Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz.6 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 17:01   #121
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Zawsze możesz wpaść do mnie przydałoby mi sie umyć i posprzątać samochód
No ja wiem, że święta idą ale mój tż przyjeżdża i chce mieć juz poprawione żeby mi promotorka sprawdziła to co mam i będę pisać dalej
Hmmm... wole Ci poprasowac to jedyna praca domowa ktora lubie Cocktail, każ mi isc pobiegac bo lenistwo mi nie pozwala
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:08   #122
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez elita343 Pokaż wiadomość

Ojej, z dziećmi zawsze pod górkę i na opak Ile maja Twoje maleństwa? Mnie dzisiaj córcia obudziła od 1 do 3, wstała o 6, więc wyspana to nie jestem... Ta Twoja waga poczatkowa (85kg) top po ciąży była? Wow, 58kg to wynik! Super, że fajna pogoda, u mnie dla odmiany +6 i wiatr, brrrr..... Gdzie ta wiosna???
Ojj z dziećmi to jest roboty
starszy synek ma 5,5 roku a młodszy 2,5
No to sobie dzisiaj nie pospałaś może dzisiaj będzie lepiej
Tak, ja po ciązy 85 kg ważyłam i to tak przez 8 miesięcy po porodzie jeszcze, dopiero gdy synek miał 9 miesięcy to zaczęłam chudnąć bo przeszłam na diete.
Dziękuję moja wymarzona waga to 55 ale przy 57 juz się świetnie czułam Także myśle że 56,5 by mi wystarczało
U mnie wczoraj było +3 stopnie i śnieg padał cały dzien !! a dzisiaj jest pięknie i cieplutko

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez elita343 Pokaż wiadomość


Ojej, ta waga to MONI, mi się źle skopiowało/ zacytowało...

nic sie nie stało
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:17   #123
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Hmmm... wole Ci poprasowac to jedyna praca domowa ktora lubie Cocktail, każ mi isc pobiegac bo lenistwo mi nie pozwala
Może być prasowanie
No to zmykaj biegać juz już
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:29   #124
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Monia Może te legginsy wydają się być takie cieniutkie, a w rzeczywistości są porządne? Założyć kilka razy to sie przekonasz, może to tylko pozory

Mhm...brawo!!! !!!!!!!!! Jak Ty to robisz?! Zazdroszczę! Ja się zatrzymałam na 58,3 kg i nic! Ani w górę (caaaaaaałe szczęscie!) ale też nie w dół ;( chociaż po świetach to się na pewno zmieni, niestety na gorsze
No być może ale to się okaże dopiero Mam nadzieje że nie pękną mi na dupie gdzies na mieście hehehe muszę przez pewien czas w tunikach chodzić w sumie to ja i tak tylko w tunikach chodzę jak mam na tyłku legginsy także luzik :P

No przestałam jeść ja słoń i przede wszystkim wyzdrowiałam ja jak choruje to zawsze opuchnieta chodzę.... Mam nadzieję że już waga mi nie wzrośnie więcej A Tobie tez nie długo ruszy nie martw się

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
"Współczesny styl życia sprzyja tyciu: ludzie dużo czasu spędzają w pracy za biurkiem, obiady jedzą najczęściej późnym wieczorem, a jedyny sport, z jakim mają do czynienia, to ten w telewizji. W efekcie stają się nieatrakcyjni fizycznie i… mniej sprawni intelektualnie - tak przynajmniej wynika z badań, przeprowadzonych w Korei Południowej.
- Nadwaga znacząco osłabia sprawność mózgu i przyśpiesza demencję. Wszystkiemu winne są problemy z metabolizmem – twierdzą naukowcy z Narodowego Uniwersytetu w Seulu, którzy porównali dane z kilkuset testów na inteligencję ze wskaźnikami indeksu masy ciała, BMI i obrazem sylwetki uzyskanym przy pomocy tomografu. Okazało się wówczas, że najbardziej niekorzystny wpływ na inteligencję ma otyłość brzuszna.
Co o tym myślicie? Czy nadwaga rzeczywiście może sprawiać, że stajemy się… głupsi?"
Hmmmm ciężko stwierdzić ale może trochę prawdy w tym jest, tyle że to u osób na prawdę z wielkim brzuchem!

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
No to czekamy na zdjecia kiciusia Teraz to wszystko takie drogie ze masakra... Ale juz niedlugo wyjedziesz i bedziesz miala spokoj moze ceny sie tak roznic nie beda, tylko chociaz zmieni sie stosunek zarobkow do cen...
No zaraz idę robić
Własnie o to chodzi, że ceny cenami ale jakie my tu mamy zarobki w tym kraju? To jest nienormalne przecież.... A powiem Ci, że w Niemczech dużo rzeczy jest tanszych niż w Polsce np. chemia do domu, kosmetyki czy jedzenie

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Dokladnie... Teraz to trzeba szukac szczescia i pieniedzy gdzie sie da, dlatego ja nie wykluczam poki co wyjazdu, zalezy jak sie zycie dalej ulozy. TŻ mysli nad zalozeniem jakiejs wlasnej dzialalnosci, wiec jak wypali to bedzie cos co mnie tu zatrzyma. Pozyjemy zobaczymy ale mysle, ze dobrze robisz, ze wyjezdzasz i zycze Ci aby wszystko sie tam ulozylo jak najlepiej
Mój mąz tez miał swoją działalność - Usługi Elektryczne, tyle, że ludzie tu tacy biedni że nie stać ich na elektryka nawet :/ proszą jakiegoś znajomego czy rodzine w założeniu instalacji elektrycznej żeby było taniej a potem domy im się zapalają bo mają źle zrobioną elektryke. No ale każdy jakoś chce zaoszczędzić więc ja to rozumiem. Szkoda tylko, że mąż nie miał w ogóle roboty przez to :/
W Niemczech też robi jako elektryk tyle że u prywaciarza ( niemca) i roboty tam jest full! ale tam ludzi stać na to ....
Wszyscy mi mówią że bardzo dobrze robię wyjeżdzając stąd, no zobaczymy jak to będzie...
Dziękuję
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:34   #125
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktail pojde, pojde, tylko sie sciemni

Monia a szkoda gadac, ale dobrze ze mu sie tak akurat udalo teraz z wlasna dzialalnoscia to tez jest roznie, bo ciezko wyczuc co akurat wypali... Ja wole nawet nie myslec o tym wszystkim bo zaraz qrwicy dostaje
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:41   #126
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Owsianka na mleku _ orzeszki dosypane
3 mandarynki
kurczak z warzywami
1 placek ziemniaczany z sosem gulaszowym
i na kolacje bedzie jakiś wiesniak albo 2 kromki z wiesniakiem
Dzisiaj już zdecydowanie lepiej

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
A ja z nudów zaczęłam robic korekte w pracy ;p muszę w końcu wysłać do sprawdzenia O 20 na aerobik nie ma to tamto obijać sie nie będe
Hehe, z nudów podziwiam
no wylej z siebie siódme poty

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
jestem już
byłam u kosmetyczki no i jak jej powiedziałam że wczoraj na solarium byłam to powiedziała że dermy mi nie zrobi no i w sumie się cieszę bo nie chciałabym na Święta wyglądać jak burak, no i też powiedziała że całą opaleniznę starcę więc nie chciałabym nawet tej dermy.
Chciałam oczyszczanie pleców ale za mało czasu było na taki zabieg więc sobie posiedziałyśmy, pogadałyśmy i zrobiła mi brwi (henna+regulacja). No i tyle Potem byłam w zoologicznym kupić obrożę dla kota taką sliczną czerwoną z cyrkoniami bosko w niej wygląda później Wam fotkę wkleję jak mu zrobię No i w Biedronie byłam na zakupach..... wkurzyłam się na maksa bo nie dość że stałam w kolejce z pół godziny bo tyle ludzi to jeszcze kupiłam raptem kilka rzeczy i zapłaciłam 70 zł!!!! no wkur.... się na maksa!!! Za co ja tyle zapłaciłam???? Co za posrany kraj
No i jestem już w domu. Będę gotowała rosół ale to wieczorem. Póki co zjadłam obiad - resztę ziemniaków z wczoraj z jogurtem naturalnym
Mąż już się pakuje i zaraz wyjeżdża
Czyli dobrze :P nie będziesz czerwona na święta

Oooo, to rzeczywiście kiciuś będzie wyglądał słodko zrób mu fotkę koniecznie

weź nic mi nie mów o zakupach ja wczoraj byłam w Kauflandzie i wydałam 150 zł nie wiem za co

Pogoda chyba sprzyjająca jeździe samochodem, więc Twój mąż nie powinien mieć problemu z dojechaniem niedługo się zobaczycie a jak dzieciaczki? nie mogą doczekać się taty? w końcu troszkę odpoczniesz

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Noo strasznie cienkie :/ nie wiem czy mi nie pękną gdzieś.. jakbym wiedziała że to taka szmatka to bym wzięła rozmiar większy :/ no ale cóż, zobaczymy jak będą się sprawować
No ale co by Ci dało to jakbyś wzięła większe? Materiał ten sam a legginsy się rozciągają, więc nic Ci nie pęknie zresztą masz chudą dupcię, więc co się boisz

Monia, zobacz to my za 30 lat

http://demotywatory.pl/3754014/Rok-2040
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:46   #127
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
No ja słyszałam ze Twoj tasaczek pogrom sieje JA chetna do prasowania, JA !! ja moge prasowac ale Ty sprzatasz Aaa nie, Eldo Ci sprzata, to widze sie ustawilas a kto mi posprzata ?
No tasaczek czyha więc nie podpadaj zmykaj biegać!

Ha! trzeba sobie w życiu radzić nie wiem jak można lubić prasowanie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 17:47   #128
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzisiaj już zdecydowanie lepiej



Hehe, z nudów podziwiam
no wylej z siebie siódme poty
Ta już mnie kur.ca bierze musze wyrównać tekst do prawej i lewej a tam gdzie mam mało tekstu w linijce mi sie rozciąga a ja tak nie chce i nie umiem sobie poradzić
Może któraś duszyczka jest obeznana w openoffice i mi pomoże
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:11   #129
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

no to wrzucam Wam mojego Chestera dawno go nie widziałyście co??? urósł dużoooo i cały czas rośnie

kot.jpg kot2.jpg

kot3.jpg kot4.jpg

kot5.jpg kot6.jpg
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:21   #130
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Meeedzik I bardzo dobrze, niech ma coś z życia Pewnie jest bardzo przyzwyczajony do Ciebie przez to, radością Ci oddaje za opiekę
Dokładnie kochana dziś jak po niego przyszłam to tak się cieszył, że ni mogłam go na rękach utrzymać
Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Hehe kochana ja też byłam tego pewna a tu wchodze żeby pooglądac Twoje zdjęcia i pazurki a tu dupa nic nie widac patrze a tam okienko '' zaprzyjaźnij '' to kliknełam odraaazu ale też bym sobie dałą rękę uciąć chyba ktoś nas odprzyjaźnił
jak nic ktoś to musiał uczynić
A pazurki to można zobaczyć w moim podpisie wystarczy kliknąć na "pazurki"
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
jeju a u mnie dzisiaj piękna pogoda!!! teraz jest 14 stopni w cieniu na słońcu to gorąco normalnie

A to pewnie też kąpany był skoro tak pachnie co??
Ja wrócisz z Niemiec to spokojnie będzie Cie stać na jakies fajne autko także będziesz sobie śmigać swoim własnym
Kurde to daleko masz do sklepu! Faktycznie lepiej autem pojechać
No a u mnie paskudna pogoda, że normalnie żyć się odechciewa i ponoć święta mają być takie same
Tak tak psiak był kąpany zawsze biorę wizytę z kąpielą, bo później tak ślicznie pachnie przez najbliższe dni, że normalnie mogłabym go schrupać
A ja też mam dla mojego psiaka taką obrożę, tyle że czarną z cyrkoniami, a drugą mam czerwoną skórkową z wytłaczanymi łapkami

Heroine kochana Ty się lepiej zważ przed świętami, żebyś wiedziała na czym stoisz i to szybko bo zaraz to ja Cię tasaczkiem pogonię :tasa czek:

A ja dziś na kolację zjadłam dwa kawałki pizzy z sosem czosnkowym a na później mam desperadosa

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Monia ale on już duży jest no i śliczniutki ile już ma msc ?
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:42   #131
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Czyli dobrze :P nie będziesz czerwona na święta

Oooo, to rzeczywiście kiciuś będzie wyglądał słodko zrób mu fotkę koniecznie

weź nic mi nie mów o zakupach ja wczoraj byłam w Kauflandzie i wydałam 150 zł nie wiem za co

Pogoda chyba sprzyjająca jeździe samochodem, więc Twój mąż nie powinien mieć problemu z dojechaniem niedługo się zobaczycie a jak dzieciaczki? nie mogą doczekać się taty? w końcu troszkę odpoczniesz
noooo nie będę burakiem na Święta
Kotek przesłodko wygląda z obrożą mam jeszcze smycz dla niego więc mogę już go na dwór brać czasami gdzies za miasto, no i do Niemiec może juz tez jechać Foty wkleiłam wyżej
Ooo to więcej ode mnie wydałaś i też pewnie nic prawie nie kupiłaś.... no masakra jakaś z tymi cenami

Mąz już wraca Gdzieś o północy będzie granice przekraczał
U niego pogoda ponoć brzydka bo deszcz pada ale ciepło jest.
Dzieciaczki zachwycone że tatuś wraca doczekać się nie mogą
Wcale nie odpocznę mamy tyle spraw do załatwienia że masakra.... no i jeszcze Święta które męczą przeokropnie :/ a we wtorek juz wyjazd więc zero odpoczynku!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No ale co by Ci dało to jakbyś wzięła większe? Materiał ten sam a legginsy się rozciągają, więc nic Ci nie pęknie zresztą masz chudą dupcię, więc co się boisz
no może materiał byłby luźniejszy i bym nie miała wrażenia że zaraz mi pękną
Gdzie tam chuda!!! akurat dupe mam sporą :/

aaa no i mam fotki już legginsów to wrzucę, twarz zasłoniłam bo miny mam jak pokemon :

leg.jpg leg11.jpg

legg.jpg leggg.jpg

legggg.jpg



Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Monia, zobacz to my za 30 lat

http://demotywatory.pl/3754014/Rok-2040
weź mnie nie załamuj nie po to jadę do Niemiec żeby tak wyglądać
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 18:51   #132
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Monia a szkoda gadac, ale dobrze ze mu sie tak akurat udalo teraz z wlasna dzialalnoscia to tez jest roznie, bo ciezko wyczuc co akurat wypali... Ja wole nawet nie myslec o tym wszystkim bo zaraz qrwicy dostaje
No dobrze, bo cięzko juz było.. dwoje dzieci i kredyt potrafią wykonczyć finansowo....
No mam nadzieję że Twojemu TŻ się uda tutaj w Polsce i nie będziecie musieli wyjeżdzać

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
No a u mnie paskudna pogoda, że normalnie żyć się odechciewa i ponoć święta mają być takie same
Tak tak psiak był kąpany zawsze biorę wizytę z kąpielą, bo później tak ślicznie pachnie przez najbliższe dni, że normalnie mogłabym go schrupać
A ja też mam dla mojego psiaka taką obrożę, tyle że czarną z cyrkoniami, a drugą mam czerwoną skórkową z wytłaczanymi łapkami

Monia ale on już duży jest no i śliczniutki ile już ma msc ?
Ciekawe własnie jakie Święta będą... mam chociaż nadzieję że padać nie będzie :/
Aaaa no to pewnie musi fajnie pachnieć ja jak kota wykąpię to też tak pieknie pachnie że odkleić się od niego nie mogę
JA jeszcze szelki chcę kupić dla kota bo ostatnio te co kupiłam to za małe się okazały i oddałam je z powrotem to sklepu. Na jutro mają mi przywieźć większe
Te z tymi cyrkoniami fajne są

Chesterek rosnie jak na drożdżach 26 marca skończył pół roku
Zastanawiam się nad kastracją ale chyba daruję to sobie i jemu terenu nie znaczy więc szkoda mu jajeczka wycinać Może kiedyś będzie miał ładne dzieci z jakąs kocicą
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:57   #133
elita343
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
noooo nie będę burakiem na Święta
Kotek przesłodko wygląda z obrożą mam jeszcze smycz dla niego więc mogę już go na dwór brać czasami gdzies za miasto, no i do Niemiec może juz tez jechać Foty wkleiłam wyżej
Ooo to więcej ode mnie wydałaś i też pewnie nic prawie nie kupiłaś.... no masakra jakaś z tymi cenami

Mąz już wraca Gdzieś o północy będzie granice przekraczał
U niego pogoda ponoć brzydka bo deszcz pada ale ciepło jest.
Dzieciaczki zachwycone że tatuś wraca doczekać się nie mogą
Wcale nie odpocznę mamy tyle spraw do załatwienia że masakra.... no i jeszcze Święta które męczą przeokropnie :/ a we wtorek juz wyjazd więc zero odpoczynku!



no może materiał byłby luźniejszy i bym nie miała wrażenia że zaraz mi pękną
Gdzie tam chuda!!! akurat dupe mam sporą :/

aaa no i mam fotki już legginsów to wrzucę, twarz zasłoniłam bo miny mam jak pokemon :

Załącznik 4602986 Załącznik 4602987

Załącznik 4602988 Załącznik 4602989

Załącznik 4602990





weź mnie nie załamuj nie po to jadę do Niemiec żeby tak wyglądać
Wow, Lachonie!!! Naprawdę motywujesz do odchudzania I dobrze robisz, że jedziesz do Niemiec, dzieciaczki nauczą się języka i to na poziomie, który tutaj do osiągnięcia jest nierealny... Poza tym zawsze możecie wrócić. Fajnie tam będzie! W Polsce często znajomi lub raczej pseudoznajomi chcą "po znajomości", czyli żeby się człowiek narobił za darmo lub półdarmo... Tam na pewno za porządną pracę i fachowca czeka porządna wypłata. I tak powinno być!

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Cocktail pojde, pojde, tylko sie sciemni

Monia a szkoda gadac, ale dobrze ze mu sie tak akurat udalo teraz z wlasna dzialalnoscia to tez jest roznie, bo ciezko wyczuc co akurat wypali... Ja wole nawet nie myslec o tym wszystkim bo zaraz qrwicy dostaje

Hehe, uwielbiam biegać, jak mnie jakiś nerw bierze, mam wtedy taaaaką motywację, że chociaż nogi bolą i tchu brakuje, to nerw mnie pcha do przodu
__________________
165cm, waga 65,4kg - 63kg
Cel - 55kg
Zero podjadania, słodycze won, dużo wody i zielonej herbaty, wieczorny ruch
elita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:59   #134
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Aerobik odwołany Także poćwiczone a miałam dobre chęci

Monia ale Twój kotek juz duży, mój tż ma kotka i go wykastrowali. Może lepiej zapytaj weterynarza co myśli. Bo może jeszcze nie znaczy terenu ale lada chwila to uczyni i będzie du.pa
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:00   #135
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
no to wrzucam Wam mojego Chestera dawno go nie widziałyście co??? urósł dużoooo i cały czas rośnie
O kurde, jaki on już duuuużyyyy a jaki śliczny! no i super się prezentuje z tą obrożą najlepsze to zdjęcie na szafie jak łłłłłłłłłon tam wlazł?

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine kochana Ty się lepiej zważ przed świętami, żebyś wiedziała na czym stoisz i to szybko bo zaraz to ja Cię tasaczkiem pogonię :tasa czek:

A ja dziś na kolację zjadłam dwa kawałki pizzy z sosem czosnkowym a na później mam desperadosa
Weź mnie nie załamuj
Upssss ale Tyyyy to się odstosunkuj od mojego tasaczka! mój Ci on!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:00   #136
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Melduję się w kolejnym wątku, ja za wami nie nadążam...SZALONE uwielbiam Was czytać ale czasu brak
u mnie waga 61 kg jest dobrze, książkowo 0,5 kg tygodniowo....chociaż przez te świeta pewnie nadrobię, już podjadam słodkie
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:02   #137
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monia piękny jest ja uwielbiam koty co z reszta widac po avatarze Ale z Ciebie laska jest ja nie wiem z czego Ty sie chcesz odchudzac bo wygladasz idealnie no ale najwazniejsze jest zebysmy sie same ze soba czuly idealnie A leginsy swietnie na Tobie wygladaja

elita343 dokładnie, a samopoczucie po bieganiu bezcenne Niby padnieta ale jakze szczesliwa

A własnie, chcialam zameldowac ze dzis 500 skokow na skakance, 50 brzuszkow, 10 pompek i 20 wymachow rak z ciezarkami mam nadzieje ze dostane rozgrzeszenie za wczorajsze 3 piwa na kolacje

Edytowane przez LosingMyWay
Czas edycji: 2012-04-05 o 19:06
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:20   #138
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Aerobik odwołany Także poćwiczone a miałam dobre chęci
O kurde ;/ to nic, poćwiczysz jutro

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Mąz już wraca Gdzieś o północy będzie granice przekraczał
U niego pogoda ponoć brzydka bo deszcz pada ale ciepło jest.
Dzieciaczki zachwycone że tatuś wraca doczekać się nie mogą
Wcale nie odpocznę mamy tyle spraw do załatwienia że masakra.... no i jeszcze Święta które męczą przeokropnie :/ a we wtorek juz wyjazd więc zero odpoczynku!
Ehh, ta pogoda to mnie tak denerwuje, że masakra my jutro jedziemy z rana do rodziców i ma padać deszcz mam nadzieję, że wielkiego tłoku na drogach nie będzie...

No to faktycznie nie odpoczniesz ;/ ale trochę czasu z rodzinką spędzisz pewnie

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
no może materiał byłby luźniejszy i bym nie miała wrażenia że zaraz mi pękną
Gdzie tam chuda!!! akurat dupe mam sporą :/

aaa no i mam fotki już legginsów to wrzucę, twarz zasłoniłam bo miny mam jak pokemon :
A tam, nic Ci nie pęknie i wcale nie masz sporej du.py

całkiem całkiem wyglądają te legginsy


Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
weź mnie nie załamuj nie po to jadę do Niemiec żeby tak wyglądać
Wyjeżdżam z Tobą
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:35   #139
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monia zapomniałam wcześniej napisać masz rację jak przyjadę z Niemiec to będzie mnie stać, żeby kupić sobie własne autko już się doczekać nie mogę
A w leginsach wyglądasz cudnie laseczko

Heroine haha załatwię Cie Twoja własną bronią
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 19:48   #140
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
O kurde ;/ to nic, poćwiczysz jutro
Już poćwiczyłam z płytą SHAPE także ten teraz desperdosik
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:07   #141
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez elita343 Pokaż wiadomość
Wow, Lachonie!!! Naprawdę motywujesz do odchudzania I dobrze robisz, że jedziesz do Niemiec, dzieciaczki nauczą się języka i to na poziomie, który tutaj do osiągnięcia jest nierealny... Poza tym zawsze możecie wrócić. Fajnie tam będzie! W Polsce często znajomi lub raczej pseudoznajomi chcą "po znajomości", czyli żeby się człowiek narobił za darmo lub półdarmo... Tam na pewno za porządną pracę i fachowca czeka porządna wypłata. I tak powinno być!
Dziękuję
Tez mi się wydaje że dobrze robię Dzieciaczki będą miały lepsze życie, no i nie będę sie martwiła o to czy mi na jedzenie starczy czy nie.... bo tutaj to by mnie czekało na pewno. :/

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Monia ale Twój kotek juz duży, mój tż ma kotka i go wykastrowali. Może lepiej zapytaj weterynarza co myśli. Bo może jeszcze nie znaczy terenu ale lada chwila to uczyni i będzie du.pa
Też mi sie tak wydaje.... może w czerwcu pojadę i go wykastruję. Na razie niech się nacieszy jajcami

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
O kurde, jaki on już duuuużyyyy a jaki śliczny! no i super się prezentuje z tą obrożą najlepsze to zdjęcie na szafie jak łłłłłłłłłon tam wlazł?
na prawdę urósł jak cholera!!!! a ma dopiero pół roku... te koty rosną do 3 lat nawet ciekawe jaki duży będzie śliczny to on jest.... te jego błękitne oczy i puszysta sierść robi wrażenie teraz na lato to ma mało sierści ale na zime mu urośnie więc będzie cudnie wyglądał
Na tą szafe to ciągle włazi... skacze ze stołu na telewizor i z telewizora na szafe..... on tam ciagle śpi ma przynajmniej spokój bo dzieciaki go tam nie dosięgną
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2012-04-05 o 20:25
monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:15   #142
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine haha załatwię Cie Twoja własną bronią


Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Już poćwiczyłam z płytą SHAPE także ten teraz desperdosik
no nagroda się należy ja też wypiłam pół redd'sa podzieliłam się z TŻ-tem dodam, że on nie cierpi smakowych piw
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:16   #143
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Monia piękny jest ja uwielbiam koty co z reszta widac po avatarze Ale z Ciebie laska jest ja nie wiem z czego Ty sie chcesz odchudzac bo wygladasz idealnie no ale najwazniejsze jest zebysmy sie same ze soba czuly idealnie A leginsy swietnie na Tobie wygladaja
No właśnie zauwazyłam Twój avatar fajny jest
Co do kotów to ja w sumie zawsze psy wolałam ale koty też lubię szczególnie rasowe : syberyjskie, maine coon i norweski leśny Świetnie wyglądają tak drapieżnie jak mini tygrysy No i przy kocie jest mniej roboty niż przy psie
Gdzie ja tam laska ale dziękuję no ja tylko z ud i tyłka chce schudnąć.... nie sa może jakies ogromne ale mogłyby byc ciut szczuplejsze z jakieś 2-3 cm Jeszcze z kilogram schudnę to już będzie ogromna różnica, bo przy wadze 57 kg miałam w udzie 49 cm także u mnie bardzo widać po udach gdy tylko przytyję.
A w leginsach się super czuję, tylko mam stracha że mi pękną na tyłku
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:16   #144
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Na tą szafe to ciągle włazi... skacze ze stołu na telewizor i z telewizora na szafe..... on tam ciagle śpi ma przynajmniej spokój bo dzieciaki go tam nie dosięgną
haha, znalazł sobie bezpieczną przystań
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:42   #145
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ehh, ta pogoda to mnie tak denerwuje, że masakra my jutro jedziemy z rana do rodziców i ma padać deszcz mam nadzieję, że wielkiego tłoku na drogach nie będzie...

No to faktycznie nie odpoczniesz ;/ ale trochę czasu z rodzinką spędzisz pewnie
no ale przeciez wczoraj było u Was ciepło to co narzekasz
Ja tez mam nadzieję że nie będzie jutro padało bo mężowi będzie się źle jechało a poza tym na zakupy sie wybieramy więc nie chce zmoknąć :P
A tłok jest straszny.... mąż wyjechał po 17stej i dopiero 200 km zrobił!!!!!!!!!!!! Mówi że są takie korki za autostradzie że cały czas jedzie na pierwszym biegu bo co chwilę staje. Już ma takigo nerwa że szok... do tego jeszcze telefon mu zaraz padnie i nie będzie miał kontaktu ze światem. W ogóle to mnie wkur...... no bo jak można telefonu nie naładować przed takim wyjazdem????????????????? ??

Wcale nie odpocznę a wręcz przeciwnie.... :/

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A tam, nic Ci nie pęknie i wcale nie masz sporej du.py

całkiem całkiem wyglądają te legginsy

Wyjeżdżam z Tobą
no mam nadzieję że nie pęknie....
no całkiem całkiem.... ujdą w tłoku :P dla mnie sa super, fajnie się w nich czuję tylko własnie ten materiał taki delikatny

nooo spoko to sie pakuj bo we wtorek wyjazd

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
haha, znalazł sobie bezpieczną przystań
hehehe no dokładnie a dzieciaki się wkurzają bo go sięgnąc nie mogą i tylko ciagle słyszę : Mamoooooooo, ściagnij nam kota!

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia zapomniałam wcześniej napisać masz rację jak przyjadę z Niemiec to będzie mnie stać, żeby kupić sobie własne autko już się doczekać nie mogę
A w leginsach wyglądasz cudnie laseczko
Pewnie, że tak tutaj musiałabyś harować nie wiadomo ile żeby kupic auto a tam za jedną wypłatę juz byc cos ciekawego kupiła
Dziękuje jeszcze tylko czarne szpilki musze sobie kupić

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

dziewuszki a ja ledwo siedzę.... taka śpiąca jestem że masakra!!!! nie mam siły pisać nawet :/ a jeszcze tyle rzeczy muszę zrobić posprzatać kuchnię, ugotować rosół, wykąpać się i wydepilować paszki i bikini..... nie wiem jak ja to zrobię
Oglądam Kuchenne Rewolucje
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:47   #146
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość


Masz rację kochana! Szukaj wysokiego! a nawet i wyższego niż 180 cm bo jak ubierzesz szpilki na 10 cm to i tak będziesz wyższa od niego więc taki co ma 185 byłby idealny dla Ciebie
Mój mąż ma 178 :/ jest tylko 3 cm wyższy ode mnie więc ja w szpilkach jestem zawsze wyższa.... wkurza mnie to i jego też no ale cóż można zrobić jakos trzeba z tym żyć :P Dobrze, że przynajmniej szczupły jest i ładnie zbudowany

A braciszek niezły Asior Widać że prawdziwy facet z niego będzie a nie jakaś dupa laski będą szalały
Proste ze tak, nie wyobrazam sobie miec kurdupla
Moja szefowa mowi ze w lozku sie wyrowna ale mi to nie wystarczy
Pewnie ze 180cm to minimum jest

Dokladnie ma charakterek, jego zona/dziewczyna bedzie miala z nim dobrze, zapowiada sie naprawde ciekawie, do tego uwielbiam go
Wiadomo ze jak sie klocimy a to u nas normalka to szyby leca i talerze lataja ale i tak jestesmy swietnym rodzenstwem

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
bialaczekoladka No, no, tego Twojego brata to dziewczyny rozrywać będą na pewno!!!
Hahaha powiem Ci ze juz ma branie

Tylko ze on ma swoj kanon, musi byc ruda
A takowej jeszcze nie spotkal

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Bialaczekolada to Twój Brat ? woooooooow niezły jest powiem Cii
Moj moj
Wlasnie mu powiedzialam ze upublicznilam jego foty

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Haha, jak oglądałam jego zdjęcia to też sobie pomyślałam, że niezły agent, a nawet przystojny Poczucie humoru już na pewno ma zagwarantowane
Jezu poczucie humoru to on ma na maksa, potrafi tak mnie rozbawic ze hej Ogolnie ma tez duzy talent aktorski ale to juz chyba po siostrze
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

Czekoladko fajnego masz brata widać po nim, że taki wariat jest ( oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu )
Wiedzialam ze sie Wam spodoba moj agent

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Już wcześniej miałam A nowe już popsułam przywaliłam paznokciem o samochód i mi się złamał i troche hybryda odpadło a koleżanka mi mój lakier zabrała przypadkiem i nie moge poprawić ;(
Na stopki sama bym sobie zrobila, a frencza masz?
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
a ja zdrzemnęłam się godzinkę.... nie dało rady dłużej bo listonosz mnie obudził :/ przyniósł mi Legginsy!!!! te skórzane co zamawiałam
Przymierzyłam je i powiem tak: na długość są super a nawet przy długie, rozmiarowo dobre, nie sa jakieś mega obcisłe ale mam głupie wrażenie że jak kucnę to mi piękną na dupie bo są tak cieniutkie!!!!!! No masakra jakie one cienkie są! Myślałam że za 49 zł dostanę porządne legginsy a to taka szmatka...... ciekawe tylko jak jakościowo, czy będą wytrzymałe.... Jak wrócę od kosmetyczki to fotkę strzelę.
No dobra to uciekam jeszcze musze do siostry zajechać buziaki papapa
Super te leginsy
Twoje nogi to mi normalnie przyspieszaja bicie serca
Sexbombo Ty

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość



No no fajny ten Twój brat i przy okazji zdolny dobrze, że jest luzakiem, a nie jakiś sztywnioook

ja też lubię dres dres, mam dres na sobie w tej chwili dresy moje ukochane ja zakładam was nad ranem



O luduuuu, w sobotę też? no to masz przewalone ;/ ale chyba krócej co?

Miłego spacerowania chociaż pogoda nie sprzyja ;/
Noo sztywny to on nie jest napewno
Luz to mu uszami wycieka

No w sobote to ide tylko na dwie godzinki

A jezeli chodzi o pogode to ja juz zglupilam, wczoraj bylo u mnie 20 stopni a dzisiaj 2
Masakra zmarzlam jak glupia, tragedia! Takie anomalia ze az mi na glowe siada
Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
----

"Współczesny styl życia sprzyja tyciu: ludzie dużo czasu spędzają w pracy za biurkiem, obiady jedzą najczęściej późnym wieczorem, a jedyny sport, z jakim mają do czynienia, to ten w telewizji. W efekcie stają się nieatrakcyjni fizycznie i… mniej sprawni intelektualnie - tak przynajmniej wynika z badań, przeprowadzonych w Korei Południowej.
- Nadwaga znacząco osłabia sprawność mózgu i przyśpiesza demencję. Wszystkiemu winne są problemy z metabolizmem – twierdzą naukowcy z Narodowego Uniwersytetu w Seulu, którzy porównali dane z kilkuset testów na inteligencję ze wskaźnikami indeksu masy ciała, BMI i obrazem sylwetki uzyskanym przy pomocy tomografu. Okazało się wówczas, że najbardziej niekorzystny wpływ na inteligencję ma otyłość brzuszna.
Co o tym myślicie? Czy nadwaga rzeczywiście może sprawiać, że stajemy się… głupsi?"
Ja bym powiedziala ze moze nie tyle glupsi co mniej aktywni i z pewnoscia wiekszosc procesow zachodzi znacznie wolniej niz u zdrowego szczuplego czlowieka.

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość

A własnie, chcialam zameldowac ze dzis 500 skokow na skakance, 50 brzuszkow, 10 pompek i 20 wymachow rak z ciezarkami mam nadzieje ze dostane rozgrzeszenie za wczorajsze 3 piwa na kolacje
Jesooooo ale ja bym chciala miec warunki do skakania na skakance!
A nie mam wcale takiej mozliwosci
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:00   #147
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
no ale przeciez wczoraj było u Was ciepło to co narzekasz
Ja tez mam nadzieję że nie będzie jutro padało bo mężowi będzie się źle jechało a poza tym na zakupy sie wybieramy więc nie chce zmoknąć :P
A tłok jest straszny.... mąż wyjechał po 17stej i dopiero 200 km zrobił!!!!!!!!!!!! Mówi że są takie korki za autostradzie że cały czas jedzie na pierwszym biegu bo co chwilę staje. Już ma takigo nerwa że szok... do tego jeszcze telefon mu zaraz padnie i nie będzie miał kontaktu ze światem. W ogóle to mnie wkur...... no bo jak można telefonu nie naładować przed takim wyjazdem????????????????? ??
No wczoraj tak, ale dzisiaj już nie i dlatego mnie denerwują te nagłe zmiany pogodowe

No to niefajnie jak tłok my wyjeżdżamy gdzieś 6-7 rano, więc mam nadzieję, że będzie w miarę czysto na drodze...

Eeeej, mój TŻ też sobie nigdy nie naładuje komórki jak gdzieś jedzie jak mnie to irytuje! i człowiek się zamartwia

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
nooo spoko to sie pakuj bo we wtorek wyjazd
Będę gotowa!

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
hehehe no dokładnie a dzieciaki się wkurzają bo go sięgnąc nie mogą i tylko ciagle słyszę : Mamoooooooo, ściagnij nam kota!
a kot patrzy na nich z góry

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
dziewuszki a ja ledwo siedzę.... taka śpiąca jestem że masakra!!!! nie mam siły pisać nawet :/ a jeszcze tyle rzeczy muszę zrobić posprzatać kuchnię, ugotować rosół, wykąpać się i wydepilować paszki i bikini..... nie wiem jak ja to zrobię
Oglądam Kuchenne Rewolucje
Ja też zmęczona... i też w fazie sprzątania i prania i kąpać się zaraz idę, oczywiście cały rytuał golenia i balsamowania przede mną

tyyyż lukam na Gesslerową
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:06   #148
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Moja szefowa mowi ze w lozku sie wyrowna ale mi to nie wystarczy
Pewnie ze 180cm to minimum jest
padłam

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Tylko ze on ma swoj kanon, musi byc ruda
A takowej jeszcze nie spotkal
O ludzie, jaki wymagający

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Wlasnie mu powiedzialam ze upublicznilam jego foty
i jak zareagował?

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
No w sobote to ide tylko na dwie godzinki
Eeee, no to luuuuz ale z drugiej strony sobota rozwalona

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
A jezeli chodzi o pogode to ja juz zglupilam, wczoraj bylo u mnie 20 stopni a dzisiaj 2
Masakra zmarzlam jak glupia, tragedia! Takie anomalia ze az mi na glowe siada
No właśnie o to mi chodzi różnica kilkunastu stopni na termometrze z dnia na dzień oszaleć można nie wiadomo jak się rano ubrać do pracy, bo nie wiadomo co Cię czeka
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:09   #149
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monia Te spodnie wcale nie wyglądaja na cienkie na zdjęciach, a kotek przeuroczy

Dopiero do domu wróciłam...znowu!!!
Byłam na korkach, siedział i mi zamulał, mózg już wyłączony, nie pracował, żył świętami, ale cóż mu sie dziwić, porozwiązywaliśmy zadania i poszłam, myślalam że zasnę tam przez te 2 godziny!
Potem Zumba na 20, tak się cieszyłam że potańczę, poskacze, a tu niespodzianka...wzmacniac z padł, przez 10minut usiłowali go naprawić ale nie dało się. Więc zrobiła nam zajęcia,ale przy tak cichej muzyce, że było slychać jak oddychałyśmy no i każda robiła trochę wolno to wszystko, to na koniec 10minut brzuchy poćwiczyłyśmy i do domu. Szkoda, ale zawsze jednak lepiej taki ruch niż żaden.

Wypiłam jeszcze Jogobelle Regularis i zjadłam 2 kromki Just fitów z biedry z serkiem topionym, ogórkiem i rzodkiewką, duuużo przypraw. Cos ostatnio za dużo rzeczy ostrych do przyprawiania używam, jak mnie wyspie...: to będzie źle, ostre podobno metabolizm pobudza...

No cóż. Zaraz będę kuchnię sprzątać, a jutro u mamy łazienkę i toalete i piec ciacha...

Z Tż znowu hity mamy:/
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:09   #150
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość

Na stopki sama bym sobie zrobila, a frencza masz?
Nie, mam taki morski A na dłoniach niby to sie nazywa pastelowy roż, ale jak dla mnie to taki koralowy bardziej
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.