|
|
#1 |
|
Raczkowanie
|
~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
Drogie Kobitki.
To moja pierwsza wymianka więc proszę o wyrozumiałość. Mogłabym się tutaj rozpisać na temat regulaminu ale zdaję sobie sprawę z tego, że jestem nowa i to ja się Wam podporządkowuję. (: !! Aczkolwiek proszę o : nie zatajanie rzeczywistego stanu rzeczy I przede wszystkim apeluję o szacunek więc jeśli napiszę do Ciebie a Ty niczego konkretnego u mnie nie widzisz to odpisz proszę w moim wątku. Pozdrawiam i zapraszam do wymiany. Ah, proszę również nie pisać do momentu aż wystawię wszystkie ciuszki w ten sposób uniknę chaosu w wątku. Zainteresowanym chętnie podam dokładne Wymiarki, aczkolwiek proszę o cierpliwość. Wish : - bransoletka charmsy - nerdy w kolorze morskim , zeberka, czarne - ażurowy sweterek bądź nietoperz - trampki atmosphere lub a la atmosphere dł. Wkładki 25-25,5 cm Kolor : czarny i / lub szary - krótkie spodenki z wysokim stanem rozm. 38-40 - sukienki bluzeczki floral - legginsy z zapiętkami lub bez kolor dowolny - rajstopy w kwiaty -wszystko z t.love -wszystko z mee to you -rajstopy w serduszka -balsam na cellulit -masażer do cellulitu -kremy do skóry wrażliwiej oraz mieszanej -broszki, kolczyki, pierścionki kwiatki -krótkie spodenki ogrodniczki. - koturny rozm. 39/40 można kusić wszystkim innym. nie wymieniam się na siłę. jeśli ktoś proponuje mi coś z wish to będzie " odsłużony " w pierwszej kolejności. (: ZAREZERWOWANE RZECZY WYRZUCIŁAM Z WĄTKU. JEŚLI KTÓRAŚ Z DZIEWCZYNEK NIE ODEZWIE SIĘ W TERMINIE 2 DNI , SPOWROTEM DODAJĘ JE DO WYMIANKI. DZIEWCZYNY POZA WĄTKIEM MAM MAM CZARNĄ MOTOROLE V3 PŁATAJĄCĄ FIGLE. zapraszam do mojego drugiego - ekspress wątkuu. link w podpisie. Pozdrawiam, Gosiasamosia92 1. cudowna koszula. oddaję tylko dlatego, że zamała. przepraszam za nieuprasowanie. rękawek na 3/4 na brzuszku można zawiązać kokardę. kolor mniej intensywny niż na foto. za coś ekstra ! DOKŁADKA : 2. zara romantic, rozm. m/l/s 3. ażurowe bolerko george, rozm. m/l/xl 4. lejący się top topshop rozm. m/l 5. biała bluzeczka moray, nienoszona i pasek na talie. 6. bluzeczka z żabotem, m/l 7. nieużywana, rozm. s/m kupiona w colloseum 8. h&m rozm.s/m/małe l Edytowane przez gosiasamosia92 Czas edycji: 2010-09-28 o 15:38 |
|
|
|
|
#2 |
|
Raczkowanie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
1. kurtka wiatrówka rozm. 36/38
ekstra kolorek, z przodu kieszonka, kapturek. za coś ekstra ! 5. polarek big star 6.cudowna zeberka. tunika-sukienka a la ciążówka rozm.s/m/małe l 7. koszulówka rozm.m/l posiada dwie kropki fioletowe (wada fabryczna) idzie je zasłonić przypinką. ---------------------- DOKŁADKA 23 PAŹDZIERNIK - katana w kwiaty - katana militarna - płaszczyk, dwurzędówka, z tyłu tzw " tyłek żuczka " - ekstra rozcięcie. przed kolanko. mankament : nie ma ani jednego guzika. wyprułam wszystkie ponieważ miałam pomysł, aczkolwiek już mi się odwidziało. rozm płaszczyka 38/40 mooże 42. oddam za coś mega. - adiki. kupione w deichmannie. rozm z metki to 40. przed wysłaniem wyczyszcze. stan bdb- widać zgięcia od chodzenia. -spódnica jeans , miss sixty rozm. s/m -paletko gruuube. fajne. moja siostra chodziła w nim będąc w ciąży. rozm. l/ xl i więcej.
Edytowane przez gosiasamosia92 Czas edycji: 2010-10-23 o 22:16 |
|
|
|
|
#3 |
|
Raczkowanie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
SUKIENKI I SPÓDNICE :
1. floral, Philip Russel rozm. 36/38/40 ODDAM ZA COŚ EKSTRA ! 2. floral 2, przy dekoldzie można zawiązać kokardkę, clockhouse rozm. 36/38 3. spódnica panterka atmo, rozm. z metki 40 trzeba wszyć nowy zamek który dodaje w komplecie. oddam za coś ekstra ! 4. cekinkowa sukienka jak rybia łuska. Villa ! rozm. XS aczkowiek pasuje też na S/M ODDAM ZA COŚ EKSTRA ! + gdzieniegdzie brakuje cenkinów ( może razem z 15 ) jest to kwestia kupienia ich w pasmanterii i doszycia. 5. sukienka George, rozm. XL/ XXL trzeba zeszyć na szwie. DOKŁADKA : 6. nowa, z metką, George, rozm. od dużej 40 do 44. 7. floral, na gumce. 8. floral, atmo. nowa ! rozm. z metki to 36. z tyłu mała dziurka 9. satynowe cudo rozm. s/m gdzieniegdzie małe zaciągnięcia, widoczne przy bliskim przyglądnięciu się. Edytowane przez gosiasamosia92 Czas edycji: 2010-09-19 o 19:34 |
|
|
|
|
#4 |
|
Zakorzenienie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
|
|
|
|
|
#5 |
|
Raczkowanie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
DÓŁ :
1 . włoskie spodenki rozm. xs/s ( trzeba zaprasować kant ) paprochy które są na nich to kwestia ponownego prania. DOKŁADKA : 4. rybaczki marks&spenser rozm. s/małe m 5. a. zielone stan bdb rozm. 38 b. big star stan db rozm. 36/38 trzeba podwinąć nogawki gdyż są dziurawe. na niską osobę. c. clockhouse, koralowe, rozm. 36 stan bdb d. czarne, rozm. 38/40 stan bdb e. jasno brązowe, fishbone, rozm. 38/40 stan dst pękły mi na tyłku. 6. rurki terranova rozm. s/m 7. białe gap. za coś ekstra ! rozm.m/l (plamy to wina aparatu !) 8.dwie pary spodenek. czarne to s/m brakuje 2 guzików, czerwone to xxl. 9.spodnie, trochę wyższy stan, prosta nogawka rozm. 38/40 ślady od podwijania.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21371976 moooja wymianka ciuszkowa. https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21794817 ekspress wymianka. ![]() zapraszam na strony pierwsze. pudrowy róż, marynarski styl, mp4 i wiele innych ! Edytowane przez gosiasamosia92 Czas edycji: 2010-09-19 o 19:16 |
|
|
|
|
#6 |
|
Raczkowanie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
TE RZECZY ODDAM ZA DROBIAZG.
![]() 1. bolerko rozm. 38/40/42 brak kilku cekinów ( nie wiem czy celowy ) real kolor : mocno brązowy 4. rozm. 34/36 brak jednego koralika !
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21371976 moooja wymianka ciuszkowa. https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21794817 ekspress wymianka. ![]() zapraszam na strony pierwsze. pudrowy róż, marynarski styl, mp4 i wiele innych ! Edytowane przez gosiasamosia92 Czas edycji: 2010-09-19 o 00:01 |
|
|
|
|
#7 |
|
Raczkowanie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
DODATKI :
1. szaliko-apaszka moray, mocna zieleń, nówka ! przy okazji koralowy sweter rozm. l/xl 2. kopertówka, jest cuuudowna ! 3. biżu nowa, u góry srebrna bransoletka z metką ( za coś fajnego ! ) DOKŁADKA : 4. a. nowy top gimnastyczny gatta rozm. m b. koszuleczka do spania, rozm. m 5. nowe stringi. 6. po lewo duuża włoska chustka (trzeba na brzegach obrać) za coś mega, po prawo apaszka z nivea. 7. chustki. proszę pytać. ![]() 8. nowe rajtki gatta, rozm. 3 9.torba żółta jest troszkę zdarta na tym białym przy rączce, ale to z tyłu więc chyba to nie przeszkadza. torbyyy pomarańczowa jest brudna w kilku miejscach. 10. torba własnego projektu. brak torby w kropki !
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21371976 moooja wymianka ciuszkowa. https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21794817 ekspress wymianka. ![]() zapraszam na strony pierwsze. pudrowy róż, marynarski styl, mp4 i wiele innych ! Edytowane przez gosiasamosia92 Czas edycji: 2010-09-19 o 19:29 |
|
|
|
|
#8 |
|
Raczkowanie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
cos u mnie za narzutke?
__________________
WYMIANKA: nowy uporzadkowany watek ![]() https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post21075496 Zapraszam
|
|
|
|
|
#9 |
|
Wtajemniczenie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
coś u mnie za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1281799506 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1281799506 ?
__________________
The things you own, end up owning you. |
|
|
|
|
#10 |
|
Rozeznanie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
Coś za szarego longa i http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1281800367
? |
|
|
|
|
#15 |
|
Konto usunięte
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
|
|
|
|
|
#17 |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 5 236
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
coś z a long, top shop, rozm. 36/38/40
stan : celujący !
__________________
WYMIANA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=545273 PROSZĘ ODPISUJ U MNIE DOKŁADKA 24.09
|
|
|
|
|
#18 |
|
Konto usunięte
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
|
|
|
|
|
#19 |
|
Wtajemniczenie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
zdjęcie na mnie masz tutaj (ze starego wątku
) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1257787389 rozmiar z metki to jakiś duży, ale ja noszę 38 i spódnica leży dobrze : )
__________________
The things you own, end up owning you. |
|
|
Okazje i pomysły na prezent
|
|
#20 |
|
Zakorzenienie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
Raczej nic nie widzę, więc zajrzę jutro
|
|
|
|
|
#22 |
|
Zakorzenienie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
coś za tunikosukienkę amisu?
|
|
|
|
|
#25 |
|
Raczkowanie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
mam nerdy w kwiatki
)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22648668
Najnowszee !!!! Starszy wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=453395 |
|
|
|
|
#29 |
|
Zadomowienie
|
Dot.: ~ exchange . ! ~ wejdź i zobacz.
coś za floral, Philip Russel
rozm. 36/38/40 ?
__________________
Moja wymianka - zapraszam
|
|
|
![]() |
Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia
|
|
|
| Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.


















