Wystarczająco Dobre Panie Domu - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-14, 08:20   #4231
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Wczoraj wrócił TŻ i zrobił pizzę, na telewizorze puścił włoskie piosenki miłosne i rozstawił świeczuszki Wyszło naprawdę świetnie Ogólnie bawiliśmy się też nowym aparatem i nagraliśmy wieczorem pozytywy dnia, chciałabym codziennie coś takiego nagrywać bo w każdym dniu nalezy szukać czegoś dobrego
Od dziś czytam nową książkę bo starą dokończyłam. Nowa nazywa się "Piękny dzień" i opowiada historię toczącą się wokół przygotowań do ślubu. Takie lekkie książki są dla mnie najlepsze bo czytam codziennie 2x20 minut w tramwaju do pracy.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:28   #4232
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
U mnie na chwilę obecna jest plan sprzątania, i przed każdym tygodniem jadłospis, lista zadań.
O kurcze. . . . To się nazywa organizacja. . .Nigdy nie przyszło mi do głowy planować sprzątanie, a ni jadłospis na cały tydzień. Czasem zdarza się, że zaplanuję 2 obiady pod rząd, ale to jest absolutny maks . Czasem też zdarza sie, że zostają mi jakieś resztki produktów po posiłkach, których nie mam jak wykorzystać. To wtedy staram się wymyślić coś właśnie z tymi produktami. Ale to się robi na bieżąco.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:28   #4233
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Ilsa fajny pomysł z tymi pozytywami ja kiedyś miałam plan żeby codziennie zapisywać w kalendarzu sobie jedną fajną rzecz z danego dnia, na zasadzie jednego krótkiego zdania by później móc sobie przeczytać i przypomnieć o tym co dobrego mnei spotkało np. w danym miesiącu, no ale oczywiście na planach się skończyło

a jeśli chodzi o czytanie i to wkręciłam się ostatnio w książki Mariusza Szczygła o Czechach pisze bardzo ciekawie o naszych sąsiadach, śmieję się co chwilę z ich dystansu i podjeścia do życia aktualnie czytam jego "Zrób sobie raj" korzystając z tego, że dojeżdżam mpk do pracy bo koleżanka ma urlop
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:33   #4234
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu



jestem

u dentysty byłam, ściągnęła mi kamień i zrobiła fluoryzację. zajrzała do paszczy i mam dużo do robienia ale stwierdziła, że jak na osobę, ktora tak bardzo długo nie była, to i tak nie jest źle, bo niektórzy po takim czasie nie mają za bardzo już co leczyć i trzeba rwać muszę iść zrobić prześwietlenie, zobaczymy co z moimi 8 i jak wyglądają moje zęby w środku i trzeba lecieć z robieniem


a po rurce bolą mnie ręce, plecy i nogi
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:40   #4235
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość



[/COLOR]

A kombinujesz?

Mija Wam 5 lat od ślubu, czy od tego, kiedy zaczęliście się spotykać?

Powiedzmy od czasu kiedy 1 raz sie na żywo widzieliśmy bo wcześniej to wirtualnie kilka mies wiec liczymy odkąd do siebie zaczęliśmy latać. Zreszta zameszkalismy ze sobą jakies 2,5 mies po tym. Ślubu to nie planujemy jakoś szybko po 1 wiemy jakie sa koszty ( ja jestem rozwódka to juz to przerabiałam) a po 2 tu częściej widze ludzie żyją długo długo przed ślubem i najpierw raczej dzieci, dom itp . Nam sie jakoś specjalnie do ślubu tez nie spieszy bo akurat ( wg. Nas ) to wiele nie zmienia . Przyjdzie czas pewnie będzie i ślub ale obydwoje po ciężkich związkach i nie żebyśmy siebie nie byli pewni tylko niemamy tego parcia na ślub i jest dobrze jak jest.

Ah i raczej pisałam o tz- ie ze on cos kombinuje z niespodzianka a nie ja.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:43   #4236
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Terha myślałam, że już teraz nie robią telefonów bez aparatu a jeśli chodzi o tego smsa to może chodzi o polskie znaki? może masz gdzieś włączoną taką opcję i wtedy każdy polski znak typu ó, ż kradnie po kilka znaków zamiast jednego
No pewnie nie robią... Mój leży w szufladzie i czeka na lepsze czasy . Nie chciałam go porzucać , ale mój Tż miał jeden telefon w nadmiarze i mnie przekonał do takiego bardziej nowoczesnego - kolorowego z aparatem. Ale oczywiście tamten po kilku latach się zepsuł (padł mu ekran) i z chęcią wróciłam do swojego ukochanego staruszka . A potem z kolei tato oddawał, to też przygarnęłam bo szkoda było go wyrzucić. Ogólnie gadżety elektroniczne nie mają dla mnie znaczenia i krzywo patrzę na osoby, które wyciągają np. swój nowy telefon i mówią: "Patrz!! jaki super! ma ..... i jeszcze to!!" Ja wolę się pochwalić piękną torebką, czy biżuterią. Ale to też nie na zasadzie takiego chamskiego chwalenia się. Po prostu jak ktoś zauważy i skomplementuje to jest mi wtedy miło .

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
ktoś tu słabo czyta wątek
....M o ż e ?? Nie przypominam sobie tego tematu odkąd do Was dołączyłam, a całego (przyznaję się bez ) nie czytałam
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:44   #4237
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
u dentysty byłam, ściągnęła mi kamień i zrobiła fluoryzację. zajrzała do paszczy i mam dużo do robienia ale stwierdziła, że jak na osobę, ktora tak bardzo długo nie była, to i tak nie jest źle, bo niektórzy po takim czasie nie mają za bardzo już co leczyć i trzeba rwać muszę iść zrobić prześwietlenie, zobaczymy co z moimi 8 i jak wyglądają moje zęby w środku i trzeba lecieć z robieniem
U mnie było podobnie.
Nawet kanałów żadnych nie miałam - powiedziałam, że niektórzy po prostu nie mają do tego tendencji i musiałabym chyba z 20 lat nie leczy żeby mi się popsuły.


Witam się kawką i śniadaniem (mozzarella z pomidorem i świeżym pesto ).

Od rana mi gostek z naszej administracji ciśnienie podniósł. Umawialiśmy się z nim w poniedziałek, że zależy nam na spotkaniu w ty tygodniu bo mamy urlopy i możemy wtedy wiecej załatwić urzędowo. Trzy dni nie mógł absolutnie i umówił się na dzisiaj rano, po czym godzinę po tym jak miał przyjść pisze esemesa (sic!) czy moze przyjść w sobote. Nooo.. to sobie załatwiliśmy w tym tygodniu!


Pogoda się rypła chociaż.. dla nas jak tak działamy codziennie, TŻ się szarpie to lepiej jak jest tak chłodno.


Kawkę dopijam i czekam na moją Mamę - powinna być niedługo i będziemy robić porządki w naszej spiżarce.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2014-08-14 o 08:47
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 08:49   #4238
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Ślubu to nie planujemy jakoś szybko po 1 wiemy jakie sa koszty ( ja jestem rozwódka to juz to przerabiałam) a po 2 tu częściej widze ludzie żyją długo długo przed ślubem i najpierw raczej dzieci, dom itp . Nam sie jakoś specjalnie do ślubu tez nie spieszy bo akurat ( wg. Nas ) to wiele nie zmienia
Mój Tż też uważa, że instytucja ślubu jest przereklamowana. Ja niestety tak nie myślę . My jesteśmy już ze sobą 6,5 roku, a o ślubie i dzieciach ani widu ani słychu

A z tym kombinowaniem, to rzeczywiście coś źle zrozumiałam. A Ty nic nie planujesz? Ja swojemu na 5 rocznicę kupiłam wielki flakon markowych perfum. Było mu później głupio, że sam nie kupił mi nawet jednej łysej różyczki.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2014-08-14 o 08:51
Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:53   #4239
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
U mnie było podobnie.
Nawet kanałów żadnych nie miałam - powiedziałam, że niektórzy po prostu nie mają do tego tendencji i musiałabym chyba z 20 lat nie leczy żeby mi się popsuły.
u mnie się okaże po prześwietleniu czy jakieś kanałówki będą. mam nadzieję, że nie
Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Mój Tż też uważa, że instytucja ślubu jest przereklamowana. Ja niestety tak nie myślę . My jesteśmy już ze sobą 6,5 roku, a o ślubie i dzieciach ani widu ani słychu

A z tym kombinowaniem, to rzeczywiście coś źle zrozumiałam. A Ty nic nie planujesz? Ja swojemu na 5 rocznicę kupiłam wielki flakon markowych perfum. Było mu później głupio, że sam nie kupił mi nawet jednej łysej różyczki.
kurcze,moj też jakiś taki niechętny raczej, chociaż mam nadzieję, że mu sięodmieni z hajtaniem i dziećmi. tyle, że my jesteśmy ze sobą 2,5 roku, więc jeszcze nie ma jakiegoś parcia wielkiego
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 09:07   #4240
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Ja też . Używam kalendarzy odkąd poszłam na studia i jakoś teraz nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Aż dziw bierze, że kiedyś go nie potrzebowałam. Ale kiedyś nie pracowałam w kilku miejscach jednocześnie, więc na pewno łatwiej było mi wszystko ogarnąć.
ja zaczęłam w liceum, bo nie lubiłam sytuacji w stylu zorientowanie się wieczorem, że następnego dnia sprawdzian, a jak miałam to zapisane w jakimś zeszycie to mi ginęło.
Co do pracy później też miałam dość specyficzną i znów kalendarz był niezbędny. A mam zamiar do tej pracy wrócić to tym bardziej się przyda.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Anoula dzięki! ja bardzo lubię całą stronę tej Edyty Zając, mądrze babka pisze, polecam chociażby ten post: http://www.edytazajac.pl/2014/08/suk...wej-osoby.html
motywująco, ja ją ws sumie znalazłam dzieki dziewczynom z innego wątku w temacie tego organizera, później zaczęłam czytac dalej i faktycznie ciekawie

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Też sobie tego nie wyobrażam. W ogóle nie lubię mojego smartfona. Używam go prawie wyłącznie do dzwonienia, a jak już mam pisać smsa, to mnie szlag trafia (zwłaszcza, że 1 sms zawiera tylko 60 znaków - nie mam pojęcia o co w tym chodzi). Dostałam go od taty, jak wymieniał swój telefon. Ja mam jeden swój model do którego wracam w przyjemnością - zwykły, czarno- biały, bez możliwości robienia zdjęć. Bardzo go lubię. Żałuję trochę, że nie ma w nim aparatu, ale wnioskując ile do tej pory zrobiłam zdjęć obecnym telefonem (czyt. ZERO) to chyba nie jest ten gadzet mi potrzebny (a żeby nie było, mam ten telefon już z pół roku).
ja sobie nie wyobrażam nie mieć smartphona. Teraz jak mam dziecko to często nie ma czasu na komputer a przeglądam niektóre rzeczy właśnie tam. No i ja robię sporo zdjęć, bardzo lubię zdjęcia w stylu "dziwy i ciekawostki ulicy" a nie będę cały czas nosić dużego aparatu. Kręcę też filmiki z córka w roli głównej. Ale wiadomo kiedyś się człowiek potrafił bez tego obyć i też było ok

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
O kurcze. . . . To się nazywa organizacja. . .Nigdy nie przyszło mi do głowy planować sprzątanie, a ni jadłospis na cały tydzień. Czasem zdarza się, że zaplanuję 2 obiady pod rząd, ale to jest absolutny maks . Czasem też zdarza sie, że zostają mi jakieś resztki produktów po posiłkach, których nie mam jak wykorzystać. To wtedy staram się wymyślić coś właśnie z tymi produktami. Ale to się robi na bieżąco.
ja do tej pory np jadłospisu też nie planowałam, porządki planowała mama. Teraz ja chcę sobie pomóc w organizacji życia domowego. Jeśli o te jadłospisy chodzi to potrzebuję głównie do tego, żeby stworzyć dobrą listę zakupów. Bo zdarza mi się: zrobiłabym to, ale nie mam jakiegoś składnika. Wyjście do sklepu = wyprawa z dzieckiem, bo teraz przez większość tygodnia jesteśmy same.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Wczoraj wrócił TŻ i zrobił pizzę, na telewizorze puścił włoskie piosenki miłosne i rozstawił świeczuszki Wyszło naprawdę świetnie Ogólnie bawiliśmy się też nowym aparatem i nagraliśmy wieczorem pozytywy dnia, chciałabym codziennie coś takiego nagrywać bo w każdym dniu nalezy szukać czegoś dobrego
Od dziś czytam nową książkę bo starą dokończyłam. Nowa nazywa się "Piękny dzień" i opowiada historię toczącą się wokół przygotowań do ślubu. Takie lekkie książki są dla mnie najlepsze bo czytam codziennie 2x20 minut w tramwaju do pracy.
bardzo fajny pomysł pozytywnie obyś w tym wytrwała będzie super pamiątka
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 09:22   #4241
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Ogólnie gadżety elektroniczne nie mają dla mnie znaczenia i krzywo patrzę na osoby, które wyciągają np. swój nowy telefon i mówią: "Patrz!! jaki super! ma ..... i jeszcze to!!" Ja wolę się pochwalić piękną torebką, czy biżuterią. Ale to też nie na zasadzie takiego chamskiego chwalenia się. Po prostu jak ktoś zauważy i skomplementuje to jest mi wtedy miło
ja mam tak samo, nie chcę za żadne skarby mieć telefonu dotykowego bo miałam taki raz i to była dla mnie masakra mi telefon służy do rozmawiania, wysyłania smsów i sprawdzenia czegoś w internecie,nie wiem np. o której mam tramwaj ale akurat aparat w telefonie mi potrzebny bo często uwieczniam jakieś fajne chwile, np. występy naszego kota którego nie jestem w stanie złapać na normalny aparat bo nim go uruchomie to on już zdąży przestać robić coś fajnego

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość

Witam się kawką i śniadaniem (mozzarella z pomidorem i świeżym pesto ).


u nas będą dziś na obiad bruschetty z masełkiem czosnkowym, mozarellą, malinowymi pomidorami i tym pesto właśnie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 09:23   #4242
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość

Dzięki . A tak z ciekawości? Co sprawiło, że "wywiało Cię" do Australii? Ludzie zwykle szukają miejsca dla siebie trochę bliżej ojczystego kraju . Znam jedną parę która tam mieszka. Poznali się w Sydney właśnie na studiach - od Polak, ona Polka. I tak już zostało .
Moj chlop mnie zaciagnal za wlosy Jest Australijczykiem, poznalismy sie w Londynie. Hehehe, faktycznie niezle Ci umknelo (kashmirka) Ale Ty chyba w watku jestes nie od poczatku, wiec umknelo gdzies w gaszczu wiadomosci

Ja do taj pory nie mam smartfona I wcale mi sie nie spieszy. Bo moj telefon MUSI byc wytrzymaly, a patrzac na smartfony TZ (super nowe niby najlepsze modele) to az lapie sie za glowe. Psuja sie na potege, zawieszaja... i w sumie wiecej tych minusow niz plusow.

kashmirka - moja mama prowadzi od dawien dawna swoj dziennik wydatkow itp. W zwyklym 'ksiazkowym' kalendarzu A5, nic specjalnego. Takim w ktorym 1 kartka to np 3 dni. Mama zapisuje caly mieisac na 2 stronach, wszystkie wydatki, przychody, wazne wydarzenia (ktos sie urodzil, ktos sie ozenil, takie male dopisku tu i owdzie) Zapisala juz kilka, kiedys usiadlysmy z siostra i przegladalysmy - super sprawa!

Np czerwiec 1992 - Marcie wypadl 1 zab
listopad 1997 - buty dla dziewczyn - XXX zl
maj 1995 - wesele X i Y do koperty dalismy XXXzl

Fajne, bo mozna zobaczyc jak ceny sie zmienily, co kiedys kupowalismy (kiedy jogurt i sok pomaranczowy byly rarytasem...) Na pewno zachowam te dzienniki na pamiatke.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 09:27   #4243
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Mój Tż też uważa, że instytucja ślubu jest przereklamowana. Ja niestety tak nie myślę . My jesteśmy już ze sobą 6,5 roku, a o ślubie i dzieciach ani widu ani słychu
to może trzeba by z nim pogadać? to są jednak dość istotne kwestie dla związku, a jak się po prostu czeka to można się czasem nie doczekać

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
kashmirka - moja mama prowadzi od dawien dawna swoj dziennik wydatkow itp. W zwyklym 'ksiazkowym' kalendarzu A5, nic specjalnego. Takim w ktorym 1 kartka to np 3 dni. Mama zapisuje caly mieisac na 2 stronach, wszystkie wydatki, przychody, wazne wydarzenia (ktos sie urodzil, ktos sie ozenil, takie male dopisku tu i owdzie) Zapisala juz kilka, kiedys usiadlysmy z siostra i przegladalysmy - super sprawa!

Np czerwiec 1992 - Marcie wypadl 1 zab
listopad 1997 - buty dla dziewczyn - XXX zl
maj 1995 - wesele X i Y do koperty dalismy XXXzl

Fajne, bo mozna zobaczyc jak ceny sie zmienily, co kiedys kupowalismy (kiedy jogurt i sok pomaranczowy byly rarytasem...) Na pewno zachowam te dzienniki na pamiatke.
super kurde może jednak się zdecyduję i zacznę zapisywać więcej rzeczy
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:09   #4244
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
a jeśli chodzi o czytanie i to wkręciłam się ostatnio w książki Mariusza Szczygła o Czechach pisze bardzo ciekawie o naszych sąsiadach, śmieję się co chwilę z ich dystansu i podjeścia do życia aktualnie czytam jego "Zrób sobie raj" korzystając z tego, że dojeżdżam mpk do pracy bo koleżanka ma urlop
A normalnie jeździcie razem i Cię zagaduje ?

Rozwalił się Outlook w pracy więc chyba będę mieć wolną resztę dnia

Dziewczyny zaręczyny to połowa sukcesu U nas mijał od nich rok i nic nie ruszało bo nie moglismy zdecydować czy robimy wesele czy obiad. W końcu się wściekłam, zrobiłam mojemu opiernicz i wszystko było załatwione w 3 dni Trzeba czasem chłopu przypomnieć że mu zależy i że nasza obecność nie jest mu dana do końca życia niezależnie czy się stara czy nie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2014-08-14 o 10:11
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:11   #4245
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

W zyciu nie nadaze za wami :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:16   #4246
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
A normalnie jeździcie razem i Cię zagaduje ?
haha chwilę mi zajęło zanim się pokapowałam, że pytasz o koleżankę a nie o Mariusza Szczygła jak ja bym chciała żeby on jeździł ze mną mpk i mnie zagadywał

a z koleżanką mamy zawsze sobie dużo do powiedzenia, pracujemy w innych działach więc głównie gadamy w drodze do i z pracy z resztą jakoś sobie tego nie wyobrażam, że wsiadam do niej do auta, wyjmuję książkę i czytam bez słowa
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:30   #4247
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
haha chwilę mi zajęło zanim się pokapowałam, że pytasz o koleżankę a nie o Mariusza Szczygła jak ja bym chciała żeby on jeździł ze mną mpk i mnie zagadywał

a z koleżanką mamy zawsze sobie dużo do powiedzenia, pracujemy w innych działach więc głównie gadamy w drodze do i z pracy z resztą jakoś sobie tego nie wyobrażam, że wsiadam do niej do auta, wyjmuję książkę i czytam bez słowa
Jakoś nie skojarzyłam że zwykle dojeżdżasz autem
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:34   #4248
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
a po rurce bolą mnie ręce, plecy i nogi
ale jestem udana nie skojarzyłam że mówisz o pole dance tylko myślałam, że Cię od rurki u dentysty (takiej do odsysania śliny) wszystko tak boli i myślę sobie what the f*ck?

no a mam znajomą, która chodzi też na takie zajęcia z tańca na rurze i mówi, że to bardzo angażujący mięśnie wysiłek i niestety łatwo tam i o siniaki i o kontuzje
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:35   #4249
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
U mnie było podobnie.
Nawet kanałów żadnych nie miałam - powiedziałam, że niektórzy po prostu nie mają do tego tendencji i musiałabym chyba z 20 lat nie leczy żeby mi się popsuły.

Witam się kawką i śniadaniem (mozzarella z pomidorem i świeżym pesto ).

Od rana mi gostek z naszej administracji ciśnienie podniósł. Umawialiśmy się z nim w poniedziałek, że zależy nam na spotkaniu w ty tygodniu bo mamy urlopy i możemy wtedy wiecej załatwić urzędowo. Trzy dni nie mógł absolutnie i umówił się na dzisiaj rano, po czym godzinę po tym jak miał przyjść pisze esemesa (sic!) czy moze przyjść w sobote. Nooo.. to sobie załatwiliśmy w tym tygodniu!


Pogoda się rypła chociaż.. dla nas jak tak działamy codziennie, TŻ się szarpie to lepiej jak jest tak chłodno.


Kawkę dopijam i czekam na moją Mamę - powinna być niedługo i będziemy robić porządki w naszej spiżarce.
Ależ pyszne śniadanie, ależ zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
ja mam tak samo, nie chcę za żadne skarby mieć telefonu dotykowego bo miałam taki raz i to była dla mnie masakra mi telefon służy do rozmawiania, wysyłania smsów i sprawdzenia czegoś w internecie,nie wiem np. o której mam tramwaj ale akurat aparat w telefonie mi potrzebny bo często uwieczniam jakieś fajne chwile, np. występy naszego kota którego nie jestem w stanie złapać na normalny aparat bo nim go uruchomie to on już zdąży przestać robić coś fajnego

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------





u nas będą dziś na obiad bruschetty z masełkiem czosnkowym, mozarellą, malinowymi pomidorami i tym pesto właśnie
A ten obiad!!! Zmiłujcie się, bo się zaślinię
Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
ja zaczęłam w liceum, bo nie lubiłam sytuacji w stylu zorientowanie się wieczorem, że następnego dnia sprawdzian, a jak miałam to zapisane w jakimś zeszycie to mi ginęło.
Co do pracy później też miałam dość specyficzną i znów kalendarz był niezbędny. A mam zamiar do tej pracy wrócić to tym bardziej się przyda.

motywująco, ja ją ws sumie znalazłam dzieki dziewczynom z innego wątku w temacie tego organizera, później zaczęłam czytac dalej i faktycznie ciekawie

ja sobie nie wyobrażam nie mieć smartphona. Teraz jak mam dziecko to często nie ma czasu na komputer a przeglądam niektóre rzeczy właśnie tam. No i ja robię sporo zdjęć, bardzo lubię zdjęcia w stylu "dziwy i ciekawostki ulicy" a nie będę cały czas nosić dużego aparatu. Kręcę też filmiki z córka w roli głównej. Ale wiadomo kiedyś się człowiek potrafił bez tego obyć i też było ok

ja do tej pory np jadłospisu też nie planowałam, porządki planowała mama. Teraz ja chcę sobie pomóc w organizacji życia domowego. Jeśli o te jadłospisy chodzi to potrzebuję głównie do tego, żeby stworzyć dobrą listę zakupów. Bo zdarza mi się: zrobiłabym to, ale nie mam jakiegoś składnika. Wyjście do sklepu = wyprawa z dzieckiem, bo teraz przez większość tygodnia jesteśmy same.

bardzo fajny pomysł pozytywnie obyś w tym wytrwała będzie super pamiątka

A ja uwielbiam smartfony, podobnie jak Anoula ! Ogólnie jestem protechnologiczna i to bardzo, ale grunt, żeby znać w tym wszystkim umiar cały wiek nastoletni spędziłam przyklejona do monitora, grając w gry...ale dzięki tym grom poznałam mnóstwo ludzi, jeździłam na różne zloty i zjazdy, pisałam listy do koleżanek poznanych w internecie... teraz muszę gonić TŻta, bo ma takie same zapędy jak ja - nowa gra i tydzień z życia wyjęty kiedyś mieliśmy taką zasadę, że o 21 wyłączaliśmy wszystkie urządzenia w stylu komputery, telefony. Fajne to było

http://designyourlife.pl/misz-masz/o...-wydrukowania/
Tu jest fajny kalendarz, już kiedyś wrzucałam. Jako appkę do tworzenia list zadaniowych polecam Remember The Milk
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 10:39   #4250
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Hej, ale wam idzie pisanie od rana

ja ogarnęłam już kurze, umyłam okna, a rosół się gotuje

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

ale świetne te organizery
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:42   #4251
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
ale jestem udana nie skojarzyłam że mówisz o pole dance tylko myślałam, że Cię od rurki u dentysty (takiej do odsysania śliny) wszystko tak boli i myślę sobie what the f*ck?

no a mam znajomą, która chodzi też na takie zajęcia z tańca na rurze i mówi, że to bardzo angażujący mięśnie wysiłek i niestety łatwo tam i o siniaki i o kontuzje
siniaki już mam obstawiam, że te, które nie zdążyły zejść przez tydzień będą teraz jeszcze większe po wczorajszych zajęciach

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

organizery fajne, ale ja takich rzeczy w ogóle nie używam nie mam tam co zapisywać mam 1 kalendarz, to wpisuję tam co robię z włosami
a jak mam klientki, to wpisuję je do kalendarza w tablecie i jakoś mi tak wygodniej, klikam 2 razy i wszystko już wiem co i jak
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:49   #4252
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość

kurcze,moj też jakiś taki niechętny raczej, chociaż mam nadzieję, że mu sięodmieni z hajtaniem i dziećmi. tyle, że my jesteśmy ze sobą 2,5 roku, więc jeszcze nie ma jakiegoś parcia wielkiego
Jest szansa. Od mojego Tżta po 1,5 roku bycia ze sobą usłyszałam, że nie wyobraża sobie ślubu, posiadania dzieci, ani wspólnego mieszkania, bo kawalerka to za mało dla dwóch osób (mimo, ze po miesiącu bycia razem sam mi zaproponował wspólne mieszkanie, ale się wtedy nie zgodziłam). Po kolejnych 4 latach sam zaproponował, żebym się jednak do niego wprowadziła. Pół roku temu wyrwało mu się, że moglibyśmy pomyśleć o zalegalizowaniu naszego związku, tylko że jak się później okazało, on miał na myśli w ciągu kilku lat, a ja miałam nadzieję, że to szybciej pójdzie. Więc na razie czekam aż się zbierze. Odnośnie dzieci też coś zaczyna przebąkiwać, ale na razie nie pcha się w ten grząski teren.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
ja do tej pory np jadłospisu też nie planowałam, porządki planowała mama. Teraz ja chcę sobie pomóc w organizacji życia domowego. Jeśli o te jadłospisy chodzi to potrzebuję głównie do tego, żeby stworzyć dobrą listę zakupów. Bo zdarza mi się: zrobiłabym to, ale nie mam jakiegoś składnika. Wyjście do sklepu = wyprawa z dzieckiem, bo teraz przez większość tygodnia jesteśmy same.
No tak.... to lepiej raz a dobrze
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:49   #4253
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

ja mam kalendarz też tylko ale ledwo tam coś wpisuje, ale i tak mi się podoba
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:50   #4254
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Jest szansa. Od mojego Tżta po 1,5 roku bycia ze sobą usłyszałam, że nie wyobraża sobie ślubu, posiadania dzieci, ani wspólnego mieszkania, bo kawalerka to za mało dla dwóch osób (mimo, ze po miesiącu bycia razem sam mi zaproponował wspólne mieszkanie, ale się wtedy nie zgodziłam). Po kolejnych 4 latach sam zaproponował, żebym się jednak do niego wprowadziła. Pół roku temu wyrwało mu się, że moglibyśmy pomyśleć o zalegalizowaniu naszego związku, tylko że jak się później okazało, on miał na myśli w ciągu kilku lat, a ja miałam nadzieję, że to szybciej pójdzie. Więc na razie czekam aż się zbierze. Odnośnie dzieci też coś zaczyna przebąkiwać, ale na razie nie pcha się w ten grząski teren.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



No tak.... to lepiej raz a dobrze
a może sama zainicjuj temat skoro Ci na tym zależy?
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:52   #4255
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

no ja do kalendarza wpisuję póki co wydatki na dany miesiąc żeby wiedzieć jak budżet zaplanować więc mi się ten kalendarz nie kojarzy zbyt dobrze
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:53   #4256
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Moj chlop mnie zaciagnal za wlosy Jest Australijczykiem, poznalismy sie w Londynie. Hehehe, faktycznie niezle Ci umknelo (kashmirka) Ale Ty chyba w watku jestes nie od poczatku, wiec umknelo gdzies w gaszczu wiadomosci
I otóż to . Dzięki za wyjaśnienie .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:55   #4257
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Jest szansa. Od mojego Tżta po 1,5 roku bycia ze sobą usłyszałam, że nie wyobraża sobie ślubu, posiadania dzieci, ani wspólnego mieszkania, bo kawalerka to za mało dla dwóch osób (mimo, ze po miesiącu bycia razem sam mi zaproponował wspólne mieszkanie, ale się wtedy nie zgodziłam). Po kolejnych 4 latach sam zaproponował, żebym się jednak do niego wprowadziła. Pół roku temu wyrwało mu się, że moglibyśmy pomyśleć o zalegalizowaniu naszego związku, tylko że jak się później okazało, on miał na myśli w ciągu kilku lat, a ja miałam nadzieję, że to szybciej pójdzie. Więc na razie czekam aż się zbierze. Odnośnie dzieci też coś zaczyna przebąkiwać, ale na razie nie pcha się w ten grząski teren.
oj to nie ciekawie..

co do kawalerki moja siostra mieszkała w kawalerce z mężem, i córką i była już w ciązy a jak mały się urodził to mieszkali w 4 osoby..

więc jak się chce to się da
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:57   #4258
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
ja do tej pory np jadłospisu też nie planowałam, porządki planowała mama. Teraz ja chcę sobie pomóc w organizacji życia domowego. Jeśli o te jadłospisy chodzi to potrzebuję głównie do tego, żeby stworzyć dobrą listę zakupów. Bo zdarza mi się: zrobiłabym to, ale nie mam jakiegoś składnika. Wyjście do sklepu = wyprawa z dzieckiem, bo teraz przez większość tygodnia jesteśmy same.

bardzo fajny pomysł pozytywnie obyś w tym wytrwała będzie super pamiątka
Możesz czasem się podzielić takim jadłospisem na cały tydzień. Ja właśnie robię listę zakupów. Ja staram się planować obiady, ale nie zawsze wychodzi.
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:58   #4259
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
to może trzeba by z nim pogadać? to są jednak dość istotne kwestie dla związku, a jak się po prostu czeka to można się czasem nie doczekać
Wyjaśniłam co nieco w powyższym poście. Czasem rozmawiamy na te tematy i widzę, że przez te 6,5 roku bardzo się zmienił (in plus oczywiście), ale ja wolałabym żeby to tak troszkę szybciej się na przód posuwało. Zwłaszcza, że wiecznie nie będę młoda. Chciałabym dzieci urodzić maksymalnie przed ukończeniem 35 roku życia, bo później to wiele słyszy się na temat ryzyka... Wiem, że to nie reguła, ale zawsze to większy strach.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 11:00   #4260
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ---------

super kurde może jednak się zdecyduję i zacznę zapisywać więcej rzeczy
Ja zapisywałam w kalendarzu wydatki typu ciuchy czy kosmetyk, by nie przeginać. Może wrócę do tego, jak będę mieć kalendarz, przez ostatnie dwa lata nic nie pisałam.
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 09:13:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.