Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Pokaż wyniki sondy: Który telefon wybrać?
HTC Wildfire S 17 30,36%
Samsung Wave Y 1 1,79%
Sony Ericsson Xperia Neo V 7 12,50%
Nokia 500 7 12,50%
Samsung Galaxy Mini 4 7,14%
Inny(ale jaki:P) 20 35,71%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-03, 09:20   #3601
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Ja używam Lumii 930, ma bardzo spoko aparat, ale fakt- trochę brak mi andoidowskich appek
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 12:26   #3602
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

T-mobile to najgorsze co można sobie zrobić . Byłam ich ofiarą.
P8 znajdziesz nie tylko tam. Na pewno jest też w play.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 12:30   #3603
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

TŻ ma u nich abonament od lat i nie uważa się za ofiarę, każda sieć i każdy koncern jest nastawiona na swój zysk, a nie dobro klienta, więc trzeba uważać na swoje interesy Przy moim abonamencie w Play miałabym kosmiczną dopłatę do telefonu, bardziej opłacałoby mi się go po prostu kupić za gotówkę, a w T-mobile miałam go za symboliczną dopłatą.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 08:24   #3604
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Kurczę w Playu trzeba więcej zapłacić za telefon, ale jest tańszy abonament, za to w T-mobile mniej za tele, a więcej miesięcznie, a Internet tu i tu taki sam, co lepiej wybrać? https://komorkomat.pl/abonament/?&mi...&ph=4551&tel=1
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 10:22   #3605
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

W play na stronce można kliknąć przy dobieraniu oferty w "zmień cenę telefonu" i wtedy możesz wziąć większość nawet za 1zl, ale zmieni się wysokość abonamentu. Oczywiście zależnie od pakietu ;p
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 10:43   #3606
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
W play na stronce można kliknąć przy dobieraniu oferty w "zmień cenę telefonu" i wtedy możesz wziąć większość nawet za 1zl, ale zmieni się wysokość abonamentu. Oczywiście zależnie od pakietu ;p
Kazdy by chcial tak klikac ale zeby abo sie nie zmienial. Niestety fakrycznie play za bardzo podwyzszyl ceny telefonow. W starych ofertach byly one korzystniejsze, a teraz tmobile ma nizsze ceny telefonow a jak jeszcze przez neta przejdzie sie tam to pol roku abo bedzie za darmo

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 11:07   #3607
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Kazdy by chcial tak klikac ale zeby abo sie nie zmienial. Niestety fakrycznie play za bardzo podwyzszyl ceny telefonow. W starych ofertach byly one korzystniejsze, a teraz tmobile ma nizsze ceny telefonow a jak jeszcze przez neta przejdzie sie tam to pol roku abo bedzie za darmo

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Pakiety t-mobile to tragedia właśnie. Jak porównujesz ceny telefonów wg ofert? Ciężko mi znaleźć o tym info na stronie. Ile kosztuje p8 z jakim pakietem i na ile?
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 11:12   #3608
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Normalnie. Patrze np w Play jest oferta abo z telem za 55zl i za 65zle ofercie solo i sprawdzam w necie konkretny model ile on kosztuje. W play w tych cenach abo z telem masz 5giga neta darmowe sms i minuty do wszystkich. Tylko np za tel p8 lite musisz doplacic 100-200zl przy podpisywaniu umowy.
Za to przy abo w tmobile przy abo 69zl masz ten tel za 1zl i tez masz 5giga neta i darmowe rozmowy i minuty do wszystkich plus jak przejdziesz do t mobile przez neta to masz polroku darmowego abonamentu.w play tego nie ma.

Sorki w play ten tel kosztuje chyba nawet duzo drozej przy abo 55zl w ofercie solo.

I wchodze nie na strony porownywarek tylko sledze wiadomosci telepolis albo strony operatorow i sciagam sobie tabelki ile kosztuj w danym abo poszczegolne telefony i regulaminy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A

Edytowane przez Czekoladowe_Serce
Czas edycji: 2016-08-04 o 11:17
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 12:19   #3609
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

W play na kartę dają teraz za rejestrację nr'u 100zł i 10GB internetu ważne 30 dni + dodatkowe złotówki za lata z play'em. Ja już z nimi jestem 8 lat i dostałam w sumie 500 zł na połączenia i sms'y, ale niestety ważne tylko 30 dni.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-08-04 o 12:21
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 12:36   #3610
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

W plusie chyba 500daja no i mnie za gotowke nie stac kupowac nowego telefonu a w ratach jezeli roznica jest moze 30zl miedzy telem w abo to tez sie nie oplaca.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 15:56   #3611
pomaranczowyogrod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 200
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Hej. Zastanawiam się nad telefonem HTC desire 530. Możecie coś o nim powiedzieć?
pomaranczowyogrod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 21:04   #3612
Ilyushin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

@miniamania - napisz może czego oczekujesz od nowego telefonu. Do czego chciałabyś go używać? Na co kładziesz największy nacisk? Preferujesz smartfony z większym wyświetlaczem, czy może bardziej zależy Ci na kompaktowych rozmiarach?

Samsung w ofercie ma bardzo wiele modeli, na pewno będę mógł Ci coś zaproponować.


---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

@blue3 - pod jakim względem uważasz, że Samsungi są niewygodne? Chodzi o rozmiary? Budowę samego telefonu?

Z jakiego modelu Samsunga korzystałaś?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-04 o 21:38 Powód: Reklama.
Ilyushin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:03   #3613
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Faktycznie, kiedyś Play był chyba lepszy... A co sądzicie o tej ofercie T-mobile: https://komorkomat.pl/abonament/?&mi...1&tel=1&op=472 ? Chodzi mi o tą za 129,99 zł, tam już ten huawei jest za złotówkę, wszystko jest nielimitowane no i dużo neta. Tylko zastanawiam się czy lepiej dać więcej za telefon i płacić mniejszy abonament czy lepiej dużo za mało a mało miesięcznie, jak myślicie?




---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilyushin Pokaż wiadomość
@miniamania - napisz może czego oczekujesz od nowego telefonu. Do czego chciałabyś go używać? Na co kładziesz największy nacisk? Preferujesz smartfony z większym wyświetlaczem, czy może bardziej zależy Ci na kompaktowych rozmiarach?

Samsung w ofercie ma bardzo wiele modeli, na pewno będę mógł Ci coś zaproponować.


---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

@blue3 - pod jakim względem uważasz, że Samsungi są niewygodne? Chodzi o rozmiary? Budowę samego telefonu?

Z jakiego modelu Samsunga korzystałaś?
Nie musisz wyjeżdżać z takimi reklamowymi gadkami, bo nie o to tutaj chodzi. Chyba wybrałeś kiepskie forum. A samsungi mnie nie interesują
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:23   #3614
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Musisz porownac ceny w sklepie tego telefonu i wkalkulowac ile cie ten tel w sumie w abo wyniesie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:27   #3615
moonbe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki telefon polecacie ?

iphone, nokia, samsung galaxy s4
moonbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 12:14   #3616
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Okej! Dzięki za odpowiedzi kochani!!
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 18:09   #3617
mariola_fks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki telefon polecacie ?

ja jestem zadowolona z windowsa rok temu w xxx kupiłam lumie 730 i do dzisiaj chodzi bez zakłócenia teraz bede myślała żeby kupić lumie 950 ale pewnie używaną bo są drogie bardzo

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-16 o 10:33 Powód: reklama
mariola_fks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 07:05   #3618
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Muszę przedłużyć abonament i wybieram nowy telefon, bo stary już przestaje działać. Mam do wyboru kilka modeli, na których się nie znam, bo do tej pory miałam zwykły telefon z klawiaturą, a styczność z smartfonem w moim przypadku to jeden miesiąc.

Czy mogłybyście coś poradzić/podpowiedzieć? Modele do wyboru:
1. Huawei P8 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/p8lite/ (23,05/36 msc)
2. Honor 5x LTE by Huawei http://www.mgsm.pl/pl/katalog/honor/5x/Honor-5X.html (30,54/36 msc)
3. Lg K4 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/k4lte/ (13,89/36 msc)
4. Lenovo K5 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lenovo...o-Vibe-K5.html (25,00/36 msc)

Nie chciałabym mieć dużej cegły, bo nie potrzebuję dużego wyświetlacza. Najmniejszy jest LG, ale słyszałam o tych telefonach niezbyt pochlebne opinie i teraz patrzę, że ma 1 GB RAMu, gdzie pozostałe mają 2 GB.
Nie zależy mi na szmerach-bajerach, telefon jest dla mnie do dzwonienia i smsowania, ale jak już przerzucam się na internet w telefonie, więc pewnie też będę sprawdzać od czasu do czasu facebooka, komunikację miejską itp. Wykluczam granie w zajmujące dużo pamięci gry czy siedzenie na snapchacie.
I oczywiście w miarę zależy mi na dobrej baterii.

Obok telefonów podałam cenę, jaką musiałabym zapłacić miesięcznie za dany telefon. Wiem, że to już moje warunki finansowe, ale może da Wam to jakieś pojęcie, czy jakiś model się opłaca. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 11:20   #3619
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Co do telefonów to niestety nie pomogę, ale na pewno chcesz przedłużać umowę na okres 36 mc? Często zdarza się jednak, czego Ci oczywiście nie życzę, że smartfon pada po 2 latach, a tylko do okresu 2 lat telefon jest na gwarancji. Chyba,że wykupujesz dodatkowo kolejny rok? Może jednak lepiej zaplacić więcej za telefon i wziąc go w 24 mc abonamencie?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-14, 13:25   #3620
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Wiem, ten długi okres też nie jest dla mnie idealnie na rękę, ale często kolejna oferta jest przygotowana już wcześniej o ok. pół roku (w przypadku przedłużenia umowy). W przypadku 24 miesięcy to już większa kwota za telefon i jak również abonament wyższy.

Sama nie wiem. W ogóle nowością dla mnie jest dopłacanie do telefonów, bo od ok. 5 lat umowę po prostu przedłużałam bez wymiany telefonu, ale jednak moja Nokia już się starzeje i potrzebuję nowego modelu. A tu nagle trzeba jeszcze do abonamentu za telefon doliczyć. Dużo się zmieniło.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 10:03   #3621
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Wiem, ten długi okres też nie jest dla mnie idealnie na rękę, ale często kolejna oferta jest przygotowana już wcześniej o ok. pół roku (w przypadku przedłużenia umowy). W przypadku 24 miesięcy to już większa kwota za telefon i jak również abonament wyższy.

Sama nie wiem. W ogóle nowością dla mnie jest dopłacanie do telefonów, bo od ok. 5 lat umowę po prostu przedłużałam bez wymiany telefonu, ale jednak moja Nokia już się starzeje i potrzebuję nowego modelu. A tu nagle trzeba jeszcze do abonamentu za telefon doliczyć. Dużo się zmieniło.
Doplata do tel lepszego to standard

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 11:03   #3622
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Hej, moze ktos mi pomoze Jesli chodzi o telefony to jestem baardzo zielona, o polowie aplikacji z ktorych ludzie korzystaja na co dzien ja nawet nie slyszalam. Potrzebuje telefonu w ktorym beda dzialac podstawowe apki, w ktorym bedzie bardzo dobry aparat (rowniez przedni), w zadne gry nie gram.
Waham sie pomiedzy:
1. ajfon 6s / 6s plus (nie jestem fanka ajfonow, musze przyznac)
2. sony xperia x5 premium
3. samsung galaxy edge 7

Ktos cos podpowie?

Przepraszam za brak polskich znakow!
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 16:38   #3623
201710231223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 784
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marlena113 Pokaż wiadomość
Hej, moze ktos mi pomoze Jesli chodzi o telefony to jestem baardzo zielona, o polowie aplikacji z ktorych ludzie korzystaja na co dzien ja nawet nie slyszalam. Potrzebuje telefonu w ktorym beda dzialac podstawowe apki, w ktorym bedzie bardzo dobry aparat (rowniez przedni), w zadne gry nie gram.
Waham sie pomiedzy:
1. ajfon 6s / 6s plus (nie jestem fanka ajfonow, musze przyznac)
2. sony xperia x5 premium
3. samsung galaxy edge 7

Ktos cos podpowie?

Przepraszam za brak polskich znakow!


Wiem nie jestes fanka iPhonów. Tez nie byłam ale sie zmieniło, po zmianie telefonu na iPhone nie chce innego, nie muli mi nic, maja bardzo dobre aparaty(moge Ci kilka zdjeć na pw przesłać ) ja mój używam do wizaż, dzwonię, SMS, mms , gry, aplikacje do nauki języków, dużo bardzo dużo zdjeć. Ja mam 6 bo plus jest dla mnie za duży. To juz zależy od twoich wymagań.


Wysłane z iPhone.
201710231223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 17:54   #3624
JanekABC
Przyczajenie
 
Avatar JanekABC
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki telefon polecacie ?

Co prawda jestem facetem ale mogę doradzić kilka spraw. Dla siebie szukałem telefonu muzycznego. I znalazłem . Jestem miłośnikiem dobrej muzyki, czasem poważnej i szukałem zestawu muzycznego typu telefon, mp3 w jednym. Moim wskaźnikiem była jakość odtwarzanej muzyki. Okazuje się że firma SONY i większość telefonów Xperia posiada wbudowaną opcję (Dawniej Walkman) odtwarzania mp3 z kolektorem graficznym - muzycznym . Do tego dobre słuchawki dokanałowe lub nauszne z mega basem - Wszystko SONY. Robi efekt.

Nowsze wersje Xperii do koszt poza limitem ale na allegro jest dużo używanych i dobrych telefonów tego typu. Chyba że przy abonamencie zdecyduje się ktoś na sony xperia lub podobny. Niestety słuchawki trzeba dokupić gdzie indziej np w media markt

Mowa o SONY XPERIA począwszy od wersji E1
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez JanekABC
Czas edycji: 2016-08-21 o 17:59 Powód: Błąd ortograficzny
JanekABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 14:02   #3625
nerette
Przyczajenie
 
Avatar nerette
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki telefon polecacie ?

Ja polecam Samsungi z serii Galaxy. Obecnie korzystam z Samsunga Galaxy Core Prime i jestem zadowolona. Wifi śmiga, spokojnie odbieram maile, nic się nie zacina. Jedyny minus to fakt, że coś kiepsko łapie GPS-a, więc jak np. chcę załączyć Endomondo, to muszę trochę poczekać
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
nerette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 17:07   #3626
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Jaki telefon polecacie ?

Cytat:
Napisane przez nerette Pokaż wiadomość
Ja polecam Samsungi z serii Galaxy. Obecnie korzystam z Samsunga Galaxy Core Prime i jestem zadowolona. Wifi śmiga, spokojnie odbieram maile, nic się nie zacina. Jedyny minus to fakt, że coś kiepsko łapie GPS-a, więc jak np. chcę załączyć Endomondo, to muszę trochę poczekać
Ja mam z kolei Galaxy J5 i też jestem bardzo zadowolona, wszystko śmiga bardzo płynnie, nie zawiesza się, jedynie przy intensywnym użytkowaniu zauważyłam,że się przegrzewa czasem,ale ja ciągle mam go prawie w ręku,więc nic dziwnego.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 22:35   #3627
Ilyushin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki telefon polecacie ?

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Ja osobiscie Samsungi wszelakie odradzam... bo wolno mysla :P (obecnie mam beznadziejna avile)

Z kolei SE sa dla mnie za bardzo skomplikowane, lecz wg mojego taty sa najlepsze

Gdyby bylo mnie stac, to bez watpienia kupilabym NOKIE E72
Od miesiąca korzystam z Samsunga J5 z dual sim (Duos) i nie odnotowałem żadnych niedogodności w działaniu tego telefonu. Całkiem dobrze radzi sobie z wieloma aplikacjami uruchomionymi jednocześnie (FB, Instagram, Snapchat, Chrome, Avast). Przy normalnym korzystaniu, bateria spokojnie wystarczy na 2 dni. Telefon ma też bardzo dobry aparat, którym można zrobić bardzo dobre zdjęcia nawet przy słabym lub bardzo intensywnym oświetleniu. Obudowa telefonu jest solidnie wykonana i odporna na przypadkowe uszkodzenia.

-----------------------------
Ambasador marki Samsung
Ilyushin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 07:43   #3628
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Jaki telefon polecacie ?

Cytat:
Napisane przez Ilyushin Pokaż wiadomość
Od miesiąca korzystam z Samsunga J5 z dual sim (Duos) i nie odnotowałem żadnych niedogodności w działaniu tego telefonu. Całkiem dobrze radzi sobie z wieloma aplikacjami uruchomionymi jednocześnie (FB, Instagram, Snapchat, Chrome, Avast). Przy normalnym korzystaniu, bateria spokojnie wystarczy na 2 dni. Telefon ma też bardzo dobry aparat, którym można zrobić bardzo dobre zdjęcia nawet przy słabym lub bardzo intensywnym oświetleniu. Obudowa telefonu jest solidnie wykonana i odporna na przypadkowe uszkodzenia.

-----------------------------
Ambasador marki Samsung
zgadzam się ze wszystkim, poza tym ostatnim, chyba że wersja dual sim ma inną obudowę niż ta "zwykła", którą ja mam Ale to nie problem, mam ten telefon od początku w etui.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 18:07   #3629
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Jaki telefon polecacie ?

Też teraz postawiłam na tel z dual SIM, bo jednak to ogromna wygoda jak moge miec numer slozbowy i prywatny w jednym tel. Kupiłam sobie P6 Pro od Allview i jestem bardzo zadowolona ztego tel. Do pełna ładuje się w trochę ponad godzinę, a też spokojnie ładuje go co rugi dzień. Ma świetny system głośności i rozdzielczość 1280x720 px. No i czego chcieć więcej?
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 13:06   #3630
lama1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki telefon polecacie ?

Jak dla mnie, Nokia już nie robi telefonów z QWERTY, więc najlepszym rozwiązaniem są telefony Blackberry.
lama1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-22 18:20:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.