Measureable Difference, Essential, Bathing Flowers (Suszone kwiaty do kąpieli)

Measureable Difference, Essential, Bathing Flowers (Suszone kwiaty do kąpieli)

Suszone w całości kwiaty róży i lawendy tonizują skórę i wzbogacają kąpiel relaksującym zapachem.

normalna, sucha, tłusta
kulki, kostki i płatki do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne
bez parabenów, zapachowa, bez alkoholu
gruboziarnista

Przyjemny , kwiatowy zapach...i to chyba tyle

Ta słodka buteleczka trafiła do mnie jako prezent, inaczej nie zdecydowałabym się na zakup z powodu ceny. Co jest tak w niej cennego, że aż tyle kosztuje ?
Po otwarciu urzekł mnie mocno kwiatowy zapach. Jest cudowny, nie czuć wcale chemikaliów ani innych nieprzyjemnych aromatów. Pobudza moje zmysły i pozwala się odprężyć. Efekt niestety nie trwa aż tak długo. Jestem zwolenniczką przynajmniej godzinnej kąpieli. Produkt pozwala mi się odprężyć na max 20 min. Nie zauważyłam, żeby w jakiś sposób wpłynęło na moje ciało.
Nie spodobało mi się również wydajność-mogłam jej użyć zaledwie kilka razy. Fakt, że lubię sypnąć sporą ilość, ale mimo wszystko spodziewałam się, że starczy mi na dłużej.
Całość zamknięta jest w minimalistycznej, szklanej butelce. Niestety wylot jest dość wąski co ogranicza ilość wysypywanego produktu. Bez problemu można postawić ją w każdym kącie naszej łazienki. Buteleczkę wykorzystałam ponownie wrzucając do niej muszelki. Teraz stoi sobie na półeczce.
Produkt na pewno nie jest wart swojej ceny-jest mocno zawyżona. Jego efekt działania ogranicza się tylko i wyłącznie do zapachu.

Przyjemna rzecz, ale skąd ta cena?

Nie mogę powiedzieć o tych kwiatkach złego słowa, ale dlaczego kosztują aż tyle? Tak ogólnie Mesureable Difference raczej nie jest marką celującą w zamożnego klienta.

Działanie: Pachnący dodatek do kąpieli. Nie zauważyłam żadnego wpływu na skórę, co innego ze zmysłami. Kwiaty są rzeczywiście zasuszone w całości, więc po zamoczeniu w ciepłej wodzie rozwijają się i wyglądają wspaniale. Bardzo ładnie też pachną, chociaż szczerze mówiąc, jeśli ktoś nastawia się na silny, długotrwały zapach, będzie zawiedziony. Jest delikatny i ulotny, a jego siła polega na tym, że jest naturalny i w oczywisty sposób kojarzy się bardziej z łąką niż kosmetykiem.
Zawartość buteleczki starczyła mi na 3 użycia.

Na plus:
-ładny, naturalny, kwiatowy i relaksujący zapach
-jeśli nie ma się alergii na lawendę i róże, można być pewnym, że nie będzie mieć żadnego negatywnego wpływu na skórę
-śliczna buteleczka, wygląda jak dawna apteczna (szkło nie jest idealnie gładkie, ale stylizowane, lekko nierówne)

Na minus:
-buteleczka nie jest wygodna, za wąski wylot powoduje, że trzeba się namachać
-kąpie się w nich świetnie, gorzej sprząta po tej kąpieli ;)
-oczywiście cena (nigdy bym nie kupiła, dostałam w prezencie)