klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do „Gogglebox”?

Agnieszka Kotońska swój udział w największym hicie TTV zawdzięcza zmyślnym układom? Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” zdradziła, jak udało jej się trafić do produkcji. Tego nikt się nie spodziewał!
Urszula Jagłowska
kwiecień 27, 2020

Agnieszka i Artur Kotońscy niezaprzeczalnie należą do najbarwniejszych bohaterów „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie na żywo na antenie TTV, w towarzystwie swojego syna Dajana, komentują wybrane programy telewizyjne. Choć małżeństwo dołączyło do hitowego show dopiero w 3 sezonie, szybko stało ulubieńcami widzów, którzy docenili szczerość, otwartość i bezpośredniość Kotońskich.

Do tej pory wszyscy zadawali sobie pytanie, jak przebojowa rodzina z Chodzieży z dnia na dzień stała się podbijającymi media celebrytami, którzy już nie tylko są rozpoznawalni dzięki udziałowi w „Gogglebox”, ale też kojarzeni jako prężnie działający influencerzy. Okazuje się, że swój sukces Agnieszka Kotońska i Artur Kotoński zawdzięczają… sąsiadce.

Kotońscy w „Gogglebox. Przed telewizorem”

W ciągu ostatnich dziewięciu sezonów mogliśmy nie tylko poznać, co bawi, wzrusza, oburza i cieszy Kotońskich, ale też śledzić spektakularną metamorfozę Agnieszki. Kobieta zrezygnowała z mocnego makijażu, opalenizny z solarium, platynowego tapiru i niebotycznie długich tipsów na rzecz naturalności. Zrzuciła też 30 kilogramów, czym zmotywowała wszystkich swoich fanów do walki o smukłą sylwetkę. To jednak nie wszystko!

Wraz z biegiem czasu Kotońscy zaczęli zdradzać dotąd długo skrywane szczegóły ze swojego życia. Wiemy już, jak rodzice zareagowali na nastoletnią ciążę Kotońskiej. Wiemy też, czym Agnieszka zajmuje się na co dzień, a niedawno poznaliśmy pochodzenie imienia syna Kotońskich, Dajana. Teraz medialna rodzina z Chodzieży poszła o krok dalej i wyznała, w jaki sposób dołączyła do ekipy „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Jak Agnieszka Kotońska z rodziną trafiła do „Gogglebox”?

Okazuje się, że Agnieszka Kotońska, zanim dołączyła do hitu TTV, uważnie śledziła dwie pierwsze edycje i od razu wiedziała, że „Gogglebox” jest stworzony dla niej i jej najbliższych. Szybko obwieściła swoje plany znajomym oraz sąsiadce, dzięki której już kilka miesięcy później stała się gwiazdą TTV. Jak to możliwe? Czy Kotońscy poszli w ślady Izy i Joachima Zeiske i dostali się do show dzięki podstępowi? Koniecznie zobaczcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze