Bingo, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Powiększ Bingo, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Zgłaszająca osoba: malutka243

Zawiera masło Shea (karite) i botaniczny kompleks pięciu alg: Ascophyllum, Spiruliny, Laminarii, Morszczynu i Nori dla wzmocnienia i regeneracji włosów
Masło Shea ma działanie rewitalizujące, odżywcze i nawilżające. Regeneruje włókno włosa, odbudowuje włosy od cebulek po same końce i wygładza ich powierzchnie, nadając im niezwykły połysk. Algi dostarczają włosom dżywczych i regenerujących składników: witamin, aminokwasów, polisacharydów, proteiny i soli mineralnych. Włosy stają się mocne i elastyczne
Sposób użycia: maskę nanieść na umyte, wilgotne włosy, delikatnie rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy, pozostawić na 5-10 min., następnie dokładnie spłukać.
Zaleca się stosowanie maski przez okres 5-6 tygodni, po 2 nałożenia maseczki tygodniowo.

Skład: Skład: Aqua, 1 Heksadecanol 1 Octadecanol (miksture), Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20 (and) Cetearyl Alcohol, Shea Butter, Glycerin, Aqua Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Lithothamniom Calcareum Extract, Parfum, Citric Acid, Methyl Paraben, Sodium Benzoate, Ethyl Paraben

/s/

• moje włosy strasznie jej nie lubią
  • Moje włosy są naturalnie od średnio do wysokoporowatych podatne na.
    Niektóre składniki sprawiają, że się puszą i wyglądają strasznie.
    Teraz już wiem, że włosy mojego typu nie lubią masła shea, alg które mają proteiny.
    Maska ma nieciekawy zapach i konsystencję przez którą maska źle się spłukuje.

Włosy po masce
    -są tępe
    -nie układają się
    -są matowe
    -nie miłe w dotyku
    wyglądają po prostu smętnie

Dla włosów grubych, z natury niskoporowatych ale zniszczonych myślę, że się sprawdzi i osoby z takimi włosami uzyskają efekt odwrotny od mojego.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Magda.. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart monety
  • Kiedy kupywalam tą maske kierowałam się fantastycznymi recenzjami tejże firmy, zwłaszcza masek.
    Pieniądze jakie zaplaciłam za nią były śmieszne.
    Maski raczej nie kupiłabym ponownie, ponieważ jest mało wydajna, a jej konsystencja ( rzadka) nie pozwala na bezproblemowa aplikację. Maska niestety spływa po moich włosach. Sam zapach również pozostawia wiele do życzenia. Z uwagi na fakt, że jestem przewrażliwiona na punkcie aromatów, ta maska nie zrobiła pod tym względem furory.
    Jeśli chodzi zaś o działanie, to trzeba przyznać, że jak na 7 zł, które wydałam, jest zaskakująco pozytywne. Wlosy były miekie, lejące, nie puszyły się, nie przetłuszczały.
    Tak więc odejmuję pół gwiazdki za niezbyt sympatyczny zapach.. i szczerze polecam, o produkt wart jest swojej ceny... warto dodać, że działanie specyfiku jest niejednokrotnie lepsze niż masek firmowych typu Dove itp.

Używam tego produktu od: ok. 1.5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: calutkie opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewulkamala16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska jak za te pieniądze
  • Ma najbardziej treściwą konsystencję spośród poznanych przeze mnie masek BingoSpa, choć nie określiłabym jej jako super-gęstą. Zapach przyjemny, nie umiem go określić, no taki kosmetyczny i nieco zbyt mocny. W każdym razie czuć go na włosach jeszcze długo po ich wyschnięciu.
    Maska z masłem shea i algami ma zapewnić naszym włosom wzmocnienie i regenerację. Muszę przyznać, że faktycznie nie są to obietnice wyssane z palca.
    Bardzo dobrze nawilża ( a moje z natury suche, mocno kręcone włosy wymagają nawilżania w ilościach hurtowych ), zmiękcza, wygładza i nadaje sprężystości. Moja czupryna jest po niej dociążona, ale nie obciążona. Zero puszenia się, ale również brak pobudzania przetłuszczania skóry głowy. Najlepsze rezultaty daje nakładana pod czepek. Wydajna o dość bogatym choć nie do końca perfekcyjnym składzie. Dla moich włosów bardzo przyjazna i zapewne jeszcze nie raz u mnie zagości.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić kaczucha89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wrócę do niej nie raz
  • Z przyjemnością jej używam i chętnie będę do niej powracać. Włosy po użyciu tej maski są wygładzone, miękkie, nie puszą się. Sama maska jest dość gęsta ale jak się okazuje to dobrze bo nie spływa między palcami tylko całość trafia tam gdzie ma trafić. Podczas jej nakładania mam wrażenie jakby moje włosy stały się szorstkie i chropowate ale już podczas spłukiwania czuć jakie są gładkie i lejące. Pozatym duże opakowanie, niska cena oraz wydajność są dużym plusem.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić ankaka2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieee
  • Nie rozumiem zachwytów nad ta maską....męczę się z nia już dłuugi czas..
    Konsystencja: gęsta papka, łatwo się nakłada
    Zapach: niewyczuwalny
    Efekt: zerowy...brak poprawy kondycji włosów, nie ułatwia nawet rozczesywania...
    Opakowanie: duże i pojemne, wygodnie wybrać odpowiednią ilość produktu
    Cena: tania jak barszcz

Mi nie pasuje, ale w tej cenie zawsze można spróbować

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić martynab_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Od pierwszego użycia pokochałam tą maskę. Nakładam ją zawsze na parę minut, po czym spłukuję. Nie mam po niej spuszonych ani też obciążonych włosów. Są miękkie i błyszczące.
    \nKonsystencja jest budyniowata i nie spływa z włosów. Zapach ma dość neutralny. Ani mi się podoba anie nie odraża
    \nUważam, że jest to naprawdę bardzo dobry kosmetyk w idealnej cenie

Chcesz pochwalić ewcia1807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zauważyłam rezultatów
  • Podstawowym plusem tej odżywki jest cena- zdecydowanie korzystna. Drugi plus, to taki- że nie wyrządza krzywdy. Zapach jest nijaki, mydlany, ale nie drażniący.
    Jesli zaś chodzi o działanie, to nie zauważyłam poprawy stanu włosów, ani jako efekt długotrwałego stosowania, ani nawet po myciu nie efektu jak włosy sprężyste, przyjemne w dotyku bardziej, niż po zastosowaniu odżywki.
    Byłam bardzo zawiedziona, bo nie dość, że się nasłuchałam samych pochlebnych opinii, to jeszcze długo nie mogłam jej dostać, więc moje zainteresowanie rosło.

Używam tego produktu od: Używałm parę miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uciążliwy zapach, niewielkie działanie
  • Zapach intensywny i męczący, ale i tak lepszy niż w wersji z kaszmirem. Trochę wygładzała, trochę nawilżała. Jednak nie polubiłam jej i więcej nie kupię. Ze względu na przyzwoity skład, znakomitą cenę i ilość pozytywnych komentarzy, można spróbować. Ale cudów bym się nie spodziewała

Używam tego produktu od: dwa lata tamu

Chcesz pochwalić kamyczek18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TOP 3 PRODUKTÓW DO WŁOSÓW!
  • Maska jest moim absolutnym KWC. Nakładam ją na kilka minut, tak jak zaleca producent. Włosy po niej się absolutnie nie puszą, ale też nie są przyklapnięte. Nakładam czasami także na skórę głowy, nie przyspiesza przetłuszczania. Konsystencja gęsta, budyniowa, dzięki czemu nie ma mowy o spływaniu z włosów.

Jedyne, co mogę jej zarzucić to trochę kłopotliwe opakowanie (trzeba uważać, żeby nie nalać do niego wody pod prysznicem) i średnia wydajność, bo maska jednak jest bardzo gęsta. Tym niemniej, droga też nie jest, więc generalnie uważam, że stosunek jakości do ceny jest jak njabradziej OK Problem jest lekki z dostępnością.

O zapachu się nie wypowiem, dla mnie neutralny, ani brzydki, ani ładny, szybko się ulatnia z włosów.

Czytałam trochę poniższych recenzji i spotkałam się z opiniami, że maska sprawdza się na zdrowych, nawilżonych włosach. Być może jest to faktem, bo moje włosy są zdrowe i raczej zadbane

POLECAM!

Używam tego produktu od: pół roku (na zmianę z innymi)
    Ilość zużytych opakowań: 1 półlitrowe

Chcesz pochwalić Agniesia666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejna maska
  • Posiadam długie falowane i farbowane włosy, oczywiście suche - wysoka porowatość.
    Kupiłam maske zachęcona treściwym składem,
    jednak maska nie sprwawdziła się u mnie.
    Minusy to:
    Bardzo kiepskie rozczesywanie włosów.
    Włosy wręcz tepe po 30 min kuracji pod folią.
    Nieładny pospolity zapach.
    Nieporęczne wielkie pudło.
    Plusy:
    Masło shea w składzie i dlatego pół gwiazdki.
    Napewno nie kupie już tej maski i nie bedę uzywała tej bo jest wiele fajniejszych produktów, po których włosy wyglądaja dużo lepiej.
    Nastepni Kit, a ni Hit

Używam tego produktu od: paru dni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kathy579 za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednia
  • od ponad roku swiadomie dbam o wlosy, wiec gdy ktoregos dnia natknelam sie na ta maske z Jasminie to stwierdzilam, ze skoro to jedna z tych pozycji obowiazkowych to czemu, by nie sprawdzic jak sie spisuje?

Tak wiec dalam za nia 12,30zl a kupilam 28 czerwca przy czym skonczyla sie jakos w zeszlym tygodniu. Uzywalam jej regularnie, bo nie mialam juz innej
    Z reguly na wiecej niz 1h (czasami do 5h) 3 razy w tygodniu.

Maska sama w sobie jest wydajna i gesta, ma specyficzny zapach (identyczny jak ta z olejkiem arganowym).

Moje wlosy sa cienkie, niezbyt geste i falowane i srednioporowate mimo wszystko tej masce nigdy nie udalo sie ich obciazyc, wrecz przeciwnie, byly leciutkie (az nazbyt) i po jej uzyciu chetnie spinalam wlosy w koczek, bo nie moglam z nimi wytrzymac. Jednak maska sama w sobie utrzymywala nawilzenie na czym wlasnie mi zalezalo, choc nie robila tego jakos super.
    Wlosy po jej uzyciu byly blyszczace i miekkie tego zarzucic nie moge. Aczkolwiek znam lepsza (drozdzowa od babuszki agafii, biovax do zniszczonych) i do niej napewno juz nie wroce, gdyz jest za slaba

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić nagomiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudna
  • Cudeńko.Ogromne opakowanie w tesco za zaledwie 7,49 !
    Używam jej raz lub dwa w tygodniu ,pod czepkiem ,na celu głębszego odżywienia, na 20-30min.
    Włosy są po niej świetne.Nie puszą się ,dobrze się rozczesują ,bardzo ładnie błyszczą.. Są miłe w dotyku ,miękkie.Najlepsza jaką dotychczas miałam.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące

Chcesz pochwalić Darux3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona!
  • Tak, tak, tak! Uwielbiam chyba dokładnie wszystko w tej masce. No, oprócz opakowania, ale z tym sobie radzę
    Duże opakowanie za niską cenę (kupuję w Tesco Extra za 7,49zł!), wydajna, pięknie pachnie (troche mydłem, ale mnie się podoba). Zapach dość długo utrzymuje się na włosach, pachną taką czystością
    Nakładam na włosy na jakieś 3min, sprawdza się doskonale! Są po niej miękkie, gładkie i lepiej się rozczesują. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić koniczynka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • konkretna!
  • treściwa odżywka w dużej ilości za śmieszną cenę. w dodtaku bez silikonów. jeśli komuś pasuje odżywka Garniera z masłem karite może po nią sięgać w ciemno. dla mnie to trochę substytut wycofanej rosmanowskiej z olejem babassu.

plusy:
    - praktycznie same!
    - suchym włosom i skórze głowy przniesie ukojenie i nawilżenie,
    - usuwa puch!,
    - włosy są śliskie, łatwo je rozczesać,
    - nie zawiera solikonów, można ją stosować do mycia głowy,
    - ładnie pachnie,
    - nabłyszcza,
    - jest bardzo tania,
    - ma fajną konsystencję - gęsta i masełkowata.

minusy:
    nie dopatrzyłam się. oczywiście, jeśli użyje jej ktoś z włosami dostatecznie nawilżonymi i niskoporowatymi stwierdzi, że jest paskudna, bo obciąża. dlatego raczej dla suchych i puszących.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić valerianella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Zakochałam się w niej i będę stosować na zmianę z moim drugim KWC - maską mleczną Mila.
    Plusy:
    - dostępność (zakupiona w TESCO)
    - cena (7,50zł/szt)
    - ułatwia rozczesywanie włosów
    - są po niej jedwabiście gładkie
    - ma bardzo ładny zapach
    - posiada bardzo poręczne opakowanie
    - jest wydajna

Minusy:
    brak

Na pewno jeszcze do niej wrócę. Na moje włosy działa znakomicie

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Anethka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przecięna
  • Słyszałam dużo dobrego o marce Bingo, więc postanowiłam wypróbować tą maskę, ale niestety nie przekonałam się do niej
    plusy:
    - jak za taką cenę duża pojemność i wydajność
    - znośny zapach
    - ułatwia rozczesywanie
    Minusy:
    - nie poprawiła stanu moich włosów
    - obciąża przy zbyt długim trzymaniu na włosach(1 godzina!!!!)
    Ogólnie rzecz biorąc baaaardzo przeciętny produkt, szału nie ma

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiola60 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obciąża
  • Jest to najsłabsza maska Bingo jaką miałam.

Kupiłam ją przy większych zakupach kosmetyków Bingo. Zachęciły mnie przychylne opinie wizażanek. Niestety zawiodłam się na niej.

Na początku nakładałam ją tak jak polecał producent, potem na 30 minut do godziny pod czepek. Ilości mniejsze lub większe, przed myciem czy po, tak czy tak maska bardzo obciążała moje włosy. Były przyklapnięte, bez życia i wyglądały na nieumyte.

Zaczęłam ją mieszać z półproduktami, jednak ani razu nie osiągnęłam zadowalającego efektu. Owszem włosy były błyszczące i łatwo było je rozczesać, ale to wszystko.

500 ml to naprawdę sporo, więc maski jakby w ogóle nie ubywało.

Zapach był intensywny, lekko mdlący, przypominał płyn do płukania tkanin.

Konsystencja bardzo rzadka jak na tego typu produkt.

Maska powędrowała do koleżanki, która ma zdrowe, mało wymagające włosy i ona sobie ją chwali.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 z 500 ml

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna jako baza do mieszanek i nie tylko
  • OPAKOWANIE
    słoiczek, a w środku dodatkowe zabezpieczenie, żeby maska się nie wylała w razie czego. Niestety wieczko w środku nie ułatwia nam dostania się do maski jeśli mamy mokre ręce.

ZAPACH
    Mi nie przeszkadza, mój nos go akceptuje. Przyzwyczaiłam się do zapachu spiruliny, jak dla mnie ta maska pachnie bardzo podobnie. Tyle tylko, że zapach tej maski nie jest aż tak drażniący dla nosa jak zapach spiruliny.

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
    dosyć gęsta, łatwo jest nałożyć maskę na włosy i nie spływa. Dzięki tej konsystencji jest baaardzo wydajna

DZIAŁANIE I OCENA
    Oczywiście nakładam ją na włosy na 30-40 minut, a nie tak jak sugeruje producent na 5 minut. Ta maska jest moją bazą do wszelkich mieszanek i jest jedną z moich ulubienic. Sama maska ładnie wygładza moje włosy, są po niej bardzo miękkie. Według mnie jest idealna do laminowania-podobno dobrze jest używać emolientowej maski do tego zabiegu. Ułatwia rozczesywanie, a to w moim przypadku jest bardzo ważne, bo moje włosy lubią się plątać. Bardzo dobra do odżywiania przed myciem. Największy atut? Zwiększa objętość moich włosów wydaje mi się, że może obciążać cienkie włosy, więc lepiej wypróbować ją przed myciem, tak w razie czego.

Jedna z niewielu, do których wracam

Ilość zużytych opakowań: prawie 3

Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani ziębi, ani grzeje, ale dobre do wzbogacania
  • Czaiłam się na maski Bingo od dłuższego czasu, jednak wiadomo, że nie są dostępne w każdej drogerii... Na urodziny przyjaciółka sprawiła mi kilka włosowych prezentów, między innymi Bingo shea i 5 alg.

KOSMETYK: Mnie przede wszystkim razi jego zapach - klasyczne, szare mydło. Niestety, utrzymuje się on na włosach jeśli stosujemy produkt jako d/s.

Konsystencja jest dosyć gęsta, ale nie zbita, łatwo rozprowadza ją się po włosach, nie ścieka z nich. Świetnie emulguje olej, jak i łączy z innymi dodatkami czy sprawdza się solo jako maska, niemniej jednak w żadnej wersji szału z moimi włosami nie robiła. Jako d/s stosowałam ją tylko przy myciu odżywką, przy szamponie byłaby zdecydowanie za lekka.

Skład, jak to Bingo - nie ma silikonów, jest troszkę chemii, składniki tytułowe w miarę wysoko.

Moja mama za to była szczerze zachwycona, na jej zniszczonych włosach widać było zdecydowaną poprawę. Moje loki z kolei były już trochę pielęgnowane i przyjmowały Bingo co najwyżej z chłodną obojętnością

OPAKOWANIE: Duży słoik, z którego łatwo wydobyć cały produkt. Trochę nie rozumiem instytucji tego podwójnego denka, które bardziej mi przeszkadzało niż pomagało.

CENA/JAKOŚĆ: Maska kosztuje ok. 10-12 zł, a nie kończy się. Mimo, że namiętnie mama używała, a ja dzieliłam się z koleżankami...

Dla mnie solo zdecydowanie wisi, za to fajna opcja dla wzbogacania półproduktami, ewentualnie 'trzeba nałożyć coś, bo wypada'.
    Popróbuję raczej innych masek z tej serii, choć sama seria wydaje się być ciekawą i tanią opcją pielęgnacyjną.

Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić deszczowypies za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Jeden z tych kosmetyków, które wiecznie miałam na wishliście i zwlekałam z kupnem. Obeszłam za tą maską całe miasto - od drogerii po małe sklepiki z chemią gospodarczą i nic. W końcu trzykrotnie przepłaciłam za nią na allegro i mogę być z siebie "dumna" , bo nie warto

Maska od dłuższego czasu osławiona na wizażu, oceny na KWC dobre, we włosowych wątkach chwalona,skład całkiem na bogato, a u mnie na włosach nic a nic się nie zmieniło.

Pierwszy minus za zapach - tak mocny, tak typowo "fryzjerski" ( przywodzi mi na myśl małe osiedlowe zakładziki typu "U Kaśki" ), że aż się w nosie kręci. Na szczęście nie pozostaje na włosach po zmyciu.

Konsystencja - rzadka, ściekająca po palcach, po włosach, wiecznie wędruje z aplikowanego miejsca.

Działanie - zeeeerooooweeee. Nic a nic - jakbym tylko umyła szamponem włosy i nic na nie nie nałożyła. Ani wygładzenia, ani lepszego rozczesywania,ani zmiękczania, o nawilżaniu i "odżywianiu" to może lepiej nie śnić.

Jedyne plusy, jakich mogę się doszukać to ładne, wygodne opakowanie z zabezpieczeniem i to, że dobrze łączy się z olejkami. I tyle. Nie przepłacajcie za nią na allegro, bo nie warto - za 8 zł może od biedy być.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra maska
  • + fajny zapach, konsystencja
    + pojemność - wydajność
    + włosy po użyciu są gładkie i nawilżone

Jednak nie jest to maska dla mnie, ani dla 3/4 wysokoporowatych włosów.

- puszy (patrz: masło shea)
    - ciężko ją gdzieś dostać (czasem w Jaśminie uda mi się ją dorwać)

+/- nie wiem, czy 8zł to cena realna dla Warszawy, wątpię, dlatego cena nie jest już tak atrakcyjna, żeby robić zapas na pół roku, ale nadal 12zł za 500ml to jest COŚ.

Dobrze spisuje się do tuningu, tzn. po dodaniu oleju/gliceryny/innych bajerów, efekt poza puszkiem jest bardzo dobry.

Komu polecam? Wyłącznie tym, którym służy kokos.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić bitter_schokolade za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z Bingaczy
  • Z kilku masek Bingo ta jest zdecydowanie moją ulubioną. Ładnie pachnie w opakowaniu, chociaż na włosach już mi się ów zapach nie podoba. No ale najważniejsze jest działanie - ta maska dodaje blasku moim włosom, sprawia, że wyglądają okazalej. Zdarzało mi się, że sprawiała, że włosy były milsze w dotyku, na czym mi bardzo zależy. Ostatnio miałam też po niej ładną taflę.
    Mam włosy dosyć kapryśne, raz współpracują, raz nie. Z tą nie jest także zawsze idealnie, ale najczęściej jestem z niej zadowolona.
    Konsystencja może jak na stereotypową maskę niezbyt skoncentrowana, jednak bardzo komfortowa w użyciu. Nie wiem ile by zdziałała stosowana jako jedyny element pielęgnacji, ja używam różnych specyfików na zmianę. Jednak w takiej kombinacji naprawdę ją doceniam.
    Cena przez Was opisywana bardzo niska, w warszawskich Tesco jednak jej nie spotkałam i kupuję Bingacze w Jaśminie przez co przepłacam (ok.11-12 zł), ale i tak nie ma tragedii ;-)
    Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy na zmianę z innymi

Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje włosy kochają maski Bingo
  • Używam na zmianę dwóch masek Bingo - z proteinami kaszmiru i kolagenem oraz właśnie tej. Obie kocham jednakowo za:

- dociążenie włosów (nie ma mowy z elektryzowaniem, z czym się niestety często zmagam)
    - zapach (choć zdaję sobie sprawę, że dla niektórych może być drażniący)
    - nawilżenie
    - "sypkość" włosów
    - nadawanie połysku
    - łatwe rozczesywanie włosów
    - wydajność/cenę/opakowanie

Maska nie ma wad - no, może tylko tę, że dość szybko znika ale przy takim stosunku cenabjętość to nie problem.

Polecam, baaardzo dobry produkt w niskiej cenie - czego chcieć więcej? Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: min. pięć

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić patisonowa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Klasyk.
  • Maska zawiera prawie wszystko co jest potrzebne do dbania o zdrowie włosów. Nawilża, nabłyszcza, pogrubia kręcone włosy.
    Nie podrażnia, można więc bez obaw nakładać ją na skórę głowy. Ma przyjemny, trochę fryzjerski zapach.
    Można ją stosować zamiast odżywki lub bez spłukiwania. Dla mnie niezbędna. Mogę tylko polecić.

Ilość zużytych opakowań: 5 op

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vatha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyciła
  • Osobiście nie widzę w niej nic wyjątkowego. Moim zdaniem nie nawilża - włosy się puszą. Jedynie może dodaje blasku i na włosach utrzymuje się zapach po jej zastosowaniu. Znam lepsze odżywki i na pewno do tej już nie wrócę.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić aisha30 za czytelną i pomocną recenzję?