30,40 plus od A do Z cz.3 - Strona 227 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-16, 16:45   #6781
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Re: 30,40 plus od A do Z cz.3

Nienawidzę zakupów w taki upał..Głowa mnie boli i jestem tak zmęczona jakbym maraton zaliczyła..I wściekła bo nie kupiłam tego,co sobie wymarzyłam wrrr...Ten shiseido muszę wypróbować jak tak zachwalasz Lapi..Sa dwa kolory tylko?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 17:42   #6782
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
hello


Tigi a czemu nie kupisz sobie odżywki Herome ? po 2 tyg paznokietki jak marzenie ....to jedyna odżywka ,która naprawdę działa na wzrost i poprawę paznokci ...właśnie kolejną buteleczkę kupiłam ..
pisałam wam o niej już jesienią i nawet jak skończyłam ją używać to paznokcie cały czas są długie i twarde , w międzyczasie stosowałam też Herome ale taką łosoiową , łagodniejsza wersja ...
jak by co to na allegro jest tego full
Miałam Herome i to tę Extra Strong ... .Na moje paznokcie nie podziałała... Wysmarowałam całą buteleczkę ...
Kiedyś , moje pazury , po zdjęciu akryli uratowałam tym :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...l-hardner.html

Paznokcie były twarde , nie rozdwajały się , długie .... śliczne .... Nigdy takich nie miałam ... Potem mnie własnie podkusiło by zmienić i kupiłam Herome ... i paznokcie zaczęły słabnąć ... więc na targach w marcu zakupiłam znów allesandro ... Ale w międzyczasie naczytałam się o szkodliwości formaldehydu i pooglądałam zdjęcia paznokci zaatakowanych onycholizą ( głównie po odż. Eveline, która zawiera duże stężenie formaldehydu)... U mnie ta choroba jest dziedziczna - chorowała całe życie moja babcia i choruje moja mama ...
Ja na razie nie miałam żadnych oznak , ale przestraszyłam się na tyle skutecznie , że nie położe sobie już na paznokcie nic z formaldehydem ...
Tak więc od ponad miesiąca nie kładłam żadnej odżywki na paznokcie .... "Poleciały" w mig ....
Mam już akryle ....ciekawe kiedy zacznę żałować ... Poszłam dziś za modą i pozwoliłam pomalować na miętowo ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 18:25   #6783
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

No to jednak nie ma jednego złotego środka dla wszystkich paznokoci ...
tą odżywkę co Tigi podalaś linka miałam kiedyś i u mnie nic nie zdziałała ...

cieszę się ,że w końcu trafiłam na Herome bo już miałam poczucie ,że co kupię odżywkę to wyrzucam pieniądze w błoto ...

wczoraj kupiłam mini szampon i odżywkę z Aussie w Rossmanie ...szmpon fajny
ale odżywka jakaś taka lejąca i żelowa ...ale włosy rozczesałam bez problemu ..

Miszka z tego co wiem są nawet 4 odcienie tego kremu tonującego Shiseido ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-05-16 o 18:30
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 18:40   #6784
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Lapi to ten ? http://www.dolce.pl/shiseido/the_skincare/11791.php5
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 19:22   #6785
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Bardzoooo ciepło, byłam dziś na mieście w godzinach 12-14 i jest ostro, słońce daje czadu nie lubię za to tak po godzinie 17 robi się już bardzo przyjemnie

Lapi szparagi mmuuahhh uwielbiam jeszcze w sosie śmietanowo - serowym
Ten Shiseido z tego co piszesz kryje solidnie więc daje skórze jakiś większy oddech w okresie letnim? czy jest stricte odpowiednikiem podkładu pod inną nazwą?

Nigdy nie stosowałam odżywek do paznokci, najlepsza metoda (przynajmniej dla mnie) to oliwa z oliwek z sokiem z cytryny lekko podgrzana i w tym kąpałam pazury przez kilka minut przez 2 miesiące był efekt bardzo fajny

Wyszło dzikie słońce i moje włosy stały się od razu jakieś jasne...1-2 tony...nie wiem jak to możliwe ale wkurza mnie bardzo taka nijakość na głowie
Rysiek Kalisz napisał książkę.... chyba kupię i sprawdzę naocznie co tam naskrobał...
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 21:12   #6786
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Na ebayu shiseido 100zł z wysylką..ale w ciemno znów zamawiaćKtóras może próbaska ,by mi wzieła hm ?kolor 2 medium..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 06:56   #6787
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cześć ...ale dziś mi się nie chciało wstać ...za to już 20 st u mnie ...fajne są takie poranki ...

Miszka ja Ci mogę wysłać próbkę ale w przyszłym tyg bo mam już końcówkę tego kremu a dopiero w poniedziałek będę w Poznaniu i kupię nowy ...
ta cena a ebayu dobra bo w Sephora kosztuje 155 zl o ile pamiętam

Ilana szparagi w sosie smietanowo - serowym robilam kilka dni temu też ....najbardziej lubię zielone szparagi

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-05-17 o 06:58
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 07:29   #6788
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Dzień dobry
Dla mnie białe szparagi sa nie do przebicia. Będę je dzisiaj jadła z sosem holenderskim, ziemniaczkami i szyneczką. Mniam mniam...już mi ślinka leci

A poza tym - Hurra TGIF
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 08:46   #6789
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Hej
Super pogoda, taką lubię. Czuję, że żyję.

Szparagi.... no i mam problem. Czy ja nie umiem ich zrobić, czy może nie mój smak ? Jak robicie ?
Sezon szparagowy w pełni. Wczoraj w moim warzywniaczku widziałam ich sporo. I zakupy w warzywniaku... czy mnie wczoraj olśniło, czy też dużo wydajecie na warzywa? Normalne zakupy, warzywa, owoce, szpinak, sporo nowalijek i za to wszystko prawie 100 pln? Stanęłam jak wryta. Przeanalizowałam nawet paragon, ale był bez pomyłki

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Miszka mogę również służyć pomocą w kwestii próbki, z tym, że chyba Lapi mnie wyprzedzi. Planuję galerię odwiedzić w przyszłym tygodniu.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 09:17   #6790
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

O dziękuję Wam kochaneChętnie przetestuję..Syn pojechał,na wycieczkę.Z łezką w oku do domu wróciłam..Szparagi ,dołączam do Kaś..Jak robicie,ze one Wam smakują i nie są łykowate?Z tym sosem brzmi smacznie..Aussie co to TGIF
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 09:19   #6791
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

szapragi u mnie zielone po 5 zł na straganie a białe chyba już są tańsze ...ale za pierwsze zaplaciłam 9,50 za pęczek gdzie ja kupuje zawsze 2 to wydawalo mi się drogo ...
ale ogólnie to warzywa są drogie

dziś też zielone szparagi , sadzone jajeczka i młode ziemniaczki z koperkiem ...sosik beszamelowy jeszcze może do tego , o ! i jakiś kefirek albo kompot z rabarbaru ...lubicie ?

szparagi szybko się kończą , jak truskawki to trzeba się nasycić ....

Anyżkowa z zielonym najmniejszy problem bo ich się nie obiera , na 10 min do wrzątku i gotowe
a białe to trzeba dokładnie obrać i też nie gotować długo żeby się nie rozpapciały ...

powiem wam ,że podoba mi się takie życie - pogoda fajna , rowerem wszędzie , do pracy też ...jakoś jak się dotlenię to mam lepszy nastrój ... jak dla mnie to cały rok by tak mogło być

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-05-17 o 09:27
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 09:28   #6792
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ktoś kiedyś wrzucal filmik, że gimnazjaliści durnowaci..
A co sądzić o tym?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos..._Obilo.html#MT

Ujemny wiek mnie zabił...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 10:04   #6793
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Dzień Dobry

Anyż warzywa są niestety drogie, ja z tych trawiasto żernych więc warzywa i owoce to min.70% mojego dziennego pożywienia, jak jadę do h.mirowskiej na większe zakupy to na gospodarstwo domowe jednoosobowe jednorazowo wydaję też ok.100zł...zawsze skrzętnie sprawdzam paragon, bo kilka rzeczy a taki rachunek np. bukiet brokuł jeszcze do niedawna 9,60zł
ale niedługo zaczyna się sezon na dyniowate więc m.in.moje ukochane cukinie będą za grosze

Tak mi narobiłyście ochoty, że dziś też przyrządzę szparagi ja gotuję jak Lapi, może nieco dłużej niż 10min., na osoloną wrzącą wodę, odcinam im tylko końce, nie obieram, następnie wykładam na blachę, robię beszamel (masło, mąka, mleko) zalewam nim szparagi, trę ser i zapiekam kilka - kilkanaście minut w piekarniku 180C.
Bardzo dobry też jest krem ze szparagów

Wczoraj dostałam od koleżanki przepis na brownie więc też będę robić w weekend.

Misz będę w sobotę w galerii więc zajdę do douglasa albo s. i jak będzie to wezmę tą próbkę Shiseido.
A syn dobrze, że "samodzielnie" świat poznaje i nie ma problemu z krótkim rozstaniem z mamą, samodzielność zaczyna się kształtować już u małych dzieci.

Ciekawe czy Kama wie, że na jesieni wchodzi nowy serial o wampirach (wątek przetworzony do oporu) Dracula, z przystojnym Jonathanem R.Meyersem....

zdjęcie z cyklu mistrzowie kreatywności
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 969642_591226777567644_666511818_n.jpg (27,4 KB, 10 załadowań)
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 10:08   #6794
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

TGIF- dzięki Bogu już piątek

Lato mogłoby być dla mnie caaaały rok

LAPIEL- u mnie ciężko byłoby do pracy rowerem. W jedna stronę mam 23km, po drodze dziecko do szkoły i ze szkoły zabieram. No i ścieżek rowerowych brak Ech, ze ścieżkami fajnie byłoby. Młody mógłby rowerem do szkoły smigać.

Beata2906- masakra jakaś. Chciałoby się powiedzieć- w moich czasach..

Shisheido- uwielbiam. Mam maseczkę do twarzy jest super. Tylko dlaczego takie drogie

Zabrałam sobie strój do biegania do pracy. Jak tylko praca się skończy przebieram się, wracam pod domek i biegam kochane, biegam

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

fuertavertura- zdolna jesteś kobieto Fajny ludzik, naprawdę fajny
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 10:31   #6795
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Wiek ujemny powali chyba większość Czy zawsze tak było, czy teraz produkujemy debili? Pamiętam, że w mojej 8 klasie szkoły podstawowej jedna osoba nie wiedziała gdzie leży Europa i ogólnie jakie mamy kontynenty. Wśród nauczycieli i uczniów padł blady strach, że osoba ta jest opóźniona w rozwoju. A teraz ? Luz.

Miszka rozumiem tę łzę w oku, oj rozumiem. Ale cisz się wolną chatą na całego! Wiem, że córka jest ale ona w tym wieku, że ho ho ho , możecie góry z mężem przenosić
Uwielbiam piosenkę Kazika jak to rodzice bawią się jak dzieci nie ma Pamiętam, że jak moja córka zaczęła z domu wybywać (własnie tak w okolicy 2 klasy szkoły podstawowej) zawsze z mężem w knajpach prosiliśmy o tę piosenkę

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Tak wracając do szparagów to też dziś zaserwuję na obiad, ale nie pod beszamelem, ponieważ dziś rano zważyłam się i cudownie zrobiło mi się na sercu. Za parę chwil będę mieć wagę jak w szkole średniej Pozytywnie jestem nakręcona i na obiad szparagi z wody i łosoś pieczony.

Ausii a wieczorem ja męczyć się będę na bieżni Tak co drugi dzień się pocę
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 12:58   #6796
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Kaska u mnie odwrotnie .Mąż się łasił ,ale potraktowałam go warknięciem..Wię c poszedł coś dłubać przy aucieDzwonię do małego -cisza,do wychowawczyni-cisza..Mam napewno parę siwych włosów więcej jak nicDopiero przed godz ,syn napisał -hej,nie mozna telefonówNo jasna cholera..Wystarczyłoby mi tylko=dojechalismy szczęsliwie....Ten typ tak ma,nie przejmujcie sięBeata-bez komentarza doprawdy!! Ila widziałam reklamę z Tudorema ludzik kreatywny..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 18:36   #6797
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Gdzieście dziołchyspaniko waną matkę pocieszać by sie zdałoKupiłam dziś https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-top-coat.html I próbki podkładu http://allegro.pl/iwostin-correctin-...235544627.html Zebrał dobre recenzje,no zobaczymy czy taki cudny Bez pachnie w wazonie,firanki wyprane..Pościel przebrana..Lubię zapach jaki sie roznosi po rozwieszeniu firan..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 19:56   #6798
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Hej
Super pogoda, taką lubię. Czuję, że żyję.

Szparagi.... no i mam problem. Czy ja nie umiem ich zrobić, czy może nie mój smak ? Jak robicie ?
Sezon szparagowy w pełni. Wczoraj w moim warzywniaczku widziałam ich sporo. I zakupy w warzywniaku... czy mnie wczoraj olśniło, czy też dużo wydajecie na warzywa? Normalne zakupy, warzywa, owoce, szpinak, sporo nowalijek i za to wszystko prawie 100 pln? Stanęłam jak wryta. Przeanalizowałam nawet paragon, ale był bez pomyłki

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Miszka mogę również służyć pomocą w kwestii próbki, z tym, że chyba Lapi mnie wyprzedzi. Planuję galerię odwiedzić w przyszłym tygodniu.

szczerze powiem ze jeszcze w zyciu szparagow nie jadlam
az sie tz-a kiedys pytalam czy dobre to bo wiem ze jako francuz to jadl napewno


Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ktoś kiedyś wrzucal filmik, że gimnazjaliści durnowaci..
A co sądzić o tym?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos..._Obilo.html#MT

Ujemny wiek mnie zabił...
o matko


ja dopiero wrocilam , bylam z kolega sie spotkac po latach chyba prawie 10

fajnie bo kilka innych osob spotkalam co nie widzialam z 4-5 lat wiec ciekawy dzien
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 21:09   #6799
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Miszka -Ty zamiast szalec na parkiecie, w lozku czy pic moze wodki, Ty sprzatasz dom ? No powiem Ci, ze mnie powalilas

ale nauczysz sie jeszcze z zycia smaki wyciskac, oj nauczysz

Powiem Wam, ze temp wieczorem cudna ale cwiczyc juz niekoniecznie. Pot leje sie, oddechu brak, zrobilam w sumie polowe tego co zawsze
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 07:55   #6800
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

hej , wam też tak ciężko się wstaje ? mi z dnia na dzień coraz trudniej ostatnio ...może jutro się wyleżę za caly tydzień w łóżku

Anyżkowa wieczorkiem na rower najlepiej ,ja wczoraj pojechałam na sałatkę ...i mojito

moje auto stoi w garażu non stop bo tylko rowerem jeżdżę , dzisiaj coś zachmurzone z lekka ale słonko się pokazuje to pewnie też rower wybiorę ...
w życiu tyle na rowerze nie jeździłam co teraz ale jednak trzeba mieć odpowiedni rower żeby to polubić

milej soboty ...ja znów do pracy na trochę muszę

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-05-18 o 07:57
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 09:57   #6801
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Helo
Lapiel- mnie na odwrót, od kiedy świci słońce i zrobiło się ciepło wstaje mi się bez problemów. W weekend dłuzej niż do 7;30 wyleżeć w łóżku nie mogę

Anyżkowa- oj ciężko ciężko się ćwiczy/biega gdy tak gorąco

Michelle- hmmm ciekawy ten utwardzacz. Głupio przyznać, ale w życiu tylko 2 razy utwardzacz kupiłam i niestety obydwa były do niczego, albo ja nie umiałam ich odpowiednio zastosować.... Ciesz się wolnością. Młodemu nic nie będzie. Na 100% świetnie się bawi na wycieczce i nie ma nawet czasu myśleć czy tęsknić. Początki rozłąki z dzieckiem są trudne, ale przyzwyczaisz się Ciągle pamiętam pierwsze wyjazdy młodego i jak nie mogłam sobie dać rady sama ze sobą

Irenka- no i miałam na wczorajszą obiado/kolację szparagi yummy yummy

NO dobra kochane czas zabrać się za prasowanie póki jeszcze temp na zewnątrz względnie niska ;-)
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 11:05   #6802
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

aussie ja to cie wogole z ktoregos watku kojarze

musze kiedys sprobowac z tymi szparagami
u nas praktycznie caly rok te same ceny na warzywach i owocach bo caly rok takie same plastikowe i bez smaku
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 11:11   #6803
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Zbadalam poziom zelaza, hormony, hemoglobine, wszystko w normie. Dostalam do wyprobowania tabletki na zmniejszenie@ w najciezszych dniach. Przy okazji wizyty wspomnialam pani doktor, ze wyjezdzam na wakacje w tym samym czasie, kiedy @ przypada i rowniez dostalam tabletki na przesuniecie. Nawet nie wiedzialam, ze sa takie cuda

Boli mnie biodro, robili przeswietlenie i wszystko ok. Jak chodze nie boli tylko jak leze lub siedze. Macie pomysly co to moze byc.

Jakie kremy pod oczy polecacie?

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2013-05-18 o 11:33
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 11:43   #6804
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Uklika ja z biodrem nie pomoge, nie znam sie. Mnie pobolewa rowniez, ale nie jest to bol, ktory przeszkadza mi zyc. Daje dare i nie szukam przyczyny. Po 50-stce bede sie maratwic

W planach mialam kolejny weekendowy wyjazd do Rowow, ale dzis siedze w domu i nosa nie wychylam. Gosci tez sobie nie zycze. Musze ogarnac mieszkanie i siebie. W planach mam farbowanie wlosow, malowanie paznokci. Bardzo lubie takie popoludnia, spokojne.
Przed przyjemnosciami jednak czekaja mnie obowiazki: tradycyjnie domowy obiad, porzadki, prasowanie
a tak mi sie nie chce
Top coat uzywam innej firmy, jest to super wynalazek. Lakier szybko schnie, daje polysk i bardzo przedluza zywotnosc lakieru. Ja sporo robie w kuchni, wiele ciuchow piore recznie, nie bardzo wszystko robie w rekawiczkach a lakier trzyma sie o wiele dluzej z tym specyfikiem.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Miszka pewnie placze w poduszke za swoim mezczyzna zycia, bidulka
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 13:11   #6805
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Jakaś dziwna pogoda u mnie...Słońca brak, jakby na burze szło, ale poki co jedynie pochmurno...
Gdybyście planowały zakupy na jutro jakieś, zapomnijcie, święto jest, galerie pozamykane handlowe O czym przed chwilą przeczytałam w necie.
Zachwytów szparagami nie podzielam..Raz robiłam, wyszły takie se, potem w knajpie w Kazimierzu i też były ohydne. Kolejnego testowania nie będzie
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 13:34   #6806
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Miszka jak dostaniesz te BUTY to daj znac tez chce je zamowic tylko nie wiem czy one na szersza stope beda dobre czy nie beda t\mialy podeszwy tak wykrojonej jak na waziutka stope...
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 14:23   #6807
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Anyżkowa , jaki top coat używasz ? Ciekawam ...
Ja używałam już mnóstwa ... Od tanich po b. drogie ...Nawet kupowałam w sklepach dla pro ...
Osławione Seche vite kompletnie u mnie się nie sprawdziło - lakier odłaził płatami na drugi dzień ...
W końcu znalazłam fajny , bardzo tani i łatwo dostępny :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rzchniowy.html
I na razie przestałam szukać... zobaczymy jak sprawdzi się na akrylach ...Na pewno , jak to na sztucznych paznokciach, dużo lepiej ...


A teraz pytanie do dziewczyn, które posiadają espadryle :
Jak je pierzecie ? W pralce ? Bo ja mam ochotę wrzucić do pralki , gdyż prawdę mówiąc, nie bardzo sobie wyobrażam dobrze uprać , a potem wysuszyć je , po praniu ręcznym ....
Mam dwie pary : płaskie i koturny .... Obie pary białe w granatowe paski ...
Miszka , Ty kochasz espadryle , masz ich kilka par .... JAK pierzesz ?
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 15:13   #6808
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ręcznie, Tigi, przy pomocy np. szczoteczki do rąk niezbyt twardej, jeśli mocniej zabrudzone. Ostatecznie , szczoteczka do zębów się nada też. Potem wystawiasz na dwór i schną, w czym problem?...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 15:57   #6809
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

uklika
Boli mnie biodro, robili przeswietlenie i wszystko ok. Jak chodze nie boli tylko jak leze lub siedze. Macie pomysly co to moze byc.

Jakie kremy pod oczy polecacie?
......................... ......................... ......................... ......................... .......

też miałam niedawno problem z biodrem , 4 dni bolało jak diabli
trafiłam w końcu do ortopedy -to jest podobno ucisk od dolnego odcinka kręgosłupa ...
brałam Olfen i jakieś tabletki na rozluźnienie mięśni na noc i przeszło po 3 dniach , teraz mam spokój ...na rentgen jeszcze nie dotarłam a miałam też iść po skierowanie na rezonans ....jak nie boli to odpuszczam bo nie mam czasu latać na badania ...
może też Ci przejdzie , oby ...bo wiem jakie to upierdliwie jest , ja to ani leżeć ,ani stać ani siedzieć nie moglam , cały czas chodziłam (tzn snułam się po domu bo robić też nie nie mogłam )albo na rowerze mi było dobrze bo zapominałam o bólu ..

ja pod oczy teraz serum Filorga Hyal Defense zapodaję ...
mam też Lierac Premium Yeux ale jak dla mnie za lekki ...lubię takie masełkowate kremy po oczy ...naj naj jest jak dla mnie Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24

co za pogoda ...na zmianę słońce i ciemne chmury , chwilami deszcz ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-05-18 o 16:03
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 16:44   #6810
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

ja pod oczy mam clinique teraz kremowy taki bo maja tez w zelu
wczesniej zwykle jakies ze swietlikiem stosowalam
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.