Włosomaniaczki :D - część III - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 18:16   #2371
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
To będzie mój pierwszy aparat. Nie zajmuje się,ale chce kupić coś, czym będę mogła robić zdjęcia nie tylko "u cioci na imieninach". Powiedzmy,ze chcę się rozwijać w tym kierunku . Rozmawiałam z kolegą, który robi boskie zdjęcia, zna się na tym wszystkim i polecił mi właśnie ten aparat, mówiąc,że starczy mi na trochę, bo nie jest całkowicie amatorski, a jak się zechcę bawić bardziej to wtedy już tylko lustrzankę porządną.
No chyba, że tak

Cytat:
Napisane przez PelniaNocy Pokaż wiadomość
i tez mam włosy opatulic ręcznikiem?
kurde myślałam ze jak będe myc nim włosy to od razu spłukam, ale dobrze wiedziec
to dobrze
Nie no, nie musisz Ja go tak długo trzymam, bo stosuje go jako maskę, ale i przy okazji odżywkę do mycia - nie używam szamponu, a umycie najpierw zwykłą odżywką, a potem nałożenie waxa to chyba było by już za dużo.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:25   #2372
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
..nie mogło być zbyt pięknie z mp4- kopmuter nie widzi pliku, chociaż USB tak :| przeinstalowałam system, wszystko i nadal kicha.
Pliku w sensie mp4? Sterowniki jakieś tam były? Mp4 podłączone i włączone?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:03   #2373
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
No chyba, że tak



Nie no, nie musisz Ja go tak długo trzymam, bo stosuje go jako maskę, ale i przy okazji odżywkę do mycia - nie używam szamponu, a umycie najpierw zwykłą odżywką, a potem nałożenie waxa to chyba było by już za dużo.
ale jednak potrzymam
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:05   #2374
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
#^$!@#^%#$#^$@!#^@$@!%$#@ @$!##$#^%#@$^~^#~!!

Coś jeszcze? Ano tak, zapomniałabym o :
WfEJOIBI#$@^$$hy$erwdfsdf sadfsdgaadg@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

..nie mogło być zbyt pięknie z mp4- kopmuter nie widzi pliku, chociaż USB tak :| przeinstalowałam system, wszystko i nadal kicha.
Jak to nie widzi pliku
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:17   #2375
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Bzdury gadam, nie widzi mp4, tylko kabel USB... jakby port mp4 nie działał.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:32   #2376
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Porcelainn obejrzalam zdjecia
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ale co by nie było, to włosy śliczne
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

Piękne włosy Moje są podobnej długości,ale ja mam takie oklapusy cieńkie,ze wydają sie o wiele krótsze. Zawsze chciałam mieć burze wlosow na glowie, ale zauwazylam,ze albo mam zadbane wlosy,albo uzywam produktów dodających objętości = siano.To już wolę jak mi tak pięknie błyszczą I masz bardzo ładny uśmiech
Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Coby nie było tak słodko - napuszone podczas deszczu, bez odżywki lub wymemłane po spaniu włosy nie prezentują się już tak ładnie, Marzenka coś o tym wie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Lanessa dopiero wczoraj czytalam watek 'co sie zmienilo na wizazu' i 'gdzie sie podzialy wizaznki'. Tego pierwszego kilka stron, bo dalej nie bylam w stanie - strasznie to meczace. Jednak nie mialam swiadomosci, ze takie jaja sie dzialy za moimi plecami. Dziekuje za Twoj rozsadny komentarz tu i tam Masz leb na karku

Podziekowania tez dla tego, kto wczoraj wlepil punkcior K. Gwoli wyjasnien: jej komentarz uznalam za trafny i zabawny, a moja pierwsza reakcja na niego byl wybuch smiechu. Gorzej, ze robi to w odwecie. Nie wciskalabym ZP, gdyby nie to, ze trafilam niedawno na jej chamskie najazdy na Estelle - niestety nie bylam wtedy na biezaco. Dziwie sie, ze nie dostala wtedy bana. O atakach na administratora duzo sie mowi, a ona co chwile przekracza cienka granice. Nie bede z nia wchodzic w zadne dyskusje, przytyki itp. bo dziewczyna nie ma hamulca (na temat chamulcow wypowiadac sie nie bede), a nie ma sensu rozjatrzac zatargow z nia, bo zaraz z fryzjerki zrobi sie intymne2, wolalabym tego uniknac. Dlatego z mojej strony cisza wobec niej, natomiast chcialabym, zeby miala jasnosc, ze przegina.
Nie miałam pojęcia, że takie szopki są jeszcze na wizażu

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Hallo

Oczywiście nie mogę bez Was wytrzymać Miałam nie wchodzić, bo mam dużo rzeczy do zrobienia przez następne dwa tygodnie i wizaż mi za dużo czasu zabiera. Wylogowałam się, zmieniłam stronę startową na inną i co ... i jestem W sumie tak sobie myślę, że odrobina przyjemności też mi się należy

Emilio przypominasz mi uroczą laleczkę porcelanową Znaczy taka słodka, niewinna, zmysłowa No i standardowo - śliczny kolor włosów

Miłego wieczorku Ja pobuszuje jeszcze troche i dokończę moją listę must have dla siostry
Milka oczywiście, że Ci się należy. Nie wchodzenie długo na wizaż grozi ciężką nerwicą!
Dziękuję za miłe słowa. Pozostaje mi tylko dodać, że jeśli chodzi o charakter to daleko mi do niewinnej, porcelanowej laleczki

Tulip, kupiłam dziś Seboradin. Też w nowym opakowaniu. Swoja droga strasznie tandetne jest, brzydkie, takie bazarowe. Przez co czuję się jakbym kupiła kosmetyk do włosów na jakimś targowisku od Ruskich Poprzednie było dużo ładniejsze.

Edit: O 21 jest 'Kwiat mojego sekretu' Almodovara na tv 4.
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 20:58   #2377
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

a tak wogóle naczytałam sie na fryzjerskim o tym żelu aloesowym i mam ochote go kupić tylko nie jestem pewna bo tulipanna pisała o objętości po zastosowaniu tego zelu a ja objętości nie potrzebuje
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 21:08   #2378
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Coby nie było tak słodko - napuszone podczas deszczu, bez odżywki lub wymemłane po spaniu włosy nie prezentują się już tak ładnie, Marzenka coś o tym wie



Nie miałam pojęcia, że takie szopki są jeszcze na wizażu


Tulip, kupiłam dziś Seboradin. Też w nowym opakowaniu. Swoja droga strasznie tandetne jest, brzydkie, takie bazarowe. Przez co czuję się jakbym kupiła kosmetyk do włosów na jakimś targowisku od Ruskich Poprzednie było dużo ładniejsze.
Pal szesc wlosy - piekna z Ciebie dziewucha Na pewno nie minelysmy sie w Krakowie, bo bym Cie zauwazyla

Szopki niestety sa Cale szczescie, ze tu jest milo.

Fakt, to opakowanie jest tragiczne. Coz. Wazne, zeby produkt sie spisywal, to nie perfumy

Swoją drogą zaczęłam podczytywać forum Perfumy i...zaskoczyły mnie ataki na Coco Mademoiselle. Tzn. widziałam, że zdania są podzielone, ale nie zgadzam się z tym, że to zapach wyprodukowany dla mas. Faktycznie, często się go spotyka na ulicy, ale też bez przesady. Nie mam żadnej koleżanki, która by nim pachniała. Choć testy tą uniwersalność potwierdziły. Podsuwałam dziś nadgarstek całej rodzinie, każdemu z osobna. I wszystkim się bardzo podobały
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 21:18   #2379
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Swoją drogą zaczęłam podczytywać forum Perfumy i...zaskoczyły mnie ataki na Coco Mademoiselle. Tzn. widziałam, że zdania są podzielone, ale nie zgadzam się z tym, że to zapach wyprodukowany dla mas. Faktycznie, często się go spotyka na ulicy, ale też bez przesady. Nie mam żadnej koleżanki, która by nim pachniała. Choć testy tą uniwersalność potwierdziły. Podsuwałam dziś nadgarstek całej rodzinie, każdemu z osobna. I wszystkim się bardzo podobały
naprawde? mi sie wydawalo ze masowki to lacoste, escady, kleiny i inne slodkie mam wrecz wrazenie, ze od chanel jest jakis odstep ostatnio, coraz mniej zwolennikow, bo zbyt klasyczne. ja osobiscie kocham madamoiselle, absolutny faworyt, i mi taka wersja wydarzen odpowiadala. naprawde rzadko sie z nimi spotykam poza wlasnym mieszkaniem chociaz wiem, ze madamoiselle to jednak najpopularniejsze chanelki
tak na marginesie kocham tez for her narciso rodrigueza. boskie
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 21:21   #2380
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
naprawde? mi sie wydawalo ze masowki to lacoste, escady, kleiny i inne slodkie mam wrecz wrazenie, ze od chanel jest jakis odstep ostatnio, coraz mniej zwolennikow, bo zbyt klasyczne. ja osobiscie kocham madamoiselle, absolutny faworyt, i mi taka wersja wydarzen odpowiadala. naprawde rzadko sie z nimi spotykam poza wlasnym mieszkaniem chociaz wiem, ze madamoiselle to jednak najpopularniejsze chanelki
tak na marginesie kocham tez for her narciso rodrigueza. boskie
No wlasnie ja najczesciej czuje Escade. Niestety czesto tez Angel - mam jak najgorsze zdanie o tych perfumach. Je sie albo kocha albo nienawidzi A swoja droga zastanawiam sie, czy ten allegrowicz rozlewa probki, czy to tajwan Jak myslicie? Ryzykowac?

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=184216
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 21:45   #2381
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

Milka oczywiście, że Ci się należy. Nie wchodzenie długo na wizaż grozi ciężką nerwicą!
Jak nie zrobie tego co muszę to się dopiero nerwicy nabawię

Cytat:
Napisane przez PelniaNocy Pokaż wiadomość
a tak wogóle naczytałam sie na fryzjerskim o tym żelu aloesowym i mam ochote go kupić tylko nie jestem pewna bo tulipanna pisała o objętości po zastosowaniu tego zelu a ja objętości nie potrzebuje
Nie martw się - lwia grzywa Ci nie grozi

Tulipanna sądząc po ilości pozytywów może warto zaryzykować. W końcu 144 nose nie mogą się mylić Oczywiście 144 pod warunkiem, że sprzedawał tylko perfumy.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 21:52   #2382
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość


Tulipanna sądząc po ilości pozytywów może warto zaryzykować. W końcu 144 nose nie mogą się mylić Oczywiście 144 pod warunkiem, że sprzedawał tylko perfumy.
Ja wole jeden nos - ale pewny Czekam naopinie Porcelainn
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 21:57   #2383
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Jak nie zrobie tego co muszę to się dopiero nerwicy nabawię



Nie martw się - lwia grzywa Ci nie grozi

Tulipanna sądząc po ilości pozytywów może warto zaryzykować. W końcu 144 nose nie mogą się mylić Oczywiście 144 pod warunkiem, że sprzedawał tylko perfumy.
zaryzykuje i kupie
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 22:04   #2384
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Pal szesc wlosy - piekna z Ciebie dziewucha Na pewno nie minelysmy sie w Krakowie, bo bym Cie zauwazyla

Szopki niestety sa Cale szczescie, ze tu jest milo.

Fakt, to opakowanie jest tragiczne. Coz. Wazne, zeby produkt sie spisywal, to nie perfumy

Swoją drogą zaczęłam podczytywać forum Perfumy i...zaskoczyły mnie ataki na Coco Mademoiselle. Tzn. widziałam, że zdania są podzielone, ale nie zgadzam się z tym, że to zapach wyprodukowany dla mas. Faktycznie, często się go spotyka na ulicy, ale też bez przesady. Nie mam żadnej koleżanki, która by nim pachniała. Choć testy tą uniwersalność potwierdziły. Podsuwałam dziś nadgarstek całej rodzinie, każdemu z osobna. I wszystkim się bardzo podobały
Tulip, ja też rozpoznałabym już chyba na ulicy Twoje loki

Coco jest atakowana bo jest popularna, tak jak sama zauważyłaś. Ja przeciw Coco nic nie mam, za to straszliwie denerwuje mnie owczy pęd na Euphorię. I wiesz co... jak dany zapach Ci się podoba i dobrze się w nim czujesz, to się nie zastanawiaj długo. Takie pierwsze zauroczenia są najlepsze

Zapytaj też w tym wątku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241879
dziewczyny powinny Ci pomóc. (Ale na moje oko - wszystko powinno być ok, ma na aukcjach zapachy mało popularne, wdg mnie raczej niepodrabiane, jak Python czy Anna Sui. Poza tym mam często wrażenie, że osoby sprzedające w taki sposób odlewki na allegro... to wizażanki) EDIT: Widzę też, że jest możliwy odbiór osobisty, podróbkowicze raczej się kryją, nie podają raczej miejscowości, a spotkań osobistych unikają jak ognia

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
naprawde? mi sie wydawalo ze masowki to lacoste, escady, kleiny i inne slodkie mam wrecz wrazenie, ze od chanel jest jakis odstep ostatnio, coraz mniej zwolennikow, bo zbyt klasyczne. ja osobiscie kocham madamoiselle, absolutny faworyt, i mi taka wersja wydarzen odpowiadala. naprawde rzadko sie z nimi spotykam poza wlasnym mieszkaniem chociaz wiem, ze madamoiselle to jednak najpopularniejsze chanelki
tak na marginesie kocham tez for her narciso rodrigueza. boskie
Z Chanel Coco Madmoiselle, Chance i Chance Eau Fraiche są najpopularniejsze. Jest jeszcze stara gwardia, która kupuje namiętnie Allure. Sezonówki Escady są faktycznie bardzo popularne wśród różowych nastolatek , ale Magnetism uwielbiam i nie przeszkadza mi nawet, że jest tak popularne.

Narcisco też mi się podoba Używasz edp czy edt?


Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Jak nie zrobie tego co muszę to się dopiero nerwicy nabawię

Dasz radę, jak tu będziesz wpadać będziesz szczęśliwsza a jednocześnie bardziej zmotywowana do pracy


/Przypomniało mi sie/ Asiu/ Estelle - znalazłam dla Ciebie piękne perfumeryjne fiołki. Są bardzo tajemnicze i wydaje mi się, że by do Ciebie pasowały:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14134

Wklejam tu adres strony poświęconej reklamom perfum. Od dziecka uwielbiałam je oglądać w gazetach, niektóre to prawdziwe majstersztyki:

http://www.imagesdeparfums.fr/
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 22:39   #2385
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dziekuje Porcelainn Zatem jutro na spokojnie sie zastanowie No i znakomity ten adres z reklamami
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:42   #2386
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

dzieńdobry gdzie się podziały włosomaniaczki
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:59   #2387
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Z Chanel Coco Madmoiselle, Chance i Chance Eau Fraiche są najpopularniejsze. Jest jeszcze stara gwardia, która kupuje namiętnie Allure. Sezonówki Escady są faktycznie bardzo popularne wśród różowych nastolatek , ale Magnetism uwielbiam i nie przeszkadza mi nawet, że jest tak popularne.

Narcisco też mi się podoba Używasz edp czy edt?

/Przypomniało mi sie/ Asiu/ Estelle - znalazłam dla Ciebie piękne perfumeryjne fiołki. Są bardzo tajemnicze i wydaje mi się, że by do Ciebie pasowały:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14134
z euphoria to racja. tez mnie nawet na nie naszlo ktoregos razu, zakupilam, ale stoja na toaletce i czekaja na lepsze, mniej popularne czasy
co do narciso to zalezy od tego ile mam funduszy po zuzyciu flakonika. ale czesciej edt
a ja nawet te perfumy niuchalam i calkiem mi sie spodobaly ale to dawno bylo, w koncu sie nie zdecydowalam, zapomnialam. a jak mi teraz o nich przypomnialas to chetnie je sobie odswieze!

dzien dobry
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:00   #2388
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

tu są

Poćwiczyłam rano brzuszki i ćwiczenia na nogi a później zjadłam takie duże śniadanie, że mnie mdli :/.

W ogóle widziałam że dziewczyny się zagadały o perfumach, ja zawsze będę miała obsesję na punkcie Amor Amor. Kocham
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:49   #2389
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dzień dobry

Przyszłam do Was śmierdząc okrutnie czarną rzodkwią

Oleczko- w końcu Amor ma czerwona buteleczkę

Strasznie dziś cichutko
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 13:31   #2390
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

jabardzo lubie dolce&gabana light blue XX Nice i green tea elizabeth arden
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:46   #2391
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

bry
Ja dzisiaj w końcu kupiłam sukienkę na wesele- ale co się nachodziłam to moje- wszystko z cekinami, falbankami, w oczo**bnych kolorach albo w formie bombki bleeeee
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:49   #2392
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
bry
Ja dzisiaj w końcu kupiłam sukienkę na wesele- ale co się nachodziłam to moje- wszystko z cekinami, falbankami, w oczo**bnych kolorach albo w formie bombki bleeeee
Pokaż!
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:54   #2393
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witam Gdzie wybyła większość włosomaniaczek?
Ja wczoraj miałam okazję pojeździć rowerem i pobiegać W ogóle kondycji nie mam, męczę się, ale i tak lubię Ech, mam wieczne zakwasy

Mirelka - zaciekawil mnie ten żel, przeczytałam, że dobrze chroni przed wysuszającym działaniem detergentów - chyba rozwiązałam zagadkę, czemu po kilku szamponach ziołowych mam bardziej nawilżone, a nie wysuszone, jak mogłoby się zdawać włosy - po prostu mają żel na pierwszym miejscu w składzie (po wodzie).

19agusia91 - Włosy babci bardzo ładne - długie, gęste i tak "szlachetnie" siwe.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 15:09   #2394
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witam

Ale mialam ciezki weekend

Biore sie teraz za szukanie pracy, bo nie wiadomo co z tamta... Poza tym nie chce z ciapkami pracowac...

A odnosnie dyskusji o perfumach... Ja Coco M uwielbiam! I choc nie lubie pachniec jak wiekszosc kobiet, to jak tylko uzbieram kase sa nastepne w kolejce do kupienia, chociaz jakies 15 ml. Poza tym zadna z moich kolezanek, znajomych itp ich nie uzywa, wiec nie jest jeszcze tak zle Tzowi podoba sie Hypnose, Alien Luminescence bardzo mu sie podobal i I love love Zupelnie inne gusta mamy, co prawda lubie w/w perfumy ale nie powalaja

No i w przyszly weekend prawdopodobnie znowu jade nad morze A co... bilet kosztuje 25 funtow, mieszkanie za free, jedzenie na 2 dni to z domu mozna wziasc... Takze poki mam okazje to ja wykorzystam. Zdjec zadnych nie mam, ale nagralam filmik, jak da rade to wrzuce wam zebyscie obejrzaly.

Milego dnia
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 15:18   #2395
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witam

Jeśli chodzi o mnie krążę dziś na trasie: książki - komputer - książki. W międzyczasie przekonałam się na sąsiednim osiedlu, że PRLowska Poczta Polska jeszcze istnieje. Wkurzyłam się tak, że zapomniałam zabrać blankiety do przelewów W ogóle jestem potwornie zestresowana nadchodzącą sesją Niestety motywacja nie rośnie, choć skutecznie, po troszeczkę podbudowuje ją moja koleżanka ze studiów - świetna dziewucha, jedyna kumata Tyle z mojej strony - pędzę do gramatyki opisowej. Będę jak nie zdzierżę - podejrzewam, że szybko
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 15:57   #2396
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Witam Gdzie wybyła większość włosomaniaczek?
Ja wczoraj miałam okazję pojeździć rowerem i pobiegać W ogóle kondycji nie mam, męczę się, ale i tak lubię Ech, mam wieczne zakwasy

Mirelka - zaciekawil mnie ten żel, przeczytałam, że dobrze chroni przed wysuszającym działaniem detergentów - chyba rozwiązałam zagadkę, czemu po kilku szamponach ziołowych mam bardziej nawilżone, a nie wysuszone, jak mogłoby się zdawać włosy - po prostu mają żel na pierwszym miejscu w składzie (po wodzie).

19agusia91 - Włosy babci bardzo ładne - długie, gęste i tak "szlachetnie" siwe.
a które to szampony ziołowe mają ten żel na poczatku w składzie? może tez jakiś sobie kupie
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:50   #2397
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cześć Wam

Ja tylko na chwilę u koleżanki - przywitać się wpadłam
Ale na pewno zajrzę w tym tygodniu do kafejki - wprawdzie tylko na godzinę ale zawsze

Milka
w sobotę znowu czeka mnie wizyta w Bełchatowie - koleżanka bierze tam ślub
Nie mam pojęcia gdzie jest ten kościół, mam nadzieję, ze poda mi w końcu nazwę ulicy i jakoś go znajdę.
Widziałyśmy po drodze gdzies McDonalda?? Bo ten kościół jest podobno naprzeciwko
Jeśli się nie dowiem to w sobotę będę latać po Bełchatowie i pytać ludzi gdzie jest McDonald
Chyba, że sprawdzę w internecie?
Przydałaby mi się Twoja mapka

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2008-08-25 o 18:12
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:05   #2398
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez PelniaNocy Pokaż wiadomość
a które to szampony ziołowe mają ten żel na poczatku w składzie? może tez jakiś sobie kupie
Urtekram - jak na razie używam tego 'zielonego' o kwaśnym ph - bardzo fajny. Nie wiem czy wszystkie mają ten żel, ale na pewno też szałwiowy i z rozmarynem. Mają tez mnóstwo wyciągów roślinnych, nawilżaczy i ekstraktów, więc jedynym minusem jest to, że mogą uczulać.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:34   #2399
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witam wszystkich cieplutko
Idę nadrabiać

Edit:
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Nadzieję zawsze trzeba mieć
I Cię nie zawiodła

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
nono. najbardziej powalila mnie natalia lesz. myslalam, ze sie zsikam ze smiechu przed telewizorem. polski cyrk w tej pierwszej czesci [dalej w sumie nie lepiej, a przynajmniej nie duzo lepiej]. z polakow i tak wybrali najlepszego, mial swoj klimat. ale oh laura mnie powalila... lubie takie piosenki czasem, a ten glos... ciesze sie, ze wygrala!
Całość mnie przeraziła, poziom wykonawców, poziom prowadzącej, opinie jurorów, niczym, wyjęte z idola...Żenada...

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Iza, Marzenka- u mnie od jakiegoś czasu to samo, niewyjaśniona sytuacja z TŻ. Nie jesteśmy pokłóceni, ale takie niedomówienia są najgorsze :/
To może trzeba "domówić" kilka spraw

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
bry
Ja dzisiaj w końcu kupiłam sukienkę na wesele- ale co się nachodziłam to moje- wszystko z cekinami, falbankami, w oczo**bnych kolorach albo w formie bombki bleeeee
bry
To się pochwal najlepiej na sobie
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:45   #2400
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
bry
Ja dzisiaj w końcu kupiłam sukienkę na wesele- ale co się nachodziłam to moje- wszystko z cekinami, falbankami, w oczo**bnych kolorach albo w formie bombki bleeeee

Kasia, no... pokaż nam to różowe, cekinowe cudo


Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Witam

Ale mialam ciezki weekend

Biore sie teraz za szukanie pracy, bo nie wiadomo co z tamta... Poza tym nie chce z ciapkami pracowac...

A odnosnie dyskusji o perfumach... Ja Coco M uwielbiam! I choc nie lubie pachniec jak wiekszosc kobiet, to jak tylko uzbieram kase sa nastepne w kolejce do kupienia, chociaz jakies 15 ml. Poza tym zadna z moich kolezanek, znajomych itp ich nie uzywa, wiec nie jest jeszcze tak zle Tzowi podoba sie Hypnose, Alien Luminescence bardzo mu sie podobal i I love love Zupelnie inne gusta mamy, co prawda lubie w/w perfumy ale nie powalaja

No i w przyszly weekend prawdopodobnie znowu jade nad morze A co... bilet kosztuje 25 funtow, mieszkanie za free, jedzenie na 2 dni to z domu mozna wziasc... Takze poki mam okazje to ja wykorzystam. Zdjec zadnych nie mam, ale nagralam filmik, jak da rade to wrzuce wam zebyscie obejrzaly.


Milego dnia

Czekamy na filmik. Ja zazdroszczę wypadu nad Morze




Zerwaliśmy z TŻ. Nawet nie mam siły się żalić, swoje wypłakałam. Jak to się mówi? Co nie zabije, to wzmocni
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.