Reklama

To już powoli... robi się nudne ;). Bo Kinga Rusin po raz kolejny po prostu zachwyca stylem! Podczas weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN" gwiazda włożyła piękną, zwiewną sukienkę. I na pewno przyznacie - wygląda bosko! Kolor, delikatny print, modna stójka, luźny, bardzo dziewczęcy krój. Nie możemy oderwać wzroku Warto też zwrócić uwagę na makijaż Kingi - to kolejna gwiazda, która postawiła na najważniejszy trend tej wiosny, czyli naturalność. Pięknie podkreślone brwi i delikatny błysk na ustach sprawiają, że Rusin wygląda bardzo młodo.

Reklama

Fani także zachwycają się Kingą. Pod zdjęciem, które gwiazda wrzuciła na swój Instagram pojawiło się 16 tysięcy polubień! Co piszą?

Dla mnie jesteś kanonem szlachetnego piękna - to się nie zmienia od czasu, gdy jako dziecko zobaczyłam cię w TVPBardzo pięknie i stylowoPani Kingo, co pani robi, że pani jest taka piękna:)

Na pewno chcecie wiedzieć, co to za sukienka. Otóż okazuje się, że to... Reserved. Ten model znajdziecie w najnowszej kolekcji marki, a kupimy ją już za 199 zł.
Taką sukienkę można spokojnie włożyć do pracy, na randkę, ale też... na wesele przyjaciółki. Ze szpilkami idealnie sprawdzi się na imprezę, a z espadrylami nawet na plażę. Na zdjęciu tego nie widać (wierzcie nam na słowo ;), ale nie jest też za długa - sięga do połowy uda. Na pewno to nasz hit na nowy sezon!

Reklama

Ale okazuje się, że nie tylko Kinga Rusin już poczuła wiosnę i postawiła na sukienkę w kolorze pudrowego różu. Na ostatniej konferencji Sephora, gwiazdy prezentowały się w podobnym kolorze. Spójrzcie tylko na Kasię Zielińską czy Kamilę Szczawińską :)

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane