Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 20:10   #4861
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Kretka zle przeczytalam- wybacz
Nie ma sprawy, tak sprostowałam po prostu


Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Kretko, masz takiego małego brata?
Ekstra
Mój ma 28 lat i jest wyższy ode mnie, najchudszy w rodzinie i jeszcze ostatnio schudł 7kg jak sobie założył aparat ortodontyczny na zęby, skubaniec.
Mały to nie jest, wysoki chyba urośnie Choć biorąc pod uwagę rodziców to byłoby dziwne, bo moja mama ma 175 cm wzrostu, a mój ojczym 170 Że ja mam 180 to rozumiem, mój tata ma jakoś 185 Chyba, że brat po prostu przerośnie mamę, to wystarczy.

Jem właśnie kolację - pół kostki twarogu i miseczkę kapusty kiszonej. Zjadłam popcorn do filmu i poszły na to 2 porcje skrobiowe, więc kolacja bez chlebka.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:13   #4862
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

skrzyczcie mnie Bo żle mi z tym ze zjadłam 4 owoc i to jeszcze na noc
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:14   #4863
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Ja się już odmeldowuję pod prysznic, wieczorne 10 min zumby (więcej nie robię bo bym nie zasnęła) za mną.

Od jutra zaczynam I fazę jeszcze raz i tym razem nie dam się! o! nie ma innej opcji

Rano zumba, śniadanko, praca... ech. No nic, musi być dobrze.
Posiłki zaplanowane więc nie powinnam się potknąć

śpijcie dobrze dziewczyny
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:15   #4864
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Nie zjem kolacji, boli mnie brzuch i nie moge
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:23   #4865
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Od siebie (albo od nas, w sensie ode mnie i TŻ-ta) mogę polecić:
- Dextera
- The Walking Dead
- Gotowe na wszystko (ale to oglądałaś)
- Hoży doktorzy (Scrubs)
- Supernatural
- The Bing Bang Theory
- Jak poznałem waszą matkę (How I Met Your Mother)
- Różowe lata siedemdziesiąte
- The River
- Black Mirror (psychologiczny, taki... niepokojący serial, boski!)
- ze staroci Z Archiwum X, uwielbiam ten serial

W sumie jeszcze trochę tego jest, ale na tą chwilę nie mogę sobie przypomnieć

Zaczęliśmy oglądać, obejrzeliśmy 1,5 serii, ale jakoś... nie zaiskrzyło. To nie dla mnie jednak. Ale jeszcze spróbuję, kiedyś nie chciałam za chiny oglądać Friendsów, Różowych lat siedemdziesiątych i z Archiwum X, a teraz uważam, że te seriale są boskie

Pani Ewa lubi dodawać takie gratisiki


A jaki masz? Może nie każdy ma skrobię kukurydzianą, nie wiem.
Dexter bardzo, Friendsy też, uwielbiam szczerze. HIMYM mi nie podeszło chyba właśnie dlatego, że ciągle porównywałam i jedynym sympatycznym bohaterem, był Barney.

Taki niebieski, naturalny, 0%. Trochę ulga w sumie, bo jem go codziennie od początku Ifazy i bym sobie pluła w brodę.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jem właśnie kolację - pół kostki twarogu i miseczkę kapusty kiszonej. Zjadłam popcorn do filmu i poszły na to 2 porcje skrobiowe, więc kolacja bez chlebka.
Kapusta kiszona, zapomniałam o niej.

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Ja się już odmeldowuję pod prysznic, wieczorne 10 min zumby (więcej nie robię bo bym nie zasnęła) za mną.

Od jutra zaczynam I fazę jeszcze raz i tym razem nie dam się! o! nie ma innej opcji

Rano zumba, śniadanko, praca... ech. No nic, musi być dobrze.
Posiłki zaplanowane więc nie powinnam się potknąć

śpijcie dobrze dziewczyny
To ja życzę siły!


Dzieczyny, ja wiem, że jestem nudna i pytam trzeci raz , ale co myślicie o zrobieniu drugiego tygodnia ze skrobią i owocem x1 kosztem tego weekendu?
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:40   #4866
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
Dexter bardzo, Friendsy też, uwielbiam szczerze. HIMYM mi nie podeszło chyba właśnie dlatego, że ciągle porównywałam i jedynym sympatycznym bohaterem, był Barney.

Taki niebieski, naturalny, 0%. Trochę ulga w sumie, bo jem go codziennie od początku Ifazy i bym sobie pluła w brodę.

Dzieczyny, ja wiem, że jestem nudna i pytam trzeci raz , ale co myślicie o zrobieniu drugiego tygodnia ze skrobią i owocem x1 kosztem tego weekendu?
Mnie już HIMYM męczy tym, że tak się ciąąągnie i ciąąąąągnie... Niech już się skończy

Naturalny nie będzie miał skrobii, owocowe mają

Hmm... Nie wiem czy to dobry pomysł, bo to wprowadzanie skrobii i owoców jest ważne. Ta zasada. Może ktoś inny Ci pomoże, ja wolę nie ryzykować z moimi gdybaniami.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Dziewczyny, mogę mieć do Was ogromną prośbę? Bardzo, bardzo dla mnie ważną. Na zajęcia na jutro mam zrobić małą ankietkę ze znajomymi, a jako, że jestem leń i nie chce mi się przygotowywać jej w formie true ankiety na jakimś portalu, to mogę Was tutaj zapytać? Chodzi mi konkretnie o makijaż
Pytanie: ile czasu dziennie zajmuje Ci robienie makijażu? Uwzględnij cały dzień, wszystkie poprawki robione w ciągu dnia. Ile zajmuje robienie właściwego, a ile poprawki?
Plus do tego wiek, żeby odniesienie było. Jak coś to możecie na pw jeśli nie chcecie się dzielić ze wszystkimi

__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:46   #4867
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Mój makijaż:
całkowita ilość czasu spędzonego nad jego stworzeniem to 25min dziennie, rano 20 min i wciągu dnia 5min na poprawki
Mam 30 lat.
To żadna tajemnica. Maluję się codziennie, chyba , że nigdzie nie wychodzę, albo w plener jadę, to tylko pudru trochę rzucę, bo mam brzydką cerę. Rano robię makijaż, ale nie jest to jakieś wow, zwykły codzienny makijaż do pracy, a potem to ewentualnie przypudruję facjatę i usta błyszczykiem pociagnę. Wszystko.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 20:53   #4868
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

ja ostatnio rzadko sie maluje a jak juz sie maluje to mi to zajmuje hmm 5min krem bb kretka i tusz do rzęs oraz róż a tak to w ciagu dnia błyszczyk .22lata jeszcze
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:03   #4869
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę mieć do Was ogromną prośbę? Bardzo, bardzo dla mnie ważną. Na zajęcia na jutro mam zrobić małą ankietkę ze znajomymi, a jako, że jestem leń i nie chce mi się przygotowywać jej w formie true ankiety na jakimś portalu, to mogę Was tutaj zapytać? Chodzi mi konkretnie o makijaż
Pytanie: ile czasu dziennie zajmuje Ci robienie makijażu? Uwzględnij cały dzień, wszystkie poprawki robione w ciągu dnia. Ile zajmuje robienie właściwego, a ile poprawki?
Plus do tego wiek, żeby odniesienie było. Jak coś to możecie na pw jeśli nie chcecie się dzielić ze wszystkimi

U mnie codzienny makijaż jak idę na uczelnię trwa około 5-7 minut. To obejmuje: krem, podkład, puder, bronzer i tusz do rzęs, korektor gdy potrzeba, czasem delikatny cień nie wymagający dokładnego nakładania .
W czasie dnia z reguły bez poprawek, chyba że prosto po zajęciach mam ważne spotkanie - wtedy sobie nosek przypudruję (1 minuta).
Jak mam wieczorem wyjście albo gości to wtedy robię od nowa makijaż, wtedy zwykle dochodzi baza, jakiś cień, kreska, czyli jakieś max 10 minut.
Jak nie wychodzę z domu lub idę do osiedlowego sklepu - zero makijażu.
Mam 24 lata (za parę dni dopiero, no ale... )

Edytowane przez 201604301943
Czas edycji: 2013-03-12 o 21:05
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:09   #4870
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mogę mieć do Was ogromną prośbę? Bardzo, bardzo dla mnie ważną. Na zajęcia na jutro mam zrobić małą ankietkę ze znajomymi, a jako, że jestem leń i nie chce mi się przygotowywać jej w formie true ankiety na jakimś portalu, to mogę Was tutaj zapytać? Chodzi mi konkretnie o makijaż
Pytanie: ile czasu dziennie zajmuje Ci robienie makijażu? Uwzględnij cały dzień, wszystkie poprawki robione w ciągu dnia. Ile zajmuje robienie właściwego, a ile poprawki?
Plus do tego wiek, żeby odniesienie było. Jak coś to możecie na pw jeśli nie chcecie się dzielić ze wszystkimi

15 minut nalozenie kremu, kremu bb, pudru, tuszu i rózu (miedzy kremem a kremem bb czekam az sie wchlonie chwile, jesli nie uznawac kremu bo to w sumie pielęgnacja a nie makijaz to 10 minut, nawet nie)
Jak poprawiam makijaz to tylko posypuje pudrem i czasami rozem co zajmuje mi hm 2 minuty.
23 lata

Jak bylam mlodsza typu sweet 17 to malowalam sie nawet i godzine, ot jak poglady sie z wiekiem zmieniaja

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
skrzyczcie mnie Bo żle mi z tym ze zjadłam 4 owoc i to jeszcze na noc
jablko jest akurat najmniej szkodliwe, jak to Ci sie zdarza raz na jakis czas to nic sie nie stalo gorzej jakbys zjadla banana np

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Mój makijaż:
całkowita ilość czasu spędzonego nad jego stworzeniem to 25min dziennie, rano 20 min i wciągu dnia 5min na poprawki
Mam 30 lat.
To żadna tajemnica. Maluję się codziennie, chyba , że nigdzie nie wychodzę, albo w plener jadę, to tylko pudru trochę rzucę, bo mam brzydką cerę. Rano robię makijaż, ale nie jest to jakieś wow, zwykły codzienny makijaż do pracy, a potem to ewentualnie przypudruję facjatę i usta błyszczykiem pociagnę. Wszystko.
Ja tak samo

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
ja ostatnio rzadko sie maluje a jak juz sie maluje to mi to zajmuje hmm 5min krem bb kretka i tusz do rzęs oraz róż a tak to w ciagu dnia błyszczyk .22lata jeszcze
Ooo, tez uzywasz bb? jakich?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:12   #4871
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mnie już HIMYM męczy tym, że tak się ciąąągnie i ciąąąąągnie... Niech już się skończy

Naturalny nie będzie miał skrobii, owocowe mają

Hmm... Nie wiem czy to dobry pomysł, bo to wprowadzanie skrobii i owoców jest ważne. Ta zasada. Może ktoś inny Ci pomoże, ja wolę nie ryzykować z moimi gdybaniami.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Dziewczyny, mogę mieć do Was ogromną prośbę? Bardzo, bardzo dla mnie ważną. Na zajęcia na jutro mam zrobić małą ankietkę ze znajomymi, a jako, że jestem leń i nie chce mi się przygotowywać jej w formie true ankiety na jakimś portalu, to mogę Was tutaj zapytać? Chodzi mi konkretnie o makijaż
Pytanie: ile czasu dziennie zajmuje Ci robienie makijażu? Uwzględnij cały dzień, wszystkie poprawki robione w ciągu dnia. Ile zajmuje robienie właściwego, a ile poprawki?
Plus do tego wiek, żeby odniesienie było. Jak coś to możecie na pw jeśli nie chcecie się dzielić ze wszystkimi

Ee, to owocowych wcale nie jem, jak coś, to blenduję jogurt z owocami. W ogóle, to polecam bardzo koktajle z mango.

Hm, kurczę, wiem, że ważne. Zobaczę chyba po prostu ile złego zjem w ten weekend i jak coś, to zamiast do końca następnego czwartku dobić do x3, zatrzymam się na x2 i zacznę znowu zwiększać w kolejny czwartek. A w weekend będę tak oszczędna, jak będzie to możliwe, obiecuję, a potem Wam grzecznie zdam relację.

Tak w ogóle, to w en czwartek miną 3 tygodnie. Pierwszy chyba raz trwa u mnie jakakolwiek dieta. Magią SB, poza tym, że nie wymaga wielu wyżeczeń, jest ciągłe wynagradzanie. Normalnie się wchodzi na dietę i ze zniecierpliwieniem się czeka, aż się skończy. Tu, począwszy od pierwszej fazy, jadłospis ciągle się rozwija, można coraz więcej, czeka się nie na grzechy, a na przykład, na kolejną porcję skrobii czy owoca. A jak już wejdą wszystkie, to to jest naturalne i optymalne i nie szuka się niczego więcej. Jestem zachwycona.

Co do makijażu, to, jeżeli już ~ 10 minut. 7 rano, 3 w ciągu dnia. Lat mam osiemnaście, szkołę blisko, spóźnień limit wyczerpany. Będziecie robić jakąś syntezę wyników, podsumowanie? Jestem ciekawa co Wam wyjdzie!
content jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 21:26   #4872
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Dziękuję Wam dziewczyny, jesteście nieocenione Już zapisane

content, to są akurat moje konkretnie badania, bo każdy robi jakieś swoje, w sensie na swój temat. Ja wzięłam sobie taki trochę jak do mojej pracy licencjackiej, żeby nie odwalała pracy na marne Nie wiem co będziemy z tym robić, na pewno analizować. Bo to w kontekście antropologii współczesności jest, o tym mamy socjologię. Mamy nauczyć się badać swoją własną kulturę, współczesną, ponowoczesną, tu i teraz, o to biega w antropologii współczesności. Nie szuka się Innych, dzikich, a bada się samego siebie. Także jestem ciekawa co będziemy dalej z tym robić, nie mówiła nam jeszcze kobitka.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:32   #4873
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Blondyna jednak ze mnie 200%
My jedna krew widzę

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
skrzyczcie mnie Bo żle mi z tym ze zjadłam 4 owoc i to jeszcze na noc
Nie będę krzyczeć na Ciebie

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
Dzieczyny, ja wiem, że jestem nudna i pytam trzeci raz , ale co myślicie o zrobieniu drugiego tygodnia ze skrobią i owocem x1 kosztem tego weekendu?
Grzesz i wprowadzaj wszystko normalnie...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pytanie: ile czasu dziennie zajmuje Ci robienie makijażu? Uwzględnij cały dzień, wszystkie poprawki robione w ciągu dnia. Ile zajmuje robienie właściwego, a ile poprawki?
Plus do tego wiek, żeby odniesienie było.
Rano 10min - podkład, korektor, puder, bronzer lub róż, trochę cienia, czasem kredka i tusz po południu poprawka półminutowa tylko pudrem
25 - jeszcze... ale czuję się na 18-naście

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
Tak w ogóle, to w en czwartek miną 3 tygodnie. Pierwszy chyba raz trwa u mnie jakakolwiek dieta. Magią SB, poza tym, że nie wymaga wielu wyżeczeń, jest ciągłe wynagradzanie. Normalnie się wchodzi na dietę i ze zniecierpliwieniem się czeka, aż się skończy. Tu, począwszy od pierwszej fazy, jadłospis ciągle się rozwija, można coraz więcej, czeka się nie na grzechy, a na przykład, na kolejną porcję skrobii czy owoca. A jak już wejdą wszystkie, to to jest naturalne i optymalne i nie szuka się niczego więcej. Jestem zachwycona.
Też kocham SB szczególnie za to że nie czuję się że się jest na diecie

Któraś pytała o herbatkę a jej nie zacytowałam przez przypadek
Herabatka zielona z truskawką jest firmy POSTI

Oglądałam American Horror Story - pierwszy odcinek 2 sezonu i....
Pierwsza połowa serialu ale druga już była na tyle lepsza żebym zdecydowała się oglądnąć drugi odcinek Może jutro

A teraz idę oglądać nowe chodzące truposzki
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:37   #4874
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Lat: 19
Średni czas robienia makijazu: 5-10min
Na jakies specjalne okazje makijaz zajmuje mi ok. 30minut.
Jak mam wyjsc tylko do sklepu to co najwyzej pryszcze przykruje, a tak to nic nie ruszam. Poprawek w ciągu dnia raczej nie robie, chyba, że to rzeczywiscie jakas wyjątkowa okazja.
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:59   #4875
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Asmenaa BB uzywam z La roche posay

Kala 1 odcinek to wprowadzenie nastepne sa wciagajace czym kolejny to lepszy

Przez ten grzech to mnie zoladek boli

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

jak to przeczytalam to padlam
KALA na razie se raz pobiegalam bo zimno
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 22:03   #4876
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Grzesz i wprowadzaj wszystko normalnie...
Tak mówisz? Boję się trochę zatrzymania efektów, bo czuję, że coś się dzieje. Nie mam wagi ale brzuszek zdecydowanie spadł, a i spodnie jakby luźniejsze.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny, jesteście nieocenione Już zapisane

content, to są akurat moje konkretnie badania, bo każdy robi jakieś swoje, w sensie na swój temat. Ja wzięłam sobie taki trochę jak do mojej pracy licencjackiej, żeby nie odwalała pracy na marne Nie wiem co będziemy z tym robić, na pewno analizować. Bo to w kontekście antropologii współczesności jest, o tym mamy socjologię. Mamy nauczyć się badać swoją własną kulturę, współczesną, ponowoczesną, tu i teraz, o to biega w antropologii współczesności. Nie szuka się Innych, dzikich, a bada się samego siebie. Także jestem ciekawa co będziemy dalej z tym robić, nie mówiła nam jeszcze kobitka.
To musi być mega ciekawe! Socjologia mnie mocno kręci, nawet udało mi się załapać na socjologiczny projekt badawczy. Coraz częściej pojawiają mi się myśli, że może nie na historii sobie będe marnować przyszłość, ale na socjologii, albo, idąc dalej, antropologii właśnie? Najchętniej, to wzięłabym je wszystkie na raz.
Jaki masz temat pracy licencjackiej?
Jak masz czasem jakieś interesujące wykłady, albo natrafiasz na jakiś wybitnie ciekawy wątek - nie wahaj się wspomnieć nam!

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Amarantus to węgle są, no nie?
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 22:03   #4877
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Widzę, że podobnie nam w większości zajmuje robienie makijażu - bez marnowania czasu Ja tak na co dzień maluję się około 3 minuty, bo tylko kredki do brwi używam. Czasem używam też tuszu do rzęs, ale nie zawsze.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 22:06   #4878
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Widzę, że podobnie nam w większości zajmuje robienie makijażu - bez marnowania czasu Ja tak na co dzień maluję się około 3 minuty, bo tylko kredki do brwi używam. Czasem używam też tuszu do rzęs, ale nie zawsze.
HA! To już wiemy dlaczego jestes Kretka
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 22:12   #4879
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
To musi być mega ciekawe! Socjologia mnie mocno kręci, nawet udało mi się załapać na socjologiczny projekt badawczy. Coraz częściej pojawiają mi się myśli, że może nie na historii sobie będe marnować przyszłość, ale na socjologii, albo, idąc dalej, antropologii właśnie? Najchętniej, to wzięłabym je wszystkie na raz.
Jaki masz temat pracy licencjackiej?
Jak masz czasem jakieś interesujące wykłady, albo natrafiasz na jakiś wybitnie ciekawy wątek - nie wahaj się wspomnieć nam!

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Amarantus to węgle są, no nie?
Mam nadzieję, że będzie Babka nam powiedziała, że na zajęciach dowiemy się jak można zarobić na naszej pracy, więc wszyscy się ucieszyli, bo po naszym kierunku możliwości na pracę brak Także jeśli szukasz czegoś pod względem zainteresowań - etnologię i antropologię kultury polecam z całego serca Ale tylko jako zainteresowanie, po tym nie ma możliwości za bardzo jeśli sama sobie ich nie zrobisz, nie obmyślisz. Bo pracy jako takiej nie ma, chyba, że na uczelni lub w muzeum.
Temat mam o kulcie piękna we współczesnej zachodniej kulturze, o tym jak my postrzegamy piękno i jak kreują je media. Taki kontrast.
Wykłady mam interesujące, np. konwersatorium kultury świata o Japonii. Miałam w zeszłym roku monograf religie Japonii, a w tym roku życie codzienne Japończyków. Druga grupa z konwersatorium kultur świata ma Indonezję, chciałam na to pójść, bo w końcu moja macocha to Jawajka, ale zaliczenie z Japonii jest dużo łatwiejsze i dlatego się na nie zdecydowałam A na Indonezję chodzimy sobie (kilka osób) jako wolni słuchacze, także i tak wiedzę wynosimy, ale bez trudniejszego zaliczenia na koniec
Teraz mam monograf "historie wielokulturowe, o innych żyjących w Polsce", o mniejszościach etnicznych i narodowościowych u nas. Ostatnio mieliśmy o Romach. Poza tym mam monograf "ludowi outsiderzy", ale koleś tak przynudza (nie lubię tego wykładowcy, durny jest), że nawet nie wiem o czym mówi, czytam sobie książkę na wykładzie
Trochę OT, ale wybaczcie

Amarantus to skrobia
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 22:39   #4880
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie Babka nam powiedziała, że na zajęciach dowiemy się jak można zarobić na naszej pracy, więc wszyscy się ucieszyli, bo po naszym kierunku możliwości na pracę brak Także jeśli szukasz czegoś pod względem zainteresowań - etnologię i antropologię kultury polecam z całego serca Ale tylko jako zainteresowanie, po tym nie ma możliwości za bardzo jeśli sama sobie ich nie zrobisz, nie obmyślisz. Bo pracy jako takiej nie ma, chyba, że na uczelni lub w muzeum.
Temat mam o kulcie piękna we współczesnej zachodniej kulturze, o tym jak my postrzegamy piękno i jak kreują je media. Taki kontrast.
Wykłady mam interesujące, np. konwersatorium kultury świata o Japonii. Miałam w zeszłym roku monograf religie Japonii, a w tym roku życie codzienne Japończyków. Druga grupa z konwersatorium kultur świata ma Indonezję, chciałam na to pójść, bo w końcu moja macocha to Jawajka, ale zaliczenie z Japonii jest dużo łatwiejsze i dlatego się na nie zdecydowałam A na Indonezję chodzimy sobie (kilka osób) jako wolni słuchacze, także i tak wiedzę wynosimy, ale bez trudniejszego zaliczenia na koniec
Teraz mam monograf "historie wielokulturowe, o innych żyjących w Polsce", o mniejszościach etnicznych i narodowościowych u nas. Ostatnio mieliśmy o Romach. Poza tym mam monograf "ludowi outsiderzy", ale koleś tak przynudza (nie lubię tego wykładowcy, durny jest), że nawet nie wiem o czym mówi, czytam sobie książkę na wykładzie
Trochę OT, ale wybaczcie

Amarantus to skrobia
Kurczę, bajka. Strasznie ciekawe rzeczy, z ciekawymi wykładowcami takie studia to musi być czysta przyjemność. Jak na razie, to ja sobie poczytuję rzeczy o podobnej tematyce, ale bez jakiegoś kierunkowania - mam trochę problemy ze źródłami. Lubię rzeczy, które uczą bardziej dogłębnego, szerszego zrozumienia rzeczywistości które rozszerzają horyzonty i zmuszają do szukania. To zdecydowanie coś, co studia wyższe powinny zapewnić. Trochę mnie przeraża dzisiejsze podejście studentów, szczerze mówiąc.
Temat pracy bardzo na czasie, ostatnio jakoś sporo tego wokół mnie. Kiedy nawet pisanie licencjatu jest zabawą, to musi oznaczać, że dobrze wybrałaś.
Ja już dawno przyzwyczaiłam się do myśli, że to ja mam sobie dać - a nie studia - intratne zajęcie. Ba, zdążyłam nawet psychicznie nastawić się na minimalistyczne życie wiecznego tułacza. Ciężko kierować się pieniędzmi w wyborze kierunku, na którego zgłębianiu spędzisz następne 5 lat. Wolę wybrac coś, co mnie kręci i co chce pogłębiać, a pieniądze traktować jak środek do spełniania siebie, a nie ośrodek codzienności. Naiwnam pewnie, ale wciąż głęboko wierzę, że to wykonalne, a ja skończę biedna i szczęśliwa.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

"życie codzienne Japończyków", o ludu. To musi być kierunek pełny interesujących ludzi, po obu stronach katedry.
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 07:25   #4881
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

dzien dobry

dzisiaj dla odmiany jestem glodna jak wilk

choc noc minela w miare spokojnie, na szczescie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 07:39   #4882
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość

jak to przeczytalam to padlam
KALA na razie se raz pobiegalam bo zimno
No bo tak głupia zima
Wkurza mnie już strasznie... Gdzie taki śnieg w połowie marca ???

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
Tak mówisz? Boję się trochę zatrzymania efektów, bo czuję, że coś się dzieje. Nie mam wagi ale brzuszek zdecydowanie spadł, a i spodnie jakby luźniejsze.
No widzisz
Grzesz kobito w ten weekend, rozruszasz metabolizm
Ale potem.... Już się pilnuj lepiej bo my będziemy czuwać

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Trochę OT, ale wybaczcie
Wybaczamy

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
dzien dobry

dzisiaj dla odmiany jestem glodna jak wilk

choc noc minela w miare spokojnie, na szczescie
Dzień dobry głodomorku

Mówisz że syropek pomaga.... To super, wylecz to świństwo...


Ale się obżarłam owsianką - z jabłkiem, truskawkami i łyżką masła orzechowego

Dziś mam dzień wolny od ćwiczeń
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 07:47   #4883
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

a mi sie nie chce wstawac isc robic am len

ostatecznie zaczynam znowu cwiczyc od pon nawet jak sie nie wylecze
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 07:51   #4884
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Dzień dobry!

Zwlekam się właśnie z łóżka z przeświadczeniem, że zdecydowanie potrzebuje kilku dni wolnego bo wykituje. Jeden dzień to nic :/ człowiek nie zdąży się nawet zregenerować.

Ja już po śniadanku: jajeczniczka z 2 jajek z chudą szyneczka i koperkiem do pracy 3 zawijaski z wędlinką i serkiem w sałacie i łosos z jajkiem na brokułach posypany ziarenkami ^^
Udanego dnia!
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun

Edytowane przez guleczek
Czas edycji: 2013-03-13 o 07:53
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 07:55   #4885
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:04   #4886
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Zwlekam się właśnie z łóżka z przeświadczeniem, że zdecydowanie potrzebuje kilku dni wolnego bo wykituje. Jeden dzień to nic :/ człowiek nie zdąży się nawet zregenerować.
Bidulo....
Trzymaj nam się tam

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a mi sie nie chce wstawac isc robic am len
ostatecznie zaczynam znowu cwiczyc od pon nawet jak sie nie wylecze
Mogłaś przyjść do mnie na owsiankę
Wyleczysz się...

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A co jest... ???

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Aaaaaaaaaaaaa !!!

Wiecie że 112 postów i jesteśmy w 14 części !!!

To już może dziś

__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:11   #4887
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
whyyy??

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Bidulo....
Trzymaj nam się tam



Mogłaś przyjść do mnie na owsiankę
Wyleczysz się...


owsianka z ranca? u mnie tylko chleb i jaja
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:14   #4888
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
owsianka z ranca? u mnie tylko chleb i jaja
Ostatnio mam codziennie owsiankę z rana
Kretka mnie zaraziła i sobie na tą chwilę nie wyobrażam inaczej
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:19   #4889
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Ostatnio mam codziennie owsiankę z rana
Kretka mnie zaraziła i sobie na tą chwilę nie wyobrażam inaczej
Ja sniadanie mam codziennie takie samo, nie zmienie go
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:24   #4890
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja sniadanie mam codziennie takie samo, nie zmienie go

A jak tam asmenko Twoje liczenie zapotrzebowania kcal ? Wprowadzasz to już ?

Dziś u mamy będę i się zastanawiam czy się ważyć...
Ważyłam się ostatnio w sobotę...
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.