Żony doskonałe PM2008 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 14:32   #2581
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Mam zapasowe rajstopki w szufladzie mogę pożyczyć

A ja sobie słucham prób festiwalowych Nie wiem czy Wam mówiłam ale prauję koło amfiteatru i już zaczeły się próby przed festiwalem. Otworzyłam sobie okno i lukam co tam


i jak próby idą, nie fałszują tam za bardzo?
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 15:10   #2582
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cześć ;* a ja znowu jak po ogień ;p jutro wyjeżdżamy i się miotam - dzisiaj kupiłam.. uwaga uwaga - sukienkę na sobotnie weselę... bombeczkę! jest śliczna.. wybaczam jej nawet że uwydatnia brak biustu na swoim profilu dodałam do albumu fotkę żebyście mi tu nie jęczały ;p mam wrażenie że wyglądam w niej trochę dziwnie... a na zdjęciu postawiłam krzywo nogi, normalnie mam w miarę proste ale nie będę poprawiać - myślę, że z wesela będzie więcej zdjęć kupiłam tez kolczyki - przeźroczyste kuleczki kryształowe, ale później pożyczyłam od koleżanki serca granatowe i super pasują do tej sukienki - oczywiście wszystko widać na wspomnianym zdjęciu plus buty

no... teraz musze się ogarnąć, zapakować prezent dla Kacperka na pierwsze urodziny, pójść po jakieś smary do roweru bo przyszły z allegro, i na solarium i się spakować

a wczoraj pofarbowałam sobie sama włosy nawet w miarę pokryło czyli nie najgorzej przy oazji pofarbowałam też łazienkę i koszulkę oczywiście ale chyba zejdzie


no, poczytałabym Was ale już 16 czas goni buziaki i miłego długiego weekendu ;* bo nie wiem czy będę miała sposobność zajrzeć wcześniej niż po... aczkolwiek pewnie się nie oprę


ps. Gosia mierzyłam tą sukienkę się zastanawiałam nad nią na wesele bardzo ładna! butki i spodenki też sama bym takie chciała... (fioletowo mmm..)
Kasieńka przepiękna byłaś na weselu
Czekoladko -piękne kolczyki narobiłaś też tak chcę...
jak widać obejrzałam tylko obrazki dobra uciekam już

Edytowane przez monai
Czas edycji: 2009-06-10 o 15:15
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 15:16   #2583
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
Cześć ;* a ja znowu jak po ogień ;p jutro wyjeżdżamy i się miotam - dzisiaj kupiłam.. uwaga uwaga - sukienkę na sobotnie weselę... bombeczkę! jest śliczna.. wybaczam jej nawet że uwydatnia brak biustu na swoim profilu dodałam do albumu fotkę żebyście mi tu nie jęczały ;p mam wrażenie że wyglądam w niej trochę dziwnie... a na zdjęciu postawiłam krzywo nogi, normalnie mam w miarę proste ale nie będę poprawiać - myślę, że z wesela będzie więcej zdjęć kupiłam tez kolczyki - przeźroczyste kuleczki kryształowe, ale później pożyczyłam od koleżanki serca granatowe i super pasują do tej sukienki - oczywiście wszystko widać na wspomnianym zdjęciu plus buty

no... teraz musze się ogarnąć, zapakować prezent dla Kacperka na pierwsze urodziny, pójść po jakieś smary do roweru bo przyszły z allegro, i na solarium i się spakować

a wczoraj pofarbowałam sobie sama włosy nawet w miarę pokryło czyli nie najgorzej przy oazji pofarbowałam też łazienkę i koszulkę oczywiście ale chyba zejdzie


no, poczytałabym Was ale już 16 czas goni buziaki i miłego długiego weekendu ;* bo nie wiem czy będę miała sposobność zajrzeć wcześniej niż po... aczkolwiek pewnie się nie oprę


ps. Gosia mierzyłam tą sukienkę się zastanawiałam nad nią na wesele bardzo ładna! butki i spodenki też sama bym takie chciała... (fioletowo mmm..)
Kasieńka przepiękna byłaś na weselu
Czekoladko -piękne kolczyki narobiłaś też tak chcę...
jak widać obejrzałam tylko obrazki dobra uciekam już
Monai wyglądasz cudnie, laseczko Ty jedna, jakie nogi dłuuuugie masz , sukienka śliczna

życzę udanej zabawy
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 15:54   #2584
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Zaraz kończę pracę i trza mysleć o pakowaniu... bo wieczorkiem robimy through <sru> nad morze
tez bym pojechala nad morze.....
a i buciki superanckie
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:13   #2585
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hej laseczki

Od razu przepraszam za moją nieobecność, ale nerwy, zawalenie pracą i jakieś gorsze samopoczucie zrobiły swoje

Dziękuje za wszystkie spóźnione życzonka Jesteście kochane

I dostałam dzisiaj fajoską nowinę- sunia urodziła już szczeniaczki, aż 9 maleństw! Hihi, ależ się cieszę
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:23   #2586
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Żony doskonałe PM2008

hej zoneczki

i ja zajrzalam zeby nadrobic zaleglosci...przeczytalam ale wybaczcie bo tez przed @ nie mam nastroju ogolnie...
jedynie co sie krotko pochwale: zamowilismy psiaka w hodowli maja sie urodzic jakos na poczatku lipca
a tak pozatym to jakos nie bardzo z reszta...w pacy kociol i masa roboty, jestem gruba a ze tez przed @ to bym jadla wszystko (zwlaszcza to co nie jest zdrowe) wiec moj nastroj tez nie za dobry, wczoraj moje japonki narobily mi pelno babli i ledwo chodze!deszcz leje...eghhhhhhhhh

nie smece...

buzia
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:41   #2587
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
No to czas i tam sie ujawnic, choc za bardzo nie mam zdjec do pokazywania, ale moze na poczatek cos wygrzebie z archiwow

A moj maz dzwonil wlasnie do glazurnika i chlopak konczy juz kuchnie. Mowi ze do niedzieli skonczy tez przedpokoj. A od poniedzialku łata sciany
coś na pewno poszukasz ze starych zbiorów, a później już ci wejdzie w krew i będziesz robiła fotki za każdym razem jak coś zmalujesz Już nie mogę się doczekać twoich prac - w końcu ty taka artystyczna duszyczka jesteś
To nieźle się glazurnik uwija
Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
i jak próby idą, nie fałszują tam za bardzo?
W sumie to nawet śpiewali tylko że i tak w tym roku lipa bo śpiewają z półplaybacku przecież No wstyd jakich mało.
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
I dostałam dzisiaj fajoską nowinę- sunia urodziła już szczeniaczki, aż 9 maleństw! Hihi, ależ się cieszę
No to superowo że już są Kiedy jedziesz je pooglądać ? Nie zapomnij o fotkach jakiś
Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
jedynie co sie krotko pochwale: zamowilismy psiaka w hodowli maja sie urodzic jakos na poczatku lipca
a tak pozatym to jakos nie bardzo z reszta...w pacy kociol i masa roboty, jestem gruba a ze tez przed @ to bym jadla wszystko (zwlaszcza to co nie jest zdrowe) wiec moj nastroj tez nie za dobry, wczoraj moje japonki narobily mi pelno babli i ledwo chodze!deszcz leje...eghhhhhhhhh
No i kolejny szczeniak wizażowy w drodze - już wogóle mamy więcej dzieci szczeniakowych niż prawdziwych wśród naszych PMek Juz pewnie nie możesz się doczekać
A jak to cię mogły japonki otrzec ?? Przecież to takie wygodne buty ...

monai - ty gwaizdo niesamowicie wyglądasz, tak super ten kolor pasuje ci do włosów i cery że szok Jeszcze kolczyki te serducha do tego i klasa pod każdym względem. I nie dopatrzyłam się krzywizn Aż się napatrzyć nie mogę
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 19:59   #2588
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Katey no to superancko

Zdjątka maluchów będą, obiecuję, pierwsze już widziałam
A wrzucę tu jakieś w innym czasie, bo teraz zmykam i nie wiem kiedy będę miała czas żeby zajrzeć

EDIT: Zdjątko jednego z maluchów (no inne też tam są, ale mało widoczne )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maluszek.jpg (15,1 KB, 28 załadowań)
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2009-06-10 o 21:48
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:10   #2589
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Żony doskonałe PM2008

agunia ale piękny klusek ehhhh przypomniało mi się kiedy mieszkałam u rodziców i prowadziłam mini schroniko - przygarniałam psiaki wyrzucone przez ludzi przy trasie, schorowane, wygłodniałe, przestraszone ...... w najlepszym okresie mieliśmy 4 psy 2 koty i królisia niestety niektóre zwierzaki były tak schorowane, że po krótkim pobycie z nami pomimo leczenia odchdziły do tego lepszego świata ...... niektóre suczki trafiały do mnie ciężarne i właśnie rodziły takie kluseczki ..... ehhhh to były czasy .....podwórko domek jednorodzinny i zgraja zwierzaków

Ojć dzisiaj mam fatalny nastrój, bo od dłużego czasu zabijałam się na siłowni, ograniczyłam żarełko a waga jak stanęła tak stoi ..... nabawiłam się chyba kontuzji stawów kolanowych, bo za często łaziłam na tą siłkę i za długo tam ćwiczyłam ...... no i dzisiaj zaczęłam sobie czytać o odchudzaniu przy zespole policystycznych jajników ...... i w sumie mogłam się na tej siłowni zakatować a waga i tak by stała w miejscu.
Otóż abym mogła odrobinę schudnąć a potem utrzymać tą wagę muszę raz na zawsze pożegnać się z węglowodanami (nawet tymi w jogurtach owocowych) zero ryżu, kasz, makaronów, ziemniaków, pieczywa (nawet chrupkiego) marchewki, buraków, kukurydzy ....... o słodyczach to już nawet nie wspomnę ...... pozostaje mi jogurt naturalny niskowęglowodanowy, sałata, ogórki, pomidory, serek wiejski i mięcho drobiowe w niewielkich ilościach i max jeden owoc dziennie o niskim indeksie glikemicznym
Wyć mi się chce ....... i tak do końca życia .......

Edytowane przez czekoladka79
Czas edycji: 2009-06-10 o 22:11
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:14   #2590
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Witam z wieczorka
Sie normalnie wq... byliśmy dzisiaj z małym na badaniu słuchu, lewe uszko oki, ale z badania wychodzi, że nie słyszy na prawe ale z mężem nie jesteśmy z zadowoleni z babki, która robiła to badanie, bo niby to jakiś nowy sprzęt i nawet nie umiała kompa włączyć kontrola za 2 miesiące, ale pójdziemy zrobić jeszcze raz to badanie, ale już prywatnie.
A i dzisiaj robiliśmy mężowi urodziny dla rodziny. Przyszła nawet ta bratowa i ten brat męża, ale o dziwo było kulturalnie i nawet sympatycznie normalnie jestem miło zaskoczona jej zachowaniem

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
malutka wyobraziłam to sobie...
Naderszyć takiego i kopalka...a zresztą co my tu sie będziemy roczulać nad nim, ona niech się martwi...
dobrze piszesz, że to już jej broszka

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
impreza była baardzo udana

no to wszystkiego najlepszego dla synka

szwagier ło matko co za ludź
ad. 1 fajnie, że się dobrze bawiliście na panieńskim
ad. 2
ad. 3 no i to jeszcze jaki

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Wczoraj podczas szarzy chow-chow`a pozbylam sie drastycznie wlasnego osobistego paznokcia. Zlamal mi sie az do miesa jak to sie mowi, kiedy chcialam zlapac nasze 13 kg malenstwo a ta mi sie wysmykla. Teraz chodze ze sliczna kukielka na palcu wskazujacym prawej reki i nawet nie mam jak dlugopisu zlapac bo booooli.

Malutka no i dobrze ze chrzestnym bedzie ktos inny
ad. 1 współczuję Ci tego bólu
ad. 2

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
ale ten czas leci no i przytul Dawid
a nie dawno przecież odbieraliśmy go ze szpitala

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Dobra chyba dwa zdjęcia mi wlazły. Sukienkę chyba oddam bo się sobie jakoś w niej nie podobam.

O kurcze...padam na ryjec ale jak zdrowie Dawidka w dwumiesięcznicę to wypiję
Ale tekścior z tą ciążą
ad. 1 śliczna ta sukienka buciki też mi się podobają
ad. 2 walnął tym tekstem, że hej

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
oo to spoznione juz zyczona dla tż
teraz maluszek najwazniejszy.......:ehem :
w imieniu męża i synka

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
wszystkiego najlepszego dla męża

a pomysł z prezentem, który wręcza tatusiowi synuś bossssski - chciałabym zobaczyć jego minę - super to musiało wyglądać
ad. 1
ad. 2 się uśmiał, bo naprawdę fajnie to wyglądało

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Jadę na zakupki, kupic coś komuś?
jakbym Ci powiedziała co możesz mi kupić to zbankrutujesz

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Dla Dawidka buzi

dziś wyruszamy nad morze na weekend
ad. 1
ad. 2 udanego weekendu

Czeko79
boski ten komplecik

Anusia
szkolenie szkoleniem, ale przynajmniej ciut odpoczęłaś

Monai
czekam na fotki weselne

Aguniu
gratuluję mamusiu i jakie śliczne psiaczki

Katey
gratki psiaka

Zmykam spać, bo jutro jedziemy z małym do jego chrzestnego na grilla. Życzę wszystkim udanego długiego weekendu
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:59   #2591
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Żony doskonałe PM2008

Witam wieczorowo...
widzę, że troszku naskrobałyście...
Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
i ja zajrzalam zeby nadrobic zaleglosci...przeczytalam ale wybaczcie bo tez przed @ nie mam nastroju ogolnie...
jedynie co sie krotko pochwale: zamowilismy psiaka w hodowli maja sie urodzic jakos na poczatku lipca
a tak pozatym to jakos nie bardzo z reszta...w pacy kociol i masa roboty, jestem gruba a ze tez przed @ to bym jadla wszystko (zwlaszcza to co nie jest zdrowe) wiec moj nastroj tez nie za dobry, wczoraj moje japonki narobily mi pelno babli i ledwo chodze!deszcz leje...eghhhhhhhhh
Gratuluję psaczka katey ...
Ja też pożeram wszystko...tj chipsy,batony, czekoladę cukierki, ciastka... w czasie @ I tylko patrzę, co by tu jeszcze...
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Od razu przepraszam za moją nieobecność, ale nerwy, zawalenie pracą i jakieś gorsze samopoczucie zrobiły swoje
I dostałam dzisiaj fajoską nowinę- sunia urodziła już szczeniaczki, aż 9 maleństw! Hihi, ależ się cieszę
Mam nadzieję, że wszytsko co powoduje zły nastrój szybko zniknie...
aguniu cudowna wiadomość...takie małe pieski to piękny wiok...
Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
uwaga uwaga - sukienkę na sobotnie weselę... bombeczkę! jest śliczna.. wybaczam jej nawet że uwydatnia brak biustu na swoim profilu dodałam do albumu fotkę żebyście mi tu nie jęczały ;p mam wrażenie że wyglądam w niej trochę dziwnie... a na zdjęciu postawiłam krzywo nogi, normalnie mam w miarę proste ale nie będę poprawiać - myślę, że z wesela będzie więcej zdjęć kupiłam tez kolczyki - przeźroczyste kuleczki kryształowe, ale później pożyczyłam od koleżanki serca granatowe i super pasują do tej sukienki - oczywiście wszystko widać na wspomnianym zdjęciu plus buty
a wczoraj pofarbowałam sobie sama włosy nawet w miarę pokryło czyli nie najgorzej przy oazji pofarbowałam też łazienkę i koszulkę oczywiście ale chyba zejdzie
monai wyglądasz oszałamiająco...ta sukienka jest stworzona dla Ciebie...a kolczyki idealne... Kurczę jak ja bym chciała żeby taki rudy pasował do mnie...
Dobrze, że to tylo wrażenie masz, bo wyglądasz ...patrz wyżej...

czekoladko 79 czytałam o tym kiedyś w gazecie, a teraz przeczytałam w interku i musze powiedzieć, że bardzo groźnie to brzmi, tym bardziej, że straszą bezpłodnością...
Przepraszam, że pytam jak nie chcesz to nie musisz...jak to CI rozpoznano i w ogóle od czego się zaczęło...na priv oczywiście..
malutka skoro babka się motała, to pójdziecie prywatnie i może nic takiego nie będzie...trzymam kciuki
Może sie rozchorowali ...ten brat męża i bratowa, że tak sie zachowywali..nie no żartuje, ale może im tak zostanie już...

Jestem jakas taka smutna, wkurzona czy coś....idę cheba spać. A mąż wróci późno....ehh ...nie ma sie do kogo przytulić.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 08:10   #2592
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
Cześć ;* a ja znowu jak po ogień ;p jutro wyjeżdżamy i się miotam - dzisiaj kupiłam.. uwaga uwaga - sukienkę na sobotnie weselę... bombeczkę! jest śliczna.. wybaczam jej nawet że uwydatnia brak biustu na swoim profilu dodałam do albumu fotkę żebyście mi tu nie jęczały ;p mam wrażenie że wyglądam w niej trochę dziwnie... a na zdjęciu postawiłam krzywo nogi, normalnie mam w miarę proste ale nie będę poprawiać - myślę, że z wesela będzie więcej zdjęć kupiłam tez kolczyki - przeźroczyste kuleczki kryształowe, ale później pożyczyłam od koleżanki serca granatowe i super pasują do tej sukienki - oczywiście wszystko widać na wspomnianym zdjęciu plus buty
No, no, no Moni powalasz. I gdzie te krzywe nogi? bo ja tam nic nie widze. A kolczyki rewelacyjne sama bym takie chciala

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
jedynie co sie krotko pochwale: zamowilismy psiaka w hodowli maja sie urodzic jakos na poczatku lipca
uuuu no to pieknie, nasza pieknosc bedzie miec sie z kim bawic

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
coś na pewno poszukasz ze starych zbiorów, a później już ci wejdzie w krew i będziesz robiła fotki za każdym razem jak coś zmalujesz Już nie mogę się doczekać twoich prac - w końcu ty taka artystyczna duszyczka jesteś
To nieźle się glazurnik uwija
Pewnie malo wyrazne beda te stare foty ale moze mi na pazurowym wybacza . Zaraz cosik wkleje

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
EDIT: Zdjątko jednego z maluchów (no inne też tam są, ale mało widoczne )
Jejku jakie slodziaki. Gratuluje Agus to teraz tylko czekac az domownik bedzie w waszym mieszkanku

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Ojć dzisiaj mam fatalny nastrój, bo od dłużego czasu zabijałam się na siłowni, ograniczyłam żarełko a waga jak stanęła tak stoi ..... nabawiłam się chyba kontuzji stawów kolanowych, bo za często łaziłam na tą siłkę i za długo tam ćwiczyłam ...... no i dzisiaj zaczęłam sobie czytać o odchudzaniu przy zespole policystycznych jajników ...... Wyć mi się chce ....... i tak do końca życia .......
Kurcze, przechlapane.

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Witam z wieczorka
Sie normalnie wq... byliśmy dzisiaj z małym na badaniu słuchu, lewe uszko oki, ale z badania wychodzi, że nie słyszy na prawe ale z mężem nie jesteśmy z zadowoleni z babki, która robiła to badanie, bo niby to jakiś nowy sprzęt i nawet nie umiała kompa włączyć kontrola za 2 miesiące, ale pójdziemy zrobić jeszcze raz to badanie, ale już prywatnie.
A i dzisiaj robiliśmy mężowi urodziny dla rodziny. Przyszła nawet ta bratowa i ten brat męża, ale o dziwo było kulturalnie i nawet sympatycznie normalnie jestem miło zaskoczona jej zachowaniem
Malutka nie denerwuj sie na zapas powtorzcie badanie widac baba jakas niedouczona byla.
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Jestem jakas taka smutna, wkurzona czy coś....idę cheba spać. A mąż wróci późno....ehh ...nie ma sie do kogo przytulić.
na pocieszenie.... kawalek ciacha. Swiezo upieczone i wygniecione lapkami mego meza bo ja z kontuzja za bardzo nie moglam
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:43   #2593
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hejka

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że wszytsko co powoduje zły nastrój szybko zniknie...
aguniu cudowna wiadomość...takie małe pieski to piękny wiok...
dzięki kochana

Psiaczki naprawdę cudowne, dzisiaj widziałam filmik z nimi Cudo, jestem zakochana we wszystkich Już się nie mogę doczekać pierwszej wizyty, pewnie za jakieś 3-5 tygodni jak

Daguś dobrego męża masz, jak nawet ciasta piecze kiedy żona nie może A jak tam bezzębna czika się miewa?
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:59   #2594
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Daguś dobrego męża masz, jak nawet ciasta piecze kiedy żona nie może A jak tam bezzębna czika się miewa?
A Czikulek rozrabia jak zawsze.... kielki juz jej odrastaja. Niestety gryzie wszystko co popadnie a najbardziej nasze kapcie
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:07   #2595
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Haha, no tak, kapcie to najlepsza rzecz pod słońcem Trzeba pochować i już, hihi. My stwierdzilśmy, że co jak co, ale w nowym mieszkanku na pewno MUSI być.... szafka na buty, hihi. Co by buciki nie padły ofiarą psiaka
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:14   #2596
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Haha, no tak, kapcie to najlepsza rzecz pod słońcem Trzeba pochować i już, hihi. My stwierdzilśmy, że co jak co, ale w nowym mieszkanku na pewno MUSI być.... szafka na buty, hihi. Co by buciki nie padły ofiarą psiaka
Agus tylko w tym problem ze ona gryzie kapcie jak my je mamy na nogach po prostu sie na nich zawiesza, a najlepsze sa wtedy gdy na przyklad jeden Ci spadnie to juz go porywa albo jak w trakcie przebierania na chwile sciagniesz go z nogi. Nie zdazysz zareagowac a ona ze swa zdobycza jest w drugim pokoju
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:24   #2597
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Witam
Mięsko na grilla już przyprawione, torba małego spakowana, trza męża budzić i w drogę

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
no i dzisiaj zaczęłam sobie czytać o odchudzaniu przy zespole policystycznych jajników ...... i w sumie mogłam się na tej siłowni zakatować a waga i tak by stała w miejscu.
Otóż abym mogła odrobinę schudnąć a potem utrzymać tą wagę muszę raz na zawsze pożegnać się z węglowodanami (nawet tymi w jogurtach owocowych) zero ryżu, kasz, makaronów, ziemniaków, pieczywa (nawet chrupkiego) marchewki, buraków, kukurydzy ....... o słodyczach to już nawet nie wspomnę ...... pozostaje mi jogurt naturalny niskowęglowodanowy, sałata, ogórki, pomidory, serek wiejski i mięcho drobiowe w niewielkich ilościach i max jeden owoc dziennie o niskim indeksie glikemicznym
Wyć mi się chce ....... i tak do końca życia .......
współczuję Ci. Moja mama cierpi na przepuklinę rozworu przełykowego i też jest na specjalnej diecie, ale dzięki niej schudła

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
malutka skoro babka się motała, to pójdziecie prywatnie i może nic takiego nie będzie...trzymam kciuki
Może sie rozchorowali ...ten brat męża i bratowa, że tak sie zachowywali..nie no żartuje, ale może im tak zostanie już...

Jestem jakas taka smutna, wkurzona czy coś....idę cheba spać. A mąż wróci późno....ehh ...nie ma sie do kogo przytulić.
ad. 1
ad. 2 ta, a ta choroba to ciąża
ad. 3 na pocieszonko

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Malutka nie denerwuj sie na zapas powtorzcie badanie widac baba jakas niedouczona byla
moja mama była tam kiedyś z moją siostrą i też nie była zadowolona

Zmykam i do zobaczyska dzisiaj wieczorkiem albo jutro. Miłego dzionka wszystkim Żonciom życzę
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:31   #2598
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Agus tylko w tym problem ze ona gryzie kapcie jak my je mamy na nogach po prostu sie na nich zawiesza, a najlepsze sa wtedy gdy na przyklad jeden Ci spadnie to juz go porywa albo jak w trakcie przebierania na chwile sciagniesz go z nogi. Nie zdazysz zareagowac a ona ze swa zdobycza jest w drugim pokoju
haha, a to złodziejaszek Może dawajcie jej więcej gryzaków, najlepiej takich z jakimś smakołykiem w środku, kapcie powinny się stać mniej interesujące wtedy

Malutka miłego grillowania
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 16:35   #2599
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Żony doskonałe PM2008

a co tu tak cichoooo?????
pewnie wszystkie grilluja
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 08:02   #2600
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Żony doskonałe PM2008

ej żoncie wstawac!!!
czyzby dzien leniuszka dzisiaj??
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:35   #2601
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Taaa dzień leniuszka, ja tam dzisiaj pracuje...
W sumie to na własne życzenie, bo mąż też w pracy, a mi się nie chciało potem tego dnia odrabiać
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:46   #2602
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Zdjątko jednego z maluchów (no inne też tam są, ale mało widoczne )
jaki słodziutki
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Witam z wieczorka
Sie normalnie wq... byliśmy dzisiaj z małym na badaniu słuchu, lewe uszko oki, ale z badania wychodzi, że nie słyszy na prawe ale z mężem nie jesteśmy z zadowoleni z babki, która robiła to badanie, bo niby to jakiś nowy sprzęt i nawet nie umiała kompa włączyć kontrola za 2 miesiące, ale pójdziemy zrobić jeszcze raz to badanie, ale już prywatnie.
Malutka mam nadzieję, że jednak wszystko będzie ok trzymam kciuki

a ja dziś w pracy

jakoś trzeba przebimbać te godziny

miłego dnia
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 09:05   #2603
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
jaki słodziutki
a no słodziutki, ale mam jeszcze słodszą fotę (mam nadzieję, że mnie kumpela za to nie zabije)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maluchy.jpg (20,6 KB, 17 załadowań)
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 09:12   #2604
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
a no słodziutki, ale mam jeszcze słodszą fotę (mam nadzieję, że mnie kumpela za to nie zabije)
jeju jakie słodkie pyszczki rozpłynęłam się
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 09:38   #2605
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
jeju jakie słodkie pyszczki rozpłynęłam się
ja nad tą fotą też się rozpłynełam. Mogę godzinami na nią patrzeć (tyle tylko, że mi praca w tym przeszkadza ) W ogóle jak która chce zobaczyć więcej to piszcie na priwa
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:01   #2606
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Taaa dzień leniuszka, ja tam dzisiaj pracuje...
W sumie to na własne życzenie, bo mąż też w pracy, a mi się nie chciało potem tego dnia odrabiać
ups ........mialam na mysli ze dzien leniuszka na wizazu

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Witam z wieczorka
Sie normalnie wq... byliśmy dzisiaj z małym na badaniu słuchu, lewe uszko oki, ale z badania wychodzi, że nie słyszy na prawe ale z mężem nie jesteśmy z zadowoleni z babki, która robiła to badanie, bo niby to jakiś nowy sprzęt i nawet nie umiała kompa włączyć kontrola za 2 miesiące, ale pójdziemy zrobić jeszcze raz to badanie, ale już prywatnie.

kurcze mam nadzieje ze ta babka sie pomylila.........i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:09   #2607
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ups ........mialam na mysli ze dzien leniuszka na wizazu
hehe, no to ja inaczej zrozumiałam Dzisiaj mogę od czasu do czasu tu zaglądać, bo mam odrobinkę bardziej lajtowy dzień Ale coś czuje że większość z nas spędzi ten dzień inaczej.
My wieczorkiem jedziemy do moich rodziców, musimy troszkę naszych rzeczy tam zawieźć (w lipcu już przeprowadzka do teściów, a tam się ze wszystkim nie pomieścimy)... Ehh byle do września. A w sumie to do połowy sierpnia. Odbieramy psinkę, biorę urlop i jadę do rodziców, a tam domek z ogródkiem. Na pierwsze chwilkę psinki z nami warunki ekstra (no i od teściów się odpocznie, hihi)
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:41   #2608
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Żony doskonałe PM2008

hej dziewczynki
ja wczoraj odwiedzilam babcie a dzis juz lenistwo w domku mialam pojechac z wizyta do kumpelki zapoznac sie z jej malym kawalerem, ale przelozylysmy to na jutro...

malutka nie martw sie na zapas! napewno tamta babka zle zrobila to badanie i Dawidek ma uszka ok! powtorzcie badanie i nie zamartwiajcie sie! buzia bedzie dobrze!

agunia- a imie juz macie wymyslone??cy z hodowli zostanie? chociaz jak to Wasza kumpela to moze w papiery wpisac tak jak chcecie... ja na necie ogladam gadzety dla malucha (chociaz obrozke odblaskowa i pileczke kupilam juz daawno temu w UK) gupia jestem,co?? ale tak mi sie micha cieszy na sama mysl o psince!
aaaaa i nie napisalam ze SLOOOOODKIE psinki
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:58   #2609
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość

agunia- a imie juz macie wymyslone??cy z hodowli zostanie? chociaz jak to Wasza kumpela to moze w papiery wpisac tak jak chcecie... ja na necie ogladam gadzety dla malucha (chociaz obrozke odblaskowa i pileczke kupilam juz daawno temu w UK) gupia jestem,co?? ale tak mi sie micha cieszy na sama mysl o psince!
aaaaa i nie napisalam ze SLOOOOODKIE psinki
haha, głupia nie jesteś, miałam z małżem tak samo
Imię już wybrane. W sumie to jest zabawna sytuacja, bo tak się z kumpelą zgrywamy, chyba telepatycznie, że nawet nie musimy nic konsultować Wybraliśmy imię, a potem się jej pytam, na jaką literkę miot planuje. No i co się okazało? Że całkiem przypadkiem wybraliśmy imię na wstępnie planowaną literkę miotu Więc ta kwestia jest już dogadana Piesek się będzie nazywał Shiro (to ponoć po japońsku biały, a przynajmniej tak mój małż twierdzi ).
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:04   #2610
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Żony doskonałe PM2008

eee super SHIRO fajne...podoba mi sie!
a my wymyslilismy wstepnie Arson wiesz co znaczy,a bedzie od zawodu malza ale mam sto innych pomyslow na minute, kiedys chcialam Hator,pozniej Bazyl
wyprawka juz zakupiona?
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.