Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 16:41   #3151
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
no i po wizycie..
synek dalej jest synkiem.. na 10000% siusiaczka znów widziałam, ma zdjęcie ale rozmazane strasznie bo się ruszał jak szalony..
najważniejsze, że zdrowy i pięknie rośnie a moje wyniki świetne..
więc następna wizyta 12 listopada..
a w 22 tc mam zamiar się zapisać na połówkowe..
super
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:44   #3152
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Tak. To pleśń. Ja mam swojego orzecha włoskiego i mamy wysyp orzechów chyba z tira moznaby było załadować i wszystkim rozdajemy bo nie ma co z tym zrobić, ja np. nie moge jeść orzechów mam na nie uczulenie, w tamtym roku po kilku zjedzonych, 4 razy dziennie biegałam wymiotować ale zawsze je suszymy, nie prosto z drzewa.
ale czy one szkodzą małemu? nie mam pojęcia.
samymi orzechami się nie martwię, bo nawet jak nie można to aż tak dużo nie zjadłam, bo tylko 4 ale ta pleśń... chociaż pocieszam się, że może jakby miała zaszkodzić mocno, to chociaż bym zwymiotowała albo brzuch by mnie bolał a nic takiego dzięki Bogu nie było więc nie wiem
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:45   #3153
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
masz 2 poziomowe czy dzielisz na podłoga i reszta
2 poziomowe
Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
no i po wizycie..
synek dalej jest synkiem.. na 10000% siusiaczka znów widziałam, ma zdjęcie ale rozmazane strasznie bo się ruszał jak szalony..
najważniejsze, że zdrowy i pięknie rośnie a moje wyniki świetne..
więc następna wizyta 12 listopada..
a w 22 tc mam zamiar się zapisać na połówkowe..


Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Hej laseczki
u mnie zaraz będzie padać pochmurno i ciemno się zrobiło
mąż zaraz do pracy, a ja zostaję z Julą.
Czujemy się średnio, Julka znowu wymiotowała w nocy ;/ ehh także pół nocy nieprzespanej.
Gardło mnie boli i ogólnie nie mam siły na nic.

Za to przeszły mi dzisiaj ciuszki dla Michałka
i obrazki do pokoiku te ze zwierzakami
biedne jesteście, mi już przechodzi.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
kumuluje rtec... tez mi lekarz powiedzial. uwielbiam tunczyka z makaronem
no ale nikt nie je tego tuńczyka kilogramami żeby tyle tej rteci się uzbierało

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
A mój tż wymyślił imię dla naszej Małej... i uparł się na nie jak osioł a on na mało co się upiera więc pewnie tym razem to ja będę musiała ustąpić...
A tak bardzo chciałam Laurę ale tżtowi podoba się Jasmin.
Stwierdził że Jasmin Laura może być...
No więc roboczo mamy Jaśkę... i tak pewnie zostanie.
ładnie ale Laura ładniej

a mój z imieniem to mnie wkurza gada do brzucha po imieniu, o dziecku też po imieniu ale on jeszcze musi pomyśleć
mimo że przed ciążą już ustaliliśmy chłopięce imie na 100%
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:50   #3154
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość


ładnie ale Laura ładniej

a mój z imieniem to mnie wkurza gada do brzucha po imieniu, o dziecku też po imieniu ale on jeszcze musi pomyśleć
mimo że przed ciążą już ustaliliśmy chłopięce imie na 100%
Też mi się Laura bardziej podoba ale cóż... czasem trzeba ustąpić a widzę że ma to dla Niego duże znaczenie...
A jakie Wy macie wybrane? Nie wiem czy pisałaś jak tak to przeoczyłam (;
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:51   #3155
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

a tak w ogóle to czuje że niedługo mój maluch zacznie kopać odczuwalnie także dla innych bo dzisiaj znowu się w środku przewraca czyli robi się coraz bardziej aktywny

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Też mi się Laura bardziej podoba ale cóż... czasem trzeba ustąpić a widzę że ma to dla Niego duże znaczenie...
A jakie Wy macie wybrane? Nie wiem czy pisałaś jak tak to przeoczyłam (;
mieliśmy, mam nadzieje że zostanie na tym ale pochwalę sie jak będzie zadecydowane na 100%
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:06   #3156
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Laura ślicznie, Jaśmina też mi się strasznie podobała ale u nas będzie Julia. A po domowemu jest Fasolka
Z imieniem dla chłopca mamy problem, nic nam się nie podoba, albo co mi się podoba mojemu TZ nie...

Edytowane przez Ewkaaa8891
Czas edycji: 2012-10-15 o 17:07
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:08   #3157
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

,cześć dziewczyny ,
ja dzisiaj spędziłam z kubą dzień na "wałęsaniu" się po mieście....,kończył wcześnie to mieliśmy czas... na oglądanie koziołków na starym rynku (w poznaniu),na obiad , na wygłupy...itp.nogi mi w tyłek wchodzą a on jeszcze teraz biega za piłką bo ma właśnie trening..... a ninka dziś poszła do przedszkola-ale się ztęskniła za wszystkimi....

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
TRZYMAM! podwójnie... każdy siusiak zwiększa szansę na sikorkę u mnie Tzn ja swoją mam... potwierdzoną w 100%

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
pocieszyłaś mnie, chociaż dziwi mnie tylko to, że w I trym miałam tylko minimalne mdłości, a tu takie atrakcje nagle ... ale przeczytałam objawy wszystkich chorób ciążowych i żadna mi nie pasuje
osobiście mam znajomą która do połowy 6 miesiąca wymiotowała .... lekarz twierdził,ze ok.....
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A ja zmierzyłam się w pasie. Mam 94 cm!!!! A w czerwcu miałam 66 cm.
przeczytałam i...odrazu poleciałam po miarę ..... ja mam podobną różnicę...... w czerwcu miałam 62 a teraz 90 ..... .... .... boże a po wszystkim znowu te cholerne brzuszki.....
Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
co ta ciąża robi z ludźmi.. ja za to nieraz mam ochotę poryczeć, a ani jedna łza nie chce mi z oka wylecieć..
...a ja płaczką na pewno nie jestem.... ale wystarczy,że pomyślę tylko o porodzie i nawet na ulicy -przy obcych pobeczałabym się.....
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
moj chlop jest identyczny. i to jest chyba sekret naszego zwiazku. w ciagu 10 lat chyba 2 razy sie poklocilismy (tak zeby on tez kontrargumentowal )
...ja mam odwrotnie...takie "włoskie małżeństwo" .... ale potem trzeba się pogodzić i też jest ..... gorąco.....
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
widziałyscie to
http://www.kurierlubelski.pl/artykul...ieci,id,t.html
nóz sie w kieszeni otwiera
...straszne .... potwory!!! dlatego ja powiedziałam sobie ,że moje dzieci do przedszkola pójdą jak będą potrafiły mico nieco opowiedzieć..... ale moja ninka to gaduła więc poszła gdy miała dokładnie 2,5 roku(sama wybłagała bo tam też brat chodził..). gdybym musiała dac do żłobka to dałabym do takiego z monitoringiem-a tak w ogóle to powinien być standart....
Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
no i po wizycie..
synek dalej jest synkiem.. na 10000% siusiaczka znów widziałam, ma zdjęcie ale rozmazane strasznie bo się ruszał jak szalony..
najważniejsze, że zdrowy i pięknie rośnie a moje wyniki świetne..
więc następna wizyta 12 listopada..
a w 22 tc mam zamiar się zapisać na połówkowe..
gratuluje !
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Czujemy się średnio, Julka znowu wymiotowała w nocy ;/ ehh także pół nocy nieprzespanej.
Gardło mnie boli i ogólnie nie mam siły na nic.
....oj współczuje ...oby szybciutko przeszło


za wszystkie wizyty !!!
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 17:13   #3158
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Też mi się Laura bardziej podoba ale cóż... czasem trzeba ustąpić a widzę że ma to dla Niego duże znaczenie...
A jakie Wy macie wybrane? Nie wiem czy pisałaś jak tak to przeoczyłam (;
Jak będzie dziewczynka to mamy roboczo wybrane 3 imiona, które się nam obojgu podobają: Kinga, Karolina, Weronika.
A jak będzie chłopak to nie mamy pojęcia Jedyne imię na które się oboje godziliśmy to Michał , ale nam je w najblizszej rodzinie sprzed nosa zwinęli

Joanna: super, że po wizycie ok
Strippi: zdrowiejcie

Edytowane przez Villga
Czas edycji: 2012-10-15 o 17:14
Villga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:19   #3159
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Ładne ale jednak wolę normalne, drewniane.
Doczytałam, że Tobie takie potrzebne na wyjazdy, wiec jak najbardziej i cena też dobra.

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
widziałyscie to
http://www.kurierlubelski.pl/artykul...ieci,id,t.html

nóz sie w kieszeni otwiera
Masakra a wydawało by się że oddajemy dzieci w bezpieczne miejsce.

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
no i po wizycie..
synek dalej jest synkiem.. na 10000% siusiaczka znów widziałam, ma zdjęcie ale rozmazane strasznie bo się ruszał jak szalony..
najważniejsze, że zdrowy i pięknie rośnie a moje wyniki świetne..
więc następna wizyta 12 listopada..
a w 22 tc mam zamiar się zapisać na połówkowe..
za wizytę, czyli masz już pewność że synek to synek
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:24   #3160
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
widziałyscie to
http://www.kurierlubelski.pl/artykul...ieci,id,t.html

nóz sie w kieszeni otwiera
Dziewczyny... wiecie co Ja stronę tego żłobka przeglądałam przed wakacjami, bo się mieli otwierać... I jeszcze w sumie nawet trochę o nim myślałam, bo jest niedaleko mojej pracy oraz po drodze Tżtowi z pracy do domu... Masakra
Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość

no i po wizycie..
synek dalej jest synkiem.. na 10000% siusiaczka znów widziałam, ma zdjęcie ale rozmazane strasznie bo się ruszał jak szalony..
najważniejsze, że zdrowy i pięknie rośnie a moje wyniki świetne..
więc następna wizyta 12 listopada..
a w 22 tc mam zamiar się zapisać na połówkowe..

trzymam kciuki za resztę dziewczyn na wizytach
gratuluję udanej wizyty i potwierdzenai siusiaczka
Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość

A mój tż wymyślił imię dla naszej Małej... i uparł się na nie jak osioł a on na mało co się upiera więc pewnie tym razem to ja będę musiała ustąpić...
A tak bardzo chciałam Laurę ale tżtowi podoba się Jasmin.
Stwierdził że Jasmin Laura może być...
No więc roboczo mamy Jaśkę... i tak pewnie zostanie.
nie wiem czy Wam Jasmin się uda zarejestrować jeśli oboje z Tżtem amcie polskie obywatelstwo Bo u nas jest przyjęte, że dziewczęce imiona konczą się na "a", więc ewentualnie Jasmina/Jaśmina
Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Z imieniem dla chłopca mamy problem, nic nam się nie podoba, albo co mi się podoba mojemu TZ nie...
no u nas tez problem z chłopakiem... Diewczęcych ładnych imion jakoś więcej jest
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:25   #3161
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
a

[/COLOR]
mieliśmy, mam nadzieje że zostanie na tym ale pochwalę sie jak będzie zadecydowane na 100%
Okej, to trzymam kciuki żeby zostało (;

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Laura ślicznie, Jaśmina też mi się strasznie podobała ale u nas będzie Julia. A po domowemu jest Fasolka
Z imieniem dla chłopca mamy problem, nic nam się nie podoba, albo co mi się podoba mojemu TZ nie...
Julia też ładnie (:
A u nas tak wyszło bo te imię jest też używane w kraju z którego pochodzi mój tż, no i twierdzi że to będzie nasz kwiatuszek więc

Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość
Jak będzie dziewczynka to mamy roboczo wybrane 3 imiona, które się nam obojgu podobają: Kinga, Karolina, Weronika.
A jak będzie chłopak to nie mamy pojęcia Jedyne imię na które się oboje godziliśmy to Michał , ale nam je w najblizszej rodzinie sprzed nosa zwinęli
Weronika bardzo ładnie Co do chłopca pewnie jeszcze coś Wam na myśl przyjdzie... Ja też nie miałam żadnego pomysłu no ale u nas wyszła dziewczynka.
A tak jak Ty z Michałem, ja mam z Maksymilianem... niestety.
Cytat:
Napisane przez Mokka_83
nie wiem czy Wam Jasmin się uda zarejestrować jeśli oboje z Tżtem amcie polskie obywatelstwo Bo u nas jest przyjęte, że dziewczęce imiona konczą się na "a", więc ewentualnie Jasmina/Jaśmina
Ani ja ani mój tż nie mamy polskiego obywatelstwa (; No i nie mieszkamy ani nie mamy zamiaru mieszkać w Polsce (;
I zgadzam się z tym że z dziewczynkami większy wybór imion
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine

Edytowane przez Agnjeska
Czas edycji: 2012-10-15 o 17:28
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 17:27   #3162
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

uff w domku - megasnie duzo naskrobaliscie udalo mi sie przeczytac, ale wybaczcie nie bd cytowala.
bo naszla mnie ocgota na szafowo-ubraniowe porzadki
w sumie i tak po malu musze sie pakowac do workow, wiec najwyzsza pora.
bylam z rana u lekarza - suski dalam, ale zapomnialam sie spytac co z tym moim cycem i mu pokazac, no ale smaruje nivea i jakos tam sie goi i dodatkowo wit a ( zostalo jeszcze jak se tatto w czerwu robilam ) ale sie mega starchu nazarlam w sumie moge isc kedy bd chciala i mu pokazac - ale dam se jeszcze tydzien, w sumie teraz bd szalony czas bo ciagle po 8 h w pracy wolne dop w nast srode i czwartek , ale czego sie nie robi dla pieniazkow haha

dzis mnie sisotra uswiadomila, ze skoro bd samotnie wychowywala dziecko, ojciec sie nie poczuwa do odpowiedzialonci, to moze wyjechac z kraju na podstawie papierka z policji, tylko bd musiala poczekac na 'norweski pesel' i w polsce paszport wyrobic, bo i tak automtycznie moje obywatelstwo dostanie i juz mam mega palana na lipiec-spierpien - zrobie chrzest !!!! bo pozniej to moze w koncu oboje dziadkowie w odwiedziny na swieta do Bergen przyleca
akurat bd miala przerwe bo tutaj kontrola jest w 3 tyg 6 tyg i 3miesiacu i dop pozneij w 5. wiec akurat na wakacje

ok lece nurkowac do szafy
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:27   #3163
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Laura ślicznie, Jaśmina też mi się strasznie podobała ale u nas będzie Julia. A po domowemu jest Fasolka
Z imieniem dla chłopca mamy problem, nic nam się nie podoba, albo co mi się podoba mojemu TZ nie...
Julia moje wymarzone
Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość
Jak będzie dziewczynka to mamy roboczo wybrane 3 imiona, które się nam obojgu podobają: Kinga, Karolina, Weronika.
A jak będzie chłopak to nie mamy pojęcia Jedyne imię na które się oboje godziliśmy to Michał , ale nam je w najblizszej rodzinie sprzed nosa zwinęli
to ja glosuje za Karolinką
z tym Michałem to tak jak u nas z Julią. na szczęście narazie synek
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:30   #3164
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Mój mąż wrócił do domu i powiedział, że nie jest w stanie patrzeć na moją smutną minę więc mam nas umówić na czwartek na prywatne USG 3D Jestem taka happy! Może uda nam się poznać płeć, no i zobaczę znów swoje maleństwo, a mąż pierwszy raz zobaczy co mi tam zmajstrował )
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:30   #3165
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania, większość rzeczy jest po prostu przereklamowana. Mój brat miał wózek za 1200 zł a siostra kupowała za 2500 zł i między wózkami na prawdę jest mała różnica. Głównie taka że ten droższy jest lżejszy a siostra znosiła wózek z 4 piętra. Ale za to ten tańszy ma możliwość przekładania spacerówki żeby dziecko było twarzą lub plecakami do mamy a ten droższy tego nie ma. Więc na prawdę nie warto przepłacać. W ogóle jestem zwolenniczką kupowania używanych rzeczy.
jestem zdania ze w wozek warto zainwestowac, to chyba najwazniejszy zakup ale ten za 1300 moze byc lepszy niz za 3000 zl i dlatego kupuje sie albo taki ktory jest poprostu dobry bez wzgledu na cene, albo taki ktory jest bardzo dobry ale nas nie stac wiec kupic uzywany najwazniejsze zeby nie kupic nowego bubla tylko ze wzgledu na niska cene, juz lepiej za ta samą cene uzywany ale porzadny

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ja akurat potrzebuje dwa. w domu oczywiscie to drewniane ale w podroż do teściów np. musze mieć zapasowe
ja tez mam turystyczne i bedzie stalo u mamy

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Kochana u mnie temat Barcelony jest codziennie przwijany. On dał by się pokroić za FC Barcelone, nie chce myśleć co będzie jak urodzi mu sie ukochany synek
i mnie to samo, ja z TZ fani barcelony i juz zapowiedziane ze nasze dziecie musi miec ten stroj http://allegro.pl/nike-fc-barcelona-...695529233.html bez wzgledu na plec a bardzo tani jest na allegro bo w sklepie widzielismy za 300zl..

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
to też mam w ulubionych ale chyba każde ma takie drzwiczki.
nie kazde, ja mam bez

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Ja nakupiłam sobie kilka leginsów zwykłych bo bardzo są wygodne nawet przy duzym brzuszku, są też na zime ocieplane dla mnie po domu czy na wyjście idealne. No i jedne ciążowe leginsy z wysokim stanem ale to na duży brzuszek. Teraz szukam jeansów ciażowych rurek.
A co do kurtki to jestem tak samo w strasznej kropce.
ja narazie chodze tylko w leginsach, a kurtke mam po siostrze ktora rodzila w styczniu wiec powinnam sie zmiescic

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
no i po wizycie..
synek dalej jest synkiem.. na 10000% siusiaczka znów widziałam, ma zdjęcie ale rozmazane strasznie bo się ruszał jak szalony..
najważniejsze, że zdrowy i pięknie rośnie a moje wyniki świetne..
więc następna wizyta 12 listopada..
a w 22 tc mam zamiar się zapisać na połówkowe..

trzymam kciuki za resztę dziewczyn na wizytach
super ze wizyta udana i do Krynicy na polowkowe? Ja tez po poniedzialku bede sie zapisywac

dziewczyny a co na biegunke? Bo ja niby mam od tygodnia, nie jest jeszcze zle i wydaje mi sie ze to od gazowanych napojow ale wody nienawidze i tylko pije sprita lub fante.. leze wiec nie mam jak sobie robic herbat itp
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."

Edytowane przez Luna0
Czas edycji: 2012-10-15 o 17:35
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:31   #3166
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
zdrówka strippi
Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
zdrówka .....
Cytat:
Napisane przez anika_s Pokaż wiadomość
Strippi - zdrówka i miłego snu
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
oj bidulkazdrowiejcie szybko
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
co ta sobota taka była, ja też ryczałam

oj biedulko kuruj się
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
zdrówka zycze mnie cos katar trzyma ale na szczęście tylko on nie dość męczący
Cytat:
Napisane przez anna maria 79 Pokaż wiadomość
Strippi zdrówka wam wszystkim w tej domowej kwarantannie.
Tyle życzeń zdrówka, że nie mogło być inaczej, dziś czuję się zdecydowanie lepiej
dziękuję kochane
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:32   #3167
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
No właśnie organizm człowieka to chyba nie takie proste urządzenie, żeby tak stwierdzić, może my dzieci palących w ciąży, za 30 lat np będziemy mieli nowotwór tego czy tamtego i nawet sami byśmy tego nie łączyli, także to że ktoś się rodzi zdrowy wd mnie jeszcze o niczym nie świadczy - bo trzeba by robić przesiewowe badania w całej populacji. Ja jednak uważam, że trzeba po prostu się trzymać w ciąży od takich rzeczy z daleka, ale do Mamy pretensji nie mam bo takie były czasy, że nie wiedzieli, ale podziwiam ją jak dała radę palić, bo ja bym chyba dalej niż widzę od tego smrodu..
Racja, ja sama nie to że mi nic nie jest nie znaczy że sama piję i palę w ciąży . Zdarzyło mi się wypić parę razy Karmi i lampkę szampana na weselu a tak to to nawet nie czuję potrzeby

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania, większość rzeczy jest po prostu przereklamowana. Mój brat miał wózek za 1200 zł a siostra kupowała za 2500 zł i między wózkami na prawdę jest mała różnica. Głównie taka że ten droższy jest lżejszy a siostra znosiła wózek z 4 piętra. Ale za to ten tańszy ma możliwość przekładania spacerówki żeby dziecko było twarzą lub plecakami do mamy a ten droższy tego nie ma. Więc na prawdę nie warto przepłacać. W ogóle jestem zwolenniczką kupowania używanych rzeczy.

Niuniaczek ja przewijak mam zamiar trzymać w łazience na pralce. Głównie dlatego że tam będę przecież kąpać maluszka i tam jest najcieplej.
?
Na wózek palnujemy wydac do 1000 zł, a na mebelki (łóżka +komoda) do 700 zł ?

Z tym przewijakiem to właśnie nie wiem, taki przenośny to nie jest za mały? W łazience mam bardzo mało miejsca więc przewijanie odpada. Chciałam mieć oddzielną komodę z przewijakiem by obok trzymać pieluszki i kosmetyki. Myślicie że zwykła komoda z położonym przenośnym przewijakiem spełni swoje zadanie? Chodzi mi głownie o to by mi było wygodnie i bym miała dużo miejsca.


Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
i gitens
tez bym sobie serkow pojadla, wedzonych rybek, owocow morza, o tunczyku marze... no, ale mam swiadomosc wiec swiadomie nie naraze dziecia na ewentualne niebezpieczenstwo.
.
O serki to takie pleśniowe i typu camembert ci chodzi? bo takie noramlne zółte i białe serki to ja jem. Wędzone ryby też można takie wędzone na ciepło, a jak się ma wątpliwość to można dla czystego sumienia wsadzić rybe na 20 min do piekarnika.

Owoce morza jem , ale przyrządzone w domu, uprzednio po zamrożeniu.


ps. Pisałyście o jakimś badaniu na samolocie??? o co kaman?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:36   #3168
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Ani ja ani mój tż nie mamy polskiego obywatelstwa (; No i nie mieszkamy ani nie mamy zamiaru mieszkać w Polsce (;
I zgadzam się z tym że z dziewczynkami większy wybór imion
a jakie ty masz? czemu nie masz polskiego? zrzekłaś się? czy to tajemnica?

Mokka przypomnij koło którego szpitala ty mieszkasz?
bo mój ranking szpitali po przeczytaniu jednej strony z opiniami wyglada tak:
1. Brochów - fajnie
2. Wojewódzki - średnio
3. Borkowska - stanowcze nie.

ciekawe jak wiecej stron przeczytam jak to się zmieni. no mi najbliżej do Wojewódzkiego.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mój mąż wrócił do domu i powiedział, że nie jest w stanie patrzeć na moją smutną minę więc mam nas umówić na czwartek na prywatne USG 3D Jestem taka happy! Może uda nam się poznać płeć, no i zobaczę znów swoje maleństwo, a mąż pierwszy raz zobaczy co mi tam zmajstrował )

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
i mnie to samo, ja z TZ fani barcelony i juz zapowiedziane ze nasze dziecie musi miec ten stroj http://allegro.pl/nike-fc-barcelona-...695529233.html bez wzgledu na plec a bardzo tani jest na allegro bo w sklepie widzielismy za 300zl..
to ja żeby wszystkich zadowolić to musiałabym mieć strój Juventusu, Chelsea, Bayernu Monachium, Manchesteru United.

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
ps. Pisałyście o jakimś badaniu na samolocie??? o co kaman?
w sensie na krześle ginekologicznym
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:36   #3169
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

czytam was ale nie pisze bo jakos nie potrafie sie cieszyc itd. a narzekac nie bede.. jak za tydz w pon wszystko bedzie dobrze to zrobie wam zdjecia kompleciku jaki nam tesciowa z niemiec przyslala
Trzymaj się kochana na pewno będzie dobrze i będziesz się nie długo cieszyć
I pochwalisz się komplecikiem


Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość

Są tutaj może dziewczyny ze świętokrzyskiego? gdzie można zrobić najtaniej badania w skarżysku lub w starachowicach?
Ja jestem ze Świętokrzyskiego
o jakie badania pytasz?

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
hehe właśnie zjadłam kawałek pycha
za kolejny tydzien.
na pewno pyszne


Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość

o matko! 300zł razy 9 wow!
moja bierze 70zl chyba najmniej na wątku
no to chyba typowy przewijak czy są inne?
już mi tak nudno bez zakupów, oglądania rzeczy dla dziecka. ale czekam cierpliwie do weekendu na wszystkich świętych, a potem znowu zaczynam szaleć
no chyba najtaniej bo ja 80zł

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
zaopatrzyłam się dziś w spodnie ciążowe. jeszcze tylko kurtka i będę miała w czym chodzić.
Właśnie ja też muszę kurtkę kupić i już mnie to przeraża

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
widziałyscie to
http://www.kurierlubelski.pl/artykul...ieci,id,t.html

nóz sie w kieszeni otwiera
co za ludzie, że takich zatrudniają do opieki na małymi dziećmi

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość

no i po wizycie..
synek dalej jest synkiem.. na 10000% siusiaczka znów widziałam, ma zdjęcie ale rozmazane strasznie bo się ruszał jak szalony..
najważniejsze, że zdrowy i pięknie rośnie a moje wyniki świetne..
więc następna wizyta 12 listopada..
a w 22 tc mam zamiar się zapisać na połówkowe..

trzymam kciuki za resztę dziewczyn na wizytach
No to brawo za potwierdzonego siusiaka


Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Hej laseczki
u mnie zaraz będzie padać pochmurno i ciemno się zrobiło
mąż zaraz do pracy, a ja zostaję z Julą.
Czujemy się średnio, Julka znowu wymiotowała w nocy ;/ ehh także pół nocy nieprzespanej.
Gardło mnie boli i ogólnie nie mam siły na nic.

Za to przeszły mi dzisiaj ciuszki dla Michałka
i obrazki do pokoiku te ze zwierzakami
Biedulki trzymajcie się
O to chociaż miałaś dziś poprawę nastroju z przesyłkami
jak będziesz mieć siłe to się pochwal
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 17:41   #3170
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Ani ja ani mój tż nie mamy polskiego obywatelstwa (; No i nie mieszkamy ani nie mamy zamiaru mieszkać w Polsce (;
I zgadzam się z tym że z dziewczynkami większy wybór imion
fakt, dopiero spojrzałam na lokalizację
Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mój mąż wrócił do domu i powiedział, że nie jest w stanie patrzeć na moją smutną minę więc mam nas umówić na czwartek na prywatne USG 3D Jestem taka happy! Może uda nam się poznać płeć, no i zobaczę znów swoje maleństwo, a mąż pierwszy raz zobaczy co mi tam zmajstrował )
super To do czwartku chyba jakoś dasz radę
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
a jakie ty masz? czemu nie masz polskiego? zrzekłaś się? czy to tajemnica?

Mokka przypomnij koło którego szpitala ty mieszkasz?
bo mój ranking szpitali po przeczytaniu jednej strony z opiniami wyglada tak:
1. Brochów - fajnie
2. Wojewódzki - średnio
3. Borkowska - stanowcze nie.

ciekawe jak wiecej stron przeczytam jak to się zmieni. no mi najbliżej do Wojewódzkiego
no ja mieszkam na Brochowie i tu mam zamiar rodzić Wiadomo, że opinie sa rózne, ale ogólnie nie wypada źle Poza tym... co będę kombinować i jeździć nie wiadomo gdzie, jak nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi... Więc po prostu wybrałam tu gdzie najbliżej Tż będzie mógł sobie do mnie kilka razy dziennie spacerkiem przychodzić
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:44   #3171
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mój mąż wrócił do domu i powiedział, że nie jest w stanie patrzeć na moją smutną minę więc mam nas umówić na czwartek na prywatne USG 3D


Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
dziś czuję się zdecydowanie lepiej


Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
O serki to takie pleśniowe i typu camembert ci chodzi?
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:45   #3172
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
a jakie ty masz? czemu nie masz polskiego? zrzekłaś się? czy to tajemnica?
Holenderskie mam (;
I żadna tajemnica, musiałam się zrzec kiedy dostałam holenderskie a dostałam je razem z rodziną, tak wyszło (:
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:49   #3173
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość

A tak jak Ty z Michałem, ja mam z Maksymilianem... niestety.
Jejuu Maksymilian u mnie numer 1 no ale jak to zwykle bywa TZ sie nie zgadza

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość

i mnie to samo, ja z TZ fani barcelony i juz zapowiedziane ze nasze dziecie musi miec ten stroj http://allegro.pl/nike-fc-barcelona-...695529233.html bez wzgledu na plec a bardzo tani jest na allegro bo w sklepie widzielismy za 300zl..
Super ja podejrzewam że w barwach FC Barcelony bede miała pół szafy małego
Chyba że będzie Julia
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:49   #3174
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Holenderskie mam (;
I żadna tajemnica, musiałam się zrzec kiedy dostałam holenderskie a dostałam je razem z rodziną, tak wyszło (:
tak właśnie myślałam, że kazali ci się zrzec.

a apropo zagranicy to chyba Moderna się dawno nie odzywała? czy się mylę?
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:50   #3175
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mój mąż wrócił do domu i powiedział, że nie jest w stanie patrzeć na moją smutną minę więc mam nas umówić na czwartek na prywatne USG 3D Jestem taka happy! Może uda nam się poznać płeć, no i zobaczę znów swoje maleństwo, a mąż pierwszy raz zobaczy co mi tam zmajstrował )
No to byle do czwartku (;


Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
fakt, dopiero spojrzałam na lokalizację
Dlatego też nie mogłam typowo polskiego wybrać, mój tż bał się że z np Małgorzatą wyskoczę (wyczytał w moim paszporcie to moje drugie) on tego ni w ząb wypowiedzieć nie umie
Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Jejuu Maksymilian u mnie numer 1 no ale jak to zwykle bywa TZ sie nie zgadza
Ano śliczne imię <3 no i dla mnie sentymentalne - mój dziadek tak się nazywał.
Cytat:
Napisane przez Dragusia88
tak właśnie myślałam, że kazali ci się zrzec.
Ano i to dość nieuczciwe jest bo np. Grecy i Marokańczycy nie muszą.
Bo niby nie mogą, nie da się ect...
Mój tż swojego też musiał się zrzec...
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine

Edytowane przez Agnjeska
Czas edycji: 2012-10-15 o 17:52
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:54   #3176
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Ano i to dość nieuczciwe jest bo np. Grecy i Marokańczycy nie muszą.
Bo niby nie mogą, nie da się ect...
Mój tż swojego też musiał się zrzec...
co? no to chamsko taki szacunek do polski. nikt sie z polska nie liczy.
a to po 5 latach można dostać tylko trzeba test z holenderskiego zdać nie?
a dziecko może dopiero jak będzie pełnoletnie bo musi się zrzec polskiego?
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:56   #3177
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Weronika bardzo ładnie Co do chłopca pewnie jeszcze coś Wam na myśl przyjdzie... Ja też nie miałam żadnego pomysłu no ale u nas wyszła dziewczynka.
A tak jak Ty z Michałem, ja mam z Maksymilianem... niestety.
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
to ja glosuje za Karolinką
z tym Michałem to tak jak u nas z Julią. na szczęście narazie synek
A to podkradacze imion !

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mój mąż wrócił do domu i powiedział, że nie jest w stanie patrzeć na moją smutną minę więc mam nas umówić na czwartek na prywatne USG 3D Jestem taka happy! Może uda nam się poznać płeć, no i zobaczę znów swoje maleństwo, a mąż pierwszy raz zobaczy co mi tam zmajstrował )
Super!

A ja nadal mam taki brzuch dziwny, nic mi od rana nie przeszło mimo leżakowania. Mąż kupił mi no-spe. Wzielam bez konsultacji z lekarzem ale mysle,że mogę, jak myślicie?
Villga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:57   #3178
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co na biegunke? Bo ja niby mam od tygodnia, nie jest jeszcze zle i wydaje mi sie ze to od gazowanych napojow ale wody nienawidze i tylko pije sprita lub fante.. leze wiec nie mam jak sobie robic herbat itp
w sumie to nie bardzo wiem co, ale na pewno przestań pić gazowane. wiem, że leżysz, ale niech mąż robi Ci herbatę do termosu rano, potem mama jak przychodzi z obiadem (bo przychodzi, prawda?), do tego jakieś soki i powinno wystarczyć. Luna, leżenie, leżeniem, jest koniecznością, ale wydaje mi się, że biegunka jest gorsza niż gdybyś miała wstać i zrobić sobie herbaty + do termosu na później. gazowanymi napojami, biegunkami i bieganiem do toalety możesz bardziej zaszkodzić dziecku niż jednym/dwoma wstaniem do kuchni.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:57   #3179
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
no i po wizycie..
synek dalej jest synkiem.. na 10000% siusiaczka znów widziałam, ma zdjęcie ale rozmazane strasznie bo się ruszał jak szalony..
najważniejsze, że zdrowy i pięknie rośnie a moje wyniki świetne..
więc następna wizyta 12 listopada..
a w 22 tc mam zamiar się zapisać na połówkowe..

trzymam kciuki za resztę dziewczyn na wizytach
super
za wizytę

Cytat:
Napisane przez booziaczek Pokaż wiadomość

zdrówka dla ciebie i julci
dzięki
Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
współczuję..
oby szybko przeszło..
oby oby, bo Jula tyle traci jak nie chodzi do przedszkola


Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Strippi zdrówka dla Was i jak się lepiej poczujesz pochwal się ciuszkami (;
zaraz wstawię

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
biedne jesteście, mi już przechodzi.
mi też już, bo katar nie mam, gorączki też, tylko gardło boli
za to Julka kaszel wykrztuśny :/

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Laura ślicznie, Jaśmina też mi się strasznie podobała ale u nas będzie Julia. A po domowemu jest Fasolka
Z imieniem dla chłopca mamy problem, nic nam się nie podoba, albo co mi się podoba mojemu TZ nie...
Julka super, coś o tym wiem, tylko pamiętaj, że Julki to straszne łobuziary
Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
....oj współczuje ...oby szybciutko przeszło
dzięki kochana

Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość
J
Strippi: zdrowiejcie
dzięki

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mój mąż wrócił do domu i powiedział, że nie jest w stanie patrzeć na moją smutną minę więc mam nas umówić na czwartek na prywatne USG 3D Jestem taka happy! Może uda nam się poznać płeć, no i zobaczę znów swoje maleństwo, a mąż pierwszy raz zobaczy co mi tam zmajstrował )
super brawa dla męża

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Biedulki trzymajcie się
O to chociaż miałaś dziś poprawę nastroju z przesyłkami
jak będziesz mieć siłe to się pochwal
oj poprawiłam

Jeszcze pościel przyszła przed sekundą jest boska
wzięłam ta tropical island


a to obrazki
naklejki biedronkowe, bo ktoś prosił kiedyś o fotkę (kolory intensywne takie jak na ciuchci, tylko robiłam z lampą i prześwietliło)
i ciuszki
ciuszki mają żywe kolory, tu też prześwietlone, bluza brązowa tygryskowa, tu wyszła dziwnie, jakby pokłaczona i używana, a jest w stanie idealnym, mięciutka i w kolorze ciemnego brązu, tu wyszedł dziwny kolor. Aaa i buciki są biało błękitne, a tu wyszły jak białe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03210.jpg (45,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03213.jpg (49,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03208.jpg (46,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03209.jpg (39,9 KB, 32 załadowań)
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz

Edytowane przez strippi
Czas edycji: 2012-10-15 o 17:58
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:59   #3180
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marcowo-Kwietniowe 2013 cz,II

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
Moderna się dawno nie odzywała? czy się mylę?
nie odzywala sie...
Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
mój tż bał się że z np Małgorzatą wyskoczę (wyczytał w moim paszporcie to moje drugie) on tego ni w ząb wypowiedzieć nie umie


Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość
Mąż kupił mi no-spe. Wzielam bez konsultacji z lekarzem ale mysle,że mogę, jak myślicie?
no spe mozna. byle nie jak tic-taki
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.