Mamusie marcowe 2018 cz. 6 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-08, 10:18   #4081
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
1. Nie, samą wanienkę
2. Kupiłam a-pectus. Kasia kiedyś o tym mówiła więc kupiłam Położna laktacyjna na SR mówiła żeby kupić taką, która ma w składzie lanolinę
Co do lanoliny, to chyba dobrze przypilnowac, żeby to była tylko/czysta lanolina bez dodatków, bo inaczej trzeba zmywac przed karmieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:18   #4082
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:19   #4083
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
1. Nie, samą wanienkę
2. Kupiłam a-pectus. Kasia kiedyś o tym mówiła więc kupiłam Położna laktacyjna na SR mówiła żeby kupić taką, która ma w składzie lanolinę
Właśnie wczoraj widziałam z Madelli 100% lanolina ale 45zl kosztowała

Dzięki za odpowiedzi

A niani nie kupujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:22   #4084
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
A ktos z dostepem do internetu jeszcze wierzy w diete karmiacej? 😉
Oj niestety tak... rodzina to pol biedy, ale i polozne w nia wierzace sie zdarzaja

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam pierwszego smsa od szefowej z pytaniem odnośnie pracy
Szybko Sama tym razem sie nie obawiam, bo moja rola w zespole sie troche zmienila i raczej przy niczym nie bede niezastapiona (o ile zdaze pare rzeczy przekazac, ale jest komu). Za to za pierwszym razem dlugo walczyli sami, ale w koncu pare razy do mnie napisali A ja wrocilam to bylam momentami zalamana, jak szybko i spektakularnie popsuli pare rzeczy nad ktorymi wczesniej pracowalam

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Asiula, mój po szkole rodzenia z tematu poród jest taki przerażony, że uspokajać musiałam. Były tam tematy kiedy skurcze są normalne i kiedy warto jechac do szpitala, kiedy jechac po odejściu wód od razu a kiedy zostac w domu jeszcze na spokojnie. I on sie załamał, ze jak to mogą byc zielone wody i to przeciez takie zle bardzo itd. I najlepiej byłoby jakbym rodzic zaczęła w sobotę, bo wtedy on na pewno bedzie w domu, bo nie da rady wziac miesiaca urlopu zeby ze mną w domu siedziec i czekać na ten właściwy moment bo on sie denerwuje, ze bedzie w pracy, a ja bede go potrzebowac
Az tak strasza tymi zielonymi wodami? Najczesciej nie znacza one nic bardzo zlego, wiadomo, trzeba przy nich wiecej kontrolowac, ale przeciez to nie powod do paniki

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
wczoraj prawie umarlam jak wybieral ubranka na wyjscie do domu i wymyslil ze na kombinezon jeszcze zalozy kamizelke bo "stylowa musi byc"


Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Właśnie ja mam dwa smoczki z LOVI od gina i jeden dostałam pod choinkę z MAM. To samo z butelkami, nie kupiłam żadnej wszystkie dostałam, ten sam zestaw + jeszcze taka maleńka z AVENTU. Mężowi najbardziej podeszła firma MAM
My uwielbialismy MAM, tym razem na start wszystko od nich kupuje Albo i nie kupuje, bo juz 3 smoczki i jedna butelke dostalam

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Dieta matki karmiącej? Hmmm wiem że trzeba pić dużo wody i nie jeść rzeczy wzdymajacych typu kapucha 😜 no i teraz jeszcze wiem żeby jeść duuużo drożdżówek 😉
Pic duzo wody, a wzdymajace to bardziej ze wzgledu na siebie niz na dziecko. Dziecku nie zaszkodza, co mi chyba szwedzki szpital chcial pokazac tym fasolowym daniem dzien po porodzie
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:23   #4085
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

W życiu was nie nadrobię.
Wkopałam się w remont łazienki jeszcze teraz. Mam nadzieję, że szybko się uwiną. TŻ ma jeszcze drzwi wymieniać do salonu. I trzeba go odmalować. Korytarz z resztą też. Za niecałe 3 tygodnie przyjedzie do nas ciocia z mężem i córka z Niemiec na 5 dni... Ale zamierzam ją wykorzystać. Ciocia fajna, taka co sama nam obiad ugotuje, więc myślę że jeszcze się przyda
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:26   #4086
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Uwaga kolejne dwa pytania:
1. Czy planujecie jakiś fotelik czy cos w ten deseń do wanienki ?
Załącznik 7383196
2. Jaką polecanie maść na sutki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale na niego będę narzucać tetrę żeby synek się nie ześlizgnął. Chyba te foteliki są wygodne bo są obie ręce wolne do mycia

2. Wygrałam na warsztatach ciążowych maść od Lansinoh i ponoć jest fajna bo ich lanolina ma jakiś certyfikat czystości Ale Ziaja też ma czystą a jest 2x tańsza I chyba lepiej z dostępnością bo mają stoiska w centrach handlowych. Aha nie wiem jak Ziaja ale tak jak mówi Koma Lansinoha nie trzeba zmywać do karmienia
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2018-01-08 o 10:28
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:26   #4087
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Pannkaka, mój jest taki trochę przewrażliwiony na punkcie zdrowia. Sam jest wcześniakiem i kilka spraw sie za nim ciagnie i ciagnie. A jak położna powiedział, że zielone wody to jechac od razu na porodówkę i dobijać sie do drzwi bez rejestracji itd i krzyczec, że były zielone, bo to moze świadczyć o niedotlenieniu, to mi sie chłop załamał. A w moim odczuciu było to tak informacyjnie mówione.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 10:27   #4088
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj widziałam z Madelli 100% lanolina ale 45zl kosztowała

Dzięki za odpowiedzi

A niani nie kupujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamówiłam biolane chyba za 25 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:30   #4089
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
W życiu was nie nadrobię.
Wkopałam się w remont łazienki jeszcze teraz. Mam nadzieję, że szybko się uwiną. TŻ ma jeszcze drzwi wymieniać do salonu. I trzeba go odmalować. Korytarz z resztą też. Za niecałe 3 tygodnie przyjedzie do nas ciocia z mężem i córka z Niemiec na 5 dni... Ale zamierzam ją wykorzystać. Ciocia fajna, taka co sama nam obiad ugotuje, więc myślę że jeszcze się przyda
O jezu współczuję, tak wszystko-wszystko kują i zmieniają ? Może do końca miesiąca będzie koniec
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:30   #4090
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Kurde widzę że każda z Was ma inną tą maść

P.s. w Kauflandzie mleczko do prania za 13,99 zł trzeba też mieć płyn do płukania ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:32   #4091
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Kurde widzę że każda z Was ma inną tą maść

P.s. w Kauflandzie mleczko do prania za 13,99 zł trzeba też mieć płyn do płukania ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja nie kupuje płynu do płukania. Te dziecięce wydaje mi sie, ze wystarczajaco działają na ubranka
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 10:32   #4092
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ja czekam na niektóre paczki jeszcze z 11.11 chociaż dochodzą powoli, ale dochodzą.


Hej
Kciuki za dzisiejsze wizyty i proszę o kciuki za moją bo też dziś wizytuje, chociaż dopiero po 16


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez wlasnie z 11.11 i musze sprawdzic jedno zamowienie bo chyba mi sie okres ochronny konczy
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Uwaga kolejne dwa pytania:
1. Czy planujecie jakiś fotelik czy cos w ten deseń do wanienki ?
Załącznik 7383196
2. Jaką polecanie maść na sutki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1. Nie, sama wanienka.

2. Ja kupuje floslek ale polecana jest tez medela prolane (jakos tak sie nazywa)- tylko cena jest kosmiczna
Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Szybko! Ja sie dowiedziałam ostatnio że szef dał zakaz dzwonienia do mnie w sprawach służbowych Mogą dzwonić tylko w kwestiach prywatnych Kciuki za wizyte!Kciuki!!!

Ja dziś siedzę nad wyprawką...Wczoraj zaplacilam na gemini wiec czekam aż spakuja zamówienie Nie mogę zdecydowac teraz jaki chce rożek! Pomocy!!!

Dziewczyny a kupowalyscie nianie elektriniczna? Macie coś godnego polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam nianie ale jeszcze nie testowana- XBlitz Baby Monitor. Moze jutro z mezem odpalimy


Dalej mnie meczy to klucie szyjki- dzisiaj mam SR to zapytam poloznej czy nie powinnam tego skontrolowac. Tylko jak chwile pochodze i to sa pojedyncze klucia. Jak siedze, leze to nic sie nie dzieje, brzuch tez sie nie stawia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:35   #4093
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Ilsa , wspolczuje sytuacji Wkurzające są takie pomyłki.
Ja będę miała taki lezaczek do kąpieli. Świetnie nam się sprawdził. Dziecko na nim leży i jest zamoczone w wodzie, więc mu ciepło, a jest stabilnie. Te plastikowe są zimne. Ten jest super i kosztuje grosze
http://allegro.pl/lezak-lezaczek-do-..._campaign=feed

Ja miałam z medeli maść Purelan i był ok, ale chyba wszystkie które mają 100% lanoliny działają tak samo. Płaci się za firmę.
Mecassie, ja przy synku korzystalam z tych miarek na piersi do lakratora. Z tym, ze laktator też mam medeli, nie wiem hak te rozmiary się mają do innych firm. No i musiałam kupić większe nakładki, bo w tych standardowych mnie bardzo bolało przy ściąganiu. W tych większych było ok. Chociaż ja mało co ściągałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:44   #4094
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Tą maść wrzuciłam do koszyka z Biolane takie tam chybił trafił i cena pośrednia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Ilsa , wspolczuje sytuacji Wkurzające są takie pomyłki.
Ja będę miała taki lezaczek do kąpieli. Świetnie nam się sprawdził. Dziecko na nim leży i jest zamoczone w wodzie, więc mu ciepło, a jest stabilnie. Te plastikowe są zimne. Ten jest super i kosztuje grosze
http://allegro.pl/lezak-lezaczek-do-..._campaign=feed

Ja miałam z medeli maść Purelan i był ok, ale chyba wszystkie które mają 100% lanoliny działają tak samo. Płaci się za firmę.
Mecassie, ja przy synku korzystalam z tych miarek na piersi do lakratora. Z tym, ze laktator też mam medeli, nie wiem hak te rozmiary się mają do innych firm. No i musiałam kupić większe nakładki, bo w tych standardowych mnie bardzo bolało przy ściąganiu. W tych większych było ok. Chociaż ja mało co ściągałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oglądałam właśnie te zwykłe i wydają mi się super a zawsze to jakaś pomoc w kąpieli a laktator miałaś elektryczny ? Bo ja mogę sobie niestety pozwolić tylko na ręczny i nie wiem na jaką firmę się zdecydować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:47   #4095
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Tą maść wrzuciłam do koszyka z Biolane takie tam chybił trafił i cena pośrednia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------


oglądałam właśnie te zwykłe i wydają mi się super a zawsze to jakaś pomoc w kąpieli a laktator miałaś elektryczny ? Bo ja mogę sobie niestety pozwolić tylko na ręczny i nie wiem na jaką firmę się zdecydować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, elektryczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 10:48   #4096
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kupowalyscie nianie elektriniczna? Macie coś godnego polecenia?
My mamy starsza wersje tej https://www.ceneo.pl/35572394
Wydaje mi sie, ze kosztowala troche mniej, ale i tak wtedy troche zaszalalam (kupowalam niedospana i zestresowana niedlugo po porodzie) W kazdym razie jesli chcecie cos z wideo, to ta jest super, korzystalismy duzo i dlugo, ba, nadal czasem korzystamy. Nie zaluje, ze tyle wydalam

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Pannkaka, mój jest taki trochę przewrażliwiony na punkcie zdrowia. Sam jest wcześniakiem i kilka spraw sie za nim ciagnie i ciagnie. A jak położna powiedział, że zielone wody to jechac od razu na porodówkę i dobijać sie do drzwi bez rejestracji itd i krzyczec, że były zielone, bo to moze świadczyć o niedotlenieniu, to mi sie chłop załamał. A w moim odczuciu było to tak informacyjnie mówione.
No tak, to troche zmienia postac rzeczy. U mnie kazali tylko jechac szybko do szpitala i powiedziec, ze zielone byly. Moje byly zielone, ale to juz w szpitalu i przy przebiciu pecherza, bylam caly czas pod ktg, wiec wiedzieli, ze nic niepokojacego sie nie dzieje.
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 11:06   #4097
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Uwaga kolejne dwa pytania:
1. Czy planujecie jakiś fotelik czy cos w ten deseń do wanienki ?
Załącznik 7383196
2. Jaką polecanie maść na sutki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ad 1. Ja nie kupuję nic, będę tylko na spód wanienki kłaść tetrę, żeby Mała miała wygodniej

Ad 2. Ja odziedziczyłam po siostrze całą tubkę linomagu, jak się nie sprawdzi kupię coś innego
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Mecassie, ja do wanienki nic nie planuje kupic. Mam nadzieje, ze na SR naucza mnie jak takiego malucha trzymać.

Juana, mój technolubny maz wybrał jakaś full profesional nianie elektroniczną z philipsa z opcją podglądania dziecka i mówienia do niego. nie pamietam jaki model, ale cena mnie powaliła i kazałam mu szukać czegos tańszego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki! Ja raczej będę szukać czegoś bez kamerki - Mała będzie spala z nami w pokoju, do tego mieszkamy w mieszkaniu a nie w domu wiec dla mnie to trochę zbędny gadżet. Ale mieszkając w donu na pewno zdecydowałabym się na kamerkę
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja tez wlasnie z 11.11 i musze sprawdzic jedno zamowienie bo chyba mi sie okres ochronny konczy1. Nie, sama wanienka.

2. Ja kupuje floslek ale polecana jest tez medela prolane (jakos tak sie nazywa)- tylko cena jest kosmicznaJa mam nianie ale jeszcze nie testowana- XBlitz Baby Monitor. Moze jutro z mezem odpalimy


Dalej mnie meczy to klucie szyjki- dzisiaj mam SR to zapytam poloznej czy nie powinnam tego skontrolowac. Tylko jak chwile pochodze i to sa pojedyncze klucia. Jak siedze, leze to nic sie nie dzieje, brzuch tez sie nie stawia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiula ja jakiś miesiąc temu też miałam takie kłucia... Przeszło samo, z szyjką wszystko ok. Liczę na to że u Ciebie tez będzie dobrze!

Dzięki dziewczyny za info o nianiach! Zaraz o nich poczytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 11:14   #4098
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Kurde widzę że każda z Was ma inną tą maść

P.s. w Kauflandzie mleczko do prania za 13,99 zł trzeba też mieć płyn do płukania ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiej firmy jest te mleczko do prania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 11:17   #4099
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
O rany, no to jesteś na moje amatorskie oko trudniejszym przypadkiem niż ja niestety mimo kilku wizyt na sor nie pamiętam nazwy leku która mi podawali, ale dostawałam jeden zastrzyk i dosłownie jak ręką odjął wszystko wracało do normy. Oczywiście byłam osłabiona jakbym maraton przebiegła ale jak serce wraca do normalnego rytmu to jest ulgą nie do opisania.

Ja sobie wymyśliłam że przecież mogą mi podawać kroplówkę z elektrolitami i nie dopuścić do ataku. Wtedy urodzę. Ale to oczywiście moje wymysły, zrobię i tak to co lekarze doradzą.

Dziś spędzę dzień na allegro, może uda się pozamawiac wanienkę, przewijak i inne gadżety. Potem fryzjer i SR. Czyli wieczór zajęty i nie będę musiała się denerwować kłótniami teściów :/ jeszcze ponad 3 tyg do przeprowadzki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba sama kroplowka moze nie pomoc 😉 z elektrolitami. Najgorsze ze nigdy nie wiesz kiedy to dziadostwo cie zlapie.
Zazdroszcze wam tych zakupow, ja juz prawie wszystko mam 🙁

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Ojej Torrence i Koma... podziwiam was z ta nauka. Chyba nikt by mnie obecnie nie wypchnal na studia. Tak że szacun laski!! 😊

Faceci chyba potrzebują mieć takie widoczne bodźce żeby poczuć to wszystko co kobieta czuję od "dwóch kresek". 🤔 teraz widzą duże brzuszki, czują ruchy dziecka pod dłonią i zaczynają ich pochłaniac te wszystkie sprawy dzieciowe 😊 mój też bardzo czeka i często mówi co będzie robił z synem, gdzie go zabierał i jak się opiekował 😊

Dieta matki karmiącej? Hmmm wiem że trzeba pić dużo wody i nie jeść rzeczy wzdymajacych typu kapucha 😜 no i teraz jeszcze wiem żeby jeść duuużo drożdżówek 😉

Ilsa jakby mi ktoś w dzieciństwie zawalił zabawki to też bym straciła ufność i pilnowala swoich bibelotów 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kapuche mozna jesc 😊 ja po cc to będę miala lekkostrawna diete, zreszta pamietam ze apetytu nie mialam ze 2tyg po.

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ja czekam na niektóre paczki jeszcze z 11.11 chociaż dochodzą powoli, ale dochodzą.


Hej
Kciuki za dzisiejsze wizyty i proszę o kciuki za moją bo też dziś wizytuje, chociaż dopiero po 16


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do mnie tez jeszcze nie doszly rzeczy z 11.11



Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Uwaga kolejne dwa pytania:
1. Czy planujecie jakiś fotelik czy cos w ten deseń do wanienki ?
Załącznik 7383196
2. Jaką polecanie maść na sutki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lansinoh,jest mega.



Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Tak, ale na niego będę narzucać tetrę żeby synek się nie ześlizgnął. Chyba te foteliki są wygodne bo są obie ręce wolne do mycia

2. Wygrałam na warsztatach ciążowych maść od Lansinoh i ponoć jest fajna bo ich lanolina ma jakiś certyfikat czystości Ale Ziaja też ma czystą a jest 2x tańsza I chyba lepiej z dostępnością bo mają stoiska w centrach handlowych. Aha nie wiem jak Ziaja ale tak jak mówi Koma Lansinoha nie trzeba zmywać do karmienia
Akurat mialam obie i ziaja jest gesta i dzwina, wkurzala mnie. Lansinoh mega polecam, mialam tylko 2 probki i starczyly mi w szpitalu, a lezalam 4doby. Mega wydajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 11:29   #4100
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Juana - mam nianie i mi sie nieraz sprawdzila z kamera:
https://www.abcdomu24.pl/topcom-vide...zz-p-4109.html

Mecassie - mialam takie lezadelko do kapieli ale srednio sie sprawdzalo bo i tak mysisz wyjac dzieciatko zeny umyc plecki
A masz polozna poleca maltan.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Chyba pora skrocic paznokcie bo ostatnio pisze cos innego co chce...
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 11:44   #4101
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
O jezu współczuję, tak wszystko-wszystko kują i zmieniają ? Może do końca miesiąca będzie koniec
Wszystko... Niestety kiedyś to zrobic trzeba a wolę teraz się przemęczyć, niz we wrześniu kombinować gdzie uciec z półrocznym dzieckiem przed pyłem.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:11   #4102
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
A ćwiczenia robisz jakieś konkretne? Przy moich problemach z chodzeniem, siedzeniem, lezeniem tylko rehabilitacja delikatna wchodzi w grę, ale może bym coś poprobowala?
Ja ćwiczę z tą ciężarną joginką https://www.youtube.com/user/kasieklxk/videos
ale zaznaczam, że ćwiczyłam już przed ciążą.
Wg mnie super, bo jest wiele ćwiczeń przygotowujących do porodu i pomagających na aktualne bóle np. rozciąganie bioder.

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja spie na plecach ale wydaje mi sie ze krotkimi seriami bo jak sie przekrecam to sie budze. A jak leze na plecach to po pol godzinie, godzinie mam wrazenie ucisku na klatke piersiowa, gorzej mi sie oddycha bo to tak jakby boli, jakby mi ktos usiadl na pluca i musze wtedy przerzucic sie na bok. Na szczescie nie mdleje i nie zaliczam zjazdow.

A na boku juz mi sie nie spi tak super bo maly wtedy sie okropnie wierci i troche mnie to denerwuje. Podkladam sobie wtedy kawalek koldry pod brzuch zeby stlumic to uczucie bo na tym boku na ktorym leze to mam wrazenie ze on mi tam strasznie grzebie i im jest wiekszy tym gorsze do zniesienia jest to uczucie
U mnie jest identycznie ze spaniem na boku, muszę spać na plecach albo na boku z ciężarem przeniesionym bardziej w stronę pleców.

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Koma, ten obiad nie wygląda wcale tak źle. Mam znacznie gorsze wspomnienia z mojego jedynego pobytu w polskim szpitalu

Za to w szwedzkim szpitalu na drugi dzień po cc podali mi jakieś danie fasolowe. Po operacji miałam najgorsze w moim życiu wzdęcia, więc jak ten obiad zobaczyłam to się prawie popłakałam, ale zjadłam, bo byłam tak głodna, że zjadłabym wszystko. Mieliśmy też dostęp do lodówki, mikrofali, więc mąż później przywiózł zapasy, a ja mogłam do woli jeść owoce i jogurt z musli, dostępne dla wszystkich mam więc jedzenia dużo nie pakuje, tylko lizaki i krówki na sam poród
Coś jest nie tak z tym apetytem ciężarnej. Co byście nie pokazały, to bym chętnie zjadła

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Mąż planuje pracować z domu ile się da bo on żyje w świecie swojej Mamy, gdzie każdy sprowadzony fachowiec tylko czyha na jego konsolę No ale mieli kiedyś włamanie do domu jak był mały i zabrali mu zabawki
I straszne, i śmieszne.
Co za beznadziejny złodziej!

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ale miałam dziś pokrecony sen! Śniło mi się że miałyśmy spotkanie marcowek i połowa z nas wylądowała w tym samym szpitalu. Po porodach zrobilysmy sobie imprezę!
Piękna wizja

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam pierwszego smsa od szefowej z pytaniem odnośnie pracy
Haha, 9;30. Ledwie kawę zdążyła wypić

My dziś po tej długo wyczekiwanej wizycie. Teraz będą co 3 tygodnie Dało się poczuć lekkie rozczarowanie doktora tą nierosnącą hemoglobiną , które zresztą podzielam, ale nie ma tragedii. Wszystko jest w porządku (przepływy, serce, łożysko), waga 1,7 kg. Dziś Mała prezentowała się głową w dół Czyli bardzo możliwe, że jednak będziemy cisnąć naturalnie. Znów mocz i krew na następną wizytę
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:24   #4103
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Uwaga kolejne dwa pytania:
1. Czy planujecie jakiś fotelik czy cos w ten deseń do wanienki ?
Załącznik 7383196
2. Jaką polecanie maść na sutki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ad2 Lanolina z lansinoh, swietna po prostu.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:30   #4104
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Parapet, gratuluje po czesci udanej wizyty wazne, że z Małą wszystko ok. Ładną wagę prezentuje i ułożyła sie juz do wyjścia moze Ci jeszcze ta hemoglobina podskoczy. Trzymam za to kciuki

Patrz! I sie doczekałaś zagęszczania wizyt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:31   #4105
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kupowalyscie nianie elektriniczna? Macie coś godnego polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne, nie wyobrazam sobie teraz byc bez niani.
Tylko celuj w lepsze firmy, mielismy z baby ono bo dostalismy akurat na prezent ale to byl szit, po miesiacu sie rozwalila, pozniej kupilismy z aventu i strzal w 10, dziala bez zarzutu.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:32   #4106
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy jest te mleczko do prania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovela cena niższa niż w biedrze po promo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:34   #4107
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Heh padam. Wszystko nam się komplikuje... nawet nie tylko zdrowotnie... Masakra, wszystko pod górkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:39   #4108
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Selina co sie dzieje?

Ja dzis bylam na pobraniu krwi i mam dosyc, tyle to sie jeszcze nigdy nie naczekalam, byla inna babka chyba jeszcze wolniejsza od poprzedniej, ciagle komp jej padal i nie mogla drukowac paragonow, ciagle ktos wlazil z paragonami na ktorych zle wbila pesel lub inne dane, no i jak w koncu przyszla moja kolej to stwierdzila, ze sie nie da bo nie mam zyl, w koncu zdjela rekawiczki i mowi, ze musi tak bo inaczej wcale nie wyczuje zyly Jeszcze na koniec nie dala mi kodu do sprawdzenia wynikow online bo niby jesli robie na nfz to sie nie nalezy mi, poprzednia babka nie miala jakos z tym problemu, ech koszmar po prostu.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:40   #4109
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Heh padam. Wszystko nam się komplikuje... nawet nie tylko zdrowotnie... Masakra, wszystko pod górkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co jest ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:40   #4110
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Heh padam. Wszystko nam się komplikuje... nawet nie tylko zdrowotnie... Masakra, wszystko pod górkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co się dzieje? Myśl o dziecku i szukaj tego co cię relaksuje - mnie np. odosobnienie od wszystkich poza mężem i puszczanie dziecku muzyki. Nie ma teraz nic ważniejszego niż dziecko i waszą mała rodzina.

Parapet, gratki za prawidłowe ułożenie! Ja niestety należę do tych co same nie potrafią rozpoznać ułożenia więc na kolejnej wizycie też liczę na taką informację, bo ostatnio mała była z głową u góry.

Hmm może uda mi się odwiedzić Kaufland i kupić płyny. Co prawda nie cierpię tego marketu, ale jestem łowcą promocji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 10:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.