Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podziel się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 01:31   #1
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209

Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podziel się


Postanowiłam założyć ten wątek tknięta odczuciem braku możliwości dzielenia się z Wami pewnymi odkryciami - teraźniejszymi, czy w przyszłości. Są momenty, kiedy przekopując się przez już znane mi style biżu, nagle słyszę w swojej duszy "ach!". Nie, żebym się jakoś rozczulała ale same wiecie jak to jest, prawda? Czasem coś jest tak oszałamiająco piękne (choć to kwestia gustu, owszem...) czy po prostu do Was przemawia, że aż chciałoby się tym podzielić.
Boję się, że w wątku plotkowym taki wpis zaginie w końcu...

... a Pani Sarrah-n-Dippity zdecydowanie, w moim mniemaniu, na to nie zasługuje, by o Niej zapomnieć

Moja obecnie absolutna guru biżuterii wire-wrap: KLIK!

Ps: o Izie Malczyk, do której prac miesiącami wzdychałam nie ja jedna - oczywiście pamiętać także należy
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 07:04   #2
kasia_kati
Zadomowienie
 
Avatar kasia_kati
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: .... ;-) ....
Wiadomości: 1 668
GG do kasia_kati
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Pierwszy raz spotykam sie z pracami Sarrah .... wow rewelacyjne
Ale teraz wiem skąd czerpiesz inspirację w swych cudnych bogatych formach
kasia_kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 07:43   #3
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Rzeczywiście imponujące Mimo wszystko moim biżuteryjnym guru, jak dla wielu tu obecnych pozostaje Pani Iza Jest jeszcze kilka osób do których prac regularnie wzdycham, na przykład mgypsy Przy okazji wspomnę że moim absolutnie pierwszym biżu-idolem była Gagatka, bo pierwsze prace wire-wrapping jakie w życiu widziałam były jej autorstwa, a wciąż nie mogę wyjść z podziwu nad Agatki fantazją i talentem To by było na tyle, dziękuję za uwagę
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 07:55   #4
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Prace tej Pani są na prawdę fajne, pomysłowe i takie inne ;] Na zdjęciach na szyi wyglądają imponująco. Ale już w przybliżeniu wcale mi się tak bardzo nie podobają

Ja jestem zakochana w pracach mgypsy
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 08:23   #5
dwaslonca
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 884
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Wrzucam linki do dziewczyn, możliwe że nie każdy je zna, szczególnie startujące biżuteryjki
http://www.izamalczyk.com/

http://www.flickr.com/photos/mgypsy/





Edytowane przez dwaslonca
Czas edycji: 2010-11-06 o 08:34
dwaslonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 08:53   #6
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Cytat:
Napisane przez kasia_kati Pokaż wiadomość
Ale teraz wiem skąd czerpiesz inspirację w swych cudnych bogatych formach
Bardzo bym chciała Panią Sarrah odkryłam stosunkowo niedawno.
Niewykluczone, że zachwycam się Nią z uwagi na podobne zamiłowanie do "cięższych" form Mimo wszystko mamy nieco inne style, Ona jest mimo całego szaleństwa - chyba jednak bardziej uporządkowana (w kwestii symetrii, której ja staram się unikać, jeśli biżut pozwala)
Wbre pozorom inspiracje do bogatych form siedzą we mnie od kilku lat. Czy ktoś pamięta jeszcze bogate formy Izy Malczyk? prezentowała je na forum gazetowym. To wtedy właśnie postanowiłam, że spróbuję wrappingu i obiecywałam sobie, że kiedyś wykorzystam drobnicę w swoich robótkach

Faktycznie, mgypsy ma świtną biżu I rewelacyjnie wykonaną. Marzą mi się takie kostki, jak u Niej, miedziane chyba - na 2giej stronie z podanego linka Czy Ona wystawia na Etsy? Bo kojarzę czcionkę podpisu zdjęcia i nie dam glowy uciąć, ale chyba mam kilka Jej prac w obserwowanych.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2010-11-06 o 08:55
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:17   #7
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Prace niesamowite. JA wciąż wzdycham do wielu prac. I faktycznie u mnie się zaczęło u Moniki L i Ggagatki. Potem już Mgypsy i Poppy. Jeśli dodać jeszcze AC to by się parę faworytów znalazło. Ngly jesteś na dobrej drodze. Podziwiam i powodzenia życzę
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 09:54   #8
Wirella
Rozeznanie
 
Avatar Wirella
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 873
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Dużo bym dała, żeby umieć wykonywać TAKIE PRACE
Coś takiego albo takiego, albo takiego normalnie zwala z nóg...
Wirella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 12:00   #9
Jaga1214
Rozeznanie
 
Avatar Jaga1214
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 683
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

ja uwielbiam Zaplecione prace pani Gosi, bo właśnie są zaplecione i Jamajki za zwodniczą "prostotę" i tak jeszcze można wymieniać
Jaga1214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 10:53   #10
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

A ja pamiętam jak to się wszystko zaczęło z wrappingiem na forum gazetowym i pierwszą prace tam pokazaną przez Izę M.Wtedy dla każdej z Nas guru zdecydowanie była Eni OkenTeraz już chyba mało kto o niej pamięta. Dla mnie "polskimi" ideałami są: Asia Watracz, Mgrypsy, Iza Malczyk, EvoraPewnie o kimś jeszcze zamówiniałam ale jakby tak wymieniać wszystkie osoby, których prace podziwiam to lista byłaby spora
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:30   #11
Aillil
Rozeznanie
 
Avatar Aillil
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łapy/..............
Wiadomości: 758
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Hehe, mi sie także podobają prace Sarah, a także no mgypsy i wielu innych biżuteryjek z Polski jednak moją inspiracją do rozpoczęcie przygody ( i już teraz dobrą znajomą) jest artystka z Węgier Szilvia Boda :
http://www.etsy.com/transaction/27190103 , uwielbiam jej styl, taki nieco mroczny, nietypowy , a ja właśnie taką biżuterie uwielbiam
Aillil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 15:17   #12
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 735
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

A ja ostatnio tego bloga odkryłam
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:44   #13
armona
Raczkowanie
 
Avatar armona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 49
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
A ja ostatnio tego bloga odkryłam
A ja się dziwię że o pracach Alabamy nikt wczesniej nie wspomniał - dla mnie są równie piękne jak Izy Malczyk czy Mgypsy
__________________
Niepoprawna marzycielka ciągle szukająca swojego sposobu na życie...




moje biżutki- zapraszam
armona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 12:05   #14
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

a ja podziwiam wszystkie które zostały wymienione i pominięte litori i avadora przypopmniałam sobie...
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 14:20   #15
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Ja też przyłączam się do peanów na temat mgypsy . Dla mnie to najlepsza i najbardziej kreatywna polska wire wrapperka. Uwielbiam oglądać jej prace. Ta Sarah jak mam być szczera w ogóle mi się nie podoba. Nie znam się na wire wrappingu, ale dla mnie jej prace nie wyglądają na szczególnie staranne, a dla mnie to warunek konieczny, żeby wire wrapping wyglądał ładnie.
Z wire wrapperek podziwiam jeszcze bezgranicznie Evorę. W Trendy już jej prawie nie ma, ale wystawia regularnie na Etsy: http://www.etsy.com/shop/EVoRA
No ale wiadomo, wire wrapping to nie moja technika . A co do objawień w AC to ja niezmiennie uwielbiam Celie Fago: http://celiefago.com/
Liz Hall: http://www.etsy.com/shop/LizardsJewelry - jest bezbłędna ,
czy Gordona Uyeharę - http://www.honudream.com/silver.html (ale on stronę ma badziewną ). Choć w sumie nie inspiruję się jakoś specjalnie żadnym z nich - po prostu podziwiam umiejętności. No i są też bardzo sympatycznymi ludźmi.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 15:55   #16
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Absolutnie rozłożył mnie ten pan (work -> 'A matter of taste' i 'Scent of flower'). Mimo, że biżuterią się nie zajmuje, ale ten epizod który mu się wydarzył z tymi wszystkimi akcesoriami, może mniej na poważnie, zasługuje na uwagę
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.


Edytowane przez iguana_night
Czas edycji: 2010-11-10 o 15:57
iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 17:42   #17
licho nie spi
Raczkowanie
 
Avatar licho nie spi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 69
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Ja swego czasu zakochałam się w stylu jaki panuje na metalworkers a szczególnie prace Gonzowraps...
A z naszych rodzimych to Gosia Domańska jednak; i parę lat temu trafiłam na taką panią: Livia- sorry, ale teraz nie mogę znaleźć jej własnej strony, a były tam piękności...
I zawsze podobały mi się prace autorki tego wątku- tylko nie posądzać o wazelinę proszę, tak wyszło...
__________________
licho nie spi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 17:00   #18
Mayim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

wyplatam z drobnicy, więc moim guru jest ta dziewczyna - na przykład ten naszyjnik, potem ta i ta - na przykład
... i z polskich... znalazłam Madisilk
Mayim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 15:42   #19
gugu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 100
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Cytat:
Z wire wrapperek podziwiam jeszcze bezgranicznie Evorę. W Trendy już jej prawie nie ma, ale wystawia regularnie na Etsy: http://www.etsy.com/shop/EVoRA
ładne te jej wire wrappy, ale ceny trochę szokujące....
gugu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 20:25   #20
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Mnie urzeka 3/4 prac w galeriach na biser.info

W Polsce:

Moim guru jest Silverka - Kasia jest nie małą inspiracją dla moich pracek, o wzydychaniu do Extrano i Madisilka tez wspomnę.

Frywolnych guru nie posiadam, acz agave uwielbiam!

Zagranicznie wzdycham do V. Hector , L. McCabe, H. Petersena i wielu wielu innych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona



Edytowane przez weraph
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:20
weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:56   #21
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Rzeczywiście imponujące Mimo wszystko moim biżuteryjnym guru, jak dla wielu tu obecnych pozostaje Pani Iza Jest jeszcze kilka osób do których prac regularnie wzdycham, na przykład mgypsy Przy okazji wspomnę że moim absolutnie pierwszym biżu-idolem była Gagatka, bo pierwsze prace wire-wrapping jakie w życiu widziałam były jej autorstwa, a wciąż nie mogę wyjść z podziwu nad Agatki fantazją i talentem To by było na tyle, dziękuję za uwagę
Toś mnie kobieto uhonorowała Nie podejrzewałabym, ale niesamowicie mi miło Mi do różnych guru bardzo wiele brakuje, ale fajnie słyszeć, że moja biżuteria też przyciąga i nawet może motywuje do tworzenia innych

Dla mnie Iza Malczyk jest bardzo pomysłowa i cały czas pokazuje coś fajnego, prace Mgypsy od zawsze mi się podobały i ma dziewczyna niesamowity talent, precyzję i wyobraźnię (ta konkursowa bransoleta zniewala). Poza tym jakoś nie śledzę za bardzo konkretnych projektantów, jedynie to co się w naszych polskich galeriach pojawia. Rafał Szumilas ma fajne prace, chociaż w pewnym momencie powtarzające się motywy zaczęły mnie nudzić (nie rozumiem czemu cały czas miał te same motywy w srebrnych filigranach).
Poza tym podobają mi się prace Annie: http://annie-jewelry.deviantart.com/...F6734130&qo=29
i Clayo: http://absy-clayo.deviantart.com/art...10792164&qo=31

I wielu innych oczywistych i mniej oczywistych artystów, których długo by wymieniać
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 15:31   #22
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Cytat:
Napisane przez gugu Pokaż wiadomość
ładne te jej wire wrappy, ale ceny trochę szokujące....

Właściwe. W 100% prawidłowe
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 09:05   #23
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Cytat:
Napisane przez weraph Pokaż wiadomość
Mnie urzeka 3/4 prac w galeriach na biser.ru
http://www.biser.ru/ <-- błąd wczytywania strony :/

dla mnie godną podziwu jest Dori Csengeri
http://doricsengeri.com/agalleries%20preview/c6636.php

a jeśli chodzi o wrapki to własnie Mgypsy i Alabama
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:21   #24
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

obywatelka planety Ziemia - poprawiłam sie - biser.info
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 09:34   #25
poranna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Cytat:
Napisane przez weraph Pokaż wiadomość
Frywolnych guru nie posiadam, acz agave uwielbiam!

Zagranicznie wzdycham do V. Hector , L. McCabe, H. Petersena i wielu wielu innych.
a Maranty frywolitki widziałaś?

prócz niektórych w/w, wzdycham do prac Corry i Perri albo tego pana
__________________
pozdrawiam
Magda
PICASA / BLOG / MULTI

Edytowane przez poranna
Czas edycji: 2010-11-18 o 09:41
poranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 14:06   #26
orangecountry
Zadomowienie
 
Avatar orangecountry
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 397
GG do orangecountry
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

moim guru jest stobieckidesign.. .. cudowne.. szkoda że tak nie umiem..
__________________
------------------------------------------

my world , my love, my wire [czyli mój wąteczek z biżuterią.]-


wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30284685
orangecountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 21:56   #27
KTOS151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

A dla mnie bizuteryjnym guru jest Karmazynowy Kamyk - jej prace są może proste ale w tym własnie tkwi ich urok - nie są przeładowane i przekombinowane, każdy kolejny wrzut na forum zachwyca elegancją i klasą.
KTOS151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:23   #28
ResurrectionOfHappiness
Rozeznanie
 
Avatar ResurrectionOfHappiness
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 767
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Cytat:
Napisane przez orangecountry Pokaż wiadomość
moim guru jest stobieckidesign.. .. cudowne.. szkoda że tak nie umiem..
Ja też podziwiam jego prace. Prawdziwe majstersztyki
A z naszego wizażowego podwórka to chciałabym wyrazić szczery zachwyt pracami Drakonarii - Smoczka, oraz Litori. Każda z dziewczyn jest mistrzynią w swojej technice . Staram się nie zazdrościć, ale ciężko tego nie robić
ResurrectionOfHappiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 17:36   #29
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Ojej, to się zawstydziłam . A prace Litori też bardzo mi się podobają. Kiedyś spróbuję naciągnąć ją na wymiankę... A nóż widelec sie zgodzi . Ale kurcze teraz czasu brak.

To ja Wam przy okazji pokażę moją ostatnią fascynację, MaaPstudio, z biżuterią z porcelany:
http://www.etsy.com/shop/MaaPstudio
Ta biżuteria jest dla mnie tak ULTRA kobieca, wręcz zjawiskowa. Coś cudownego.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 17:39   #30
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Nasze biżuteryjne guru, ludzie z niebywałą wyobraźnią i pasją tworzenia. Podzie

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość

To ja Wam przy okazji pokażę moją ostatnią fascynację, MaaPstudio, z biżuterią z porcelany:
http://www.etsy.com/shop/MaaPstudio
Ta biżuteria jest dla mnie tak ULTRA kobieca, wręcz zjawiskowa. Coś cudownego.
Oj nie raz już do niej wzdychałam
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.