Bingo, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Powiększ Bingo, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Zgłaszająca osoba: malutka243

Zawiera masło Shea (karite) i botaniczny kompleks pięciu alg: Ascophyllum, Spiruliny, Laminarii, Morszczynu i Nori dla wzmocnienia i regeneracji włosów
Masło Shea ma działanie rewitalizujące, odżywcze i nawilżające. Regeneruje włókno włosa, odbudowuje włosy od cebulek po same końce i wygładza ich powierzchnie, nadając im niezwykły połysk. Algi dostarczają włosom dżywczych i regenerujących składników: witamin, aminokwasów, polisacharydów, proteiny i soli mineralnych. Włosy stają się mocne i elastyczne
Sposób użycia: maskę nanieść na umyte, wilgotne włosy, delikatnie rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy, pozostawić na 5-10 min., następnie dokładnie spłukać.
Zaleca się stosowanie maski przez okres 5-6 tygodni, po 2 nałożenia maseczki tygodniowo.

Skład: Skład: Aqua, 1 Heksadecanol 1 Octadecanol (miksture), Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20 (and) Cetearyl Alcohol, Shea Butter, Glycerin, Aqua Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Lithothamniom Calcareum Extract, Parfum, Citric Acid, Methyl Paraben, Sodium Benzoate, Ethyl Paraben

/s/

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Puszek, ah ten puszek!
  • Zacznę od tego, że nie jest to odżywka dla mnie.
    Mam włosy średnioporowate, ale nawet te przy samej glowie nie były z niej zachwycone. Nie mogę zaprzeczyć nawilżeniu - to wychodzi bardzo dobrze, ale niestety towarzyszące mu puszenie mnie nie przekonuje

Wydajna, w dobrej cenie (choć zniknęła z Tesco, a tam ceny były świetne). Można się niestety czepić braku zabezpieczenia po otwarciu.

Polecam osobom, których włosy lubią masło shea Ewentualnie jest to dobry sposób, aby to sprawdzić za niewielką cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1x 500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić R_uda za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje włosy strasznie jej nie lubią
  • Moje włosy są naturalnie od średnio do wysokoporowatych podatne na.
    Niektóre składniki sprawiają, że się puszą i wyglądają strasznie.
    Teraz już wiem, że włosy mojego typu nie lubią masła shea, alg które mają proteiny.
    Maska ma nieciekawy zapach i konsystencję przez którą maska źle się spłukuje.

Włosy po masce
    -są tępe
    -nie układają się
    -są matowe
    -nie miłe w dotyku
    wyglądają po prostu smętnie

Dla włosów grubych, z natury niskoporowatych ale zniszczonych myślę, że się sprawdzi i osoby z takimi włosami uzyskają efekt odwrotny od mojego.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Magda.. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart monety
  • Kiedy kupywalam tą maske kierowałam się fantastycznymi recenzjami tejże firmy, zwłaszcza masek.
    Pieniądze jakie zaplaciłam za nią były śmieszne.
    Maski raczej nie kupiłabym ponownie, ponieważ jest mało wydajna, a jej konsystencja ( rzadka) nie pozwala na bezproblemowa aplikację. Maska niestety spływa po moich włosach. Sam zapach również pozostawia wiele do życzenia. Z uwagi na fakt, że jestem przewrażliwiona na punkcie aromatów, ta maska nie zrobiła pod tym względem furory.
    Jeśli chodzi zaś o działanie, to trzeba przyznać, że jak na 7 zł, które wydałam, jest zaskakująco pozytywne. Wlosy były miekie, lejące, nie puszyły się, nie przetłuszczały.
    Tak więc odejmuję pół gwiazdki za niezbyt sympatyczny zapach.. i szczerze polecam, o produkt wart jest swojej ceny... warto dodać, że działanie specyfiku jest niejednokrotnie lepsze niż masek firmowych typu Dove itp.

Używam tego produktu od: ok. 1.5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: calutkie opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewulkamala16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska jak za te pieniądze
  • Ma najbardziej treściwą konsystencję spośród poznanych przeze mnie masek BingoSpa, choć nie określiłabym jej jako super-gęstą. Zapach przyjemny, nie umiem go określić, no taki kosmetyczny i nieco zbyt mocny. W każdym razie czuć go na włosach jeszcze długo po ich wyschnięciu.
    Maska z masłem shea i algami ma zapewnić naszym włosom wzmocnienie i regenerację. Muszę przyznać, że faktycznie nie są to obietnice wyssane z palca.
    Bardzo dobrze nawilża ( a moje z natury suche, mocno kręcone włosy wymagają nawilżania w ilościach hurtowych ), zmiękcza, wygładza i nadaje sprężystości. Moja czupryna jest po niej dociążona, ale nie obciążona. Zero puszenia się, ale również brak pobudzania przetłuszczania skóry głowy. Najlepsze rezultaty daje nakładana pod czepek. Wydajna o dość bogatym choć nie do końca perfekcyjnym składzie. Dla moich włosów bardzo przyjazna i zapewne jeszcze nie raz u mnie zagości.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić kaczucha89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wrócę do niej nie raz
  • Z przyjemnością jej używam i chętnie będę do niej powracać. Włosy po użyciu tej maski są wygładzone, miękkie, nie puszą się. Sama maska jest dość gęsta ale jak się okazuje to dobrze bo nie spływa między palcami tylko całość trafia tam gdzie ma trafić. Podczas jej nakładania mam wrażenie jakby moje włosy stały się szorstkie i chropowate ale już podczas spłukiwania czuć jakie są gładkie i lejące. Pozatym duże opakowanie, niska cena oraz wydajność są dużym plusem.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić ankaka2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieee
  • Nie rozumiem zachwytów nad ta maską....męczę się z nia już dłuugi czas..
    Konsystencja: gęsta papka, łatwo się nakłada
    Zapach: niewyczuwalny
    Efekt: zerowy...brak poprawy kondycji włosów, nie ułatwia nawet rozczesywania...
    Opakowanie: duże i pojemne, wygodnie wybrać odpowiednią ilość produktu
    Cena: tania jak barszcz

Mi nie pasuje, ale w tej cenie zawsze można spróbować

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić martynab_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Od pierwszego użycia pokochałam tą maskę. Nakładam ją zawsze na parę minut, po czym spłukuję. Nie mam po niej spuszonych ani też obciążonych włosów. Są miękkie i błyszczące.
    \nKonsystencja jest budyniowata i nie spływa z włosów. Zapach ma dość neutralny. Ani mi się podoba anie nie odraża
    \nUważam, że jest to naprawdę bardzo dobry kosmetyk w idealnej cenie

Chcesz pochwalić ewcia1807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zauważyłam rezultatów
  • Podstawowym plusem tej odżywki jest cena- zdecydowanie korzystna. Drugi plus, to taki- że nie wyrządza krzywdy. Zapach jest nijaki, mydlany, ale nie drażniący.
    Jesli zaś chodzi o działanie, to nie zauważyłam poprawy stanu włosów, ani jako efekt długotrwałego stosowania, ani nawet po myciu nie efektu jak włosy sprężyste, przyjemne w dotyku bardziej, niż po zastosowaniu odżywki.
    Byłam bardzo zawiedziona, bo nie dość, że się nasłuchałam samych pochlebnych opinii, to jeszcze długo nie mogłam jej dostać, więc moje zainteresowanie rosło.

Używam tego produktu od: Używałm parę miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uciążliwy zapach, niewielkie działanie
  • Zapach intensywny i męczący, ale i tak lepszy niż w wersji z kaszmirem. Trochę wygładzała, trochę nawilżała. Jednak nie polubiłam jej i więcej nie kupię. Ze względu na przyzwoity skład, znakomitą cenę i ilość pozytywnych komentarzy, można spróbować. Ale cudów bym się nie spodziewała

Używam tego produktu od: dwa lata tamu

Chcesz pochwalić kamyczek18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TOP 3 PRODUKTÓW DO WŁOSÓW!
  • Maska jest moim absolutnym KWC. Nakładam ją na kilka minut, tak jak zaleca producent. Włosy po niej się absolutnie nie puszą, ale też nie są przyklapnięte. Nakładam czasami także na skórę głowy, nie przyspiesza przetłuszczania. Konsystencja gęsta, budyniowa, dzięki czemu nie ma mowy o spływaniu z włosów.

Jedyne, co mogę jej zarzucić to trochę kłopotliwe opakowanie (trzeba uważać, żeby nie nalać do niego wody pod prysznicem) i średnia wydajność, bo maska jednak jest bardzo gęsta. Tym niemniej, droga też nie jest, więc generalnie uważam, że stosunek jakości do ceny jest jak njabradziej OK Problem jest lekki z dostępnością.

O zapachu się nie wypowiem, dla mnie neutralny, ani brzydki, ani ładny, szybko się ulatnia z włosów.

Czytałam trochę poniższych recenzji i spotkałam się z opiniami, że maska sprawdza się na zdrowych, nawilżonych włosach. Być może jest to faktem, bo moje włosy są zdrowe i raczej zadbane

POLECAM!

Używam tego produktu od: pół roku (na zmianę z innymi)
    Ilość zużytych opakowań: 1 półlitrowe

Chcesz pochwalić Agniesia666 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij