klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
suknia ślubna w stylu księżniczki Victoria Swarovski
Moda

Tak wygląda suknia ślubna warta... ponad 3 miliony złotych!

Jest bajecznie droga, ale czy zachwyca? Oto suknia ślubna dziedziczki rodziny Swarovskich, o której mówią wszyscy!
Ewelina Błeszyńska
czerwiec 23, 2017

Suknia ślubna Victorii Swarovski z pewnością zapisze się w historii mody ślubnej. 23-letnia dziedziczka rodu Swarovskich, jak przystało na nazwisko - w dniu ślubu z Wernerem Murzem dosłownie błyszczała. Victoria zachwyciła w spektakularnej sukni, która... ważyła 46 kilogramów, a jej wartość wyceniana jest na 3,4 miliona złotych! 

Ślubne ozdoby do włosów

Suknia ślubna Victorii Swarovski

Victoria Swarovski na dzień ślubu wybrała suknię o popularnym fasonie księżniczki. Suknia posiadała obszerny dół oraz misternie wyszywaną kryształowymi aplikacjami górę. Suknię dziedziczki zaprojektował dubajski projektant Michael Cinko, który słynie z tworzenia fantazyjnych kreacji z wykorzystaniem kryształów (projektował m.in. dla Lady Gagi, Jennifer Lopez czy Rihanny). Na bogato zdobionej sukni Victorii znalazło się aż 500 tysięcy (!) drobnych kryształków Svarovskiego, z których każdy był małym dziełem sztuki. 

Bajeczna suknia ślubna dziedziczki rodziny Swarovskich

Przepięknie zdobiona suknia ślubna Victorii Swarovski posiadała długi tren, a efekt wow dodatkowo zapewnił welon o długości ośmiu metrów. Victoria miała na sobie szpilki w odcieniu nude domu mody Jimmy Choo. Widowiskową suknię ślubną uzupełniała klasyczna fryzura oraz naturalny makijaż. Naszym zdaniem to jedna z najpiękniejszych sukni ślubnych, a Victoria wyglądała dosłownie niczym księżniczka. A co wy myślicie o jej ślubnej stylizacji?

Zobacz także: Zachwyca czy rozczarowuje? Stylizacja księżnej Kate na ślubie Pippy budzi mieszane uczucia

Źródło zdjęć: East News

Komentarze