Bingo, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Powiększ Bingo, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Zgłaszająca osoba: malutka243

Zawiera masło Shea (karite) i botaniczny kompleks pięciu alg: Ascophyllum, Spiruliny, Laminarii, Morszczynu i Nori dla wzmocnienia i regeneracji włosów
Masło Shea ma działanie rewitalizujące, odżywcze i nawilżające. Regeneruje włókno włosa, odbudowuje włosy od cebulek po same końce i wygładza ich powierzchnie, nadając im niezwykły połysk. Algi dostarczają włosom dżywczych i regenerujących składników: witamin, aminokwasów, polisacharydów, proteiny i soli mineralnych. Włosy stają się mocne i elastyczne
Sposób użycia: maskę nanieść na umyte, wilgotne włosy, delikatnie rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy, pozostawić na 5-10 min., następnie dokładnie spłukać.
Zaleca się stosowanie maski przez okres 5-6 tygodni, po 2 nałożenia maseczki tygodniowo.

Skład: Skład: Aqua, 1 Heksadecanol 1 Octadecanol (miksture), Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20 (and) Cetearyl Alcohol, Shea Butter, Glycerin, Aqua Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Lithothamniom Calcareum Extract, Parfum, Citric Acid, Methyl Paraben, Sodium Benzoate, Ethyl Paraben

/s/

• Porządny produkt w przystępnej cenie
  • Muszę przyznać, że maska masło Shea i pięć alg jest najlepsza ze wszystkich, które do tej pory miałam okazję używać z asortymentu BingoSpa. Najbardziej przypadła mi do gustu jeśli chodzi o działanie na moich włosach.
    Plusem kosmetyku jest na pewno stabilne, proste i skromne opakowanie oraz duża pojemność w stosunkowo niskiej cenie. Dzięki gęstej konsystencji produkt jest wydajny - przy moich długich do tej pory włosach i dość częstym używaniu, opakowanie jest nadal do połowy pełne. Nie spływa z włosów, ładnie się na nich trzyma. Maska ma przyjemny zapach, aczkolwiek dość mocny. Utrzymuje się on na włosach jeszcze jakiś czas po zastosowaniu kosmetyku.

Akurat tę maskę Bingo używałam tylko „solo” i tylko w „tradycyjny” sposób (tj. po myciu), ale na pewno (tak jak inne maski tej marki) byłaby dobrą "bazą" dla "mieszanek" i "mikstur" na włosy, wzbogaconych np. o półprodukty.
    Najważniejsze czyli działanie - muszę przyznać, że wizualnie maska z masłem Shea super współpracowała z moimi włosami. Po jej zastosowaniu ładnie błyszczały, dobrze się układały i prezentowały.
    W mojej opinii jest to dobra maska. Najbardziej cenię w niej korzystny stosunek: cena-działanie-wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

Chcesz pochwalić Babka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska
  • Ta maska to strzał w dziesiątkę!
    Przy moich niskoporowatych włosach sprawdza się świetnie.
    Nawilża, ułatwia rozczesanie, włosy są po niej miękkie, gładkie i sypkie. Poprawia też stan końcówek.
    Ma przyjemny, lekki zapach, dobrą konsystencję (łatwo się ją aplikuje i nie spływa z włosów) i atrakcyjną cenę.
    Z przyjemnością mogę ją polecic, na pewno zagości wśród moich stałych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Chcesz pochwalić Marcela9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawa w kondycji włosów
  • Maska ma bardzo wygodne opakowanie, z dodatkowym wieczkiem, który zabezpiecza produkt przed przypadkowym wylaniem co jest dużym plusem. Konsystencja maski jest dosyć gęsta, przez co maska nie przelewa się przez palce podczas nakładania jej na włosy. Dodatkową zaletą jest piękny, mydlany zapach.
    Samo działanie maski jest rewelacyjne, juz od pierwszych użyć możemy zauważyć, że włosy stają się miękkie, sypkie, gładkie i dobrze się rozczesują.
    Maskę stosuję systematycznie około 3 miesiące i muszę powiedzieć, że zauważyłam także poprawę w ich kondycji, są jakby zdrowsze i odzywione.
    Podsumowując polecam! Cena niska a działanie może zaskoczyć

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

Chcesz pochwalić dzoana_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowana
  • Maska mnie nie zachwyciła. Po opiniach w internecie spodziewałam sie lepszego efektu. Może nie pasuje do moich włosów. Mam problem z puszącymi się włosami, z tendencją do falowania, łamliwością. Potrzebowałam czegoś co pomoze mi w poprawieniu wyglądu włosów, ale rownież choć trochę podreperuje ich stan ogólny.
    Cieszyłam się na tą właśnie maskę, ponieważ jej pojemność, niska cena i do tego dobre opinie użytkowniczek sprawiły, że byłam pewna, że znalazłam właśnie to czego szukałam.
    Po kilkukrotnym użyciu stwierdzam, że faktycznie włosy lepiej się prezentują, są delikatniejsze, gładsze, przyjemniejsze w dotyku. Nie stwierdziłam natomiast poprawy jeżeli chodzi o końcówki, które nadal się łamią i rozdwajają. Mam również wrażenie, że teraz muszę częściej myć włosy, szybciej się przetłuszczają.
    Zdecydowanie ma dobrą konsystencję, zapach też mi odpowiada. Stosuję tak jak zaleca producent dwa razy w tygodniu, włosy mam do ramion i z tego co widzę, na pewno starczy na długi czas, także bardzo wydajna.
    Ze względu na to, że wygląd włosów się jest zadawalający zużyję maskę do końca, ale raczej nie skuszę się na kolejne opakowanie. Muszę poszukać czegoś co pomoże mi również odbudować i wzmocnić moje włosy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić formacjax za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest boska
  • -ładny zapach
    -włosy są po niej delikatne
    -śliskie
    -sypkie
    -nawilżone
    -tania
    kupilam ja w auchan i nie żałuję, nie bylam co do niej przekonana w 100% jednak po stosowaniu jej przez tydzień moje włosy ja pokochały, wystarczy chwila na wlosach a juz czuc efekty. Polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić wisniooowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska w rozsądnej cenie
  • Stosowałam ją według zaleceń producenta, jednak lepsze efekty otrzymałam trzymając ją na włosach przez 20 minut pod foliowym czepkiem.
    Po użyciu włosy są dociążone, można zauważyć poprawę nawilżenia. Mam problem z suchymi, "miotłowatymi" końcówkami, po użyciu maski masło "Shea i 5 alg" moje końcówki wyglądają zdecydowanie lepiej. Jednocześnie maska, przynajmniej w moim wypadku, nie przyspiesza przetłuszczania, mogę ja spokojnie stosować na całe włosy.
    Dużym plusem jest cena i wydajność, ja kupiłam swoje opakowanie w Tesco za około 7 złotych, w tej cenie nie znalazłam jeszcze lepszego produktu.

Chcesz pochwalić Linalee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok !
  • To była moja jedna z pierwszych maseczek na włosy

Pamiętam, że kupiłam ją, bo była tania, duża i bardzo ładnie pachniała. Mam ją już ok. 2 lat, i za jakieś 3 użycia się skończy. Bardzo wydajna !
    Widocznie widać, że nawilża włosy, ławiej jest je ogarnąć i włosy po niej się nie puszą ! :P
    W sumie to nie widziałam ją w żadnym innym sklepie niż w Tesco. Polcecam każdemu ! ; *

Ilość zużytych opakowań: 1 / 500 ml

Chcesz pochwalić Aniaaa98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz dla puszących się włosów!
  • Kilka mesek z Bingo Spa zauważyłam w moim miastowym E'leclercu. Po przyjrzeniu się składom, ta zachęciła mnie najbardziej. Nie zawiodłam się na niej ;d
    Zacznijmy od tego, że skład jest interesujący, chociaż niepozbawiony wad. Zawiera tytułowe masło shea, za którym moje włosy wręcz przepadają i algi, czyli porządną dawkę protein.
    No to jedziemy, plusy:
    +włosy są bardzo miękkie i nawilżone
    +włosy zupełnie się nie puszą, co jest prawdziwym wyczynem, bo żadna inna maska nie zdołała sobie z tym poradzić w 100%-ach
    +pięknie błyszczą
    +maska zwiększa objętość i to znacznie, włosy pięknie się
    układają i są puszyste
    +dociąża, ale nie obciąża
    +cena
    Cechy neutralne:
    +/- zapach jest dosyć nieokreślony, niezbyt mocny, całkiem przyjemny, nie przeszkadza
    +/-opakowanie ze strony wizualnej nie powala
    No i minusy:
    -jest to na pewno jedna z masek Bingo Spa o treściwszej konsystencji, ale dalej nie idealnej. Mogłaby być odrobinę gęstsza, bardziej kremowa i jednolita, ale z włosów nie spływa.
    -mam wrażenie, że moje włosy po niej są podatne na plątanie, po jakimś czasie zaczynają mi się robić różne supełki, które jednak łatwo rozczesać
    -mało wydajna
    Podsumowując, mimo tych dwóch minusów jest to jedna z najlepszych masek, jakie używałam do tej pory (a było ich sporo) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 500 ml, jestem w trakcie 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Shadoweed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Puszek, ah ten puszek!
  • Zacznę od tego, że nie jest to odżywka dla mnie.
    Mam włosy średnioporowate, ale nawet te przy samej glowie nie były z niej zachwycone. Nie mogę zaprzeczyć nawilżeniu - to wychodzi bardzo dobrze, ale niestety towarzyszące mu puszenie mnie nie przekonuje

Wydajna, w dobrej cenie (choć zniknęła z Tesco, a tam ceny były świetne). Można się niestety czepić braku zabezpieczenia po otwarciu.

Polecam osobom, których włosy lubią masło shea Ewentualnie jest to dobry sposób, aby to sprawdzić za niewielką cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1x 500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić R_uda za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje włosy strasznie jej nie lubią
  • Moje włosy są naturalnie od średnio do wysokoporowatych podatne na.
    Niektóre składniki sprawiają, że się puszą i wyglądają strasznie.
    Teraz już wiem, że włosy mojego typu nie lubią masła shea, alg które mają proteiny.
    Maska ma nieciekawy zapach i konsystencję przez którą maska źle się spłukuje.

Włosy po masce
    -są tępe
    -nie układają się
    -są matowe
    -nie miłe w dotyku
    wyglądają po prostu smętnie

Dla włosów grubych, z natury niskoporowatych ale zniszczonych myślę, że się sprawdzi i osoby z takimi włosami uzyskają efekt odwrotny od mojego.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Magda.. za czytelną i pomocną recenzję?