O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 11:55   #2671
Modomanka
Zadomowienie
 
Avatar Modomanka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 332
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

A ja jak na razie melduję Max Interval Sports Training z Insanity

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Poza tym upiekłam chleb i jest pyszny, co więcej, bez mąki, bez zakwasu, same orzechy i nasionka
__________________
- była aparatka:
góra 26.08.10r. - 06.12.11r
Modomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:32   #2672
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez Modomanka Pokaż wiadomość
A ja jak na razie melduję Max Interval Sports Training z Insanity

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Poza tym upiekłam chleb i jest pyszny, co więcej, bez mąki, bez zakwasu, same orzechy i nasionka
że tak się wtrącę :P mogłabyś podać przepis? bardzo proszę
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:33   #2673
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Dzień dobry co za piękny dzień melduje 7km porannego joggingu
O matko, 7km, ja na razie nie zrobiłam więcej niż 5. A jak biegasz to też ćwiczysz siłowo tego samego dnia? Bo nie chciałabym przesadzać.

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o spodenki, to ja już nie załapałam się na swój rozmiar w h&m, a są świetne, materiał przyjemny, fajny kroj... musiałam się zadowolić tymi z decathlonu
http://www.decathlon.pl/media/824/82..._511831460.jpg
O, fajne, też takie chce właśnie krótkie, luźne, wygodne

Trochę mnie wkurza, że muszę się poniekąd dostosować z jedzeniem do innych teraz, nie jem sama, dziś np. zjem jakieś drobiowe kuleczki w panierce z nadzieniem, no sama bym tego nie kupiła, ale jest smaczne chociaż, nie będę wybrzydzać, nie jestem u siebie. Ale poza takimi sytuacjami się staram.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:34   #2674
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
grą tego nie można nazwać ale parę razy (2 może 3) odbijałam o ściankę. Mój Tż ma zrobionego instruktora z tenisa ziemnego, więc słyszałam już nie raz, że jest to super sport

zazdroszczę, dla mnie po kilku dniach niejedzenia smakuje podwójnie dobrze
Właśnie mam to samo, jak bratowa jedzie na tenis to wszyscy o tym wiedzą no i w końcu mnie sie udzieliło, mam dużo chęci i bicka będę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
miałam kilka razy tak, że spotkałam kogoś po takim gadaniu w necie i co? cisza, nie miałam tematu do rozmowy..
a tu było tak, gdyby nigdy nic..
takie pokrewne duszyczki, dziwnie mi z tym


na chwilę obecną jest jak było wcześniej, ale widzę że dzieje się tak jak z moim ex. a zaczynało się od takiej przyjaźni właśnie..
ba, szkoda że tak daleko mieszka i jest strasznie zapracowany..
no cóż, fejs i sms zostają
Bo to sie zdarza "raz na milion" ale tak na serio to jest to rzadkość... prawie jak przeznaczenie mój brat ma szczęśliwe małżeństwo... a wszystko to fotka pe el

Cytat:
Napisane przez mgielka27 Pokaż wiadomość
Na początek zamelduję,że spociłam się jak świnka przy 30D 6 pack abs D14, potem zrobiłam jeszcze Mel B pupa i nogi a wczoraj pierwszy raz cardio z Mel B.

też wczoraj miałam D13

też mam czasem takie wrażenie, ale mam nadzieję,że i tak moje posty są czytane i ten wątek mi najbardziej odpowiada
właśnie tak jak napisałaś było u mnie , wiele znajomości i rozczarowań, potem w końcu poznałam kogos z kim byłam długo,ale i to się skończyło. Zaraz chciałam poznać kogoś nowego w imię powiedzenia klin klinem,ale to nic nie dawało i dopiero jak odpuściłam, zaczęło mi być dobrze samej ze sobą pojawił się T.

10 lat to kupa czasu i można kogoś naprawde dobrze poznać pod warunkiem,że ta osoba jest z nami zawsze szczera. Ja mojego T. też poznałam przez neta na jednym z portali społecznościowych. Miałam tam konto 2 lata i jakoś nie poznałam nikogo fajnego i właśnie miałam je usunąć kiedy do mnie napisał. Pisaliśmy tak miesiąc az zaproponował spotkanie. Traktowałam go jak zwykłego znajomego i nawet nie miałam w tamtym dniu ochoty na spotkanie, więc je przełożyłam, ale jak już się spotkaliśmy to wiedzieliśmy,że chcemy kolejnego i kolejnego
Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość

Creativ ja czytam kazdego posta, ale jesli czasami nadrabiam kilka stron i miałabym odpowiedziec na każdego, to długośc odpowiedzi by odstraszała:P Brakuje mi możliwości odpowiedzenia (skomentowania) poszczególnego posta, ale zdaje sobie sprawe, że wprowadziłoby to chaos.
Też czytam każdy post, a przynajmniej staram się być na bieżąco gdy nie moge odpisywać, ale jeśli mogę to korzystam z okazji i się udzielam bo ja się czaje na klub... a tam znajde duzo motywacji, w postaci zgrabnych ciałek, metamorfozy, poza tym cycki

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
ale stare panny mają koty, więc co my będziemy miały?

A. właśnie też poznałam dzięki raczkującej fotce (tak! miałam tam konto! wstyd.). My ze sobą jesteśmy szczerzy, nie mamy powodu by kłamać.. wolimy sobie wyrzucić co myślimy, po dopiekać sobie i być tym samym w porządku.
skoro u Ciebie tak to się rozwinęło to kto wie..
ale niech będzie jak jest jak na razie.. nie chce nic robić pochopnego bo łatwo jest zepsuć taką 'przyjaźń'.

Red, ja kocurka mam u mamy
jeżeli Cię to pocieczy
Jakie tam panny, jakie stare... jak przystało na prawdziwą czarownice mam dwa koty i żeby było śmieszniej, w tym czarnego! jestem zakocona od zawsze... kiedyś miałam cztery, ale po drodze wykruszyły sie dwa niestety...

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny melduję się już z Polski, wczoraj wróciłam, jest mi dość dziwnie póki co:p

narazie jako ćwiczenia zapowiada się wielkie rozpakowanie i ogarnięcie szafy. w tym tygodniu wybieram się też na research siłowniowy

Obowiązki obowiązkami ale ćwiczenia na pierwszym miejscu
i mowi to ta co niedawno miała laby
ale odrodzilam się prawie jak Feniks z popiołów i melduję, że zaczęłam Shreda od początku, po czym strasznie mnie zemdliło - to brak formy, do tego dorzuciłam boczki z Tiff i myślę wieczorem orbitrek albo rower

Cytat:
Napisane przez Modomanka Pokaż wiadomość
A ja jak na razie melduję Max Interval Sports Training z Insanity

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Poza tym upiekłam chleb i jest pyszny, co więcej, bez mąki, bez zakwasu, same orzechy i nasionka

wrzuć nam tu przepis i jak już mowa o pichceniu to może macie jakiś sprawdzony przepis na szarlotke? coś się tu przewijało, ale wiem ze to było bardziej dietetyczne a ja poszukuję przepisu dla mojego Tżta na urodziny i z cukrem raczej nie będę uważać
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:50   #2675
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Dzien doberek
witam się, melduje że ćwiczę, a jestem dalej nie widzialna... mam to szczęście, że zawsze wklejam post w środku jakiegoś pasjonującego tematu i tak sobie tłumaczę
no nic, i tak was lubię

A mam wrażenie od jakiegoś czasu, że poruszacie tematy które zajmują moją głowe bo na przykład jutro jak tylko pogoda i czas pozwoli jade z bratowa na tenis akurat pierwsza lekcja, ona złapała bakcyla już na początku tegorocznych cieplejszych dni i uwielbia się w ten sposób wyżyć i to jest fajne bo pracuje cale ciałko, a nie nudzi jak bieganie, przynajmniej takie mam wrażenie

Jesli chodzi o spodenki, to ja już nie załapałam się na swój rozmiar w h&m, a są świetne, materiał przyjemny, fajny kroj... musiałam się zadowolić tymi z decathlonu
http://www.decathlon.pl/media/824/82..._511831460.jpg


To zawsze coś znaczy od zawsze mowilam, że będę sama bo szkoda mi czasu na bycie z kimś na siłę, z reszta moje zaangażowanie emocjonalne na to nie pozwala, było tyle historii po drodze, ale nigdy nic na poważnie i po prostu olałam sprawę... uczucie przyszlo z nienacka i samą mnie zaskoczyło... swojego faceta spotkałam na imprezie, a ja no w życiu jak to na imprezie, ja nikomu nie dam numeru myslałam ze podaję zły numer a tu na drugi dzien sms, potem długie rozmowy, spotkania i zżyłam się z tym człowiekiem jak nigdy, uczucie przyszło po 1,5 roku rozmów, spędzaniu ze sobą czasu tak po prostu by pogadać, by się poznać, ale bez jakiegoś większego celu, dobrze się dogadywaliśmy i tyle... a później dowiedziałam się, że rozkochałam go w sobie od momentu gdy dałam mu swój numer i nie mógł nie czekać, nigdy by sobie nie wybaczył gdyby odszedł, były i są rożne sytuacje ale zawsze jesteśmy przy sobie... i uważam że na każdego przyjdzie pora i to w najmniej odpowiednim momencie też nie wierzyłam że coś dobrego może mnie spotkać, po drodze dużo się nauczymy od innych, o innych i o nas samych ale tak już jest, tylko nie można się dołować bo to nas bardzo ogranicza



mam to samo jeśli chodzi o czekoladę, od dawna nie jadłam a wczoraj mnie cos pokusiło i już nei smakuje tak dobrze jak kiedyś

Jak tylko ułoży mi się w brzuchu, zmykam ćwiczyć swoja drogą najlepiej cwiczy mi się po owsiance, albo bananie wymieszanym z awokado, kiwi i platkami owsianymi... po kanapkach mam odruch zwrotny i nie wiem dlaczego to tak wpływa na mój organizm
Ładne te spodenki! Ile dałas?
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:53   #2676
Modomanka
Zadomowienie
 
Avatar Modomanka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 332
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez In_Flagranti Pokaż wiadomość
że tak się wtrącę :P mogłabyś podać przepis? bardzo proszę
Cytat:
Napisane przez creativve

wrzuć nam tu przepis

Proszę bardzo
  • 1 szklanka ziaren słonecznika
  • 3/4 szklanki siemienia lnianego
  • 1/2 szklanki migdałów
  • 1 1/2 szklanki płatków owsianych
  • 10 czubatych łyżek zmielonego siemienia lnianego
  • 2 łyżeczki soli
  • 1 łyżka miodu
  • 5 łyżek rozpuszczonego oleju kokosowego / masła ghee (klarowanego)
  • 1 1/2 szklanki letniej wody + 3 łyżki
  1. Piekarnik rozgrzać do 185 stopni. Wszystkie suche składniki wymieszać w dużej misce. W szklance wymieszać wodę, miód i olej kokosowy. Wlać płynne składniki do suchych i dokładnie mieszać przez kilka minut. Odstawić na 1-2 godziny, aż do wchłonięcia płynów.
  2. Keksówkę (najlepiej jak najmniejszą, wtedy chlebek będzie wyższy) posmarować cienko olejem kokosowym i przełożyć do środka masę z ziarenek. Piec przez 50-60 minut, chleb jest gotowy kiedy można w niego postukać i usłyszeć głuchy, pusty odgłos. Wyjąć z piekarnika, odstawić na godzinę do schłodzenia. Następnie delikatnie wyjąć z foremki i zostawić aż do kompletnego wystudzenia, najlepiej na całą noc. To bardzo ważne, bo nawet lekko letni chleb będzie się jeszcze kruszył. Kroić cienkim i ostrym nożem.
Dodaje zdjęcie mojego na zachętę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0066-002.jpg (65,7 KB, 28 załadowań)
__________________
- była aparatka:
góra 26.08.10r. - 06.12.11r
Modomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:05   #2677
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez Modomanka Pokaż wiadomość

Proszę bardzo
  • 1 szklanka ziaren słonecznika
  • 3/4 szklanki siemienia lnianego
  • 1/2 szklanki migdałów
  • 1 1/2 szklanki płatków owsianych
  • 10 czubatych łyżek zmielonego siemienia lnianego
  • 2 łyżeczki soli
  • 1 łyżka miodu
  • 5 łyżek rozpuszczonego oleju kokosowego / masła ghee (klarowanego)
  • 1 1/2 szklanki letniej wody + 3 łyżki
  1. Piekarnik rozgrzać do 185 stopni. Wszystkie suche składniki wymieszać w dużej misce. W szklance wymieszać wodę, miód i olej kokosowy. Wlać płynne składniki do suchych i dokładnie mieszać przez kilka minut. Odstawić na 1-2 godziny, aż do wchłonięcia płynów.
  2. Keksówkę (najlepiej jak najmniejszą, wtedy chlebek będzie wyższy) posmarować cienko olejem kokosowym i przełożyć do środka masę z ziarenek. Piec przez 50-60 minut, chleb jest gotowy kiedy można w niego postukać i usłyszeć głuchy, pusty odgłos. Wyjąć z piekarnika, odstawić na godzinę do schłodzenia. Następnie delikatnie wyjąć z foremki i zostawić aż do kompletnego wystudzenia, najlepiej na całą noc. To bardzo ważne, bo nawet lekko letni chleb będzie się jeszcze kruszył. Kroić cienkim i ostrym nożem.
Dodaje zdjęcie mojego na zachętę
na zdjęciu wygląda przepysznie!
bardzo dziękuję
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 13:22   #2678
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 580
O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość

Trochę mnie wkurza, że muszę się poniekąd dostosować z jedzeniem do innych teraz, nie jem sama, dziś np. zjem jakieś drobiowe kuleczki w panierce z nadzieniem, no sama bym tego nie kupiła, ale jest smaczne chociaż, nie będę wybrzydzać, nie jestem u siebie. Ale poza takimi sytuacjami się staram.
Mnie najbardziej denerwuje w takich sytuacjach to, ze skoro już jem cos czego zjeść nie powinnam, to tak na prawde mogłabym sobie pozwolić na cos na co mam ochotę, co bardzo lubię. (troche jakbym "zmarnowala", te już źle zjedzone kalorie :/)

...ale to bardzo złe myślenie, może świadczyć o złym podejściu do diety i mocno z tym walczę



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Immoral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:36   #2679
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

hej ja po wczorajszej grze w tenisa czuje mięśnie pośladków () o których istnieniu w ogóle nie miałam pojęcia i trochę dziwnie chodzę przez to ale to nic bo było warto

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Modomanka Pokaż wiadomość

Proszę bardzo
  • 1 szklanka ziaren słonecznika
  • 3/4 szklanki siemienia lnianego
  • 1/2 szklanki migdałów
  • 1 1/2 szklanki płatków owsianych
  • 10 czubatych łyżek zmielonego siemienia lnianego
  • 2 łyżeczki soli
  • 1 łyżka miodu
  • 5 łyżek rozpuszczonego oleju kokosowego / masła ghee (klarowanego)
  • 1 1/2 szklanki letniej wody + 3 łyżki
  1. Piekarnik rozgrzać do 185 stopni. Wszystkie suche składniki wymieszać w dużej misce. W szklance wymieszać wodę, miód i olej kokosowy. Wlać płynne składniki do suchych i dokładnie mieszać przez kilka minut. Odstawić na 1-2 godziny, aż do wchłonięcia płynów.
  2. Keksówkę (najlepiej jak najmniejszą, wtedy chlebek będzie wyższy) posmarować cienko olejem kokosowym i przełożyć do środka masę z ziarenek. Piec przez 50-60 minut, chleb jest gotowy kiedy można w niego postukać i usłyszeć głuchy, pusty odgłos. Wyjąć z piekarnika, odstawić na godzinę do schłodzenia. Następnie delikatnie wyjąć z foremki i zostawić aż do kompletnego wystudzenia, najlepiej na całą noc. To bardzo ważne, bo nawet lekko letni chleb będzie się jeszcze kruszył. Kroić cienkim i ostrym nożem.
Dodaje zdjęcie mojego na zachętę
jej, ale smacznie wygląda Twój wypiek
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:37   #2680
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Ładne te spodenki! Ile dałas?
http://www.decathlon.pl/F-411501-kostiumy%2c-szorty

http://www.decathlon.pl/boardshort-b...d_8243368.html

W sklepie stacjonarnym 34,99 na promocji mam czarne i jasnoniebieskie, są wygodne, na gumie, nie rozciągają się niestety... kupiłam z myślą że będę idealne do wody na basen a niedługo mam w planach wybrać sie na tatralandię a tam trzeba miec dobrze dopasowany strój, więc spodenki chyba się sprawdzą wróciłam po druga parę szortów, na co dzień po domku idealne

Modomanka
Pyszności jaki treściwy ten chlebek, niedługo wypróbuję
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:31   #2681
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Ale gorąco u mnie
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 14:38   #2682
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
ale stare panny mają koty, więc co my będziemy miały?

A. właśnie też poznałam dzięki raczkującej fotce (tak! miałam tam konto! wstyd.). My ze sobą jesteśmy szczerzy, nie mamy powodu by kłamać.. wolimy sobie wyrzucić co myślimy, po dopiekać sobie i być tym samym w porządku.
skoro u Ciebie tak to się rozwinęło to kto wie..
ale niech będzie jak jest jak na razie.. nie chce nic robić pochopnego bo łatwo jest zepsuć taką 'przyjaźń'.

Red, ja kocurka mam u mamy
jeżeli Cię to pocieczy
my jesteśmy nowoczesne i kupimy sobie wibratory bardzije pozyteczne niz koty
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:41   #2683
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
my jesteśmy nowoczesne i kupimy sobie wibratory bardzije pozyteczne niz koty
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:55   #2684
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Hej, pytałam, czy w dniu kiedy biegasz ćwiczysz też siłowo?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:01   #2685
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Hej, pytałam, czy w dniu kiedy biegasz ćwiczysz też siłowo?
Przepraszam nie zauważyłam tak dzisiaj będzie siłowy
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:03   #2686
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Przepraszam nie zauważyłam tak dzisiaj będzie siłowy
Spoko
A to nie jest za dużo jednego dnia? Ja się nie znam. Ale ciągle słyszę, że do godziny dziennie wystarczy, żeby nie przesadzać, i nie wiem co o tym myśleć.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:10   #2687
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Nie wiem ale siłowy dopiero wieczorem zrobię
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:33   #2688
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Jadłyscie kiedys omlety z banana i jajek? Bardzo pyszne są 2 jajka i banan do blendera na patelnie bez tłuszczu albo minimalnie i jazda , pyszne tanie i szybkie sniadanko ja dodaje jeszcze płatki owsiane
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:40   #2689
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Jadłyscie kiedys omlety z banana i jajek? Bardzo pyszne są 2 jajka i banan do blendera na patelnie bez tłuszczu albo minimalnie i jazda , pyszne tanie i szybkie sniadanko ja dodaje jeszcze płatki owsiane
Często jem dodaje odzywke białkowa i smaze na oleju kokosowym
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 17:04   #2690
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość


Bo to sie zdarza "raz na milion" ale tak na serio to jest to rzadkość... prawie jak przeznaczenie mój brat ma szczęśliwe małżeństwo... a wszystko to fotka pe el

wrzuć nam tu przepis i jak już mowa o pichceniu to może macie jakiś sprawdzony przepis na szarlotke? coś się tu przewijało, ale wiem ze to było bardziej dietetyczne a ja poszukuję przepisu dla mojego Tżta na urodziny i z cukrem raczej nie będę uważać
ja swojego Tż widziałam co prawda na osiedlu, bo mieszkamy na tym samym, ale pierwsza rozmowa odbyła się na nk

na szarlotkę nie znam, ale ostatnio z Tż robiłam kopiec z kreta bez pieczenia pyszny wyszedł a jadłam go pierwszy raz w życiu.



Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Często jem dodaje odzywke białkowa i smaze na oleju kokosowym
olej można dodać do środka i wtedy nie trzeba go wlewać na patelnie, ja tak przynajmniej robię z tradycyjnymi naleśnikami

Melduję:
- tiffoczki
- brzuch z Mel B
- 30 przysiadów
- 20 wymachów (?) nogami

wieczorem MOŻE pójdę pobiegać.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:41   #2691
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Nie ty jedna po wczorajszej sytuacji bd do siebie dochodzic chyba z miesiac czasu. Rezygnuje z facetow na amen, bo sie przekonalam, ze wszyscy sa tacy sami. Jedynie moj przyjaciel, ktory zawsze byl blisko, nadal jest. Moze cos to znaczy

!
I właśnie dlatego nigdy nie powiem, że wszyscy faceci są tacy sami. Mam przyjaciela i jako że wiem o nim praktycznie wszystko wątpię, że kiedyś okaże się tacy jak inny... A jak jest jeden taki P. to pewnie są i inni.
Tylko że to taki 100% kumpel, nigdy nic między nami nie było i nie będzie.

Biceps mnie boli...

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

W ogóle to udało mi się kupić truskawy. Tarta będzie dziś.
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy


Edytowane przez juz_mam_konto
Czas edycji: 2013-07-16 o 17:43
juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:42   #2692
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Wróciłam od TŻa. Siedziałam u niego od piątku Pora zacząć ćwiczyć
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:53   #2693
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wróciłam od TŻa. Siedziałam u niego od piątku Pora zacząć ćwiczyć
A jak tam sytuacja z rodzicami? Uspokoiło się?
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:56   #2694
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Creativ ja czytam kazdego posta, ale jesli czasami nadrabiam kilka stron i miałabym odpowiedziec na każdego, to długośc odpowiedzi by odstraszała:P
Ja tak samo robię
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy

juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:57   #2695
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
A jak tam sytuacja z rodzicami? Uspokoiło się?
Nie rozmawiałam jeszcze z nimi Pewnie jutro mama będzie się dopytywać jak zostaniemy same w domu Dzisiaj moja rozmowa z nią była wyłącznie o tym, czy jestem głodna i tyle
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:57   #2696
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość


Też czytam każdy post, a przynajmniej staram się być na bieżąco gdy nie moge odpisywać, ale jeśli mogę to korzystam z okazji i się udzielam bo ja się czaje na klub... a tam znajde duzo motywacji, w postaci zgrabnych ciałek, metamorfozy, poza tym cycki
Cycków nie ma w klubie
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy

juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:59   #2697
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Też czytam każdy post, a przynajmniej staram się być na bieżąco gdy nie moge odpisywać, ale jeśli mogę to korzystam z okazji i się udzielam bo ja się czaje na klub... a tam znajde duzo motywacji, w postaci zgrabnych ciałek, metamorfozy, poza tym cycki
Też nie siedzisz jeszcze w klubie? Ja czekam twardo na zaproszenie, bo wiem, że to mi da wielkiego kopa do ćwiczeń. A nie jakieś tam wyfotoszopowane metamorfozy z fb Ewki
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:02   #2698
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Też nie siedzisz jeszcze w klubie? Ja czekam twardo na zaproszenie, bo wiem, że to mi da wielkiego kopa do ćwiczeń. A nie jakieś tam wyfotoszopowane metamorfozy z fb Ewki


Jak będziecie gdzieś pisały petycje dajcie cynka, podłącze się do Was ;d
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:03   #2699
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
Jak będziecie gdzieś pisały petycje dajcie cynka, podłącze się do Was ;d
Ok Ale jak zacząć?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:04   #2700
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: O piękne sylwetki ciężko walczymy, pijemy, offtopujemy i czasem ćwiczymy. Cz 13

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
ja swojego Tż widziałam co prawda na osiedlu, bo mieszkamy na tym samym, ale pierwsza rozmowa odbyła się na nk

na szarlotkę nie znam, ale ostatnio z Tż robiłam kopiec z kreta bez pieczenia pyszny wyszedł a jadłam go pierwszy raz w życiu.





olej można dodać do środka i wtedy nie trzeba go wlewać na patelnie, ja tak przynajmniej robię z tradycyjnymi naleśnikami

Melduję:
- tiffoczki
- brzuch z Mel B
- 30 przysiadów
- 20 wymachów (?) nogami

wieczorem MOŻE pójdę pobiegać.
tez tak zawsze daje. na cala porcje wyjdzie moooze 2 lyzki oleju. lejąc na patelnię w życiu bys nie zuzyla tylko dwóch lyzek do usmazenia wszystkich placków

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Też nie siedzisz jeszcze w klubie? Ja czekam twardo na zaproszenie, bo wiem, że to mi da wielkiego kopa do ćwiczeń. A nie jakieś tam wyfotoszopowane metamorfozy z fb Ewki
spokojnie, wielka siostra paczy

melduję body revolution cardio 3. MASAKRA. zdechłam po prostu, musialam robic przerwy. wtf? :/
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.