Oszukalam go.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 22:32   #1
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA

Oszukalam go..


Witam kochane wizazanki
Czesto zdarza wam sie oszukiwac waszych mezczyzn? Zdarzalo wam sie zataic cos dla swietego spokoju lub z jakiegokolwiek innego powodu? Ja przesadzilam.
Mienowicie chodzi o cos blahego wedlog mnie ,ale Tz jest bardzo zraniony moim wyczynem. Mozecie sie smiac ,ale jestem bezradna i nie wiem jak sie zachowac. Przeprosinami nic nie wskoralam. Obecnie jestem za granica ,a Tz w Polsce, wiec jestesmy daleko od siebie. Od 12 meisiecy ukrywalam przed TZ moje konto na NK. Wiem ,ze to glupie, ale kiedys z jego powodu musialam usunac inne konto na innym portalu poniewaz nie dawal mi spokoju, zabranial wrecz komputera
Wiec powiedzialam ze Nk tez usunelam. Ukrylam konto i powiedzialam ,ze nie mam. Trwalo to 12 miesiecy ,az do niedawna. Jakies 3 dni temu on to odkryl zupelnie przypadkowo natrafil na moj profil. Przestal sie odzywac. Bardzo mnie obrazil slowami.
Mowil okropne rzeczy i powiedzial ,ze do mojego powrotu ograniczy kontakt ze mna do minimum. Nie wiem co o tym myslec? Zdarzylo wam sie cos takiego?
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:36   #2
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Oszukalam go..

a nie możecie na spokojnie wyjaśnić to...powiedz mu że owszem głupio zrobiłaś,przepraszasz,ma racje że w związku nie powinno być tajemnic ALE co to znaczy że on Ci coś zabrania? jeśli się nie mylę w Polsce każdy ma prawo robić co chce a taka dziwna kontrola jest trochę dziecinna.
__________________
Dam radę


W byciu wyjątkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą.


http://www.suwaczek.pl/cache/ce3df95e49.png
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:39   #3
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Oszukalam go..

Do Twojego powrotu ograniczy do minimum, ale potem...właśnie... co się potem zmieni? :|
Jeśli jest zły o to konto, to powinien być zły aż mu minie, a nie do czasu aż się samo jakoś rozwiąże (Ty wrócisz).
Nie rozumiem jak może Ci zabraniać posiadania konta na portalach... No, może z wyjątkiem portali typu PoznajMiloscSwojegoZycia. ... i takich tam. No...chyba że macie już jakąś zdradę za sobą z powodu np. nk... . Ale jeśli nie, to on jest po prostu egoistą i wydaje mu się, że ma Cię na własność.

Pogadaj z nim, przeproś, jeśli czujesz się winna jakoś tam... i tyle. Nie chce mieć z Tobą kontaktu to nie. Nie zrobiłaś niczego tak strasznego, żeby teraz błagać o jakiś gest z jego strony.
Może zatęskni jak zgodzisz się z jego taktyką "ograniczonego kontaktu" aż do powrotu... .
Chociaż ta cała sytuacja nie wróży niczego dobrego... .
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:49   #4
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Oszukalam go..

a czemy on Tobie zabrania?
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:50   #5
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Oszukalam go..

Probowalam rozmawiac, przepraszalam.. Ale on nawet nie chce tego wysluchac. Nie jestesmy dziecmi. Ja mam 25 lat ,a on 31..
On sam na konto na Nk. Ale ja nie robie mu z tego powodu wyrzutow..choc przyznam ,ze nie podoba mi sie co pisze niektorym kolezankom, ktore zreszta ledwie zna. Tak naprawde to nie wiem o co mu chodzi. Potrafi mowic mi takie okropne i obrazliwe rzeczy.. a gdy ja powiem cos zlego, rozlacza sie. W realu kontakt wyglada zupelnie inaczej. Ciezko jest ,gdy trzeba sie rozstac na jakis czas..



Dociakowa- swoim zachowaniem i pretensjami zmusil mnie do tego. Poprostu nie mogl zniesc faktu, ze mam konto na potralu , gdzie mozna poznac inen osoby. Sledzil kazdego kto cos napisal w moim profilu , do dziw wypomina mi te osoby ,a to juz rok jak usunelam profil z fotka.pl
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".

Edytowane przez ZAQOCHANA
Czas edycji: 2010-01-11 o 22:53
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:51   #6
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Witam kochane wizazanki
Czesto zdarza wam sie oszukiwac waszych mezczyzn? Zdarzalo wam sie zataic cos dla swietego spokoju lub z jakiegokolwiek innego powodu? Ja przesadzilam.
Mienowicie chodzi o cos blahego wedlog mnie ,ale Tz jest bardzo zraniony moim wyczynem. Mozecie sie smiac ,ale jestem bezradna i nie wiem jak sie zachowac. Przeprosinami nic nie wskoralam. Obecnie jestem za granica ,a Tz w Polsce, wiec jestesmy daleko od siebie. Od 12 meisiecy ukrywalam przed TZ moje konto na NK. Wiem ,ze to glupie, ale kiedys z jego powodu musialam usunac inne konto na innym portalu poniewaz nie dawal mi spokoju, zabranial wrecz komputera
Wiec powiedzialam ze Nk tez usunelam. Ukrylam konto i powiedzialam ,ze nie mam. Trwalo to 12 miesiecy ,az do niedawna. Jakies 3 dni temu on to odkryl zupelnie przypadkowo natrafil na moj profil. Przestal sie odzywac. Bardzo mnie obrazil slowami.
Mowil okropne rzeczy i powiedzial ,ze do mojego powrotu ograniczy kontakt ze mna do minimum. Nie wiem co o tym myslec? Zdarzylo wam sie cos takiego?


Daj sobie z nim spokoj. Sam fakt, ze facet czegokolwiek Ci zabrania, jest juz dla mnie sygnalem ostrzegawczym. O jakimkolwiek obrazanio nie wspominajac.

Nie pochwalam tez Twojego zachowania. Wirtualna zabawa w chowanego - bez sensu Jak juz to konto na NK bylo dla Ciebie takie wazne, trzeba bylo mu to jakos wytlumaczyc, albo po prostu postawic przed faktem dokonanym - po co sciemniac? I to przez rok czasu?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:56   #7
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Oszukalam go..

Tez mialam taką sytuację... Rozumiem jak jest ciezko Tobie bo sama to przeszlam...
tylko ze ja ukrywalam jakis tydzien i wlaczyl na komputerze nk a ja bylam zalogowana, i wtopa.
poklocilismy sie treoche, ale bylismy wtedy ze soba juz 4 lata, wiec to jest dziecinne, przez taka rzecz"ograniczac kontakty do min..." i konczyc cos o cosie dbalo juz kawalek czasu. Teraz jestesmy juz razem prawie 5 lat i zadne z nas nie ma NK. To czesto wywoluje spory w zwiazku
zobaczysz ze sie dogadacie! Zrozum tez jego...
Powodzenia !
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 22:56   #8
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Probowalam rozmawiac, przepraszalam.. Ale on nawet nie chce tego wysluchac. Nie jestesmy dziecmi. Ja mam 25 lat ,a on 31..
On sam na konto na Nk. Ale ja nie robie mu z tego powodu wyrzutow..choc przyznam ,ze nie podoba mi sie co pisze niektorym kolezankom, ktore zreszta ledwie zna. Tak naprawde to nie wiem o co mu chodzi. Potrafi mowic mi takie okropne i obrazliwe rzeczy.. a gdy ja powiem cos zlego, rozlacza sie. W realu kontakt wyglada zupelnie inaczej. Ciezko jest ,gdy trzeba sie rozstac na jakis czas..

I co, Ty wysluchujesz jak on Cie obraza? Sama sobie robisz krzywde. I rozlaka nie jest ZADNYM usprawiedliwieniem. Az nie chce mi sie wierzyc, ze masz 25 lat i sie w cos takiego bawisz ... Skoro juz teraz sobie po Tobie jezdzi i Ci "zabrania", to wyobraz sobie, co bedzie za jakis czas, gdy misiu jeszcze bardziej sie rozkreci ...
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:57   #9
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość


Daj sobie z nim spokoj. Sam fakt, ze facet czegokolwiek Ci zabrania, jest juz dla mnie sygnalem ostrzegawczym. O jakimkolwiek obrazanio nie wspominajac.

Nie pochwalam tez Twojego zachowania. Wirtualna zabawa w chowanego - bez sensu Jak juz to konto na NK bylo dla Ciebie takie wazne, trzeba bylo mu to jakos wytlumaczyc, albo po prostu postawic przed faktem dokonanym - po co sciemniac? I to przez rok czasu?
Ja nie bawilam sie w chowanego. Dla mnie konto na Nk nie jest wazne i nie przywiazuje do teggo wiekszej uwagi. Mam je -jak setki tysiecy innych Polakow. Naprawde poweidzialam mu ,ze usunelam dla swietego spokoju i nie wracal nikt do tego. I nie spodziewalam sie takiej reakcji z jego strony..
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:59   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Oszukalam go..

Dziecinada z obu stron.

życze powodzenia na przyszlosc,przyda sie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:59   #11
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość

Dociakowa- swoim zachowaniem i pretensjami zmusil mnie do tego. Poprostu nie mogl zniesc faktu, ze mam konto na potralu , gdzie mozna poznac inen osoby. Sledzil kazdego kto cos napisal w moim profilu , do dziw wypomina mi te osoby ,a to juz rok jak usunelam profil z fotka.pl
Psychiczny?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 23:01   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Oszukalam go..

No cóż... Ja już pisałam o chorobliwie zazdrosnych facetach, a z tego co pamiętam, to Ty dziewczynie która na takowego trafiła doradziłaś, żeby się z tym pogodzić albo zmienić faceta. Skorzystaj ze swojej własnej rady najlepiej... Sama sobie takiego gościa wybrałaś, więc sama sobie jesteś winna. Albo się męcz, albo naprawiaj błąd
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:09   #13
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Oszukalam go..

W Polsce nawet nie mialam internetu. I nie mam do tej pory. Chyba z nudow po pracy zaczelam sobie zakladac te durne profile. Ale nie trwalo dto dlugo. Dodam, ze nigyd nie byl dla mnie podly, wredny , nie zrobil mi zadnej krzywdy. Ja sama potrafie powiedziec cos co zaboli i wierze ze czasami tez go to dotyka. Nie rozumiem tylko tej przesadnie negatywnej reakcji. Czy mozna taka *******a kogos tak urazic?

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No cóż... Ja już pisałam o chorobliwie zazdrosnych facetach, a z tego co pamiętam, to Ty dziewczynie która na takowego trafiła doradziłaś, żeby się z tym pogodzić albo zmienić faceta. Skorzystaj ze swojej własnej rady najlepiej... Sama sobie takiego gościa wybrałaś, więc sama sobie jesteś winna. Albo się męcz, albo naprawiaj błąd

Hmm zapewne masz racje. Ale te rzeczy zaczely sie wyrabiac po moim wyjezdzie.. Na miejscu w zycie czegos takiego nie bylo. Gdybym chciala go zdradzic to zrobilabym to bedac przy nim. Naprawde wierzcie,ale nie mialam z nim problemow w Polsce. Gdy zaczelam wyjezdzac, kupilam komputer.. jakos sie zainteresowalam tymi portalami.. wtedy sie zaczelo gadanie..
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:18   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Oszukalam go..

Zrozum, że on taki ma charakter - jest chorobliwie zazdrosny, a to, że jak byłaś na miejscu nie okazywał tak tego - no cóż, wtedy miał Cię "pod kontrolą", w końcu słuchałaś się go, w domu nie masz netu, pokasowałaś konta podczas gdy on może sobie swoje mieć, urobił Cię jak chciał, więc nie miał po co okazywać zazdrości. On się nie zmienił i nie zmieni, jest taki sam cały czas, tylko teraz patrzysz z nieco innej perspektywy - wystarczyło żebyś wyjechała dalej od niego, a poczuł że traci kontrolę. No i ma świetny sposób, żeby ją odzyskać.
Spójrz na ten wątek, który założyłaś. Facet Cię ogranicza w sposób dramatyczny, zabrania Ci głupiego konta na nk, zwyzywał Cię, a Ty piszesz, że jest zraniony i że go oszukałaś. Sama na siebie zwalasz winę. To, że do takiej chorej sytuacji w ogóle doszło wynikło z jego własnego zachowania.

Naprawdę radzę Ci, żebyś się zastanowiła i przemyślała ten związek, bo jak widać facet ma niezłe jazdy i odchyły z zazdrości no i tak już będzie. Nie chce żebyś ludzi nowych poznała, to co zrobi jak zechcesz iść do nowej pracy? Jak będzie wyjazd integracyjny? Jak delegacja się pojawi? No weź się zlituj, pakujesz się w kłopoty. On ma poważny problem i nie widać, żeby chciał to zmienić.

No i weź pod uwagę, że zazdrośni w taki sposób są zazwyczaj ludzie, którzy sami mają coś na sumieniu. Pisałaś, że Ci się nie podobają rzeczy, które on do koleżanek pisze... No właśnie. Boi się, że go z powodu internetowych znajomości zdradzisz, bo...?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-01-11 o 23:20
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:23   #15
pinku_pinku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 440
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez AdusiaP Pokaż wiadomość
Teraz jestesmy juz razem prawie 5 lat i zadne z nas nie ma NK. To czesto wywoluje spory w zwiazku
no w normalnym związku nie wywyołuje...

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
W Polsce nawet nie mialam internetu. I nie mam do tej pory. Chyba z nudow po pracy zaczelam sobie zakladac te durne profile. Ale nie trwalo dto
ale czemu Ty się tłumaczysz?
ogólnie temat rządzi. Facet urządza Ci chore jazdy, a Ty się jeszcze przejmujesz, że "go oszukałaś"
__________________
wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..
pinku_pinku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:30   #16
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Zrozum, że on taki ma charakter - jest chorobliwie zazdrosny, a to, że jak byłaś na miejscu nie okazywał tak tego - no cóż, wtedy miał Cię "pod kontrolą", w końcu słuchałaś się go, w domu nie masz netu, pokasowałaś konta podczas gdy on może sobie swoje mieć, urobił Cię jak chciał, więc nie miał po co okazywać zazdrości. On się nie zmienił i nie zmieni, jest taki sam cały czas, tylko teraz patrzysz z nieco innej perspektywy - wystarczyło żebyś wyjechała dalej od niego, a poczuł że traci kontrolę. No i ma świetny sposób, żeby ją odzyskać.
Spójrz na ten wątek, który założyłaś. Facet Cię ogranicza w sposób dramatyczny, zabrania Ci głupiego konta na nk, zwyzywał Cię, a Ty piszesz, że jest zraniony i że go oszukałaś. Sama na siebie zwalasz winę. To, że do takiej chorej sytuacji w ogóle doszło wynikło z jego własnego zachowania.

Naprawdę radzę Ci, żebyś się zastanowiła i przemyślała ten związek, bo jak widać facet ma niezłe jazdy i odchyły z zazdrości no i tak już będzie. Nie chce żebyś ludzi nowych poznała, to co zrobi jak zechcesz iść do nowej pracy? Jak będzie wyjazd integracyjny? Jak delegacja się pojawi? No weź się zlituj, pakujesz się w kłopoty. On ma poważny problem i nie widać, żeby chciał to zmienić.

No i weź pod uwagę, że zazdrośni w taki sposób są zazwyczaj ludzie, którzy sami mają coś na sumieniu. Pisałaś, że Ci się nie podobają rzeczy, które on do koleżanek pisze... No właśnie. Boi się, że go z powodu internetowych znajomości zdradzisz, bo...?

heheh ...wlasnie mu ostatnio odszczekalam,ze chyba wie z autopsjii jak to jest
Ostatnio wiele myslalam nad naszym zwiazkiem. Niby dobrze,ale alarmujace szczegoly jednak maja miejsce.. Dziewczyny macie racje. Ja mam nadzieje,ze zadna z was nie byla nigdy zmuszona zostawic kogos kogo niesamowicie sie kocha.. Nie jest to najlatwiejsze.
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:46   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
heheh ...wlasnie mu ostatnio odszczekalam,ze chyba wie z autopsjii jak to jest
Ostatnio wiele myslalam nad naszym zwiazkiem. Niby dobrze,ale alarmujace szczegoly jednak maja miejsce.. Dziewczyny macie racje. Ja mam nadzieje,ze zadna z was nie byla nigdy zmuszona zostawic kogos kogo niesamowicie sie kocha.. Nie jest to najlatwiejsze.
Hm, ja kiedyś byłam. Było ciężko przez jakieś dwa miesiące, potem jakby lepiej...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:59   #18
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hm, ja kiedyś byłam. Było ciężko przez jakieś dwa miesiące, potem jakby lepiej...

W takim razie gratuluje sily charakteru. Ja tez kiedys juz musialam to zrobic. Odkrylam ,ze mnie zdradza na prawo i lewo. Znienawidzilam ,ale bolalo nie kilka miesiecy ,a kilka lat. Kazda psychika jest inna. Jednak nie dalam sie wiecej oszukiwac i wiele czasu minelo zanim znow sie zaangazowalam. Zanim komus zaufalam. Dla wlasnego dobra ,jestem w stanie zrobic to poraz drugi..ale na sama mysl co znow bede przechodzic .. to chyba zrozumiale...
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 00:03   #19
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Oszukalam go..

O matko. Zachowujecie się oboje jak dzieci w podstawówce. Nie mam pojęcia co można w takiej sytuacji zrobić. Chyba tylko zaczekać, aż oboje dorośniecie i zrozumiecie, że takimi głupotami nie warto się przejmować.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 00:12   #20
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Skorzystaj ze swojej własnej rady najlepiej...
z ktorej /jakiej rady lexie?

zgadzam sie autorko facect cie urobil

nie daj sie
bo on widac chce miec cie pod kontrola na maska
wspolczuje
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 00:50   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
z ktorej /jakiej rady lexie?
Przytoczyłam w tamtym poście - że trzeba się pogodzić z sytuacją albo faceta zmienić. Autorka taką mniej więcej dała innej dziewczynie w podobnej sytuacji
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 01:14   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No cóż... Ja już pisałam o chorobliwie zazdrosnych facetach, a z tego co pamiętam, to Ty dziewczynie która na takowego trafiła doradziłaś, żeby się z tym pogodzić albo zmienić faceta. Skorzystaj ze swojej własnej rady najlepiej... Sama sobie takiego gościa wybrałaś, więc sama sobie jesteś winna. Albo się męcz, albo naprawiaj błąd
Tja, bo innym to sie fajnie radzi tak w sumie Vide zastepy osob, co doradzaja w takiej czy innej sytuacji konczyc zwiazek. Mniejsza o to zreszta.

Dziecinada - on chorobliwie, toksycznie zazdrosny, jeszcze ja obraza, ona sie bawi w ciuciubabke z kontem na n-k.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 05:05   #23
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Oszukalam go..

skoro on ma konto a Tobie zabrania to chyba cos oznacza?...albo boi sie ze bedziesz widziala jego zaloty ndo innych dziewczyn i jego nowe znajome albo jest bardzo zazdrosny bo bardzo Cie kocha, boi sie ze moglabys poznac kogos nowego a on jest fer.

dla mnie raczej to pierwsze...

chore to
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 06:43   #24
Kaliopea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 159
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Przestal sie odzywac. Bardzo mnie obrazil slowami.
Mowil okropne rzeczy i powiedzial ,ze do mojego powrotu ograniczy kontakt ze mna do minimum. Nie wiem co o tym myslec? Zdarzylo wam sie cos takiego?
Ile Wy macie lat???

Przestał się odzywać - świetnie. Facet Ci przysługę zrobił Swoją drogą jak możesz pozwolić na to, aby Twój partner zabraniał Ci posiadania konta na naszej klasie... Co to pan Twój i władca... ? Dorośnijcie - oboje.
__________________
...the piano keys are black and white, but they sound like a million colours in my mind...
Kaliopea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:04   #25
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Ja nie bawilam sie w chowanego. Dla mnie konto na Nk nie jest wazne i nie przywiazuje do teggo wiekszej uwagi. Mam je -jak setki tysiecy innych Polakow. Naprawde poweidzialam mu ,ze usunelam dla swietego spokoju i nie wracal nikt do tego. I nie spodziewalam sie takiej reakcji z jego strony..
Hmm a jak Ci bedzie kazal oddac telefon komorkowy bo tez narazona jestes na kontakt z nieznajomymi to oddasz?
To moze niech Cie zamknie w pokoju na klucz .
Nie daj mu sie bo to jest chore zachowanie z jego strony.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:18   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No cóż... Ja już pisałam o chorobliwie zazdrosnych facetach, a z tego co pamiętam, to Ty dziewczynie która na takowego trafiła doradziłaś, żeby się z tym pogodzić albo zmienić faceta. Skorzystaj ze swojej własnej rady najlepiej... Sama sobie takiego gościa wybrałaś, więc sama sobie jesteś winna. Albo się męcz, albo naprawiaj błąd
Jak wyżej.

Chore to wszystko - facet stosuje inne kryteria wobec siebie, a inne wobec innych - nie cierpię takich osób, nie rozumiem jak można być z kimś takim w związku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:26   #27
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Re: Dot.: Oszukalam go..

moja wieloletnia przyjaciółka jest w takim związku...i powiem szczerze,że autorkę rozumiem bo widzę jak owa moja przyjaciółka jest juz zaszczuta przez swojego TZ...a że tak jak i autorka jest ona w bardzo długim związku proces tego zamykania w klatce był bardzo długi i jak się teraz powie zostaw go bo zrobił z Ciebie niewolnice to nic nie da - one są juz przyzwyczajone do tego
mieszkamy z przyjaciłóką w bydgoszczy bo tu studiujemy, ale naszych TZ mamy z okolic naszych domów rodzinnych wiec widzimy sie tylko w weekendy i naprawde co sie w ich związku dzieje przez te pracujące dni to masakra...ona bez komputera, bez neta bo przeciez moze ja ktos podrywac, zakaz wychodzenia na piwo nawet ze mną czy innymi dziewczynami, zakaz jakichkolwiek imprez, zakaz bluzek z głębokim wycięciem, zakaz chodzenia do znajomych po notatki (bo przeciez po drodze moze sie nawinac jakis chlopak ktory moze ją poderwac) i mnostwo innych juz nie wspomne o telefonach co 5 minut takich 'sprawdzających'
moj związek jest zupełnie inny i nieraz jej tłumaczyłam popatrz...ja mam swoje zycie i moj tz swoje i nie jestemy w klatkach mimo, że tworzymy 3letni związek, ale do niej to nie dociera, to moj związek jest dla niej chory, bo jak mogę wyjsc wieczorem na piwo bez swojego partnera!? albo jak mogę kupic sobie np spodnie poki tz nie zobaczy czy nie mam za sexi pupy w niej :O
chyba nie da sie nic zrobic z takich związkiem, bo przeciez niby taki nie zdradza, martwi się, dzwoni, chce mnie miec tylko dla siebie... więc albo sie przymyka oko na takie zaszczuwanie albo sie juz go wcale nie odczuwa
ja od siebie powiem tylko tyle, że współczuje takich dziewczynom
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:57   #28
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Oszukalam go..

nie, nigdy

i po co Ci to było?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 08:03   #29
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Oszukalam go..

Nie ma Cie przy nim, wykorzystaj ten czas na przemyslenie sobie wszystkiego. Niby nic takiego, ale jak zauwazyłas to nic jest bardzo alarmujace. Z mojego doswiadczenia powiem Ci, ze takie sygnały ostrzegawcze nie wroza nic dobrego, a wrecz przeciwnie. Moim zdaniem on sam nie jest swiety to raz, a dwa, ze skoro sam sobie pozwala, natomiast Tobie zabrania, to Ci nie ufa, oraz byc moze nie szanuje kobiet ogółem. Bo jak wytłumaczyc fakt, ze uwaza, Cie za głupia, czy za słabą na pokusy ciagnace z NK? Twoje zachowanie jest naturalna konsekwencja jego zachowania, choc uwazam, ze powinnas była zwyczajnie oswiadczyc,,ze z niczego nie bedziesz rezgynowała, skoro nie ma takiego powodu i ukrócic przejawy takiego zachowania juz na poczatku. Nie jestes jego własnoscią.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 08:11   #30
Weriidiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 343
Dot.: Oszukalam go..

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Probowalam rozmawiac, przepraszalam.. Ale on nawet nie chce tego wysluchac. Nie jestesmy dziecmi. Ja mam 25 lat ,a on 31..
On sam na konto na Nk. Ale ja nie robie mu z tego powodu wyrzutow..choc przyznam ,ze nie podoba mi sie co pisze niektorym kolezankom, ktore zreszta ledwie zna. Tak naprawde to nie wiem o co mu chodzi. Potrafi mowic mi takie okropne i obrazliwe rzeczy.. a gdy ja powiem cos zlego, rozlacza sie. W realu kontakt wyglada zupelnie inaczej. Ciezko jest ,gdy trzeba sie rozstac na jakis czas..



Dociakowa- swoim zachowaniem i pretensjami zmusil mnie do tego. Poprostu nie mogl zniesc faktu, ze mam konto na potralu , gdzie mozna poznac inen osoby. Sledzil kazdego kto cos napisal w moim profilu , do dziw wypomina mi te osoby ,a to juz rok jak usunelam profil z fotka.pl
witam kochana
DOKLANDIE Cie rozumiem gdyz moj maz rowniez jest tego zdania, iz nie potrzebne mi jest konto na NK, TYLKO (podkreslajac slowo tylko) on rowniez nie ma tam konta.
A w Twoim przypadki jaakim prawem Twoj partner ma do Ciebie pretensje o cos co sam robi (ma).
Jak na moje to urazilas jego dume tym iz powiedzmy "sklamalas"a nie tym ze masz to konto.
A jak Ci pomoc, jestescie daleko od siebie i to jest najtrudniejsze. Ja bym proponowala zebyscie porozmwiali na skeypie zebyscie sie nawzajem widzieli bo przez tel to z pewnoscia od zdania do zdania wyjdzie klotnia.

Zycze powodzenia i trzymm kciuki zeby bylo dobrze
__________________

CUD NARODZIN MOJEGO SYNA


Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-01-15 o 13:58
Weriidiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.