Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 09:04   #1921
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! dawno mnie nie było, bo mam takie zamieszanie z remontem, że nie wyrabiam....
Mam do Was pytanie, znacie może inny program online albo na dysk przypominający w obsłudze PicMonkey? Bo ograniczyli korzystanie z tego programu, a jest świetny! Wiedziałam, że tak zrobią
Też właśnie wczoraj się na to nacięłam. Buuu Mój ulubiony program.
Gdyby to była jakaś jednorazowa opłata na zawsze, to pewnie bym się skusiła, ale 4,99$ za miesiąc, to prawie 200 zł rocznie. Bez przesady!

Ogólnie polecam też: http://pixlr.com/express/
Ale to jednak nie to samo.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:


Edytowane przez Super Girl
Czas edycji: 2012-12-19 o 09:18
Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:11   #1922
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja sobie grzecznie czekam na moją lampę
patrzyłam na Wasze piękne zdjęcia (Trust - do Ciebie też mówię!) i ja wiem że nie będę się jakoś specjalnie pięknie malować bom niezbyt zdolna ale przynajmniej ryjka mi doświetli
Jaką lampę kupiłaś?

A co do makijazu, wrzucaj, wrzucaj, jestem fanką Twojej urody

Na swoją pocztę narzekać nie mogę, babki sa fajne, a listonosz ma mój numer w swojej komórce Kurierów nie lubię, ale jak już zamawiam coś za ich pośrednictwem, zawsze biorę płatność za pobraniem, jak nie doręczy, to mam na to wylane i zawsze ewentualnie mogę coś na szybko dokupić stacjonarnie. Chociaż odkąd biorę przesyłkę za pobraniem zawsze dzwonią i umawiają się na konkretną godzinę, a czasem udaje się zmienić adres dostawy na pracowy.

Idzie do mnie mój kindelek prezentowy, amazon w niecały tydzień się wyrobił ))) Co prawda i tak dopiero pod choinką go otworze, ale

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

A i dostałam propozycję współpracy od Sigma beauty, ale nie bardzo wiem, czy jest sens w to wchodzić. Jakieś sugestie?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:21   #1923
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Też właśnie wczoraj się na to nacięłam. Buuu Mój ulubiony program.
Gdyby to była jakaś jednorazowa opłata na zawsze, to pewnie bym się skusiła, ale 4,99$ za miesiąc, to prawie 200 zł rocznie. Bez przesady!

Ogólnie polecam też: http://pixlr.com/express/
Ale to jednak nie to samo.
tez się wkurzyłam , ale spodziewałam się, że tak zrobią... no nie, trzeba będzie jakoś kombinować :/
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:51   #1924
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jaką lampę kupiłaś?

A co do makijazu, wrzucaj, wrzucaj, jestem fanką Twojej urody

Na swoją pocztę narzekać nie mogę, babki sa fajne, a listonosz ma mój numer w swojej komórce Kurierów nie lubię, ale jak już zamawiam coś za ich pośrednictwem, zawsze biorę płatność za pobraniem, jak nie doręczy, to mam na to wylane i zawsze ewentualnie mogę coś na szybko dokupić stacjonarnie. Chociaż odkąd biorę przesyłkę za pobraniem zawsze dzwonią i umawiają się na konkretną godzinę, a czasem udaje się zmienić adres dostawy na pracowy.

Idzie do mnie mój kindelek prezentowy, amazon w niecały tydzień się wyrobił ))) Co prawda i tak dopiero pod choinką go otworze, ale

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

A i dostałam propozycję współpracy od Sigma beauty, ale nie bardzo wiem, czy jest sens w to wchodzić. Jakieś sugestie?
Oczywiście zależy od warunków współpracy. ALe ja akurat bardzo chwalę Sigmę.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:53   #1925
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
lele, daj znać, jak sprawa się rozwiązała.

W zeszłym roku miałam podobną sytuację - czekałam na prezent gwiazdkowy przez cały dzień, o 18 wyjeżdżałam, bardzo mi zależało. Siedziałam cały dzień w domu nasłuchując listonosza, ale nie przyszedł. No trudno. Wychodząc sprawdziłam skrzynkę i leżało tam awizo!!! Wkurzona na maksa biegnę na pocztę, no ale paczki przecież odebrać można dopiero od 18.30, bo teraz ma je listonosz!!! Prawie się popłakałam z wściekłości, masakra. Prezent odebrałam dopiero po Świętach.
A co wtedy zamawiałaś? Bo jak mój tż pracował na poczcie () to mogli zostawiać wielkie paki na urzędzie i od razu wypisywać na nie awizo. No bo listonosz ma tylko torbę i wózek a niech mu przyjdzie jednego dnia 15 dużych paczek jak poducha, no to jakby chciał to nie ma jak tego zabrać. Nie to co kurier, on ma całe auto. Tyle, że powinien dać Ci to awizo do ręki i powiedzieć, że możesz od razu odebrać. No albo trzeba wcześniej się na poczcie czy to bezpośrednio z listonoszem umawiać.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:00   #1926
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Zaraz mnie krew zaleje. Siedzę dzisiaj cały dzień w domu. Wczoraj zamówiłam ostatni składnik ważnego prezentu. Specjalnie zapłaciłam dodatkowo za płatność paypalem, aby jeszcze wczoraj wysłali i dzisiaj paczka była. Cały dzień cisza. Telefon działa, ale nikt nie dzwoni. Wyglądam przez okno. Nic. Wieczór, pozapalane światła. Nic. Sprawdzam system- ciągle, że w doręczeniu. Aż tu nagle, po 22 sprawdam, a tam informacja, ze ten @!#$%%#@ mnie nie zastał i próba doręczenia się nie powiodła! No ja !@#$%^%$! Przecież jestem, widać, że światła się świecą. Próbuję się dodzwonić do UPS, nie pracują już. W furii wybiegłam na dwór, brak awiza. Zaraz mnie coś rozniesie... Bardzo mi zależało, aby tak paczka dziś dotarła! No f$#k!
No to nieźle , u mnie raczej kurier jest na czas , ale np wczoraj przywiózł mi przesyłkę po 21. Ale nie byłam już w sumie zła na godzine bo to kominek i świeczki Yankee C więc już wieczorkiem odpaliłam pierwszą

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że na aukcji ma zaznaczone, że wysyłka w ciągu 48h.
Najbardziej by mi pasował zwrot pieniędzy, nie wiem czy jest jakiś określony termin, po którym mogę się ich domagać, skoro sobie poleciała w kulki.
Ze zwrotem to nie tak łatwo. Raz miałam taką sytuacje , że przesyłka wyparowała a pieniądze zwrócili mi po 2 miesiącach. Masakra.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
lele, daj znać, jak sprawa się rozwiązała.

W zeszłym roku miałam podobną sytuację - czekałam na prezent gwiazdkowy przez cały dzień, o 18 wyjeżdżałam, bardzo mi zależało. Siedziałam cały dzień w domu nasłuchując listonosza, ale nie przyszedł. No trudno. Wychodząc sprawdziłam skrzynkę i leżało tam awizo!!! Wkurzona na maksa biegnę na pocztę, no ale paczki przecież odebrać można dopiero od 18.30, bo teraz ma je listonosz!!! Prawie się popłakałam z wściekłości, masakra. Prezent odebrałam dopiero po Świętach.
Oj też bym się wkurzyła maksymalnie.

Ja nie czekam już na prezenty ale henna do włosów to mogłaby już przyjść bo mam prześwity już siwe
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:06   #1927
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

dzieńdoberek
Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja czasami też zjem więcej od niego
czasami też u nas tak jest, że ja pochłaniam więcej nie ma sobie czasem żałować

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
W końcu dostałam swoją wyczekiwaną przesyłkę. Nawiązałam współpracę z Pierre Rene i na blogu jest paczka

Do tego przyszla wygrana, dwa cienie naturalne i wczoraj dostałam mejla, że wygrałam u Bell
gratki, ciekawa jestem jak z jakością ich pędzli...

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Zaraz mnie krew zaleje. Siedzę dzisiaj cały dzień w domu. Wczoraj zamówiłam ostatni składnik ważnego prezentu. Specjalnie zapłaciłam dodatkowo za płatność paypalem, aby jeszcze wczoraj wysłali i dzisiaj paczka była. Cały dzień cisza. Telefon działa, ale nikt nie dzwoni. Wyglądam przez okno. Nic. Wieczór, pozapalane światła. Nic. Sprawdzam system- ciągle, że w doręczeniu. Aż tu nagle, po 22 sprawdam, a tam informacja, ze ten @!#$%%#@ mnie nie zastał i próba doręczenia się nie powiodła! No ja !@#$%^%$! Przecież jestem, widać, że światła się świecą. Próbuję się dodzwonić do UPS, nie pracują już. W furii wybiegłam na dwór, brak awiza. Zaraz mnie coś rozniesie... Bardzo mi zależało, aby tak paczka dziś dotarła! No f$#k!
też miałam tak ostatnio, czekam, kuriera nie ma, awiza też, później musiałam sama jechać po nią do siedziby... masakra jakaś, i zwróciłam uwagę, że kurier nie zostawił, żadnego powiadomienia
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 10:22   #1928
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Dzień dobry

lele no też bym się nieźle wkurzyła gdyby mnie takie coś spotkało. Nie wiem jakoś u mnie zawsze są na czas kurierzy, dzwonią, a jak mnie nie ma zostawiają u sąsiadów, nie miałam problemu do tej pory. Nawet jak byłam gdzieś indziej, to dzwonił, że o tej i o tej będzie i byli zawsze. Także no nie jest to fajne, bo przed świętami zwłaszcza , to każdy liczy na to ,że będzie na czas.

aSHa85 wypróbuję to zobaczę, może później do nich napiszę, że chciałabym więcej pędzelków przetestować , to bym mogła ocenić i Wam przekazać te info póki co tylko podkład zdążyłam lekko przetestować. Myślałam, że będzie za ciemny, ale ładnie się wtapia w skórę. Ma w składzie silikony, ale mi to akurat nie przeszkadza, jednak innym może.

A co do Picmonkey to tak samo było z Picnikiem, zamknęli w końcu stronę, a teraz to samo będzie pewnie z Picmonkey. Bo te same funkcje były...
Teraz właśnie korzystam z tej pixlr.com strony i jest dobra
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:29   #1929
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Pierwsza rozmowa z UPS zaliczona. Trzymałam nerwy na wodzy, wyspałam się, wypiłam kawkę. A tam babsko tak "miłe", że się aż jej zapytałam czy to ich standard obsługi czy tylko ona się tak wyróżnia.... Sama się pytała kilka razy czego chcę, to jej mówię, że kontaktu kuriera i złożyć skargę na niego. A ta później do mnie, że kolejny raz jej o tym mówię. NO jak się mnie pyta, to odpowiadam. Teraz miałam telefon już konkretnie z biura krakowskiego. I tu całkiem inna rozmowa, przeprosiny i wytłumaczenie...
heh chociaż tyle dobrze, że biuro krk przeprosiło...
Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Genialne! Takie delikatne! Ja w najbliższym czasie też wrzucę efekty moich zabaw

Ja już tydzień czekam na przesyłkę z choisee... ehh Bo po co wysłać szybko, żeby na święta dotarło
W ogóle stwierdzam dziś, że ludzie są dziwni... Laska pisze w wymiance, że ma podkład którego szukam a potem oburzona stwierdza, że śmiem proponować jej średniopółkowe produkty
dziękuję a kiedy CI zmienili status a wysłane? może jeszcze się nie uporali z tymi paczkami wszystkimi to wszystko wina blogerów!

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

Liczenie nie pomaga. Ale jutro będzie awantura. Chociaż znając życie, firma kurierska będzie próbowała mi wmówić, że to moja wina...

Też wolę pocztę polską. Jednak pp nie miałam gwarancji, że mi dojdzie przed wyjazdem.
tłuc ich!

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Dymku, piękne pazurki, uwielbiam takie!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
lele, daj znać, jak sprawa się rozwiązała.

W zeszłym roku miałam podobną sytuację - czekałam na prezent gwiazdkowy przez cały dzień, o 18 wyjeżdżałam, bardzo mi zależało. Siedziałam cały dzień w domu nasłuchując listonosza, ale nie przyszedł. No trudno. Wychodząc sprawdziłam skrzynkę i leżało tam awizo!!! Wkurzona na maksa biegnę na pocztę, no ale paczki przecież odebrać można dopiero od 18.30, bo teraz ma je listonosz!!! Prawie się popłakałam z wściekłości, masakra. Prezent odebrałam dopiero po Świętach.
znam to...kiedyś zmienili mi listonosza...specjalnie nigdzie nie wychodziłam bo czekałam na ważne paczki dla mnie. Nie było go....mama wraca z pracy i się mnie pyta czy gdzieś wychodziłam bo w skrzynce są 3 awiza
a kiedyś mi pajac zostawił paczkę z kosmetykami (od koleżanki z usa wielka paka) przy bramce! dobrze, że moja mama wracała to widziała... jak bym go złapała tak bym udusiła chyba!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:35   #1930
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
A co wtedy zamawiałaś? Bo jak mój tż pracował na poczcie () to mogli zostawiać wielkie paki na urzędzie i od razu wypisywać na nie awizo. No bo listonosz ma tylko torbę i wózek a niech mu przyjdzie jednego dnia 15 dużych paczek jak poducha, no to jakby chciał to nie ma jak tego zabrać. Nie to co kurier, on ma całe auto. Tyle, że powinien dać Ci to awizo do ręki i powiedzieć, że możesz od razu odebrać. No albo trzeba wcześniej się na poczcie czy to bezpośrednio z listonoszem umawiać.
Koszulkę. Pół biedy, jakby zostawił na poczcie, odebrałabym sobie. Ale nie, on wziął ze sobą i chyba schował gdzieś na cały dzień udając, że ma zamiar doręczyć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:55   #1931
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Na swoją pocztę narzekać nie mogę, babki sa fajne, a listonosz ma mój numer w swojej komórce Kurierów nie lubię, ale jak już zamawiam coś za ich pośrednictwem, zawsze biorę płatność za pobraniem, jak nie doręczy, to mam na to wylane i zawsze ewentualnie mogę coś na szybko dokupić stacjonarnie. Chociaż odkąd biorę przesyłkę za pobraniem zawsze dzwonią i umawiają się na konkretną godzinę, a czasem udaje się zmienić adres dostawy na pracowy.

Idzie do mnie mój kindelek prezentowy, amazon w niecały tydzień się wyrobił ))) Co prawda i tak dopiero pod choinką go otworze, ale

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

A i dostałam propozycję współpracy od Sigma beauty, ale nie bardzo wiem, czy jest sens w to wchodzić. Jakieś sugestie?
Też nienawidzę kurierów mieszkam w dziurze i zawsze mają problem trafić a listonosz już wszystko wie
Też dostałam propzycję od Sigmy ale nie wiem ock
Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
A co wtedy zamawiałaś? Bo jak mój tż pracował na poczcie () to mogli zostawiać wielkie paki na urzędzie i od razu wypisywać na nie awizo. No bo listonosz ma tylko torbę i wózek a niech mu przyjdzie jednego dnia 15 dużych paczek jak poducha, no to jakby chciał to nie ma jak tego zabrać. Nie to co kurier, on ma całe auto. Tyle, że powinien dać Ci to awizo do ręki i powiedzieć, że możesz od razu odebrać. No albo trzeba wcześniej się na poczcie czy to bezpośrednio z listonoszem umawiać.
Dobrze że mój listonosz jeździ samochodem

Właśnie sprawdziłam i wygrałam konkurs na fb Rimmel
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 11:20   #1932
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość

ach też zgłodniałam chyba sobie jutro kupię pizze w biedronce albo zrobię domowe zapiekanki
Pizza z Biedry dobra, ta z pieca kamiennego Chociaż mojej ulubionej 4 sery ostatnio nie widzę, dali jakieś nowe rodzaje niezbyt dobre

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość

Ja mam pizzę swojej roboty, z kurczakiem, pieczarkami, ananasem i serem oczywiscie
Moja ulubiona Do tego sos czosnkowy i jestem w raju

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

Ja podobno mam ładny głos, a sama jak siebie słyszę to widzę babę, która ma tak zawiązaną chustkę http://www.google.pl/imgres?start=12...27&tx=70&ty=79

a zamiast różu używa buraka



Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

Pierwsza rozmowa z UPS zaliczona. Trzymałam nerwy na wodzy, wyspałam się, wypiłam kawkę. A tam babsko tak "miłe", że się aż jej zapytałam czy to ich standard obsługi czy tylko ona się tak wyróżnia.... Sama się pytała kilka razy czego chcę, to jej mówię, że kontaktu kuriera i złożyć skargę na niego. A ta później do mnie, że kolejny raz jej o tym mówię. NO jak się mnie pyta, to odpowiadam. Teraz miałam telefon już konkretnie z biura krakowskiego. I tu całkiem inna rozmowa, przeprosiny i wytłumaczenie...
Jak się wytłumaczyli?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

A i dostałam propozycję współpracy od Sigma beauty, ale nie bardzo wiem, czy jest sens w to wchodzić. Jakieś sugestie?
Dostałam, odpisałam im że chętnie przetestowałabym ich pędzle ale nie jestem zainteresowana żadną formą zarobku. Odpisali znowu coś o prowizjach w dodatku napisali do mnie Hi! Marta
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:21   #1933
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Wróciłam, byłam u dentysty na usuwaniu kamienia, nienawidzę tego.
Dostałam już prezenty świąteczne od brata i TŻ. Od brata grubą lokówkę, a od TŻ szczoteczkę elektryczną, czyli to co chciałam.
Od TŻ mamy dostaniemy Playstation 3 i coś jeszcze, ale TŻ mi nie chciał powiedzieć co.

Co jak co, ale niespodzianek nie lubię i zawsze wyciągnę od kogoś co dla mnie ma. I TŻ przez to na mnie mówi księżniczka męczybuła.

Biorę się za małe ogarnianie, bo rodzice i siostra TŻ z rodziną wpadną dziś na urodziny TŻ
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:23   #1934
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Jakie ja mam braki w blogu i na wizazu

dobra jade na miasto zapłacić ostatnie rachunki po zakupy i czas coś stworzyć
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:28   #1935
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Ja od 3 lat sukcesywnie mówię rodzicom, co chcę dostać na Gwiazdkę, po czym sama sobie prezenty zamawiam, oni płacą, a ja grzecznie zaczynam ich używać po Wigilii I tak dostałam już tablet graficzny, torebkę i w tym roku suszarkę

Miałam dość wiecznego dostawania ubrań, w których nie chciałam chodzić, na czele z dziwną bielizną i skarpetkami
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:29   #1936
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

U mnie pewnie dzisiaj będzie kurier z paczką od Rossmanna tzn. chciałabym żeby był a jak będzie w rzeczywistości to się okaże
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:39   #1937
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

hej

ale zaniedbałam bloga, ale to wszystko przez tą uczelnię, jak pojadę do domu na święta to muszę nadrobić i napisać trochę"na zapas' bo później sesjaaa....

i muszę się pochwalić jako jedyna z grupy dostałam 5 za zaliczenie ćwiczeń i uwaga ustne!( zawsze mam megaa stresa jak muszę odpowiadać ustnie)
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:45   #1938
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
hej

ale zaniedbałam bloga, ale to wszystko przez tą uczelnię, jak pojadę do domu na święta to muszę nadrobić i napisać trochę"na zapas' bo później sesjaaa....

i muszę się pochwalić jako jedyna z grupy dostałam 5 za zaliczenie ćwiczeń i uwaga ustne!( zawsze mam megaa stresa jak muszę odpowiadać ustnie)
Gratuluję Nie cierpię ustnych zaliczeń
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:47   #1939
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! dawno mnie nie było, bo mam takie zamieszanie z remontem, że nie wyrabiam....
Mam do Was pytanie, znacie może inny program online albo na dysk przypominający w obsłudze PicMonkey? Bo ograniczyli korzystanie z tego programu, a jest świetny! Wiedziałam, że tak zrobią
Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Też właśnie wczoraj się na to nacięłam. Buuu Mój ulubiony program.
Gdyby to była jakaś jednorazowa opłata na zawsze, to pewnie bym się skusiła, ale 4,99$ za miesiąc, to prawie 200 zł rocznie. Bez przesady!

Ogólnie polecam też: http://pixlr.com/express/
Ale to jednak nie to samo.
no witaj kochana!
u mnie tez remont

polecam również pixlr
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 11:47   #1940
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Gratuluję Nie cierpię ustnych zaliczeń
dzięki
też właśnie nienawidzę ustnych bo zawsze denerwuje się jeszcze bardziej i trzeba się wykuć, ładnie wysłowić a np w teście można strzelać;p
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:53   #1941
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość

polecam również pixlr
Ja pixlr mam na telefonie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:02   #1942
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

widziałyście?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664022

mi też się ktoś włamał na fb i pocztę
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:10   #1943
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
widziałyście?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664022

mi też się ktoś włamał na fb i pocztę
Widziałam, wczoraj cały wieczór czytałam tamto forum.
Masakra.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:12   #1944
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Widziałam, wczoraj cały wieczór czytałam tamto forum.
Masakra.
no właśnie ja od wczoraj nigdzie sie nie logowałam bo nie było czasu. Dziś wchodzę na pocztę i maila, a tu ostrzeżenie, że ktoś mi się logował!

Na szczęście nic mi nie namieszał, ale maila skasowałam i hasła wszędzie pozmieniałam jak tak można!
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:21   #1945
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Koszulkę. Pół biedy, jakby zostawił na poczcie, odebrałabym sobie. Ale nie, on wziął ze sobą i chyba schował gdzieś na cały dzień udając, że ma zamiar doręczyć.


Też bym się zdenerwowała jak chodzi o coś małego.
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość

Dobrze że mój listonosz jeździ samochodem

Właśnie sprawdziłam i wygrałam konkurs na fb Rimmel
W moim rodzinnym mieście też, a tu chodzą z wózkami.

Gratsy!
Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
widziałyście?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664022

mi też się ktoś włamał na fb i pocztę
Widziałam, ale mi nikt się nie włamał.
Twój mail jest na tej liście?


Dalej nie wiem jak ma mój blog wyglądać muszę zmienić ten pasek od menu, bo chyba zupełnie nie pasuje. I chyba jedną kolumnę wywalę a drugą poszerzę.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:38   #1946
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
no właśnie ja od wczoraj nigdzie sie nie logowałam bo nie było czasu. Dziś wchodzę na pocztę i maila, a tu ostrzeżenie, że ktoś mi się logował!

Na szczęście nic mi nie namieszał, ale maila skasowałam i hasła wszędzie pozmieniałam jak tak można!
Też tego nie rozumiem

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Gratuluję Nie cierpię ustnych zaliczeń
Ja też, bardzo się stresuję
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:48   #1947
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
widziałyście?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664022

mi też się ktoś włamał na fb i pocztę
masakra...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:49   #1948
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

U mn ie na blogu dziś zupełnie nie kosmetycznie, ale piernikowo ;-)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:03   #1949
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
U mn ie na blogu dziś zupełnie nie kosmetycznie, ale piernikowo ;-)
smakowite
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:03   #1950
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

znów się wkurzyłam, bo zrobiłam juz tyle tlumaczen, a oni mi pisza ze nie zaliczkuja nowych wykonawcow , no jaja se robia czy kuwa co ;/
To wysyłaj im po jednym i dosyłaj kolejne, kiedy już zaprłaca za poprzednie
[QUOTE=kobietasukcesu;3819 7913
Mam teraz pomalowanie lakierem Essie i zastanawiam się czemu mają tak różną trwałość Teraz jeden mi ładnie trzyma 4 dzień, niedawno malowałam innym to ledwo dzień przetrwał [/QUOTE]
Zauwazyłam, choc akurat nie na przykładzie Essie, że rózne lakiery tego samego producenta róznie się trzymają w zależności od koloru. Może to kwestia barwnika?
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Zaraz mnie krew zaleje. Siedzę dzisiaj cały dzień w domu. Wczoraj zamówiłam ostatni składnik ważnego prezentu. Specjalnie zapłaciłam dodatkowo za płatność paypalem, aby jeszcze wczoraj wysłali i dzisiaj paczka była. Cały dzień cisza. Telefon działa, ale nikt nie dzwoni. Wyglądam przez okno. Nic. Wieczór, pozapalane światła. Nic. Sprawdzam system- ciągle, że w doręczeniu. Aż tu nagle, po 22 sprawdam, a tam informacja, ze ten @!#$%%#@ mnie nie zastał i próba doręczenia się nie powiodła! No ja !@#$%^%$! Przecież jestem, widać, że światła się świecą. Próbuję się dodzwonić do UPS, nie pracują już. W furii wybiegłam na dwór, brak awiza. Zaraz mnie coś rozniesie... Bardzo mi zależało, aby tak paczka dziś dotarła! No f$#k!
Współczuję. Sama niedawno się nacięłam i chyba wystawie negatywa. przedmioty zostały wysłane po terminie deklarowanym w opisie, były beznadziejnie opakowane [na szczęście nic się nie niszczyło], a do tego zapłaciłam za kuriera [i to jeszcze koleś zdarł ze mnie dopłatę, bo niby to zależy od ciężaru, choć coś mi świta, że do 15kg opłata się nie zmienia], a wysłał pocztą
Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
A co wtedy zamawiałaś? Bo jak mój tż pracował na poczcie () to mogli zostawiać wielkie paki na urzędzie i od razu wypisywać na nie awizo. No bo listonosz ma tylko torbę i wózek a niech mu przyjdzie jednego dnia 15 dużych paczek jak poducha, no to jakby chciał to nie ma jak tego zabrać. Nie to co kurier, on ma całe auto. Tyle, że powinien dać Ci to awizo do ręki i powiedzieć, że możesz od razu odebrać. No albo trzeba wcześniej się na poczcie czy to bezpośrednio z listonoszem umawiać.
Teraz jest taki przepis, że polecone powyżej jakiegoś tam gabarytu nie muszą być doręczane, tylko właśnie można od razu zostawiać awizo. U mnie na szczęście nie stosują się zbyt gorliwie do tego

A paczki to w ogóle rozwozi inny listonosz i ma do tego samochód służbowy. Większe polecone normalnie w torbie noszą.

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam i wygrałam konkurs na fb Rimmel
gratulacje
Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
i muszę się pochwalić jako jedyna z grupy dostałam 5 za zaliczenie ćwiczeń i uwaga ustne!( zawsze mam megaa stresa jak muszę odpowiadać ustnie)

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
widziałyście?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664022

mi też się ktoś włamał na fb i pocztę
Masakra...
Na szczęście nie ma tam mojego loginu, ufff...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.