Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 19:42   #3541
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
Dla mnie bomba!! 10/10, łezka w oku się kręciła to był miło spędzony czas


I czy znacie jakąś darmową stronkę na której można obejrzeć film "Jestem Bogiem" ?
Chociażby na youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=vBwpXgagNXw
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:44   #3542
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
Magic Mike - miły i przyjemny, ale jak dla mnie trochę przereklamowany. Po obejrzeniu byłam rozczarowana zakończeniem, moim zdaniem jedynie co ten film to, że zagrał w nim Channing Tatum - ocena 7/10
Dla mnie to był jeden z najbardziej nijakich filmów, wśród grupy rozreklamowanych i budzących jakieś oczekiwania. Wynudziłam się na nim strasznie Historia dla mnie bardzo przewidywalna - mimo, że często lubię proste historyjki dla "odmóżdżenia", to tutaj akurat się nie sprawdziło Nawet striptizy panów nie były tak porywające, jak w trailerze
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:54   #3543
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
I czy znacie jakąś darmową stronkę na której można obejrzeć film "Jestem Bogiem" ?
"Jestem Bogiem" czy "Jesteś Bogiem" ? z tym drugim bedzie problem raczej.

edit. jednak nie bedzie problemu. wystarczy wygooglować.

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2013-01-02 o 19:57
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:57   #3544
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
"Jestem Bogiem" czy "Jesteś Bogiem" ? z tym drugim bedzie problem raczej.
Fakt, chodziło mi o "JesteŚ Bogiem"

Ale i tak dziękuje za pomoc
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!

Edytowane przez anczysko1
Czas edycji: 2013-01-02 o 20:02
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:19   #3545
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

oglądnęłam The words i taki sobie.. Olivia Wilde jest wg mnie beznadziejną aktorką i wątek jej i tego pisarza był na siłę. Ale Bradleya uwielbiam Jego filmowa partnerka miała chyba tylko za zadanie się do niego tulić
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:28   #3546
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
oglądnęłam The words i taki sobie.. Olivia Wilde jest wg mnie beznadziejną aktorką i wątek jej i tego pisarza był na siłę. Ale Bradleya uwielbiam Jego filmowa partnerka miała chyba tylko za zadanie się do niego tulić
zgadzam się, tez nie lubie Wilde - nie rozumiem zachwytów jej osoba pod żadnym względem a Bradley to wiadomo - ciachooo
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 20:40   #3547
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Dla mnie to był jeden z najbardziej nijakich filmów, wśród grupy rozreklamowanych i budzących jakieś oczekiwania. Wynudziłam się na nim strasznie Historia dla mnie bardzo przewidywalna - mimo, że często lubię proste historyjki dla "odmóżdżenia", to tutaj akurat się nie sprawdziło Nawet striptizy panów nie były tak porywające, jak w trailerze
Jak wyżej. I naprawdę w tym przypadku (poza kilkoma elementami) nie rozumiem czym krytycy się tak "podniecają" w przypadku tego filmu. Może się nie wynudziłam, ale zdziwiłam, że to tak mało emocjonujący film. Nijaki - dobre określenie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 20:59   #3548
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Widziałam "The words" jakiś tydzień temu Też nie rozumiem przesadnych zachwytów nad tym filmem, historia dość nijaka dłużąca się, na więcej niz 5 nie zasluguje.

Za to widziałam dzisiaj It happened one night i spędziłam cudowne półtora godziny! To jest właśnie komedia romantyczna najwyższych lotów, z genialną grą Clarka Gable'a (nawet ten jego wąs mi nie przeszkadzał). Polecam każdemu na tego typu wieczory/popołudnia!

Czy któraś z was ma konto na imdb? Czy tylko mi zniknęła zakładka "My movies" i jak szybko można dostać się do filmów, które widziałam?

Nie mogę się doczekać filmów z Ryanem Goslingiem, widziałam oba zwiastuny i szczęka opadła Czego ten człowiek nie potrafi zagrać?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 21:17   #3549
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Dwóch gniewnych ludzi" (2003)- dość zabawna komedia z Nicholsonem i Sandlerem (lubię ich w komediach). Ciekawy pomysł na fabułę, dużo zbiegów okoliczności, jak na komedię lekko zaskakujące zakończenie. Napisałam "dość zabawna komedia", bo wiem, że tych panów byłoby stać na więcej, ale i tak dobra Najbardziej podobała mi się scena, gdy Nicholson zamieszkał u Sandlera i to co działo się potem
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 21:32   #3550
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Widziałam "The words" jakiś tydzień temu Też nie rozumiem przesadnych zachwytów nad tym filmem, historia dość nijaka dłużąca się, na więcej niz 5 nie zasluguje.

Za to widziałam dzisiaj It happened one night i spędziłam cudowne półtora godziny! To jest właśnie komedia romantyczna najwyższych lotów, z genialną grą Clarka Gable'a (nawet ten jego wąs mi nie przeszkadzał). Polecam każdemu na tego typu wieczory/popołudnia!

Czy któraś z was ma konto na imdb? Czy tylko mi zniknęła zakładka "My movies" i jak szybko można dostać się do filmów, które widziałam?

Nie mogę się doczekać filmów z Ryanem Goslingiem, widziałam oba zwiastuny i szczęka opadła Czego ten człowiek nie potrafi zagrać?
dokładnie, ja tak samo dzisiaj widziałam zwiastun jakiegos filmu z 'pins' w tytule
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 22:27   #3551
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
dokładnie, ja tak samo dzisiaj widziałam zwiastun jakiegos filmu z 'pins' w tytule
http://www.filmweb.pl/film/Only+God+...es-2013-579290 jeśli chodzi o goslinga, to jestem ciekawa tego
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 23:48   #3552
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
http://www.filmweb.pl/film/Only+God+...es-2013-579290 jeśli chodzi o goslinga, to jestem ciekawa tego
to ten drugi film o którym pisała Callitus ten pierwszy za bardzo przypomina "Drive" i jeszcze ta Mendes.. jest jeszcze "Gangster Squad", ale tam to chyba rola drugoplanowa zdaje się (tu zdecydowanie bardziej czekam na Penn'a )

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2013-01-02 o 23:50
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 07:58   #3553
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Trzynaście Duchów- nie zachwycił mnie, nudny, nieprzekonująca charakteryzacja. Robiłam sobie przerwy podczas oglądania. Daję punkt wyżej za postać Szakala, bo był interesujący i przyciągający wzrok 2/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:56   #3554
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
to ten drugi film o którym pisała Callitus ten pierwszy za bardzo przypomina "Drive" i jeszcze ta Mendes.. jest jeszcze "Gangster Squad", ale tam to chyba rola drugoplanowa zdaje się (tu zdecydowanie bardziej czekam na Penn'a )
właśnie nie znoszę Mendes, ale ze względu na grę Goslinga będę musiała ją jakoś znieść
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 09:30   #3555
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

odnośnie tego serwisu imdb - nie wiedziałam o jego istnieniu! Ostatnio znajomy wkleił zajawkę filmu Pain and Gain własnie z tej strony. Chyba założę konto, bo mnie zaciekawiła. Uszami mi Filmweb, z jego pseudo krytykami filmowymi, wychodzi, więc byłaby to fajna alternatywa
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 09:56   #3556
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
to ten drugi film o którym pisała Callitus ten pierwszy za bardzo przypomina "Drive" i jeszcze ta Mendes.. jest jeszcze "Gangster Squad", ale tam to chyba rola drugoplanowa zdaje się (tu zdecydowanie bardziej czekam na Penn'a )
I tak moim ulubionym filmem z Goslingiem pozostaje Fanatyk, zakochałam się w nim po tym filmie. Teraz to uczucie znacznie osłabło, ale mimo wszystko uważam, że jest bardzo obiecującym aktorem, coraz więcej coraz lepszych filmów, ładnie się ta jego kariera rozwija
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:21   #3557
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
I tak moim ulubionym filmem z Goslingiem pozostaje Fanatyk, zakochałam się w nim po tym filmie. Teraz to uczucie znacznie osłabło, ale mimo wszystko uważam, że jest bardzo obiecującym aktorem, coraz więcej coraz lepszych filmów, ładnie się ta jego kariera rozwija
ja go pamietam jeszcze z serialu dla dzieci "Szkoła na fali" puszczanego na jedynce z 15 lat temu a potem zaczął grać w filmach i pięknie mu to idzie

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
odnośnie tego serwisu imdb - nie wiedziałam o jego istnieniu! Ostatnio znajomy wkleił zajawkę filmu Pain and Gain własnie z tej strony. Chyba założę konto, bo mnie zaciekawiła. Uszami mi Filmweb, z jego pseudo krytykami filmowymi, wychodzi, więc byłaby to fajna alternatywa
ja nawet jakbym chciała się przenieść to sobie daruje, bo pewnie fajnie by było przerzucic tam wszystkie obejrzane filmy, a to mi się nie usmiecha - z tydzień klikania chyba
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:39   #3558
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ja go pamietam jeszcze z serialu dla dzieci "Szkoła na fali" puszczanego na jedynce z 15 lat temu a potem zaczął grać w filmach i pięknie mu to idzie [COLOR="Silver"]
szkoła na fali to swoją drogą, pamiętam te czasy <3
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:22   #3559
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość

ja nawet jakbym chciała się przenieść to sobie daruje, bo pewnie fajnie by było przerzucic tam wszystkie obejrzane filmy, a to mi się nie usmiecha - z tydzień klikania chyba
to fakt z tym, że ja aż tak bardzo nie skupiam się na kolekcjonowaniu wszystkich obejrzanych filmów, ocenianiu itd, co na zdobywaniu informacji, co warto zobaczyć - tak, jak tutaj na Wizażu
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 11:26   #3560
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
to fakt z tym, że ja aż tak bardzo nie skupiam się na kolekcjonowaniu wszystkich obejrzanych filmów, ocenianiu itd, co na zdobywaniu informacji, co warto zobaczyć - tak, jak tutaj na Wizażu
to bedzie na pewno lepszy wybór niz filmweb, nie ma co ukrywać ja mam jakoś tak że koniecznie musze mieć wszystko 'skatalogowane' wiec trudno się mówi
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:09   #3561
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ja nie do końca lubię filmweb, strasznie chamskie komentarze tam ludzie wrzucają, kłócą się trolują... Trochę taki śmietnik.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:15   #3562
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

megamag - nawet nie trochę, a totalnie Ale wszędzie się tak robi - zawsze jest ok, dopóki serwis nie stanie sie popularny i nie przybędzie tam zewsząd szarańcza internetowa, która tylko lubi siać zamęt i kontrować każdą opinie innych ludzi oraz na siłę narzucać swoje , często chore, poglądy Ze wszystkim tak było - począwszy od serwisów społecznościowych, poprzez odmóżdżające stronki typu Demotywatory, poprzez serwisy tematyczne, jak Filmweb, a skończywszy na forach Na cóż Ludzie widocznie zawsze muszą gdzieś wylewać tzw "żółć", a gdzie najlepiej, jak nie w Internecie?
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2013-01-03 o 13:29 Powód: literówka
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:37   #3563
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

dokładnie, raz wyraziłam swoje zdanie, kulturalnie tak mnie ktos zjechał, że ja dziękuję.
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:32   #3564
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Ja nie do końca lubię filmweb, strasznie chamskie komentarze tam ludzie wrzucają, kłócą się trolują... Trochę taki śmietnik.
tiaa, to jest straszne pod każdym filmem, w każdym temacie ktoś sie kłoci i wyzywa. druga sprawą jest to że kiepsko portal nad tym panuje, w sumie nie wiem czy w ogole reaguje na coś takiego - powinni blokować możliwość wypowiadania się osobom które nie potrafią tego robić kulturalnie i sprawa by sie rozwiązała. ja osobiście w ciagu paru lat napisałam coś może kilka razy, nie zaglądam w te dyskusje, wole tutaj pospamować
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 14:50   #3565
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Zakochani w Rzymie uwielbiam komedie romantyczne zbudowane z paru historyjek (moje ulubione to "Paris je t'aime" oraz "Love actually" ) więc chętnie zasiadłam do filmu i... rozczarowałam się to lekko powiedziane. Film jest przegadany, akcja niemrawa i gdyby nie nazwisko Allen, na ten obraz byłyby wylewane kubły pomyj.

Dałabym 4/10, ale z szacunku dla reżysera, któremu niegodne produkować tak słabe obrazy, 3/10

Samsara ciężko powiedzieć cokolwiek o tym filmie, trzeba to zobaczyć. Mnie brakowało jakiegoś podpisu miejsc, są takie, o których nie miałam pojęcia, a chciałbym zobaczyć. Film niesamowity, ale forma jednak momentami nuży (bardzo podobało mi się zakończenie )

Wracając do Goslinga, kocham go w Blue Valentine, Drive oraz Lars and the real Girl. Zaraziłam moją koleżankę no i osobiście jest w moim top 3 aktorów obok Brando i de Niro, a stanawianie go w tak zacnym gronie o czymś świadczy
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:00   #3566
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Zakochani w Rzymie uwielbiam komedie romantyczne zbudowane z paru historyjek (moje ulubione to "Paris je t'aime" oraz "Love actually" ) więc chętnie zasiadłam do filmu i... rozczarowałam się to lekko powiedziane. Film jest przegadany, akcja niemrawa i gdyby nie nazwisko Allen, na ten obraz byłyby wylewane kubły pomyj.

Dałabym 4/10, ale z szacunku dla reżysera, któremu niegodne produkować tak słabe obrazy, 3/10
Podpisuję się. Ten film jest właściwie o niczym. Ot kilka historyjek dziejących się w Rzymie. Rzeczywiście, akcja słaba, przynudza. Np. sceny z tym śpiewaniem pod prysznicem w operze. Wyjątkowo irytująca postać grana przez Ellen Page. Gniot.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:43   #3567
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Zakochani w Rzymie uwielbiam komedie romantyczne zbudowane z paru historyjek (moje ulubione to "Paris je t'aime" oraz "Love actually" ) więc chętnie zasiadłam do filmu i... rozczarowałam się to lekko powiedziane. Film jest przegadany, akcja niemrawa i gdyby nie nazwisko Allen, na ten obraz byłyby wylewane kubły pomyj.

Dałabym 4/10, ale z szacunku dla reżysera, któremu niegodne produkować tak słabe obrazy, 3/10
dokładnie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:15   #3568
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość

Samsara ciężko powiedzieć cokolwiek o tym filmie, trzeba to zobaczyć. Mnie brakowało jakiegoś podpisu miejsc, są takie, o których nie miałam pojęcia, a chciałbym zobaczyć. Film niesamowity, ale forma jednak momentami nuży (bardzo podobało mi się zakończenie )
Odnośnie Samsary, kiedy ja byłam na seansie, po filmie cała sala została, żeby przeczytać do końca napisy i dowiedzieć się nazw każdego ze sfilmowanych miejsc. Zdjęcia robią ogromne wrażenie.
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 17:11   #3569
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Od filmwebu i imdb wolę http://www.rottentomatoes.com

Zgadzam się z wami, że na filmwebie to komentarzy nie ma co czytać... dlatego właśnie ich nie czytam Mają dość aktualne info o premierach, zapowiedziach i nagrodach i dlatego ich lubię.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 17:16   #3570
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Trzynaście Duchów- nie zachwycił mnie, nudny, nieprzekonująca charakteryzacja. Robiłam sobie przerwy podczas oglądania. Daję punkt wyżej za postać Szakala, bo był interesujący i przyciągający wzrok 2/10
hmm, ja oceniłabym wyżej niż 2/10
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.