Niektórzy lubią, kiedy tatuaż mocno rzuca się w oczy i stawiają na duże, wyraziste, często kontrowersyjne wzory, inni decydują się na minimalizm, wybierając niewielkie malunki zdobiące ich skórę. Jeszcze inni idą krok dalej i wybierają wizerunki bliskich sobie osób. I o ile tatuowane twarze dzieci, małżonków czy rodziców mało kogo dziwią, o tyle uwiecznianie na skórze obrazów aktorów czy piosenkarzy bywa rzadszą praktyką.A co powiecie na to, że fani tej 22-letniej brytyjskiej influencerki są w nią aż tak zapatrzeni, że tatuują sobie jej twarz? Naprawdę jest aż taka piękna, by jej wizerunek uwieczniać na swojej skórze?

Reklama

Ta influencerka jest tak piękna, że fani tatuują sobie jej twarz

Ellie O'Donnell, bo o niej mowa, to 22-letnia Brytyjka, która zasłynęła w mediach dzięki swojemu instagramowemu profilowi. Zgrabną, długowłosą blond piękność czarującą wielkimi, zielonymi oczami i śnieżnobiałym uśmiechem śledzi na Instagramie ponad 945 tys. osób, a ona doskonale wie, jak wykorzystać tę popularność.

Instagramowa modelka ma na koncie wiele współprac z licznymi markami, które ochoczo promuje na swoim instagramowym koncie. To im zawdzięcza ekskluzywne ubrania, dodatki, kosmetyki, czy egzotyczne wakacje, a także rzeszę wiernych fanów, którzy na każdym kroku komplementują jej urodę. Niektórzy z nich postanowili pójść o krok dalej i uwiecznić piękno Ellie na własnym ciele.

Myślę, że to największy komplement, jakim ktoś może mnie obdarzyć – mówiła w rozmowie z Daily Star Ellie O'Donnell. Niektórzy twierdzą, że to dziwne, ale moim zdaniem wiele osób tatuuje sobie przypadkowe twarze. Moi fani po prostu wybrali moją podobiznę – dodaje.

Zobacz także: Ta kobieta jest zbyt piękna, aby mogła wychodzić z domuJak się okazuje, nie tylko fani Ellie mają na swojej skórze jej podobiznę. Twarz influencerki chętnie proponują klientom także sami tatuatorzy zachwyceni urodą instagramowej modelki.

Znalazłem zdjęcie Ellie na Instagramie, ale nie zapytałem jej czy mogę wytatuować klientowi jej podobiznę. Z góry założyłem, że nie odpowie, ponieważ ma około miliona obserwujących – mówi 23-letni tatuażysta Aaran Haslett, który przerobił twarz Ellie na klauna i uwiecznił ten obraz na dłoni swojego klienta. Widziałam też wcześniej jej posty na temat tatuaży z jej podobizną, z których była z nich szczęśliwa, więc po prostu założyłem, że nie będzie miała nic przeciwko – dodaje.

Ellie potwierdza, że każdy tatuaż z jej podobizną budzi w niej zachwyt nie tylko dla talentu tatuatorów, ale także fanów, którzy wybrali właśnie jej twarz, jako malunek zdobiący ich ciało do końca życia.

Zobacz także
Myślę, że każdy tatuaż z moją podobizną, opublikowany w mediach społecznościowych, na którym zostałam oznaczona, jest bezbłędny. Ci artyści są niesamowici – mówi Ellie. To niesamowite, że niektórzy fani zdecydowali się, że to właśnie moja twarz będzie zdobić ich ciało na całe życie – dodaje.
Reklama

A co wy myślicie o tatuowaniu sobie podobizn influencerek? W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć prześlicznej Ellie O'Donnell.Zdjęcie: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama