Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 17:05   #2971
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
To dawaj nowe foto Będziesz moją inspiracją Czeko przypomnisz mi jakie miałaś spadki po 30 day shred? Bo muszę coś zacząć ćwiczyć i nie wiem co, rozważam jillian albo turbo jam



JESZCZE nie Ale mam w domu więc jutro zacznę



Mi po jantarze szybciej włosy rosły, ale nieraz mi się nie chciało wcierać bo miałam lenia, innym razem zapomniałam, i tak sobie leży w szafce..



Uff, w końcu jakieś pozytywne wieści. Buziaki dla Was dziewczyny, trzymajcie się i dużo zdrówka dla małej!

Pokazuj włosy



Zamorduję, mam właśnie kasę do wydania, miałam zamawiać lioele i baskinkę a Ty mi mieszasz w głowie

I czemu wstyd, ja mam 20lat i też mam ciemno przed oczami przy pobieraniu

Jak dla mnie te body wygrywają: http://allegro.pl/modne-body-skorzan...929355239.html
Miło mi kochana Zdjęcie wrzuce za jakiś czas bo teraz nie ma sensu robić, ale nie moge sie juz doczekac powrotu na siłownie

Co do spadków po shredzie to nie pamietam szczerze mówiąc, wiem że wpisywałam na jillianowym wątku. Pomiary zawsze zapisuje jak robie ale to juz było tak dawno ze nie mam pojecia ktore spadki są po shredzie. Ale pamiętam że z talii mi spadło 4 cm


Decyzja podjęta i staniki odsyłam. Mają za wąskie i zbyt zamknięte miski a u mnie biust sie zaczyna dość wysoko i do dupy w takim kroju

Wogóle powiem wam ze jestem zachwycona kolorem włosów po kolestonach
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:09   #2972
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kochana, od razu go walnij do lodówki. On jest wybitnie nietrwały. Najlepiej kupować od zielarzy, z lodówki, jełczeje szybko.

Ciekawe co powiesz na smak i zapach Chyba wolę już pić tran, ale trzymam kciuki

Jeszcze bardziej jestem ciekawa jak się sprawdzi na Twoich włosach. Ja jestem mega zakochana w kokosowym, po prostu szał. Podgrzewam sobie porcję w kominku zapachowym i raz dwa mam nałożone, sama przyjemność w porówaniu do innych olejów Nawet zmywa się łatwo: robi gładziocha, nawilża i nabłyszcza. Szkoda tylko, że nie jest w cenie rzepakowego

Nie namawiam do kupowania, ale jakbyś kiedyś szukała zdrowszego tłuszczu niż typowe oleje roślinne to polecam kupić kokosa. Cudownie się na nim smaży, potrawy nie nasiąkają, nie mają takiego niefajnego posmaku jak czasem po rzepakowym. Do kanapek zamiast masła też pyszny Mówi się, że kokosowy to najzdrowszy tluszcz ( zaraz po maśle)
Już jest w lodówce
Połowe babci odleje,bo wiem,że nie zużyje całego i bedzie sie marnował
Jutro pójdę biegać,to spróbuje go na włosy nałożyć i zobaczę jakie będą tego efekty

Czytałam gdzieś,że powinien mieć zapach i posmak orzechów,ale czuję,że mogę się przeliczyć

Kokosowy olej Ci służy
Aż dziwne,bo z teorii nasze włosy powinny reagować puchem na kokosa,ale widzisz,nie można sie trzymać jednej teorii

Do smażenia to ja raczej używam zwykłego oleju tego Wielkopolskiego z 5% oliwy z oliwek,jak na moje gotowanie ( i jego częstotliwość) to na prawdę mi to wystarcza

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wychodzę z tego samego założenia Wiem, że jest ciężko jeśli np. nigdy się nie miało włosów za pas i jest to wielkie marzenie, ale włosy są dla nas, a nie my dla nich Ja wolę systematycznie podcinać i czekać aż odrosną mi lepsze włosy niż chować w kucyk non stop, bo robią mi się kołtuny Dziś w autobusie widziałam dziewczynę z włosami za tyłek, Henrietta pewnie by się zachwyciła, mimo, że końce były mizerne i liche

Jeżeli mierzysz tak jak ja (przy ścianie od poziomu wzrostu do końców) to mam identyczną długość Podcięłam niedawno z 2 cm
Heri
Mi sie zbijały na końcach,więc się wnerwiłam i ciachełam,ale komplenie bez jakichś zbędnych emocji temu towarzyszących
Chyba już za mną etap "długie za wszelką cenę"
Mi mierzył Tż,jak stałam prosto,od czubka głowy do końca i wyszło właśnie 52,ale włosy nie były proste tylko trochę pofalowane więc to tez inaczej

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kupiłam też popielaty mix ton Londy na następne farbowanie Kolestonami
a to sie do mieszanki farb dodaje?
Ja to sie kompletnie na tych mixtonach nie znam

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dove wiem, że to Twój pewniak, a jak oceniasz dwa pozostałe?
Do tego Dove to już jakoś też tak mniejszym sentymentem podchodzę
Schauma jest bardzo fajna,tylko wiadomo nie ma uczucia domycia włosów,czasem po umyciu nią,mam ochotę umyć jeszcze raz

Yves Rocher fajny,tylko zapach mnie osłabia
mam wrażenie,że włosy są krócej świeże po nim.

Teraz przetestuję tego Hipp'a,i jak będzie lipa to wracam do J&J lawendowego,bo to jest mój HIT
Jeszcze mam ochotę na Twoją Ziaję Ceramidową

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja dziś wypatrzyłam w Kaufie promocję na Timotei i przygarnęłam Pure bez odżywki, pamiętam, że Czekoladowo chwaliła
Szampon Timotei=Łupież :kwany:
Mało tego,czasem jak umyłam włosy wieczorem, to kładąc sie już głową na poduszkę,miałam takie uczucie pieczenia skalpu
Nie wiem jak o wytłumaczyć

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
A jak Isana? Ja wspominam ją źle, ale używałam jej jak miałam dużo gorsze włosy. Smierdziała proszkiem do prania, nie mogłam jej wydobyć a do tego robiła siano

Timotei z olejkami przez dwa użycia robił szał. Potem miałam matowe, dziwne włosy. Nie wiem dlaczego. Stawiam na oblepienie albo olej arganowy. Mam wrażenie, że zupełnie mi nie służą kosmetyki z arganem. Dwa użycia -super, potem mat i sztywne włosy. Od kosmetyków z arganem na razie trzymam sie z daleka....
Isany używam jak moim włosom już nic kompletnie nie pasuje,to wtedy za radą Bunny,robię im detoks i lecą na tej odzywce,później już wszystko ładnie przyjmują bez fochów

Ja z arganem chyba nic nie miałam...chyba...nie wiem...nie kojarzę

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
A jakby ktoś szukał tej nowej olejkowej serii Timotei to widziałam w Kauflandzie, więc pewnie pojawią się w innych sklepach
i w Auchan

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Coś w tych Chantalach jest, ja swoją odżywkę też pod koniec meczyłam
ja ma jeszcze trochę i nie moge to zmęczyć

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ta Loreala do farbowanych jest fajna, ale jak jej użyję, to słyszę od faceta, że znowu umyłam włosy w proszku do prania i odsuwa się od mojej głowy. Dziwak
Z początku było ok, ale znowu mam myśli, że mi jednak matowi i wysusza włosy. Niby tego olejku mało, ale chyba się go pozbędę. Jak masz okazję kupić tanio, to warto sprobować, Twoje włosy chyba lubią olejki

Nie lubię raczej wcierać olejków w końce Wolę psikacze i dzis kupiłam sobie w promocji w Naturze psikacz Marionu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...aca-wlosy.html

Ma jedwab, ale mam nadzieję, ze mi nie zaszkodzi Grunt, że nie ma keratyny, po niej jest masakra na całego
Bo ta maska ma taki troche "proszkowy" zapaszek.
Ale to jest to,że moje włosy nie "łapia" ładnych zapachów z kosmetyków
Ale nie daj Boże,żebym koło masarni czy wędzarni przeszła,od razu moje włosy "chłonął" zapach kabaniny
Czy moje włosy lubia olejki?
Nie wiem, na prawdę.
Jakby mnie ktoś spytał czego moje włosy nie lubia to odpowiem: KERATYNY i to nie ma zmiłuj,w każdej postaci kończy sie dramatem

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Więcej włosowych zachcianek nie mam, a Ty masz jakąś włosową chciejlistę?
wiesz,że chyba nie
az sama jestem zdziwiona
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:09   #2973
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Miło mi kochana Zdjęcie wrzuce za jakiś czas bo teraz nie ma sensu robić, ale nie moge sie juz doczekac powrotu na siłownie

Co do spadków po shredzie to nie pamietam szczerze mówiąc, wiem że wpisywałam na jillianowym wątku. Pomiary zawsze zapisuje jak robie ale to juz było tak dawno ze nie mam pojecia ktore spadki są po shredzie. Ale pamiętam że z talii mi spadło 4 cm


Decyzja podjęta i staniki odsyłam. Mają za wąskie i zbyt zamknięte miski a u mnie biust sie zaczyna dość wysoko i do dupy w takim kroju

Wogóle powiem wam ze jestem zachwycona kolorem włosów po kolestonach
Kurczę, podziwiam Cię Ja jestem leń okropny, podziwiam efekty po ćwiczeniach, ale nadal niczego nie robię No może poza brzuszkami

A jaką mieszanką ostatnio robiłaś? Ja ostatnio machnęłam na mały odrost mieszankę 12/89 i 12/96 na wodzie 9%. Wyszło podobnie jasno jak przy 12%, więc chyba sobie ją daruję
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:13   #2974
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kurczę, podziwiam Cię Ja jestem leń okropny, podziwiam efekty po ćwiczeniach, ale nadal niczego nie robię No może poza brzuszkami

A jaką mieszanką ostatnio robiłaś? Ja ostatnio machnęłam na mały odrost mieszankę 12/89 i 12/96 na wodzie 9%. Wyszło podobnie jasno jak przy 12%, więc chyba sobie ją daruję
12/89 i 12/61
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:30   #2975
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Już jest w lodówce
Połowe babci odleje,bo wiem,że nie zużyje całego i bedzie sie marnował
Jutro pójdę biegać,to spróbuje go na włosy nałożyć i zobaczę jakie będą tego efekty


Czytałam gdzieś,że powinien mieć zapach i posmak orzechów,ale czuję,że mogę się przeliczyć
Dzielna dziewczyna, podziwiam biegających, ja jestem leń

Mi on pachnie dużo gorzej niestety

Cytat:
Kokosowy olej Ci służy
Aż dziwne,bo z teorii nasze włosy powinny reagować puchem na kokosa,ale widzisz,nie można sie trzymać jednej teorii
Dlatego walę już te włosowe teorie z blogów Nowych olejów już testować nie będę, ile to ja kasy już wydałam na te niby do zniszczonych, porowatych włosów

Cytat:
Do smażenia to ja raczej używam zwykłego oleju tego Wielkopolskiego z 5% oliwy z oliwek,jak na moje gotowanie ( i jego częstotliwość) to na prawdę mi to wystarcza
Ja nie jestem tłuszczofobem i lubię na tłusto jeść Tłuszcze mnie z tego co zaobserowałam nie tuczą, tuczą mnie masakrycznie słodycze, owoce i inne proste węgle

Cytat:
Heri
Mi sie zbijały na końcach,więc się wnerwiłam i ciachełam,ale komplenie bez jakichś zbędnych emocji temu towarzyszących
Chyba już za mną etap "długie za wszelką cenę"
Mi mierzył Tż,jak stałam prosto,od czubka głowy do końca i wyszło właśnie 52,ale włosy nie były proste tylko trochę pofalowane więc to tez inaczej
No i dobrze, że nie masz rozkmin "ojoj, kiedy będą do pasa" Zdrowy rozsądek zwyciężył Chyba dorastamy


Cytat:
a to sie do mieszanki farb dodaje?
Ja to sie kompletnie na tych mixtonach nie znam
Wszystko jest dokładnie w ulotce rozpisane Do superblondów niedużo się daje do mieszanki, z tego co już wyczytałam

Chciałam początkowo kupić kolestonowy, ale kosztował dyszkę więcej



Cytat:
Do tego Dove to już jakoś też tak mniejszym sentymentem podchodzę
Schauma jest bardzo fajna,tylko wiadomo nie ma uczucia domycia włosów,czasem po umyciu nią,mam ochotę umyć jeszcze raz

Yves Rocher fajny,tylko zapach mnie osłabia
mam wrażenie,że włosy są krócej świeże po nim.

Teraz przetestuję tego Hipp'a,i jak będzie lipa to wracam do J&J lawendowego,bo to jest mój HIT
Jeszcze mam ochotę na Twoją Ziaję Ceramidową
Chyba jednak warto się trzymać swoich pewniaków, nawet jeśli chęć testowania silna Ja swojej ziai ceramidowej nie zdradzę, bo to mój pewniak na kryzys włosowy, ale przy dłuższym użyciu oblepia i potrzebuję czegoś lekkiego.

Myślę, że dla Twoich włosów byłaby super, ale obawiam się, że ze skórą gorzej. To nie jest najdelikatniejszy szampon na świecie. Przy długim używaniu pod rząd czasem mnie coś zaswędzi, a Ty jesteś bardziej wrazliwa pod tym względem.


Cytat:
Szampon Timotei=Łupież :kwany:
Mało tego,czasem jak umyłam włosy wieczorem, to kładąc sie już głową na poduszkę,miałam takie uczucie pieczenia skalpu
Nie wiem jak o wytłumaczyć
Miałam tak po jednym, ale ten Pure ma trochę prostszy skład. Jak będzie kicha, to znajdę mu nowy dom, drogi nie był


Cytat:
Ja z arganem chyba nic nie miałam...chyba...nie wiem...nie kojarzę
Ja miałam Organique Antiage- kilka użyć szał, potem kicha.
Biovax olejki- kicha, najgorszy Biovax, a przetestowałam wszystkie prócz Latte i do farbowanych
Romantic maska z arganem- kiszka na dłuższą metę
Avon odżywka- kiszka
Timotei-pisałam
Joanna Argan- średnio
Gliss Kur- wymęczyłam w bólach odzywkę

Nic już więcej teraz mi do głowy nie przychodzi, ale były jeszcze inne. Arganowy reklamowali jako idealny olej dla każdego włosa. Nie testowałam czystego oleju, więc pewności nie mam

Identycznie mam z winogronowym, chyba nawet gorzej, bo dochodzi do tego puch i susza.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:30   #2976
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Bo ta maska ma taki troche "proszkowy" zapaszek.
Ale to jest to,że moje włosy nie "łapia" ładnych zapachów z kosmetyków
Ale nie daj Boże,żebym koło masarni czy wędzarni przeszła,od razu moje włosy "chłonął" zapach kabaniny
Czy moje włosy lubia olejki?
Nie wiem, na prawdę.
Jakby mnie ktoś spytał czego moje włosy nie lubia to odpowiem: KERATYNY i to nie ma zmiłuj,w każdej postaci kończy sie dramatem
U mnie z keratyną wcześniej nie było źle. Jak mialam włosy farbowane na ciemniejsze kolory, to potrafiłam sobie nalać keratyny hydrolizowanej z buteleczki na porcję szamponu czy maski. Efektów brak, więc olałam Kiedyś miałam fazę na Mazidła itp to potestowałam trochę

Jak sobie poniszczyłam wlosy blondami, to keratyna używana często stała się wrogiem nr 1. Wykończyłam keratynowe zapasy i nie kupię niczego, dopóki nie zetnę gorszych partii wlosów Dziś wyczaiłam w Biedroncę jedną odżywkę Nivea za 2,99, oczy mi się zaświeciły, ale jednak ją odłożyłam. Po co mi kolejny bubel


Cytat:
wiesz,że chyba nie
az sama jestem zdziwiona
Chyba nam obu powoli przechodzi szaleństwo Jakoś kupowanie odżywek mnie już nie kręci jak dawniej, nie ma już tego podniecenia w drogerii Cieszę się z tego, moje kosmetyki do wlosów wreszcie mieszczą się w koszyczku
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 18:33   #2977
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------


Kochana ja wiem ile mam pod a ile w
myslalam ze jakiś model konkretny polecisz, jakiś fajny

Chodzi mi ze masz iść pomierzyc , która konstrukcja biustonosza Tobie bedzie ładnie leżeć.

Tak jak pisałam wczesniej nie polece Ci modelu bo biustonosze w małych rozmiarach sa inaczej szyte niz te w większych .
Małe staniki maja pushupowac a duze zbierać z bokow i podnosić.

Ja nosze staniki brytyjskich firm - teraz uwielbiam Bravissimo model Alana w rozmiarze 34H . ( brytyjczyki maja inną rozmiarowke)

Duzo dziewczyn chwali Ewe Michalak -ja tez mam jedno cudo od Niej w rozm 75J.

Po prostu trzeba pomierzyć i dopasować odpowiednia konstrukcje dla swojego biustu.
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 18:39   #2978
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

co do moich wlosow- chyba jeszcze przyciemnie, ciemny braz Brasil od preference
i pokaze na dniach

i to nie jest tak,ze u nas ok- cora ma problem zdrowotny juz na reszte zycia, ale Paulinka7 mnie troche ppdniosla na duchu . Po prostu musze byc silna i juz tego nie zmienie.

TEZ KUPILAM DZIS LNIANY

Truskawkowa- zwracam sie z tym jako do obeznanej polecasz jakies suplementy dla ciezarnych i karmiacych? biore prenatal, ale nie czuje w ogole,ze biore jakies wit. Poza tym z innych suplementow nie wiem co bym mogla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 18:40   #2979
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wiesz, ta Seri to najdziwniejsza maska jaką miałam w życiu Wydajna diabelsko, bo ma taką dziwną konsystencję jakby galaretki, musu. Ona nie jest typowo regenerująca, raczej taka nawilżająca/do farbowanych. Mocno nabłyszcza, więc podejrzewam, że jest nieźle kwaśna.
Lekko się pieni, bo ma delikatny detergent, można nią spokojnie umyć włosy Z tego samego powodu nie radzę jej przetrzymywać, minutka pod prysznicem i jest super. Trzymać jej pod czepkiem bym raczej nie radziła, może podsuszyć.

Szkoda, że nie jesteście blondyny z mojego miasta, obdzieliłabym Was maską Seri, bo w życiu jej nie zużyję jak mi kracze Kylie Dobrze, że tania była chociaż

to jeśli masz jakieś puste pudełeczko to podeślij mi trochę ( ja Ci oczywiście oddam przelewem za pocztę) i prztestuje ją,a i Ty się odrobiny pozbędziesz
Oczywiście jeśli chcesz
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dorzuć kompleks wit B, polecam najbardziej ten z Polfy, jest najtańszy i ma najlepszy skład. No i nie ma wit B 12, która u mnie jest pryszczogenna

Dla mnie to najlepszy suplement na skórę i włosy, ostatnio znowu do niego wrócilam i widzę efekty. Biorę 2x dziennie. Zawsze zamawiam go na d o zie

Jakby któraś szukała lekkiego, nawilżającego kremu do cery zapychajacej się, to polecam serdecznie Alantandermoline krem lekki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tenolem-5.html

Poleciła go dziewczyna z YT, jestem nim zachwycona. Kazdy inny krem mnie zapycha niemiłosiernie, ten jest cudowny i niedrogi

Ma skład
Aqua, Panthenol and Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol and Polysorbate 60, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Octyldodekanol, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-8, Dimethicone, Allantoin, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Citric Acid.

Trojglicerydy mnie zawsze zapychaly, ale tu totalnie nic.
Juz sobie na paski zrzuciłam polecane przez Ciebie produkty
Kocham jak wpadasz na watek,zawsze nam przyniesiesz i podpowiesz jakieś dobre rzeczy

A tego kremu uzywasz na dzień czy na noc?
Pod makijaż i w okolice oczu sie chyba nie nadaje nie?

Te tabletki bierzesz 2x dziennie po jednej,tak?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
co do timotei tego arganowego zauważyłam dziwną rzecz za każdym razem gdy go użyję mam wrażenie , że mi przyciemnia włosy nie wiem czy to możliwe ,ale normalnie po 3 użyciach mam wyraźniej ciemniejszy kolor na końcach i po umyciu włosów w wannie piana jest normalnie beżowa teraz właśnie umyłam , a używałam go ostatnio 2 razy pod rząd i znów to samo po muciu( tydzień temu było to samo ) i wyraźnie widze , że włosy zjaśniały po umyciu i nałożeniu maski, a nie tego timotei
ale mówisz o tej odżywce co ją Bunny polecała
aż się boję teraz jej uzywac

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Strasznie dziwne Gdyby nie ta piana, to bym powiedziała, że olejki i silikony powlekają włos i kolor wydaje się ciemniejszy. Dokładnie jak z bazą pod cienie.

Dobrze chociaż, że efekt jest odwracalny. Odżywce przyciemniającej mi włosy bym nie darowała
ale co tam może przyciemniać

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dzielna dziewczyna, podziwiam biegających, ja jestem leń
ja lubie przekraczac swoje granice,daje mi to poczucie kontroli nad soba,swoim umysłem.Dla mnie jest to rodzaj "terapii",żeby nie zwariować
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dlatego walę już te włosowe teorie z blogów Nowych olejów już testować nie będę, ile to ja kasy już wydałam na te niby do zniszczonych, porowatych włosów
moje włosy jak mają focha to i złoto mogę na nie położyć i diamentami posypać i tak będą wyglądać jak kupa siana
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja nie jestem tłuszczofobem i lubię na tłusto jeść Tłuszcze mnie z tego co zaobserowałam nie tuczą, tuczą mnie masakrycznie słodycze, owoce i inne proste węgle
Moim wrogiem jest nieregularność w posiłkach,ale tego pracując w ten sposób jak teraz nie przeskoczę
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
No i dobrze, że nie masz rozkmin "ojoj, kiedy będą do pasa" Zdrowy rozsądek zwyciężył Chyba dorastamy
Chyba na prawdę coś w tym jest, już nie płaczę na każdym ściętym cm,wiem,że jest to zmiana na lepsze,bo to co czasem wyprawiałam to masakra,trąciło chorobą psychiczną
teraz stawiam na ich kondycję,a nie na kikuty na końcach

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Myślę, że dla Twoich włosów byłaby super, ale obawiam się, że ze skórą gorzej. To nie jest najdelikatniejszy szampon na świecie. Przy długim używaniu pod rząd czasem mnie coś zaswędzi, a Ty jesteś bardziej wrazliwa pod tym względem.
nie jest drogi więc mysle,że jak bede w Tesco przy okazji to zajdę do sklepu Ziaji i kupię,jeszcze chce mi sie tego płynu do kąpieli i mycia włosów "lody ciasteczkowo-waniliowe" czy cos w ten deseń

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja miałam Organique Antiage- kilka użyć szał, potem kicha.
Biovax olejki- kicha, najgorszy Biovax, a przetestowałam wszystkie prócz Latte i do farbowanych
Romantic maska z arganem- kiszka na dłuższą metę
Avon odżywka- kiszka
Timotei-pisałam
Joanna Argan- średnio
Gliss Kur- wymęczyłam w bólach odzywkę
o! ja miałam saszetkę tej maski z olejkami z Biedry i kompletnie nic nie zrobiła na moich włosach
była taka "cudowna",że zapomniałam,że jej używałam

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
U mnie z keratyną wcześniej nie było źle. Jak mialam włosy farbowane na ciemniejsze kolory, to potrafiłam sobie nalać keratyny hydrolizowanej z buteleczki na porcję szamponu czy maski. Efektów brak, więc olałam Kiedyś miałam fazę na Mazidła itp to potestowałam trochę

Jak sobie poniszczyłam wlosy blondami, to keratyna używana często stała się wrogiem nr 1. Wykończyłam keratynowe zapasy i nie kupię niczego, dopóki nie zetnę gorszych partii wlosów Dziś wyczaiłam w Biedroncę jedną odżywkę Nivea za 2,99, oczy mi się zaświeciły, ale jednak ją odłożyłam. Po co mi kolejny bubel


Chyba nam obu powoli przechodzi szaleństwo Jakoś kupowanie odżywek mnie już nie kręci jak dawniej, nie ma już tego podniecenia w drogerii Cieszę się z tego, moje kosmetyki do wlosów wreszcie mieszczą się w koszyczku
mnie teraz cieszy jak widze jak ubywa tych kosmetyków Poważnie
Czułam sie "przytłoczona" tą ilościa produktów i jak kupowałam ns,bo coś tam wyczytałam na jakimś blogu,czy tu dziewczyny coś testowały to czulam wyrzuty sumienia
To już nie było zdrowe,uzywałam wielu kosmetyków na raz i tak na prawde nie wiedziałam co służy moim włosom a co nie
teraz powoli dochodzę do ładu z nimi i z produktami

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-03-01 o 19:22
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:02   #2980
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej

co do moich wlosow- chyba jeszcze przyciemnie, ciemny braz Brasil od preference
i pokaze na dniach

i to nie jest tak,ze u nas ok- cora ma problem zdrowotny juz na reszte zycia, ale Paulinka7 mnie troche ppdniosla na duchu . Po prostu musze byc silna i juz tego nie zmienie.

TEZ KUPILAM DZIS LNIANY

Truskawkowa- zwracam sie z tym jako do obeznanej polecasz jakies suplementy dla ciezarnych i karmiacych? biore prenatal, ale nie czuje w ogole,ze biore jakies wit. Poza tym z innych suplementow nie wiem co bym mogla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Będziesz gorącą brunetką, nie mogę się doczekać fotek

Jak dla mnie jesteś bardzo silną i dzielną osobą, choroba bliskich osób złamała niejedną... Podziwiam i życzę mimo wszystko, żeby było lepiej niż lekarze przewidują


Jak nie czujesz, że bierzesz? Jak jest dobrze, to znaczy, że służą Ja wiem, że mi nie służą jak mam suchą, łuszczącą się, podrażnioną skórę +łojotok. Na to pomagają mi witaminki z grupy B

Co do suplementów, to konkretnych nie polecę, bo od kiedy się tym interesowałam (ciąża siostry) minęło kilka lat Pewnie pojawiło się dużo nowych preparatów. Wiem na pewno, że warto brać te przeznaczone dla ciężarnych, ale czytając dokładnie skład. Jak mają wit A to nie brać. Warto zainwestować w coś droższego, te tańsze często są gorzej tolerowane i przyswajane.

Warto też wybrać coś z DHA, ale raczej nie od początku ciąży. Moja siostra brała chyba od 2 trymestru, bo tak jej lekarka poleciła.

Stawiałabym jednak na opinię dobrego, zaufanego lekarza Lekarka mojej przyjaciołki nie jest zwolenniczką suplementacji w ciąży, poza początkowym kwasem foliowym.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

to jeśli masz jakieś puste pudełeczko to podeślij mi trochę ( ja Ci oczywiście oddam przelewem za pocztę) i prztestuje ją,a i Ty się odrobiny pozbędziesz
Oczywiście jeśli chcesz
Jasne Chętnie się podzielę, a zwrotu za przesyłkę proszę mi nie wciskać, bo wstyd brać 4 zł za takie coś, kopertę mam Podeślij mi później adresik na Pw, w przyszłym tygodniu Ci wyślę Odlewki to fajna sprawa, można uniknąć wielu bubli

Cytat:
Juz sobie na paski zrzuciłam polecane przez Ciebie produkty
Kocham jak wpadasz na watek,zawsze nam przyniesiesz i podpowiesz jakieś dobre rzeczy
Hehe
Podejrzewam, że niejedna ma podobne problemy skórno-urodowe, więc jak znajdę jakiś hit to muszę się podzielić

Cytat:
A tego kremu uzywasz na dzień czy na noc?
Pod makijaż i w okolice oczu sie chyba nie nadaje nie?
Na dzień i na noc. Wcześniej nie tolerowałam niczego dłużej niż raz na kilka dni. Zaskórniki i podskórne gule. On jest bardzo lekki, wchłania się praktycznie do matu, nakładałam go pod podkład i się nie roluje.
Dorzucę Ci próbkę przy okazji

Cytat:
Te tabletki bierzesz 2x dziennie po jednej,tak?
Jedna rano, jedna wieczorem. Za jakieś dwa tygodnie planuję zejść do 1.
Te ostatnie mrozy zafundowały mi masakrę na twarzy, suche, łuszczące się plamy. Dzięki B i Alantanowi moja twarz wreszcie dochodzi do siebie

Cytat:
ale mówisz o tej odżywce co ją Bunny polecała
aż się boję teraz jej uzywac


ale co tam może przyciemniać
Daj spokój W składzie nie ma niczego "barwiącego". Zużyłam całą buteleczkę, zero zmian koloru
U mnie czasem włosy mocno nawilżone, natłuszczone, nasilikonowane wydają się ciemniejsze. Oczywiście jest to efekt nietrwały Im bardziej mam suche włosy, tym robią się jaśniejsze, zazwyczaj tak jest. Chociaż przykładowo po Biovaxie do blondu zrobiły się tymczasowo jasniejsze, chyba przez kwasy i cytrynę w składzie W sumie całkiem niezła była ta maseczka

Propo Biovaxów: najlepszy to ten do ciemnych z jedwabiem
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-ciemnych.html

Dawał u mnie efekt WOW, idealnej tafli. Na kolor nie wpływał zupełnie.

Drugi fajny, ale trochę gorszy to dla mnie Biovax do zniszczonych. Na trzecim miejscu ten do blondu. Reszta średniawka, nie kupiłabym więcej


Cytat:
ja lubie przekraczac swoje granice,daje mi to poczucie kontroli nad soba,swoim umysłem.Dla mnie jest to rodzaj "terapii",żeby nie zwariować
Rozumiem Fajnie, że masz coś takiego Tż zawsze powtarza, że sport jest cudownym lekarstwem dla umysłu.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-01 o 20:07
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:03   #2981
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
moje włosy jak mają focha to i złoto mogę na nie położyć i diamentami posypać i tak będą wyglądać jak kupa siana
A najładniejsze będą, gdy umyjesz je byle czym, a w dodatku zapowiada się na siedzenie w domu cały wieczór

Cytat:
Moim wrogiem jest nieregularność w posiłkach,ale tego pracując w ten sposób jak teraz nie przeskoczę
Rozumiem, praca zmianowa jest wykańczająca dla organizmu Gdyby jeszcze z tego była konkretna kasa, Polska
Cytat:
Chyba na prawdę coś w tym jest, już nie płaczę na każdym ściętym cm,wiem,że jest to zmiana na lepsze,bo to co czasem wyprawiałam to masakra,trąciło chorobą psychiczną
teraz stawiam na ich kondycję,a nie na kikuty na końcach
Rozumiem, też miałam tego wirusa Lepiej słyszeć, że ma się ładne włosy niż po prostu długie włosy


Cytat:
nie jest drogi więc mysle,że jak bede w Tesco przy okazji to zajdę do sklepu Ziaji i kupię,jeszcze chce mi sie tego płynu do kąpieli i mycia włosów "lody ciasteczkowo-waniliowe" czy cos w ten deseń
Mogę Ci odlać próbkę, mam całą butlę
Ooo, fajne klimaty zapachowe Ja jestem na etapie fascynacji mleczek do mycia Lukcji Pro Care
Kocham sezamowy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ower-milk.html cudownie pachnie po nim skóra


Cytat:
o! ja miałam saszetkę tej maski z olejkami z Biedry i kompletnie nic nie zrobiła na moich włosach
była taka "cudowna",że zapomniałam,że jej używałam
Bubelek niewart swojej ceny... W życiu bym nie powiedziała, że ma taki fajny skład.


Cytat:
mnie teraz cieszy jak widze jak ubywa tych kosmetyków Poważnie
Czułam sie "przytłoczona" tą ilościa produktów i jak kupowałam ns,bo coś tam wyczytałam na jakimś blogu,czy tu dziewczyny coś testowały to czulam wyrzuty sumienia
To już nie było zdrowe,uzywałam wielu kosmetyków na raz i tak na prawde nie wiedziałam co służy moim włosom a co nie
teraz powoli dochodzę do ładu z nimi i z produktami
To się zgrałyśmy z ozdrowieniem, bo mam dokładnie tak samo Kiedyś jeszcze zerkałam na recenzje farb, na palety. Teraz mam tego Kolestona i nie puszczę

Im bardziej jestem zadowolona z kondycji, tym mniej mnie ta cała pielęgnacja obchodzi. Czasem mnie dziwi dlaczego dziewczyny, które nie farbują włosów, nie prostują, nie niszczą, bawią się w to całe włosomaniactwo.

Bez niszczenia włosów chemią wystarczylby mi szampon i jakaś lekka odżywka od czasu do czasu. Nie zawracałabym sobie głowy włosami

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-01 o 20:29
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 20:32   #2982
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

I po co ja tu wchodziłam: cojest:

Truskawkowa przez Ciebie zamówiłam już 2 opakowania wit.B i alantan na dozie i przy okazji ibuprom sprint caps, bo zamówienie od 20 zł można złożyć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:40   #2983
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
I po co ja tu wchodziłam: cojest:

Truskawkowa przez Ciebie zamówiłam już 2 opakowania wit.B i alantan na dozie i przy okazji ibuprom sprint caps, bo zamówienie od 20 zł można złożyć
Sorry Mam nadzieję, że z kremu będziesz zadowolona, dla mnie jest boski
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:48   #2984
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Sorry Mam nadzieję, że z kremu będziesz zadowolona, dla mnie jest boski
ostatnio używam próbek effaclar, bo u mnie w pracy jest dermatolog i wyprosiłam próbki i tak sobie używam
weź tu więcej nie wchodź żartuję dam znać jak poużywam ostatnio mam problem z zaskórnikami na czole

chyba staję się zakupocholiczką
Ale dzisiaj przeczytałam, że lepiej być zakupoholiczką niż alkoholiczką na wyprzy kupiłam już 6 par spodni i czaję się na 2 następne
w przyszły week jest -30% w Sinsay to kupię jeszcze kurtkę i jakieś beżowe buty muszę sobie znaleźć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:58   #2985
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ostatnio używam próbek effaclar, bo u mnie w pracy jest dermatolog i wyprosiłam próbki i tak sobie używam
weź tu więcej nie wchodź żartuję dam znać jak poużywam ostatnio mam problem z zaskórnikami na czole

chyba staję się zakupocholiczką
Ale dzisiaj przeczytałam, że lepiej być zakupoholiczką niż alkoholiczką na wyprzy kupiłam już 6 par spodni i czaję się na 2 następne
w przyszły week jest -30% w Sinsay to kupię jeszcze kurtkę i jakieś beżowe buty muszę sobie znaleźć
Hehe, pokusy Macie szczęście, że ja raczej skąpiec i wybieram tanioszki A jeśli nie, to bardzo wydajne

Jakbyś potrzebowała jeszcze namiarów na rewelacyjny peeling enzymatyczny z kwasami, to jestem na posterunku

Mam jeszcze ulubiony tonik (skład ma trochę inny) i moja gęba jest ucieszona


Z ciuchami szalejesz Ja jestem zupełnie odporna na ciuchowe i butowe szaleństwo (mam za sobą jedynie lumpeksowy epizodzik), ale mam empatię i rozumiem ten dreszczyk emocji, przyspieszone bicie serca, gdy trafia się okazja

Jak potrzebujesz jakiegoś rozsądnego powodu na kupowanie, to powiedz sobie, że teraz wszędzie tandeta i ubrania szybciej się niszczą, trzeba kupować nowe Chociaż to niestety trochę prawda

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-01 o 20:59
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 21:20   #2986
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Hehe, pokusy Macie szczęście, że ja raczej skąpiec i wybieram tanioszki A jeśli nie, to bardzo wydajne

Jakbyś potrzebowała jeszcze namiarów na rewelacyjny peeling enzymatyczny z kwasami, to jestem na posterunku

Mam jeszcze ulubiony tonik (skład ma trochę inny) i moja gęba jest ucieszona


Z ciuchami szalejesz Ja jestem zupełnie odporna na ciuchowe i butowe szaleństwo (mam za sobą jedynie lumpeksowy epizodzik), ale mam empatię i rozumiem ten dreszczyk emocji, przyspieszone bicie serca, gdy trafia się okazja

Jak potrzebujesz jakiegoś rozsądnego powodu na kupowanie, to powiedz sobie, że teraz wszędzie tandeta i ubrania szybciej się niszczą, trzeba kupować nowe Chociaż to niestety trochę prawda
Dawaj ten peeling tonik używam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html teraz ma trochę inne opakowanie, ale używam go już od kilku lat i jestem zadowolona łatwo dostępny i tani
Dobrze, że tanioszki, ale przez to zamawiam jak debil bo myślę, a co tam 8 zł za krem, a może akurat będzie cudem natury i tak kupując mam 7 podkładów i nie wiem jak to zużyję, a tak naprawdę żaden nie jest idealny
A co do peelingu to aktualnie używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dzo-mocny.html i rewelacji nie ma, i jak dla mnie wcale nie jest mocny może ja jakaś dziwna jestem

Ja po lumpach przestałam chodzić, bo za dużo szmat znosiłam i pełno ciuchów kupowałam, a bo po domu, a to z psem na spacer itp. i mam za dużo ciuchów, a szkoda mi się z nimi rozstać
pocieszam się tym, że kupuję praktycznie tylko na wyprzedażach i jak dałam powiedzmy 29,90 za spodnie, które w regularnej cenie kosztowały 189,90 to liczę w myślach ile zaoszczędziłam

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

A i TŻ zmierzył mi włosy dzisiaj i niby mam 40 cm nie wiem czy on dobrze mierzy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 21:22   #2987
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dawaj ten peeling tonik używam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html teraz ma trochę inne opakowanie, ale używam go już od kilku lat i jestem zadowolona łatwo dostępny i tani
Dobrze, że tanioszki, ale przez to zamawiam jak debil bo myślę, a co tam 8 zł za krem, a może akurat będzie cudem natury i tak kupując mam 7 podkładów i nie wiem jak to zużyję, a tak naprawdę żaden nie jest idealny
A co do peelingu to aktualnie używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dzo-mocny.html i rewelacji nie ma, i jak dla mnie wcale nie jest mocny może ja jakaś dziwna jestem
Nie znam tego toniku Z podkładami miałam podobnie, bo szukałam pod kątem jasności. wywaliłam totalne buble i został mi tylko Colorstay Ideałem nie jest, ale jest dosyć jasny. Jak mi się skończy to poszukam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Peeling to Frutique papaya enzyme exfoliating gel, nie ma go na KWC.
To amerykański kosmetyk firmy Ardell, w Polsce dostępny tylko w jednym sklepie online, jest też na Allegro http://allegro.pl/frutique-papaya-en...981796715.html

MEGA wydajny, nawet nie było mi żal stosować na dłonie. Po nim były jak nowe, idealnie gładkie.

Dla mnie cudo, działa mocno, ale krzywdy mi jeszcze nie zrobiło. Dosłownie rozpuszcza naskórek robiąc coś takiego KLIK
Te białe kłaczki to rozpuszczony naskórek, jak ma się dużo delikatnych włosków, to też je usuwa. Płytkie zaskórniki również "zjada". Wszystko w 30 s

Po polsku innych opinii mało, ale tu po angielsku https://www.makeupalley.com/product/...kincare---Face
Tu skład

Cytat:
Ja po lumpach przestałam chodzić, bo za dużo szmat znosiłam i pełno ciuchów kupowałam, a bo po domu, a to z psem na spacer itp. i mam za dużo ciuchów, a szkoda mi się z nimi rozstać
pocieszam się tym, że kupuję praktycznie tylko na wyprzedażach i jak dałam powiedzmy 29,90 za spodnie, które w regularnej cenie kosztowały 189,90 to liczę w myślach ile zaoszczędziłam
Właśnie dlatego mi lumpy przeszły... Jeszcze te tłumy i walki o szmaty

Wow, przecena mega, czuj się rozgrzeszona Ja akurat w spodniach nie chodzę i mnie nie korcą
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 21:44   #2988
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie znam tego toniku Z podkładami miałam podobnie, bo szukałam pod kątem jasności. wywaliłam totalne buble i został mi tylko Colorstay Ideałem nie jest, ale jest dosyć jasny. Jak mi się skończy to poszukam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Peeling to Frutique papaya enzyme exfoliating gel, nie ma go na KWC.
To amerykański kosmetyk firmy Ardell, w Polsce dostępny tylko w jednym sklepie online, jest też na Allegro http://allegro.pl/frutique-papaya-en...981796715.html

MEGA wydajny, nawet nie było mi żal stosować na dłonie. Po nim były jak nowe, idealnie gładkie.

Dla mnie cudo, działa mocno, ale krzywdy mi jeszcze nie zrobiło. Dosłownie rozpuszcza naskórek robiąc coś takiego KLIK
Te białe kłaczki to rozpuszczony naskórek, jak ma się dużo delikatnych włosków, to też je usuwa. Płytkie zaskórniki również "zjada". Wszystko w 30 s

Po polsku innych opinii mało, ale tu po angielsku https://www.makeupalley.com/product/...kincare---Face
Tu skład


Właśnie dlatego mi lumpy przeszły... Jeszcze te tłumy i walki o szmaty

Wow, przecena mega, czuj się rozgrzeszona Ja akurat w spodniach nie chodzę i mnie nie korcą
kurcze, czuje sie skuszona
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 21:49   #2989
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie znam tego toniku Z podkładami miałam podobnie, bo szukałam pod kątem jasności. wywaliłam totalne buble i został mi tylko Colorstay Ideałem nie jest, ale jest dosyć jasny. Jak mi się skończy to poszukam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Peeling to Frutique papaya enzyme exfoliating gel, nie ma go na KWC.
To amerykański kosmetyk firmy Ardell, w Polsce dostępny tylko w jednym sklepie online, jest też na Allegro http://allegro.pl/frutique-papaya-en...981796715.html

MEGA wydajny, nawet nie było mi żal stosować na dłonie. Po nim były jak nowe, idealnie gładkie.

Dla mnie cudo, działa mocno, ale krzywdy mi jeszcze nie zrobiło. Dosłownie rozpuszcza naskórek robiąc coś takiego KLIK
Te białe kłaczki to rozpuszczony naskórek, jak ma się dużo delikatnych włosków, to też je usuwa. Płytkie zaskórniki również "zjada". Wszystko w 30 s

Po polsku innych opinii mało, ale tu po angielsku https://www.makeupalley.com/product/...kincare---Face
Tu skład


Właśnie dlatego mi lumpy przeszły... Jeszcze te tłumy i walki o szmaty

Wow, przecena mega, czuj się rozgrzeszona Ja akurat w spodniach nie chodzę i mnie nie korcą
o jaaaaa to może zamówię, ale w przyszłym miesiącu
tak czytam opinie o tym peelingu ziaji na kwc i nie wiem czy ja używam czegoś innego czy co
Truskawkowa a coś na pazurki może polecisz? Porobiły mi się takie pionowe paski na paznokciach jak u starej babci oczywiście nie są takie mocne jak w grafice google i nikt ich nie widzi oprócz mnie, na necie naczytałam się o takich chorobach, że strach myśleć nawet o tym a ja mam wrażenie, że to od pracy, oprócz tego mam strasznie suche dłonie. Myślę, że to od tych wszystkich detergentów i strasznie suchego powietrza. Ale nie wiem co z tym zrobić

Jaw sumie też rzadko chodzę w spodniach bardziej takie spodnio-leginsy a to i tak tylko zimą

w ramach zakupowego banu odebrałam dzisiaj jeszcze portfel, dżinsy i koszulkę z zamówień internetowych
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 22:11   #2990
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
kurcze, czuje sie skuszona
Z rąką na sercu, oddałabym za ten peeling moją kolekcję do włosów Żaden peeling enzymatyczny nie dawał mi takiego efektu. A typowe kwasy złuszczały naskórek bardzo powoli, ten daje efekt od razu. Suche skórki na nosie zawsze były moją zmorą, teraz zapomniałam o nich

Sprawdza się na skórze tlustej i trądzikowej, jak i przy suchej i dojrzałej, bo miałam okazję obserwować Moja mama nie mogła się namacać swojej twarzy jak jej zaaplikowałam

Nie polecałabym naczynkowcom i skrajnym wrażliwcom, wiadomo, ma kwas glikolowy.

Warto sobie wziąć na społkę z koleżanką czy mamą, te 200 ml to naprawdę spora ilość, używa się malutko

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
o jaaaaa to może zamówię, ale w przyszłym miesiącu
tak czytam opinie o tym peelingu ziaji na kwc i nie wiem czy ja używam czegoś innego czy co
Truskawkowa a coś na pazurki może polecisz? Porobiły mi się takie pionowe paski na paznokciach jak u starej babci oczywiście nie są takie mocne jak w grafice google i nikt ich nie widzi oprócz mnie, na necie naczytałam się o takich chorobach, że strach myśleć nawet o tym a ja mam wrażenie, że to od pracy, oprócz tego mam strasznie suche dłonie. Myślę, że to od tych wszystkich detergentów i strasznie suchego powietrza. Ale nie wiem co z tym zrobić

Jaw sumie też rzadko chodzę w spodniach bardziej takie spodnio-leginsy a to i tak tylko zimą

w ramach zakupowego banu odebrałam dzisiaj jeszcze portfel, dżinsy i koszulkę z zamówień internetowych
Specjalistką nie jestem, bo raczej dużych problemów z paznokciami nie miałam wielkich, ale to może być z niedoborów skladników odżywczych (nic odkrywczego)

A naczynia myjesz w rękawicach? Jeżeli nie to koniecznie... Są niewygodne, ale detergentami można nieźle się załatwić. Szczególnie płyny do naczyn Pur źle wspominam, z dłoni zrobiła mi się skorupa.

Lubisz jeść jajka? Jeżeli tak, to polecam jeść przynajmniej kilka tygodniowo, to bomba aminokwasowa. Mnie niestety często obrzydzają, ale pamietam, że jak jadałam regularnie, to mialam lepsze pazury, a włosy rosły szybciej. Jak nie masz obrzydzenia, to spróbuj diety jajecznej
Dziewczyny pewnie polecą jeszcze picie skrzypopokrzywy. Ja po takich napojach latałam co chwilę do WC, do tego ogarniał mnie strach przed wypłukiwaniem wit B. Biorę pigułki anty, a one dodatkowo upośledzają przyswajanie wit z grupy B

Z suplementow prócz B compleks może z całego serca polecić biotynę (z Allegro, tam jest tania i w konkretnej dawce) i stary, dobry Salfazin

Multiwitaminy ze skrzypem tak średnio na mnie działały, chyba, że miały aminokwasy w większej dawce

Zewnętrznie moim zdaniem najlepsze są oleje: paznokcie nie lubią nawilżaczy, ale za to kochają tłuszcze Jeszcze sprawdzony kremik polecany przez moją mamę i siostrę, a one mają problemy dloniowo-paznokciowe
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html

Znowu się rozgadałam, a miałam tylko odpowiedzieć na post Kylie No nic, spadam do łóżeczka, przepraszam za pokusy:cmok :

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-01 o 22:12
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:18   #2991
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Z rąką na sercu, oddałabym za ten peeling moją kolekcję do włosów Żaden peeling enzymatyczny nie dawał mi takiego efektu. A typowe kwasy złuszczały naskórek bardzo powoli, ten daje efekt od razu. Suche skórki na nosie zawsze były moją zmorą, teraz zapomniałam o nich

Sprawdza się na skórze tlustej i trądzikowej, jak i przy suchej i dojrzałej, bo miałam okazję obserwować Moja mama nie mogła się namacać swojej twarzy jak jej zaaplikowałam

Nie polecałabym naczynkowcom i skrajnym wrażliwcom, wiadomo, ma kwas glikolowy.

Warto sobie wziąć na społkę z koleżanką czy mamą, te 200 ml to naprawdę spora ilość, używa się malutko

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------


Specjalistką nie jestem, bo raczej dużych problemów z paznokciami nie miałam wielkich, ale to może być z niedoborów skladników odżywczych (nic odkrywczego)

A naczynia myjesz w rękawicach? Jeżeli nie to koniecznie... Są niewygodne, ale detergentami można nieźle się załatwić. Szczególnie płyny do naczyn Pur źle wspominam, z dłoni zrobiła mi się skorupa.

Lubisz jeść jajka? Jeżeli tak, to polecam jeść przynajmniej kilka tygodniowo, to bomba aminokwasowa. Mnie niestety często obrzydzają, ale pamietam, że jak jadałam regularnie, to mialam lepsze pazury, a włosy rosły szybciej. Jak nie masz obrzydzenia, to spróbuj diety jajecznej
Dziewczyny pewnie polecą jeszcze picie skrzypopokrzywy. Ja po takich napojach latałam co chwilę do WC, do tego ogarniał mnie strach przed wypłukiwaniem wit B. Biorę pigułki anty, a one dodatkowo upośledzają przyswajanie wit z grupy B

Z suplementow prócz B compleks może z całego serca polecić biotynę (z Allegro, tam jest tania i w konkretnej dawce) i stary, dobry Salfazin

Multiwitaminy ze skrzypem tak średnio na mnie działały, chyba, że miały aminokwasy w większej dawce

Zewnętrznie moim zdaniem najlepsze są oleje: paznokcie nie lubią nawilżaczy, ale za to kochają tłuszcze Jeszcze sprawdzony kremik polecany przez moją mamę i siostrę, a one mają problemy dloniowo-paznokciowe
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html

Znowu się rozgadałam, a miałam tylko odpowiedzieć na post Kylie No nic, spadam do łóżeczka, przepraszam za pokusy:cmok :
a wiesz ile ten ma tego glikolu?
uzywalam takiego, choc mam skore wrazliwa, ale nie podraznial mi skory
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:19   #2992
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Specjalistką nie jestem, bo raczej dużych problemów z paznokciami nie miałam wielkich, ale to może być z niedoborów skladników odżywczych (nic odkrywczego)

A naczynia myjesz w rękawicach? Jeżeli nie to koniecznie... Są niewygodne, ale detergentami można nieźle się załatwić. Szczególnie płyny do naczyn Pur źle wspominam, z dłoni zrobiła mi się skorupa.

Lubisz jeść jajka? Jeżeli tak, to polecam jeść przynajmniej kilka tygodniowo, to bomba aminokwasowa. Mnie niestety często obrzydzają, ale pamietam, że jak jadałam regularnie, to mialam lepsze pazury, a włosy rosły szybciej. Jak nie masz obrzydzenia, to spróbuj diety jajecznej
Dziewczyny pewnie polecą jeszcze picie skrzypopokrzywy. Ja po takich napojach latałam co chwilę do WC, do tego ogarniał mnie strach przed wypłukiwaniem wit B. Biorę pigułki anty, a one dodatkowo upośledzają przyswajanie wit z grupy B

Z suplementow prócz B compleks może z całego serca polecić biotynę (z Allegro, tam jest tania i w konkretnej dwace) i stary, dobry Salfazin

Multiwitaminy ze skrzypem tak średnio na mnie działały, chyba, że miały aminokwasy w większej dawce

Zewnętrznie moim zdaniem najlepsze są oleje: paznokcie nie lubią nawilżaczy, ale za to kochają tłuszcze Jeszcze sprawdzony kremik polecany przez moją mamę i siostrę, a one mają problemy dloniowo-paznokciowe
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html

Znowu się rozgadałam, a miałam tylko odpowiedzieć na post Kylie No nic, spadam do łóżeczka, przepraszam za pokusy:cmok :
Piję multiwitaminę z biedry, ale tak średnio systematycznie
naczyń nie myję wcale, u mnie w domu ja gotuję, a TŻ zmywa
jak pozmywam to raz w miesiącu max.
Za to w pracy pracuję cały czas w rękawiczkach i myślę, że to też częściowo może być od nich. Plus do tego te wszystkie płyny do dezynfekcji itp. (gabinet stomatologiczny) to moja skóra jest strasznie sucha po wyjściu z pracy i pazurki też obrywają.
Pokrzywy nie ruszę po niej miałam taki okropny wysyp, że szok piłam przez miesiąc i cały czas było tragicznie. Z ziółek piję bratka, szałwię i lipę
Lubiłam krem do rąk taki zielony z biedry, ale go wycofali, teraz mam z bingo spa z kolagenem, z balei i avonu to noszę do pracy i używam ze sto razy dziennie a w domu ostatnio pokochalam masełko z avonu planet spa z masłem shea pewnie ma strasznie ciulowy skład jak to avon, ale je lubię o to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...oot-cream.html

Ja jeszcze popijam winko, ale też zaraz się kladę dobranoc

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2014-03-01 o 22:26
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:26   #2993
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej hej Ale napisalycie dużo ale czytac się chce bo ciekawe rzeczy

Paulinka ja nie mam małego biustu wiec u mnie push up odpada. dlatego wlasnie pytałam o modele bo wiem ze Ty masz biust spory

truskawkowa jasne postaram się zrobić foty i opisy
tak ciekawie piszesz o tych kosmetykach, produktach do jedzenia, uwielbiam Cie czytac

A odnoscie oleju Kylie-ja bym nie mogla pić bo chyba byłabym w WC co chwilaczy on nie powoduje sraczki?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:27   #2994
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a wiesz ile ten ma tego glikolu?
uzywalam takiego, choc mam skore wrazliwa, ale nie podraznial mi skory
Nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że niedużo. Wydaje mi się, że kwasy w nim to tylko dodatki, główne skrzypce gra papaina.

Miałam różne kwasy na twarzy, ale ten peeling nie daje takiej reakcji. Nie czuję pieczenia, swędzenia, kolor się nie zmienia. Chwilkę trzeba pomasować twarzy i może się ona zaczerwienić. Wszystko szybko wraca do normy. Mam wrażenie, że przy dłuższym stosowaniu poprawia się koloryt skóry, staje się bardziej jednolita i odrobinę jaśniejsza.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:30   #2995
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

szkoda ze peeling nie dla mnie, jestem naczynkowiec...

ja tez popijam winko, jak co dzień chyba

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Mialam sama pytac i zapomnoalam jak zaczelam Was czytać.
Czy używacie pigmentów brokatowych sypkich z Inglota?
Macie na ich temat jakies zdanie? Jakies ulubione kolory?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:34   #2996
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A odnoscie oleju Kylie-ja bym nie mogla pić bo chyba byłabym w WC co chwilaczy on nie powoduje sraczki?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:35   #2997
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wy tak o szamponach i odżywkach, a ja chyba mam już swoje KWC i nie potrzebnie kombinuję Kupiłam po długiej przerwie szampon elseve do farbowanych i widzę różnicę. Po familijnym niestety z mycia na mycie coraz bardziej swędziała mnie głowa, a do tego coraz gorzej było mi rozczesać włosy Elseve super się pieni, i dobrze domywa, mam po nim świeższe włosy. Narazie przy nim zostanę bo nic lepszego jak dotąd nie znalazłam.. Poza tym muszę zaopatrzyć się w elseve total repair extreme, bo to moja odżywka nr 1, timotei to jednak nie jest to Mam porównanie z gliss kur'em z olejkami o wiele lepiej działał na moje włosy A co do zapasów to ja na szczęście wszystko pokończyłam, został mi jeszcze tylko wax

W sprawie podkładów- ja prawdopodobnie będę zamawiać lioele triple solution z ebay'a, przez ten zimowy okres wyglądam w podkładzie jak pudernica, bo każdy wygląda strasznie płasko, matowo i podkreśla suche skórki Pamiętam że po próbce lioele cera świeciła mi się aż nadto, więc teraz idealnie się on sprawdzi. Poza tym czytałam że pełne opakowanie lioele ma podobno gęściejszą konsystencję aniżeli próbki, jestem tego ciekawa bo uwielbiam gęste i kryjące podkłady No i cena też na plus- 60 zł za aż 50ml gęstego i dobrze kryjącego podkładu (zapewne będę go musiała używać mniej=będzie bardziej wydajny)

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Miło mi kochana Zdjęcie wrzuce za jakiś czas bo teraz nie ma sensu robić, ale nie moge sie juz doczekac powrotu na siłownie

Co do spadków po shredzie to nie pamietam szczerze mówiąc, wiem że wpisywałam na jillianowym wątku. Pomiary zawsze zapisuje jak robie ale to juz było tak dawno ze nie mam pojecia ktore spadki są po shredzie. Ale pamiętam że z talii mi spadło 4 cm
Ok, daj znać jak coś, chętnie się zmotywuję

A ogólnie czeko, widziałaś różnicę po shredzie? W sensie czy jak patrzyłaś na figurę w lustrze czy jakimś odbiciu było widać spadki, albo np. po ubraniach że stały się luźniejsze? Czy na takie cuda nie można liczyć?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:37   #2998
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Olej się pije na przeczyszczenie i podejrzewam ze w moim wypadku byłoby to jego jedyne działanie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

A Princeska przypomniało mi się jak Cie teraz "zobaczyłam"
masz piękne piękne wloskiurosły tak szybko ze zazdroszcze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:38   #2999
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Piję multiwitaminę z biedry, ale tak średnio systematycznie
Przecież ona taka pyszna, mandarynkowa

Cytat:
naczyń nie myję wcale, u mnie w domu ja gotuję, a TŻ zmywa
jak pozmywam to raz w miesiącu max.
Fajny układ, każdy robi to w czym jest dobry

Cytat:
Za to w pracy pracuję cały czas w rękawiczkach i myślę, że to też częściowo może być od nich. Plus do tego te wszystkie płyny do dezynfekcji itp. (gabinet stomatologiczny) to moja skóra jest strasznie sucha po wyjściu z pracy i pazurki też obrywają.
Aj to faktycznie może być... Rękawice i ta cała chemia gabinetowa to masakra. Słyszałam, że pomaga nakładanie naprawdę tłustych kremów pod rękawice albo przerzucenie się na nitrylowe. No, ale pewnie to też przerabiałaś


Cytat:
Pokrzywy nie ruszę po niej miałam taki okropny wysyp, że szok piłam przez miesiąc i cały czas było tragicznie. Z ziółek piję bratka, szałwię i lipę
Lipa z miodem pycha Ostatnio w Biedronie się pojawiła, kupiłam, ale jeszcze nie piłam. Pamiętam smak lipy zbieranej samodzielnie, o wiele lepsza niż kupowana


Cytat:
Lubiłam krem do rąk taki zielony z biedry, ale go wycofali, teraz mam z bingo spa z kolagenem, z balei i avonu to noszę do pracy i używam ze sto razy dziennie a w domu ostatnio pokochalam masełko z avonu planet spa z masłem shea pewnie ma strasznie ciulowy skład jak to avon, ale je lubię o to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...oot-cream.html
Pamiętam ten krem, świetny był, do tego ten zapach... Zawsze muszą najlepsze rzeczy wywalić

Wiesz, często nie warto patrzeć na te składy. Ważne, że kosmetyk słuzy Jak czytam te pseudoanalizy na KWC to żałość mnie ogarnia. Ostatnio przeczytałam, że kosmetyk jest delikatny dla włosów, bo nie zawiera parabenów
Cytat:
Ja jeszcze popijam winko, ale też zaraz się kladę dobranoc
To mam nadzieję, że sielsko Ci się zaśnie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

truskawkowa jasne postaram się zrobić foty i opisy
tak ciekawie piszesz o tych kosmetykach, produktach do jedzenia, uwielbiam Cie czytac
Ooo, miło mi Jeżeli ktoś z moich wywodów skorzysta i będzie zadowolony, będę ucieszona na maksa Ja z Waszych pomysłow nie raz korzystałam

Cytat:
A odnoscie oleju Kylie-ja bym nie mogla pić bo chyba byłabym w WC co chwilaczy on nie powoduje sraczki?
Jesteś taka bezpośrednia Picie olejów teoretycznie może tak działać, ale jak się go z czymś zmiesza i zrobi emulsję to będzie ok. Piję mieszankę oleju z aloesem i cytryną na czczo od dwóch miesiecy, jeszcze wpadki nie miałam ale czasem niedobrze mi się robi na samą myśl o wypiciu.

Gdyby nie wpływała ta mikstura dobrze na mój brzuch, w życiu bym nie tknęła więcej

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-01 o 22:39
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:38   #3000
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja tyle czasu nie kupowałam kosmetykow a jak teraz zaczelam to wszystkiego mi brakuje Paletka nudziaków ze Smashboxa kupiona kilka dni temu, dziś nowa kolekcja Isa Dory mnie urzekla...

http://www.isadora.com/pl/news/isado...-ray-of-light/

Jak Wam się podoba?

I te pigmenty z INGLOTA piszcie radźcie bo jutro chcę zakupić
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.