klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Honey Boo Boo i Mama June
Styl życia

Pamiętacie najsłynniejszą małą Miss? Zobaczcie, jak dziś wygląda Honey Boo Boo!

Jako sześciolatka rywalizowała w konkursach piękności, miała swój program w telewizji. Jej twarz znali wszyscy - obecnie trudno ją rozpoznać. Jak dziś wygląda Honey Boo Boo?
Agata Kufel
marzec 14, 2019

Alana Thompson, znana jako Honey Boo Boo przez kilka lat była prawdziwą "gwiazdą" światowych mediów. Wystylizowana sześciolatka z grubą warstwą makijażu na buzi i jej otyła matka June zasłynęły za sprawą programu Toddlers & Tiaras, w którym zawzięcie rywalizowały o kolejne tytuły małych piękności. Dziś Mama June chwali się nową, szczupła figurą, ale co dzieje się z Alaną? W pierwszej chwili trudno ją rozpoznać...

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Jak zmieniła się Honey Boo Boo?

Blond loki, sztuczna opalenizna, pełen makijaż i kiczowate stylizacje - gdy w 2012 roku Alana Thompson uczestniczyła w konkursach dla małych miss jej wygląd i zachowanie budziły ogromne kontrowersje. Zagubiona w dorosłym świecie dziewczynka niejednokrotnie wpadała w furię, gdy coś szło nie po jej myśli, a jej nieadekwatne do wieku wypowiedzi przed kamerami wzbudzały niepokój telewidzów. U boku córki "sławę" zdobyła też matka - chorobliwie otyła Mama June, która niedawno "wróciła" w nowej, odchudzonej postaci. Tym razem... bez Alany.

Po sukcesie w Toddlers & Tiaras, Alana wraz z rodziną wystąpiła w osobnym reality show zatytułowanym po prostu Here Comes Honey Boo Boo. Kontrowersyjny program został przerwany po skandalu, jaki wybuchł w 2014 roku - jedna z sióstr Alany oskarżyła partnera Mamy June o molestowanie. Medialna burza trwała przez wiele miesięcy, koncentrując się na osobie matki, jednak problemy rodzinne odbiły się także na Honey Boo Boo.

Dziś Alana w niczym nie przypomina małej miss z TLC - trzynastolatka zmaga się z dużą nadwagąktórej próbowała pozbyć się w kolejnym programie telewizyjnym. Niestety, z marnym skutkiem... Honey Boo Boo obecnie nie pokazuje się już w mocnym makijażu, ale mimo to nadal lubi podkreślać np. oczy za pomocą błyszczących cieni, nie ma już blond włosów ani spryskanych lakierem loków. Na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać. Z drugiej strony wreszcie bardziej przypomina normalną nastolatkę niż lalkę Barbie! Choć nie jest już tak medialna jak w dzieciństwie, to jednak ostatnio zrobiła wyjątek i znowu pozowała na ściance.

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak zmieniała się Honey Boo Boo!

Zobacz też: Ta kobieta przyćmiła Melanię Trump - kim jest nowa ulubienica amerykańskich mediów?

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TLC

1 z 7

Honey Boo-Boo w 2012 roku

Honey Boo-Boo w 2012 roku
Facebook https://www.facebook.com/AlanaThompsonOfficialPage/
2 z 7

Honey Boo-Boo w 2015 roku

Honey Boo-Boo w 2015 roku

Alana w wieku 9 lat ważyła już 57 kilo.

3 z 7

Honey Boo-Boo w 2016 roku

Honey Boo-Boo w 2016 roku
Instagram https://www.instagram.com/seaaeraa
4 z 7

Honey Boo-Boo w 2017 roku

Honey Boo-Boo w 2017 roku
Intagram https://www.instagram.com/mamajuneshannon01/
5 z 7

Honey Boo-Boo w 2017 roku

Honey Boo-Boo w 2017 roku
Facebook https://www.facebook.com/AlanaThompsonOfficialPage/
6 z 7

Honey Boo-Boo i Mama June w 2017 roku

Honey Boo-Boo i Mama June w 2017 roku
Instagram https://www.instagram.com/mamajuneshannon01/
7 z 7

Honey Boo-Boo w 2019 roku

Honey Boo-Boo w 2019 roku

Alana pojawiła się na premierze najnowszego sezonu programu "Panny młode z piekła rodem". Jak widać, na ściance czuła się jak przysłowiowa "ryba w wodzie".

Źródło zdjęć: East News

Komentarze
Eden Wood
Newsy Tak dziś wygląda Eden Wood - najsłynniejsza dziecięca miss! W dzieciństwie zdobyła 300 tytułów! 
Eden Wood w dzieciństwie zdobyła ponad 300 tytułów Miss! Chociaż dziś ma 15 lat, to już przeszła na „emeryturę”. Poznalibyście ją?
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 21, 2020

Pierwszy raz myśl o tym, aby Eden wystartowała w konkursie piękności, pojawiła się, gdy dziewczynka miała 14 miesięcy. Potem kariera potoczyła się w zasadzie sama. Eden wygrywała jeden konkurs za drugim i większość swojego dzieciństwa spędziła na scenach, gdzie prezentowała swoje talenty. Mała dziewczyna twierdziła, że naprawdę lubi to robić, a konkursy piękności stały się jej pasją. Podobno jedyną rzeczą, jaka jej przeszkadzała, był lakier do włosów przez drażniący zapach. „Od razu czuję ten zapach w nosie i smak w ustach. Ble!”. Zobacz także:  Zjawiskowa Miss dwa tygodnie temu straciła nogę, a już wróciła do tańca! To wideo stało się hitem sieci Była najsłynniejszą małą Miss! Zobacz, jak dziś wygląda Nie trudno zgadnąć, że dziewczynka szybko zyskała popularność i „zatrudniła” agentkę, która planowała jej występy i kolejne konkursy. Zawsze mogła też liczyć na swoją mamę, która uczyła ją piosenek i wymyślała nowe choreografie. Dziewczynka od małego znała cenę sławy. Rzadko bywała w domu, a w Internecie często czytała nieprzyjemne wiadomości na swój temat i tego, co robi. Pojawiały się nawet groźby, dlatego mama dziewczynki zadbała o odpowiednią ochronę swojej małej gwiazdy. Zobacz także:  Ludzie mówili, że jest odrażająca i bali się nawet na nią patrzeć! Po latach zdobyła tytuł Miss! Przez lata Eden jeździła ze stanu do stanu, gdzie podbijała kolejne konkursy. Pomimo wielkiej pasji do tego, dziewczynka miała zwyczajnie dość ciągłego bycia na świeczniku i wraz z wiekiem zdecydowała się zrezygnować z tej ścieżki kariery. Dzisiaj mała Miss ma 15 lat i prężnie działa w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie śledzi ją prawie 60 tysięcy internautów. Dziewczyna udziela też „lekcji”,...

Przeczytaj