Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej (stara wersja)

Powiększ Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: patt

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Skład: Aqua, Magnesium laureth sulfate, Disodium laureth sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Głyceryl Laurate, Głycol Distearate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Laureth-10, Methyl Isothiazolinone, Methyl Chloro-lsothiazolinone, PEG-7 Głyceryl cocoate, Lactose, Milk Protein, PEG-55 Propylene Głycol Oleate, Propylene Głycol, Phenoxyethanol, Parfume, 5-Bromo-5-Nitro-1, 3-Dioxane, Propylene Głycol, Lactic Acid, Sodium Chloride.

• Taki średniczek
  • Zawsze byłam wierna Sorayi lecz chciałam coś zmienić i wypróbować płyn, o którym czytam tyle dobrego i...

opakowanie: poręczna butelka, pompka działa poprawnie
    konsystencja: rzadki płyn w kolorze perłowym
    zapach: delikatny
    Konsystencja płynu jak dla mnie za rzadka, często zanim zdążyłam się umyć część spływała na wannę. Duży plus za pompkę, wiem, że są wersje bez pompki. Nie podrażnia, nie uczula, nie wywołuje pieczenia, nie zauważyłam też, żeby łagodził podrażnienia czy też łagodził stan zapalny. Nie rozumiem wielkiego zachwytu tym płynem, zwłaszcza, że zawiera SLS. Butelka 200 ml wystarczyła mi na miesiąc więc wg mnie jest wydajny. Jak dla mnie taki średniczek. Sama kupiłam 2 butelki od razu, więc skończę 2 i raczej już do niego nie powrócę.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić angela0228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Było wszystko w porządku, dopóki nie przyszły ostatnie upały. Płyn się sprawdzał, niby wszystko ok, do teraz, na szczęście jestem na finiszu.

Wydajność, to bez wątpienia duży plus. Duża butelka wysarczyła mi na ponad 5 miesięcy,
    Opakowanie, a konkretnie pompka,
    Dobrze się pieni

Zapach, złudzająco przypomina mi mój stary peeling
    Skład, a konkretnie SLS. Są płyny które go nie zawierają
    I co najgorsze, w upalne dni strasznie piecze mnie po nim moja intymna...coś okropnego

Podsumowując: szczerze mówiąc, uważam, że nie jest wart swojej ceny, nie polecam na lato.

Używam tego produktu od: Ponad 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, duże

Chcesz pochwalić Figa634 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku,bez szału..
  • Zel ten zakupilam w przeliczeniu za jakies 25 zl i nie jest on takiej sumy wart Przedtem uzywalam typowego zelu z funciaka za 5 zl i spisywal sie on o dziwo lepiej niz ten.Na plus fajne trwale opakowanie,buteleczka wyglada na porządną :P Co do samego zelu-robi to co ma robic czyli myje okolice imtymne,nie zauwazylam zeby mnie podraznial,ale jego poprzednik tez tego nie robil a byl 5 x tanszy.Jakiegos super niesamowitego odswiezenia nie zauwazylam,pieni sie tak sobie Nie przekonuje mnie tez jego dziwna konsystencja i kolor-takie rozwodnione mleko..zdecydowanie wolę żelowe produkty.Nie odpowiada mi tez dziwny zapach..Plus za wydajnosc

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie się nie czepiam ale...
  • jak widze pieczątke Towarzysto Ginekologiczne .... to se myślę że co proszę ????

Że jak czasami założe adidasy to znaczy że mózgu nie mam ?

Kupiłam bardziej z musu niż chęci , nie było żadnego innego , nie jestem osobą wrażliwą , wiem czego w składzie być nie powinno , jak sięgam to na własną odpowiedzialność i po produkty które nie mają rekomendacji pewnych towarzystw....

Za taki skład to co najwyżej śmiech na sali a nie rekomendacja .

Omijałam szerokim łukiem wspominałam już , z braku laku cóż poradzić , wziendłam, zaś zaznaczę że nie jestem jakaś mega wrażliwa jeśli chodzi o płyny do H. Intymnej używam często i gęsto z SLS w składzie aż w końcu znajdłam bez , ale to już inna historia.

Buteleczka mała , poręczna, bez pompki co jest wadą , sam płyn bardzo rzadki , wystarczyła niewielka ilość , uznajemy za wydajny.

Myje się wiadomo

I

O q..a za przeproszeniem a nie jestem osobą skłonną do przekleństw, piecze ,piecze i ból . szybko woda po chwili ustało, nie żebym od razu do śmieci bo nie , za każdym razem moje Panie to samo , nie wiem co on ma takiego w składzie czego inne nie mają, ale takie coś to nie pamiętam kiedy mi się zdarzyło o ile w ogóle .

Wytrwała w swej głupocie byłam powiem Wam , ale przegrałam tą walkę z kretesem .

Wiem że zapewne zaraz ta recenzja będzie usunięta poprzez to co teraz napisze

Jednakże ...

Jak ? pytam jak można dać rekomendacje płynowi z takim składem ?

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Niesamowite jak bardzo wydajna jest emulsja przy tak rzadkiej konsystencji.
    Zapach przyjemny, świeży. Nawet mała butelka starcza na bardzo długo. Najlpeszy płyn jaki kiedykolwiek używałam.

Jedyny minus to opakowanie- może kiedyś doczekam się pompki, wtedy byłby idelany.

Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3-ciego

Chcesz pochwalić evvek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się
  • Kupiłam tą emulsję, bo zawsze ją widziałam na półce mamy i słyszałam też dużo pochlebnych opinii i postanowiłam wreszcie sprawdzić go na sobie.

+ Konsystencja jest lekka, dość wodnista, trzeba wylewać go ostrożnie, żeby nie przelał się przez rękę. Ma wygląd mlecznej emulsji
    + Jest delikatny, nie podrażnia, zostawia uczucie czystości i świeżości. Używając inne żele miałam z tym problem, ale gdy używam regularnie Lactacydu to widzę różnicę.
    +Zapach jest bardzo delikatny, kremowy.
    + Stosunek ceny do jakości i wydajności jest dobry. Produkt często jest w promocji, więc trzeba być czujnym 1 opakowanie zużyłam w 2 miesiące przy codziennym stosowaniu.

Wad nie zauważyłam.

Na koniec dodam, że nieświadomie kupiłam kolejne opakowanie i okazuje się że jest to nowa wersja i zaczęłam jej już używać. Na pierwszy rzut oka różni się konsystencją - jest gęstsza, bardziej żelowa i przezroczysta. Nie chce jeszcze wyrokować ale wydaje mi się że jest lepsza Z opinią jeszcze poczekam do końca opakowanie.

Chcesz pochwalić Cocomily za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 876 raz(y)
  • NADAL W SKLEPACH I NADAL DOBRA
  • Patrząc na sklepowe półki, nie zauważyłam, żeby to była "stara wersja" czy dział "zapomniane kosmetyki" - produkt jest wszechobecny i miewa się dobrze - a ja miewam się równie dobrze, wrzucając kolejną butelkę do koszyka. Wybieram wersję o pojemności 400 ml z wygodną pompką. Solidny kartonik, data ważności, solidna butelka z nieodkształcającego się plastiku, nieprzezroczysta, czyli aktywne składniki produktu nie są narażone na działanie światła, ładna delikatna szata graficzna, cena zwyczajna.

Gdybym miała oceniać ten kosmetyk sugerując się składem, to skrytykowałabym wiele rzeczy, łącznie z perłowym kolorem produktu (kojarzącym się z wściekle kolorowymi mydłami w płynie z lat 90, dla których porzuciliśmy mydła w kostce używane w latach 80). Ale oceniam ten kosmetyk wyłącznie na podstawie działania - a u mnie jest ono BARDZO dobre, zaś w połączeniu z chusteczkami z tejże serii - wręcz ZNAKOMITE (mimo, że chusteczki są nasączone śmiercionośnymi parabenami )
    Emulsja myje skutecznie i delikatnie, pachnie neutralnie w kierunku ładnie, odświeża i łagodzi. Czego można chcieć więcej? Bardzo pomocny i miły kosmetyk.

Używam tego produktu od: pewnie już kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo, głównie te 400 ml

Chcesz pochwalić BBRAT za czytelną i pomocną recenzję?
  • no dobra - myje ...
  • Dotąd z "rodziny" Lactacyd kupowałam tylko wersję Fresh, którą bardzo lubię.

Ten płyn najpierw kupiłam, skuszona (a jakże ), promocją, a potem poczytałam. I się przeraziłam, bo kosmetyk ma skrajne opinie, a negatywne są głównie o podrażnieniach.

No ale zaczęłam używać i ...

+ podrażnień zero!

+ miły, mydlany, łagodny zapach

+ tradycyjne opakowanie "lactacydowe", mimo braku pompki jest wygodne i obsługiwalne jedną ręką, a to bardzo ważne pod prysznicem

+ wydajny

+ cena, jak za taką wydajność przyzwoita

+ myje, ale ...

no właśnie:

- nie mam poczucia aż takiej i aż tak długiej świeżości jak po wersji fresh, a to dla mnie akurat ważna sprawa, często jestem na nogach po 20 h, bez możliwości odświeżenia się w tym czasie, co w wiadomym czasie u kobiet jest często uciążliwe (choćby i tylko psychicznie )

Może to i tylko jeden minus, al dla mnie istotny i kwalifikuje do kategorii "nie wiem, czy kupię" z naciskiem na "nie".

Niemniej nie mam poza tym zastrzeżeń i uważam, że dla wielu innych może być ok, obiektywnie patrząc.

Podsumowując - solidna trójeczka

Używam tego produktu od: około półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Emulsja Lactacyd jest jedną z moich ulubionych "myjków" do intymnej części ciałka Często wracam do niej, plus za skład, za wydajność i skuteczność. Cena mogła być odrobinę niższa, ale w sumie za dobrą jakość jestem w stanie zapłacić więcej. Polecam.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka ich było ...

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia!!!!
  • Nigdy w życiu nie używałam gorszego płynu do higieny intymnej! Ma mocny zapach, strasznie podrażnia, po użyciu tego płynu czułam straszne pieczenie, miałam zaczerwienienie. Chwilami miałam wrażenie jakbym miała w miejscach intymnych rany i polewała je spirytusem, dosłownie takie odczucia po zastosowaniu tego strasznego płynu. A wcześniej kiedy używałam nawet zwykłego płynu do higieny intymnej biały jeleń było wszystko w porządku, nie podrażniał w przeciwieństwie do tego przereklamowanego badziewia. Naprawdę nie polecam tego płynu, są inne dużo lepsze, tańsze, wydajniejsze i przede wszystkim delikatne i nie podrażniające.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: trochę z 1 opakowania

Chcesz pochwalić Karolina1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra emulsja!
  • nie podrażnia, nie powoduje pieczenia nawet gdy skóra jest podrażniona. Polecana przez ginekologów i dostępna w aptekach oraz w drogeriach. Można stosować ją niezależnie od wieku. Używam ją praktycznie zawsze i nadal będę. Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić paula8216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
    + łagodzi stan zapalny
    + bardzo wydajny
    + dostępność
    +/- cena

Używam tego produktu od: dosyć długo
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Kamkaw494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wydajny, przyjemny, skuteczny...
  • Ze wstydem musze przyznać, że nigdy przed tem nie przykładałam wiekszej wagi do higieny miejsc intymnych i to był duży błąd!
    Zazwyczaj brałam pierwszy lepszy płyn z brzegu (najczęściej Ziaja i jedyne co mnie interesowało to cena.
    Wyszłam ze swojej ciemnoty dopiero, kiedy zaczeły się nieprzyjemne problemy, zpalanienia, uczulenia, podrażnienia... Na szczęście na błędach cżłowiek się uczy i poszperałam poczytałam i wyszukałam ten oto płyn .
    Przede wszytskim nie rozwiązał samego stanu zapalnego w owym czasie, ale na pewno zapobiegł jego nawrotom. Szczerze mówiąc nie znam się na całym składzie i jedyne co przestrzegam, aby był krótki i w tym wypadku, aby w składzie bbył kwas mlekowy i odpowiednie stężenia ph, a Lactacyd to w zupełności zapewnia .
    Dodatkowe walory:
    +konsystencja (nie za rzadka, w mlecznym odcieniu)
    +wydajność (mam uż miesiąc, a nie widzę dużego ubytku
    +przyjemna, fachowa szata graficzna( budząca zaufanie i sam pojemniczek wygodny w użyciu
    +cena
    +dostępność( ja kupiłam akurat w aptece "Twoje zdrowie" i dałam 10 zł, ale widziałam równierz w Hebe i Rossmanach
    Jednym słowem o kobiecość trzeba dbać, a w tym wypadku niewielkim kosztem. Produkt godny polecenia. Zostanie ze mną raczej na stałe

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Sofiflora za czytelną i pomocną recenzję?
  • MóJ ULUBIENIEC
  • +wydajny
    +delikatny zapach
    +wygodny w stosowaniu (mam wersję z pompeczką)
    +nie podrażnia
    +nie uczula
    +dostępny w aptece, drogeriach, supermarketach
    +cena ok. 10zł
    +pozwala utrzymać naturalne ph
    +chroni przed infekcjami,łagodzi podrażnienia

Polecił mi go mój ginekolog (często miałam problemy z różnego rodzajem infekcjami). Od momentu kiedy zaczęłam go używać nie pamiętam żebym miała jakąś infekcję. Używam go już od 5lat i nigdy mnie nie zawiół Używam tego produktu od: od 5 latIlość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić kasiulec18 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Nigdy więcej
  • Ta emulsja jest tak bardzo rozreklamowana że i ja uwierzyłam że jest to "najlepszy produkt", niestety podeszłam do tego bezkrytycznie.
    Już od pierwszego użycia podczas mycia mnie piekło, niedługo potem nabawiłam się infekcji, także nie powiązałam tego razem. Infekcja ciężko się goiła, ale podczas mycia piekło nadal.
    Aż raz go zapomniałam a nie nocowałam w domu tylko u rodziców i tam użyłam innego żelu - mojej mamy. Zero pieczenia, w końcu ulga. Odstawiłam Lactacyd całkiem, infekcja w tydzień się wyleczyła i już jest ok.
    Nie wiem czy on mógł ją podtrzymywać, w każdym razie na pewno mi nie pomagał.
    Dużo chemii, wysusza, bardzo agresywny.
    Nie polecam.Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mmia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga
  • Lactacyd obowiązkowo musi znajdować się w mojej łazience. Stosuję go od 4 lat i mogę z czystym sumieniem polecić go każdej dziewczynie.
    To na prawdę pomocny preparat w utzymaniu odpowdniego PH i do tego na długo pozostawia uczucie świeżości. U mnie łagodzi małe podrażnienia i infekcje. Jestem bardzo zadowolona. Używam do codzienniej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: niezlicznone

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Afrodyta155 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Drogi, przereklamowany wytwór speców od marketingu
  • Uważam, że ten płyn jest przereklamowany. Po odwiedzinach w domach (i toaletach ) kilku koleżanek sama się przekonałam, że wiele kobiet go używa, ale czy naprawdę jest lepszy niż tańsze płyny do higieny intymnej?

Wątpię. Jest po prostu dobrze rozreklamowany.

Po pierwsze, słaby skład. Jak już wiele dziewczyn wspomniało, ma SLS, Cocamidopropyl Betaine, a kwas mlekowy, którym szczyci się producent jest gdzieś na szarym końcu. Do tego intensywnie pachnie i bardzo intensywnie się pieni. Dla mnie to znak, że w produkcie jest dużo chemii, a ja nie chcę chemii w płynie do tak wrażliwych miejsc. Emulsja do higieny intymnej powinna zawierać jak najwięcej naturalnych, niepodrażniających składników. Silny zapach i SLS do takich nie należą.

Po drugie, w moim przypadku produkt nie wykazuje żadnych wybitnych właściwości czy to leczniczych, czy kojących, czy jakichkolwiek innych. Ot, zwykła emulsja myjąca. Ma odpowiednie pH, ale właściwie każdy płyn do higieny intymnej na rynku takie ma.

Pytanie - z czego wynika tak wysoka cena Lactacydu? Według mnie z odpowiedniej promocji. Ta cała "profesjonalna", "medyczna" otoczka, rzekome rekomendacje ginekologów (swoją drogą, moja ginekolog ZABRONIŁA mi używać tego płynu!), iluzja jakichś uzdrawiających właściwości, których ten produkt w ogóle nie wykazuje. To wszystko sprawia, że cena idzie do góry, podczas gdy sama emulsja nie różni się od wielu innych, tańszych specyfików tego typu.

Idąc za radą mojej ginekolog, do mycia intymnych miejsc polecam Białego Jelenia w płynie. Dużo tańszy, dużo wydajniejszy, a bardziej naturalny i nie ma ryzyka podrażnień. Lactacyd to moim zdaniem przereklamowany wytwór speców od marketingu.\\n

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Peg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Uparcie stosowałam Lactacyd bo wszyscy go stosowali choć ten kosmetyk według mnie nie robił właściwie nic. Nie widziałam różnicy żadnej przy używaniu mydła czy tego płynu. Do tego jest drogi. Pachnie w miarę ok choć ten zapach mnie drażnił.

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić bietka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • plusy:
    + ogólnie dostępny
    + wydajny
    + nie podrażnia
    + wygodne opakowanie
    + delikatny zapach
    + dobrze chroni

minusy:
    - cena
    - sls w składzie

Chcesz pochwalić invisibletouches za czytelną i pomocną recenzję?
  • all in one
  • moje wielkie WOW

znalazłam swoje KWC ;-)
    podczas podróży jest moim all in 1
    stosuję dodatkowo jako:
    - szampon (niesamowity)
    -żel do mycia twarzy (super oczyszcza, nie podrażnia, niestety trzeba pamiętać o toniku dobranym do swojego rodzaju cery)
    -żel pod prysznic (idealnie oczyszcza, brak swędzenia skóry)
    no i płyn do higieny intymnej (nie szczypie!! )

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić emila19882 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt, ale cena zbyt wysoka
  • Produkt ten został mi polecony przez lekarza ginekologa, po przetestowaniu otrzymanej próbki stosuję go regularnie od lat.

Zalety:

- produkt całkowicie neutralny dla mojej skóry, łagodny, nie wysusza, nie podrażnia, utrzymuje właściwe ph

- zapach delikatny,

- wydajny ,

- często do kupienia z poręcznym dozowniem

Wady

- do składu można się przyczepić (np. zawiera SLS)
    - coraz częściej można go kupić promocyjnej cenie lub zestawie, mimo wszystko jednak od wielu lat jeden z najdroższych na rynku...

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Lactacydu używałam kiedyś bardzo namiętnie ,butelka za butelką całą ciążę i po porodzie i wszystko było ok.nie podrażniał nie wysuszał dobrze pielęgnował intymne strefy kobiety.Jednak po jakimś czasie mnie uczulił i nie wiem czy nie przesadziłam z intensywnością zurzytych butelek, jednak okgólnie jest całkiem ok.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ML23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Moim zdaniem jest to najlepszy żel do higieny intymnej.
    Dobrze myję, odświeża. Nie podrażnia, stosuję go już od 3lat i nigdy go nie zmienie. Problemy intymne przy stosowaniu tego żelu intymnego bardzo rzadko u mnie występują. Gdy stosowałam przez tydzień Bielendy Żurawina mialam straszne podraznienia i zaczerwienie. Przy Laktacyt to nie występuje.

Używam tego produktu od: 3lata
    Ilość zużytych opakowań: 4opakowania po 200ml

Chcesz pochwalić chomiczkowa_ona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • Obecnie używam Facelle, który jest moim ulubieńcem, wcześniej dość długo używałam Lactacyd, który rzekomo ma być łagodny i ma chronić przed podrażnieniami. Długo dawałam mu szansę ale nie ochronił mnie przed podrażnieniami, co więcej uważam, że długie stosowanie przyczyniło się do powstania większych, ponieważ jak tylko wracałam do domu rodzinnego i myłam się innym żelem - podrażnienia od razu znikały.
    -podrażnia !
    - Ma SLS w składzie (nie wiem czemu większość z was zarzeka się, że nie ma :P czytajcie uważnie- 7 miejsce w składzie )
    -kwas mlekowy jest baaardzo daleko w składzie, co znaczy, że jest go tam niewiele -nie wiem jak działa ta specjalna formuła z kwasem mlekowym, który ma pomagać w utrzymaniu prawidłowego pH , skoro jest go niewiele.
    -Cena za wysoka z porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku, które są tańsze a lepsze.

Jedynym plusem jest przyjemny zapach i za to daję gwiazdkę, ale to zdecydowanie za mało, żeby powiedzieć o nim coś dobrego.

Używam tego produktu od: stosowałam ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: za dużo

Chcesz pochwalić AngelaT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry żel
  • Bardzo długo to był mój \'must have\' w kwestii kosmetyków do higieny intymnej, jednak obecność SLS sprawiła, że zaprzestałam jego używania. Teraz mogę śmiało polecić Facelle Fresh made in Rossman

Jeśli nie przeszkadzają Wam siarczany w składzie, to ten produkt będzie godny polecenia

Plusy:
    - świetnie odświeża i myje
    - łagodzi podrażnienia
    - neutrany zapach
    - delikatny, nie podrażnia
    - nie wysusza
    - dobry do codziennego użycia
    - wygodne opakowanie
    - wydajny ( z pompeczką )
    - często dostępny na promocjach

Minusy
    - SLS w składzie (ale mnie on na szczęście nie podrażnia)
    Odejmuję 1 gwiazdkę za jego obecność, ponieważ nie powinno go tam być.

Użyłam go pierwszy raz 2 lata temu, ogólnie mam problemy z utrzymaniem odpowiedniego ph oraz częste infekcje w sferach intymnych (m.in. przez chodzenie na basen) - ale odkąd go użyłam to dużo rzadziej cierpię na infekcje i skóra miejsc intymnych jest zdrowsza.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić sweetwoman26 za czytelną i pomocną recenzję?