Sierpniówki 2017 ♥ cz.3 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-29, 08:43   #3451
_laurka
Raczkowanie
 
Avatar _laurka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 315
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mojej Lilce chyba urósł siusiak dzidza caly czas podkurcza nogi wiec okaże sie za tydzien na połowkowych, ale na moje niemedyczne oko widziałam jajka
No proszę... To czekamy czy to siusiak czy może wstydliwa pitynka 😉
Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was będzie miała połówkowe w 22 tygodniu?
Ja miałam mieć w 20 ale że lekarza nie będzie, zapisałam się wcześniej i wypadło że będę miała w 19. Mąż mi oznajmił że akurat tego dnia ma wyjazd w delegację i stwierdziłam że to znak i zadzwonię do mojej doktor zapytać się co myśli. Ta powiedziała że lepiej abym była na usg później niż wcześniej i obejrzymy dzidzię na wizycie ale raczej połówkowe mam mieć pod koniec przyszłego miesiąca w 22 tygodniu a dokładnie 22t1d.
Ja będę miała dokładnie 22.
Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Widzialyscie to? Załącznik 6993461

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie wytrzymała i skomentowała. Może bał się że żona się zarazi. 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Ja tam nieśmiało marzę, że córki będą podobne do taty 😀 Ja mam myszowaty blond, mega krótkie dachówkowato ułożone jasne rzęsy, zielone oczy i jestem blada jak trup 😀 Mąż ma brązowe oczy, dlugaśne, podkręcone czarne rzęsy, czarne włosy i ciemniejszą niż przeciętna karnację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w sumie chciałbym żeby dzidzia miała rzęsy i zęby po tatusiu. Ma skubany tak mocne zęby że jak idzie na kontrole to mówią mu że może za dwa lata przyjść.
Też jestem ciekawa wyglądu. Oboje mamy ciemny blond jeżeli chodzi o włosy, więc tu niespodzianek nie powinno być, ja mam ciemne oczy Tż z kolei szaro niebieskie. Kiedyś czytałam że właśnie kolor oczu dzieci często dziedziczą po tatusiu. I jak jak popatrzę na znajomych to rzeczywiście coś w tym jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_laurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:48   #3452
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez _laurka Pokaż wiadomość
No proszę... To czekamy czy to siusiak czy może wstydliwa pitynka 😉

Ja będę miała dokładnie 22.

Ja bym nie wytrzymała i skomentowała. Może bał się że żona się zarazi. 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba uważać na takie wirusy
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:57   #3453
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez _laurka Pokaż wiadomość
No proszę... To czekamy czy to siusiak czy może wstydliwa pitynka 😉

Ja będę miała dokładnie 22.

Ja bym nie wytrzymała i skomentowała. Może bał się że żona się zarazi. 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------


Ja w sumie chciałbym żeby dzidzia miała rzęsy i zęby po tatusiu. Ma skubany tak mocne zęby że jak idzie na kontrole to mówią mu że może za dwa lata przyjść.
Też jestem ciekawa wyglądu. Oboje mamy ciemny blond jeżeli chodzi o włosy, więc tu niespodzianek nie powinno być, ja mam ciemne oczy Tż z kolei szaro niebieskie. Kiedyś czytałam że właśnie kolor oczu dzieci często dziedziczą po tatusiu. I jak jak popatrzę na znajomych to rzeczywiście coś w tym jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też chciałabym, żeby mój synek był podobny do taty, ale zęby, rzęsy i włosy mógłby mieć po mnie Gdybym miała córkę, optimum byłyby moje rysy twarzy z jego ustami i nosem
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:02   #3454
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez _laurka Pokaż wiadomość


Ja w sumie chciałbym żeby dzidzia miała rzęsy i zęby po tatusiu. Ma skubany tak mocne zęby że jak idzie na kontrole to mówią mu że może za dwa lata przyjść.
Też jestem ciekawa wyglądu. Oboje mamy ciemny blond jeżeli chodzi o włosy, więc tu niespodzianek nie powinno być, ja mam ciemne oczy Tż z kolei szaro niebieskie. Kiedyś czytałam że właśnie kolor oczu dzieci często dziedziczą po tatusiu. I jak jak popatrzę na znajomych to rzeczywiście coś w tym jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tata miał piękne błękitne oczy, ani ja, ani moi bracia takowych nie mamy Moje dzieciaki maja takie zmieszane, żadne z nich nie ma typowo piwnych oczu jak TZ, mały ma troszkę piwne, troszkę zielone, takie niewiadomo jakie w sumie, mała bardziej zielono-żółte
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:04   #3455
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Hihi jakie zyczenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:15   #3456
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Hihi jakie zyczenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co! Marzenia dobra rzecz
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:18   #3457
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez _laurka Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Ja w sumie chciałbym żeby dzidzia miała rzęsy i zęby po tatusiu. Ma skubany tak mocne zęby że jak idzie na kontrole to mówią mu że może za dwa lata przyjść.
Też jestem ciekawa wyglądu. Oboje mamy ciemny blond jeżeli chodzi o włosy, więc tu niespodzianek nie powinno być, ja mam ciemne oczy Tż z kolei szaro niebieskie. Kiedyś czytałam że właśnie kolor oczu dzieci często dziedziczą po tatusiu. I jak jak popatrzę na znajomych to rzeczywiście coś w tym jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie jakby oczy po tatusiu bo moj ma ladne niebieskie a ja mam szare.. blond mamy oboje tez za dzieciaka moim idealem byla ciemna karnacja oczy i wlosy. A jest jak jest w koncu jakby nie bylo kraj slowianski

Ja wczoraj bylam w biedrze po same worki na smieci. Kolejka 8 osob. Pan z kasy sam mnie zawolal przed ludzmi milo z jego strony w sumie. Wzrok ludzi bezcenny. Niech sie gonia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 09:38   #3458
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
To mnie Mycha zaskoczyła Tomciu urodził się po prostu sliczny, delikatny. Na oddziale się nim zachwycali, potem zreszta tez. Urodziła sie mała i szok Nie dosc, ze jej waga robila swoje, to opuchlizna i w ogole. Wlosy zaczynaly sie jej bardzo wysoko, jakby miela miec lysine na pol glowy. Szczeka mega cofnieta, z reszta do tej pory ma z tym problem. Jedno ucho odstajace bardziej niz drugie, krzywe nozki od ulozenia w brzuchu, kości piszczelowe praktycznie wygiete. No byłam zszokowana, bo spodziewałam sie cuda jak starszy synek
Teraz chce sie mi z tego smiac, ale wtedy to sie martwilam czy nie bedzie jej przykro, ze ona dziewczynka jest brzydsza od brata
Ona ma w sobie taka wewnetrzna radosc, ktora zaraza innych, ze szybko przestalo sie zauwazac mankamenty urodowe. Poza tym wiadomo miłość tez robi swoje. Teraz zostalo jej to ucho, szczeka wyglada o wiele lepiej, chociaz zobaczymy co powie teraz ortodonta, bo zabki ma do wewnatrz skierowane, nozki praktycznie sie wyprostowaly tak jak obiecal ortopeda, do tego sa mega długie, po roku zaczely jej rosnac wlosy z przodu, jest teraz chudzinka, No nie jest kompletnie do siebie podobna patrzac na fotki po urodzeniowe


Może wystarczy się przepłukać czystą żurawinką?





Kciuki za wyniki!

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Od wczoraj mam remont, syf w domu i pełno pyłu. Panowie już są dzisiaj od 7 i już szaleją. Tak bym sobie pospała, a tu

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Kciuki za dzisiejsze wizyty!!!
Mycha śliczna przecież jest!

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
He he przypomniałaś mi jak leżałam podczas cc i przynieśli mi mała to patrzyłam jakie ma uszy bo męża brata synowie maja odstające właśnie i tak sie cieszyłam, że ma ładne przylegle ... Pół ciazy o tym myślałam he he te ciążowe hormony... Moja ładnie wyglądała po porodzie a usta miała tak napuchnięte jak murzyn. Teraz nawet nie wyobrażam sobie jak dzidziuś wygląda

Wysłane za pomocą mTalk
Ja sobie wyobrażam i później się rozczaruje pewnie😁😁😁
Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Melduje wyniki od Endo:
Tsh 1,69
Fosfor 2,9
Wapn 8,5

Euthyrox nadal 137.
Nastepna wizyta 24.maj



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wynik tsh. Ja czekam na swoje. Wizyta jutro u endo.

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Ja tam nieśmiało marzę, że córki będą podobne do taty 😀 Ja mam myszowaty blond, mega krótkie dachówkowato ułożone jasne rzęsy, zielone oczy i jestem blada jak trup 😀 Mąż ma brązowe oczy, dlugaśne, podkręcone czarne rzęsy, czarne włosy i ciemniejszą niż przeciętna karnację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niesprawiedliwość jakaś z tymi rzęsami,że facetów tak natura obdarza. Mój mąż też ma dluuugie, gęste czarne rzesy. Brat tak samo. Ja przeciętne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:42   #3459
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

No można pofantazjować bo jakie dzieci wyjdą to się przekonamy lipiec/ sierpień. Moja koleżanka śmiała się, że jej córka po porodzie była mega brzydka i wyglądała jak miniatura Kalisza 😀 Teraz ma kilka miesięcy i jest śliczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:43   #3460
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Moja córka odziedziczyła po mnie to co najgorsze czyli cerę 😱


Kciuki dziewczyny za wszystkie wyniki i wizyty 😘
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:44   #3461
magia_to_ja
Madi
 
Avatar magia_to_ja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 526
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Zapisałam się na echo serca na 6 kwietnia, krótki termin, byłam nastawiona na dłuższe czekanie, prawdę mówiąc wypada nawet przed połówkowym ...
__________________

magia_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 09:49   #3462
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Ja bym tylko chciala, żeby dziecko nos odziedziczyło po ojcu ja mam klamkę od zakrystii
I zęby też moze mieć po nim, bo ma mocne i zdrowe, a ja przez kilka lat nosilam aparat ortodontyczny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Wysokie na pewno nie Będzie, bo obydwoje jesteśmy niscy, w rodzinie nie mamy jakichś guliwerow, więc sie nie spodziewam.

Najbardziej się boję sytuacji, jak ma moja koleżanka. Ona - 1,5m. Maz- 1,6m. Przylepila sie opieką społeczna, bo dziecko male i drobne, więc pewnie zaniedbane :/
A po kim ma być duże? Mają dziecku hormony wzrostu dawać, żeby tylko nie odbiegalo od rowiesnikow?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:50   #3463
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Mycha śliczna przecież jest!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie, że jest Tylko po urodzeniu nie była
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:51   #3464
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Mnie moja mama do szaleństwa z kinem doprowadza. Najpierw szłam na Gwiezdne wojny w grudniu i od razu pouczenie, że ciężarnym nie można oglądać filmów sci-fi. Ja się tylko zaśmiałam, że chyba żartuje. A ona, że w jej czasach tak lekarze mówili, a ja mówię tak w latach 80. Potem Mumia leciała w tv i ta znowu, że nie powinnam tego oglądać, jak ten film ileś razy już widziałam. Generalnie powiedziałam jej, że będę oglądać co chcę, przyjęłam jej zdanie do wiadomości, ale nie chcę go w kółko słuchać od nowa. No i teraz szłam na Piękną i bestię i znowu swoje, po co na to idziesz, znasz tą historię bla bla. Przecież to film dla dzieci, ale ja w ciąży nie powinnam wrrrr. To samo z wiadomościami lokalnymi opowiadam, że np. ktoś kogoś pobił czy potrącił, a ta po co to czytasz, niestety argument, że stresuje mnie niewiedza nie trafia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Następnym razem jej wygarnij, że są takie matki co w latach 80 na Obcy: Decydujące starcie do kina lazły w 5 miesiącu ciąży, a jej córka ma zamiar to powtórzyć za niecałe dwa miesiące. I że fajne laski się rodzą z takich "recept".

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Trzeba uważać na takie wirusy
Co do zarażania, to ostatnio stałam w mięsnym w kolejce, jedna pani obsługiwała, a obsługiwana babka dużo brała. W pewnym momencie odwróciła się do dziewczyny za nią i powiedziała, że już kończy, bo wie że ona w ciąży i czeka. Na co rzekłam, że ja też w ciąży. A kolejna też krzyknęła, że jest w ciąży, tylko dopiero 1 miesiąc. Ta zgłupiała, zawołała kogoś do obsługi z sali, bo tu same ciężarne w kolejce, a do nas się zaśmiała, że ma nadzieję, że się nie zarazi.

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Ja wczoraj bylam w biedrze po same worki na smieci. Kolejka 8 osob. Pan z kasy sam mnie zawolal przed ludzmi milo z jego strony w sumie. Wzrok ludzi bezcenny. Niech sie gonia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szach mat! Pozamiatane.

~*~

Ja już wiem, że nasze dziecko ma uśmiech po tatusiu.

A teraz idę po zakupy na śniadanie, bo wczoraj nie miałam jak zrobić zakupów... Mama mnie zawiezie do lekarza, bo akumulator się jeszcze ładował przez noc i mąż podłączy jak wróci z pracy. Chociaż będzie miała jakąś atrakcję, popatrzy na wnuczkę.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:55   #3465
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
No pewnie, że jest Tylko po urodzeniu nie była
Moja koleżanka jak urodziła synka wysłała mi zdjęcie z podpisem, "urodziłam małego, spuchniętego Chińczyka"😂 Fajnie, że są kobiety takie jak Wy, ktore potrafią szczerze powiedzieć o swoich odczuciach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:57   #3466
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Ja bym tylko chciala, żeby dziecko nos odziedziczyło po ojcu ja mam klamkę od zakrystii
I zęby też moze mieć po nim, bo ma mocne i zdrowe, a ja przez kilka lat nosilam aparat ortodontyczny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Wysokie na pewno nie Będzie, bo obydwoje jesteśmy niscy, w rodzinie nie mamy jakichś guliwerow, więc sie nie spodziewam.

Najbardziej się boję sytuacji, jak ma moja koleżanka. Ona - 1,5m. Maz- 1,6m. Przylepila sie opieką społeczna, bo dziecko male i drobne, więc pewnie zaniedbane :/
A po kim ma być duże? Mają dziecku hormony wzrostu dawać, żeby tylko nie odbiegalo od rowiesnikow?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

klamka od zakrystii


No to juz przesada, nie wszyscy musza miec 1,80 m wzrostu
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:58   #3467
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

No to sie dołączę
ja 170cm, TZ 185cm. Ja blond i szare oczy, on brazowe wlosy i oczy. Obydwoje slabe cery on ma ladniejsze zęby, ale ja mam mocniejsze. Nosy mamy obydwoje wieksze kartofelki. Rzesy obydwoje ladne. Usta moje nieduze a jego pełne obydwoje mamy sporo znamion, karnację ja mam ładniejsza

Czyli chcialabym Hanie z moimiczami, kolorem karnacji, mocnymi zebami.
A od tatusia:wlosy, usta, trochę wzrostu

Cerę i nosek chetnie od kogos odkupie

Jeszcze życzę jej szczuplego brzuszka i wysokiego progu bólu - po mamusi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 09:59   #3468
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Ja się boję jeszcze jednego- obydwoje z mężem jestesmy cholerykami. Jak nam trzecie takie samo dojdzie to sie pozabijamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:04   #3469
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Ja się boję jeszcze jednego- obydwoje z mężem jestesmy cholerykami. Jak nam trzecie takie samo dojdzie to sie pozabijamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem.. my tez nie nalezymy do tych najrostszych w obsłudze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 10:06   #3470
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość

Co do zarażania, to ostatnio stałam w mięsnym w kolejce, jedna pani obsługiwała, a obsługiwana babka dużo brała. W pewnym momencie odwróciła się do dziewczyny za nią i powiedziała, że już kończy, bo wie że ona w ciąży i czeka. Na co rzekłam, że ja też w ciąży. A kolejna też krzyknęła, że jest w ciąży, tylko dopiero 1 miesiąc. Ta zgłupiała, zawołała kogoś do obsługi z sali, bo tu same ciężarne w kolejce, a do nas się zaśmiała, że ma nadzieję, że się nie zarazi.
Biedna, tyle zarazków

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Moja koleżanka jak urodziła synka wysłała mi zdjęcie z podpisem, "urodziłam małego, spuchniętego Chińczyka"😂 Fajnie, że są kobiety takie jak Wy, ktore potrafią szczerze powiedzieć o swoich odczuciach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:06   #3471
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Hehe no to jak lecimy z listą życzeń to i ja coś dodam od siebie. Moja córeczka nie może mieć absolutnie nosa po mężu. Teściowa moja nawet jak widziała foty z usg to mowi:" o nosek po Ani, bo garba nie ma" 😂 Złapała tym samym plusa u mnie😁😁😁 Generalnie uszy tez musialaby mała mieć moje bo mam dosłownie przyklejone do głowy i małe. No ładne uszy mam jednym słowem nieskromnie powiem😉😉😉
Oboje mamy ciemne oczy i włosy, usta mogłaby mieć pełne po mężu. Zeby ja mam mocne, ale krzywe i aparat nosilam dwa razy, maz z kolei slabe ale proste, wiec nie wiem co lepsze hehe Najważniejsze, żeby była mądra to sobie w życiu poradzi😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:13   #3472
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość

Niesprawiedliwość jakaś z tymi rzęsami,że facetów tak natura obdarza. Mój mąż też ma dluuugie, gęste czarne rzesy. Brat tak samo. Ja przeciętne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tobie Bóg stworzyl tusz do rzes

Zastanawiam sie nad moim tsh...ostatnio mualam 2.98 ml/lU (o ile jednostki nie myle) i zadna z dwoch ginek tego nie skomentowala..a w necie widze norme w 2 trymestrze do 3.0...hm..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:15   #3473
MademoiselleB
Raczkowanie
 
Avatar MademoiselleB
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

[QUOTE=Martoolka87;7234234 1]


Mademoiselle jeśli nie chcesz, żeby Ci się cytaty rozjeżdżały, to nie usuwaj tego końcowego [ /QUOTE]


MademoiselleB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:16   #3474
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Tobie Bóg stworzyl tusz do rzes

Zastanawiam sie nad moim tsh...ostatnio mualam 2.98 ml/lU (o ile jednostki nie myle) i zadna z dwoch ginek tego nie skomentowala..a w necie widze norme w 2 trymestrze do 3.0...hm..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi Endo powiedzial, ze norma w drugim trymestrze to 2.5. I że dopiero im bliżej porodu, to można przymruzyc oko na wynik zbliżony do 3.0


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:19   #3475
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Pani Pierozkowa napiszesz coś więcej o tych zastojacn z pierwszej ciąży? Jakie miałaś dolegliwości i leczenie z tego tytułu?

Jasne, wiesz co, po prostu bolała mnie nerka. Zrobili mi USG układu moczowego i wyszły cechy zastoju. Potem na USG ciążowym wyszło że młody tak sobie upodobał to miejsce że po prostu uciska mi moczowód. Ogólnie leczenie żadne, kazali dużo leżeć na prawym boku i przeganiać dziecko stamtąd i to działało, ale jak szedł spac to wracał zawsze na moczowód I po prostu raz na jakiś czas robił mi się zastój i bolało. Monitorowali mnie czy nie idzie mi to w niewydolność nerki i tyle. Koło 30 tygodnia młody obrócił sie glowkowo (bo tak to leżał poprzecznie) i problem się skończył bo mi już głową nie cisnął moczowodu.

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Ja się boję jeszcze jednego- obydwoje z mężem jestesmy cholerykami. Jak nam trzecie takie samo dojdzie to sie pozabijamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja się mega bałam że Julek będzie miał mój charakter, ale ma raczej tatusiowy, chociaż rozzłościć się też potrafi w koncu to zodiakalny byczek

Podobny jest raczej do Taty, ma moje oczy i nosek, ale jest cudnym dzieckiem od urodzenia wszyscy się nad nim rozpływają i mówią ze jak chłopak taki piękny (dopoki nie zaczęliśmy go regularnie strzyc to non stop mylony z dziewczynka) to dziewczynka to już w ogole bedzie miss, a tu suprajs i wyjdzie jakiś maszkaron Ustka mogłaby miec po tatusiu bo on ma takie pełne usta Angeliny Jolie

Hahaha Judka to tak jak u Nas synek podniósł poprzeczkę to potem oczekiwania wysokie Wiadomo Julek też jest z cesarki a z cesarek zazwyczaj ładniejsze dzieci, nie takie wymęczone przejściem przez kanał rodny, teraz jak uda sie naturalnie to moze byc gorzej
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:21   #3476
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Tobie Bóg stworzyl tusz do rzes

Zastanawiam sie nad moim tsh...ostatnio mualam 2.98 ml/lU (o ile jednostki nie myle) i zadna z dwoch ginek tego nie skomentowala..a w necie widze norme w 2 trymestrze do 3.0...hm..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha dobre z tym tuszem

Mi też endo mówił, że optymalnie 2.5, jak miałam 2.8 na początku to mi dawkę zwekszyl leku,ale to bardziej w obawie, że tsh wzrośnie bo w 1 trymestrze ponoć rośnie i to normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:22   #3477
helloalex
Raczkowanie
 
Avatar helloalex
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Ja jestem bardzo ciekawa co z mojego dziecka wyjdzie, bo to będzie miks Polska - Irlandia - Niemcy - Włochy - Egipt. Bo we dwoje taki mamy mix. Ja mam oczy i włosy prawie czarne, TŻ ma wielkie niebieskie oczy i raczej jasna karnacje. Ale znowu moja mama też blondynka i też wielkie niebieskie oczy. Najlepiej to by było, jakby wszystkie miały moje czarne rzęsy i włosy i jego oczy. :O

I od razu dwa obywatelstwa i dwa języki. Trudne zadanie przed nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez helloalex
Czas edycji: 2017-03-29 o 10:24
helloalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:42   #3478
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez helloalex Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo ciekawa co z mojego dziecka wyjdzie, bo to będzie miks Polska - Irlandia - Niemcy - Włochy - Egipt. Bo we dwoje taki mamy mix. Ja mam oczy i włosy prawie czarne, TŻ ma wielkie niebieskie oczy i raczej jasna karnacje. Ale znowu moja mama też blondynka i też wielkie niebieskie oczy. Najlepiej to by było, jakby wszystkie miały moje czarne rzęsy i włosy i jego oczy. :O



I od razu dwa obywatelstwa i dwa języki. Trudne zadanie przed nim



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak w skrócie ro u Ciebie może wyjść wszystko he he taki mix to ciężka sprawa.

Moja koleżanka jest blondynka, a jej mąż ciemny opalony brunet o czarnych oczach i mają dwie córki jedna jest ruda o zielonych oczach i białej karnacji, a druga ciemna blondynka o szrych oczach... Więc tak naprawdę loteria kto ile genów da od siebie i jak sie połączą ale warto pomarzyć

Moja córka to typowa słowianka: blondynka o niebieskich oczach, rzęsy i brwi ma brązowe więc ładnie jej się odznaczają. Druga może być zupełnie inna albo wręcz identyczna.

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:53   #3479
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Pani-Pierozkowa ano właśnie, poprzeczka byla wysoko ustawiona
Dobrze, ze wypiekniala
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 10:59   #3480
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

A tak serio jak zaczęłam o tym myśleć teraz to chyba bym chciała ,zeby obie córki były tak samo ładne zeby nie musiały rywalizować miedzy sobą... Ja mam trzy siostry i wiem co to znaczy każda chce być naj

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-16 01:17:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.