Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Powiększ Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Zgłaszająca osoba: patt

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Skład: Aqua, Magnesium laureth sulfate, Disodium laureth sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Głyceryl Laurate, Głycol Distearate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Laureth-10, Methyl Isothiazolinone, Methyl Chloro-lsothiazolinone, PEG-7 Głyceryl cocoate, Lactose, Milk Protein, PEG-55 Propylene Głycol Oleate, Propylene Głycol, Phenoxyethanol, Parfume, 5-Bromo-5-Nitro-1, 3-Dioxane, Propylene Głycol, Lactic Acid, Sodium Chloride.

• Świetny, tylko jego używam
  • Uwielbiam ten płyn do higieny intymnej. Stosuję go od dawna i nie śmię zamienić na inny. Wcześniej borykałam się z infekcjami, a odkąd go używam zapomniałam co to infekcja. Płyn ten mnie nie uczula i nie podrażnia. Daje uczucie czystości i świeżości. Nie zamienię na żaden inny.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Przetestowałam wiele już płynów do higieny intymnej.miałam różne,ale nie zdawały swego egzaminu,cały czas miałam pieczenie i świąd,dopóki nie kupiłam Lactacyd, od razu po umyciu poczułam ukojenie,jak nowo narodzona!
    żadnego pieczenia,świądu ,zaczerwienienia,i tak juz od lat,jak dla mnie jedyny i nie zastąpiony!polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • ostrzegam przed nim uwazajcie
  • Mialam juz plyny do higieny intymnej z lactacydu w innych wersjach m.in sensitive,i chyba fresh nic mi nie zaszkodzily ,a ten dla mnie okazal sie fatalny.Po pierwszym uzyciu cos mi nie pasowalo,czulam sciagniecie i dyskomfort,lecz po kolejnych uzyciach bylo coraz gorzej ,nasilalo sie pieczenie i swiad ,az w koncu odstawilam go i problem minal.Szkoda bo lubie produkty latacyd sa sprawdzone uzywalam po porodzie i takze byly bez zarzutu,konsystencja typowa dla lactacydu taka emulsja mleczna osobiscie taka lubie, ale to pieczenie i takie podraznienie to niewybaczalne.Moge smialo powiedziec ze ten to jakis wypadek przy pracy , radze na niego uwazac.

Używam tego produktu od: juz nie
    Ilość zużytych opakowań: kilka uzyc

Chcesz pochwalić testerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mocny
  • Idealnego płynu/emulsji do higieny intymnej szukam od wielu lat. Lactacyd polecila mi znajoma.

Emulsja Lactacyd ma wygodne opakowanie, jest wydajna. Konsystencja wodnista, mocno się pieni.

Dobrze oczyszcza ale niestety nie jest delikatny. Produkt podrażnił mnie i to dość mocno, skóra była zaczerwieniona i wysuszona. Emulsja szybko trafiła do kosza, nie dało się wytrzymać swędzenia i dyskomfortu po użyciu jej. Po odstawieniu problem znikł.

Ogromnym minusem jest skład emulsji. Za dużo chemii, mocnych detergentów. W moim odczuciu emulsja działa bardzo agresywnie.

Podsumowując: nie polecam wrażliwcom.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Lady eSs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma dla mnie lepszej.
  • Kończy się to kupuję następne opakowanie i nawet się nie zastanawiam nad tym, żeby spróbować coś innego. Kiedyś szukałam dobrego płynu do higieny intymnej i ciągle po kilkukrotnym użyciu pojawiały się podrażnienia . Z Lactacydem nie mam takich problemów - delikatnie myje, łagodzi, odświeża, ma przyjemny zapach - ideał . Dodatkowo nie jest drogi, więc nie mam na co narzekać .

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić KatePinkus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy płyn do higieny intymnej
  • Tak jak generalnie uwielbiam testować kosmetyczne nowości, tak mam też pewne klasyki, do których zawsze wracam. Używam tego płynu (z przerwami rzecz jasna) już od paru ładnych lat i kupując go wiem, że mam gwarancję solidnego produktu. Aktualnie mamy dostępnych kilka wersji, ale moim zdaniem klasyczna, choć najprostsza, pozostaje niezastąpiona

+ delikatnie myje, dając uczucie dobrego oczyszczenia i odświeżenia
    + nie podrażnia i sam łagodzi podrażnienia
    + dobrze chroni przed infekcjami w każdych warunkach
    + nie za rzadka konsystencja, wygodnie się go używa
    + dobry skład
    + delikatny zapach
    + łatwo dostępny
    + relatywnie niedrogi
    + całkiem wydajny
    + dostępne dwie wersje - z pompką i bez pompki

Minusów nie stwierdziłam.

Polecam ten produkt każdemu

Używam tego produktu od: 7 - 8 lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry płyn.
  • Najlepsza emulsja do higieny intymnej jaką dotychczas używałam.
    Mój pierwszy zakup firmy Lactacyd trafiony w dziesiątkę. Emulsja ma bardzo fajną konsystencję - nie jest zbyt lejąca, można swobodnie dozować odpowiednią ilość na dłoń. Zapach jest delikatny i przyjemny. Lekko się pieni przez co produkt staje się bardziej wydajny. Ogólnie czuje się świeżość przez parę godzin. A i przy lekkich podrażnieniach przynosił ulgę i miałam wrażenie ,że nawet je niwelował.
    Jedno opakowanie używałam ponad miesiąc razem z mamą.

Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

Chcesz pochwalić nierealnaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogłoby być lepiej
  • Ciągle nie mogę znaleźć mojego faworyta jeżeli chodzi o żele intymne. Spróbowałam więc też Lactacydu i szału nie ma. Dobrze myje, ale wg mnie nie chroni przed infekcjami. Właściwie nie ma większego efektu niż żele innych firm, które są tańsze. Plusem jest to, że nie podrażnia, nie powoduje uczuleń. Pewnie, gdy będzie kiedyś w promocji jeszcze się po niego skuszę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Verkja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię i polecam
  • Mój ulubiony płyn do higieny intymnej.

+ Wystarcza na długi okres użytkowania,
    + Wystarczy jedna "pompka" dla świetnego efektu,
    + Nie ma za bardzo żadnych walorów zapachowych,
    + Nie jest bardzo drogi, natomiast mógłby być tańszy
    + I oczywiście nie powoduje podrażnień i może być stosowana codziennie.

Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: około 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić szklana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szukam lepszego...
  • Zachwalmy w radiu i w telewizji, więc postanowiłam, że go kupię, a zrezygnuję z Ziaji, która nic nie robi, poza tym, że tylko myje.

PLUSY:

+ myje, odświeża
    + perłowy kolor i przyjemny zapach, jednakże czy tego typu płyny powinny mieć zapach?
    + dostępność: najczęściej kupowałam go w Biedronce (400 ml za około 15 złotych bodajże, więc interes życia), ale teraz już go chyba nie ma w Biedrach
    + opakowanie z pompką, która dozuje odpowiednią ilość płynu i nie zacina się (1 pompka kosmetyku spokojnie wystarczy na umycie się tam i ówdzie)
    + niezwykle wydajny (400 ml wystarczało mi na około pół roku przy codziennym stosowaniu)
    + nie podrażniał
    + mój facet też na ten produkt nie narzekał

MINUSY:

- minimalnie łagodzi podrażnienia
    - NIE CHRONI PRZED INFEKCJAMI ANI TROCHĘ, które często mnie dopadają
    - opakowanie nie jest przezroczyste, więc nie zobaczymy, nawet pod światło, ile produktu czai się w butelce
    - moim zdaniem kosmetyki tego typu nie powinny pachnieć

Ilość zużytych opakowań: Coś koło 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viperka90 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij