KWC LogobyWIZAŻ logo
Zmywacze do lakierów klasycznych

Isana Nagellack Entferner MandelduftZmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym o zapachu migdałowym

4,6 na 51366 opinii

Kupi ponownie: 88% osób
    akinommimiko26
    5 czerwca 2023 o 17:10
    5 / 5
    Bardzo dobry zmywacz za niewiele monet
    Zmywacz zamknięty w plastikowej buteleczce o pojemności 125ml ,szkoda , ze nie ma jakiegoś ogranicznika na górze butelki, wygodniej by się nasączało wacik. Zapach w pierwszej kolejności typowy "zmywaczowy" ale jak już odparuje nieprzyjemna woń to wyłania się landrynkowo kwiatowy zapach, nawet przyjemny. Zmywacz błyskawicznie usuwa lakier z paznokci, nie zauważyłam aby stan mojej płytki paznokciowej się pogorszył po stosowaniu tego zmywacza.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

58 osób uznało tą opinię za pomocną
    Calypso84
    17 marca 2024 o 10:55
    3 / 5
    Nie zatęsknię
    Zmywacze od Isany goszczą w moim domu od lat, gdyż są dobre, tanie i łatwo dostępne. Tym razem wybor padł na wersję zieloną z acetonem przede wszystkim dlatego, że nie było wersji bez acetonu (różowa z czarną nakretka). Zmywacz mieści się w plastikowej, "szronionej" butelce, oklejonej naklejką, która jednak nie zakrywa całkowicie widoku wnętrza i można śledzić zużycie produktu. Kosmetyk jest zielony. Czuć w nim charakterystyczną woń acetonu pomieszana z innym zapachem. Producent twierdzi, że to zapach migdałowy. No może... ;) Zmywacz nadaje się idealnie do usuwania ciemnych i intensywnych lakierów z płytki paznokci. Trochę gorzej radzi sobie jednak z lakierami brokatowymi, z drobinami etc. Lakier zmywa, ale brokat lubi na paznokciach zostawiać. Jego wydajność jest typowa dla zmywaczy. Najlepiej działa przy mocno nasaczonym nim płatku kosmetycznym. Ma tendencję do przesuszania płytki paznokcia. Właśnie dlatego na ogół wybieram wersję bez acetonu. Na plus zaliczam weganska formułę oraz wykorzystanie plastiku z recyklingu do produkcji opakowań. Czy wrócę? Może kiedyś. Nie jest to jednak zmywacz o właściwościach na tyle dobrych, bym za nim zatęskniła.
    Używa produktu od:kilka miesięcy

35 osób uznało tą opinię za pomocną
    Joannakad
    2 sierpnia 2020 o 11:02
    Bardzo dobry zmywacz
    Zmywacz zakupiłam w Rossmannie i bardzo polubiłam go.Ma on zielonkawy kolor. Bardzo dokładnie zmywa płytkę paznokcia. Opakowanie jest wykonane z solidnego plastiku.Polecam ponieważ za nie wysoką cenę można kupić go w Rossmannie
    Zalety:
    • -dobrze zmywa
    • -niska cena
    • -dobra dostępność
    • -porządne plastikowe opakowanie

27 osób uznało tą opinię za pomocną
    123eliza96
    4 czerwca 2024 o 18:31
    5 / 5
    Lubię go i zapach jaki zostawia na paznokciach
    Zmywacz ten jest ze mną od bardzo dawna. Raz, że jest wydajny, a dwa, że lubię do niego wracać. Kupiłam go dawno, ale cenę miał korzystną i mam nadzieję, że nadal jest jednym z tańszych na półce. Pojemność jest zadawalająca, i mimo większych rozmiarów, preparat jak i jego właściwości nie ulatuje. Po długim czasie na półce nie stracił na działaniu. Dobrze zmywa lakier i w oka mngdnieniu go rozpuszcza, Zazwyczaj jeden dobrze nawilżony wacik pozwala mi zmyć wszystkie paznokcie z uporczywej czerwieni, która chyba najbardziej z wszystkich kolorów się rozmazuje. Zmywacz pozostawia po sobie ładny zapach, który długo utrzymuje się na paznokciach. Zawsze później siedzę i wącham :) Butelka jest wygodna w użyciu, trochę kiepsko ze szczelnością nakrętki, ja już się nauczyłam, aby przewozić go w pionie. Etykieta jest średnia, ale za to cena przyciągnie.

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    IwonaTeresaMaria
    7 maja 2024 o 13:19
    4 / 5
    Dobry i tani
    Ten wariant zmywacza do paznokci kupuję, gdy akurat nie ma dostępnej w Rossmannie wersji bez acetonu (w różowym opakowaniu) Płyn umieszczony jest w solidnej , plastikowej butelce z kolorową grafiką. Zapach jest typowy dla tej kategorii produktów, ale na plus lekko wyczuwalny aromat migdałów, który łagodzi nieprzyjemną, "zmywaczową" woń. Zmywacz do paznokci bardzo dobrze zmywa nawet intensywne, ciemne lakiery, z paznokciami pomalowanymi na brokatowo radzi sobie gorzej. Trzeba wysiłku, aby ten brokat zmyć. Przy zmywaniu warto porządnie nasączyć płatek kosmetyczny. Dzięki temu usuwanie lakieru przebiega błyskawicznie. Zmywacz jest wydajny, Nie zauważyłam, żeby płyn z acetonem negatywnie wpływał na moje płytki paznokciowe. Generalnie to OK produkt, tani i dobry.
    Zalety:
    • - opakowanie,
    • - wydajność,
    • - skuteczność,
    • - niska cena
    Wady:
    • - drażniący zapach

5 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne