Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Powiększ Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Zgłaszająca osoba: patt

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Skład: Aqua, Magnesium laureth sulfate, Disodium laureth sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Głyceryl Laurate, Głycol Distearate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Laureth-10, Methyl Isothiazolinone, Methyl Chloro-lsothiazolinone, PEG-7 Głyceryl cocoate, Lactose, Milk Protein, PEG-55 Propylene Głycol Oleate, Propylene Głycol, Phenoxyethanol, Parfume, 5-Bromo-5-Nitro-1, 3-Dioxane, Propylene Głycol, Lactic Acid, Sodium Chloride.

• Nie jest dobrze
  • plusy:
    + konsystencja

minusy:
    - nieprzyjemny zapach
    - nie odświeża
    - podrażnia (!)

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    + wydajny
    + wygodna pompka

Ilość zużytych opakowań: 2 normalnej wielkości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Świetny!!
  • Płyn kupiłam zachecona opiniami na wizazu - Wizazianki macie racje, to jest to!

+ plyn ma delikatny zapach
    + jest neizwykle delikatny dla skory
    + nie podraznia
    + nie powoduje pieczenia
    + nie wywoluje reakcji alergicznych
    + doskonale odsiweza
    + ma wygodna butelke z pompka
    + nie przelewa sie przez palce
    + wydajny

- cena, ale czesto mozna go dostac w promocji

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Plusy:
    - ładny zapach
    - jest łagodny
    - delikatnie myje i pozostawia uczucie świeżości
    - nie podrażnia
    - przystępna cena

Minusy:
    - nie ma

Kupuję ten płyn już od dłuższego czasu i jeszcze mnie nie zawiódł.

Ilość zużytych opakowań: ok. 6-7 opakowań

Chcesz pochwalić krolikjk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Przeważnie kupuję właśnie ten żel do higieny intymnej. Jest delikatny, kremowy i bezzapachowy. Co najważniejsze nie podrażnia skóry i jest bardzo wydajny. Daje uczucie odświeżenia i czystośći . Na plus jest to , że żel ma małe opakowanie, które zmieści się nawet na najmniejszą półę prysznicową.

Ilość zużytych opakowań: ok 12

Chcesz pochwalić aleksandraj87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nasz zwiazek trwa juz 4 lata
  • po tylu latach moge sie wypowiedzic ze jest poprostu rewelacyjny, delikatnie myje i zostawia uczucie świezości. nie podraznia wrazliwej swery imtymnej jezeli zminialm to tylko na inne rownież tej firmy. bardzo poreczne opakowani z pompka.

Używam tego produktu od: 4lat
    Ilość zużytych opakowań: 0k 10 opakowan

Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś jest z nim nie tak jak powinno być
  • Lactacyd używam już od jakiegoś czasu, jeszcze zanim zdobył popularność. Na początku był naprawdę super, zero zastrzeżeń. Niestety należę do tych kobiet, które borykają się z problemami sfer intymnych i do tej pory nie mogłam narzekać na ten płyn. Od niedawna, po umyciu się Lactacydem, a także po użyciu chusteczek z tej firmy (takie jak płyn) czuje jakby mi ktoś tak podkładał płomień ognia, skóra robi się czerwona, sucha i ściągnięta. Obawiam się, że moje problemy "tam" nasiliły się właśnie po rozpoczęciu nowego opakowania tego płynu. Odstawiam go, bo chcę sprawdzić czy to on jest winowajcą.

Być może, że nastąpiła niewielka zmiana składu płynu, która niestety robi wielką różnicę.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 200ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Olulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry polski produkt
  • Jako osoba nie mieszkajaca w Polsce kupuje kazdorazowo bedac z wizyta w kraju w przynajmniej 3-4 butelki, bo wszystkie zuzywam w kilka miesiecy. Nie potrafie sie obyc ani porzadnie umyc zadnym innym specyfikiem. Nie podraznia, mily zapach, likwiduje inne nieprzyjemne zapachy i niespodzianki. Do tego stopnia ze czasami pod prysznicem myje sie tylko tym produktem i wszystko jest ok, przy mojej alergicznej wrazliwej i wymagajacej suchej skorze. Must have w kazdym domu. Polecam i podpisuje sie pod pozytywnymi opiniami.
    Dostepnosc- wszedzie w Polsce
    Cena´adekwatna do jakosci, na kazda kieszen
    Wydajnosc- butelka 400 ml przy codziennym obfitym stosowaniu spokojnie 5-6 tygodni

Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo ponad 15 na pewno

Chcesz pochwalić Elasch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Po stosowaniu wielu róznych płynów do higieny intymnej, dochodze do wniosku, że jedynie Lactacyd jest stworzony do tego celu. Nie uczula, ładnie pachnie, odświeża i poprawia moje odczucia w swerach intymnych. To jest to czego nie może zabraknąć w mojej łazience.
    \nPOLECAM!

Chcesz pochwalić Cassilera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny zatem bez wad
  • Używam płynów do higieny intymnej tak długo, jak długo są na rynku, zatem kilkanaście lat. Przetestowałam różne dostępne w Rossmanie oraz w aptekach. Ten nie ma sobie równych.
    - Jest wydajny
    - Kosztuje współmiernie do zawartości
    - obietnice producenta są spełnione
    - Nie powoduje podrażnień
    - Ma fajny zapach
    - przyjazna konsystencja
    - Zapobiega infekcjom, z którymi z wiekiem zaczęłam się borykać. Odkąd go stosuję jak ręką odjął
    W związku z czym nie szukam innego i polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: plus minus 10

Chcesz pochwalić Snobka1966 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Nie ma sobie równych! Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tej emulsji. Poza uczuciem świeżości i komfortu gwarantuje złagodzenie wszelkich podrażnień, bądź infekcji. Nieraz zmagałam się z infekcjami, którym nie dawały rady inne specyfiki. Dopiero ta emulsja poradziła sobie z nimi. Jest bardzo wydajna - wystarcza na ok. 2-3 miesiące codziennego stosowania. Jeśli chodzi o cenę wychodzi ona również całkiem korzystnie, zwłaszcza w promocji 1+1 - wtedy za 1 opakowanie płacimy ok. 10 zł.

Polecam!

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić blory za czytelną i pomocną recenzję?