Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-10, 08:02   #31
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomo¶ci: 2 158
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

@mwgi91- na Twoim miejscu bardziej zaopatrzy³abym siê w dobre od¿ywki i maski ni¿ szampony, bo to one s± odpowiedzialne za nawil¿enie w³osa, a szampon pomaga skórze g³owy
Kiwaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 08:40   #32
jarusia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Nie pomo¿e. Jak Ci wypadaj±, musisz zadzia³aæ od ¶rodka. Zacznij ³ykaæ suplementy wzmacniaj±ce w³osy. Rok temu jesieni± mia³am ten sam problem. Kole¿anka poleci³a mi skrzyp polny. Kupi³am akurat suplement L'Biotica w³osy i paznokcie. Po miesi±cu ³ykania opanowa³am sytuacjê. W aptekach jest sporo preparatów ze skrzypem.
jarusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 08:47   #33
wiolamm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Slonca w tym roku bylo duzo i super!! ale z wlosow to sianko zrobilo i teraz trzeba o nie zadbac. ¯eby zregenerowac wlosy potrzeba naprawde skutecznie zadzialac , ja ostatnio skorzystalam u fryzjera z sauny i obcieto mi wlosy tzw goracymi nozyczkami, mowie wam rewelacja!!! wlosy sa niesamowicie odzywione, nie pusza sie i koniec z suchym sianem.
wiolamm jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 09:33   #34
mwgi91
Przyczajenie
 
Avatar mwgi91
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Biorê Belisse od jakiego¶ miesi±ca, ale dopiero po jej zakupie zaczê³am czytaæ opinie i by³y ró¿ne, wiêkszo¶æ pisa³a o tym, ¿e wcale nie pomaga. Ale skoñczê ju¿ to opakowanie. 60 tabletek, 21 z³. A Wy kobietki polecacie co¶ lepszego? Suplementy, od¿ywki...??
mwgi91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 11:20   #35
vannessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Sam szampon na pewno nie pomo¿e, spróbuj dobrej maski, je¶li nie chcesz du¿o wydawaæ mo¿esz kupiæ maskê z tej samej firmy, ale je¶li chcesz widzieæ szybkie efekty spróbuj rekonstrukcji z Joico w gabinecie fryzjerskim, ja by³am i w³osy po niej s± super.
__________________
<ciach_reklama>
vannessa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:47   #36
mwgi91
Przyczajenie
 
Avatar mwgi91
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Tzn. od¿ywkê te¿ mam z Pantene Pro-V nawil¿aj±c±, ale wszyscy mówi±, ¿e na wypadaj±ce w³osy nie pomo¿e raczej, i ¿e musi byæ specjalnie do wypadaj±cych szampon z od¿ywk±. Zainwestujê w jak±¶ maskê chyba te¿.
mwgi91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:20   #37
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomo¶ci: 2 158
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

z suplementów polecam VITAPIL, po 2 miesi±cach codziennego za¿ywania 1 tabletki, dos³ownie pare w³osów mia³am na szczotce.
Belisse stosowa³am tak¿e przez jaki¶ czas, ale ¿adnych efektów nie zauwa¿y³am
Kiwaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 11:13   #38
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Cytat:
Napisane przez mwgi91 Poka¿ wiadomo¶æ
Biorê Belisse od jakiego¶ miesi±ca, ale dopiero po jej zakupie zaczê³am czytaæ opinie i by³y ró¿ne, wiêkszo¶æ pisa³a o tym, ¿e wcale nie pomaga. Ale skoñczê ju¿ to opakowanie. 60 tabletek, 21 z³. A Wy kobietki polecacie co¶ lepszego? Suplementy, od¿ywki...??
z suplementów mogê poleciæ revalid. Wyros³o mi po nim mnóstwo nowych w³osków i dodatkowo wzmocni³ mi paznokcie

na wypadanie w³osów mogê te¿ poleciæ olejek sesa (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-sesa-oil.html). Nak³adam go na skórê g³owy na ok. po³ godziny, godzinê przed myciem, pó¼niej zmywam delikatnym szamponem.

z od¿ywek/ masek polecam garniera z awokado (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...de-karite.html) i garniera z morel± (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...migdalowy.html). Fajnie sprawdza³ siê u mnie te¿ kallos carota (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ka-carota.html). Warto tak¿e olejowaæ w³osy np. oliw± z oliwek, olejem z pestek winogron, lnianym albo te¿ nak³adaæ zwyk³± oliwkê dla dzieci Jednak trzeba robiæ to systematycznie zeby zauwa¿yc efekty
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 15:53   #39
mwgi91
Przyczajenie
 
Avatar mwgi91
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 7
Smile Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

No biorê jaki¶ miesi±c Belisse, ale zamiast brak wypadania w³osów, to mam wiêkszy apetyt. :P Mo¿e dlatego, ¿e jest ¿elazo. Ale to dobrze, bo bardzo szczuplutka jestem. Jak tylko siê skoñczy, to raczej spróbujê Vitapil, chyba tañszy jest od Revalid. Albo siê mylê. Dziêki wielkie za porady.
mwgi91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 18:31   #40
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

revalid mo¿na kupiæ za ok.30 z³ za opakowanie 90 kapsu³ek. Czasem udawa³o mi sie je "dorwaæ" za 26 z³, zale¿y od apteki
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 05:43   #41
Iskra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: warmiñsko-mazurskie
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Po lecie mia³am strasznie przesuszone w³osy, istne siano, po dwóch farbowaniach. Po prostu zaniedba³am w³osy i doprowadzi³am je do takiego stanu, ¿e gdy w powietrzu by³a chocia¿ odrobina wilgoci, to w³osy mi siê puszy³y i skrêca³y (a dawno ju¿ tak nie by³o). Nie by³am za³amana, bo zawsze potrafi³am sobie z tym problemem jako¶ poradziæ. Przeanalizowa³am swoje b³êdy i skonfrontowa³am je z celami, bo przecie¿ chcê mieæ farbowane w³osy, a jednocze¶nie zregenerowane. B³êdem by³o zbyt krótkie trzymanie od¿ywki na w³osach, ale te¿ wa¿ne jest dobranie tej odpowiedniej do swojego rodzaju w³osów. Wobec tego zachêcona opini± jednej z blogerek zakupi³am od¿ywkê Garnier Goodbye Demage i pozostawi³am j± na w³osach na 30 min. I w³a¶nie d³ugie trzymanie na w³osach masek czy od¿ywek bardzo pomaga, a nawet jest kluczowe. Powiem szczerze, ¿e ta od¿ywka dzia³a po kilku zastosowaniach, z czasem coraz lepiej siê spisuje. W³osy staj± siê miêkkie, g³adkie i coraz lepsze.
W³osom potrzebna jest te¿ odpowiednia dieta - kwasy omega 3, 6, 9 (olej lniany, siemiê lniane) oraz aminokwasy siarkowe zawarte w czarnej rzodkwi ewentualnie cebula, czosnek, chrzan ze wzglêdu na siarkê. Wszystko to wzmacnia ³uskê oraz pigment w³osa, a nawet mo¿e powstrzymaæ siwienie.
Ca³y czas d±¿ê do ³adnego wygl±du w³osów i teraz zamówi³am balsam Riflessi, który regeneruje i barwi w³osy oraz ¿el wyg³adzaj±cy z L`Oreal Professionnel Tecni.art Liss Control (2 poziom utrwalenia). Moje w³osy lubi± silikon i zim± siê to przydaje. Dodam tylko, ¿e silikon trzeba dobrze zmyæ, aby wszelkie od¿ywki mog³y wnikn±æ do wnêtrza w³osów. To na razie na tyle.
Iskra82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 18:17   #42
mwgi91
Przyczajenie
 
Avatar mwgi91
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Sprawdzi³am na allegro t± od¿ywkê Riflessi i wydaje sie bardzo fajna. Mo¿esz daæ znaæ jakie s± efekty po kilku takich zabiegach? Jestem bardzo ciekawa jej.
mwgi91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 11:37   #43
polimind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Ja uzywam oleju arganowego oraz oleju kokosowego- organicznego, surowego- tego samego uzywam w kuchni. Poczytajcie o zaletach oleju kokosowego- jestem wielka jego zwolenniczka. po 2 tygodniach w oceania i na sloncu wlosy sa w swietnym stanie
polimind jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 14:29   #44
gotfrydka
Raczkowanie
 
Avatar gotfrydka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: koszalin
Wiadomo¶ci: 95
GG do gotfrydka
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

ja¶minowy i kokosowy, ale nak³adaj jak nie masz ³upie¿u od po³owy w³osów. po kazdym umyciu sp³ucz zimn± wod± pochylajac g³owê . peknie to zamyka ³uski w³osów i ¶liznie siê b³yszcz±. do cienkich nie u¿ywaj mas³a shea, oliwy z oliwek czy arganowych. sa za ciêzkie.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Iskra82 Poka¿ wiadomo¶æ
Po lecie mia³am strasznie przesuszone w³osy, istne siano, po dwóch farbowaniach. Po prostu zaniedba³am w³osy i doprowadzi³am je do takiego stanu, ¿e gdy w powietrzu by³a chocia¿ odrobina wilgoci, to w³osy mi siê puszy³y i skrêca³y (a dawno ju¿ tak nie by³o). Nie by³am za³amana, bo zawsze potrafi³am sobie z tym problemem jako¶ poradziæ. Przeanalizowa³am swoje b³êdy i skonfrontowa³am je z celami, bo przecie¿ chcê mieæ farbowane w³osy, a jednocze¶nie zregenerowane. B³êdem by³o zbyt krótkie trzymanie od¿ywki na w³osach, ale te¿ wa¿ne jest dobranie tej odpowiedniej do swojego rodzaju w³osów. Wobec tego zachêcona opini± jednej z blogerek zakupi³am od¿ywkê Garnier Goodbye Demage i pozostawi³am j± na w³osach na 30 min. I w³a¶nie d³ugie trzymanie na w³osach masek czy od¿ywek bardzo pomaga, a nawet jest kluczowe. Powiem szczerze, ¿e ta od¿ywka dzia³a po kilku zastosowaniach, z czasem coraz lepiej siê spisuje. W³osy staj± siê miêkkie, g³adkie i coraz lepsze.
W³osom potrzebna jest te¿ odpowiednia dieta - kwasy omega 3, 6, 9 (olej lniany, siemiê lniane) oraz aminokwasy siarkowe zawarte w czarnej rzodkwi ewentualnie cebula, czosnek, chrzan ze wzglêdu na siarkê. Wszystko to wzmacnia ³uskê oraz pigment w³osa, a nawet mo¿e powstrzymaæ siwienie.
Ca³y czas d±¿ê do ³adnego wygl±du w³osów i teraz zamówi³am balsam Riflessi, który regeneruje i barwi w³osy oraz ¿el wyg³adzaj±cy z L`Oreal Professionnel Tecni.art Liss Control (2 poziom utrwalenia). Moje w³osy lubi± silikon i zim± siê to przydaje. Dodam tylko, ¿e silikon trzeba dobrze zmyæ, aby wszelkie od¿ywki mog³y wnikn±æ do wnêtrza w³osów. To na razie na tyle.
ja wiem od fryzjera ze silikonu nie da siê od tak sobie w³asnie zmyæ. Trzeba u¿ywaæ przynajmniej raz w tygodniu mocnego oczyszczaj±cego szamponu które rozchylaja ³uski w³osa. co powoduje ze w³os jest bardziej suchy i szorstki, ³atwiej go uszkodziæ. a co sie wtedy robi?? znowu k³adzie sie od¿ywke, po której w³osy sa pieknie sliskie, g³adkie, cudownie proste. i tak w ko³o macieju.
osobi¶cie nie polecam ¿adnych garnierów, maj± mnóstwo srodków zapachowych i sztuczno¶ci. Fryzjer sam mi mówi³, i¿ czesto wydaje nam sie tylko ze co¶ pomaga naszym w³osom, a tak naprawdê im szkodzi. potem zmieniamy odzywkê czy maskê, bos twierdzamy ze w³osy sie do niej przyzwyczai³y, a tak naprawde one ju¿ nie s± w stanie maskowaæ szkód które same zrobi³y.
gotfrydka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-15, 08:55   #45
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Cytat:
Napisane przez polimind Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywam oleju arganowego oraz oleju kokosowego- organicznego, surowego- tego samego uzywam w kuchni. Poczytajcie o zaletach oleju kokosowego- jestem wielka jego zwolenniczka. po 2 tygodniach w oceania i na sloncu wlosy sa w swietnym stanie
kokosowy jest rewelacyjny, to prawda- szkoda, ¿e nie do farbowanych....;/
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-18, 06:57   #46
Iskra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: warmiñsko-mazurskie
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Cytat:
Napisane przez gotfrydka Poka¿ wiadomo¶æ
ja¶minowy i kokosowy, ale nak³adaj jak nie masz ³upie¿u od po³owy w³osów. po kazdym umyciu sp³ucz zimn± wod± pochylajac g³owê . peknie to zamyka ³uski w³osów i ¶liznie siê b³yszcz±. do cienkich nie u¿ywaj mas³a shea, oliwy z oliwek czy arganowych. sa za ciêzkie.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------



ja wiem od fryzjera ze silikonu nie da siê od tak sobie w³asnie zmyæ. Trzeba u¿ywaæ przynajmniej raz w tygodniu mocnego oczyszczaj±cego szamponu które rozchylaja ³uski w³osa. co powoduje ze w³os jest bardziej suchy i szorstki, ³atwiej go uszkodziæ. a co sie wtedy robi?? znowu k³adzie sie od¿ywke, po której w³osy sa pieknie sliskie, g³adkie, cudownie proste. i tak w ko³o macieju.
osobi¶cie nie polecam ¿adnych garnierów, maj± mnóstwo srodków zapachowych i sztuczno¶ci. Fryzjer sam mi mówi³, i¿ czesto wydaje nam sie tylko ze co¶ pomaga naszym w³osom, a tak naprawdê im szkodzi. potem zmieniamy odzywkê czy maskê, bos twierdzamy ze w³osy sie do niej przyzwyczai³y, a tak naprawde one ju¿ nie s± w stanie maskowaæ szkód które same zrobi³y.
Faktycznie. Co¶ jest nie tak z tym Garnierem, bo po 2 dniach od na³o¿enia od¿ywki w³osy robi³y siê strasznie t³uste, u nasady wrêcz maziste. Ca³y czas szukam odpowiedniej od¿ywki. Niepokoi mnie stwierdzenie o tych "szkodach". Czy¿by od¿ywka siê przyczynia³a do pogorszenia stanu w³osów ze wzglêdu na silikony? Bo to, ¿e nie regeneruje, to fakt. Zakupi³am ju¿ Serum z Loreala, zastosowa³am i jestem zadowolona, chocia¿ ma silikony, ale gdzie¶ czyta³am, ¿e kosmetyki profesjonalne maj± silikony lepszej jako¶ci.

Gdzie¶ czyta³am, ¿e w³osów zniszczonych nie da siê zregenerowaæ w 100% ¿adn± mask± czy od¿ywk±.

Sama zadajê sobie ci±gle pytanie, jak± od¿ywkê wybraæ w koñcu kupowaæ.
Pozostaje mi do wypróbowania jeszcze balsam Riflessi, który na wiza¿u ma du¿o pozytywnych komentarzy.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez polimind Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywam oleju arganowego oraz oleju kokosowego- organicznego, surowego- tego samego uzywam w kuchni. Poczytajcie o zaletach oleju kokosowego- jestem wielka jego zwolenniczka. po 2 tygodniach w oceania i na sloncu wlosy sa w swietnym stanie
Na moje w³osy oleje nie dzia³aj±, a wypróbowa³am ich wiele. Faktycznie maj± wiele zalet, ale u mnie raczej spo¿ywczych i dietetycznych.
Iskra82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 10:36   #47
mwgi91
Przyczajenie
 
Avatar mwgi91
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 7
Smile Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Dzi¶ otrzyma³am zamówiony Revalid dwa opakowania po 90 kapsu³ek. Zobaczymy co z tego bêdzie.
mwgi91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 13:41   #48
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomo¶ci: 2 158
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

na mnie jedynie VITAPIL dzia³a³ z suplementów która bra³am. Daj znac jak siê sprawdzi³, mo¿e te¿ siê skusze
Kiwaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-15, 16:21   #49
mwgi91
Przyczajenie
 
Avatar mwgi91
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Poka¿ wiadomo¶æ
na mnie jedynie VITAPIL dzia³a³ z suplementów która bra³am. Daj znac jak siê sprawdzi³, mo¿e te¿ siê skusze
Oczywi¶cie dam znaæ jak tylko zauwa¿ê jakie¶ efekty. Bo w³osy wypadaj± mi gar¶ciami. ;/
mwgi91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 09:28   #50
wloski1234567
Przyczajenie
 
Avatar wloski1234567
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

http://takiewlosy.jimdo.com/domowo-i...ie-1/?logout=1
uwa¿am ,¿e ta maseczka dzia³a CUDA
wloski1234567 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:44   #51
GoSsia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Jestem zwolenniczk± naturalnych masek na w³osy. Polecam maseczkê z jajka lub z samego bia³ka.
Wybieram grupê Black!
GoSsia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:15   #52
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Ja polecam czysty olej migda³owy ewentualnie oliwkê Hipp na w³osy - efekty super
__________________
KITKA_23
KITKA_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-14, 13:19   #53
thynka
Przyczajenie
 
Avatar thynka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Dok³adnie, tylko ¿e warto stosowaæ oleje ca³y rok niestety nie daj± one natychmiastowego efektu WOW. Ale s± bardzo skuteczne na d³u¿sz± metê. Podobnie z maskami, które czêsto zawieraj± spore ilo¶ci olei. Uwielbiam takie kosmetyki w³osowe
__________________
Zapraszam http://ciociathyna.blogspot.com

Wybieram grupê Black!
thynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-20, 13:49   #54
PaulinaPaulina0910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Od d³ugiego czasu u¿ywam maski z gliss kur s± mega
Polecam na zniszczone przesuszone w³osy ale te¿ do utrzymania w³osów w dobrej kondycji

Wybieram grupê Black!

PaulinaPaulina0910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 09:40   #55
NataliaTw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Dla mnie olejowanie w³osów sta³o siê sta³ym elementem ich pielêgnacji. Tak samo jak u¿ywanie masek do w³osów. Do¶æ szczegó³owo napisa³am o tym u siebie na blogu:
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-03 o 23:09 Powód: Reklama bloga.
NataliaTw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 11:49   #56
Carolien
Raczkowanie
 
Avatar Carolien
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

A ja niestety, albo stety, mam na odwrót. Tam, gdzie je¿d¿ê od kilku lat na wakacje s± wspania³e woda i powietrze, które sprawiaj±, ¿e moje w³osy l¶ni± i s± sprê¿yste. Powrót z urlopu i zetkniêcie z miejsk± wod± i powietrzem to dla nich prawdziwy szok i powrót do konieczno¶ci wzmo¿onej pielêgnacji.
Carolien jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 18:20   #57
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Ja zrujnowa³am sobie zdrowe w³osy rozja¶niaj±c Sunkissem.
Teraz u¿ywam jako maski lub od¿ywki bez sp³ukiwania Isana Hair Professional Effektiv z olejkiem arganowym -¶wietna i bardzo tania 5 z³.
Polecam Wam Vitapil - nowa wersja ma biotynê i babmus - 60 tabletek (dwumiesiêczna kuracja) mo¿na dorwaæ za 38 z³.
cytadela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 18:29   #58
Morfinistka
Raczkowanie
 
Avatar Morfinistka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: ³ódzkie (P.T./£.)
Wiadomo¶ci: 120
Talking Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

A moje s± w dobrej formie i niczego im nie trzeba.
Morfinistka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 20:23   #59
ZuzanneP
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Olejowanie jest najlepsze. Ja na codzieñ stosuje
ZuzanneP jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-25, 23:39   #60
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
Dot.: Regeneracja w³osów po lecie ? najlepsze sposoby na poprawienie wygl±du w³osów

Cytat:
Napisane przez Nathi Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze nie mia³am okazji olejowaæ w³osów, ale chcia³abym spróbowaæ

Mam w³osy cienkie, przet³uszczaj±ce, ale najwiêkszym problemem jest ³amanie (wiêkszo¶æ w³osów urywa siê na d³ugo¶æi ok 5 cm od nasady). Nie u¿ywam suszarki ani prostownicy, ¿eby ich dodatkowo nie mêczyæ, ale niewiele to daje.
Jaki olej bêdzie najlepszy do moich w³osów?

Z góry dziêkuje za pomoc
A czêsto wi±¿esz w³osy w wysoki/ciasny kucyk? Albo jaka¶ inwazyjna gumka do w³osów? Znajoma mia³a bardzo podobny problem, przesta³a ciasno wi±zaæ kucyk (co robi³a praktycznie codziennie) i problem po jakim¶ czasie min±³
Gosiu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 08:53:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.