co Wam psuje humor, irytuje i złości - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 23:43   #31
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie, jak inni ludzie się ze mną nie zgadzają i nie podziwiają mojej misternej sztuki argumentacji.




Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
A'propos błędów językowych- właśnie włączyłam tv na końcówkę "dlaczego ja?"
Koles się wypowiada: "wreszcie czuję, że rozwinełem skrzydła"


kupa ludu to podobno ogląda i tera tak będą przemawiać pinknie
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 00:44   #32
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

piesi na ścieżce rowerowej. najlepiej tacy nie potrafiący z niej zejść mimo, że mnie widzą. jeszcze lepiej żeby mieli dziecko które w ostatniej chwili wybiegnie mi wprost pod koło. i jeszcze żeby rzucili komentarz o jeżdżących wariatach na odchodne
poza tym - w kolejce do kasy w sklepie - wjeżdżanie mi w tyłek wózkiem. no ludzie no, na prawdę, stanięcie 10 cm bliżej nie sprawi że zostaniecie obsłużeni szybciej
plus do tego malkontenctwo i lenistwo.

Edytowane przez monius9
Czas edycji: 2012-05-08 o 00:45
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 10:26   #33
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Ludzka głupota, taka bezmyślność, wynikająca z lenistwa. Np. przez gg "skąd ściągnę GIMPa" - tak trudno wklepać tekst GIMP w google i sprawdzić od razu gdzie można pobrać? Ogólnie lenistwo intenetowe mnie wkurza niesamowicie. Ludzie, którzy potrafią korzystać z gg, skrzynki pocztowej (ale już sami jej nie założą)...


Fioła dostaję, gdy siedze przy kompie i ktoś mi przez ramię zagląda NIENAWIDZĘ tego, mąz się nauczył już, że gryzę.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 11:25   #34
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

NIe znoszę jak ktoś nie przestrzega zasad ogólnego współżycia międzyludzkiego, albo bezmyślności typu:
najpierw ktoś wychodzi a potem wchodzi - wiele osób po prostu się pcha,
brak słowa przepraszam gdy komuś zagradzam drogę tylko w. wym. pchanie się, wiele można wymieniać ja to nerwowa jestem :-D
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:10   #35
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ojj dla jaj to też sobie tak gadamy Daj kotowi jeść, złap za klamkie, weź tabletkie Ale to wtedy wiadomo, że na żarty, chociaż czasem jak mam za dobry humor, to się zapomnę i coś w podobny sposób powiem do TŻta w sklepie, pewnie ludzie myślą, żem kuniem z prowincyji przyjechała po sprawunki no ale trudno, niech se myślom
Mówi się: przyjachała. Od jakiegoś czasu w gronie przyjaciół i najbliższej rodziny lubię tak mówić. Ostatnio usłyszałam historyjkę i jestem nią tak zachwycona, że aż zrobię offtopa i zacytuję:
Pewien młodzian napisał wypracowanie do szkoły. Następnego dnia odczytuje i pada zdanie w rodzaju: Jo byłym... Klasa w śmiech, a on tłumaczy nauczycielce: No co, som pisołym.

A tak w temacie to denerwuje mnie to, co Was. Plus szeroko pojęte cwaniactwo, wygodnictwo, chamstwo, bezczelność i głupota. Jakbym miała wymieniać, tobym do jutra "siedzioła".
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:11   #36
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
NIe znoszę jak ktoś nie przestrzega zasad ogólnego współżycia międzyludzkiego, albo bezmyślności typu:
najpierw ktoś wychodzi a potem wchodzi - wiele osób po prostu się pcha,
brak słowa przepraszam gdy komuś zagradzam drogę tylko w. wym. pchanie się, wiele można wymieniać ja to nerwowa jestem :-D
Fajną kwestię poruszyłaś- (braku) jak najbardziej podstawowej kultury. Ostatnio nie mogę się nadziwić zjawisku: wsiada ktoś do pksa- "Warszawa", następny- "Łódź", ani dzień dobry ani pocałuj mę w.
Lubię siedzieć z przodu i oczywiście musiałam skomentować że ja to bym na miejscu kierowcy na takie coś odpowiadała "Nowy Jork", "Kair" itd.
Panu się chyba spodobało, bo od następnego przystanku przy standardowym "Poznań" odpowiadał niewinnie "co Poznań?"
Ludzi zonk rewelacyjny
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:36   #37
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Przede wszystkim wyprowadzić z równowagi potrafi mnie prostactwo tutaj czuję się pokonana
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 15:02   #38
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

na początek chciałam się przywitać ponieważ to mój pierwszy post

mnie najbardziej denerwuje w szczególności niesprawiedliwość. zaraz po tym małe dzieci w miejscach publicznych które biegają, plączą się pod nogami, krzyczą i płaczą, ostatnio siedząc obok jakiegoś dziecka prawie zarobiłam balonem czy czymś w tym rodzaju po twarzy . działają mi na nerwy również takie rzeczy jak: spóźnianie się, jak ktoś się umawia i 5min wcześniej odwołuje spotkanie albo po prostu nie przychodzi i tym samym nie szanuje mojego czasu.
rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:09   #39
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
Fajną kwestię poruszyłaś- (braku) jak najbardziej podstawowej kultury. Ostatnio nie mogę się nadziwić zjawisku: wsiada ktoś do pksa- "Warszawa", następny- "Łódź", ani dzień dobry ani pocałuj mę w.
Lubię siedzieć z przodu i oczywiście musiałam skomentować że ja to bym na miejscu kierowcy na takie coś odpowiadała "Nowy Jork", "Kair" itd.
Panu się chyba spodobało, bo od następnego przystanku przy standardowym "Poznań" odpowiadał niewinnie "co Poznań?"
Ludzi zonk rewelacyjny
MAtko to ja już w ogóle jestem hardkor bo oprócz dzień dobry to mówię że poproszę bilet tu i tu a potem dziękuje czuje się jak UFO tak samo jak wchodzę do sklepu/podchodzę to kasy: "dzień dobry, poproszę to i to.... dziękuje. Do widzenia"
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:16   #40
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez rozsznurowana Pokaż wiadomość
na początek chciałam się przywitać ponieważ to mój pierwszy post

mnie najbardziej denerwuje w szczególności niesprawiedliwość. zaraz po tym małe dzieci w miejscach publicznych które biegają, plączą się pod nogami, krzyczą i płaczą, ostatnio siedząc obok jakiegoś dziecka prawie zarobiłam balonem czy czymś w tym rodzaju po twarzy . działają mi na nerwy również takie rzeczy jak: spóźnianie się, jak ktoś się umawia i 5min wcześniej odwołuje spotkanie albo po prostu nie przychodzi i tym samym nie szanuje mojego czasu.
Witaj

Co do pogrubionego - nie pisz o tym zbyt głośno
Jest tutaj fajny wątek odnośnie tematu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611385
zachęcam do lektury

Irytują mnie strasznie osoby wpychające się do autobusu, zanim jeszcze pasażerowie wysiądą - wspomniała tu już o tym Angel_oo.
Nie wspominając już o:
- dzieciakach, które słuchają muzyki nie używając słuchawek
- mlaszczących w każdym wieku
- niesprzątających po swoim psie
- palaczach na przystankach
- bardzo głośno rozmawiających przez telefon w autobusie - nie chodzi mi o chwilę rozmowy, a o osoby, które nadają przez całą trasę, np. 35min w ciągu powrotu do domu znam cały życiorys, plany co taki delikwent ugotuje na obiad, co słychać u Krysi etc...
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:27   #41
sensiblee
Zadomowienie
 
Avatar sensiblee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 724
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Nic mnie bardziej nie złości niż obsikane klapy i podłogi w publicznych toaletach! Ciekawe czy ludzie w swoich domach też pozostawiają po sobie taki brud i sikają po podłodze
__________________
Studentka Psychologii
sensiblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 15:41   #42
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
Witaj

Co do pogrubionego - nie pisz o tym zbyt głośno
Jest tutaj fajny wątek odnośnie tematu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611385
zachęcam do lektury

Irytują mnie strasznie osoby wpychające się do autobusu, zanim jeszcze pasażerowie wysiądą - wspomniała tu już o tym Angel_oo.
Nie wspominając już o:
- dzieciakach, które słuchają muzyki nie używając słuchawek
- mlaszczących w każdym wieku
- niesprzątających po swoim psie
- palaczach na przystankach
- bardzo głośno rozmawiających przez telefon w autobusie - nie chodzi mi o chwilę rozmowy, a o osoby, które nadają przez całą trasę, np. 35min w ciągu powrotu do domu znam cały życiorys, plany co taki delikwent ugotuje na obiad, co słychać u Krysi etc...
Oo te dyskoteki też mnie wkurzają i zawsze robię awanturę o to... tzn czasami grzecznie zwracam uwagę ale jak nie działa to jest awantura kurde wg przepowiedni na wizazu będę zgorzkniałą starą babą o ile już nie jestem
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:32   #43
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Wk*** mnie:
-nagminne patologiczne pijusy-olambusy,które do roboty się nie palą,a gdy takowy pasożyt zarejestruje się w UP to odrzuca propozycję bo przecież za 1200 zł na rękę do roboty nie pójdzie-znam takich.I siedzi takie toto ze swoimi 'współbracmi' od sikacza za 3 zł(rocznik bieżący-nie wstrząśnięty) i tankuje cały boży dzień,rozpieprzając przy tym swoja rodzinę

-do szału doprowadza mnie jak siedzę np.w busie a na pzreciwko siedzi babcia z wnuczkiem na kolanach i tenże dzieciak kopie mnie swiadomie w kolana a babcia to widzi i ZERO reakcji

-wku*** mnie mobbingujący,nieuczciwi pracodawcy i że teraz jest KRYZYS

-jak debil w markecie stojacy za mną w kolejce wjeżdża mi wózkiem w tyłek i nogi non stop

-jak ludzie nie mówią dzień dobry/do widzenia/poproszę/dziękuję w PKS,PKP oraz innych sytuacjach gdzie kultura tego nakazuje

-jak sąsiedzi nie przestrzegaja ciszy nocnej robiąc sobie głośne rozmowy/balangi do późna i to jeszcze w środku tygodnia

-jak policja/straz miejska -po wezwaniu-nie reagują na rozwscieczonych patologicznych nastolatków,którzy rozrabiaja na osiedlu a przypieprzają się kiedy zobaczą,że twój pies w parku nie chodzi na smyczy!

Edytowane przez oczarowana
Czas edycji: 2012-05-08 o 16:33 Powód: /
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:27   #44
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

a dlaczego mam nie mówić głośno o wkurzających dzieciakach?
rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:39   #45
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

nie chcę robić offtopa, dlatego dałam Ci linka do tematu właśnie o wrzeszczących dzieciakach
po prostu zrobi się zamieszanie pt. 'bo to dziecko', 'bo nie masz swojego to nie rozumiesz' itp
zapraszam tam
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:48   #46
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Mi psują humor ludzie. Ich głupie zachowania, ludzie w tłumie zupełnie nie myślą. Dlatego nienawidzę zatłoczonych miejsc, czuję się jak wśród bydła, które nie patrzy gdzie idzie i co robi.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:58   #47
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Mi psują humor ludzie. Ich głupie zachowania, ludzie w tłumie zupełnie nie myślą. Dlatego nienawidzę zatłoczonych miejsc, czuję się jak wśród bydła, które nie patrzy gdzie idzie i co robi.
Jakbym słyszała swojego męża
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:13   #48
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Mi psują humor ludzie. Ich głupie zachowania, ludzie w tłumie zupełnie nie myślą. Dlatego nienawidzę zatłoczonych miejsc, czuję się jak wśród bydła, które nie patrzy gdzie idzie i co robi.
Mam takie same przemyślenia - nienawidzę tego bezmyślnego łażenia ludzi. Nie patrzą, czy wpadają na kogoś, czy zdepczą... nic, zero. A jak mi już ktoś przyłoży, mimo moich uników, to jeszcze fuknie i rzuci morderczy wzrok.

Wkurza mnie też, gdy ktoś wpycha się na taśmę przy kasie, gdy nie ma miejsca i przewraca moje rzeczy, bo musi położyć wszystko co jego TU i TERAZ. Później muszę pilnować, by nie zapłacić za coś "ekstra".

Ostatnia sprawa - ustawianie się w MPK przy samych drzwiach, mimo że środek autobusu/tramwaju jest pusty. Przecież wszyscy wysiadają na następnym przystanku
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:23   #49
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Mam takie same przemyślenia - nienawidzę tego bezmyślnego łażenia ludzi. Nie patrzą, czy wpadają na kogoś, czy zdepczą... nic, zero. A jak mi już ktoś przyłoży, mimo moich uników, to jeszcze fuknie i rzuci morderczy wzrok.

Wkurza mnie też, gdy ktoś wpycha się na taśmę przy kasie, gdy nie ma miejsca i przewraca moje rzeczy, bo musi położyć wszystko co jego TU i TERAZ. Później muszę pilnować, by nie zapłacić za coś "ekstra".

Ostatnia sprawa - ustawianie się w MPK przy samych drzwiach, mimo że środek autobusu/tramwaju jest pusty. Przecież wszyscy wysiadają na następnym przystanku
Boże, już mi podniosłaś ciśnienie.
Dziś położyłam zakupy na taśmę. Na sam koniec. KOBIETA KŁADAŁA SWOJE RZECZY NA MOJE!!! Myślałam, że oszaleję, musi, po prostu MUSI!

O zatłoczonych autobusach - ludzie nie mogą wejść bo reszta nie chce iść na tył - to już nie wspomnę...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 19:58   #50
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Jeśli chodzi o stanie przy drzwiach to niestety jestem taką osobą, wchodzę do autobusu duszno, próbuję otworzyć jakieś okna od razu krzyk że wieje itd, a ja mam chorobę lokomocyjna więc zostaje mi stanie przy drzwiach i niecierpliwe i błagalne czekanie aż będzie przystanek i drzwi się otworzą i złapię odrobinę powietrza, staram się nie przeszkadzać innym i przesuwać się tak aby ludzie mogli swobodnie przejść, często też wysiadam i czekam aż wszyscy wysiądą i wsiądą i dopiero wracam na swoje miejsce. Chciałam tylko pokazać że czasami takie stanie w drzwiach nie wynika ze złośliwości czy chęci bo ja tak chcę :-( ja wiem, że każde zachowanie można próbować wytłumaczyć i w sumie nie o to w tym wątku chodzi, ale jakoś poczułam się winna, że komuś mogę przeszkadzać...
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2012-05-08 o 20:03
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:03   #51
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Psuc humoru mi nie psuje, ale jestem zdecydowanie nastawiony negatywnie do zachown typu autobusowy dj - sluchania muzy tak, ze wszyscy w okolo slysza
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:18   #52
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Boże, już mi podniosłaś ciśnienie.
Dziś położyłam zakupy na taśmę. Na sam koniec. KOBIETA KŁADAŁA SWOJE RZECZY NA MOJE!!! Myślałam, że oszaleję, musi, po prostu MUSI!

O zatłoczonych autobusach - ludzie nie mogą wejść bo reszta nie chce iść na tył - to już nie wspomnę...
Do usług

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o stanie przy drzwiach to niestety jestem taką osobą, wchodzę do autobusu duszno, próbuję otworzyć jakieś okna od razu krzyk że wieje itd, a ja mam chorobę lokomocyjna więc zostaje mi stanie przy drzwiach i niecierpliwe i błagalne czekanie aż będzie przystanek i drzwi się otworzą i złapię odrobinę powietrza, staram się nie przeszkadzać innym i przesuwać się tak aby ludzie mogli swobodnie przejść, często też wysiadam i czekam aż wszyscy wysiądą i wsiądą i dopiero wracam na swoje miejsce. Chciałam tylko pokazać że czasami takie stanie w drzwiach nie wynika ze złośliwości czy chęci bo ja tak chcę :-( ja wiem, że każde zachowanie można próbować wytłumaczyć i w sumie nie o to w tym wątku chodzi, ale jakoś poczułam się winna, że komuś mogę przeszkadzać...
Kobieto! Ja nie wierzę, że wszyscy mają chorobę lokomocyjną Na kogoś zawsze padnie stanie przy drzwiach ale niemożliwe by cały autobus był z zaburzeniami błędnika, a w środku siedzą sami zdrowi. Daj spokój

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Psuc humoru mi nie psuje, ale jestem zdecydowanie nastawiony negatywnie do zachown typu autobusowy dj - sluchania muzy tak, ze wszyscy w okolo slysza
Oooo to, to
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:13   #53
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

O taak, to pchanie się przy drzwiach- rewelacja boją się ludziska, że nie wysiądą?
Szkoda tylko, że przez ten ich sztuczny tłok rano nie można normalnie autobusem do miasta się dostać, bo kierowca myśli że cały autobus taki pełny i się nie zatrzymuje albo się boi, że mu wreszcie ktoś na łeb wsiądzie

O, i uwielbiam przepychanie się ludzi przez cały autobus z 10 torbami, by po jednym przystanku pchać się z powrotem i wysiąść a jeszcze tacy stachani i przepoceni... Oł je

A w miejscach publicznych załącza mi się tryb ucieczki
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:21   #54
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

A żeby nie było że tylko ludzie mnie wkurzają to wnerwia mnie jak czegoś nie mogę znaleźć albo mam upatrzoną rzecz zbieram kasę idę a danej rzeczy już nie ma i nie mówię o półrocznym zbieraniu tylko np 2 tygodnie...
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:59   #55
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
A żeby nie było że tylko ludzie mnie wkurzają to wnerwia mnie jak czegoś nie mogę znaleźć albo mam upatrzoną rzecz zbieram kasę idę a danej rzeczy już nie ma i nie mówię o półrocznym zbieraniu tylko np 2 tygodnie...
:d no... i wkurza mnie, że jak nie mam kasy, to tyle rzeczy na mnie "czeka", a po przypływie gotówki NIC nie mogę dla siebie znaleźć
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:06   #56
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez sensiblee Pokaż wiadomość
Nic mnie bardziej nie złości niż obsikane klapy i podłogi w publicznych toaletach! Ciekawe czy ludzie w swoich domach też pozostawiają po sobie taki brud i sikają po podłodze
O matko, mnie też!! U nas na uczelni w toaletach zostawiaja nawet podpaski i tampony niezawinięte .
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:14   #57
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Psuc humoru mi nie psuje, ale jestem zdecydowanie nastawiony negatywnie do zachown typu autobusowy dj - sluchania muzy tak, ze wszyscy w okolo slysza
Ostatnio spotkałam się z nową odmianą - sklepowy DJ, czyli puszczanie na maksa muzyki z komórki w Biedronce

Chyba szybciej by wyszło gdybym napisała, co mnie NIE irytuje Aczkolwiek staram się podchodzić do niektórych rzeczy z humorem - głupota ludzka bywa groteskowo śmieszna, o ile nie łączy się z chamstwem.
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:24   #58
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
:d no... i wkurza mnie, że jak nie mam kasy, to tyle rzeczy na mnie "czeka", a po przypływie gotówki NIC nie mogę dla siebie znaleźć
Haha a myślałam, że tylko ja mam takiego pecha a to po prostu złośliwość rzeczy martwych
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:31   #59
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Ostatnio spotkałam się z nową odmianą - sklepowy DJ, czyli puszczanie na maksa muzyki z komórki w Biedronce

Chyba szybciej by wyszło gdybym napisała, co mnie NIE irytuje Aczkolwiek staram się podchodzić do niektórych rzeczy z humorem - głupota ludzka bywa groteskowo śmieszna, o ile nie łączy się z chamstwem.
u Mnie w mieście jakaś moda może z Ameryki ( nie wiem, nie byłam tam nigdy) słuchania muzy na cały regulator z domów, uliczni dj też są męczący, tym bardziej jak leci " straciłaś cnotę " z kamienicy z naprzeciwka od miejsca pracy.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:53   #60
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: co Wam psuje humor, irytuje i złości

WŚCIBSCY LUDZIE

Moim ostatnim "hitem" odnośnie wkurzania są sąsiadki wtrącające się w moje życie. Doprowadza mnie to do szału .
Widzi mnie taka w sklepie i od razu "A ty już z pracy? Co tak wcześnie?!" albo "A co? dziś nie w pracy?Dlaczego? Co kryzys?"
Mam ochotę jej odp "A co Cię to obchodzi stara ruro?" ,ale mama mnie inaczej wychowała więc grzecznie odpowiadałam.
Ale naprawdę ostatnio już przeginają i już powoli dojrzewam aby zamknąć im dzioby.

Tak mi się przypomniało,pamiętam jak byłam młodsza to jedna z sąsiadek poskarżyła się mojej mamie,że jej dzień dobry nie mówię.
No i od tamtego momentu Dzień dobry ode mnie nigdy już nie usłyszała.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-09 23:33:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.