klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
selfie blogerki z dużymi udami
Styl życia

Ta dziewczyna pokazała 'syrenie uda'. Dlaczego tak bardzo spodobały się internautom?

Jak powinno wyglądać idealne kobiece ciało? Ta blogerka pokazała swoje uda bez poprawek graficznych i doczekała się zachwytów. Tylko zobaczcie jej "syrenie uda".
Agnieszka Pulikowska
czerwiec 08, 2017

Zacznijmy od tego, co to są "syrenie uda". Zapewne niejedna z was ma problem z tym, że na jej udach zbiera się tłuszcz i nie ma pomiędzy nimi tak modnego trendu "thigh gap", który zakłada przerwę między nimi i tak też charakteryzuje ideał pięknych nóg.

Nie ukrywajmy, że mało która kobieta może się poszczycić takim idealnym kształtem ud. Blogerka Kenzie Brenna nie boi się jednak pokazywać niedoskonałego ciała. W czym tkwi jej fenomen?

Polecamy:  Znamy sekret perfekcyjnej figury Julii Wieniawy! Młoda gwiazda pokazała jak ćwiczy

Chcesz mieć piękne włosy? Zapomnij o... diecie!

Zdjęcie Kenzie Brenny z "syrenimi udami"

Kenzie nie kryje, że kiedyś nie lubiła swojego ciała. Borykała się ze sporą nadwagą, ale udało jej się zrzucić wiele kilogramów. Pomimo utraty wagi, jej ciało nadal nie jest doskonałe, czego nie zataja, a nawet nie boi się publicznie opowiadać o jego niedoskonałościach.

Umieszczając na Instagramie swoje zdjęcia ma nadzieję, że pokaże kobietom, że warto akceptować swoje ciało. Szczególne zainteresowanie wzbudziła jej fotografia, na której umieściła "syrenie uda", czyli takie, które są pokaźnych kształtów i mają nierówności.

Polecamy:  Masz wałeczki na plecach? Znamy skuteczny sposób na pozbycie się ich raz na zawsze!

(Gasp I know multiple posts within just a few hours, hi hello ) For today's #selflovebootcamp we explore the topic of the dreaded thigh gap. These posts still get to me! Even after a year on this journey. But, here we go YOU DONT NEED NEGATIVE SPACE TO BE VALUED I'm so grateful that last year I came across @nourishandeat and @bodyposipanda because I DID have that goal, I wanted to take up less space in the world and I wanted to be thin in the right spots and "phat" in the right spots. ❌ Turns out my body isn't made out of plastic parts and I couldn't transfer fat from my thighs to my boobs or ass ❌ (at least not w out a lot of money and time ) I didn't know #mermaidthighs could be celebrated because I never ever saw that shit being embraced until I SEARCHED FOR IT. Guess what! You're allowed to take up space in the world, you're allowed to have knocked knees and big thighs. You're allowed to gain weight. You're allowed to not just have weight gain in the "acceptable" places. You're allowed to not fit into the status quo and still feel fly as fuck. ⚡️ You make the rules ⚡️ Happy Monday my fellow babes. #thunderthighs #bigthighsbighearts #endbodyshame #mybodymyrules #ilovemyself #evenwhenitshard

Post udostępniony przez K E N Z I E ⚡️ B R E N N A (@omgkenzieee)

Obserwatorzy bardzo entuzjastycznie zareagowali, pozostawiając przy zdjęciu wiele pozytywnych komentarzy, wyznając w nich nawet miłość do Kenzie oraz nazywając ją boginią.

Jak sama blogerka przyznaje, kiedyś chciała mieć idealnie wyrzeźbione ciało, ale zrozumiała, że nie jest z plastiku. Ma takie, a nie inne uda, ale to nie znaczy, że siebie nie kocha. Wszystkie kobiety mają prawo posiadać większe uda, krzywe nogi itd. To one wyznaczają zasady.

W naszej galerii znajdziecie jeszcze inne zdjęcia Kenzie, w których przekonuje, że nieidealne ciało też jest piękne. 

Foto:  Instagram

1 z 6

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'
Instagram https://www.instagram.com/p/BUzQ6YVjmp8/
2 z 6

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'
Instagram https://www.instagram.com/p/BVClNXCjxyr/
3 z 6

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'
Instagram https://www.instagram.com/p/BUABR6MjlqR/
4 z 6

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'
Instagram https://www.instagram.com/p/BVAJBP1jyPf/
5 z 6

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'
Instagram https://www.instagram.com/p/BTwM8HCDi5P/
6 z 6

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'

Blogerka, która pokazała 'syrenie uda'
Instagram https://www.instagram.com/p/BUhKkPEjtf5/
Komentarze