Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 10:20   #391
justa_1978
Rozeznanie
 
Avatar justa_1978
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Jura
Wiadomości: 588
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
nie ma to jak poród grupowy, Kasia będzie mieć mniej roboty z pierwszym postem.

Czy któraś rodzi w poniedziałek? Ja też nie chcę rodzić sama!
Ja ide w niedziele i byc moze urodze w niedziele przez cc, albo z niedzieli na poniedzialek... choc wolalabym isc do szpitala i zaraz trafic na blok operacyjny.. nie ma nic gorszego jak czekanie!
justa_1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:22   #392
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Chodzi o pokoik. Mamy taki delikatny kolor ścian, taka brzoskwinka. Już wcześniej był taki kolor i stwierdziliśmy, że niech taki zostanie. Mebelki są białe i nie wiem jakie dodatki do tego, bo chciałabym jakoś ożywić ten pokój. Na pewno chcę zamówić literki, jakąś lampkę kupić i może kolorowe koszyczki. TŻ mówi, że jemu to by się żółty najbardziej podobał, dlatego wzięliśmy te żółte pudła z ikei, ale dla mnie jest jakoś za mdło. Wy macie gust, doradźcie!
Mi ten żółty średnio pasuje... Bardziej właśnie tak jak Halinka pisze fiolety
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:23   #393
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

anius ja bym z tego żółtego jednak zrezygnowała... Nie pasuje moim zdaniem

Mi by tutaj pasowała mięta taka delikatna albo nawet taki lekki pudrowy róż by pasował moim zdaniem...

albo jak coś żywszego i ciemniejszego to może na przykład taki czekoladowy kolor? Do tego jeszcze jakieś fuksjowe albo fioletowe elementy?
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:25   #394
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 511
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez justa_1978 Pokaż wiadomość
Ja ide w niedziele i byc moze urodze w niedziele przez cc, albo z niedzieli na poniedzialek... choc wolalabym isc do szpitala i zaraz trafic na blok operacyjny.. nie ma nic gorszego jak czekanie!
A dostałaś jakieś zalecenia? Ileś godzin na czczo czy coś w ten deseń? Mi nikt nic nie mówił.. Planuję w niedzielę rano się nażreć do oporu, bo na bank mnie do poniedziałku przetrzymają. Z drugiej strony boję się, że jak się nażrę to potem będzie musiało wyjść a z dziurą w brzuchu mogę mieć problem z parciem.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:29   #395
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

ja już nie wytrzymam w te upały, jeszcze na dodatek dostałam kataru zawsze jak nie ludzie Już nawet nie mam siły oddychać

Ja to tak bardzo chciała bym urodzić, ze jak mi gin by zaproponował masaż szyjki to bym pewnie się zgodziła, ale nie koniecznie mój obecny, może któryś ze szpitala z tych młodych
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:29   #396
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
to jakos strasznie dużo rzeczy...Ja mam napisane2-3 zestawów na kartce ze szpitala....Ale na wszelki wypadek zapakowałam więcej,3 pajace, jeden zestaw body i pół śpiochy, no i 2 body z krótkim rękawkiem gdy by małemu było za zimno w samych pajacach....

Na wyjście mam komplet body śpioszki, kaftanik, czapeczka, niedrapki.
to można naszykować w razie co właśnie najprościej sukienkę, , a drugi zestaw cieplejszy i przez tel. już mu powiesz. Lepiej naszykować, bo jak byłam ostatnio w szpitalu...to mój mąż zupełnie co innego mi przywiózł niż chciałam
No właśnie nie wiem dlaczego aż po 6 sztuk, zwłaszcza, że teoretycznie mam byc w szpitalu tylko 24h Ale dużo miejsca akurat te ciuszki nie zajmują, więc w razie czego spakowałam

A te rzeczy na wyjście chyba przygotuje, bo mój TŻ sam pewnie by mi coś ładnego dobrał


Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
SMS - MMS od Kasiuulad


Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość

Ale slicznotek!
Jak w nocy wstawalam, to tak chciałam zeby mi wody odeszly. Akurat bylam poklocona z TZ i juz sobie wyobrazalam, ze przychodzę do sypialni, wlaczam swiatlo i warcze: wstawaj, przez Ciebie wody mi odeszly!!
Boże, wiem że jestem straszna żoną
Dziewczyny, ile dziennie pijecie tych naparow z lisci malin? Bo dziś sobie kupilam i bede pila
hehehe okropna jesteś
Ja piję dwa razy dziennie
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:30   #397
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
A dostałaś jakieś zalecenia? Ileś godzin na czczo czy coś w ten deseń? Mi nikt nic nie mówił.. Planuję w niedzielę rano się nażreć do oporu, bo na bank mnie do poniedziałku przetrzymają. Z drugiej strony boję się, że jak się nażrę to potem będzie musiało wyjść a z dziurą w brzuchu mogę mieć problem z parciem.
To lepiej zadzwoń do gina i dopytaj bo ja wiem, że trzeba być na czczo Wkońcu to operacja

Także ja bym dzień wcześniej zjadła tylko jakąś lekką kolację
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 10:32   #398
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 511
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
To lepiej zadzwoń do gina i dopytaj bo ja wiem, że trzeba być na czczo Wkońcu to operacja

Także ja bym dzień wcześniej zjadła tylko jakąś lekką kolację
Ale to wygląda tak, że ja się muszę zgłosić w niedzielę w okolicy południa do szpitala, żeby mnie wpisali i przyjęli na listę operacyjną na poniedziałek. W szpitalu kolacja jest o 16.30 i pewnie już dostanę zakaz jedzenia. Nażreć się chcę na niedzielne śniadanie.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:34   #399
mandee
amandaniedrich
 
Avatar mandee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 456
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

rety kolacja 16:30 .... ja o tej godzinie często obiad jem
__________________
Amanda Niedrich BLOG
mandee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:35   #400
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 511
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez mandee Pokaż wiadomość
rety kolacja 16:30 .... ja o tej godzinie często obiad jem
A ja zaczynam dopiero myśleć co zrobić.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:36   #401
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Ale to wygląda tak, że ja się muszę zgłosić w niedzielę w okolicy południa do szpitala, żeby mnie wpisali i przyjęli na listę operacyjną na poniedziałek. W szpitalu kolacja jest o 16.30 i pewnie już dostanę zakaz jedzenia. Nażreć się chcę na niedzielne śniadanie.
Ahaaa no to w niedzielę możesz się mega nażreć na śniadanie Najlepiej coś niezdrowego co bardzo lubisz a czego później nie będziesz mogła jeść jak będziesz karmić
No i chyba zdążysz się wypróżnić zanim Ci zrobią dziurę w brzuchu A jak nie to zrobią pewnie lewatywkę

Co do połogu po cc bo widziałam, że pytałaś wcześniej to u mnie na SR mówili, że wygląda to tak samo jak przy porodzie sn tyle, że boli brzuch a nie krocze
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 10:36   #402
mandee
amandaniedrich
 
Avatar mandee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 456
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
A ja zaczynam dopiero myśleć co zrobić.

Bywa i tak hehe
__________________
Amanda Niedrich BLOG
mandee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:37   #403
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
To lepiej zadzwoń do gina i dopytaj bo ja wiem, że trzeba być na czczo Wkońcu to operacja

Także ja bym dzień wcześniej zjadła tylko jakąś lekką kolację
na pewno, ale nie wiem ile, u nas jak był obchód ok 8, to do 12 do cesarki ordynator nie kazał jeśc dziewczynie...Ale ona o cesarce dowiedziała sie ok 8, tzn. wiedziała ze będzie miała cesarkę, ale nie miała terminu, tylko ciągle biedulce podłączali kroplówki...z tego coi pamietam to przy mnie 2 dni sie męczyła, a w ciagu tygodnia trochę poleżała, bo jak ją wypisali do domu, to zrobiła dwa kroki i od razu wróciła na ginekologię, bo dostała takich bóli....
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:40   #404
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość

Porody prze CC są tak przerażające, że strach się bać
Poczytałam z lipcówek ich opisy SN - wiem, że będzie boleć, ale nie chce CC! To jak rzeźnia!

Jestem zmęczona...
Kurde bela, mnie naprawdę dużo bardziej przerażają te opisy sn.
Wczoraj wieczorem leciał program "położne" i mój TŻ nawet się wciągnął, chociaż nigdy nie chciał tego oglądać. Akurat babka rodziła a ten stał i krzyczy do mnie: patrz, patrz jak to dziecko wyskoczyło
On chyba nie zdaje sobie sprawy co go czeka



Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ja już nie wytrzymam w te upały, jeszcze na dodatek dostałam kataru zawsze jak nie ludzie Już nawet nie mam siły oddychać

Ja to tak bardzo chciała bym urodzić, ze jak mi gin by zaproponował masaż szyjki to bym pewnie się zgodziła, ale nie koniecznie mój obecny, może któryś ze szpitala z tych młodych
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:50   #405
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Muszę się wyżalić!
Miałam beznadziejną noc, bo mnie brzuch bolał, nie mogłam spać i do tego miałam gazy choć nie jadłam nic ciężkostrawnego. Teraz mam beznadziejny dzień, brzuch mnie dalej trochę boli, łzy mi same płyną z oczu, dalej mam gazy, głowa mnie boli, nic mi sie nie chce.... Ja pierdziele!
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:50   #406
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ja już nie wytrzymam w te upały, jeszcze na dodatek dostałam kataru zawsze jak nie ludzie Już nawet nie mam siły oddychać

Ja to tak bardzo chciała bym urodzić, ze jak mi gin by zaproponował masaż szyjki to bym pewnie się zgodziła, ale nie koniecznie mój obecny, może któryś ze szpitala z tych młodych
Polecam mojego, jest młody przystojny, bardzo sympatyczny i robi to delikatnie
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:59   #407
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Dziewczyny które nie planują kupić laktatora radze kupic. Mi przed chwila uratował zycie. Cała pierś obolala twarda masakra po 20 minutach od ciągania jak ręką odjal.
To pewnie w przystawianiu jest problem, położna wam skoryguje i będzie git

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość

Na porodowke zmywacie lakier z paznokci u dloni? Ja jak nie zapomnę to zmyje, ale caly czas mam pomalowane bo lubię ciekawe czy dostalabym ochrzan za nie zmyty lakier..pewnie by zależało od poloznej
Myślę, że nikt się nie będzie bawił w ochrzanianie cię. Ja dwa razy trafiłam na stół operacyjny z lakierem i dwa razy mi po prostu zmyto go przed operacją.

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
z tego co wiem u dłoni trzeba mieć zmyty
ja myślałam, że chociaż u stópek sobie zostawię, ale na stronie mojego szpitala w którym będę rodzić jest informacja, że trzeba zmyć i z rąk i z nóg
teraz ilekroć sobie maluje paznokcie to się zastanawiam, czy jeszcze mogę czy już lepiej nie ryzykować, że nie zdążę zmyć
ale to przecież chwila moment- gorzej jak po prostu zapomnę, ochrzan w szpitalu murowany
U mnie u stóp można mieć. To chodzi tylko o to takie coś, co na palec u ręki zakładają przy operacji, to mierzy chyba saturację. Więc nie rozumiem, czemu u nóg nie można mieć... to całe zmywanie jest i tak tylko na wszelki wypadek, bo ma sens tylko przy cc.

Ja mam hybrydę na stopach i w sobotę idę ją zdjąć i zrobić zwykły pedi, ale to tylko dlatego, że boję się, że jeśli zrobię hybrydę, to potem jej nie zdejmę sama, a z malusieńkim dzieckiem nie będę mieć głowy do biegania po salonach.

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
u nas na SR położna też mówila tak jak zaczarowanej 15 minut z jednej i 15 minut z drugiej piersi, dzidzia sama dozuje sobie czy dużo połyka czy nie. i karmić na żądanie co ok 3 godziny.
Ja znam ze sr teorię, że takie karmienie wzmaga kolki, bo w mleku początkowym jest najwięcej laktozy, która kolki właśnie powoduje. No i dziecko nie dostaje wtedy mleka drugiej fazy, no chyba że mega szybko ssie... Mnie uczyli- jedna pierś= jedno karmienie.

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość

No i nam właśnie mówiły na SR, żeby podczas jednego karmienia z jednej piersi tylko dawać bo najpierw leci takie rzadkie do napicia a później dopiero pokarm taki bardziej treściwy

ale widać znowu co szkoła to inaczej i bądź tu potem mądry
Ja tak właśnie mam zamiar karmić, argument wyżej przytoczyłam.

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
ale uśmieszek



Dzisiaj mój TŻ ma ważny egzamin, kolejny stopień awansu zawodowego. Przeżywam to jak głupia, bo widziałam jak się do tego "przygotowywał". Ja mu robiłam prezentację,a on dopiero w poniedziałek zaczął coś przeglądać, leniuch jeden.
Mianowanie? Będzie dobrze, zawsze jest a potem pensja wyższa, zasady zatrudnienia nowe, żyć nie umierać

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
nie ma to jak poród grupowy, Kasia będzie mieć mniej roboty z pierwszym postem.
Ty mi tu nic nie pisz o pierwszym poście! Żeś wymyśliła z tymi zdjęciami, nic nie robię tylko zdjęcia do pierwszego postu przeklejam
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 10:59   #408
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 511
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Ahaaa no to w niedzielę możesz się mega nażreć na śniadanie Najlepiej coś niezdrowego co bardzo lubisz a czego później nie będziesz mogła jeść jak będziesz karmić
No i chyba zdążysz się wypróżnić zanim Ci zrobią dziurę w brzuchu A jak nie to zrobią pewnie lewatywkę

Co do połogu po cc bo widziałam, że pytałaś wcześniej to u mnie na SR mówili, że wygląda to tak samo jak przy porodzie sn tyle, że boli brzuch a nie krocze
Parówy z keczuponezem czy kanapki z nutellą. Taki trudny wybór!

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Polecam mojego, jest młody przystojny, bardzo sympatyczny i robi to delikatnie
Już go lubię.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:02   #409
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Gosia doooobraaaa możesz być razem z nami Będziemy we 3
Gosia i Zuken w takim razie 13- go jestesmy umowione
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 11:04   #410
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Parówy z keczuponezem czy kanapki z nutellą. Taki trudny wybór!
Lepiej jedno i drugie, bo potem jak będziesz karmić, to długo nie pojesz nic z tego
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:04   #411
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Kasia z tymi paznokciami to nie chodzi o to coś na palec co się zakłada tylko o to, że przy jakiejś tam chorobie czy zatruciu lekarze po płytce paznokcia mogą rozpoznać co jest nie tak... bo robi się sina czy coś

ale u mnie wymagają, żeby tylko u rąk nie było lakieru, na stopach możesz mieć co chcesz No i położne są przygotowane i zmywacz do paznokci w razie czego mają

a tak wogóle to coś mi się poprzestawiało teraz i uwielbiam zapach na przykład zmywacza do paznokci właśnie albo pronta, ogólnie wszystkich chemikaliów
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:06   #412
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Kasia z tymi paznokciami to nie chodzi o to coś na palec co się zakłada tylko o to, że przy jakiejś tam chorobie czy zatruciu lekarze po płytce paznokcia mogą rozpoznać co jest nie tak... bo robi się sina czy coś

ale u mnie wymagają, żeby tylko u rąk nie było lakieru, na stopach możesz mieć co chcesz No i położne są przygotowane i zmywacz do paznokci w razie czego mają

a tak wogóle to coś mi się poprzestawiało teraz i uwielbiam zapach na przykład zmywacza do paznokci właśnie albo pronta, ogólnie wszystkich chemikaliów
pronta
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:06   #413
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
hej ja tylko na chwilke wrzucic zdjęcie. jestem w domu, wypuscili mnie bo jakby mnie mieli leczyc to bym musiała zostać w szpitalu na duzo miesiecy. jak znajde czas to postaram sie zobaczyc co u was sie wydarzyło. u mnie powoli sie wszystko dociera, ucze sie. karmie piersia i mm. mały jest taki słodki i zdrowiutki lece bo dopiero wrócilam dzieki za wsparcie jestescie kochane
Jaki przystojniak z niego

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Wiecie co normalnie jak urodziłam nie miałam już automatycznie brzucha byłam w szoku

Na sali kobiety po porodzie miały jeszcze 'oponki' a ja tylko trochę skory. Teraz mam płaski brzuch nawet założyłam kolczyka
coś Ci sie w końcu nalezy za te 9m-cy wymiotowania

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak zrobić ciasto o 4 nad ranem. akurat jak sie upiecze to tz będzie miał ciepłe do kawy,ale pewnie i tak pomysli ze coś z głową
Tego jeszcze nie grali

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Dziewczyny które nie planują kupić laktatora radze kupic. Mi przed chwila uratował zycie. Cała pierś obolala twarda masakra po 20 minutach od ciągania jak ręką odjal.

I powiem wam że mam dużo pokarmu bo z jednej piersi wyszła cała butelka mleka .
Tylko tak jak dziewczyny pisały, nie odciagaj za dużo bo dajesz sygnał że znowu trzeba tyle naprodukować i znowu będziesz miała nawał.


Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość

ZA to martwię się reakcją starszej. Od jakiegoś czasu tak mi daje popalić, że szok. Oboje z tż wymiękamy, rano budzi się z płaczem i pretensjami. Później jest wykłócanie się jakie buty założy i codziennie kłotnia o inne, chodzi o to żeby sie ze mna pokłócić, bo w upał chce zakładac buty trekingowe, a w deszcz sandały. Już załapałam o co chodzi. Zanim wyjdziemy do przedszkola toczę batalię o fryzurę, bo raz ryczy że nie chce uczesania a raz wyje że chcę. To samo z tym co będzie jadła itd,

Generalnie kontra na wszystko. Po czym wyje,że nikt jej nie kocha, że przytulam się do taty a o niej zapominam ?! No jazda z nią bez trzymanki.

Serce mi pęka jak ona tak robi. Do tego zgubiła na placu zabaw cała lekramówkę z lalkami barbi i winx. I ściemniała, że to tata zgubił. Tż wściekł się na nią, bo ona nawet skruchy nie okazała.

Mieliśmy kupić jej wózek, ale w tej sytuacji wstrzymujemy się. Strasznie wyła.

Dlatego boję się bardziej co to będzie jak się Mała urodzi. A my tak bardzo straliśmy się, żeby ją uchronić.
Chyba jedyne co nam pozostaje to okazywać miłość na kazdym kroku i przeczekać. Mój TŻ juz ma zaplanowane co bedzie robic ze starszą gdy sie malutka urodzi własnie po to aby nie odczuła mniejszego zainteresowani a ja, wiadomo, nie będę mogła poswięcic jej wtedy tyle czasu co teraz.
Moja generalnie jest zazdrosna o kupowane rzeczy dla siostry. W pn dotarł do nas wózek to nawet nie chciała spróbować go popchac.
Mam jednak nadzieję że zmieni swoje nastawienie po urodzeniu siostry, bo jednak na początku ciąży bardzo sie cieszyła i tak dopiero od 2 m-cy
robi fochy.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:09   #414
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Kasia z tymi paznokciami to nie chodzi o to coś na palec co się zakłada tylko o to, że przy jakiejś tam chorobie czy zatruciu lekarze po płytce paznokcia mogą rozpoznać co jest nie tak... bo robi się sina czy coś
To jedno zastosowanie naszych paznokci, a to do mierzenia to zastosowanie drugie, lakier może zaburzać przepływ tych sygnałów. A o siniejących paznokciach wiem, sama wam to pisałam tu ze dwa miesiące temu.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:25   #415
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
To jedno zastosowanie naszych paznokci, a to do mierzenia to zastosowanie drugie, lakier może zaburzać przepływ tych sygnałów. A o siniejących paznokciach wiem, sama wam to pisałam tu ze dwa miesiące temu.
No tak Myślałam że nie wiesz o tym sinieniu bo napisałaś, że to że nie mamy lakieru ma tylko zastosowanie przy cc a to nie prawda bo przy sn to też jest ważne


Karoseria no coooooooo Pronto jest za☠☠☠iaszcze ale zmywacz lepszy
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:26   #416
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Hej.
Wiecie co ja to juz bym chciala urodzić, bo już mam dosyć tej ciązy.
I może jestem głupia, ale nastawiam się pozytywnie na poród. Wyszłam z założenia, że jak się nastawie negatywnie to napewno tak bedzie

Jestem taka zmeczona, że w zasadzie to zastanawiam się jak urodze skoro meczę się chyba już nawet leżeniem. Czuję się w zasadzie okropnie...
Ponarzekalam troche

Weszłam dwa dni temu na czwarte piętro i powiem wam, że od tego dnia zaczełam czuć malego bardzo nisko. Inaczej mnie brzuch boli i wogole taki nacisk czuję w tamtych okolicach.


Dziewczyny z zaplanowana cesarką podziwiam was ale i zazdroszczę. Niby wiecie kiedy co i jak i mozecie sie przygotowac ale ja chyba wole żyć w tej błogiej nieświadomości i nie mieć czasu na rozmyślanie
__________________
Razem 12.08.2006
Czy zostaniesz moją żoną? 17.03.2012
Ślub 22.06.2013
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:29   #417
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

A ja się nie spieszę. Wcześniej myślałam, że chciałabym urodzić trochę wcześniej itd. Ale teraz wiem, że urodzę tylko kilka dni przed terminem, bo 10-tego. To będzie niedziela i akcja zacznie się wieczorem, zobaczycie
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:30   #418
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Halinka, zła kobieto, przez Ciebie poszłam sobie zrobić kanapkę z nutellą :-P
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:31   #419
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Parówy z keczuponezem czy kanapki z nutellą. Taki trudny wybór!
h4linka w niedziele to myślę, że możesz parówy na pierwsze, a kanapki na drugie śniadanie
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:32   #420
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Hej.
Wiecie co ja to juz bym chciala urodzić, bo już mam dosyć tej ciązy.
I może jestem głupia, ale nastawiam się pozytywnie na poród. Wyszłam z założenia, że jak się nastawie negatywnie to napewno tak bedzie

Jestem taka zmeczona, że w zasadzie to zastanawiam się jak urodze skoro meczę się chyba już nawet leżeniem. Czuję się w zasadzie okropnie...
Ponarzekalam troche

Weszłam dwa dni temu na czwarte piętro i powiem wam, że od tego dnia zaczełam czuć malego bardzo nisko. Inaczej mnie brzuch boli i wogole taki nacisk czuję w tamtych okolicach.


Dziewczyny z zaplanowana cesarką podziwiam was ale i zazdroszczę. Niby wiecie kiedy co i jak i mozecie sie przygotowac ale ja chyba wole żyć w tej błogiej nieświadomości i nie mieć czasu na rozmyślanie
ja też sie tak nastawiam, nie boje sie jakoś, moge isc dzis rodzic pogadam zaraz z moim Kacperkiem
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 12:42:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.