klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Para w łóżku
Styl życia

Te pieszczoty doprowadzą cię do niezapomnianego orgazmu

Dzięki tym sztuczkom osiągniesz maksimum rozkoszy. Koniecznie wypróbuj je z partnerem!

O kobiecym orgazmie krąży wiele mitów. Jedni uważają, że można go osiągnąć jedynie podczas długiego i namiętnego seksu, inni stawiają na szybki i intensywny stosunek. Niestety, nie każda z nas jest w stanie go osiągnąć przy każdym zbliżeniu.

Przeczytaj także: Te nowe pozycje seksualne pokochają faceci!

Kochasz się z partnerem i jest naprawdę bosko. Czujesz, jak jego dotyk pochłania całą ciebie, łapczywie zapamiętując każdy fragment, każdy centymetr, a nawet milimetr twojego ciała. Jego pełne pasji i uczucia pocałunki lądują na twojej skórze i… nagle koniec. On szczytuje, a ty masz wrażenie, że czegoś ci brakuje. Po raz kolejny on osiągnął upragniony orgazm, podczas gdy ty zastanawiasz się co jest nie tak, że nie czujesz tego zniewalającego mrowienia, które przeszyłoby dosłownie całe twoje ciało. Jeśli tak, jak większość kobiet nie osiągasz orgazmu podczas każdego stosunku, koniecznie zaproponuj partnerowi sztuczki, dzięki którym przeżyjesz niezapomniany orgazm sutkowy. Uwaga! Niektóre kobiety uważają, że jest o niebo lepszy od orgazmu podczas penetracji.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć?

Orgazm sutkowy i jego intensywność uzależniony jest w dużej mierze nie tylko od dopasowania seksualnego partnerów, ale również dnia cyklu. Przed menstruacją sutki stają się wrażliwsze, dlatego to doskonały moment na wypróbowanie tych trików, dzięki którym twój ukochany doprowadzi cię do wrzenia. Warto jednak pamiętać o tym, że aby osiągnąć orgazm sutkowy, twój kochanek powinien wykazać się delikatnością i cierpliwością, ponieważ pełną rozkosz poczujesz dopiero wtedy, gdy pieszczoty będą odpowiednio dawkowane.

Przeczytaj także: Jak sprawić, by to był najlepszy seks w waszym życiu?

W naszej galerii znajdziesz triki, dzięki którym osiągniesz maksimum przyjemności.

1 z 5

Dobry masaż to podstawa

Dobry masaż to podstawa

Najlepiej gdy rozpoczniecie od głaskania piersi. Zasugeruj mu, by delikatnie muskał twoją skórę dłonią, lub złap za jego dłonie i przesuwaj nimi po piersiach. W ten sposób pokażesz mu, które punkty są najwrażliwsze na dotyk. Pozwól ukochanemu się troszkę pobawić. Niech potrząsa twoimi  piersiami w górę i w dół, zatacza dłońmi koła wokół sutków, by za chwilę złapać je w dwa palce i delikatnie nimi pokręcić.

2 z 5

Tych kosmetyków warto użyć

Tych kosmetyków warto użyć

By dodatkowo zwiększyć doznania użyjcie aromatycznych olejków do masażu. Uwalniająca się pod wpływem ciepła skóry kochanków kusząca woń kosmetyku dodatkowo wyostrzy zmysły i zachęci do dalszej zabawy. Możecie także postawić na kostki lodu. Zmiana temperatury sprawi, że twoje sutki staną się jeszcze twardsze i wrażliwsze na pieszczoty partnera.

3 z 5

Czy gadżety to dobry pomysł?

Czy gadżety to dobry pomysł?

Oczywiście, że tak! Umiejętnie użyte wszelkiego rodzaju piórka, pędzelki, a nawet wibrator mogą doprowadzić cię do fali orgazmów. Najważniejsze, byś była zrelaksowana i szybko się nie zniechęcała. Na orgazm sutkowy, podobnie jak łechtaczkowy czy pochwowy, też potrzeba czasu!

4 z 5

Zmieniajcie intensywność i rodzaj pieszczot

Zmieniajcie intensywność i rodzaj pieszczot

Choć sam masaż piersi, czy subtelne muskanie ich piórkiem jest niezwykle przyjemne, to warto jest dawkować sobie te przyjemności. W przeciwnym razie podniecenie opadnie. Zmieniajcie intensywność nacisku, a także pocałunków. Pozwól mu na delikatne podszczypywanie sutków na zmianę palcami i ustami, niewinne kąsanie, lizanie raz miękkim i płaskim, raz sztywnym językiem. Możecie również urozmaicić pieszczoty seksem hiszpańskim (polega na pocieraniu penisem piersi partnerki). Stąd już krótka droga do prawdziwej ekstazy.

5 z 5

Nie zniechęcajcie się

Nie zniechęcajcie się

Jeśli pomimo najrozmaitszych technik pieszczot nadal nie możesz osiągnąć orgazmu sutkowego nie poddawajcie się. Pamiętaj, że przy tego rodzaju zabawach istotną rolę odgrywa cykl menstruacyjny, który wpływa na wrażliwość piersi. Jeśli tym razem się nie udało, następnym razem będzie tylko lepiej. 

Komentarze