klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Krzysztof Ufnal odejdzie z „Gogglebox. Przed telewizorem”?
Styl życia

Gwiazda „Gogglebox” odchodzi z programu?! Czy to przez inną, intratną propozycję?

„Gogglebox. Przed telewizorem” to obecnie najpopularniejszy program stacji TTV. Czy jeden z najbardziej lubianych uczestników postanowił opuścić show na rzecz innej produkcji? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.

„Gogglebox. Przed telewizorem” to niezaprzeczalnie jeden za największych hitów TTV, który wylansował wiele gwiazd takich jak Izabela Zaiske, Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska, Mariusz Kozak, Agnieszka Kotońska, czy zachwycający swoją niesamowitą metamorfozą Big Boy, któremu podczas 11. sezonów show udało się schudnąć ponad 160 kilogramów. Niedawno  „Gogglebox-owa” rodzina powiększyła się o kolejnych uczestników, Martę Karpińską oraz Patrycję Szreder.

Jak się okazuje, udział w programie otworzył uczestnikom drzwi do sławy i dalszej kariery nie tylko w social mediach, gdzie gwiazdy „Gogglebox” współpracują z licznymi reklamodawcami, ale również pozwolił im na wzięcie udziału w innych produkcjach stacji. Przykładów jest wiele. Chociażby uczestnictwo Sylwii Bomby i Izabeli Zeiske w programie „Orzeł czy reszka, czy też wspólne gotowanie gwiazd „Gogglebox” ze znanym z „MasterChefa”, Michelem Moranem w show „10 zadaniach specjalnych Michela Morana”. Jeden z uczestników „Gogglebox. Przed telewizorem” dostał jeszcze większy awans i już niebawem u boku Jana Pirowskiego poprowadzi zupełnie nowe show. Czy intratna propozycja sprawi, że Krzysztof Ufnal zrezygnuje z udziału w „Gogglebox. Przed telewizorem”?

Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do „Gogglebox”?

Krzysztof Ufnal odejdzie z „Gogglebox. Przed telewizorem”?

Krzysztof Ufnal zdobył sławę dzięki udziałowi w „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie już od czterech sezonów w towarzystwie dwóch przyjaciół, Kuby „Felka” Felińskiego oraz Konrada „Mariana” Mariańskiego, na żywo komentuje wybrane programy telewizyjne, jak paradokumenty, seriale, czy programy rozrywkowe. Przystojniaka widzowie pokochali nie tylko dzięki jego aparycji, ale głównie za sprawą wysublimowanych, rozbawiających do łez żartów.

Już niebawem Krzysztof zadebiutuje w zupełnie innej roli i w towarzystwie Jana Pirowskiego poprowadzi program „Kto to kupi?”, który już w marcu pojawi się na antenie TTV. Czy nowa, intratna propozycja sprawi, że Krzysiek odejdzie z „Gogglebox”? Te słowa celebryty nie pozostawiają wątpliwości!

W „Goggleboxie” z chłopakami to jest nasza wspólna przygoda i to był dla mnie priorytet – mówi w rozmowie z TTV Krzysztof Ufnal. Dzięki uprzejmości stacji nie wykluczają się oba te projekty, w związku z czym na pewno widzowie, którzy za mną przepadają, będą mogli mnie oglądać jeszcze więcej  – dodaje.

Premiera nowego programu TTV – „Kto to kupi?”

Jak potwierdza stacja TTV, nowe show „Kto to kupi?”, w którym będziemy mogli podziwiać zmagania ambitnych wynalazców, pragnących sprzedać publiczności i jurorom swoje innowacyjne gadżety, będziemy mogli śledzić w niedzielne wieczory już od początku marca. Premiera zaplanowana jest na 1. marca o godz. 16:00.

Zdjęcie: Instagram

Krzysztof Ufnal z „Googlebox” poprowadzi nowy program TTV
Styl życia Krzysztof Ufnal z „Gogglebox” poprowadzi nowy program TTV ! Przebije „Królowe życia”?
To już pewne! Krzysztof Ufnal z „Googlebox. Przed telewizorem” poprowadzi nowe show. Towarzyszyć mu będzie inny, znany z TTV przystojniak. Będzie hit!
Urszula Jagłowska
styczeń 29, 2020

TTV idzie jak burza. Po sukcesie tak kontrowersyjnych programów, jak „Gogglebox. Przed telewizorem” , czy „Królowe życia” w wiosennej ramówce stacji pojawią się zupełnie nowe rozrywkowe formaty. Wśród nich „Kanapowcy” , gdzie będziemy mogli śledzić poczynania  pięciu zmagających się z otyłością mężczyzn , którzy pod okiem ekspertów  zawalczą o smukłe sylwetki i pewność siebie. To jednak nie wszystko! Już na początku marca TTV rozpocznie emisję jeszcze jednego, zupełnie nowego 10-odcinkowego show . Jak się okazuje, jego gospodarzem zostanie znany z „Gogglebox. Przed telewizorem” Krzysztof Ufnal. Krzysztof Ufnal z „Gogglebox” poprowadzi nowy program TTV Krzysztof Ufnal zdobył sławę dzięki udziałowi w „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie już od czterech sezonów w towarzystwie dwóch przyjaciół, Konrada „Mariana” Mariańskiego i Kuby „Felka” Felińskiego,  na żywo komentuje wybrane programy telewizyjne, jak talent show, seriale, programy rozrywkowe, czy paradokumenty. Krzysztofa widzowie pokochali jako pełnego energii i zawsze uśmiechniętego faceta, który swoimi żartami rozbawia do łez. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Krzysztof Ufnal (@dukeofwarsaw) Paź 3, 2018 o 8:43 PDT Zobacz także:  Agnieszka Kotońska z „Googlebox” zdradziła sekret swojej figury. To dzięki temu schudła aż 30 kg! Teraz Ufnal dostał od TTV kolejną propozycję współpracy i już w marcu stanie się gospodarzem nowego rozrywkowego show „Kto to kupi?”. To nie koniec rewelacji. Krzysztofowi będzie towarzyszył jeszcze jeden przystojniak z rodzimej stacji – Jan Pirowski, znany z takich programów, jak „DeFacto”, czy „Pierwszy raz za granicą”. Na casting zgłosiło się ponad 30 kandydatów i szybko okazało się, że jest dwóch faworytów...

Przeczytaj
Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie odchodzą z „Gogglebox”
Instagram @ttv.pl
Newsy Jedna z najbardziej lubianych par „Gogglebox” zrezygnowała z udziału w programie. Co się stało?
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych par „Gogglebox. Przed telewizorem” podjęła decyzję o odejściu z hitu TTV. Co ich do tego skłoniło?
Urszula Jagłowska
wrzesień 12, 2020

Grupa TVN jest niezaprzeczalnym mistrzem niestandardowych, budzących kontrowersje formatów, jak „Projekt Lady” ,  „Hotel Paradise”, „Ślub od pierwszego wejrzenia” , „Damy i wieśniaczki”, „Kanapowcy” , „Down The Road”, „Królowe życia” , czy największy hit TTV, „Gogglebox. Przed telewizorem”, w którym bohaterowie na żywo komentują wybrane programy telewizyjne.  W ciągu ostatnich 13. edycji „goggleboxowa rodzina” często się zmieniała, lansując celebrytów zupełnie nowego formatu, jak Sylwia Bomba , Ewa Mrozowska, Agnieszka Kotońska z rodziną, Krzysztof Ufnal z przyjaciółmi, Big Boy , Morus i Nagana, Izabela Zeiske z synem Joachimem, duet seniorów Regina i Józef,  bliźniaczki Agnieszka i Ewa, dwie ślicznotki Martę Karpińską i Patrycję Szreder, czy małżeństwa Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie, jak również Kasia i Jędrzej Gąsienica. Niestety, jak poinformowała stacja, w obecnie emitowanym sezonie zabraknie jednego z czołowych duetów , który od dziesięciu edycji bawił i wzruszał do łez miliony widzów TTV. Mowa o Sandrze i Krzyśku! Dlaczego zdecydowali się zrezygnować z udziału w show?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl) Kwi 6, 2020 o 12:44 PDT Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie odchodzą z „Gogglebox” Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie, zadebiutowali na wizji w 3. sezonie „Gogglebox. Przed telewizorem”, a sympatycy show od razu pokochali ich poczucie humoru,...

Przeczytaj
Uczestnicy „Gogglebox. Przed telewizorem” u Kuby Wojewódzkiego
Styl życia Uczestnicy „Gogglebox. Przed telewizorem” u Kuby Wojewódzkiego
2 odcinek 28. sezonu TVN-owskiego hitu „Kuba Wojewódzki” był prawdziwą petardą! Jak poradzili sobie Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i Krzysztof Ufnal z „Gogglebox. Przed telewizorem”? Padło wiele zdrożnych propozycji.
Urszula Jagłowska
marzec 10, 2020

Kuba Wojewódzki znany jest z ostrego słownictwa, seksistowskich żartów i niewybrednych komentarzy, ale tak perwersyjny jeszcze nie był. Jak Sylwia Bomba zareagowała na jego propozycje pocałunku, a Agnieszka Kotońska na angaż jako Wodzianka? 2 odcinek 28. sezonu TVN-owskiegi hitu „Kuba Wojewódzki” był prawdziwą petardą! Uczestnicy „Gogglebox. Przed telewizorem” u Kuby Wojewódzkiego „Gogglebox. Przed telewizorem” to niezaprzeczalnie największy hit  stacji TTV, który już od 12. sezonów bawi i wzrusza do łez miliony telewidzów oraz wylansował wielu celebrytów zupełnie nowego formatu , takich jak  Agnieszka Kotońska , Mariusz Kozak , Big Boy , Izabela Zeiske , Ewa Mrorowska , Sylwia Bomba czy Krzysztof Ufnal , który ostatnio otrzymał kolejną propozycję angażu od macierzystej stacji i został współprowadzącym nowego show „Kto to kupi?”. Nic więc dziwnego, że uwielbiani przez widzów TTV uczestnicy „Goggleboxa” wreszcie zagościli na kultowej kanapie Kuby Wojewódzkiego, w reprezentacji złożonej z Agnieszki Kotońskiej, Sylwii Bomby oraz Krzysztofa Ufnala. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska) Mar 10, 2020 o 8:32 PDT Nie spodziewajcie się jednak grzecznej rozmowy i braku drwin z zaproszonych gości. Kuba Wojewódzki w charakterystyczny dla siebie sposób starał się wyprowadzić uczestników „Goggleboxa” z równowagi. Wiesz o czym zawsze marzyłem? Żeby się dotknąć z tobą językiem – wyznał Sylwii Bombie Kuba Wojewódzki. Nie da rady? To może na zapleczu? – dodał. Nie trzeba było długo czekać na reakcję gwiazdy TTV, która w błyskotliwy sposób odpowiedziała na tę zaczepkę. Może dam ci numer do mojego męża i spytasz się, co on na to – zripostowała Bomba. W dalszej części...

Przeczytaj
Patrycja Szreder z „Gogglebox” w ciążowej sesji w bikini
Styl życia Ciężarna Patrycja Szreder z „Gogglebox. Przed telewizorem” pozuje w bikini. Fani zachwyceni
Patrycja Szreder z „Gogglebox. Przed telewizorem” już niebawem zostanie mamą. Ciężarna celebrytka korzystając z uroków otwartych plaż i lasów postanowiła pochwalić się uroczą sesją zdjęciową w samym bikini. Jej brzuszek jest już naprawdę duży.

„Gogglebox. Przed telewizorem” to bez wątpienia jeden z największych hitów TTV, który wylansował wiele gwiazd takich jak  Agnieszka Kotońska ,  Izabela Zeiske,   Krzysztof Ufnal , Morus czy  Big Boy .  Niedawno „Gogglebox-owa” rodzina powiększyła się o kolejnych uczestników, a już niebawem dołączy do niej maleństwo jednej z bohaterek programu! 30-letnia modelka, Patrycja Szreder , jest już w zaawansowanej ciąży . Choć kobieta rzadko publikuje zdjęcia rosnącego brzuszka, tym razem postanowiła zrobić wyjątek i pochwalić się ciążowymi krągłościami. Jej brzuszek jest już naprawdę duży! Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl) Sty 11, 2020 o 12:42 PST Patrycja Szreder z „Gogglebox” w ciążowej sesji w bikini W polskim show biznesie jest teraz prawdziwy baby boom, a celebrytki prześcigają się w robieniu wymyślnych sesji zdjęciowym podczas kwarantanny. Anna Lewandowska , tuż przez narodzinami Laury , pozowała na siłowni i zachwycała fanów swoim tańcem na TikToku . Lara Gessler pokazuje swoje ciążowe krągłości w sielskiej scenerii polskiej wsi. Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w przyszłym pokoju swojego maleństwa, a Basia Kurdej-Szatan chwali się drugą ciążą w gęstwinie lasu odziana w bikini i okryta szalem. Również gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” zapragnęła podzielić się ze światem uroczą sesją zdjęciową rosnącego brzuszka. Patrycja Szreder idąc w ślady Basi Kurdej-Szatan pokazała się w bikini. Ciąża to wyjątkowy stan. W kobiecie rozwija się nowe życie. Zostały 2 miesiące do rozwiązania – podpisała fotografię Patrycja Szreder. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Patrycja Szreder...

Przeczytaj