Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 12:24   #1291
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

że sie głupio zapytam: jak jest napisane 48 h na słoiczku to jemy 3 dni???????
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:25   #1292
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Oj szalone, szalone jesteście... ale doczytałam wszystko ale co komu odpowiedzieć to zabijcie nie wiem, napiszę to co pamietam

Wzrok pogorszył mi się już jak urodziłam Julcię, nosiłam okulary do czytania, pisania, prowadzenia auta i tv i polepszyło się a teraz też jest gorzej i muszę iść do doktorka, bo jak siedzę na kanapie to nie wiedzę napisów na TVN24 jak pasek leci - wszystko mi się zlewa a wcześniej widziałam

My też mamy kubeczek TT explora ale mała narazie się bardzo denerwuje jak z niego pije a pociągnąć trzeba mocno, żeby leciało.

Planuję karmić do 14 miesięcy tak jak Julię ale nie wiem czy mi się to uda, bo małą zaczyna mnie podgryzać czasami - ma 2 zęby a co będzie jak będzie miała więcej - masakra nie dam się i zakończę karmienie - niestety z niekorzyścią dla niej

Jeśli mogę doradzić w sprawie nocników to wiadomo jak ze wszytskim co dziecko to inaczej reaguje ale właśnie te melodyjki to masakra, może teraz nie ale - w PL mamy ten z melodyjką taki zwykły -my mieliśmy taką sytuację z JUlcią, żę wstawała w nocy na siku i taka zaspana sobie sikała i ta cholerna melodyjka ją rozbudzała a i jeszcze wylewanie czegoś grubszego z tych zwykłych nocników to jest jakaś porażka cały nocnik w kuuupie . My mamy taki z małą wkładką, którą się poprostu wyciąga, wyrzuca co trzeba, opłukuje i heja dalej
Zaraz poszukam linka
http://www.ebay.co.uk/itm/LINDAM-POT...#ht_500wt_1287
o cosik takiego tylko oczywiście różowy i służy też jak się zamknie klapę za stołeczek.

Ja też zauważyłam, że włosy już mniej wypadają i nowe "reniferki" zaczęły już odrastać używam ampułek Exagon.

Lenie idą zęby na bank, ślini się na potęgę, marudna, napady płaczu, biała woda z noska leci, jakby mogła to by sobie dwie rączki do buzi włożyła, smaruję dentinoxem i dałam pół dawki paracetamolu tylko, że zaglądałam do buźki i ani dziąsła nie zaczerwienione ani nie rozpulchnione
Przez to ma problemy ze snem w ciągu dnia śpi dosłaownie po 5 - 10 minut - masakra jakaś

A macie problemy z pamięcią ??? Bo ja to nawet wstyd mówić
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:41   #1293
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Jak się pojawił temat kubków to Wam powiem, że zainteresował mnie kubek do trenowania - ma elastyczny dziubek, uchwyty po bokach. Dla dzieci 6+ Co sądzicie?
My mamy taki kubek lovi u nas porażka ale to chyba indywidualnie trzeba do tego podejść.Hubcio ewentualnie pije z tej zakretki (ma rancik i miarkę-takze za kubeczek słuzy).Właśnie zamówiłam doidy jakaś promo na allegro bez kosztów przesyłki także moze wreszcie z tego łaskawy pan coś pociągnie

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
kurna, mnie tez, a dzisiaj to juz w ogole, po tej nocy porabanej zanal ze mna na lozku, nie dal sie odlozyc do siebie, jak tylko sie odsuwalam, to sie budzil (przy samej scianie lezal, z drugiej strony ja, nogi za nim mialam, ze w ''kojcu'' byl) i jak on to zrobil nie wiem, obudzil sie i musial przeze mnie przejsc ja nic nie poczulam a on zawsze lezie do brzegu lozka i butleke z woda chce zlapac, no i dolazl, huk mnie obudzil, a in lezy na panelach i patrzy... ale byl ryk, sliwa na czole... nie wiem co z nim robic, w lozeczku nie zasnie, bo go szczebelki kusza do wstawania, jak nie leze kolo niego jak spi to wola po obudzeniu, a jak bylam, to buszowal...[COLOR="Silver"]
Hardkorowy koksu normalnieA tak na poważnie to współczuje, nawet spać bidulko spokojnie nie mozesz.

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
dziewczynki,co moge na szybko z mielonego zrobic??Nie chce mi sie kulac kotletow
Spaghetti!

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość

Dla mam dzieci z problemami kupowymi.Nam pomaga,jak jem warzywa na patelnie,m.in. groszek,marchewka,kukuryd za,fasola i takie rozne.Wczoraj zjadlam,a dzisiaj kupal poszedl.Na poczatku twardy,ale potem juz normalny
heheh mam nadzieję,że u dziecka

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
że sie głupio zapytam: jak jest napisane 48 h na słoiczku to jemy 3 dni???????
My jemy 3 dni

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość

Jeśli mogę doradzić w sprawie nocników to wiadomo jak ze wszytskim co dziecko to inaczej reaguje ale właśnie te melodyjki to masakra, może teraz nie ale - w PL mamy ten z melodyjką taki zwykły -my mieliśmy taką sytuację z JUlcią, żę wstawała w nocy na siku i taka zaspana sobie sikała i ta cholerna melodyjka ją rozbudzała a i jeszcze wylewanie czegoś grubszego z tych zwykłych nocników to jest jakaś porażka cały nocnik w kuuupie . My mamy taki z małą wkładką, którą się poprostu wyciąga, wyrzuca co trzeba, opłukuje i heja dalej
Zaraz poszukam linka
http://www.ebay.co.uk/itm/LINDAM-POT...#ht_500wt_1287
o cosik takiego tylko oczywiście różowy i służy też jak się zamknie klapę za stołeczek.

A macie problemy z pamięcią ??? Bo ja to nawet wstyd mówić

Też bym się wybudziła i jeszcze do tego wkurzyła
Z pamiecią mówisz...hm co ja jeszcze miałam napisać

Mojemu dałam dzisiaj jakiś słoiczek hippa chyba owoce i zboża jabłko z bananem i biszkoptem,tak mu smakowało,że wyrywał mi miseczkę, na koniec wylizywał i chciał ją zjeść!
Orientujecie sie moze czy są jakieś biszkopty bezmleczne,żeby np Hubkowi zmieszać z owocami?
Ostatnio robiłam kolejne podejście do mm i głowę dałabym sobie uciąć,ze mam jakąs saszetkę mleka hipp ha i mu to przygotowałam.W zasadzie nie wypił nic, tylko se po brodzie porozlewał najpierw butelką potem niekapkiem, na koncu kubeczkiem od niekapka...za pare minut ta broda cała czerwona i w takiej pokrzywce (nie mylić z pokszyfką )dzizas!! ja patrzę a to zwykły hipp!!!Umyłam buzie kila razy, wykąpalismy posmarowalismy maścią i zeszło!Dobrze,ze On tego nie wypił!Durna matka ze mnie no i ślepa (glam pytałaś o wzrok!)!

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-05-31 o 12:48
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:49   #1294
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

thx no to 3 dni

z pamiecią to i ja nie ten teges... najgorsze jest to że zaominam słów.... wiem co cchce powiedzieć al enie umiem ubrac w słowa... może dlatego że tlyko z młodym przebywam i samo guganie jest
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:51   #1295
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
thx no to 3 dni

z pamiecią to i ja nie ten teges... najgorsze jest to że zaominam słów.... wiem co cchce powiedzieć al enie umiem ubrac w słowa... może dlatego że tlyko z młodym przebywam i samo guganie jest
Też obwiniam o to dzieckoNawet ksiązki nie mozna przy Nim spokojnie poczytać.Chociaż teraz zaczęła "Każdy ma swój Czubaszek" bo nie wymaga logicznego myślenia.Wcześniej poszła biografia D.Wałęsy-przy tym jeszcze bardziej sie chyba uwsteczniłam
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:55   #1296
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
ja mam swoje ciemny brąz mi zawsze czarnota wychodziła...a teraz chciałabym taki ładny brązowy kolor, głeboki..może być ciemny, ale żeby mial taki czerwony błysk w słoncu
ja sobie taki zrobiłam ciemny brąz z bordowym przebłyskiem a zrobiłam mieszając szamponetke średni brąz bodajże 24 zmycia i jakiś bordo 6 zmyć no i wyszło tak jak chciałam

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość

A macie problemy z pamięcią ??? Bo ja to nawet wstyd mówić
oj ja też zauważyłam, że coś nie tak i wogóle taka jakaś głupia sie czuje jakbym nic nie wiedziała podstaw ze szkoły nie pamietam a jak tż zacznie coś mówić to czuje sie jak głupi ślepy zacofany wieśniak przy nim


a ja musze założyc jakoś ochgraniacz na nasze łóżko hehhe bo mały jak z nami śpi to sie podsuwa i ryp główką o zatyłek czy jak to sie nazywa ( to drewniane za głową hehe)
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:07   #1297
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez basiula19;34425707


a ja musze założyc jakoś ochgraniacz na nasze łóżko hehhe bo mały jak z nami śpi to sie podsuwa i ryp główką o [B
zatyłek[/B] czy jak to sie nazywa ( to drewniane za głową hehe)
zagłówek?

no nieźle a miałam czytać D.Wałęsowej... to se daruje bo wtedy już w ogóle będzie koszmar

no nic spadamy na rehab dzisiaj pierwszą ciekawe jak to będzie

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-05-31 o 13:09
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 13:10   #1298
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

dalia,zmyslkobiety,Anioli na,agnieszka 0605,OlusiaS,Bahamadia_25 ,muffinka90, bardzo dziękujemy za kciukasy

mol_aa ja karmię piersią,pierwszy plan był że tylko 6miesięcy...ale to takie cudowne chwile że karmię nadal,ile jeszcze nie wiem... ale myślę że rok to max.oczywiście nie samym cyckiem Fifi żyje i dosatje obiadki ze słoiczków,deserki i planuje wprowadzić raz na dobę mm bo pani doktor zaproponowała żebym kaszę z mm dawała ale oczywiście cycuś zostaje

goldika w sprawie spacerówki nie pomogę bo kupiliśmy razem z gondolą.

glamourous wydaje mi się że wzrok troszkę mi się pogorszył.noszę okulary z przed ciąży i "marszczę" się w nich żeby przeczytać coś w oddali... chyba się muszę wybrać do okulisty i to sprawdzić

agulan82
też mam problemy z pamięcią jak to mówi moja mama "skleroza nie boli tylko trzeba się nachodzić"

my już po wizycie u lekarza ... byliśmy zapisania na 12, pani doktor spóźniła sie 20minut, w☠☠☠ała się przede mnie babka z 10letnią wnuczką bo jak powiedziała wnuczka spieszy się do szkoły,mówiłam że ja mam kartę na 12 wyciągniętą a dziecko powinno jeść obiadek ale gdzie tam,szkoła wnuczki ważniejsza... nie chciałam robić "wiochy" i przy wejściu do gabinetu się przepychać ale powiedziałąm babie co o niej myślę,co za ludzie
a co do wyników badań Filipa to trochę się poprawiło ale jeszcze nie jest idealnie i znowu zaczyna brać zelazo przez 3tygodnie i mam nadzieję że już po tym się poprawi na dobre
kupiłam wczoraj mołodemu hule kule spodobałą się

uciekam bo Fifi wstał
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:13   #1299
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

super, że jest ok... na pewno będzie super za 3 tygodnie!

ooo! a czemu zaproponowała mm z kaszką?

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-05-31 o 13:15
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:16   #1300
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Chyba nie mogę znaleźć tego streszczenia z poprzedniego dnia

Tak na szybko przeczytałam z 3 ostatnie strony bo coś czuję że zaraz drzemka się Panicza skończy....

Muff nie martw się, mi się skulnął skubany z tapczanu jak obok niego byłam całkiem przytomna

Co do karmienia to plan zakładał 6 miesięcy, czyli wykonany A ile jeszcze to nie wiem ostatnio w nocy zamiast 2 pobudek robi ich z 3 czy 4, nawet nie pamiętam a nie da się oszukać smoczkiem (bo nie używa) ani herbatką czy lulaniem na rękach. Dopiero cyc i po paru minutach śpi Choć z drugiej strony nie muszę robić mm, tylko bluzka w górę i przytula się moja mała mordeczka

Wzrok troszkę się pogorszył, ale nie wiele. Z pamięcią gorzej, ja to nawet mam problem z liczeniem w pamięci Jakaś odmóżdżona się stałam.

A podobno hipp taki fajny, ma wiele dobrych opinii......ja i tak zupki gotuję raczej ale owoce to słoiczkowe.

No i sobie wykrakałam, obudził się..... miłego popołudnia Laski
__________________
Filip 05.12.2011
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:18   #1301
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Basiula, Domi, ja nienawidzę brązów z czerwonymi połyskami właśnie wróciłam od fryzjera i sama sobie w domu nakładam jakiś brąz i jak mi wyjdzie z połyskiem to chyba się zastrzele mój kolor przestali produkować!! Garnier ciemny szatyn wychodził piękny, ciemny, brązowy i w słońcu też brązowy.

Bahamadia, miałam i ciemną czekoladę i paloną kawę i oba wychodziły mi z czerwonymi refleksami. Wyglądałam i czułam się jak Michał Wiśniewski
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 13:30   #1302
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość



heheh mam nadzieję,że u dziecka
!
u dziecka u dziecka
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:52   #1303
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

matko ale się ze mnie leje
już 3 dzień

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

OLUSIA sprawdź pw.
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:53   #1304
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
no z ciemną czekoladą własnie tak jest :/
pierwszy i ostatni raz się nią malowałam

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
[/COLOR]LEGENDA DO CZASZEK:
je*bliwy
Za*ebisty
dziękujemy za legendę

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
noł problemos

przyda się, przyda, bo rozbiera auta, a był u niego kolega i marudził, że miał taki fajny nóż że w 5 min wycieli szybę
Ciekawe jaka cena
noooo to tym bardziej warto mężusiowi kupić

a kolor z Bobovity - ja malowałam z Loreal mroźna czekolada, albo czekolada i takie wychodziły -> zobacz sobie w klubie w buźkach jak wklejałam zdjęcie ślubne. Jak nie będziesz mogła zobaczyć, to wyślij mi zaproszenie do przyjaciół, bo jak Cie nie mam w wizażowych kumplach to chyba nie będziesz widzieć

muffinka90 dużo cierpliwości dla Ciebie
]

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
Moge Ci przesłać te 5 kg. spokojnie, drugie 5 dostaniesz gratis
za gratis to ja już dziękuję

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
A macie problemy z pamięcią ??? Bo ja to nawet wstyd mówić
taaa i to maskara
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:08   #1305
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

SZALONE!!! Ja tu odsypiam nocke, a wy produkujecie tyle, ze szczena opada.
Paluchy mnie dzis bola okropnie- tzn koniuszki same



Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
Dalia łączę się w bółlu z nieprzespaną nocką. Mały co chwilę wiercił sie i krecił, stękał, popłakiwał, ciumkał, jadł, przysnął i od nowa wiercił, krecił.... Spał ładnie do 24 a potem co godzinę "wstawaj mamo" od 4 to już był hardcore co pół godziny pobudka

Moja bratowa na dniach ma rodzic, wczoraj pojechała do szpitala, bo ruchów małej nie czuła. Dostała jakąś kroplówkę i już podobno jest ok i tętno malutkiej się wyrównało
BTW dziewczyny karmiące piersią ile jeszcze chcecie karmić?? mój pierwszy plan to było 6mcy, ostatnio miałam kryzys laktacyjny, że prawie nic nie leciało i małego dokarmiałam mm, a przy tym miałam jakiegoś doła, że te cudne chwile już się skończyły, że jakoś krótko go karmiłam. Teraz mleczko wróciło i jestem happy , ale i tak chce karmić max do 1 roku życia
Ja tez nie spalam w nocy:P wogole to jest dziwne, bo zazwyczaj nie spie przed pierwsza nocka, a wiec na nogach jestem prawie 24 h i wiecie, ze w nocy ani razu nie chce mi sie spac? wogole praca na nocki to rewelacja odespalam 3 godz rano i czuje sie gud
wiadomo, ze na pelny etat nie dalabym rady....nastepne dni pracy - sobota+niedziela. ( a jestem tak nakrecona, ze chcialabym wrocic na pelny etat - ale o tym w klubie...)

Co do karmienia- mi to sie szybko skonczylo z Nika, Filip byl na cycu do 7 msc.
Moja znajoma karmila syna ponad 4 lata! podobnie moja mama moja siostre
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
ja malowała ostatnio ciemną czekoladę z Loreal i wyszły czarne
Ja tak rok temu polozylam czekolade welli- szamponetke...i wyszly czarne
Co do nocnika to Filipek dostal na roczek ten z fisher price- no i wielkie nieporozumienie.... bardzo niewygodny w siedzeniu, rozprasza uwage - mysle, ze zwykly nocnik jest najlepszy.

------
Wczoraj sie maluje, filip obok oglada bajke na laptopie, nagle patrzy na mnie i z taka powazna mina:
''ale masz ladne oczy!, nie musisz sie malowac, dziewczyny sie maluja, a ty nie jestes dziewczyna- tylko mam agnieszka''.

- moja siostra przyszla do nas - strsznie sie opalila i tez do nie wyskoczyl z komplementem- ale jestes ladna
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:24   #1306
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

A jeszcze mam pytanie czy wasze dzieci też tak robią, bo ja sobie nie przypominam, żeby starsza tak robiła, tj. Lena jeszcze nie raczkuje ale trzyma się na wyprostowanych rękach, nóżki niby jak do raczkowania ale w pewnym momencie je całkowicie prostuje, wspierając się na wyprostowanych rękach i tak stoi z wypietym dupalkiem i się cieszy
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:27   #1307
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Zazdrość Cię zżera Siostro

DZIEŃ DOBRY

Ze względu na Baszkę nie będę Wam pisać, jak rozpoczęłam dzień sesesese

Malutka pospała do 6:10

Zaraz śniadanko, dzisiaj płatki z mlikiem

nie śmiemy pytać i małą obudziliście

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

i w piszczel na dokładkę



__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:30   #1308
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
zeby tylko kolejnych bliznaików nie zmontowali to by było 2 dziewuszki, co Ty na to glam
Ty sie nie nabijaj z matki polki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:31   #1309
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
pozazdroscic spania i przedwczorajszych igraszek... u mnie post od prawie roku razem z glam hoduje nietoperze

__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 14:31   #1310
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Aj samej przed sobą mi głupio :beksiam:

Zamówiłm Mimi kule-hule używkę za 29zł +12 przesyłka
ale ponoć stan bdb

My jemy o 13 i tez jedziemy na miasto póki co Mimi od 10 śpi

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

W zasadzie już się przebudza...
My wróciłyśmy, obiadek mała zjadła bez problemu Jak mnie to rajcuje Kupiłam te chrupki Tygryski bezsmakowe i dałam małej i miała taką śmieszną minę zaskoczenia i zdziwienia Zjadła dwie szt Mam nadzieję, że jej nie zaszkodzą

A kula za taką cenę to bombastycznie Oby byla w bdb stanie
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:31   #1311
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
A jeszcze mam pytanie czy wasze dzieci też tak robią, bo ja sobie nie przypominam, żeby starsza tak robiła, tj. Lena jeszcze nie raczkuje ale trzyma się na wyprostowanych rękach, nóżki niby jak do raczkowania ale w pewnym momencie je całkowicie prostuje, wspierając się na wyprostowanych rękach i tak stoi z wypietym dupalkiem i się cieszy
Moi nie robia ale pani rehabilitantka o tym mowila
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:35   #1312
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
witam
ja tylko na chwilę nie nadrobie Was teraz wpadłam prosić o trzymanie kciuków za Filipka bo dziś odbieramy wyniki żelaza i idziemy na 12 do pani doktor z wynikamni także -> ...mam nadzieję że pogoniliśmy to dziadostwo - anemię

postaram się zajrzeć później


---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość

BTW dziewczyny karmiące piersią ile jeszcze chcecie karmić?? mój pierwszy plan to było 6mcy, ostatnio miałam kryzys laktacyjny, że prawie nic nie leciało i małego dokarmiałam mm, a przy tym miałam jakiegoś doła, że te cudne chwile już się skończyły, że jakoś krótko go karmiłam. Teraz mleczko wróciło i jestem happy , ale i tak chce karmić max do 1 roku życia

Ja chcę skończyć lada dzień poniewaz chce pojsc do pracy
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:40   #1313
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Ja robię podobnie ja Wiola, czyli:

- wstaje - cyc,
- ok 10-11 drugie śniadanie, serek z biszkoptem, kaszka z owocami, kleik z owocami.
- 13-14 obiad
- 16-17 cyc
18- podwieczorek, jajko na miękko z bułeczką, owoc, itp

Idę zająć się Misiem, później obiad i spacer.

Bajj kobitki
jaki to ma być serek? które biszkopty?
jajko na miękko z bułeczką heee? takiemu 7mies bobkowi to już się podaje??

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
że sie głupio zapytam: jak jest napisane 48 h na słoiczku to jemy 3 dni???????
Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
Ja też zauważyłam, że włosy już mniej wypadają i nowe "reniferki" zaczęły już odrastać używam ampułek Exagon.
A macie problemy z pamięcią ??? Bo ja to nawet wstyd mówić
u mnie też mniej na podłodze przy czesaniu ląduje a z pamięcią to yhhh jak stara sklerotyczka...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

na 3 dni
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:40   #1314
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

domi ja używam Londa kolor mokka brąz Jakoś te farby od fryzjera mi się nie trzymają:P

sara ja kupie zwykły nocnik. Szwagierka miała z melodyjką to jak mała zrobiła siku w nocnik i zaczęło grać to tak się przestraszyła ,że nie chcę do dzisiaj usiąść na ten nocnik (ma prawie 2 latka)
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:40   #1315
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Moi nie robia ale pani rehabilitantka o tym mowila
Ale co mówiła??
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:42   #1316
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ale u mnie byla rozpusta jak byl tzt

będzie co nadrabiać
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:53   #1317
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
nie śmiemy pytać i małą obudziliście
chyba tak

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Królewna miała spać, ale nagle ryk i dawaj siedzi koło mnie tzn leży I cś podmarudza.. I nie wiem o co jej chodzi (nienawidze, jak nie wiem o co chodzi)
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:55   #1318
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
A jeszcze mam pytanie czy wasze dzieci też tak robią, bo ja sobie nie przypominam, żeby starsza tak robiła, tj. Lena jeszcze nie raczkuje ale trzyma się na wyprostowanych rękach, nóżki niby jak do raczkowania ale w pewnym momencie je całkowicie prostuje, wspierając się na wyprostowanych rękach i tak stoi z wypietym dupalkiem i się cieszy
Mój robi dokładnie tak samo.I potem robi jakby pompki.
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:02   #1319
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
Ale co mówiła??
Ze to normalne i prawidlOwe, dziecko cwiczy obciazenie stop w ten sposob

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
będzie co nadrabiać
Z mojego punku widzenia to mozemy pozostac przy profesjonalnym biznesowym uscisnieciu dloni
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:05   #1320
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Z mojego punku widzenia to mozemy pozostac przy profesjonalnym biznesowym uscisnieciu dloni
Ciekawe czy będziesz taka twarda, jak już tż dotknie Twoją dłoń
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.