Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się ! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-27, 10:30   #121
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez honecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jutro muszę kupić sobie piankę do moich włosków kręconych, bo moja już się kończy. Miałam Wella Shockwaves Superskręt czy jakoś tak i powiem wam, że taka średnia Ona jest...Czy macie godne polecenia jakies bardzo dobre pianki, które podkreślają ładnie skręt loczków? I jescze mam jedno pytanie, czasem zauważam, że niektóre włosy nie kręcą sie od nasady..; Tylko tak przy głowie są oklapnięte..:/ Co zrobić, żeby od nasady się kręciły?
Z góry dziękuję za odp. na pytania
temat odnośnie włosów przyklapniętych u nasady i kręcących się na końcach był już wałkowany w tym tyg z 5 razy ! Także odnośnie wszelkich pianek, kremów i psikadeł zwiększających skręt włosa .Chyba ktoś nie zadał sobie trudu, żeby przeczytać choćby ten wątek od początku Choćby post 96
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 14:19   #122
Darling555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

odstawiłam prostownicę na kilka miesięcy, bo wreszcie przekonałam się do moich loczków.

słyszałam tyle opini, ze są cudowne i bardzo ładne, że nie mogłam po prostu więcej ich katować ^.^

po umyciu wcieram jedwab, potem odżywkę do kręciołków Pantene (bardzo polecam!), następnie pianka wellaflex i wosk.
efekt jest świetny, włosy od malutkiego mi się kręciły, ale kiedyś je rozczesywałąm i wyglądałąm okropnie o.O

jak prostować, to tylko okazjonalnie, lub po prostu grzywkę ;P
Darling555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 11:06   #123
chicken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja od zawsze mialam krecone ale moja historia przedstawia sie tak:
1.Jako male dziecko nosilam wlosy dlugie rozpuszczone-wygladalam wtedy jak aniolek bo mialam wlosy prawie biale i poskrecane we wszystkei strony
2.Pozniej mama robila mi warkocz
3.Moje wlosy zostaly sciete do ramion i to byl najgorszy okres w moim zyciu, ktory trwal az do konca gimnazjum!! Mialam szope na glowie-nic sie nie dalo z nia zrobic...
4.Poszlam do fryzjera-bylam scieta na chlopaka i na poczatku mi sie podobalo ale... Nie ukrywajmy-mloda dziewczyna w takiej fryzurze nie wzbudza zainteresowania facetow
5.Od tamtego czasu zapuszczam-minelo prawie 5 lat (zapuszczam od 3) i teraz jestem bardzo zadowolona!
Mam piekne krecone loczki(fakt ze mam tez duzo wlosow i sa one bardzo puszyste)-musze uzywac duzo kosmetykow aby nie miala push upu na glowie Tzn.-odzywka po umyciu(bez splukiwania), pozniej nakladam pianke(obecnie mam Wella Shockwaves) od nasady po same konce, czasem nakladam tez sunsilk do wlosow kreconych, -poniewaz po tych kosmetykach moje wlosy nadal sa puszyste (za duze moim zdaniem w objetosci) to uzywam czasem zelu do wlosow i tez go nakladam od nasady po same konce.

Moj TZ jest w niebowziety Widzial mnie jak jeszcze nosilam kitke i teraz ma porownanie-mowi ze wygladam EXTRA I co z tego ze caly zabieg z wlosami trwa ze 2 godziny -wklepywanie, nakladania i pozniej suszenie suszarka tyle trwa- ale efekt jest doskonaly. Az chce mi sie isc do ludzi i sie pokazac

Pozdrawiam wszystkie krecioly-trzymajmy sie razem
chicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:08   #124
honecka
Raczkowanie
 
Avatar honecka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Już od dwóch tygodni nie prostuję włosów i nawet mnie do tego nie ciągnie.. Jakoś tak szkoda mi loków.. Teraz, gdziekolwiek idę to wszyscy dotykaja moich włosów i mówią mi jakie to one sa ładne..Aż się tym można dowartościować Pozdrawiam.
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!

empire state of mind..
honecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:46   #125
CzarnaAgnesss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja tez mam loczki, ale strasznie mi sie nie podobaja... sa strasznie suche i zniszczone, probowalam juz roznych masek, szamponow i odzywek...i nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01887.jpg (58,2 KB, 145 załadowań)
CzarnaAgnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:09   #126
honecka
Raczkowanie
 
Avatar honecka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja bym Ci radziła iść do dobrego fryzjera, On na pewno będzie wiedział co zrobić z Twoimi włoskami. Ale na moje oko to one nie są wcale złe, wyglądają ładnie
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!

empire state of mind..
honecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:14   #127
polla_
Raczkowanie
 
Avatar polla_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Również mam kręcone włosy prostuje je ale już rzadziej.. Moje loki puszą się dlatego po każdym myciu w wilgotne włosy wklepuje pastę a potem jak wyschną utrwalam je trochę żelem wtedy są ładne i nie puszą sie i nie rozlatują, tylko gdy obudzę się kolejnego dnia muszę je trochę zwilżyć aby ładnie ułożyły się po śnie
polla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 23:05   #128
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Up, up dziewczyny Czy wax jest dobrym rozwiązaniem dla przesuszonych loczków? Czy moze lepszy był by jedwab?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 12:20   #129
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Moim zdaniem WAX jest lepszy. Jedwab nie nadaje się do dłuższego stosowania...
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:32   #130
whatever_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
GG do whatever_
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Jak zrobić takie loki ?
http://www.reelmoviecritic.com/rmc/i...k%20minute.jpg
Dodam, że mam proste włosy i lokówką nie da rady
whatever_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 17:11   #131
Princess Of Heaven
Przyczajenie
 
Avatar Princess Of Heaven
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

ah, jakie sliczne te loczki. Moje marzenie moje ktoś powie mi jak zrobić na włoskach zupełnie prostych takie cudo jak np. TO ? Ale bez użycia tego całego 'sprzętu' typu lokówki i papiloty bo na chwilę obecną żadnej z tych rzeczy nie posiadam jakoś tak 'po domowemu' być może się powtarzam... ktoś chętny do pomocy?
Princess Of Heaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 20:46   #132
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

op
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:36   #133
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Też się przyłączam

Nie prostuję już włosków ponad miesiąc i powoli przekonuję się do loczków. Dodatkowo zapuszczam, bo ostatnio fryzjerka za bardzo mi wycieniowała i z tyłu są za krótkie.

Od prostownicy włosy były strasznie przesuszone, a i tak kiedy było wilgotno to od razu się puszyły.

Chyba wolę mieć pokręcone, ale zdrowe włosy niż na siłę proste i zniszczone.

__________________
zapuszczam włoski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:40   #134
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Olimpiamiko Pokaż wiadomość

Chyba wolę mieć pokręcone, ale zdrowe włosy niż na siłę proste i zniszczone.
Brawo! Dokonałaś właściwego wyboru

Jejku, jak dawno nikt nie pisał w tym wątku Fajnie, że został odkopany.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:57   #135
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Oooo a już myślałam, że nikt nie odpisze

ze mną to w ogóle było ciężko, bo uważałam, że jak ktoś mówi, że ładnie mi w loczkach, to z reguły myślałam, że robi to z grzeczności..tak to niestety jest, że jak ktoś ma proste to chce mieć loki i na odwrót. Dziękuję Wam, że są takie wątki, gdzie można poczytać o pielęgnacji włosów kręconych, bo codziennie można dowiedzieć się czegoś nowego.

Taki fajny wątek, więc kontynuujmy
__________________
zapuszczam włoski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 22:03   #136
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Olimpiamiko Pokaż wiadomość
Oooo a już myślałam, że nikt nie odpisze

ze mną to w ogóle było ciężko, bo uważałam, że jak ktoś mówi, że ładnie mi w loczkach, to z reguły myślałam, że robi to z grzeczności..tak to niestety jest, że jak ktoś ma proste to chce mieć loki i na odwrót. Dziękuję Wam, że są takie wątki, gdzie można poczytać o pielęgnacji włosów kręconych, bo codziennie można dowiedzieć się czegoś nowego.

Taki fajny wątek, więc kontynuujmy
No tak, trzeba się samemu przekonać, że w czymś jest nam dobrze. No i o ile zdrowsze i piękniejsze będą Twoje włosy bez prostownicy!

A byłaś też w tym wątku?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310644

Dzięki wiadomościom w nim odzyskałam ładny skręt.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:12   #137
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
No tak, trzeba się samemu przekonać, że w czymś jest nam dobrze. No i o ile zdrowsze i piękniejsze będą Twoje włosy bez prostownicy!

A byłaś też w tym wątku?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310644

Dzięki wiadomościom w nim odzyskałam ładny skręt.
dziękuję
__________________
zapuszczam włoski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 23:00   #138
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

aaaaaa wklejam wszedzie to wkleje i tu w koncu aktualne foto jakoz ze mam wlosy dosc dlugie zaczely mi sie prostowac.gdy byly krotkie bylo ich duzo i ladniej sie skrecaly w grube loki. jakbym chciala to moze i bym je podrasowala jednak o 1 brak checi po 2 czasu po 3 wstyw przyznac ale nie wiem czym az takie dlugie wlosy uniesc;/ co do prostownicy uzywam bardzo zadko bo nie lubie uklepanych do glowy wlosow wole jak ich jest duzooo;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:13   #139
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

olkie piękne masz włosy!
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 20:51   #140
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

No to może i ja dołączę do szeroko zakrojonej akcji Akurat dzisiaj rano doszłam do wniosku, że przepraszam się z moimi lokami na zawsze. Dotąd przez dobre kilka lat regularnie traktowałam je prostownicą i nienawidziłam swoich włosów. Marzyłam o pięknych, błyszczących prościutkich, których Bozia mi poskąpiła. No i naszło mnie nagłe olśnienie, że loki są cudne, ale trzeba je odpowiednio pielęgnować i doprowadzić do porządku. W związku z tym postanowiłam zakupić polecane na innym wątku produkty do pielęgnacji loków, zaczęłam pić pokrzywę (podobno dobrze wpływa na włoski, ale smak ma przeokrutny;p) i zamierzam stosować metodę mycia odżywką... Zobaczymy, czy to wszystko coś da i moje loki odzyskają dawny skręt. Mam nadzieję

olkie, masz śliczne włosy i do tego jakie dłuugie
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:09   #141
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

NOi My się zapisujemy (ja i moje loki). Do kręconych włosów jak i o niefarbowaniu ich przekonała mnie moja fryzjerka w listopadzie zeszłego roku. Od tego czasu nie rozstajemy się ze sobą nawet na jeden dzień . Dbamy o siebie nawzajem, ja dbam o ich kondycję i piękny skręt a one o mój wygląd i samopoczucie. Nakładam na nie jedwab glisskur-u oraz mgiełkę Radical wcale nie do kręconych. Po tym są lekkie, nie sklejone super. Owszem czasem strzelają focha! Traktuję je wtedy pianką welli! I już więcej nie podskakują. Pozdrawiam wszystkie kobietki obdarzone takim darem
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 12:12   #142
mitaLpQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 299
GG do mitaLpQ
Wink Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Witam Dziewczyny.
Ja również mam kręcone włosy. Przez całe dzieciństwo aż do końca gimnazjum nosiłm włosy rozczesane w kucyku, były okropne aż któregoś dnia popłakałam się ze mam takie okropne włosy i mama mnie zabrała do fryzjera, stwierdziłam ze i tak nic gorszego mi nie zrobi, no i jestem bardzo zadowolona, fryzjerka doradziła mi żebym ich nie czesała bo będą mi się puszyły. Doradziła mi ich pielęgnacje i "wydegażowała". Jestem bardzo z tej zmiany zadowolona ale już mi się trochę znudziły, chciałabym je jakoś ładnie spiąć czasami ale nie wiem jak.
__________________
Madzia.a i jej walka z rakiem:


Znów ten stan,
że nie wiem co mam robić.
Niby wszystko gra
i niby o to chodzi.
Ale leżę sama, po ciemku
na podłodze i muzyka gra,
a Ja wstaję i wychodzę.
Mam ochote iść,
chociaż nie mam wcale CELU.


Edytowane przez mitaLpQ
Czas edycji: 2009-09-27 o 12:14
mitaLpQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 12:05   #143
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Witam mnie też ciekawi jak można spinać włosy znalazłam na internecie tylko 1 sensowną fryzurke z kręconymi włosami. Pozatym ja także nosiłam całe swoje dzieciństwo rozczesane loki... nie wiem jak mogłam im to robić. Pozdrawiam i jak mocie jakieś ciekawe propozycje na upięcia naszych loków to wrzucajcie fotki.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 16:24   #144
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja spinam wsuwkami lub małymi grzebyczkami po kilka pasm byle jak " na ślepo" i wychodzi fajna fryzurka lubię jak niektóre pasemka fajnie opadają
siostra, natomiast spinała mi je tak jakby robiła koński ogon ale nie za pomocą gumki tylko wpinając na około grzebyczki.
__________________
zapuszczam włoski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 09:53   #145
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Przyłączam się.
Moje włosy nie widziały prostownicy, za to fryzjerki naciągały je na wielkie, grube szczoty. Jakoś nie mogły zrozumieć, że LUBIĘ OD ZAWSZE moje kręcone włosy.
Dodatkowo na minus - rozjaśnianie, środki do stylizacji z masą silikonów, siarczanów i alkoholu, lakier do włosów.
Obecnie wracam do naturalnego koloru (po 17 latach rozjaśniania będzie szok), nawilżam i walczę o zdrowe włosy: lakier poszedł w odstawkę podobnie jak wiele środków do stylizacji, szampon i odżywka.
Potrzebuję tylko czegoś przeciwko oklapywaniu boków.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:58   #146
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

nooo.. to i ja się przyłączę. Na tym forum jest jeszcze jednek przydatny watek dla kręciołków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310644&page=117 - on jest typowo nastawiony na pielęgnację. Jeśli chodzi o mnie to mam jakie dziwne włoski, pisałam już o tym kiedyś na wizażu- nie sa tradycyjnie kręcone ani tradycyjnie proste Kiedyś wyglądały znacznie lpiej, ale jak wyjechałam na studia to wiadomo, zafarbowałam pare razy włosy, poprostowałam i do tego doszła nieudane cięcie włosów;( Więc w chwili obecnej wiem, że musze im poświęcić sporo czasu i uwagi by znów się pięknie kręciły. Ale warto
Niestety, są źle obcięte, co powoduje , że jeszcze gorzej sie układają. Jedynym wyjściem z syt. jest chyba wizyta u fryzjera Obecnie mam włosy już z 5 cm za ramiona, a żeby jakoś wyglądały, trzeba je włąsnie skrócić do ramion... a mnie nie za bardzo podobają się loki w takiej półgługiej wersji... szczerze mowiąć nawet nie potrafię ich sobie wyobrazić, bo większą częśc życia miałam długie włosy!
Dzirwczyny, a jak długie wy macie włosy?....

Jeśli chodzi o moją pielegnacje to używam odżywki pantene, pianki garnier sprężyste loki i do tego co jakiś czas maseczka z żoltka i olejku rycynowego. I codziennie pokrzywa!

Pozdrawiam;*
__________________
Dobre rozplanowanie czasu!
Uczę się , pracuję , no i dbam o siebie!

zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 09:13   #147
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Zielonko88 w wątku, który sama przytoczyłaś dostaniesz odpowiedź na wszystkie pytania.
Ja powiem tylko, że triumfy święci Nivea Flexible Curls, Wax, Seboradin, Gloria, Mrs. Potters...
Jest też wiele innych, ale to już bezpośrednio w wątku
Zapraszamy!
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 17:43   #148
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez zielonka88 Pokaż wiadomość
nooo.. to i ja się przyłączę. Na tym forum jest jeszcze jednek przydatny watek dla kręciołków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310644&page=117 - on jest typowo nastawiony na pielęgnację. Jeśli chodzi o mnie to mam jakie dziwne włoski, pisałam już o tym kiedyś na wizażu- nie sa tradycyjnie kręcone ani tradycyjnie proste Kiedyś wyglądały znacznie lpiej, ale jak wyjechałam na studia to wiadomo, zafarbowałam pare razy włosy, poprostowałam i do tego doszła nieudane cięcie włosów;( Więc w chwili obecnej wiem, że musze im poświęcić sporo czasu i uwagi by znów się pięknie kręciły. Ale warto
Niestety, są źle obcięte, co powoduje , że jeszcze gorzej sie układają. Jedynym wyjściem z syt. jest chyba wizyta u fryzjera Obecnie mam włosy już z 5 cm za ramiona, a żeby jakoś wyglądały, trzeba je włąsnie skrócić do ramion... a mnie nie za bardzo podobają się loki w takiej półgługiej wersji... szczerze mowiąć nawet nie potrafię ich sobie wyobrazić, bo większą częśc życia miałam długie włosy!
Dzirwczyny, a jak długie wy macie włosy?....

Jeśli chodzi o moją pielegnacje to używam odżywki pantene, pianki garnier sprężyste loki i do tego co jakiś czas maseczka z żoltka i olejku rycynowego. I codziennie pokrzywa!

Pozdrawiam;*
Ja, podobnie jak Ty, pofarbowałam - tego akurat nie żałuję, bo lepiej mi w tym kolorze, szczególnie w lokach no i prostowałam - tego bardzo żałuję, ale cóż.. trzeba się uczyć na błędach, tyle razy byłam przekonywana, ale sama musiałam do tego dojść. Nie prostuję już 2 miesiące i moje włosy są w lepszej kondycji do tego używam odżywki, maski itp dzięki czemu są lepiej nawilżone.

Jeżeli chodzi o długość, to moje sięgają za ramiona jakieś 10cm, są tak na granicy półdługich i długich, jedyny ból, że po wyprostowaniu byłyby dłuższe...ale nie ma co się martwić, włosy i tak urosną poza tym kiedy jeszcze prostowałam miałam pocieniowane, że włosy na samej górze miały zaledwie 8-10cm i nie za bardzo to wyglądało jak się pokręciły, a zwłaszcza jak poszłam spać z mokrą głową to budziłam się z szopą, ale już jest lepiej więc głowa do góry!!!
__________________
zapuszczam włoski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 18:33   #149
mamunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Witam wszystkie forumowiczki Jestem tu nowa ... Dzisiaj kupiłam sobie papiloty już zamówilam lokówkę na allegro i prostownice odkładam do szuflady włosy wreszcie mi odrosły za ramiona ... ach loki zawsze baardzo mi się podobały przed kręceniem spryskuję włoski mgiełką z jedwabiem efekt świetny. POLECAM
mamunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 19:40   #150
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Zielonko88 w wątku, który sama przytoczyłaś dostaniesz odpowiedź na wszystkie pytania.
Ja powiem tylko, że triumfy święci Nivea Flexible Curls, Wax, Seboradin, Gloria, Mrs. Potters...
Jest też wiele innych, ale to już bezpośrednio w wątku
Zapraszamy!
Wątek przestudiowałam dokładnie i znam wszystkie te sposoby w tym wątku nie prosiłam o radę tylko musiałam sie wyżalić i ponarzekac
__________________
Dobre rozplanowanie czasu!
Uczę się , pracuję , no i dbam o siebie!

zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.