Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-06, 10:32   #5071
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Skóra głowy boli od braku cynku!!!
Hmm... muszę o ty pomyslec, bo czasami juz szału dostaje
Ten ból przypomina mi cos takiego, jak kiedys nosiłam włosy związane w koński ogon i póżniej jak je rozpuściłam strasznie bolała mnie skóra głowy w tym miejscu, chyba od teg, że była bardzo napieta...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:23   #5072
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hmm... muszę o ty pomyslec, bo czasami juz szału dostaje
Ten ból przypomina mi cos takiego, jak kiedys nosiłam włosy związane w koński ogon i póżniej jak je rozpuściłam strasznie bolała mnie skóra głowy w tym miejscu, chyba od teg, że była bardzo napieta...
O...mam tak samo, ciekawe czy to faktycznie z braku cynku skoro u mnie ten ból nie występuje codziennie.
Dziewczyny uporałam sie w jakimś stopniu z wypadaniem ale pojawił sie dodatkowy problem...Mimo stosowania odżywki moje włosy zaczęły sie strasznie plątać. Czasami wystarczy chwila po umyciu a juz pojawiaja sie supełki....Nie wiem co mam na to poradzić? Doradzicie coś? Tak przy okazji, znalazłam na allegro maskę do włosów loreal
http://www.allegro.pl/item278689337_...a_6.html#photo
Ciekawa jestem jaka jest? Z góry dziękuję za info.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:58   #5073
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

elka z pewnoscia wybiore sie do endokrynologa....tylko wlasnie nie wiem czy od razu mam isc do endokrynologa czy moze najpierw odwiedzic dermatologa? Jak radzisz, radzicie dziewczyny?

Co sie tyczy reaumatologa...mialam dokladnie taka sama sytuacje, stwierdzil, ze jestem za mloda na bole reumatyczne mimo reumatoidalnego zapalenia statow w rodzinie!!! Teraz lecze sie w prytanej klinice wiec skacza nade mna jak "nad jajkiem" ;o))



Dziewczyny WAZNA spawa, przeszukujac wczesniej watek natrafilam na posty mowiace o tym, ze olejek kokosowy ma dobroczynne dzialanie na wlosy. Czy sprawdzilyscie to? I jak ma sie sytuacja ze zmyciem tego specyfiku, nie pozostawia tlustego filmu na wlosach? A teraz do rzeczy...wiem, ze w Polsce jest to produkt dosc trudno dostepny, ja posiadam sloiczek z Anglii (ktorego jeszcze nie wyprobowalam..), mozna go kupic w kazdej zwyklej drogerii za grosze (ok.£2). Jesli chcecie to za tydzien wraca z Anglii moja kolezanka, ktora moze Wam kupic ten olejek a ja moge go Wam przekazac albo w Warszawie albo (w czasie swiat) w Bialymstoku ))
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 15:27   #5074
mmmary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

sory nie chce mi sie czytać teraz Waszych postów ale musze sie z Wami podzielić moim szczesciem;D włosy wreszcie mi przestaly wypadac!
o ile wczesniej wypadalo mi ok 200 a po każdym myciu miałam niemal łzy w oczach to teraz wypada mi zaledwie kilka!
stosowałam merz spezial, szampon dermena (polecam!), jakiś zel do wcierania w skore głowy El Pe Lo i odżywke bez spłukiwania firmy Saponics to wszystko sprawilo że włoski wreszcie są na swoim miejscu
a i jadłam jeszcze rzeżuche bo podobno jest dobra na porost i ogolnie na owłosienie Nie przejmujcie sie, wystarczy znalezc dla siebie odpowiednie srodki, a jest ich teraz mnóóstwo wiec jest w czym wybierac i byc cierpliwym i systematycznym!
mmmary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 15:31   #5075
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mmmary Pokaż wiadomość
sory nie chce mi sie czytać teraz Waszych postów ale musze sie z Wami podzielić moim szczesciem;D włosy wreszcie mi przestaly wypadac!
o ile wczesniej wypadalo mi ok 200 a po każdym myciu miałam niemal łzy w oczach to teraz wypada mi zaledwie kilka!
stosowałam merz spezial, szampon dermena (polecam!), jakiś zel do wcierania w skore głowy El Pe Lo i odżywke bez spłukiwania firmy Saponics to wszystko sprawilo że włoski wreszcie są na swoim miejscu
a i jadłam jeszcze rzeżuche bo podobno jest dobra na porost i ogolnie na owłosienie Nie przejmujcie sie, wystarczy znalezc dla siebie odpowiednie srodki, a jest ich teraz mnóóstwo wiec jest w czym wybierac i byc cierpliwym i systematycznym!
Stosowalas tez Wax, Dove i Loxon, o ktorych tu nie wspomnialas...czyzby pomogly (szczegolnie Loxon) i mialy swoj udzial w zahamowaniu wypadania?
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 16:24   #5076
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny WAZNA spawa, przeszukujac wczesniej watek natrafilam na posty mowiace o tym, ze olejek kokosowy ma dobroczynne dzialanie na wlosy. Czy sprawdzilyscie to? I jak ma sie sytuacja ze zmyciem tego specyfiku, nie pozostawia tlustego filmu na wlosach? A teraz do rzeczy...wiem, ze w Polsce jest to produkt dosc trudno dostepny, ja posiadam sloiczek z Anglii (ktorego jeszcze nie wyprobowalam..), mozna go kupic w kazdej zwyklej drogerii za grosze (ok.£2). Jesli chcecie to za tydzien wraca z Anglii moja kolezanka, ktora moze Wam kupic ten olejek a ja moge go Wam przekazac albo w Warszawie albo (w czasie swiat) w Bialymstoku ))
Olej kokosowy jest już produktem powszechnie dostępnym - wystarczy popytać w sklepach zielarskich albo tych ze zdrową żywnością. W necie też można go kupić. Ja od jakiegoś czasu nakładam go na włosy i myślę, że działa całkiem dobrze, nawilża i wygładza. Moim zdaniem nie jest tak bardzo tłusty, mniej niż oliwa czy rycynowy, gdy roztapiam go w dłoni wydaje się wręcz bardziej nawilżający niż tłusty, na fajną, lekką konsystencję. I bardzo ładnie zmywa się z włosów, łatwo schodzi i nie pozostawia tłustego filmu. Czasem odrobinkę można wetrzeć w końcówki po myciu. Ogólnie - fajna rzecz.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 16:41   #5077
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Ach, co sie tyczy tabletek z drozdzami...jakies konkretne, na przyklad z witaminami?
Z typowo drożdżowych ja łykałam tylko Humavit ze skrzypem i pokrzywą.


Z tabletek na włosy cenię sobię vitapil i bio silice olimpu

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
elka z pewnoscia wybiore sie do endokrynologa....tylko wlasnie nie wiem czy od razu mam isc do endokrynologa czy moze najpierw odwiedzic dermatologa? Jak radzisz, radzicie dziewczyny?
Jeśli podejrzewasz że to wypadanie ma podłoże hormonalne polecam od razu endo. Dermatolog chyba raczej za wiele nie pomoże jeśli masz problemy hormonalne

Estelle a czy używałaś może nafty Jeśli tak to mogłabyś porównać działanie olejka kokosowego z naftą? Mam nafte i olejek rycynowy i nie wiem czy mam następne mazidło kupować
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 18:14   #5078
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny WAZNA spawa, przeszukujac wczesniej watek natrafilam na posty mowiace o tym, ze olejek kokosowy ma dobroczynne dzialanie na wlosy. Czy sprawdzilyscie to? I jak ma sie sytuacja ze zmyciem tego specyfiku, nie pozostawia tlustego filmu na wlosach? A teraz do rzeczy...wiem, ze w Polsce jest to produkt dosc trudno dostepny, ja posiadam sloiczek z Anglii (ktorego jeszcze nie wyprobowalam..), mozna go kupic w kazdej zwyklej drogerii za grosze (ok.£2). Jesli chcecie to za tydzien wraca z Anglii moja kolezanka, ktora moze Wam kupic ten olejek a ja moge go Wam przekazac albo w Warszawie albo (w czasie swiat) w Bialymstoku ))
ja uzywam olejku kokosowego i bardzo sobie chwale nie zostawia tlustego filmu, latwo sie zmywa, nawilza wloski, sa blyszczace tez jestem z bialegostoku i tylko w jednym sklepie moge go kupic, ale wiem ze ten dobrze na mnie dziala, dziekujemy za propozycje zakupu
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 18:52   #5079
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
elka z pewnoscia wybiore sie do endokrynologa....tylko wlasnie nie wiem czy od razu mam isc do endokrynologa czy moze najpierw odwiedzic dermatologa? Jak radzisz, radzicie dziewczyny?

Co sie tyczy reaumatologa...mialam dokladnie taka sama sytuacje, stwierdzil, ze jestem za mloda na bole reumatyczne mimo reumatoidalnego zapalenia statow w rodzinie!!! Teraz lecze sie w prytanej klinice wiec skacza nade mna jak "nad jajkiem" ;o))

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Jeśli podejrzewasz że to wypadanie ma podłoże hormonalne polecam od razu endo. Dermatolog chyba raczej za wiele nie pomoże jeśli masz problemy hormonalne

sugarcookie moje zdanie jest takie samo jak napisała Milka19 .

Na kasę chorych do endo czeka się bardzo długo ale teraz możesz próbować zaczynają rejestrować nowych pacjentów na przyszły rok.
Ja zrobiłam najpierw wyniki i już z nimi poszłam do endo a ten zrobił USG i wstępnie już coś określił kazał zrobić jeszcze brakujące wyniki wtedy zdiagnozował chorobę.
Jak chcesz mogę ci podać jakie wyniki trzeba zrobić.
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 20:50   #5080
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Na kasę chorych do endo czeka się bardzo długo ale teraz możesz próbować zaczynają rejestrować nowych pacjentów na przyszły rok.
Ja zrobiłam najpierw wyniki i już z nimi poszłam do endo a ten zrobił USG i wstępnie już coś określił kazał zrobić jeszcze brakujące wyniki wtedy zdiagnozował chorobę.
Jak chcesz mogę ci podać jakie wyniki trzeba zrobić.[/QUOTE]

Bylabym bardzo wdzieczna gdybys mogla podac mi jakie badania mam zrobic, wtedy pojde juz do endo z gotowymi wynikami, tak jak Ty Z gory bardzo dziekuje.

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja uzywam olejku kokosowego i bardzo sobie chwale nie zostawia tlustego filmu, latwo sie zmywa, nawilza wloski, sa blyszczace tez jestem z bialegostoku i tylko w jednym sklepie moge go kupic, ale wiem ze ten dobrze na mnie dziala, dziekujemy za propozycje zakupu
Super, brzmi bardzo zachecajaco...chyba w koncu otworze ten swoj sloiczek

[QUOTE=Milka19;5968592]Z typowo drożdżowych ja łykałam tylko Humavit ze skrzypem i pokrzywą.

Bardzo dziekuje, jutro kupie sobie w aptece.


Z tabletek na włosy cenię sobię vitapil i bio silice olimpu

O Vitapilu naczytalam sie juz tyle dobrego na tym forum, ze chyba sie skusze Mam nadzieje, ze moge je brac razem ze skrzypem

Dziewczyny bardzo Wam dziekuje za wszystkie odpowiedzi i informacje


Oj widze, ze cos mi wielokrotne cytowanie nie wyszlo ;o) musze sie podszkolic technicznie...

Edytowane przez sugarcookie
Czas edycji: 2007-12-06 o 20:53 Powód: dopisek z powodu nieudanego cytowania ;o)
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 21:09   #5081
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam.Kto chce MERZ SPEZIAL......z Niemiec? Aktiv Haar? nusia2605@op.pl
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 21:12   #5082
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Estelle a czy używałaś może nafty Jeśli tak to mogłabyś porównać działanie olejka kokosowego z naftą? Mam nafte i olejek rycynowy i nie wiem czy mam następne mazidło kupować[/COLOR][/FONT]
Hm, używałam nafty i mam po niej troszkę ambiwalentne odczucia. Z samą naftą miałam troszę problem ze zmyciem i wydaje sie być ona bardziej tłusta i tępa. Włoski po nafcie ładne, sypkie ale moje były troszke jakby szorstkie. Dopiero kiedy zaczęłam robić "bełta" [nafta+olejek rycynowy+odżywka - u mnie Joanna Rzepa] wg pomysłu jednej z Wizażanek zaczęłam się zachwycać nabłyszczeniem jakie osiągnęłam - było dosłownie jak z reklamy. Taka mieszanka ładnie wygładziła włosy.

Olejek kokosowy jak dla mnie jest przyjemniejszy w obsłudze i łatwiejszy w zmywaniu, bo jest mniej tłusty. Włoski ładnie nawilża i nabłyszcza, stają się sprężyste. Dobrze wpływa na koncycje włosów.

W sumie z olejku chyba bardziej jestem zadowolona niż z nafty, jakoś bardziej przypadł mi do gustu. Jednak działanie obu specyfików oceniam pozytywnie. Zawsze można zmieszać naftę z kokosowym i taka mieszankę nakładać - dwa w jednym
Natomiast nie wiem, czy nadaje się do smarowania skóry głowy, tak jak nafta.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 21:13   #5083
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

To te....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beauty_merz_spezial_haar_activ_63mspezh.jpg (9,9 KB, 35 załadowań)
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 21:39   #5084
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

nusia2605, chcesz podarowac, czy masz wieksza ilosc do zalatwienia
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 21:42   #5085
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Bylabym bardzo wdzieczna gdybys mogla podac mi jakie badania mam zrobic, wtedy pojde juz do endo z gotowymi wynikami, tak jak Ty Z gory bardzo dziekuje.
Wyniki z którymi poszłam do endo:

POZIOM TSH
FT 3
FT 4

(miałam jeszcze starsze wyniki które robiłam kiedy się leczyłam u dermatologa
żelazo, magnez, próby wątrobowe, poziom cholesterolu, poziom trójglicerydów i morfologia)

Wyniki które mi endo zalecił zrobić:

P.ciała anty-TPO (u mnie ten wynik był podwyższony)
Prolaktyna
Testosteron


Życzę Ci wyników w normie Powodzenia
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 05:49   #5086
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez elka100 Pokaż wiadomość

Na kasę chorych do endo czeka się bardzo długo ale teraz możesz próbować zaczynają rejestrować nowych pacjentów na przyszły rok.
Ja zrobiłam najpierw wyniki i już z nimi poszłam do endo a ten zrobił USG i wstępnie już coś określił kazał zrobić jeszcze brakujące wyniki wtedy zdiagnozował chorobę.
Jak chcesz mogę ci podać jakie wyniki trzeba zrobić.
Naprawdę aż tak długo Ja jeszcze nie dostałam skierowania, ale mam zamiar dziś się po nie udać W sumie nigdy nie byłam u endo i prolaktyne leczyła mi ginekolog. Teraz znowu dostałam hormony, bo mam zaburzenia miesiączkowania i poradziła żebym udała się jeszcze do endo Czy wysoka prolaktyna może powodować zaburzenia okresu, bo sama się już w tym pogłubiłam

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hm, używałam nafty i mam po niej troszkę ambiwalentne odczucia. Z samą naftą miałam troszę problem ze zmyciem i wydaje sie być ona bardziej tłusta i tępa. Włoski po nafcie ładne, sypkie ale moje były troszke jakby szorstkie. Dopiero kiedy zaczęłam robić "bełta" [nafta+olejek rycynowy+odżywka - u mnie Joanna Rzepa] wg pomysłu jednej z Wizażanek zaczęłam się zachwycać nabłyszczeniem jakie osiągnęłam - było dosłownie jak z reklamy. Taka mieszanka ładnie wygładziła włosy.

Olejek kokosowy jak dla mnie jest przyjemniejszy w obsłudze i łatwiejszy w zmywaniu, bo jest mniej tłusty. Włoski ładnie nawilża i nabłyszcza, stają się sprężyste. Dobrze wpływa na koncycje włosów.

W sumie z olejku chyba bardziej jestem zadowolona niż z nafty, jakoś bardziej przypadł mi do gustu. Jednak działanie obu specyfików oceniam pozytywnie. Zawsze można zmieszać naftę z kokosowym i taka mieszankę nakładać - dwa w jednym
Natomiast nie wiem, czy nadaje się do smarowania skóry głowy, tak jak nafta.
Dziękuję za informacje Uwielbiam kokosowy zapach, więc poszukam sobie tego olejku

Sugarcookie vitapil jest dość mocnym preparatem, więc nie wiem czy dobre będzie łączenie go z czym kolwiek... Mogę później jak nie było jeszcze przepisać jego skład, bo mam go w domu
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 08:56   #5087
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez elka100 Pokaż wiadomość
Wyniki z którymi poszłam do endo:

POZIOM TSH
FT 3
FT 4

(miałam jeszcze starsze wyniki które robiłam kiedy się leczyłam u dermatologa
żelazo, magnez, próby wątrobowe, poziom cholesterolu, poziom trójglicerydów i morfologia)

Wyniki które mi endo zalecił zrobić:

P.ciała anty-TPO (u mnie ten wynik był podwyższony)
Prolaktyna
Testosteron


Życzę Ci wyników w normie Powodzenia
elka bardzo Ci dziekuje ))) Pozostalo tylko namowic interniste zeby dal mi skierowanie na wszystkie te badania, a w miedzy czasie zaklepac wizyte u endokrynologa


Milka wybiore sie dzisiaj do apteki i popytam farmaceute, ale dziekuje bardzo za propozycje. Zostalo mi jeszcze z 5 tabletek Inneovu wiec skoncze je najpierw zanim zaczne brac Vitapil.
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 10:56   #5088
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Sugarcookie z podstawowych badan na tarczyce robi sie TSH (mozesz dostac skierowanie od lekarza rodzinnego) i hormony tarczycy FT3 i FT4 (jak nie masz skierowania od endo to musisz zrobic tylko prywatnie).
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 18:28   #5089
mmmary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Stosowalas tez Wax, Dove i Loxon, o ktorych tu nie wspomnialas...czyzby pomogly (szczegolnie Loxon) i mialy swoj udzial w zahamowaniu wypadania?
respekt ;D
po loxonie nie zauważyłam żadnej poprawy. On jest pzeznaczony do stosowania przy jakims okreslonym typie wypadających włosow, jak widać nie do moich
Wax jest w sumie dobry ale jakoś szybciej mi sie tłuszcza po nim włosy
bardzo wam polecam szampon Dermena, bo wydaje mi sie że to on własnie mi pomógł.
mmmary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 12:23   #5090
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a ja przezywam znowu atak wypadajacych wlosow..dzis 2 razy przejechalam tylko lekko po koncowkach i zostalo mi w rekach ok 50 wlosow.Nie wspomne juz nawet o tej ilosci, jaka wychodzi podczas nycia..Dziwne jest to, bo nie przezywam zadnych wiekszych stresow ostatnio a i wyniki badan(ktore znowu zrobilam)sa idealne..Naprawde zalamac sie mozna
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 22:08   #5091
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ile kosztuje taki olejek kokosowy?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 22:20   #5092
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mniej więcej od 10 do 15 zł, w zależności od firmy i miejsca zakupu.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 20:32   #5093
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Nie chcę zapeszać, ale dziś w trakcie mycia wypadło mi chyba o połowę mniej włosów niż normalnie pomimo że w trakcie czesania było tego tyle co zwykle to jak dla mnie jest to powód do optymizmu, bo może wreszcie coś się ruszyło
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 21:47   #5094
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Stosowałam różności, a pomógł mi przypadkiem kupiony w aptece Dermedic - Capilarte - tonik silnie przeciwdziałający wypadaniu włosów !!! Wcześniej po myciu liczyłam do 100 wypadniętych włosów i przestawałam bo płakać się chciało. Po 2 tygodniach wypada mi po myciu i rozczesaniu mokrych włosków max 30-40 włosów Jak czeszę suche włosy to max 10-20 włosków wypada mi teraz. Tonik starczył mi na 2 tygodnie codziennego używania (nie żałowałam) kosztuje ok 27 zł i jak dla mnie pięknie pachnie

Oprócz tego przyjmuję Vita-Femin.

Wczesniej stosowałam ampułki Radical, tabletki Radical, Skrzypowita i jeszcze jakieś 4 ampułki (zapomniałam ich nazwy) i nic nie pomogło, lub tylko na początku stosowania)
Teraz jest inaczej, więc jeszcze sobie kupię ten tonik, bo napisane jest, ze rezultaty są widoczne po kilku tygodniach stosowania, a ja je zauważyłam po kilku dniach.

Jestem bardzo zadowolona, bo mi pomógł, więc się dzielę z Wami tą informacją. Może Wam też pomoże
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 08:29   #5095
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
nusia2605, chcesz podarowac, czy masz wieksza ilosc do zalatwienia
Poprosiła mnie jedna z wizażanek o nie.Dotarły prosto z Niemiec do mnie a ona się rozmyśliła..............
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 12:36   #5096
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Zaczynam widzieć poprawę
Włosy dalej wypadają, ale już w dużo mniejszych ilościach Najwięcej wypada przy myciu, po czesaniu na szczotce zostaje po kilka-kilkanaście włosów
Nawet TŻ`et to zauważył, jak ostatnio odkurzał mieszkanie Zawsze trzeba było kilka razy oczyszczać końcówkę odkurzacza z moich włosów A wczoraj tylko raz

Mam nadzieje,że będzie już tylko lepiej
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 13:06   #5097
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny a czy ktoras z Was stosowala moze mezoterapie? Natrafilam na jakis slad w watku o trichogramie, ale niestety nie dowiedzlam sie za wele. Wiem, ze zabiegi nie sa zbyt przyjemne ale czy przynosza efekty? (mowie oczywiscie o calej serri czyli 6-8 a nie o pojedynczym zabiegu)
I drugie pytanie dotyczace samego trichogramu. Polecalyscie przeprowadzenie takiego badania w celu zdiagnozowania przyczyny wypadania wlosow...ale znowu odniose sie do watku o trichogramie, po lekturze ktorego sama juz nie wiem czy wykonywanie tego badania ma sens...? Jesli jednak poleciacie wykonanie tego badania to czy mozecie polecic jakies kliniki w Warszawie, ew gdzie moge to zrobic panstwowo (i czy w ogole moge)? Z gory wielkie dzieki za pomoc
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 14:58   #5098
ania033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

witam! kupiłam dziś tę naftę kosmetyczną.Mam jedno pytanie, zostawiacie ją na noc i myjecie rano wlosy czytak jak jest napisane na opakowaniu nakłądacie 10 min przed myciem? Czy podczas kuracji myjecie codziennie wlosy i stosujecie codziennie nafte? Czy np co dwa dni?
__________________

ania033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 15:23   #5099
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ania033 Pokaż wiadomość
witam! kupiłam dziś tę naftę kosmetyczną.Mam jedno pytanie, zostawiacie ją na noc i myjecie rano wlosy czytak jak jest napisane na opakowaniu nakłądacie 10 min przed myciem? Czy podczas kuracji myjecie codziennie wlosy i stosujecie codziennie nafte? Czy np co dwa dni?
nakladam przed myciem na 10 minut i zmywam szamponem. wlosy myje zawsze co 2-3 czasami 4 dni a nafty uzywam raz w miesiacu bo juz mi sie nie chce jej czesciej stosowac
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 15:53   #5100
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
O...mam tak samo, ciekawe czy to faktycznie z braku cynku skoro u mnie ten ból nie występuje codziennie.
Dokładnie, nie boli codziennie tylko czasami. Jak byłam u dermatologa i pytałam o to, pani doktor raczyła łaskawie spojrzec na moja głowę w tym miejscu gdzie powiedziałam, że mnie boli, stwierdziła że nie widzi żadengo zaczerwienienia czy podraznienia i to wszystko. I nadal nie wiem skąd ten ból
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.