Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnego wątku!
Na plotkowym królujemy, każdą kupę świętujemy 7 16,67%
W pieluszce znów kupa, na plotkowym obgadana nasza grupa 2 4,76%
Pierwsze ząbki posiadamy gryźć więc wszystko zaczynamy 2 4,76%
Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku 17 40,48%
Siadać pięknie zaczynamy, pierwsze ząbki posiadamy 11 26,19%
Mamusie i dzidziusie VII-VIII 3 7,14%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 14:02   #2791
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
u nas jak nie urok to sraczka...kolejne wyniki wskazuja na poczatki anemi wiec jedziemy na konaultacje i kolejne badania dzis na 18-bi wtedy bedzie lekarka co Leo na oddzial przyjmowala
Z anemią sie uporacie. Żelazo i skoczy w górę

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość


mam dzisiaj dobry humor i stwierdziłam, ze czas oduczyć Zuze zasypiania na rękach, wprawdzie moje mieśnie rosną razem z nią ale lepiej jak nauczy sie sama zasypiac
natchnela mnie do tego wczorajsza wizyta u znajomej i ona swojego 1,5 rocznego synka usypia na rekach! byłam przerażona wizytą u niej, mały nie je zupy bo nie i koniec, wcina prawie same słodycze, kanapki pingwinki, flipsy, kubusie, kinderki, pije i wypluwa specjalnie wode na bluzke, zbiera ze stołu co popadnie i o mało nie wydłubał Zuzi oczka a obydwie byłysmy przy nich! po prostu Franek-demolka
własnei Zuza drugi raz dzisiaj zasnela w łóżeczku, pierwszy płacz trwał 55 minut i dwoma próbami samobujczego uduszenia sie, teraz wyrobiłą sie w 15 minutach

ide ogarnąć nasze pomieszczenie na kuchnie bo dziś ma przyjechać lodówka,piekarnik i płyta a w poniedziałek meble- ciesze sie jak dziecko!
U mojej kolezanki bylo to samo. Stwierdziła, że jej córka nie chce jeść nic innego niż słodycze więc jak ma nic nie jeść to niech chociaż je słodkie - więc jadła wszystko co słodkie. A jak się potem zęby zaczęły psuć zaraz jak wychodziły to wina była żelaza

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Wizyta wczoraj u neuro w porządku. Z Antosiem wszystko ok. Już prawie nie ma oznak wzmożonego napięcia
superancko

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Jasne mnie się podoba.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44144206]Przy Was to ja jestem emeryt, rocznik 85 :P[/QUOTE]

Piona

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
=
Zuza pierwszy raz od 2 a nawet 3 m-cy śpi już 2h w dzien- i jak tu nie wierzyć w cuda!!
Marzenia się spełniają.....tylko mocno mocno mocno w nie wierz la la la la la
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:07   #2792
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

A w ogóle to Kocham siebie, Kocham swoje Dziecko, Kocham swoje życie i w ogóle wszystko i wszystkich w okół kocham

Po prostu afirmacja nad światem i życiem w pełni
Chyba mnie dopada choroba psychiczna...
albo w sumie to się pogłębia, bo do normalnych nigdy się nie zaliczałam

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
ja od kilku dni też zaczęłam odzwyczajać Mikołaja od zasypiania na rękach- choć bardzo to lubię. Ja niogdy z nim nie chodzę, tylko biorę na ręce i siedze kołysząc go. Ale przekonuje mnie stwierdzenie, że potem dziecko jak się budzi samo w łóźeczku to nie wie o co chodzi bo przecież było wcześniej na rękach No i zaczęlam robić tak, że po kąpieli i mleczku kładę go na naszym łóźku i kładę się obok aż się wyszaleje i jak widzę, że już jest spokojniejszy i przestaje się bawić smoczkiem to kłade go do łóźeczka i mu szuszam i trzymam za rączkę. Tylko takie usypianie trwa ok 45 min a na rękach z 10, na ale zobaczymy jak będzie dalej.

A Tobie życzę wytrwałości dalszej!!!
Tobie też wytrwałości, bo siedzieć tak długo to każdy by wolał iść na łatwiznę I mieć czas dla siebie
Ale jak to mówią... 3-4 tygodnie i Dziecko się przyzwyczai
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:08   #2793
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

wróciłam ze spaceru...

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
j
[/COLOR]mam dzisiaj dobry humor i stwierdziłam, ze czas oduczyć Zuze zasypiania na rękach, wprawdzie moje mieśnie rosną razem z nią ale lepiej jak nauczy sie sama zasypiac
natchnela mnie do tego wczorajsza wizyta u znajomej i ona swojego 1,5 rocznego synka usypia na rekach! byłam przerażona wizytą u niej, mały nie je zupy bo nie i koniec, wcina prawie same słodycze, kanapki pingwinki, flipsy, kubusie, kinderki, pije i wypluwa specjalnie wode na bluzke, zbiera ze stołu co popadnie i o mało nie wydłubał Zuzi oczka a obydwie byłysmy przy nich! po prostu Franek-demolka
własnei Zuza drugi raz dzisiaj zasnela w łóżeczku, pierwszy płacz trwał 55 minut i dwoma próbami samobujczego uduszenia sie, teraz wyrobiłą sie w 15 minutach

ide ogarnąć nasze pomieszczenie na kuchnie bo dziś ma przyjechać lodówka,piekarnik i płyta a w poniedziałek meble- ciesze sie jak dziecko!
fajnie, że kuchnia już zjeżdża do was pochwal sie efektem końcowym!
i 3mam kciuki za usypianie, wiem, że to nie jest łatwe. Też przechodziłam - w dzień Igi swego czasu tylko w chuście chciał spać.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
teraz jest grudzień a ja chodzę ze spuszczona budą

Elain u nas spacery wyglądają tak samo, zanim zaśnie buda jest spuszczona a potem stawiam. Łukasz też musi świat obserwować bo inaczej jest zły i chce z wózka wyjść. Problem jest w deszczowe dni.
:P w deszczowe jest ciężko, wtedy mam na wpół postawioną żeby mu nie padało na twarzyczkę, a folii to kompletnie nie lubi.

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
u nas jak nie urok to sraczka...kolejne wyniki wskazuja na poczatki anemi wiec jedziemy na konaultacje i kolejne badania dzis na 18-bi wtedy bedzie lekarka co Leo na oddzial przyjmowala

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2
będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
to podrzucanie dziecka mnie przeraziło!!!!!!!
wierz mi, że nie tylko Ciebie. Ja dalej jestem w szoku. I to się nazywa yoga dla niemowlaków - ja bym to nazwała wyłamywaniem i naciąganiem stawów. Brrrrr.... aż mi szkoda tych dzieciaczków.

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
I tak wrócą za pól godz bo TZ do pracy idzie...
No ale pól godziny CAŁKOWITEJ ciszy bezcenne


Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
mówiłam Wam ze Zuza nauczyła sie pluć i piszczec? ostatnio chodze z nia po sklepie a ta cały auchan opluła w wózku hehe. A piszczy ijak jej sie coś nie podoba i ottakgada i piszczy dla zabawy
wyobraziłam to sobie i parsknęłam śmiechem

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
super bierz
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44144206]Przy Was to ja jestem emeryt, rocznik 85 :P[/QUOTE]

to ja się nie odzywam ale są i starsze ode mnie dziewczynki
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:14   #2794
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

A co do podczytywania przez obcych to mi to nie przeszkadza, bo ja jestem praktycznie ekshibicjonistą I lubię podczytywać inne wątki Więc z mojej strony to by była hipokryzja

Mój Syn płacze przez sen tylko jak Mu się śni, że Mu jeść nie chcą dać

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
wróciłam ze spaceru...
Za to Twoje nadrabianie zawsze podziwiam...

I Skyali widziałam, ze nadrobiła nieziemsko
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:19   #2795
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Sammi, fajne wdzianko.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:32   #2796
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja się złapałam na tym, ze moje Dziecię ma na święta elegancką koszulę...
i żadnych spodni do tego
Chyba też pójdzie w dresach

Zmolestuj Tż
Głodnemu chleb na myśli

1)że jestem leniem czy śmierdzącym:coje st:

2) świąteczny czas- czas cudów
1. wydaje mi sie, ze i jedno i drugie
2. cud sie skończył minute po pochwaleniu zaistniałch okoliczności a teraz dzwigało jej sie od kaszki nie wiedziec czemu

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Z anemią sie uporacie. Żelazo i skoczy w górę



U mojej kolezanki bylo to samo. Stwierdziła, że jej córka nie chce jeść nic innego niż słodycze więc jak ma nic nie jeść to niech chociaż je słodkie - więc jadła wszystko co słodkie. A jak się potem zęby zaczęły psuć zaraz jak wychodziły to wina była żelaza



superancko



Jasne mnie się podoba.



Piona



Marzenia się spełniają.....tylko mocno mocno mocno w nie wierz la la la la la


Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
A w ogóle to Kocham siebie, Kocham swoje Dziecko, Kocham swoje życie i w ogóle wszystko i wszystkich w okół kocham

Po prostu afirmacja nad światem i życiem w pełni
Chyba mnie dopada choroba psychiczna...
albo w sumie to się pogłębia, bo do normalnych nigdy się nie zaliczałam

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------


Tobie też wytrwałości, bo siedzieć tak długo to każdy by wolał iść na łatwiznę I mieć czas dla siebie
Ale jak to mówią... 3-4 tygodnie i Dziecko się przyzwyczai
3-4 tygodnie? to sobie wybrałam czas świąt na super zmiany

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
wróciłam ze spaceru...



fajnie, że kuchnia już zjeżdża do was pochwal sie efektem końcowym!
i 3mam kciuki za usypianie, wiem, że to nie jest łatwe. Też przechodziłam - w dzień Igi swego czasu tylko w chuście chciał spać.



:P w deszczowe jest ciężko, wtedy mam na wpół postawioną żeby mu nie padało na twarzyczkę, a folii to kompletnie nie lubi.



będzie dobrze!



wierz mi, że nie tylko Ciebie. Ja dalej jestem w szoku. I to się nazywa yoga dla niemowlaków - ja bym to nazwała wyłamywaniem i naciąganiem stawów. Brrrrr.... aż mi szkoda tych dzieciaczków.







wyobraziłam to sobie i parsknęłam śmiechem



super bierz


to ja się nie odzywam ale są i starsze ode mnie dziewczynki
pochwale sie na pewno
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:33   #2797
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dziń dybry, u nas wsio ok.

Mielismy nei isc 18.12 na szczepienie..ale dzis mnei położna przekonała,zebym dzis przybyła, bo co jesli młody zachoruje i nie przybedziemy 8.01...to bedziemy odwlekac i odwlekać....

SAMMI...bardzo fajne wdzianko, kupuj śmiało!
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 14:34   #2798
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44144206]Przy Was to ja jestem emeryt, rocznik 85 :P[/QUOTE]
Ty smarkulo
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
A w ogóle to Kocham siebie, Kocham swoje Dziecko, Kocham swoje życie i w ogóle wszystko i wszystkich w okół kocham

Po prostu afirmacja nad światem i życiem w pełni
Chyba mnie dopada choroba psychiczna...
albo w sumie to się pogłębia, bo do normalnych nigdy się nie zaliczałam
No to jest nas dwie psychiczne wariatki

***

Mężu od godziny wisi na tel., teraz rekrutacje przeprowadza się z dystansu
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:40   #2799
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Margos, Elaine, Lachryma, Magolina dzięki za opinie

Zamówiłam nie chciałam małego w garniturek ubierać i szukałam jakiejś alternatywy

Ale my mamy dzień!
Kuba spał do 8.00 co się NIGDY nie zdarzało, spał 2h w południe, i teraz znowu ciągnie popołudniową drzemkę, już prawie 2h ALE NAJWIĘKSZY SZOK - śpi na plecach!!!

Nie martwiłabym się ALE: 1. zaczął mi dzisiaj pokasływać, 2. dałam mu mm bo miałam wrażenie, że nie dojadł z cyca (i tak szczerze na próbę czy mu posmakuje-na szczęście nie, bo wypił tylko 20ml), po czym wszystko zwymiotował fontanną po pół godziny 3. jak chlustał to naleciało mu do noska i chciałam fridą wyciągnąć lekko kwaśne już mleko i wyciągnęłam je ale razem z krewką - jakies naczynko mu poszło ((
No trochę matce nie poszło wycałowałam te moją biedę od stóp do głów ...obserwuję

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
Dziń dybry, u nas wsio ok.

Mielismy nei isc 18.12 na szczepienie..ale dzis mnei położna przekonała,zebym dzis przybyła, bo co jesli młody zachoruje i nie przybedziemy 8.01...to bedziemy odwlekac i odwlekać....

SAMMI...bardzo fajne wdzianko, kupuj śmiało!

Myślę, że bardzo dobrze zrobiliście my też chodzimy na najbliższe możliwe terminy, żeby mieć to jak najszybciej za sobą
A jak u Was po szczepieniu, ok?
Wdzianko juz zamówiłam
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:45   #2800
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44144206]Przy Was to ja jestem emeryt, rocznik 85 :P[/QUOTE]

To tak jak ja


Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:48   #2801
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Margos, Elaine, Lachryma, Magolina dzięki za opinie

Zamówiłam nie chciałam małego w garniturek ubierać i szukałam jakiejś alternatywy

Ale my mamy dzień!
Kuba spał do 8.00 co się NIGDY nie zdarzało, spał 2h w południe, i teraz znowu ciągnie popołudniową drzemkę, już prawie 2h ALE NAJWIĘKSZY SZOK - śpi na plecach!!!

Nie martwiłabym się ALE: 1. zaczął mi dzisiaj pokasływać, 2. dałam mu mm bo miałam wrażenie, że nie dojadł z cyca (i tak szczerze na próbę czy mu posmakuje-na szczęście nie, bo wypił tylko 20ml), po czym wszystko zwymiotował fontanną po pół godziny 3. jak chlustał to naleciało mu do noska i chciałam fridą wyciągnąć lekko kwaśne już mleko i wyciągnęłam je ale razem z krewką - jakies naczynko mu poszło ((
No trochę matce nie poszło wycałowałam te moją biedę od stóp do głów ...obserwuję

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------




Myślę, że bardzo dobrze zrobiliście my też chodzimy na najbliższe możliwe terminy, żeby mieć to jak najszybciej za sobą
A jak u Was po szczepieniu, ok?
Wdzianko juz zamówiłam
Do tej pory nie było problemu tak,ze luzik

Apropo wdzianka mi się garnitury nie podobaja dla maluszków,,....
Mój był w czarnych spodniach białek koszuli kamizelce w romby i muszce wygladał bosko
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 14:49   #2802
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

wyskoczę jak filip z konopii - myślałam, że starsze jesteście dziewczyny a widzę że tu sam świeża krew jest
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:56   #2803
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Margos, Elaine, Lachryma, Magolina dzięki za opinie

Zamówiłam nie chciałam małego w garniturek ubierać i szukałam jakiejś alternatywy

Ale my mamy dzień!
Kuba spał do 8.00 co się NIGDY nie zdarzało, spał 2h w południe, i teraz znowu ciągnie popołudniową drzemkę, już prawie 2h ALE NAJWIĘKSZY SZOK - śpi na plecach!!!

Nie martwiłabym się ALE: 1. zaczął mi dzisiaj pokasływać, 2. dałam mu mm bo miałam wrażenie, że nie dojadł z cyca (i tak szczerze na próbę czy mu posmakuje-na szczęście nie, bo wypił tylko 20ml), po czym wszystko zwymiotował fontanną po pół godziny 3. jak chlustał to naleciało mu do noska i chciałam fridą wyciągnąć lekko kwaśne już mleko i wyciągnęłam je ale razem z krewką - jakies naczynko mu poszło ((
No trochę matce nie poszło wycałowałam te moją biedę od stóp do głów ...obserwuję
Śpi bo rośnie

My mamy mieć szczepienie 27 grudnia Ale pójdziemy dopiero po nowym roku jednak
Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
wyskoczę jak filip z konopii - myślałam, że starsze jesteście dziewczyny a widzę że tu sam świeża krew jest
E tam świeża krew... Stare próchna


Oli daj znać jak już mąż skończy tą telefoniczną rozmowę
Surka i co sprawdzałaś czy Lili przekroczyła te 6 kg w końcu?
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:58   #2804
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Perse-się nie odzywaj nawet,MałolatoJak Ty emeryt,to mi czas do trumnyA jeszcze całkiem dobrze się trzymam,poza drugą po porodzie @,masakra to mało powiedziane.
Kejt-sto lat!!!!!
Poza wszystkim-moje dziecko nie śpi w nocy i mam z tym duży problem.Wstawałam dzisiaj milion razy.Coś jest nie halo.
Oliath-trzymam kciuki za mężaSmaku mi narobiłaś tortem,tak w ogóleSto lat dla CóryJak jest taka fajna jak moja,to gratuluję
Elaine-w poniedziałek pomacham Ci przez okno,przejeżdżając przez GdańskZawsze,od najmłodszych lat chciałam tam mieszkać(mama pochodzi z Tczewa,dlatego spędzałam niedaleko wakacje)ale teraz wolę od Trójmiasta odpocząć,mimo wielkiego szacunku dla Oddziału Kardiochirurgii Dziecięcej na Nowych Ogrodach i Oddziału Położniczego na KlinicznejJestem tak zmęczona podróżami w Twoje strony od wiosny do tej pory,że nie pytaj
Doczytam,co jeszcze u Was,ale na twarz padam.Jasiek szaleje.
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:00   #2805
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
wyskoczę jak filip z konopii - myślałam, że starsze jesteście dziewczyny a widzę że tu sam świeża krew jest
ja też
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:06   #2806
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
My mamy mieć szczepienie 27 grudnia Ale pójdziemy dopiero po nowym roku jednak

E tam świeża krew... Stare próchna
my tez mielismy miec pod koniec i tez idziemy po nowym roku, nie potrzebuje hardcoru na sylwestra;p

śmierdzi naftaliną:P
Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
ja też
co nie? Jakaś taka trzydziecha bila z waszych wypowiedzi a wyszlo ze wszystkie babeczki mlodziutkie
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:06   #2807
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
wyskoczę jak filip z konopii - myślałam, że starsze jesteście dziewczyny a widzę że tu sam świeża krew jest
tak staro w postach brzmimy?:P

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
Dziń dybry, u nas wsio ok.

Mielismy nei isc 18.12 na szczepienie..ale dzis mnei położna przekonała,zebym dzis przybyła, bo co jesli młody zachoruje i nie przybedziemy 8.01...to bedziemy odwlekac i odwlekać....
jeśli pediatra zaleca to może i lepiej się udać. Chociaż ja co do odwlekania szczepień nie miałabym nic przeciwko.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Za to Twoje nadrabianie zawsze podziwiam...
dziękuję

Cytat:
Napisane przez lemurki_malutkie Pokaż wiadomość
Elaine-w poniedziałek pomacham Ci przez okno,przejeżdżając przez GdańskZawsze,od najmłodszych lat chciałam tam mieszkać(mama pochodzi z Tczewa,dlatego spędzałam niedaleko wakacje)ale teraz wolę od Trójmiasta odpocząć,mimo wielkiego szacunku dla Oddziału Kardiochirurgii Dziecięcej na Nowych Ogrodach i Oddziału Położniczego na KlinicznejJestem tak zmęczona podróżami w Twoje strony od wiosny do tej pory,że nie pytaj
Doczytam,co jeszcze u Was,ale na twarz padam.Jasiek szaleje.
pewnie pomachasz, bo coś mi się wydaje, ze będziesz koło mnie przejeżdżać. Będę trzymać kciuki i wysyłać pozytywne fluidy.

Zapraszam, dwie inne bajeczki, jakby poprzednie nie przekonały, że Złota księga wesołych bajek jest ..conajmniej dziwna:
http://rudymspojrzeniemnaswiat.blogx...em-dla-dzieci/
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:09   #2808
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

elaine - no jakos takie wrazenie odniosłam takze wychodze teraz z wielkiego szoku
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:14   #2809
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
3-4 tygodnie? to sobie wybrałam czas świąt na super zmiany
Jak dla Was na święta to niech będzie 3-4 dni he he he

Młode zżera pomidorową... w sumie to fajnie mieć sztab ludzi od zajmowania się Dzidziusiem
Chociaż przespał swoją porę jedzenia o godzinę, ale może urósł w tym czasie
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 15:15   #2810
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Witam sie
Tylko na chwilke.
Summi sto lat dla Kubusia. Bianeczka tez dzisiaj 4 miesiące kończy jejka jak to leci.
Troszke sie podziebiłam ale trzymam fason. U tZ w robocie zołądkowa jakas zjadliwa. w jeden dzien połowe firmy im połozyła. My na razie ok ale trzese sie jak gupia bo TZ niezle ja dochorowal.

Z dyskusji na temat zimnego wychowu to moja nadal spi od 10-15 na dworzu. Chyba ze jest jakis straszny mróz czy sniezyca to kimała na zimnej werandzie

Z pozytywów to chyba kolki nas opusciły. Od 5 dni mamy spokuj odpukac a od 2 nocek mała pieknie i długo spi do 8.30 z przerwami na cycka ale tylko pociagnie i spi dalej grzecznie. Co do kolek to nie wiem czy to juz ten wiek bo zbiegło sie to z tym jak podałam pierwszy raz herbatke rumiankowa i od tamtej pory nie ma problemu. Sam simplex tez poszedł w odstawke.

Ita zdrówka dla maluszka

No i zdrówka dla wszystkich i soczki dla solenizantów
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:16   #2811
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Tweed: To niestety okazuje się, że Twoje stwierdzenie, czym biło od postów w moim przypadku się sprawdza
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:20   #2812
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Tweed: To niestety okazuje się, że Twoje stwierdzenie, czym biło od postów w moim przypadku się sprawdza
elaine, no nie pisz, ze jesteś dobrze zakonserwowaną 50tką

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
Witam sie
Tylko na chwilke.
Summi sto lat dla Kubusia. Bianeczka tez dzisiaj 4 miesiące kończy jejka jak to leci.
Troszke sie podziebiłam ale trzymam fason. U tZ w robocie zołądkowa jakas zjadliwa. w jeden dzien połowe firmy im połozyła. My na razie ok ale trzese sie jak gupia bo TZ niezle ja dochorowal.

Z dyskusji na temat zimnego wychowu to moja nadal spi od 10-15 na dworzu. Chyba ze jest jakis straszny mróz czy sniezyca to kimała na zimnej werandzie

Z pozytywów to chyba kolki nas opusciły. Od 5 dni mamy spokuj odpukac a od 2 nocek mała pieknie i długo spi do 8.30 z przerwami na cycka ale tylko pociagnie i spi dalej grzecznie. Co do kolek to nie wiem czy to juz ten wiek bo zbiegło sie to z tym jak podałam pierwszy raz herbatke rumiankowa i od tamtej pory nie ma problemu. Sam simplex tez poszedł w odstawke.

Ita zdrówka dla maluszka

No i zdrówka dla wszystkich i soczki dla solenizantów
trzymm kciuki, żeby kolki nie wracały!
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:21   #2813
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

A tak w ogóle,to żeby Wam narobić smaku powiem,że właśnie piekę drożdżowe bułeczki z pieczarkami
W domu pachnie nieziemsko
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:28   #2814
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
Witam sie
Tylko na chwilke.
Summi sto lat dla Kubusia. Bianeczka tez dzisiaj 4 miesiące kończy jejka jak to leci.
Troszke sie podziebiłam ale trzymam fason. U tZ w robocie zołądkowa jakas zjadliwa. w jeden dzien połowe firmy im połozyła. My na razie ok ale trzese sie jak gupia bo TZ niezle ja dochorowal.

Z dyskusji na temat zimnego wychowu to moja nadal spi od 10-15 na dworzu. Chyba ze jest jakis straszny mróz czy sniezyca to kimała na zimnej werandzie

Z pozytywów to chyba kolki nas opusciły. Od 5 dni mamy spokuj odpukac a od 2 nocek mała pieknie i długo spi do 8.30 z przerwami na cycka ale tylko pociagnie i spi dalej grzecznie. Co do kolek to nie wiem czy to juz ten wiek bo zbiegło sie to z tym jak podałam pierwszy raz herbatke rumiankowa i od tamtej pory nie ma problemu. Sam simplex tez poszedł w odstawke.

Ita zdrówka dla maluszka

No i zdrówka dla wszystkich i soczki dla solenizantów
Oklaski dla Bianki.
Oby kolki sobie poszły





Cytat:
Napisane przez lemurki_malutkie Pokaż wiadomość
A tak w ogóle,to żeby Wam narobić smaku powiem,że właśnie piekę drożdżowe bułeczki z pieczarkami
W domu pachnie nieziemsko
To ja lepsza jestem. Sernik ciepły na stolnicy, stygnie.

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:33   #2815
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
To ja lepsza jestem. Sernik ciepły na stolnicy, stygnie.

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:34   #2816
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
wyskoczę jak filip z konopii - myślałam, że starsze jesteście dziewczyny a widzę że tu sam świeża krew jest
czyli, że staro wyglądamy?


Byłam na spacerze, wróciliśmy 30 min temu, bo ludzie dziwnie się na mnie gapili chyba chodziło im o to, że ciemno czy coś
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:41   #2817
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
czyli, że staro wyglądamy?


Byłam na spacerze, wróciliśmy 30 min temu, bo ludzie dziwnie się na mnie gapili chyba chodziło im o to, że ciemno czy coś
dojrzale, jak juz, hahaha to oczywiscie byl sucharek jakos z waszych wypowiedzi nieco inny wiek przebijał, moj blad

idzia, trzeba było włączyć długie swiatla i dalej spacerowac
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:41   #2818
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
To ja lepsza jestem. Sernik ciepły na stolnicy, stygnie.
Nie wiesz,że cukier to zuo?
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:52   #2819
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
To ja lepsza jestem. Sernik ciepły na stolnicy, stygnie.

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
E tam u mnie wisnie juz od godziny wódę piją, małolaty będą po jednym kawałku torta na nieziemskiej bani
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:54   #2820
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
E tam u mnie wisnie juz od godziny wódę piją, małolaty będą po jednym kawałku torta na nieziemskiej bani
o masz, a ja tż robiąc tort nasaczylam go 2 łyżkami wódki i myślałam, że ze mnie hardcore
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 19:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.