Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz. XI - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części naszego wątku
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 1 2,33%
Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo 3 6,98%
Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już niedługo będą dzieci 23 53,49%
Zaduch, gorąc, ciało z potu - byle tylko do porodu! 5 11,63%
Dzieci rosną, wielkie brzuchy, wciąż czekamy na maluchy 11 25,58%
Głosujący: 43. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 14:35   #391
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

a to moja Mała w 24tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0073.jpg (61,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0074.jpg (52,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0075.jpg (61,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0076.jpg (58,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0077.jpg (58,2 KB, 26 załadowań)
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 14:41   #392
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
a to moja Mała w 24tc

Jaka śliczna
Zazdroszczę Wam troszkę że podglądacie swoje maluszki
Jak się okazało że mój gin nie ma tej nakładki 3D/4D to zrezygnowałam z pomysłu podejrzenia maluszka. Nie chciałam go męczyć dodatkowym usg.
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 14:42   #393
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

dzwoniłam do małża zapytać czy wróci w końcu do domu jak poszedł wczoraj na 22:00 tak wrócił po 6:00 a o 7:00 pojechał na te badania, teraz był w pracy i JUŻ jedzie do domu

myślicie, że to przez te wczorajsze kanapki?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 14:46   #394
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Jaka śliczna
Zazdroszczę Wam troszkę że podglądacie swoje maluszki
Jak się okazało że mój gin nie ma tej nakładki 3D/4D to zrezygnowałam z pomysłu podejrzenia maluszka. Nie chciałam go męczyć dodatkowym usg.
nio slicznotka
A nie możesz iść do innego lekarza na samo usg 3d? ja tak wlasnie zrobilam placilam 190zł
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 14:50   #395
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Angelikada to żeby ujawniła się płeć bo Ty chyba jeszcze nie znasz?

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------


no niestety nie znamy jeszcze płci bardzo byśmy chcieli się już dzisiaj dowiedzieć co będziemy mieć więc oby się udało!!


Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
a to moja Mała w 24tc
śliczne zdjątka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 14:53   #396
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dzwoniłam do małża zapytać czy wróci w końcu do domu jak poszedł wczoraj na 22:00 tak wrócił po 6:00 a o 7:00 pojechał na te badania, teraz był w pracy i JUŻ jedzie do domu

myślicie, że to przez te wczorajsze kanapki?
hehehe ,no ba, je teraz pewnie po kryjomu nutelle za rogiem
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 14:53   #397
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
hehehe ,no ba, je teraz pewnie po kryjomu nutelle za rogiem

ja to w ogóle jakoś nie mogę z tej nutelli, bo zawsze myślałam, że to dzieci jedzą
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 14:56   #398
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
nio slicznotka
A nie możesz iść do innego lekarza na samo usg 3d? ja tak wlasnie zrobilam placilam 190zł
Na początku myślałam nad takim rozwiązaniem
Ale po przemyśleniu uznałam, że jeśli nie jest to konieczne to nie będę męczyć małego dodatkowym usg

Szukam już od dawna mebli dla Małego (komoda z nakładką na przewijak i regał) i nie ma nic ciekawego w odpowiedniej cenie Chyba będę musiała zrobić meble na zlecenie.
Może macie już jakieś typy swoich mebli??
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.


Edytowane przez rusałka_1
Czas edycji: 2013-06-27 o 14:57
rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 14:59   #399
Sylwia cypr
Raczkowanie
 
Avatar Sylwia cypr
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Wiadomości: 235
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
a to moja Mała w 24tc
Sliczna

... to i ja sie pochwale Wiktoria Anna - polowkowe z Polandi 03 czerwca - maz z filmiku dzisiaj wyciachal

Matal - poprosze na 1 stronke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg V1.jpg (9,8 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez Sylwia cypr
Czas edycji: 2013-06-27 o 15:02
Sylwia cypr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:01   #400
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
no niestety nie znamy jeszcze płci bardzo byśmy chcieli się już dzisiaj dowiedzieć co będziemy mieć więc oby się udało!!
uda się,uda
daj znać wieczorem co i jak po wizycie
a imiona macie wstepnie wybrane ?
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:01   #401
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Na początku myślałam nad takim rozwiązaniem
Ale po przemyśleniu uznałam, że jeśli nie jest to konieczne to nie będę męczyć małego dodatkowym usg

Szukam już od dawna mebli dla Małego (komoda z nakładką na przewijak i regał) i nie ma nic ciekawego w odpowiedniej cenie Chyba będę musiała zrobić meble na zlecenie.
Może macie już jakieś typy swoich mebli??
Ja się zastanawiam nad takim zestawem albo podobnym, bo dużo takich jest tego typu

http://sklep.bebeclub.pl/zestawy/203...oda-klups.html
teraz dobry link
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015

Edytowane przez papalinka83
Czas edycji: 2013-06-27 o 15:03
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 15:02   #402
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Sylwia cypr Pokaż wiadomość
Sliczna

... to i ja sie pochwale Wiktoria Anna - polowkowe z Polandi 03 czerwca - maz z filmiku dzisiaj wyciachal

slodka a nie dostalaś do filmiku też zdjęć?
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:03   #403
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Paulinka bardzo dobra cena za ten wozek my za swojego uzywanego tutka dalismy jakos 760 z przesylka...wiec 200 masz w kieszeni :P
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:03   #404
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
no niestety nie znamy jeszcze płci bardzo byśmy chcieli się już dzisiaj dowiedzieć co będziemy mieć więc oby się udało!!
córka chyba, nie?

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
hehehe ,no ba, je teraz pewnie po kryjomu nutelle za rogiem
Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość

ja to w ogóle jakoś nie mogę z tej nutelli, bo zawsze myślałam, że to dzieci jedzą

no co Ty Papalinka- moja mama też czasem je
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:04   #405
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
córka chyba, nie?



no co Ty Papalinka- moja mama też czasem je
no właśnie nie wiem
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:09   #406
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Dziewczyny jakie piżamy zamawiacie ? Chciałabym się już wstępnie rozeznać i lipa straszna na all. Tym bardziej, że ja bez spodenek na bank bym chciała. Tylko samą ,długą koszulę.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:10   #407
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

ja lubię naleśniki z nutellą, pychota !
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:19   #408
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Paulinka bardzo dobra cena za ten wozek my za swojego uzywanego tutka dalismy jakos 760 z przesylka...wiec 200 masz w kieszeni :P

o to super wiadomośc mam nadzieje, że będę z niego zadowolona a jaki Ty masz kolor?
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:20   #409
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
witam wszystkie moje panie poszpitalnie zctery dni to za dużo dla mnie...wczoraj miałam jakąś załamke w szpitalu i jak tylko o Adim pomyślałam to ryk ale jak mi wieczorem powiedzieli że wyjde w czwartek to moja radość bezcenna Skurcze ustąpiły , szyjka i rozwarcie takie jak było w dniu przyjęcia więc jest git ....nadal mam fenoterol 3x dziennie i za dwa tyg do kontroli ( przynajmniej taki pisało w wypisie- w poniedziałek sie zarejestruje do mojego gina) . W ogóle to mój gin bardzo fajny cały czas jak miał we wtorek dyżur to do mnie zaglądał i pytał jak tam i nawet jak na drugi dziń konczył dyżur to przed wizytą tez był u mnie ( a chodze do niego na NFZ). 24 godz miałam pompe z fenoterolem ale zniosłam bez skutków ubocznych tylko to leżenie i odpinanie tylko na siku to po prostu człowieka wykańcza. Jak już całkiem mnie odłączyli to też zakaz chodzenie bo obserwacja...ehh na szcęście mam już to za sobą i mam nadzieję że więcej takich wizyt szpitalnych miec nie będę. Póki co jestem osłabiona ...chyba przez to ciągłe leżenie (przy śniadaniu zrobiło mi się słabo i przy obiedzie też) .musze się troche rozruszać i pooddychać świeżym powietrzem Ale wszystko z umiarem. Tż na mnie krzyczy że mam nie wariowac i nic nie robić Póki co to nawet was nie nadrabiam bo chce ogarnąć Adiego i nadrobić stracony czas Rzuciłam tylko okiem na 1 stronę jak nam ślicznie dzieciaczki rosną i jakie już są duże. Pozdrawiam i odezwe się później
Hej, kochanie

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
kur*** właśnie mi koleżanka z pracy napisała, że zwolnili A. (pracowała tam już chyba 12-13 lat, klienci to do niej na Ty walili, przychodzili itd.) także już poleciały 2 osoby jak dobrze, że mnie tam nie ma, bo podejrzewam, że wszystkich wywalą
U mnie tak było w ubiegłym roku.... Brrr... Wszyscy lękali się o swoje posady

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A, no i zapalenie pęcherza mi się przyplątało Dostałam leki (zostawiłam 50zł w aptece) i liczę, że wkrótce paskudztwo minie
Znam ten ból Kup sobie prenatal uro care i łykaj codziennie zapobiegawczo Ja wcześniej też piłam 100 % sok z żurawiny. Pomaga

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
a to moja Mała w 24tc
Piękna
Cytat:
Napisane przez Sylwia cypr Pokaż wiadomość
Sliczna

... to i ja sie pochwale Wiktoria Anna - polowkowe z Polandi 03 czerwca - maz z filmiku dzisiaj wyciachal

Matal - poprosze na 1 stronke
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 15:32   #410
niebede
Raczkowanie
 
Avatar niebede
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

niebede Twoja dzidzia to jakiś akrobata, bo na górze to plecki, nie?
Nieśmiały mój maluszek, a dzień na 100% urządzał imprezę z kopniakami

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Moja też tak buźki nie chce pokazywać na USG. Jedno mam zdjęcie z profilu i właśnie bardzo podobne do Twojego piękny kręgosłupek
Za wagę ja mam 2 tyg. przed Tobą TP i mam 5kg na plusie, ale czuję że muszę się przypilnować, bo za dużo sobie ostatnio pozwalam
Nie mam dużo na plusie, bo dopóki chodziłam do pracy (gastronomia) często robiłam zwroty każde frutti di mare + niektóre makarony Potem umówiłam się z koleżankami, że będą mnie ostrzegać przed swoimi tego typu zamówieniami i wynosić moje śmierdzące rzeczy. No i zawsze zapalałyśmy wtedy kadzidełko


Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
a to moja Mała w 24tc
uwielbiam te buziaczki z 3d, słodziaczek

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
no niestety nie znamy jeszcze płci bardzo byśmy chcieli się już dzisiaj dowiedzieć co będziemy mieć więc oby się udało!!
trzymam kciukasy

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
w ogóle już tak niedużo nam zostało- jeszcze 1,5 miesiąca i nasze pierwsze mamusie z listy staną w blokach startowych na porodówkę jak się urodzi nasz pierwszy dzidziuś to ja się chyba poryczę
Ej właśnie sobie coś uświadomiłam. Kiedy powinnam wstawić łóżeczko? Mieszkamy z Babcią w dwupokojowym mieszkaniu, zajmujemy co prawda duży pokój, poupychane jest na fulla, więc łóżeczko na razie tylko byłoby zbędne. Ile wcześniej powinnam je przynieść i zmontować. Obawiam się, że luby może się nie wyrobić z tym wszystkim jak dojdzie już do akcji, bo nie dość, że dwie prace, to jeszcze szkoła na jesień.
Jaki okres czasu przed terminem, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik?
__________________
11.10.2013

niebede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:48   #411
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

..
__________________

Damian 23 01 2002
Mateusz 27 12 2005
Bartosz 18 09 2013

Edytowane przez katarzyna2811
Czas edycji: 2013-06-27 o 16:08
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:49   #412
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
witam wszystkie moje panie poszpitalnie zctery dni to za dużo dla mnie...wczoraj miałam jakąś załamke w szpitalu i jak tylko o Adim pomyślałam to ryk ale jak mi wieczorem powiedzieli że wyjde w czwartek to moja radość bezcenna Skurcze ustąpiły , szyjka i rozwarcie takie jak było w dniu przyjęcia więc jest git ....nadal mam fenoterol 3x dziennie i za dwa tyg do kontroli ( przynajmniej taki pisało w wypisie- w poniedziałek sie zarejestruje do mojego gina) . W ogóle to mój gin bardzo fajny cały czas jak miał we wtorek dyżur to do mnie zaglądał i pytał jak tam i nawet jak na drugi dziń konczył dyżur to przed wizytą tez był u mnie ( a chodze do niego na NFZ). 24 godz miałam pompe z fenoterolem ale zniosłam bez skutków ubocznych tylko to leżenie i odpinanie tylko na siku to po prostu człowieka wykańcza. Jak już całkiem mnie odłączyli to też zakaz chodzenie bo obserwacja...ehh na szcęście mam już to za sobą i mam nadzieję że więcej takich wizyt szpitalnych miec nie będę. Póki co jestem osłabiona ...chyba przez to ciągłe leżenie (przy śniadaniu zrobiło mi się słabo i przy obiedzie też) .musze się troche rozruszać i pooddychać świeżym powietrzem Ale wszystko z umiarem. Tż na mnie krzyczy że mam nie wariowac i nic nie robić Póki co to nawet was nie nadrabiam bo chce ogarnąć Adiego i nadrobić stracony czas Rzuciłam tylko okiem na 1 stronę jak nam ślicznie dzieciaczki rosną i jakie już są duże. Pozdrawiam i odezwe się później
Dobrze że w domku. Wypoczywaj i oszczędzaj się
Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
Hejo mamuśki!

Ja nadal za Wami nie nadążam, mimo, iż już nie pracuję:P
U nas bez zmian, czuję się w miarę dobrze, choć pobolewają plecy, żebra, czasami brzuch.. muszę siedziec z poduchą pod plecami, wtedy jest ok już za 2 tygodnie jedziemy do PL ja na 6 tygodni! i powoli kompletuje wyprawkę
pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
kur*** właśnie mi koleżanka z pracy napisała, że zwolnili A. (pracowała tam już chyba 12-13 lat, klienci to do niej na Ty walili, przychodzili itd.) także już poleciały 2 osoby jak dobrze, że mnie tam nie ma, bo podejrzewam, że wszystkich wywalą
No sister moja też pracuje w banku i też sytuacja taka se. Co prawda jeszcze nie zwalniali ale od początku roku nie widzieli premii na oczy, więc dla niej lepiej że była na chorobowym i teraz macierzyński bo finansowo wychodzi lepiej niż ci co teraz tam pracują

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
taką mam dziś rozkminke co lepsze
śpiochy z kaftanikiem czy pajac z bodami
chyba śpiochy
na razi planuje kupić po równo i zobaczymy co mojemu Dziedzicowi podpasuje
Śpiochy, pajace, body tak, kaftaników nie lubię

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
a to moja Mała w 24tc
Ślicznie
Cytat:
Napisane przez Sylwia cypr Pokaż wiadomość
Sliczna

... to i ja sie pochwale Wiktoria Anna - polowkowe z Polandi 03 czerwca - maz z filmiku dzisiaj wyciachal

Matal - poprosze na 1 stronke
Te zdjęcia 3d są cudne

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
córka chyba, nie?



no co Ty Papalinka- moja mama też czasem je
Nutellę to mój mąż mógłby wyjeść z dużego słoika sam i z nikim się nie podzielić
__________________

Damian 23 01 2002
Mateusz 27 12 2005
Bartosz 18 09 2013
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:50   #413
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez inezka92 Pokaż wiadomość
Co do nfz to ja chodze i chwale sobie. Lekarz mily, usg na kazdej wizycie, troche malo mowny , ale jak jest cos nie w porzadku to zawsze tlumaczy. Lubie go nawet i nie ma co narzekac

Ide sie ubrac
Mój też był miły. Do czasu gdy bez wytłumaczenia i uspokojenia wypisał mi z powodu bólu brzucha Duphaston i straszyl l4. Ja akurat nie mogłam na to sobie pozwolić, więc dodatkowego stresu mi to przysporzyło. Ale usg też mialam na każdej wizycie. Szkoda, że nie trafiłam lepiej, bo 150zł za wizytę prywatną trochę boli...


Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
No już od poniedziałku, więc luz, tylko teraz akurat mam ostatnie dni i dużo roboty, żeby wszystko przekazać, a czuję się jak kupa
High five! Ja w sumie to nawet od jutra


Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Co ja zrobiłam
W nocy się obudziłam, jak zwykle siku, poszłam do lodówki napić się wody i zobaczyłam czereśnie w miseczce było chyba pół kg zjadłam wszystkie a rano na czczo cukier 108
hyhy to brzmi jak typowa ciążowa zachcianka


Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
w sobotę będę w auchan,zwrócę uwagę co tam mają ciekawego
U mnie na ogół kilometrowe kolejki


Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
witam wszystkie moje panie poszpitalnie zctery dni to za dużo dla mnie...wczoraj miałam jakąś załamke w szpitalu i jak tylko o Adim pomyślałam to ryk ale jak mi wieczorem powiedzieli że wyjde w czwartek to moja radość bezcenna Skurcze ustąpiły , szyjka i rozwarcie takie jak było w dniu przyjęcia więc jest git ....nadal mam fenoterol 3x dziennie i za dwa tyg do kontroli ( przynajmniej taki pisało w wypisie- w poniedziałek sie zarejestruje do mojego gina) . W ogóle to mój gin bardzo fajny cały czas jak miał we wtorek dyżur to do mnie zaglądał i pytał jak tam i nawet jak na drugi dziń konczył dyżur to przed wizytą tez był u mnie ( a chodze do niego na NFZ). 24 godz miałam pompe z fenoterolem ale zniosłam bez skutków ubocznych tylko to leżenie i odpinanie tylko na siku to po prostu człowieka wykańcza. Jak już całkiem mnie odłączyli to też zakaz chodzenie bo obserwacja...ehh na szcęście mam już to za sobą i mam nadzieję że więcej takich wizyt szpitalnych miec nie będę. Póki co jestem osłabiona ...chyba przez to ciągłe leżenie (przy śniadaniu zrobiło mi się słabo i przy obiedzie też) .musze się troche rozruszać i pooddychać świeżym powietrzem Ale wszystko z umiarem. Tż na mnie krzyczy że mam nie wariowac i nic nie robić Póki co to nawet was nie nadrabiam bo chce ogarnąć Adiego i nadrobić stracony czas Rzuciłam tylko okiem na 1 stronę jak nam ślicznie dzieciaczki rosną i jakie już są duże. Pozdrawiam i odezwe się później
Heeeeeeeeej Teraz odpoczywaj i oszczędzaj się no i ciesz się Adim


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
kur*** właśnie mi koleżanka z pracy napisała, że zwolnili A. (pracowała tam już chyba 12-13 lat, klienci to do niej na Ty walili, przychodzili itd.) także już poleciały 2 osoby jak dobrze, że mnie tam nie ma, bo podejrzewam, że wszystkich wywalą
Echhhhhh.... Tym bardziej dobrze, że zdążyliście się postarać o Mikiego i nie musisz przez to przechodzić.



Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
taką mam dziś rozkminke co lepsze
śpiochy z kaftanikiem czy pajac z bodami
chyba śpiochy
na razi planuje kupić po równo i zobaczymy co mojemu Dziedzicowi podpasuje
Ja stawiam na body+pajace.
Śpiochów mam dwie pary, nigdzie ładnych nie znalazzłam poza tymi z 5-10-15.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kochana, to jest odwrotnie. Świeże rozstępy, z którymi teoretycznie można jakoś powalczyć są czerwone. Białe są stare, normalne blizny i z tymi to już tylko pod laser.

W 100% zgadzam się w kwestii hipochondryków, którzy swoją głupotą uprzykrzają życie innym.
Przy czym rozmowa jest cały czas o ginekologach - a to nie są akurat ulubieni lekarze tej grupy społecznej A dopchać się do tych lekarzy jeszcze trudniej niż do lekarza rodzinnego.

Dzisiaj w kolejce przytłoczyła mnie sytuacja. Z końcem miesiąca kończą się kontrakty do laryngologów i ginekologów i przychodnia rozkłada ręce. Ciężarówki i cała reszta mają sobie iść prywatnie gdzie im się podoba, bo nie ma budżetu i możemy sobie pocałować NFZ w d.upę. Babki dziś były poumawiane co 5 minut (jasne, akurat ktoś zrobi kompleksowe badanie ciężarówce w takim czasie), po dwie na jedną godzinę i inne cuda niewidy.

Wina spoczywa na kimś "u góry", ale to naprawdę na maksa bulwersujące, że na samym finiszu mam sobie szukać szczęścia gdzieś indziej. Rząd to banda kretynów. Kobiety mają rodzić na potęgę, najlepiej po kilkoro dzieci, ale już niekoniecznie liczyć na opiekę zdrowotną - o późniejszej już nawet nie wspominając

Z innej beczki to donoszę, że wdg lekarza mam 31 tydzień ciąży a maluch waży już 1400 gramów No faktycznie, już tylko jednocyfrowa liczba tygodni

Masakra z tym lekarzem... Masz na kogo zmienić?
A mały jaki duuuuuuuuuuuuuuuuuuuży!

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
pokażę Wam parę rzeczy które zakupiłam dla mojej małej Martynki jak widzicie z 5-10-15

kupilam też wózek - Grander Tutek Używka http://allegro.pl/grander-tutek-2w1-...323728528.html niby wszystko sprawne, dlugo pisalam z tą panią.. wkoncu stargowalam się na 580zł z wysylką już doszedl do mnie do domu w PL, a ja niestety dopiero zobacze go za 2 tygodnie myślicie, że cena dobra?
Piękne ubranka! Śliczna malutka! Wózek też fajny, naprawdę ekstra cena!
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:57   #414
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
no dobra zgromadziłam listy zakupów do apteki i innych sklepów- jeśli kogoś to interesuje to od jutra w Rossmanie są w promocji różne kosmetyki w takich mini opakowaniach do 50ml po dosłownie 2-3zł i ja chyba zakupię sobie mini pastę do zębów, mini szampon, mini żel pod prysznic itp żeby mieć jak najmniejszą torbę do szpitala a jednocześnie żeby mieć wszystko co potrzeba
Oooo... super, dzięki za info
U mnie na stale gości w torebce mini dezodorant, a takie "maluszki" do szpitala czy na wyjazdy są ekstra

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja wezmę jakąś od siostry, ona właśnie studia kończy a studenci mają różne torby z pewnością do podróżowania ze słoikami z jedzeniem od mamy
a co do wielkości to hmmm... szlafrok, ze 2 ręczniki, koszule nocne, kapcie, klapki pod prysznic, paczka podkładów higienicznych i już mamy pół torby.... jeszcze musi wejść kosmetyczka z całym niezbędnikiem do higieny osobistej, pewnie papier toaletowy trzeba wziąć swój, butelkę wody niegazowanej, chusteczki higieniczne, parę pieluch dla bobasa i jakieś ubranko choć jedno pierwsze, kocyk albo rożek dla dzidzi, ja mam na liście jeszcze pomadkę bezbarwną, talerzyk, kubeczek i sztućce swoje oraz paczkę biszkoptów jakbym przymierała głodem na oddziale
Wiecie co, tak czytam o tych torbach i nie wiem dlaczego, ale mi sie wydawało, że trzeba mieć dwie - jedną taką stricte porodową - koszula, ręcznik, przekąska i woda, etc... i drugą większą na oddział...
Coś mi się pomerdało?

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
witam wszystkie moje panie poszpitalnie zctery dni to za dużo dla mnie...wczoraj miałam jakąś załamke w szpitalu i jak tylko o Adim pomyślałam to ryk ale jak mi wieczorem powiedzieli że wyjde w czwartek to moja radość bezcenna Skurcze ustąpiły , szyjka i rozwarcie takie jak było w dniu przyjęcia więc jest git ....nadal mam fenoterol 3x dziennie i za dwa tyg do kontroli ( przynajmniej taki pisało w wypisie- w poniedziałek sie zarejestruje do mojego gina) . W ogóle to mój gin bardzo fajny cały czas jak miał we wtorek dyżur to do mnie zaglądał i pytał jak tam i nawet jak na drugi dziń konczył dyżur to przed wizytą tez był u mnie ( a chodze do niego na NFZ). 24 godz miałam pompe z fenoterolem ale zniosłam bez skutków ubocznych tylko to leżenie i odpinanie tylko na siku to po prostu człowieka wykańcza. Jak już całkiem mnie odłączyli to też zakaz chodzenie bo obserwacja...ehh na szcęście mam już to za sobą i mam nadzieję że więcej takich wizyt szpitalnych miec nie będę. Póki co jestem osłabiona ...chyba przez to ciągłe leżenie (przy śniadaniu zrobiło mi się słabo i przy obiedzie też) .musze się troche rozruszać i pooddychać świeżym powietrzem Ale wszystko z umiarem. Tż na mnie krzyczy że mam nie wariowac i nic nie robić Póki co to nawet was nie nadrabiam bo chce ogarnąć Adiego i nadrobić stracony czas Rzuciłam tylko okiem na 1 stronę jak nam ślicznie dzieciaczki rosną i jakie już są duże. Pozdrawiam i odezwe się później
Ewacia, fajnie, ze jesteś z powrotem
To teraz proszę się nie przemęczać

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A, no i zapalenie pęcherza mi się przyplątało Dostałam leki (zostawiłam 50zł w aptece) i liczę, że wkrótce paskudztwo minie


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Dosyć mocno, wkładałam jedzenie do piekarnika i dotknęłam go niechcący, normalnie mi się skóra stopiła
No już 10 minut chłodziłam...
O kurcze

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
a to moja Mała w 24tc
Ślicznota


Wiecie co, zeżarłam pół kilo kalmarów w cieście i michę sałatki... i dalej jestem głodna
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 16:14   #415
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie piżamy zamawiacie ? Chciałabym się już wstępnie rozeznać i lipa straszna na all. Tym bardziej, że ja bez spodenek na bank bym chciała. Tylko samą ,długą koszulę.
Ja kupiłam takie dwie używki, ale są jak nowe: http://allegro.pl/koszulka-nocna-do-...351124339.html Podobno taki dekolt jest najwygodniejszy. Mam też jedną rozpinaną po środku. Zobaczymy jak się spiszą. Ja nie lubię koszul nocnych, więc nosić tego długo nie będę, dlatego szukałam jak najtańszych i nie obciachowych. Na allegro jest straszna lipa. Same żyrafy, pieski, miśki

Cytat:
Napisane przez niebede Pokaż wiadomość
Nie mam dużo na plusie, bo dopóki chodziłam do pracy (gastronomia) często robiłam zwroty każde frutti di mare + niektóre makarony Potem umówiłam się z koleżankami, że będą mnie ostrzegać przed swoimi tego typu zamówieniami i wynosić moje śmierdzące rzeczy. No i zawsze zapalałyśmy wtedy kadzidełko
To sobie wyobrażam co przeszłaś Ja przez 1tr. nie mogłam zbliżać się do kuchni i patrzeć na jedzenie. Przychodziłam na gotowe posiłki. Nawet w spożywczym nie mogłam wytrzymać. Dobrze, że to już minęło.
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 16:19   #416
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
pokażę Wam parę rzeczy które zakupiłam dla mojej małej Martynki jak widzicie z 5-10-15

kupilam też wózek - Grander Tutek Używka http://allegro.pl/grander-tutek-2w1-...323728528.html niby wszystko sprawne, dlugo pisalam z tą panią.. wkoncu stargowalam się na 580zł z wysylką już doszedl do mnie do domu w PL, a ja niestety dopiero zobacze go za 2 tygodnie myślicie, że cena dobra?
o cześć wróciłaś Martynka? czemu ja nic nie wiem? tzn wiedziałam, że babeczka ale imienia nie znałam.
wejdź sobie na norweską stronę h&m i lindexu bo wyprzedaże są nawet odkryłam dział h&m home a nie wiedziałam, że coś takiego istnieje btw fajne zakupy, na wózku się nie znam ale wygląda w porządku

Vea KALMARY, TAK!!! chcę na kolację chociaż mam też smaka na tego wspomnianego łososia wędzonego z musztardą miodową na chlebku z sezamem
też mam dziś gastro niesamowite, zjadłam dwa talerze leczo, jestem full a myślę o kolacji już
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 16:22   #417
Fikusek82
Wtajemniczenie
 
Avatar Fikusek82
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bracknell, UK
Wiadomości: 2 083
Odp: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Szkoda że na telefonie zdjęć nie widać a kompa odpalić mi się nie chce bym podpatrzyla zdjecia z 3d bo ja dopiero idę za 6 tygodni i się doczekać już nie mogę. Dostaliśmy telefon od dewelopera że 5 lipca możemy odebrać klucze więc niedługo ruszamy z przeprowadzka. Pierwszy zakup zrobiony, łóżko dla starszej córki. Wreszcie będzie miała swój własny pokój a łóżeczko oddaje w spadku siostrzyczce. Pozostaje nam wyposażyć resztę mieszkania bo nic nie mamy, ale kiedy to będzie.

Co do ubrań dka dzidzi to ja kaftanikow nie cierpiałam. Podwijalo się to co chwila i nie sądzę żeby małej było wygodnie. Założyłam raz i wywalilam, twraz stawiam na bodziaki i pajace przez pierwszy miesiąc, później zacznę stroic w jakieś sukieneczki i tym podobne.

Co do torby szpitalnej to ja się będę pakować zgodnie z lista ze szpitala w którym będę rodzic ale z tego wynika że będę miała o połowę rzeczy mniej niż większość z was. Stwierdziłam że nie ma sensu pakować tego tyle bo tutaj bez komplikacji trzymają do kilkunastu godzin i sio do domciu, więc po urodzeniu córci to nawet prysznica wziąć w szpitalu nie zdążyłam. A w razie dłuższego pobytu tfu tfu mąż zawsze może dowiezc coś albo na szybkiego dokupić w markecie. Z tego co pamiętam to podklady dostawalo się w szpitalu więc nawet nie musiałam mieć swoich, tyle że ich były wielkości książki telefonicznej i niewygodne jak cholera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
14.08.2010 - Ślub
05.05.2011 - Nadia

20.10.2013 - Daria



2014 - 55
2015 - 48
Fikusek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 16:22   #418
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

A ja lubię pierogi z bananami i nutellą

A mój mąż właśnie pożarł dwie łyżeczki nutelli
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 16:22   #419
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

hmmm , myślicie że jak tak kupię to bedzie ok ?
rozmiar 56
kaftaniki 2 szt
body z długim 3szt
body z krótkim 3szt
śpioszki 1 szt
półśpioszki 2 szt
pajacyki cienkie 3 szt
pajacyki grubsze 2 szt

rozmiar 62
kaftaniki 2 szt
body z długim 4szt
body z krótkim 4szt
śpioszki 1 szt
półśpioszki 2 szt
pajacyki cienkie 5 szt
pajacyki grubsze 2 szt

każda uwaga mile widziana
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 16:32   #420
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Fikusek no ja właśnie też się wstępnie orientowałam o torbę do szpitala w no i wygląda to podobnie jak w uk. W zasadzie jakbym była tylko ja i karta ciąży to styknie wszytko Ci dadzą od podkładów po ciuszki dla dzieciaka. Oczywiście można mieć swoje ubranka i ja tak robię ale jakby co to są. Dla siebie też biorę koszule ale w zasadzie nic poza tym chyba... wszystko ma być podobno

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
A ja lubię pierogi z bananami i nutellą
ale jak to?
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.