Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-23, 11:05   #2011
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja go kupiłam w Rossmanie. Teraz muszę kupić taki poporodowy balsam, bo już niedługo się przyda
Ja też i pas poporodowy, właśnie przeglądam na allegro, ale zamówię we wtorek, po wypłacie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:16   #2012
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Nawet nie spakowałam całości rzeczy z listy a moja torba jest prawie wypchana po brzegi

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:17   #2013
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV  to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Coś mnie dzisiaj męczy ta rwa kulszowa. Poszłam do łazienki nastawić pranie, kucnelam na chwilę i już mnie zaczęło boleć. Od razu zachciało mi się też do toalety i tam jak mnie złapał okropny ból w lewym udzie to myślałam że zemdleje, tak mi się słabo zrobiło. Strasznie to boli :
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:20   #2014
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja teraz na weekend do rodziców biorę torbę, aż się boję jak TZ ją zobaczy

co do balsamów to mam oliwkę i krem z musteli i na obydwu jest napisane, że należy używać w trakcie i kilka msc po porodzie
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:35   #2015
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Srebrna Smuga Bardzo CI współczuję rodzinki, widzę że masz lepsze cyrki niż u mnie..
U mnie ostatnio jak pakowałam torbę i naszykowałam ciuszki żeby TŻ w razie czego dowiózł-dowiedziałam się, że ONI dowiozą..no szok..bo mam nadzieję że teście nie zwalą mi się do szpitala tym bardziej że z NIMI mieszkam i mogą w spokoju poczekać w domu aż wrócimy...

Właśnie siedzą na polu z ludźmi...a ja nie mam sił żeby zrobić obiad jakiś...Chyba już mi tita co pomyślą..

A ROZSTĘPY u mnie wyszły okropne wielkie cztery paski po jednej i cztery po drugiej stronie pępka-jestem załamana....a brzuch swędzi, smaruję a tu takie okropieństwo..Ciekawe czy to zejdzie..Dobrze, że TŻ powiedział że i tak będzie mnie kochał-i że najwyzej będę musiała chodzić w 1-częściowym kostiumie na wakacjach hehe
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:38   #2016
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Srebrna Smuga Bardzo CI współczuję rodzinki, widzę że masz lepsze cyrki niż u mnie..
U mnie ostatnio jak pakowałam torbę i naszykowałam ciuszki żeby TŻ w razie czego dowiózł-dowiedziałam się, że ONI dowiozą..no szok..bo mam nadzieję że teście nie zwalą mi się do szpitala tym bardziej że z NIMI mieszkam i mogą w spokoju poczekać w domu aż wrócimy...

Właśnie siedzą na polu z ludźmi...a ja nie mam sił żeby zrobić obiad jakiś...Chyba już mi tita co pomyślą..

A ROZSTĘPY u mnie wyszły okropne wielkie cztery paski po jednej i cztery po drugiej stronie pępka-jestem załamana....a brzuch swędzi, smaruję a tu takie okropieństwo..Ciekawe czy to zejdzie..Dobrze, że TŻ powiedział że i tak będzie mnie kochał-i że najwyzej będę musiała chodzić w 1-częściowym kostiumie na wakacjach hehe
Kochany mąż <3
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:04   #2017
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzika Ropucha mój też tak mówił a jak pokazałam mu mój nowy "nabytek" to powiedział "weź to schowaj"

Przepakowuje torbę do szpitala, to jest w sumie nieporozumienie żeby pakować nawet papier do du.y...
Gorzej jak się pięknie popakuje a urodze teraz w weekend jak będziemy u rodziców tz a torba w domu
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 12:14   #2018
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

fasterka90, moja znajoma jak była na końcówce to na wszystkie wyjazdy torbę do bagażnika do auta pakowała, nawet jak jechała na jakieś -lecie do kościoła i na przyjęcie

Dziewczyny, czy wszystkie macie wózki i jesteście wpisane na listę?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:16   #2019
KarGS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 31
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
fasterka90, moja znajoma jak była na końcówce to na wszystkie wyjazdy torbę do bagażnika do auta pakowała, nawet jak jechała na jakieś -lecie do kościoła i na przyjęcie

Dziewczyny, czy wszystkie macie wózki i jesteście wpisane na listę?
Ja mam wózek, ale na listę nie jestem wpisana
KarGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:18   #2020
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
fasterka90, moja znajoma jak była na końcówce to na wszystkie wyjazdy torbę do bagażnika do auta pakowała, nawet jak jechała na jakieś -lecie do kościoła i na przyjęcie

Dziewczyny, czy wszystkie macie wózki i jesteście wpisane na listę?
Kurcze brzuch mi jeszcze nie opadł, jakiś chyba kawałek czopa był bez krwi... chyba to jeszcze nie ten weekend. Pogadam chyba dla spokoju z tz żeby wziąć te torby...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:20   #2021
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziś mój mąż w końcu wróci do domku jutro z rana jedziemy razem tam do mieszkania. Facet od przerobienia gazu i wody ma przyjść w przyszły czwartek lub piątek, więc w sb będzie można kłaść glazurę i terakotę w łazience uff Obyśmy zdążyli przed tp
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 12:30   #2022
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez KarGS Pokaż wiadomość
Ja mam wózek, ale na listę nie jestem wpisana
Wyślij mi PW z nazwą wózka i kolorem (jaki model) i najlepiej link do przykładowego zdjęcia z jakiegoś sklepu internetowego to Cię dopiszę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:34   #2023
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

W mojej apce ciazowej właśnie pisze ze w 39 tyg. mogą się zacząć mdłości i biegunki, takie lekkie biegunki to mam juz od tygodnia myslalam ze to z nerwow, wiec jak któraś z was tak ma to to normalne. Pewnie organizm chce się oczyścić przed porodem.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:34   #2024
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Srebrna Smuga Bardzo CI współczuję rodzinki, widzę że masz lepsze cyrki niż u mnie..
U mnie ostatnio jak pakowałam torbę i naszykowałam ciuszki żeby TŻ w razie czego dowiózł-dowiedziałam się, że ONI dowiozą..no szok..bo mam nadzieję że teście nie zwalą mi się do szpitala tym bardziej że z NIMI mieszkam i mogą w spokoju poczekać w domu aż wrócimy...

Właśnie siedzą na polu z ludźmi...a ja nie mam sił żeby zrobić obiad jakiś...Chyba już mi tita co pomyślą..

A ROZSTĘPY u mnie wyszły okropne wielkie cztery paski po jednej i cztery po drugiej stronie pępka-jestem załamana....a brzuch swędzi, smaruję a tu takie okropieństwo..Ciekawe czy to zejdzie..Dobrze, że TŻ powiedział że i tak będzie mnie kochał-i że najwyzej będę musiała chodzić w 1-częściowym kostiumie na wakacjach hehe
ja mam identycznie, cztery wielkie krechy po prawej i po lewej - praktycznie od spojenia lonowego do pępka
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:34   #2025
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

No ja się nie spakowałam do jednej 😒 muszę resztę rzeczy dopakować do mniejszej torby. Mąż jak to zobaczy, to stwierdzi, że ja na wczasy jadę, a nie do szpitala 😮 tylko, że ja spakowałam podstawowe rzeczy z listy 😐

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:35   #2026
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Agusiek szybko idzie, trzymam kciuki żeby się udało przed porodem wszystko skończyć
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:44   #2027
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Agusiek szybko idzie, trzymam kciuki żeby się udało przed porodem wszystko skończyć
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć

A co sądzicie o tym:
http://www.maluchy.pl/aktualnosci/11...ic-noworodkowi
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:14   #2028
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej dziewczyny jakos ost stracilam wene na pisanie,ale czytam was regularnie,wspolczuje przezyc z tesciowa,chociaz ja sama nie wiem czy nie bede miec podobnie,tez bym nie chciala tlumow z rodziny w szpitalu.najlepiej tylko tz ale nie wierze ze twsciowka nie bedzie chciala przyjechac,mam tylko nadzieje ze reszta rodzinki wpadnie jak juz w domu bedziemy bo nie chce sie w takim stanie i zmeczona innym pokazywac

Olilina joycesky dziewczyny trzymam mocno za was kciuki,jestescie mega dzielne i wasze malenstwa tez mam nadzieje ze niedlugo bedziecie ze swoimi kruszynkami w domu


Laski piszecie o pakowaniu toreb,to ja chyba jakas dziwna jestem bo zmiescilam sie w jedna co wy tam pakowalyscie? ja mam 2koszule,szlafrok,2reczni ki srednie,klapki,kapcie,ska rpetki,2paczki majtek siatkowych,10pamkow(reszt e tz dowiezie) paczke duzych podpasek,chyna z 5podkladow na lozko,kubek,sztucce,chust eczki nawilzane,ubranka dla malej i kosmetyczke,sama nie wiem jak to pomiescilam podpowiedzcie jesli o czyms zapomnialam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151023_140427.jpg (125,9 KB, 30 załadowań)
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:22   #2029
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Czarownica była. Na fotce z Panią przedszkolanką

Tak. Robią się białe. Ponoć wspaniale kolagen Colway robi na rozstępy. Bo u mnie na forum dziewczyny stosowały. On drogi ale bardzo wydajny.
Wow, ale charakteryzacja
Zapiszę sobie nazwę tego środka, będę testować - to dopiero można po porodzie, tak?

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Daj znać, bo ja wizytę dopiero mam w środę.. �� Podejrzewam, że skóra się rozciąga, ale dopiero teraz na koniec ciąży takie coś mam, wcześniej nic..
Byłam, zapytalam - lekarka mówiła, że macica się jeszcze rozciąga. Najważniejsze, czy nie swędzi. Jeśli piecze/ pali - zignorować.

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja mam dobry środek na rozstępy. Mi pojawiły się takie małe na udach i już po pierwszym posmarowaniu było widać, że bledną. Nie pamiętam nazwy, kupiłam go w Rossmanie. Teraz już leżę, ale jutro sprawdzę nazwę i wkleję
To ja też przypomnę się z tym specyfikiem

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
No i straszne wymioty mnie męczą :/
Trzymaj się, to może być jednak zwiastu porodu

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Chciałabym ten weekend tak na spokojne spędzić, zrobić jeszcze jakieś ładne zdjęcia, kupić tą poduszkę do karmienia, poleżeć z tz...
To normalne, ze potrzeba Ci odpoczynku. Trzymam kciuki, żeby Ci się udało go przekonać

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
W weekend pełnia dziewczyny, pakujcie torby i bądźcie gotowe! Ja czuję że ten weekend będzie ostatni, następny spędzam albo na porodówce albo już z małą (tak tak,a pewnie przenosze że ohoho i dopiero za miesiąc urodze :p)
Mentalnie się szykuję

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
HWczoraj kuzynka mi mówiła, że jej koleżanka przenosiła ciążę o calutki miesiąc makabra... i że chcieli ją do szpitala położyć a ona się upierała, że nie nie... i tak łaziła z tym brzuchem..
Nie ogarniam, słyszałam, ze lekarze mocno interweniują, jak jest już tydzień po tp. Jak jej się to udało?

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
W mojej apce ciazowej właśnie pisze ze w 39 tyg. mogą się zacząć mdłości i biegunki, takie lekkie biegunki to mam juz od tygodnia myslalam ze to z nerwow, wiec jak któraś z was tak ma to to normalne. Pewnie organizm chce się oczyścić przed porodem.
U mnie takie atrakcje od kilku tygodni, ale to luteina i jej skutki uboczne.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziewczyny 3 dni przed porodem a ja jestem w rozsypce...wczoraj się pokłóciłam z mężem na koniec dnia bo po moich słowach do teściowej stwierdził, że nie mam serca i że jak mogłam potraktować tak jego mamę .

Jak myślicie czy mogę zadzwonić do szpitala i zapytać jak to wygląda u nich po cc?
Kurczę, ale z tego TŻ-ta uparciuch. Mam wrażenie, że nadal jest mocno przywiązany do mamy i nie do końca rozumie, że to on powinien chronić rodzinę (czyli Was) przed naruszaniem granic (a propozycja odwiedzania Was w szpitalu czymś takim jest). Może ktoś z personelu medycznego by go uświadomił, ze to nie Twoje widzimisię, tylko racjonalna decyzja dla Twojego dobra i dla dobra dziecka?
Wg mnie dobrze, jeśli zapytasz wcześniej o szpital.

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Stwierdzam , że ja już się nie nadaje do tej ciąży, a jeszcze tak daleko do terminu spać się nie da, leżeć się nie da, chodzić ciężko... I ciągle męczą mnie rozkminy jak sobie z wszystkim poradzimy, głównie finansowo i organizacyjnie.
Wspieram... Mam nadzieję, ze to już typowo końcówka, że jest bliżej niż dalej.

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem tu juz w sumie ponad 2 tygodnie i mam coraz bardziej dość, mam wrażenie, że nigdy nie wyjdziemy do domu....
Rozumiem Cię Lekarze mówią o konkretach?

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Ada, dzięki za podpowiedź, chyba wypróbuje jak wrócimy do domu. Na razie stresów ciąg dalszy, bo podają mi antybiotyk od początku mojego pobytu w szpitalu bo wyszło mi trochę wyższe crp i pytałam 2 razy czy moge przy tych lekach karmić małą - powiedziano mi ze tak. A dzisiaj czytam w necie ze ten antybiotyk absolutnie nie jest dla mam karmiących a szczególnie mam karmiących wcześniaków bo zawiera jakis alkohol i stanowi zagrożenie zatrzymaniem oddechu!
Ja bym pewnie zrobiła to samo, co Ty
Mam nadzieję, że lekarz Cię uspokoi albo zmieni lek.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
To tylko ja i cynamon dajemy dwa imiona?
U nas miał być Geralt, na cześć Wiedźmina. Ale przy chrzcie chyba przejdzie Gerald

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
ja chciałabym urodzić po 01.11 w poniedziałek mój TŻ jedzie na rozmowę kwalifikacyjną do Kato a ja z nim do teściów a w weekend do moich rodziców obym wytrzymała w dwupaku. Dziś 36+2 więc jest jeszcze chwila czasu.
Trzymam kciuki za Was

Ja już po wizycie u gin. Młody zszedł łebkiem jeszcze bardziej na dół, szyjka się skróciła, zaczęło się też robić minimalne rozwarcie. Ale lekarka mówi, żebym się nie martwiła w razie rozkręcenia się akcji porodowej, dzieć da sobie radę (ma odpowiednią wagę - 3 kg, dostal też sterydy na płuca). W tym momencie jesteśmy w 36 tc (35+5), mam nadzieję, że jeszcze trochę wytrzyma
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 13:25   #2030
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Wow, ale charakteryzacja
Zapiszę sobie nazwę tego środka, będę testować - to dopiero można po porodzie, tak?


Byłam, zapytalam - lekarka mówiła, że macica się jeszcze rozciąga. Najważniejsze, czy nie swędzi. Jeśli piecze/ pali - zignorować.


To ja też przypomnę się z tym specyfikiem


Trzymaj się, to może być jednak zwiastu porodu


To normalne, ze potrzeba Ci odpoczynku. Trzymam kciuki, żeby Ci się udało go przekonać


Mentalnie się szykuję


Nie ogarniam, słyszałam, ze lekarze mocno interweniują, jak jest już tydzień po tp. Jak jej się to udało?


U mnie takie atrakcje od kilku tygodni, ale to luteina i jej skutki uboczne.


Kurczę, ale z tego TŻ-ta uparciuch. Mam wrażenie, że nadal jest mocno przywiązany do mamy i nie do końca rozumie, że to on powinien chronić rodzinę (czyli Was) przed naruszaniem granic (a propozycja odwiedzania Was w szpitalu czymś takim jest). Może ktoś z personelu medycznego by go uświadomił, ze to nie Twoje widzimisię, tylko racjonalna decyzja dla Twojego dobra i dla dobra dziecka?
Wg mnie dobrze, jeśli zapytasz wcześniej o szpital.


Wspieram... Mam nadzieję, ze to już typowo końcówka, że jest bliżej niż dalej.


Rozumiem Cię Lekarze mówią o konkretach?


Ja bym pewnie zrobiła to samo, co Ty
Mam nadzieję, że lekarz Cię uspokoi albo zmieni lek.


U nas miał być Geralt, na cześć Wiedźmina. Ale przy chrzcie chyba przejdzie Gerald


Trzymam kciuki za Was

Ja już po wizycie u gin. Młody zszedł łebkiem jeszcze bardziej na dół, szyjka się skróciła, zaczęło się też robić minimalne rozwarcie. Ale lekarka mówi, żebym się nie martwiła w razie rozkręcenia się akcji porodowej, dzieć da sobie radę (ma odpowiednią wagę - 3 kg, dostal też sterydy na płuca). W tym momencie jesteśmy w 36 tc (35+5), mam nadzieję, że jeszcze trochę wytrzyma
Po prostu nie zgadzała się na szpital zero odpowiedzialności
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:35   #2031
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

babydream kazałam Tżtowi kupić mi w rossmannie ten krem mam nadzieje ze pomoze
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:40   #2032
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Wróciłam już Zaraz biorę się za obiad, byłam taka zła i miałam tyle siły że przeszłam pół katowic, dojechałam pod biedronke, zrobiłam zakupy i jeszcze wtargałam. Nadal mam siły ale już emocje mi opadły Rozmawiałam z mamą swoją i też się ostro wkurzyła, podpowiedziała mi teraz to co napisałyście żebym porozmawiała z lekarką swoją że nie życzę sobie wchodzenia teściowej na salę zaraz po operacji. I tak zrobię

W ogóle wczoraj miałam sytuację z zakonnicą a dzisiaj w laboratorium pani dała mi odpisy wyników za darmo Niby zaoszczędziłam 12zł ale to zawsze coś, szok normalnie bo jak zwykle mnie spotkają uprzejmości od obcych ludzi niż od rodziny


Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Czy sn czy cc kobieta przecież po porodzie jest wymęczona, obolała, z krocza leci,z cycków leci, dzieciątko też zmęczone,wystraszone, ani my ani te noworodki nie wyglądamy ładnie... Ja nie wiem na co te odwiedziny tak szybko jak piszecie że rodzina chce przyjść tego samego dnia...

Mała ma czkawke i pies tulący brzuch też ma czkawke...
O właśnie! O to chodzi w tym wszystkim.

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Bede musiala poszukac teraz czegos wybielajacego te rozstepy. No i teraz mam jeszcze ostude na twarzy, tez trzeba by sie za to zabrac

Kurcze srebrna wspolczuje z ta tesciowa. Ja mysle ze niektorzy to zwyczajnie nie maja taktu. Sama powinna wiedziec, ze wam jest potrzebny takie czas tylko dla was, no jak tak mozna sie komus wpie***ac Moja tesciowa tez ma byc akurat w UK i sama nie wiem jak to rozegrac. Ona bedzie sie zajmowala Ninka i myslicie ze to dobry pomysl zeby wogole takie male dziecko przyszlo do mnie w odwiedziny? Jesli tak to z tesciowa czy tylko z tz? Nie chce tam tesciowej A boje sie ze Ninka sie przestraszy i ze to nie sa dobre okolicznosci zeby poznala siostre, zwlaszcza ze ona jeszcze nie rozumie ze bedzie ja wogole miala... Matko... My sie nawet na dluzej niz 2h nie rozstawalysmy nigdy. Chyba mi serce peknie.
No i co ja mogę Mama mi mówiła żebym się już nie denerwowała i że jeszcze wyjdzie na moje bo ich nie wpuszczą. Chyba muszę się przestawić i być dobrej myśli.

Nie wiem jak jest w UK ale u nas np. w szpitalu nie wpuszczają do noworodków małych dzieci,tym bardziej teraz jak jest okres zachorowań :O

Corn masz rację, nawet ostatnio się śmiałam z niego bo czytałam mu horoskop gdzie 80% kobiet pod napisało w komentarzach, że faceci wagi to straszne maminsynki i się musiały rozwieść bo nie dały rady walczyć ciągle z teściową

No cóż.... W moim przypadku można powiedzieć tylko "widziały gały co brały" Czekam aż się chłopak ogarnie.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:00   #2033
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Melduje się po wizycie expresowej bo nie planowanej Zadzwoniłam wczoraj się zarejestrować, okazało się że moja ginka idzie na 2 tyg urlop więc mnie dziś wcisnęła

GBS pobrany, szyjka 2 cm i się zaczyna robić rozwarcie, Oliwierek nadal miednicowo ułożony więc szanse na przekrecenie się maleją i "raczej" czeka nas CC
Za tydzien mam odstawic Luteine bo już mam skurcze przepowiadające. Zrobiłyśmy KTG i po tym lekarka powiedziała "Nooo to malutki nam się szykuje na przyjście".

Jestem podjarana jak nie wiem co tym faktem, że może to sie zaczac jutro albo nawet za 2-3 tyg :O Jeejjj ale tak czy siak to tylko chwila jeszcze niedawno ledwo 9 tc i robiłyśmy po kolei usg genetyczne - kiedy to zleciało

A to my w 36 tc

12179248_1064519173582089_519191424_n.jpg

Najpierw zrobię kawke i zasiadam poczytać coście naskrobały
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]

Edytowane przez maartucha
Czas edycji: 2015-10-23 o 14:02
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:03   #2034
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poległam dzisiaj totalnie, nawet obiadu nie zrobiłam ani z psem nie byłam popołudniu... A rano czułam się ok. Trochę mi głupio przed tz ale trudno, tak bywa na końcu ciąży...
srebrna_smuga Twój mąż jest jedynakiem? Kiedyś mój tato taki był, a babcia też jak Twoja teściowa, w sumie chyba też przez to moi rodzice się rozeszli. A mój tato to zodiakalny bliźniak. Teraz trafił na partnerkę z silniejszym charakterem która babci nie da rządzić i trochę lepiej to funkcjonuje.

Odwołuje pytanie o to czy jest jedynakiem, przecież pisałaś o szwagierce :p kalafior ciążowy...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm

Edytowane przez fasterka90
Czas edycji: 2015-10-23 o 14:06
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:07   #2035
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Poległam dzisiaj totalnie, nawet obiadu nie zrobiłam ani z psem nie byłam popołudniu... A rano czułam się ok. Trochę mi głupio przed tz ale trudno, tak bywa na końcu ciąży...
srebrna_smuga Twój mąż jest jedynakiem? Kiedyś mój tato taki był, a babcia też jak Twoja teściowa, w sumie chyba też przez to moi rodzice się rozeszli. A mój tato to zodiakalny bliźniak. Teraz trafił na partnerkę z silniejszym charakterem która babci nie da rządzić i trochę lepiej to funkcjonuje.
Ja dziś tylko zebrałam siły na spakowanie torby.. Czuje te skurcze raz na jakiś czas, młody się wypina a raz to tak jakby podskoczył i z całym impetem pieprznął mnie pod żebra, że słabo mi się zrobiło 😑 bie dziś to nie jest mój dzień..

A jutro mam te chrzciny 😐😕

Cornflower_girl: dzięki za info 😘

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:10   #2036
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie expresowej bo nie planowanej Zadzwoniłam wczoraj się zarejestrować, okazało się że moja ginka idzie na 2 tyg urlop więc mnie dziś wcisnęła

GBS pobrany, szyjka 2 cm i się zaczyna robić rozwarcie, Oliwierek nadal miednicowo ułożony więc szanse na przekrecenie się maleją i "raczej" czeka nas CC
Za tydzien mam odstawic Luteine bo już mam skurcze przepowiadające. Zrobiłyśmy KTG i po tym lekarka powiedziała "Nooo to malutki nam się szykuje na przyjście".

Jestem podjarana jak nie wiem co tym faktem, że może to sie zaczac jutro albo nawet za 2-3 tyg :O Jeejjj ale tak czy siak to tylko chwila jeszcze niedawno ledwo 9 tc i robiłyśmy po kolei usg genetyczne - kiedy to zleciało

A to my w 36 tc

Załącznik 6075911

Najpierw zrobię kawke i zasiadam poczytać coście naskrobały
No to Kochana możesz w każdej chwili urodzić

cornflower_girl, super, że na wizycie wszystko ok

Ja musiałam się zdrzemnac, bo jednak wstałam godzinę wcześniej i mi tego brakowało... Ale drzemka krótka, muszę wstać i zabierać się za obiad, bo mąż zaraz z pracy wróci. Dziś w menu placki ziemniaczane
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:12   #2037
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie expresowej bo nie planowanej Zadzwoniłam wczoraj się zarejestrować, okazało się że moja ginka idzie na 2 tyg urlop więc mnie dziś wcisnęła

GBS pobrany, szyjka 2 cm i się zaczyna robić rozwarcie, Oliwierek nadal miednicowo ułożony więc szanse na przekrecenie się maleją i "raczej" czeka nas CC
Za tydzien mam odstawic Luteine bo już mam skurcze przepowiadające. Zrobiłyśmy KTG i po tym lekarka powiedziała "Nooo to malutki nam się szykuje na przyjście".

Jestem podjarana jak nie wiem co tym faktem, że może to sie zaczac jutro albo nawet za 2-3 tyg :O Jeejjj ale tak czy siak to tylko chwila jeszcze niedawno ledwo 9 tc i robiłyśmy po kolei usg genetyczne - kiedy to zleciało

A to my w 36 tc

Załącznik 6075911

Najpierw zrobię kawke i zasiadam poczytać coście naskrobały
Wyglądasz ślicznie Mnie właśnie w 36 tyg powiedzieli, że się już dzidzia nie odwróci także ekhm...Zleci to szybciutko

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Poległam dzisiaj totalnie, nawet obiadu nie zrobiłam ani z psem nie byłam popołudniu... A rano czułam się ok. Trochę mi głupio przed tz ale trudno, tak bywa na końcu ciąży...
srebrna_smuga Twój mąż jest jedynakiem? Kiedyś mój tato taki był, a babcia też jak Twoja teściowa, w sumie chyba też przez to moi rodzice się rozeszli. A mój tato to zodiakalny bliźniak. Teraz trafił na partnerkę z silniejszym charakterem która babci nie da rządzić i trochę lepiej to funkcjonuje.

Odwołuje pytanie o to czy jest jedynakiem, przecież pisałaś o szwagierce :p kalafior ciążowy...
E tam, czasem trzeba odpuścić. Nie da się zrobić wszystkiego. Mnie już plecy bolą i coś czuję, że będzie drzemka po południu. Bliźniaki też nie dadzą sobie tak wejść na głowę Właśnie owej szwagierki mąż to bliźniak i pogonił moją teściową po 1,5 tyg jak się mała urodziła I tak był mało wtedy w domu bo pracował ale doprowadzała go do szału. Hehe, wióry wtedy leciały
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:30   #2038
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Kasiula8708 jak ty to kobieto zrobiłaś...Pewnie masz pojemniejszą torbę niż moja że się cała zmieściłaś Ja nie dam rady się tak upchnąć no niestety

maartucha Pięknie Już coraz bliżej normalnie szok

A ja zrobiłam jednak szybki obiad...Placuszki/racuszki z jabłkami. Nawet im teraz usmażyłam jak weszli do domu..Zrobiłam 2 prania, posprzątałam...jak na ostatnie moje lenistwo to w szoku jestem że mi się chciało
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:39   #2039
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Wspieram... Mam nadzieję, ze to już typowo końcówka, że jest bliżej niż dalej.

U nas miał być Geralt, na cześć Wiedźmina. Ale przy chrzcie chyba przejdzie Gerald

Ja już po wizycie u gin. Młody zszedł łebkiem jeszcze bardziej na dół, szyjka się skróciła, zaczęło się też robić minimalne rozwarcie. Ale lekarka mówi, żebym się nie martwiła w razie rozkręcenia się akcji porodowej, dzieć da sobie radę (ma odpowiednią wagę - 3 kg, dostal też sterydy na płuca). W tym momencie jesteśmy w 36 tc (35+5), mam nadzieję, że jeszcze trochę wytrzyma
uroki ostatnich tygodni

serio takie imię wybraliście na drugie? podziwiam

no to młody już się ładnie przymierza do przyjścia na świat

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Wróciłam już Zaraz biorę się za obiad, byłam taka zła i miałam tyle siły że przeszłam pół katowic, dojechałam pod biedronke, zrobiłam zakupy i jeszcze wtargałam. Nadal mam siły ale już emocje mi opadły Rozmawiałam z mamą swoją i też się ostro wkurzyła, podpowiedziała mi teraz to co napisałyście żebym porozmawiała z lekarką swoją że nie życzę sobie wchodzenia teściowej na salę zaraz po operacji. I tak zrobię
mama mądrze radzi uda się na pewno tak załatwić, pewnie personelowi szpitalnemu też nie w smak takie tabuny odwiedzających
Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie expresowej bo nie planowanej Zadzwoniłam wczoraj się zarejestrować, okazało się że moja ginka idzie na 2 tyg urlop więc mnie dziś wcisnęła

GBS pobrany, szyjka 2 cm i się zaczyna robić rozwarcie, Oliwierek nadal miednicowo ułożony więc szanse na przekrecenie się maleją i "raczej" czeka nas CC
Za tydzien mam odstawic Luteine bo już mam skurcze przepowiadające. Zrobiłyśmy KTG i po tym lekarka powiedziała "Nooo to malutki nam się szykuje na przyjście".


A to my w 36 tc

Załącznik 6075911

Najpierw zrobię kawke i zasiadam poczytać coście naskrobały
prześlicznie wyglądasz ale brzuch Ci się chyba obniżył?

a wiadomo już, kiedy mniej więcej byś miała tę cesarkę? albo kiedy będziecie ustalać termin?
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dziś w menu placki ziemniaczane
u nas mają być jutro


właśnie, prawie zapomniałam: Kasiula jesteś mistrzem pakowania mam nadzieję, że mi też się tak uda, bo tylko jedną torbę mam na kółkach.
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2015-10-23 o 14:41
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:40   #2040
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie expresowej bo nie planowanej Zadzwoniłam wczoraj się zarejestrować, okazało się że moja ginka idzie na 2 tyg urlop więc mnie dziś wcisnęła

GBS pobrany, szyjka 2 cm i się zaczyna robić rozwarcie, Oliwierek nadal miednicowo ułożony więc szanse na przekrecenie się maleją i "raczej" czeka nas CC
Za tydzien mam odstawic Luteine bo już mam skurcze przepowiadające. Zrobiłyśmy KTG i po tym lekarka powiedziała "Nooo to malutki nam się szykuje na przyjście".

Jestem podjarana jak nie wiem co tym faktem, że może to sie zaczac jutro albo nawet za 2-3 tyg :O Jeejjj ale tak czy siak to tylko chwila jeszcze niedawno ledwo 9 tc i robiłyśmy po kolei usg genetyczne - kiedy to zleciało

A to my w 36 tc

Załącznik 6075911

Najpierw zrobię kawke i zasiadam poczytać coście naskrobały
Świetnie wyglądasz

Noo to poród tuż tuż
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.