Bingo, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Powiększ Bingo, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Zgłaszająca osoba: malutka243

Zawiera masło Shea (karite) i botaniczny kompleks pięciu alg: Ascophyllum, Spiruliny, Laminarii, Morszczynu i Nori dla wzmocnienia i regeneracji włosów
Masło Shea ma działanie rewitalizujące, odżywcze i nawilżające. Regeneruje włókno włosa, odbudowuje włosy od cebulek po same końce i wygładza ich powierzchnie, nadając im niezwykły połysk. Algi dostarczają włosom dżywczych i regenerujących składników: witamin, aminokwasów, polisacharydów, proteiny i soli mineralnych. Włosy stają się mocne i elastyczne
Sposób użycia: maskę nanieść na umyte, wilgotne włosy, delikatnie rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy, pozostawić na 5-10 min., następnie dokładnie spłukać.
Zaleca się stosowanie maski przez okres 5-6 tygodni, po 2 nałożenia maseczki tygodniowo.

Skład: Skład: Aqua, 1 Heksadecanol 1 Octadecanol (miksture), Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20 (and) Cetearyl Alcohol, Shea Butter, Glycerin, Aqua Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Lithothamniom Calcareum Extract, Parfum, Citric Acid, Methyl Paraben, Sodium Benzoate, Ethyl Paraben

/s/

• rozczarowana
  • Maska mnie nie zachwyciła. Po opiniach w internecie spodziewałam sie lepszego efektu. Może nie pasuje do moich włosów. Mam problem z puszącymi się włosami, z tendencją do falowania, łamliwością. Potrzebowałam czegoś co pomoze mi w poprawieniu wyglądu włosów, ale rownież choć trochę podreperuje ich stan ogólny.
    Cieszyłam się na tą właśnie maskę, ponieważ jej pojemność, niska cena i do tego dobre opinie użytkowniczek sprawiły, że byłam pewna, że znalazłam właśnie to czego szukałam.
    Po kilkukrotnym użyciu stwierdzam, że faktycznie włosy lepiej się prezentują, są delikatniejsze, gładsze, przyjemniejsze w dotyku. Nie stwierdziłam natomiast poprawy jeżeli chodzi o końcówki, które nadal się łamią i rozdwajają. Mam również wrażenie, że teraz muszę częściej myć włosy, szybciej się przetłuszczają.
    Zdecydowanie ma dobrą konsystencję, zapach też mi odpowiada. Stosuję tak jak zaleca producent dwa razy w tygodniu, włosy mam do ramion i z tego co widzę, na pewno starczy na długi czas, także bardzo wydajna.
    Ze względu na to, że wygląd włosów się jest zadawalający zużyję maskę do końca, ale raczej nie skuszę się na kolejne opakowanie. Muszę poszukać czegoś co pomoże mi również odbudować i wzmocnić moje włosy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić formacjax za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest boska
  • -ładny zapach
    -włosy są po niej delikatne
    -śliskie
    -sypkie
    -nawilżone
    -tania
    kupilam ja w auchan i nie żałuję, nie bylam co do niej przekonana w 100% jednak po stosowaniu jej przez tydzień moje włosy ja pokochały, wystarczy chwila na wlosach a juz czuc efekty. Polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić wisniooowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska w rozsądnej cenie
  • Stosowałam ją według zaleceń producenta, jednak lepsze efekty otrzymałam trzymając ją na włosach przez 20 minut pod foliowym czepkiem.
    Po użyciu włosy są dociążone, można zauważyć poprawę nawilżenia. Mam problem z suchymi, "miotłowatymi" końcówkami, po użyciu maski masło "Shea i 5 alg" moje końcówki wyglądają zdecydowanie lepiej. Jednocześnie maska, przynajmniej w moim wypadku, nie przyspiesza przetłuszczania, mogę ja spokojnie stosować na całe włosy.
    Dużym plusem jest cena i wydajność, ja kupiłam swoje opakowanie w Tesco za około 7 złotych, w tej cenie nie znalazłam jeszcze lepszego produktu.

Chcesz pochwalić Linalee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok !
  • To była moja jedna z pierwszych maseczek na włosy

Pamiętam, że kupiłam ją, bo była tania, duża i bardzo ładnie pachniała. Mam ją już ok. 2 lat, i za jakieś 3 użycia się skończy. Bardzo wydajna !
    Widocznie widać, że nawilża włosy, ławiej jest je ogarnąć i włosy po niej się nie puszą ! :P
    W sumie to nie widziałam ją w żadnym innym sklepie niż w Tesco. Polcecam każdemu ! ; *

Ilość zużytych opakowań: 1 / 500 ml

Chcesz pochwalić Aniaaa98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz dla puszących się włosów!
  • Kilka mesek z Bingo Spa zauważyłam w moim miastowym E'leclercu. Po przyjrzeniu się składom, ta zachęciła mnie najbardziej. Nie zawiodłam się na niej ;d
    Zacznijmy od tego, że skład jest interesujący, chociaż niepozbawiony wad. Zawiera tytułowe masło shea, za którym moje włosy wręcz przepadają i algi, czyli porządną dawkę protein.
    No to jedziemy, plusy:
    +włosy są bardzo miękkie i nawilżone
    +włosy zupełnie się nie puszą, co jest prawdziwym wyczynem, bo żadna inna maska nie zdołała sobie z tym poradzić w 100%-ach
    +pięknie błyszczą
    +maska zwiększa objętość i to znacznie, włosy pięknie się
    układają i są puszyste
    +dociąża, ale nie obciąża
    +cena
    Cechy neutralne:
    +/- zapach jest dosyć nieokreślony, niezbyt mocny, całkiem przyjemny, nie przeszkadza
    +/-opakowanie ze strony wizualnej nie powala
    No i minusy:
    -jest to na pewno jedna z masek Bingo Spa o treściwszej konsystencji, ale dalej nie idealnej. Mogłaby być odrobinę gęstsza, bardziej kremowa i jednolita, ale z włosów nie spływa.
    -mam wrażenie, że moje włosy po niej są podatne na plątanie, po jakimś czasie zaczynają mi się robić różne supełki, które jednak łatwo rozczesać
    -mało wydajna
    Podsumowując, mimo tych dwóch minusów jest to jedna z najlepszych masek, jakie używałam do tej pory (a było ich sporo) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 500 ml, jestem w trakcie 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Shadoweed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Puszek, ah ten puszek!
  • Zacznę od tego, że nie jest to odżywka dla mnie.
    Mam włosy średnioporowate, ale nawet te przy samej glowie nie były z niej zachwycone. Nie mogę zaprzeczyć nawilżeniu - to wychodzi bardzo dobrze, ale niestety towarzyszące mu puszenie mnie nie przekonuje

Wydajna, w dobrej cenie (choć zniknęła z Tesco, a tam ceny były świetne). Można się niestety czepić braku zabezpieczenia po otwarciu.

Polecam osobom, których włosy lubią masło shea Ewentualnie jest to dobry sposób, aby to sprawdzić za niewielką cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1x 500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić R_uda za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje włosy strasznie jej nie lubią
  • Moje włosy są naturalnie od średnio do wysokoporowatych podatne na.
    Niektóre składniki sprawiają, że się puszą i wyglądają strasznie.
    Teraz już wiem, że włosy mojego typu nie lubią masła shea, alg które mają proteiny.
    Maska ma nieciekawy zapach i konsystencję przez którą maska źle się spłukuje.

Włosy po masce
    -są tępe
    -nie układają się
    -są matowe
    -nie miłe w dotyku
    wyglądają po prostu smętnie

Dla włosów grubych, z natury niskoporowatych ale zniszczonych myślę, że się sprawdzi i osoby z takimi włosami uzyskają efekt odwrotny od mojego.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Magda.. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart monety
  • Kiedy kupywalam tą maske kierowałam się fantastycznymi recenzjami tejże firmy, zwłaszcza masek.
    Pieniądze jakie zaplaciłam za nią były śmieszne.
    Maski raczej nie kupiłabym ponownie, ponieważ jest mało wydajna, a jej konsystencja ( rzadka) nie pozwala na bezproblemowa aplikację. Maska niestety spływa po moich włosach. Sam zapach również pozostawia wiele do życzenia. Z uwagi na fakt, że jestem przewrażliwiona na punkcie aromatów, ta maska nie zrobiła pod tym względem furory.
    Jeśli chodzi zaś o działanie, to trzeba przyznać, że jak na 7 zł, które wydałam, jest zaskakująco pozytywne. Wlosy były miekie, lejące, nie puszyły się, nie przetłuszczały.
    Tak więc odejmuję pół gwiazdki za niezbyt sympatyczny zapach.. i szczerze polecam, o produkt wart jest swojej ceny... warto dodać, że działanie specyfiku jest niejednokrotnie lepsze niż masek firmowych typu Dove itp.

Używam tego produktu od: ok. 1.5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: calutkie opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewulkamala16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska jak za te pieniądze
  • Ma najbardziej treściwą konsystencję spośród poznanych przeze mnie masek BingoSpa, choć nie określiłabym jej jako super-gęstą. Zapach przyjemny, nie umiem go określić, no taki kosmetyczny i nieco zbyt mocny. W każdym razie czuć go na włosach jeszcze długo po ich wyschnięciu.
    Maska z masłem shea i algami ma zapewnić naszym włosom wzmocnienie i regenerację. Muszę przyznać, że faktycznie nie są to obietnice wyssane z palca.
    Bardzo dobrze nawilża ( a moje z natury suche, mocno kręcone włosy wymagają nawilżania w ilościach hurtowych ), zmiękcza, wygładza i nadaje sprężystości. Moja czupryna jest po niej dociążona, ale nie obciążona. Zero puszenia się, ale również brak pobudzania przetłuszczania skóry głowy. Najlepsze rezultaty daje nakładana pod czepek. Wydajna o dość bogatym choć nie do końca perfekcyjnym składzie. Dla moich włosów bardzo przyjazna i zapewne jeszcze nie raz u mnie zagości.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić kaczucha89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wrócę do niej nie raz
  • Z przyjemnością jej używam i chętnie będę do niej powracać. Włosy po użyciu tej maski są wygładzone, miękkie, nie puszą się. Sama maska jest dość gęsta ale jak się okazuje to dobrze bo nie spływa między palcami tylko całość trafia tam gdzie ma trafić. Podczas jej nakładania mam wrażenie jakby moje włosy stały się szorstkie i chropowate ale już podczas spłukiwania czuć jakie są gładkie i lejące. Pozatym duże opakowanie, niska cena oraz wydajność są dużym plusem.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić ankaka2112 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij