogę Ci kupić
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:38   #1453
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Ale jestem zła
Miałam dziś odebrać okulary od optyka, bo były lutowane (mała awaria). Byłam umówiona, że będę u niego po 14. Wchodzę o 14:20 a okularów jeszcze nie ma. Szef ma dowieźć. Nic, babka uznała, że mam za pół godziny zapytać. To polazłam do Rossa, wydałam kasę, wracam, była już 14:50 i co? Okularów dalej nie ma. A ja na 15 do pracy i ich już dziś nie odbiorę. Dopiero w poniedziałek. Już im więcej okularów do naprawy nie oddam
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:39   #1454
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Ja czekałam 2 dni.

Ishikawa - widzę że wszystkie paczki są bardzo podobne, Tobie jednak trafiła się fajniejsza kredka, ja mam brudną zieleń.

I muszę się pożalić, w życiu nie uczulił mnie żaden krem a po Bandi mam całą twarz czerwoną i w krostkach! Najgorsze, że zaczęłam używać ich dwóch kremów jednocześnie (algi na dzień i kwasy na noc) i nie wiem co mnie tak urządziło, chociaż podejrzewam, że algi. Napisałam już do nich maila z zapytaniem o radę, ciekawe czy odpiszą. A tak się cieszyłam na te kremy
biedna . Powinni szybko odpisac, ja czesto męcze ich pytaniami i odpisują.

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
a to recenzuj recenzuj, chętnie poczytam, chociaż one akurat są polecane przez wizażystki .
Ja twardo trzymam się płynnych w buteleczkach (i mieszam je z MAPami), a pomacałam ostatnio hd i już wiem, że to będzie mój hicior, tylko że ciągle są ważniejsze wydatki, a on droższy dwa razy jest od tych normalnych ultrafoundation
I jak się sprawują mieszane? Dalej tak trwałe są?

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Zoila, niestety nie mam jak zrobić tego zdjęcia. ale Pani miałam biały środek twarzy, ziemne boki, duże wory pod oczami. I masę czegoś tłustego na włosach. Ale ta biel na środku- no w zmierzchu by się nie powstydzili takiego make up'u
to chyba ktos jej nie lubi

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Jak się sezon skończy to Ci mogę zrobić małe odlewki trzech odcieni UF (mam alabaster, ivory i chyba DO, taki bardzo ciemny). Tych mam na tyle dużo, że mogę się podzielić

Ja HD pomacałam sobie w stacjonarnym sklepie w Poznaniu. I nawet nie tyle do kuferka to chcę, co dla siebie <3.
zazdroszczę, mnie kryolan zapycha potwornie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:44   #1455
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Jak się sezon skończy to Ci mogę zrobić małe odlewki trzech odcieni UF (mam alabaster, ivory i chyba DO, taki bardzo ciemny). Tych mam na tyle dużo, że mogę się podzielić

Ja HD pomacałam sobie w stacjonarnym sklepie w Poznaniu. I nawet nie tyle do kuferka to chcę, co dla siebie <3.
oo super Bo na kursie sprawdziłam sobie tylko jeden odcien na koleżance i nawet nie wiem jaki to był dokładnie

W ogóle dla siebie muszę kupić jakiś fajny podkład, bo używałam też Revlona, ale na spotkaniu bloggerek zostałam "skrzyczana" przez panią dermatolog
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:45   #1456
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak pisałam kilka dni temu, że TŻ sobie kostkę skręcił?
Więc jest jeszcze gorzej, trafił do szpitala, miał to nastawiane od początku bo poprzednim razem mu spieprzyli. Jestem 160km od niego, nie mam jak z nim porozmawiać, bo jest pod narkozą i ta cholerna bezsilność mnie dobija, bo wiem tylko tyle, ile rozmawiałam z jego tatą, więc niewiele, a do poniedziałku muszę mieć skończoną magisterkę, więc tym bardziej nie mogę się ruszyć z domu i do niego jechać.
Jest mi źle mi po prostu i musiałam się wyżalić, mam nadzieję, że zrozumiecie
Będzie dobrze.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:45   #1457
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
oo super Bo na kursie sprawdziłam sobie tylko jeden odcien na koleżance i nawet nie wiem jaki to był dokładnie

W ogóle dla siebie muszę kupić jakiś fajny podkład, bo używałam też Revlona, ale na spotkaniu bloggerek zostałam"skrzyczana" przez panią dermatolog :D
dlaczego?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:46   #1458
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3623726 4]wybieram się dzisiaj/jutro do Shleckera, więc mogę Ci kupić[/QUOTE]
Malwina zrobiła mi już zakupy, dziękuję za odzew
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:46   #1459
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ale jestem zła
Miałam dziś odebrać okulary od optyka, bo były lutowane (mała awaria). Byłam umówiona, że będę u niego po 14. Wchodzę o 14:20 a okularów jeszcze nie ma. Szef ma dowieźć. Nic, babka uznała, że mam za pół godziny zapytać. To polazłam do Rossa, wydałam kasę, wracam, była już 14:50 i co? Okularów dalej nie ma. A ja na 15 do pracy i ich już dziś nie odbiorę. Dopiero w poniedziałek. Już im więcej okularów do naprawy nie oddam
Niepoważni jacyś... Ale optyków jest teraz sporo
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 14:47   #1460
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
biedna . Powinni szybko odpisac, ja czesto męcze ich pytaniami i odpisują.
Super, dobrze wiedzieć, ciekawa jestem co mi poradzą
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:49   #1461
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość

to chyba ktos jej nie lubi
Coś w tym jest- często dają jej zbyt małe marynarki (hitem była taka jaskrawa, którą wieczorem miała ubraną o wiele chudsza prezenterka)
Nawet mój Tż zauwżył, ze z jej twarzą jest coś nie tak
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:50   #1462
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

I jak się sprawują mieszane? Dalej tak trwałe są?
z utrwalaczem i na bazie wszystko jest trwałe . Nikt się nie skarżył.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
zazdroszczę, mnie kryolan zapycha potwornie.
mnie MAPy niestety. I nie wiem czy bazy czy podkłady, ale co do nich wracam na samej sobie - bach, cała twarz w krostkach. Z kryolanami na sobie nie miałam takich przebojów, a teraz nie mam kryolanowego UF w kolorze swojej skóry.
Ale mam takie wewnętrzne przekonanie, że wszystkie te pro podkłady i longlasting podkłady z drogerii to powinny być stosowane od święta. Na co dzień coś lekkiego. Ja jak nie mam syfków i nie potrzebuję nie wiadomo jakiej trwałości to mieszam podkład z kremem nawilżającym iwostinu i to nakładam na twarz.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:50   #1463
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
W ogóle dla siebie muszę kupić jakiś fajny podkład, bo używałam też Revlona, ale na spotkaniu bloggerek zostałam "skrzyczana" przez panią dermatolog
pisz szybko dlaczego
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:53   #1464
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;36237699]Niepoważni jacyś... Ale optyków jest teraz sporo [/QUOTE]
No wiem, ale chciałam iść do tego u którego kupowałam oprawki, bo liczyłam na zniżkę.
Ale się wkopali. I to nie pierwszy raz. Więc bajooo.
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Coś w tym jest- często dają jej zbyt małe marynarki (hitem była taka jaskrawa, którą wieczorem miała ubraną o wiele chudsza prezenterka)
Nawet mój Tż zauwżył, ze z jej twarzą jest coś nie tak
biedna prezenterka
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:55   #1465
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
z utrwalaczem i na bazie wszystko jest trwałe . Nikt się nie skarżył.


mnie MAPy niestety. I nie wiem czy bazy czy podkłady, ale co do nich wracam na samej sobie - bach, cała twarz w krostkach. Z kryolanami na sobie nie miałam takich przebojów, a teraz nie mam kryolanowego UF w kolorze swojej skóry.
Ale mam takie wewnętrzne przekonanie, że wszystkie te pro podkłady i longlasting podkłady z drogerii to powinny być stosowane od święta. Na co dzień coś lekkiego. Ja jak nie mam syfków i nie potrzebuję nie wiadomo jakiej trwałości to mieszam podkład z kremem nawilżającym iwostinu i to nakładam na twarz.
Mnie MAPy też Ogólnie zgadzam się z Tobą odnośnie tych podkładów, nie na codzień, a od świeta. Podobne doświadczenia miałam z Double Wear EL i Revlonem
Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
pisz szybko dlaczego
Pewnie dlatego, że Revlon to ogólnie masakra dla skóry
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:56   #1466
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Już piszę po badaniu mi wyszło, że mam bardzo suchą skórę na policzkach i ten podkład może się do tego przyczyniać, bo zawiera alkohol i jest bardzo ciężki. Pani dermatolog mi powiedziała, że nie potrzebuję takiego krycia, no ale ja zaś z delikatnym kryciem czuję się źle.
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:59   #1467
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Już piszę po badaniu mi wyszło, że mam bardzo suchą skórę na policzkach i ten podkład może się do tego przyczyniać, bo zawiera alkohol i jest bardzo ciężki. Pani dermatolog mi powiedziała, że nie potrzebuję takiego krycia, no ale ja zaś z delikatnym kryciem czuję się źle.
Buuu. Ale i tak będę go używać
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 15:11   #1468
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego, że Revlon to ogólnie masakra dla skóry
Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Już piszę po badaniu mi wyszło, że mam bardzo suchą skórę na policzkach i ten podkład może się do tego przyczyniać, bo zawiera alkohol i jest bardzo ciężki. Pani dermatolog mi powiedziała, że nie potrzebuję takiego krycia, no ale ja zaś z delikatnym kryciem czuję się źle.
używałam go kiedyś na jakieś ważniejsze wyjścia i było ok (i może to dlatego, że nie codziennie?), ale ja mam cerę mieszaną
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 15:13   #1469
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Uwielbiam owianke i kupiłam sobie jeszcze płatki błyskawiczne ryżowe ciekawe co to za wynalazek jeszcze nie jadłam
smaczne te płatki ryżowe?
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ugh, to spróbujmy tak:

http://karolina-kosmetyki. blogspot.com (usuńcie spacje) nie chce jej ruchu narobić
ciekawe czy test chłonnosci podpasek i tamponów tez będzie?

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A ja dostałam kolejną dziwaczną odpowiedź na konkurs od osoby, która jest na blogu pierwszy fragment.
Chyba czegoś nie rozumiem, albo ja albo ona :
"Chociaż szczerze mówiąc (przyznaję się bez bicia) że omijam posty, które są o diecie i jedzeniu. Nie lubię takich rzeczy czytać, bo sama jestem chuda i jak widzę/czytam ludzi użalających się nad swoim wyglądem, to niedobrze mi się robi jak komuś nie podoba się jego wygląd, to zamiast narzekać, powinien wziąć się za siebie, a nie mówić że nic mi nie wychodzi. "

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------


Na to wychodzi. Próbowałam znaleźć na tym blogu zdanie złożone, które byłoby poprawne - nie znalazłam.

O bosz, "Mam nadzieje, że jej leczenie przyczyni się do regularnych miesiączków. "...
no właśnie mi się wydaje, ze skoro jesteś na diecie i masz już nawet jakieś efekty to coś robisz z tym co Ci nie odpowiada o ja głupia

zwróciłam uwage właśnie na to samo zdanie. I odszukałam krzyżyk jeśli jest więcej takich perełek to ja dziękuje
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dziewczyny wypełniacie swoje brwi?
ja mam dość ciemne, prawie czarne i strasznie podobają mi się podkreślone (moja znajoma ma super wyregulowane, podcięte i wypełnia je) i szalenie mi się to podoba.
ma któraś podobną oprawę oczu jak ja i mogłaby mi polecić jakiś cień? chyba jakiś szary by sie nadawał, bo czarny to wiadomo
ja kupiłam ostatnio brązowy cień, ale okazał się jednak nieco rudawy więc mieszam go z czarnym, a jestem ciemną blondynką, jak mam tusz na rzęsach to wygląda to całkiem naturalnie
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
trust danke, bedę myśleć, jednak u mnie chyba wszystko wygląda sztucznie i dramatycznie. A maść działa- wszystko zaczyna wyłazić
wydaje mi się, że Ci sie tylko wydaje bo ja pamiętam jak pierwszy raz podkreśliłam rzęsy, albo użyłam różu. Efekt wydawał mi sie teatralny, ale teraz jest ok. Kwestia przyzwyczajenia. A uwielbiem jak najbardziej naturalny wygląd, więc spróbuj mi zaufać
Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
to i ja wracam

Dziewczyny dostałyście moze maila z prośbą o wypełnienie ankiety, potrzebnej przy tworzeniu nowego portalu społecznościowego dla wizażystów/ bloggerek, itd.?
;>

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
hm w takim razie wprowadziłabym oleje naturalne i dużo nawilżenia plus proteiny (przy zniaszczonych włosach, musi być jednak równowaga między nimi a dostarczanym nawilżeniem).
Poczytaj u Wiedzmy klik A jesli chodzi o wypadanie,to polecam pić skrzyp z pokrzywą, chwilę zagotowany, bo wydobywa to z niego dużo krzemionki. Kupuję zioło pojedyncze na doz. pl w cenie 2zł za paczkę.

Malinko, zebym nie wyglądała jak po czarnej kredce
jeśli chodzi o doz to mogłabyś mi powiedzieć czy płaci się przelewem czy przy odbiorze?

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

A tak w ogóle to miałam napisać, że jakaś dziewczyna napisałana fb, na stronie z petycją w sprawie Alterry:
UWAGA UWAGA!!! Przed chwilą zadzwonił do mnie przedstawiciel ROSSMANNA. Zostałam poinformowana, że do sklepów powrócą olejki: BRZOZA i POMARAŃCZA, MIGDAŁ i PAPAJA, OLIWKA i LIMETKA. Wszystkie w nowych opakowaniach z dozownikiem. Niestety nie powróci odżywka morela&pszenica, ALE na jej miejsce zostanie wprowadzony NOWY produkt Alterry o takkich samych właściwościach. Tym samym myślę, że nasz protest można uznać za zakończony Nie udało się nakłonić ich do wznowienia sprzedaży wszystkich olejków, ale myślę, że i tak osiągnęliśmy sukces: przywrócenie trzech olejków i wprowadzenie nowej odżywki, to już bardzo bardzo dużo! Dziękuję wszystkim za przyłączenie się do całej akcji!
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 15:17   #1470
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Już piszę po badaniu mi wyszło, że mam bardzo suchą skórę na policzkach i ten podkład może się do tego przyczyniać, bo zawiera alkohol i jest bardzo ciężki. Pani dermatolog mi powiedziała, że nie potrzebuję takiego krycia, no ale ja zaś z delikatnym kryciem czuję się źle.
znajoma mówi, że dużo lepsze krycie od cs otrzymuje używając apteczny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html

Ja tego w rękach nie miałam, nie porównywałam też składów. Ale faktem rzeczywiście jest, że cs jednocześnie zapycha i wysusza.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.