Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 19:28   #121
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez larissa09 Pokaż wiadomość
Dzwoni sam, sprawia prezenty, zabiera na wycieczki ze swoim synem, nie ukrywa tego także w swojej pracy, że jest mną zainteresowany. Generalnie od tamtej sytuacji łóżkowej po której ostudziłam jego zapał i całą resztę on jest nadal, wszystko jest jak było tylko tak jakby już bez bliższych kontaktów, tak jakby zraził się tamtą sytuacją, od czasu do czasu tam jakiś pocałunek, przytulenie, aluzje łóżkowe ale poza tym to nic konkretnego.
Co za szmata z tego Twojego kochasia. Słowem - jesteś panieneczką, na którą ma ochotę i zabiera swojego siedemnastoletniego syna na wycieczki z Tobą? Rany boskie, co za nędzny, parszywy, obleśny typ. Współczuję temu chłopakowi, bo jego ojciec właśnie uczy go, jak zostać szmatą - uczy go, że własną małżonkę można olewać i można jej kompletnie nie szanować, że rodzina nie ma żadnej wartości, że żadne zasady nie są ważne.

Tobie nie współczuję, bo nie wiem, jak można pakować się w takie relacje i chociaż fakt - ten pan był tym, który przysięgał - to nie wiem, jak tępym można być, by pakować się w coś takiego.

Swoją drogą - facet w pracy mówi o tym, że interesuje się kochanką? Gdzie on pracuje?
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:30   #122
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Zgadzam się bo takie fakty tylko absolutnie nikt sie do tego nie przyzna...W przypadku opisanym, żona faceta jest o 6 lat strasza co tylko zwiększa prawdopodobienstwo. Z pewnością nie każdy ogląda się za młodszymi ale jesli młodziutka, atrakcyjna dziewczyna daje jeasne sygnały facetowi po 40 to w 99% finał może byc tylko jeden..
Bzdura. Gwarantuje, że 99% moich znajomych (mniej więcej pod wiek średni podchodzących) nie zostawi swoich rodzin by związać się z pannicą na poziomie (przede wszystkim emocjonalnym) prezentowanym przez autorkę tego wątku.
Być może część z nich, może nawet te 60% by ją przeleciało, raz lub więcej ale dla +40 latka to nie jest materiał na Towarzyszkę Życia.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:33   #123
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Bzdura. Gwarantuje, że 99% moich znajomych (mniej więcej pod wiek średni podchodzących) nie zostawi swoich rodzin by związać się z pannicą na poziomie (przede wszystkim emocjonalnym) prezentowanym przez autorkę tego wątku.
Być może część z nich, może nawet te 60% by ją przeleciało, raz lub więcej ale dla +40 latka to nie jest materiał na Towarzyszkę Życia.
W moim środowisku takiemu panu nikt by ręki nie podał. A z przyjęcia z kochanką zostałby wyproszony.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:35   #124
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Bzdura. Gwarantuje, że 99% moich znajomych (mniej więcej pod wiek średni podchodzących) nie zostawi swoich rodzin by związać się z pannicą na poziomie (przede wszystkim emocjonalnym) prezentowanym przez autorkę tego wątku.
Być może część z nich, może nawet te 60% by ją przeleciało, raz lub więcej ale dla +40 latka to nie jest materiał na Towarzyszkę Życia.
Bzdura? Przecież dokładnie to samo napisałem, nawet delikatniej

Nawet nie przyszedł mi do głowy scenariusz z zostawieniem rodziny dla młodej, rozchwianej emocjonalnie pannicy...
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:38   #125
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Bzdura? Przecież dokładnie to samo napisałem, nawet delikatniej

Nawet nie przyszedł mi do głowy scenariusz z zostawieniem rodziny dla młodej, rozchwianej emocjonalnie pannicy...
- no ale ta pannica bajki sobie roi i przyszłość mebluje, bo pan był na tyle ch.ujowy, że na wycieczkę z synem zabrał
I miota się dziewczę między "och, niech mnie tak nie traktuje, jak zabawki do łóżka" a "och, jak go rozpalić".
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:40   #126
mmamma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

wiem że związku z tego nie będzie i nie chodzi o barierę wiekową bynajmniej, ale jest coś co mnie do niego przyciąga, przy nim czuję się zupełnie inaczej, cudownie, wystarczy, że jest, pocałuje, dotknie i jestem w 7mym niebie...

Czy to zbliżenie to pierwszy tak bliski kontakt z mężczyzną?
mmamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:09   #127
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Bzdura? Przecież dokładnie to samo napisałem, nawet delikatniej

Nawet nie przyszedł mi do głowy scenariusz z zostawieniem rodziny dla młodej, rozchwianej emocjonalnie pannicy...
no offence

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- no ale ta pannica bajki sobie roi i przyszłość mebluje, bo pan był na tyle ch.ujowy, że na wycieczkę z synem zabrał
I miota się dziewczę między "och, niech mnie tak nie traktuje, jak zabawki do łóżka" a "och, jak go rozpalić".
No, mniej więcej oto chodziło. Zmieniła zeznanie z pierwszego posta i już nie tylko o seks w tym temacie się rozchodzi. Więc nie ma chyba sensu przytaczać jej procentów zdradzających panów, bo jeszcze weźmie to za dobry dla siebie znak i duże prawdopodobieństwo na cudowną, dozgonną miłość.

Edytowane przez Stary_Pryk
Czas edycji: 2013-01-07 o 20:16
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 20:11   #128
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

A ja myślę że to jednak prowo No bo sorry ale opisy prawie seksu(bo tam w końcu do niego nie doszło z tego co zrozumiałam?) rodem z bravogirl, brakuje jeszcze pościeli w płatkach róż, tęczy w ogródku i mdlenia od jednego jego oddechu na jej szyi, nie wyobrażam sobie w jaki sposób ta dziewczyna miałaby orgazm z takim typem i uszła z tego żywo
to primo a secundo dawkowanie informacji typowe dla trolla, potrzymam was w niepewności a teraz strzelę prosto w mordę-on ma żonę! I to musi być troll co zna wizaż i wie co na wizażu najbardziej wszystkich wk....
dodać do tego stałą gadkę: czemu myślicie że tylko ja jestem winna? choć nikt tak nie myśli i każdy pisze że z faceta też kawał ch...-i mamy typowego trolla.

No bo jeśli to prawda to jestem przerażona tą dziewczyną tzn. bardziej jej współczuję. Nie znam żony, może ta żona też już dobrze ustawiona doprawia mężowi rogi z kimś innym i bawi się lepiej od niego. Nigdy nie wiadomo. Natomiast tu jest jasne ze ta dziewczyna się sama oszukuje i kiedyś bęc trafi głową w podłogę, no na własne życzenie bo samooszukiwanie się ma opanowane do perfekcji.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:17   #129
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
A ja myślę że to jednak prowo No bo sorry ale opisy prawie seksu(bo tam w końcu do niego nie doszło z tego co zrozumiałam?) rodem z bravogirl, brakuje jeszcze pościeli w płatkach róż, tęczy w ogródku i mdlenia od jednego jego oddechu na jej szyi, nie wyobrażam sobie w jaki sposób ta dziewczyna miałaby orgazm z takim typem i uszła z tego żywo
to primo a secundo dawkowanie informacji typowe dla trolla, potrzymam was w niepewności a teraz strzelę prosto w mordę-on ma żonę! I to musi być troll co zna wizaż i wie co na wizażu najbardziej wszystkich wk....
dodać do tego stałą gadkę: czemu myślicie że tylko ja jestem winna? choć nikt tak nie myśli i każdy pisze że z faceta też kawał ch...-i mamy typowego trolla.

No bo jeśli to prawda to jestem przerażona tą dziewczyną tzn. bardziej jej współczuję. Nie znam żony, może ta żona też już dobrze ustawiona doprawia mężowi rogi z kimś innym i bawi się lepiej od niego. Nigdy nie wiadomo. Natomiast tu jest jasne ze ta dziewczyna się sama oszukuje i kiedyś bęc trafi głową w podłogę, no na własne życzenie bo samooszukiwanie się ma opanowane do perfekcji.
- bo wiesz, moja panna się inspirowała tym gniotem "50 twarzy Greya" - więc poczuła "wewnętrzną boginię"
Takie dzieweczki przechodzą potem przez szereg łóżek i k.utasów - ale i tak sensownego związku nie będzie miała- nie z takim myśleniem, nie z takim podejściem- i nawet jak to prowo- to i tak takich panienek jest multum.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:33   #130
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- bo wiesz, moja panna się inspirowała tym gniotem "50 twarzy Greya" - więc poczuła "wewnętrzną boginię"
Takie dzieweczki przechodzą potem przez szereg łóżek i k.utasów - ale i tak sensownego związku nie będzie miała- nie z takim myśleniem, nie z takim podejściem- i nawet jak to prowo- to i tak takich panienek jest multum.
No coś w tym jest, miałam nieszczęście czytać!
W zasadzie mnie nie interesuje co takie panie robią, tylko że są 2 typy: jedne i drugie robią kuku komuś(rodzina tego pana i niczego nieswiadoma żona i dzieci podkreślam pan mąż rownie a niech wam i będzie może nawet te 12% bardziej winny) ale pierwsze przynajmniej nie robią kuku sobie. Te drugie są chyba po prostu głupsze albo mniej w tych kwestiach doświadczone. Doświadczona kochanka nie wstawia tekstów jak ona tutaj. Ale tutaj to myślę mimo wszystko troll bo troll tak właśnie działa jak autor/ka tematu.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:09   #131
larissa09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Nie jest to żadna prowokacja jak ktoś mi to zarzuca. Opisałam sytuację w jakiej obecnie się znajduję, pod wpływem chwili, emocji powstał ten wątek i być może teraz jak o tym pomyślę było to zupełnie bez sensu, aby to wszystko tutaj napisać.

Jestem po burzliwym związku, pełnym zakazów, kontroli i wielu nieprzyjemnościach, ten mężczyzna jest dla mnie "lekiem" na moje rany? - być może. Nie napisałam nigdzie, że chcę aby zostawił dla mnie żonę i stworzył ze mną świetlaną przyszłość pełną miłości i super słodkiego życia. Obecnie żyję chwilą, być może nie jest to fair, bo właśnie może przyczyniam się do rozpadu jego małżeństwa, ale gdy on jest przy mnie nie liczy się dla mnie jego żona, syn, rodzina... wiem, że nie powinno tak być. Nie jest tak, że jestem zupełnie pozbawiona emocji i jakichkolwiek wartości, gdy euforia minie i zostaję sama, wiem że to co robię jest złe i jestem wredną su*ą w stosunku do jego rodziny...

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Przypomnę, że wcale nie chciałam tutaj dodać iż ów Pan jest zajęty, unikałam odpowiedzi aż ktoś słusznie to zauważył, że coś jest na rzeczy dlatego nie odpowiadam i unikam pytania, przemyślałam i postanowiłam napisać, bo skoro proszę Was o pomoc, Wasze zdanie w tej sprawie to powinnam być z Wami szczera, a każdy o tym może myśleć co chce, bo ma do tego prawo.
larissa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 22:29   #132
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez larissa09 Pokaż wiadomość
Nie napisałam nigdzie, że chcę aby zostawił dla mnie żonę i stworzył ze mną świetlaną przyszłość pełną miłości i super słodkiego życia. Obecnie żyję chwilą,.
A więc jeden sms w stylu " mokra i podniecona z rozwartą piz.d..czką czekam na Twojego rozpalonego k.tasa. Zerżnij mnie ostro." powinien załatwić Twój problem.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:24   #133
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
A więc jeden sms w stylu " mokra i podniecona z rozwartą piz.d..czką czekam na Twojego rozpalonego k.tasa. Zerżnij mnie ostro." powinien załatwić Twój problem.
- o, ludzie, mocne
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:31   #134
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Chciałam seksu, związku nie ma,
bo to wielka była ściema,
W snach już byłam z nim związana,
teraz znów zostanę sama,
bo choć wszystkim mydlę oczy,
pan mnie bardzo zauroczył.
Choć próbuję Was oszukać,
ja z nim związku chcę poszukać!
To nie może być przypadek,
że na mój poleciał zadek!
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:35   #135
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- o, ludzie, mocne
Takie mocne, że aż się Stary Pryk pomarańczowy zrobił. Szkoda, bo mądrze pisał!!!


Szacun Stary Pryku!!!
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 13:53   #136
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Bez kitu, jak taki naprawdę w porządku użytkownik(co bez zbędnego piep..... trafiał w punkt) dostał za coś takiego bana stałego to ja wymiękam. To była najlepsza, najkrótsza, najbardziej treściwa i pewnie najbardziej zbliżona do tego o co prosił troll wypowiedź
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 21:19   #137
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 784
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez larissa09 Pokaż wiadomość
Nie jest to żadna prowokacja jak ktoś mi to zarzuca. Opisałam sytuację w jakiej obecnie się znajduję, pod wpływem chwili, emocji powstał ten wątek i być może teraz jak o tym pomyślę było to zupełnie bez sensu, aby to wszystko tutaj napisać.

Jestem po burzliwym związku, pełnym zakazów, kontroli i wielu nieprzyjemnościach, ten mężczyzna jest dla mnie "lekiem" na moje rany? - być może. Nie napisałam nigdzie, że chcę aby zostawił dla mnie żonę i stworzył ze mną świetlaną przyszłość pełną miłości i super słodkiego życia. Obecnie żyję chwilą, być może nie jest to fair, bo właśnie może przyczyniam się do rozpadu jego małżeństwa, ale gdy on jest przy mnie nie liczy się dla mnie jego żona, syn, rodzina... wiem, że nie powinno tak być. Nie jest tak, że jestem zupełnie pozbawiona emocji i jakichkolwiek wartości, gdy euforia minie i zostaję sama, wiem że to co robię jest złe i jestem wredną su*ą w stosunku do jego rodziny...

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Przypomnę, że wcale nie chciałam tutaj dodać iż ów Pan jest zajęty, unikałam odpowiedzi aż ktoś słusznie to zauważył, że coś jest na rzeczy dlatego nie odpowiadam i unikam pytania, przemyślałam i postanowiłam napisać, bo skoro proszę Was o pomoc, Wasze zdanie w tej sprawie to powinnam być z Wami szczera, a każdy o tym może myśleć co chce, bo ma do tego prawo.

Przecież według Ciebie jego małżeństwo już się rozpadło, bo istnieje tylko na papierze. Sama napisałaś że dla Ciebie to on jest wolny. Nie możesz przyczyniać się do rozpadu czegoś co już nie istnieje.

Jak to jest możliwe że dziewczyna która nie przejmuje się tym że spotyka się na seks z żonatym, nie wie jak mu powiedzieć że tego seksu chce. Skoro żyjesz chwilą to zadzwoń zaproś go do hotelu na 2 godzinki i po sprawie.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 22:00   #138
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Takie mocne, że aż się Stary Pryk pomarańczowy zrobił. Szkoda, bo mądrze pisał!!!


Szacun Stary Pryku!!!
Ano ...... szkoda , żeby to jeszcze w jakiej słusznej sprawie poległ .......

Wycieli chłopa na takim bzdecie .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 23:37   #139
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez larissa09 Pokaż wiadomość

Generalnie problem jest w tym, że to mój pierwszy o tyle lat starszy mężczyzna, wiem że pewnie go uraziłam ostatnią sytuacją dając nadzieję, podsycając atmosfere a później ją gasząc swoim widzimisię. Chciałabym sprawić mu przyjemność, żeby oszalał na moim punkcie jeszcze bardziej i liczył tylko czas do kolejnych spotkań. Nie wiem czego oczekuje mężczyzna w tym wieku.
A ja w końcu nie rozumiem, czy uprawialiście ten seks i był do bani, typu Ty byłaś kłoda a jemu opadł, czy powiedziałaś NIE w ostatniej chwili i ostatecznie, jakby to ująć, nie było penetracji?

Nie mniej jednak, nie mnie oceniać fakt, że facet zajęty itd. każdy ma prawo podejmować własne decyzje, jeśli Tobie autorko to odpowiada to proszę bardzo, pomyśl tylko o tym, byś w przyszłości nie cierpiała, bo może podświadomie nakręcisz się za bardzo.
Jeśli jesteś pewna, że to relacja która z założenia ma być oparta na seksie i to Ci wystarcza, a wiesz, że on też tego chce, to zaproś go i już. Napisz mu wiadomość typu "pragnę Cię" czy "mam ochotę spędzić z Tobą noc" i niech się dzieje co chce. A jeśli nie chcesz być taka bezpośrednia, bo to według Ciebie ala ladacznica (ja tak nie uważam, bo bardzo lubię bezpośredniość) to zaproś go pod jakimś byle pretekstem...
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 00:57   #140
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
A więc jeden sms w stylu " mokra i podniecona z rozwartą piz.d..czką czekam na Twojego rozpalonego k.tasa. Zerżnij mnie ostro." powinien załatwić Twój problem.
Wiem, że ten post był wulgarny, ale to chyba okazałaby się najskuteczniejsza z wszytskich rad w tej sytuacji. Myślę, że seks autorka miałaby gwarantowany jeszcze tego samego dnia, no może tylko troszkę powinna złagodzić słowa jeśli woli delikatniejszą terminologię w tych sprawach
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 05:59   #141
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez larissa09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny postawiłyście sobie tezę, że facet nigdy nie odejdzie od swojej żony i to że wszelkie zła, rozpady małżeństwa, zdrady to wina kobiet - "su*a nie da to pies nie weźmie", mam myśleć za niego i mu przypominać co rusz, że ma rodzinę, bo on sam o tym nie wie? Całą winą obarczacie mnie, faceci też są winni rozpadom małżeństwa a nie tylko ich "kochanki", jak facet nie chce to choćby mu stado kobiet podstawili nago to nie powinien ich tknąć, a który by nie tknął? policzmy.... na palcach jednej ręki....
Fakt.
Autorko, a ty rzucasz mu jakieś aluzje, żeby mu wyobraźnia zaczęła pracować? Bo to działa, wiesz? Jakiś pikantny smsik, gdy jest w pracy, jakaś odrobinę nieprzyzwoita rozmowa przez telefon? A jego aluzje - podejmij, baw się w to razem z nim, odbijaj piłeczki. I jak tylko się da - zaczep go w tej sprawie. Nie wiem, jak wyglądają jego aluzje, ale zawsze się da odpowiedzieć tak, by podtrzymać "seksualny" nastrój. W ten sposób możesz doprowadzić do sytuacji, że poczuje, że musi przejść od słów do czynów.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 09:00   #142
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Co tam u ciebie, autorko? Sprawy się pomyślnie rozwinęły? Osiągnęłaś swój cel? Napisz coś.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 09:15   #143
larissa09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Postanowiłam dostosować się do Twoich rad i tym samym zwolnić tempo. Aktualnie jest to faza podtekstów, pikantnych smsów, przy wspólnej jeździe samochodem jakieś złapanie za kolano, za dłoń... jakoś się to potoczy, aktualnie nie odpowiadają nam nasze zmiany w pracy aby się spotkać spokojnie sam na sam
larissa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 09:28   #144
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Dziewczyno, znajdz sobie jakiegoś gorącego młodzika, raczej nie będzie miał problemów seksualnych myślę, że dręczą go wyrzuty sumienia, no i w tym wieku to facet to już też nie pierwszy, lepszy kochanek, problemy już zaczynają występować.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 09:33   #145
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez larissa09 Pokaż wiadomość
Postanowiłam dostosować się do Twoich rad i tym samym zwolnić tempo. Aktualnie jest to faza podtekstów, pikantnych smsów, przy wspólnej jeździe samochodem jakieś złapanie za kolano, za dłoń... jakoś się to potoczy, aktualnie nie odpowiadają nam nasze zmiany w pracy aby się spotkać spokojnie sam na sam
Ano właśnie...podteksty bywają bardziej podniecające niż teksty wprost. Wykorzystaj czas, kiedy nie możecie się spotkać na "dokładanie do pieca". Smsem też można rozpalić wyobraźnię - np. pisząc co właśnie robisz (wiem z doświadczenia, że "leżę w wannie" i "smaruję się właśnie nowym balsamem" - dobrze działa).

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Dziewczyno, znajdz sobie jakiegoś gorącego młodzika, raczej nie będzie miał problemów seksualnych myślę, że dręczą go wyrzuty sumienia, no i w tym wieku to facet to już też nie pierwszy, lepszy kochanek, problemy już zaczynają występować.

Pewnie, że nie pierwszy lepszy, tylko dużo lepszy niż napalony młodzik...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 09:38   #146
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
[/COLOR][/B]
Pewnie, że nie pierwszy lepszy, tylko dużo lepszy niż napalony młodzik...
Pozwolę sobie, się nie zgodzić
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 10:26   #147
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

A jak już będzie miało, w sprzyjających warunkach, dojść do seksu, to nie stresuj się swoim niewielkim doświadczeniem, pozwól się jemu poprowadzić, poddaj się temu, co się dzieje, bez zastanawiania się co robisz dobrze, a co źle i bez udawania kogoś, kim nie jesteś. Sam fakt, że będzie widział, jak działa na ciebie - będzie dla niego najlepszym bodźcem.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 10:46   #148
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Chciałam seksu, związku nie ma,
bo to wielka była ściema,
W snach już byłam z nim związana,
teraz znów zostanę sama,
bo choć wszystkim mydlę oczy,
pan mnie bardzo zauroczył.
Choć próbuję Was oszukać,
ja z nim związku chcę poszukać!
To nie może być przypadek,
że na mój poleciał zadek!
Genialne!

a dziewczyny co do kalinci to nie ma sensu się kłócić z nią,bo sama zabrała się za żonatego chłopa i rodzine rozwaliła
[ i jak dobrze pamietam to miała problemy,że jej luby za duze alimenty placi ]
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 10:58   #149
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez larissa09 Pokaż wiadomość
Nie wiesz jaka jest sytuacja w jego związku, w jego rodzinie, bo status "zajęty" oznacza także mężczyznę w związku małżeńskim ale np. w separacji lub po prostu mieszkającym oddzielnie lub z żoną ale tylko teoretycznie, bo praktyka jest inna - nie ujawniłam do końca jaka jest u niego sytuacja więc proszę nie komentuj. Jak już poruszyłaś temat żony to dodam, że bardzo mnie lubi, bo gdzie ona nie może (większość jego służbowych i prywatnych wyjść) to zawsze mu doradza żeby zabrał mnie więc jeśli ktoś tu jest naiwny... to raczej nie ja.
Obrzydliwe i chore
ddas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 12:15   #150
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Jak go rozpalić i sprawić, żeby zwariował...

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
A więc jeden sms w stylu " mokra i podniecona z rozwartą piz.d..czką czekam na Twojego rozpalonego k.tasa. Zerżnij mnie ostro." powinien załatwić Twój problem.
To był najlepszy post w tym wątku

Żal, że dostałeś za to bana.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.