Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 06:49   #4171
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Pokazala bym focie ale z telefonu nie umiem wystawić

Za nami nocka, myślałam ze będzie ciężka bo Lena coś zasnąć nie mogła, ja ledwo patrzyłam już na oczy, do tego strasznie biodro mnie boli.. Ale po 23.Zasnela i ładnie już spała.

Niedługo będzie obchod z pediatra, wczoraj coś mówił ze chyba jakies szmery w serduszku słyszy, mam nadzieję ze to tylko chyba..

Spadła z wagi tylko 100g więc może jutro wyjdziemy
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 06:54   #4172
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Witam się nadal w dwupaku jakaś głupawka mnie ogarnęła z tego wszystkiego. Wychodzi na to, że idę na luzaka jutro na to wywołanie bo nic się nie zapowiada.

Alkamor, Kika jak tam dziewczyny? jeszcze chyba Barbaritka się z nami na środę szykuje

Szuu oj znam ten ból, upierdliwy jest...ale to chyba tak boli jak szyjka się skraca, nieprzyjemne uczucie

Irmusia biedna jesteś z tą chorobą to wirusowa infekcja, że antybiotyku nie dostałaś? chorowanie w ciąży to koszmar

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Pokazala bym focie ale z telefonu nie umiem wystawić

Za nami nocka, myślałam ze będzie ciężka bo Lena coś zasnąć nie mogła, ja ledwo patrzyłam już na oczy, do tego strasznie biodro mnie boli.. Ale po 23.Zasnela i ładnie już spała.

Niedługo będzie obchod z pediatra, wczoraj coś mówił ze chyba jakies szmery w serduszku słyszy, mam nadzieję ze to tylko chyba..

Spadła z wagi tylko 100g więc może jutro wyjdziemy
Trzymam kciuki za wyjście jutrzejsze!!! A zdjęcie możesz wysłaś do Szuu i ona wstawi
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 06:59   #4173
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Gabisun ooo mamo normalnie Twoje dziecko ćwiczy cierpliwość A próbowałaś wypić bardzo bardzo mocna kawe? Jakaś położna mi o tym na insta napisała (o ile nie masz nadciśnienia), bo pewnie juz wszystkiego innego próbowałaś

Moze byc bo skrócona była jak byłam na wizycie i wyzebralam przegląd na samolocie pewnie teraz juz całkiem skrócona jest Tz ma od jutra wypisany urlop, jak nie zacznę rodzic to musi przesuwać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Kaja masz moj nr? Mozesz wysłać mi mmsem to wstawię do klubu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 06:59   #4174
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
to niefajnie
dużo jeszcze tych wizyt zostało?


Masija urodziła się drobna to teraz nadrabia
pokaż nam jakieś zdjęcie bo już miesiac minął, na pewno się zmieniła ta twoja ślicznotka
Poźniej wrzucę
Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Patryk od godziny placze ja razem z nim. Od rana nie moze zrobic kupy. Ciagnie z butelki jakby chcial a nie mogl niewiem co mu dolega dobrze ze w srode wizyta w poradni neonatologicznej. Chyba ze wczesniej wyladujemy gdzies indziej :/

Lepiej coś dzisiaj?
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
eee no co ty, za wcześnie na to by dzieciątko odróżniało dzień od nocy. Plus cały czas potrzebuje wielu karmień. Teraz na pewno jest jej też gorąco i potrzebuje się napić.
Sama nie wiem jak to jest i dlatego tak się trochę boję, że może za dużo je? Ale właśnie położna mówiła, żeby na żądanie karmić Widocznie potrzebuje tyle a nie będę jej głodzić przecież.
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość

no niestety tak może być jak u Ciebie. U nas też tak było z Leosiem. I też się wkurzałam tym. Ale powiem Ci że nie ma sensu. To jest zbyt maleńkie dziecko by coś na nim wymuszać, uczyć go czegoś. To my dorośli musimy się dostosować. Choć to jest trudne. Ale jak odpuścisz psychicznie (to że sie wkurzasz na taki stan rzeczy) to będzie Wam łatwiej. To przejściowe. Choć zwiastuje dziecko podobne do mojego Leosia- nigdy nie miał w dzień drzemek 2-3 godzinnych, a rano o 5 gotowy do zabawy. I tak jest cały czas. Po prostu ludzie (w tym dzieci) są różni
Głowa do góry
MAsz rację Musimy my się dostosować jeszcze bardziej.
Heh ale mam nadzieję, że małej się to zmieni i nie będzie miała jak Twój Leoś
W ogóle Irmusia strasznie lubię i czekam na Twoje wieczorne nadrabianie bo zawsze coś fajnie doradzisz, napiszesz wyczerpująco plus pokrzepiająco dzięki po raz kolejny

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Ale mnie brzuch boli spac nie moge kolejna noc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



kaja oby wszystko było dobrze z Leną



Dziewczyny metoda z mm chyba zadziała.
Lena obudziła się po 23. Dałam jej mm, ładnie zjadła i spała do 2:40 czyli prawie 3 h! Co w nocy jej się zdarzyło tak spać może na początku.
Później dałam już jej pierś, zjadła, godzinę się pobujałyśmy po pokoju bo nie chciała spać i nie mogła odbić ale usnęła przed 4 i spała do 6 także jestem dzisiaj w miarę wyspana
no i teraz też śpi
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 07:01   #4175
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Gabisun ooo mamo normalnie Twoje dziecko ćwiczy cierpliwość A próbowałaś wypić bardzo bardzo mocna kawe? Jakaś położna mi o tym na insta napisała (o ile nie masz nadciśnienia), bo pewnie juz wszystkiego innego próbowałaś

Moze byc bo skrócona była jak byłam na wizycie i wyzebralam przegląd na samolocie pewnie teraz juz całkiem skrócona jest Tz ma od jutra wypisany urlop, jak nie zacznę rodzic to musi przesuwać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Kaja masz moj nr? Mozesz wysłać mi mmsem to wstawię do klubu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czytałam gdzieś o tej kawie i może spróbuje jeszcze? nadciśnienia nie mam, wręcz przeciwnie u mnie w ciąży normalka to 80/50
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 07:06   #4176
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Hej, witam sie z rana.
całą noc miałam jakieś głupie sny


Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
U mnie fatalnie... Ropieje mi drugie oko, ucho calkowicie się zatkało i jakaś ropną wydzielina z niego wycieka... Nie obejdzie się bez laryngologa chyba...
jesli masz mozliwość to idź bo przecież nie możesz w takim stanie rodzić


Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość

Nie, ja te bóle i skurcze mam juz troche a nawet rozwarcia nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pewnie się szyjka skraca i rozwarcie robi albo młody się wstawia w kanał rodny



Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość



Dziewczyny metoda z mm chyba zadziała.
Lena obudziła się po 23. Dałam jej mm, ładnie zjadła i spała do 2:40 czyli prawie 3 h! Co w nocy jej się zdarzyło tak spać może na początku.
Później dałam już jej pierś, zjadła, godzinę się pobujałyśmy po pokoju bo nie chciała spać i nie mogła odbić ale usnęła przed 4 i spała do 6 także jestem dzisiaj w miarę wyspana
no i teraz też śpi
mleko mm dłużej się trawi, pewnie dlatego tak pospała. Fajnie, ze się sprawdziło to może nocki będą teraz lepsze

Edytowane przez mehja
Czas edycji: 2015-06-16 o 07:10
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 07:12   #4177
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość



mleko mm dłużej się trawi, pewnie dlatego tak pospała. Fajnie, ze się sprawdziło to może nocki będą teraz lepsze

oby

Ale musiałam odciągać w nocy mleko bo miałam całą bluzkę mokrą
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 07:25   #4178
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

gabi dalej nic po wczorajszym jakieś tam skurcze były ale zasnęłam i tyle....
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 07:26   #4179
barbaritka84
Rozeznanie
 
Avatar barbaritka84
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 539
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Melduję się i ja w wypadku...ja też na jutro się szykuje na wywołanie jeśli mała się wcześniej nie zdecyduje...ale powiem wam szczerze ze pomimo że to 3 porod to i tak przezywam i się boje Wczoraj miałam fajne skurcze, myślałam ze coś się zacznie ale :dupa: i dalej nie mogę uwierzyć ze już za chwilę będę miała malutką przy sobie

IRMUSIA- strasznie ci współczuję tego choróbska, koniecznie musisz to wyleczyć a nie brzmi to za ciekawie!

Trzymam za kolejne rozpakowywanie, oby kolejne porodu były szybkie i bezproblemowe!!@
__________________
Jakub 26.11.2002r
Oliwka 19.03.2008r
Julcia 19.06.2015r wkoncu jesteś z nami
barbaritka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 07:50   #4180
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Gabi, Alkamor, Barbaritka powiem wam szczerze, że nie spodziewałam się że kolejne ciąże możecie przenosić. ale myślę, że jak podadzą coś na wywołanie to szybko wam pójdzie
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 07:59   #4181
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Gabi, Alkamor, Barbaritka powiem wam szczerze, że nie spodziewałam się że kolejne ciąże możecie przenosić. ale myślę, że jak podadzą coś na wywołanie to szybko wam pójdzie
też się nie spodziewałam kompletnie, a zwłaszcza tego, że drugą ciążę przenoszę dłużej niż pierwszą
Może chociaż poród za to sprawnie pójdzie

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
gabi dalej nic po wczorajszym jakieś tam skurcze były ale zasnęłam i tyle....
Cytat:
Napisane przez barbaritka84 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja w wypadku...ja też na jutro się szykuje na wywołanie jeśli mała się wcześniej nie zdecyduje...ale powiem wam szczerze ze pomimo że to 3 porod to i tak przezywam i się boje Wczoraj miałam fajne skurcze, myślałam ze coś się zacznie ale :dupa: i dalej nie mogę uwierzyć ze już za chwilę będę miała malutką przy sobie

IRMUSIA- strasznie ci współczuję tego choróbska, koniecznie musisz to wyleczyć a nie brzmi to za ciekawie!

Trzymam za kolejne rozpakowywanie, oby kolejne porodu były szybkie i bezproblemowe!!@
to będzie w środę wysyp oby
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 08:08   #4182
barbaritka84
Rozeznanie
 
Avatar barbaritka84
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 539
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Ja też się nie spodziewałam ze tą ciążę przenoszę, myślałam ze urodze w maju...widać u mnie każda ciąża coraz dłuższa. Syna urodziłam 2 tyg przed terminem, córkę 1 dzień po terminie a ta uparciuszka będzie wygraniana z brzuszka chyba ze samą zdecyduje wyjść wczesniej
__________________
Jakub 26.11.2002r
Oliwka 19.03.2008r
Julcia 19.06.2015r wkoncu jesteś z nami
barbaritka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 08:08   #4183
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Anna nie wyobrazam sobie 7 dni bez kupy
Masija zrobil kupe wczoraj ok. 20:00 dzis od rana juz sie prezy i placze nie tak jak wczoraj ale mimo wszystko.
Kaja te szmery to normalne one zanikaja
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 08:12   #4184
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Zapaszam do K. na zdjęcie Leny
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 08:23   #4185
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Jak jutro nie spadnie jeszcze z wagi i żółtaczki nie będzie to uciekamy do domu

Pytał o Blanke jak z wagą i mówi ze Lena pewnie też taka będzie
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 08:24   #4186
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

cześć kochane

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
Tutaj jest zwyczaj chodzenia z wizyta zeby obejrzec noworodka wiec mamy codziennie gosci
ojej współczuje trzymajcie sie

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Ale mnie brzuch boli spac nie moge kolejna noc
współczuje, ja mam tak ciągle z biodrami. dzisiaj w nocy sie prawie poryczałam z bólu......

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość

U mnie fatalnie... Ropieje mi drugie oko, ucho calkowicie się zatkało i jakaś ropną wydzielina z niego wycieka... Nie obejdzie się bez laryngologa chyba...
ojej, współzczuje bardzo.....zdrówka


jeszcze nie rodze. już mnie to w☠☠☠☠ia. wymerdałam suty i nic. nawet pół skurcza
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 08:24   #4187
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Kaja Lena jest świetna, aż mi się sama buzia do niej uśmiecha
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 08:27   #4188
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez haniula1803 Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę i znalazłam,, koktajle położnych " i przepisy na różne mikstury z tym olejkiem np.+mleko +banan + cukier waniliowy, ponoć w niemieckich szpitalach położne podają to przed podaniem oxy i czasami faktycznie przeczyszcza a czasami tylko skorcze powoduje - nie wiem już co o tym myśleć?

Co do wypedzania przez tz ja też wczoraj miałam taki zamiar ale mój tz powiedział ze się boji ze mała będzie miała potem głowę splaszczona z jednej strony, a ja no to żeby sobie nie schlebial, skończyło się fochem i du*** z tego

Mam w domu 16 schodów polatałam trochę w górę i w dół

Irmusia - zdrówka życzę
Któraś z nas tu napisała, że ten olejek może spowodować także biegunkę u dziecka, więc ja się boję...


I też mam tyle schodów w domu, pochodziłam wczoraj - zero reakcji. Tylko kręgosłup mnie bolał od noszenia brzucha.
Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
też tak mam.....wogóle pomałau łapie doła że nie mam jeszcze tej małej śmierdziuszki na zewnątrz
Ja tak samo... Jeszcze jak sobie pomyślę, że DOPIERO 29 czerwca mam iść do szpitala, to mi się odechciewa wszystkiego.

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
O jeej ale schodzi wszystko teraz ze mnie i śpię i śpię. Jak dobrze że nie ma upałów, skislabym bym tu.

Nie chciałam kupować tych gaci wielorazowych z canpola ale w końcu wzięłam i cieszę sie ze je wzięłam, nie muszę chodzic jak gejsza
Dobrze, że napisałaś o tych gaciach!!! Ja mam te z canpola, ale mam jeszcze dwie pary siateczkowych. Zobaczymy które lepsze

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość

Szuu oj znam ten ból, upierdliwy jest...ale to chyba tak boli jak szyjka się skraca, nieprzyjemne uczucie
Jaki to jest ból? Może mnie też tak boli?!

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziewczyny metoda z mm chyba zadziała.
Lena obudziła się po 23. Dałam jej mm, ładnie zjadła i spała do 2:40 czyli prawie 3 h! Co w nocy jej się zdarzyło tak spać może na początku.
Później dałam już jej pierś, zjadła, godzinę się pobujałyśmy po pokoju bo nie chciała spać i nie mogła odbić ale usnęła przed 4 i spała do 6 także jestem dzisiaj w miarę wyspana
no i teraz też śpi
Super, że jest poprawa!!!







Od dwóch dni jest jakoś tak zimno, że zaraz dopakuje do torby dla Maluszka body z długim i jakiś dodatkowy sweterek na wyjście. Chociaż wygląda na to, że zanim on się zdecyduje wyjść, to będą znowu upały..


W ogóle powiem Wam, że położne u mojego gina zmyślają z ciśnieniem. Ja mam zawsze niskie ciśnienie, np. 100/60, 90/50, a jak tam jestem na wizycie, to ona zawsze pompuje tak długo tym ciśnieniomierzem aż mnie ręka boli i zawsze jej wychodzi 120/60
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 08:27   #4189
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
U

U mnie też nie działa domofon

A położna Zawsze jakoś dzwoniła bo przecież może nie być kogoś w domu..

Ooo najadlam się lubię zupy mleczne

Od parcia w policzki mam sajgon na twarzy,masakra.

Ale zszedł mi ten cellulit okropny z ud

A wgl to.. Wczoraj pod wieczór strasznie spuchlam aż teść mi powiedział, a stopy miałam jak balony, nie mogłam włożyć butów

Szybko ten cellulit zszedł, takiego tempa się nie spodziewałam ;-)




Cytat:
Napisane przez haniula1803 Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę i znalazłam,, koktajle położnych " i przepisy na różne mikstury z tym olejkiem np.+mleko +banan + cukier waniliowy, ponoć w niemieckich szpitalach położne podają to przed podaniem oxy i czasami faktycznie przeczyszcza a czasami tylko skorcze powoduje - nie wiem już co o tym myśleć?

Co do wypedzania przez tz ja też wczoraj miałam taki zamiar ale mój tz powiedział ze się boji ze mała będzie miała potem głowę splaszczona z jednej strony, a ja no to żeby sobie nie schlebial, skończyło się fochem i du*** z tego

Mam w domu 16 schodów polatałam trochę w górę i w dół

Irmusia - zdrówka życzę

Hahaha no zarąbisty tekst i super reakcja tż ;-)




Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
O jeej ale schodzi wszystko teraz ze mnie i śpię i śpię. Jak dobrze że nie ma upałów, skislabym bym tu.

Nie chciałam kupować tych gaci wielorazowych z canpola ale w końcu wzięłam i cieszę sie ze je wzięłam, nie muszę chodzic jak gejsza

A można je u Ciebie nosić? Czy musisz się ukrywać? Bo u mnie nie można ale też sobie kupiłam




Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
szuu współczuję
Pewnie się tam wszystko szykuje do porodu...
Masz jeszcze jakąś wizytę?


U mnie fatalnie... Ropieje mi drugie oko, ucho calkowicie się zatkało i jakaś ropną wydzielina z niego wycieka... Nie obejdzie się bez laryngologa chyba...
Masakra! Nie czekaj tylko do lekarza Kochana gnaj!
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 08:38   #4190
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Mehja dziękuję
No śmieszna taka jest jak stworek

Mycha gatki można ale aby na obchod były zdjęte. Wczoraj wieczorem nie zdjęłam bo zasnelam i obudziła mnie ginka ale mówi ze takie gatki mogą być.

Był mój gin, kurde nic nie mówił o wyjściu..?
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 08:55   #4191
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Mycha u nas każą brać do szpitala te majtki, ale lekarz woli jak się leży bez. Koleżanka mówi, że tam w szpitalu nie ma wstydu - wszystko spływa Ci na ten podkład na łóżko..


Ja jestem strasznie ciekawa jak się będę zachowywała. Bo u mnie makijaż to jest obowiązek zawsze, włosy muszą być umyte. Ja nawet do torby oprócz koszul nocnych spakowałam taką sukienkę luźną, żeby zejść do pokoju odwiedzin..

Wczoraj Tż się pytał jak to będzie wyglądało wszystko, jak się w nocy zacznie. To mu mówię, że jak w środku nocy usłyszy suszarkę do włosów, to znaczy, że zaraz jedziemy.
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:05   #4192
kika1989wroc
Rozeznanie
 
Avatar kika1989wroc
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Witam się nadal w dwupaku jakaś głupawka mnie ogarnęła z tego wszystkiego. Wychodzi na to, że idę na luzaka jutro na to wywołanie bo nic się nie zapowiada.

Alkamor, Kika jak tam dziewczyny? jeszcze chyba Barbaritka się z nami na środę szykuje

Szuu oj znam ten ból, upierdliwy jest...ale to chyba tak boli jak szyjka się skraca, nieprzyjemne uczucie

Irmusia biedna jesteś z tą chorobą rosi: to wirusowa infekcja, że antybiotyku nie dostałaś? chorowanie w ciąży to koszmar

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------



Trzymam kciuki za wyjście jutrzejsze!!! A zdjęcie możesz wysłaś do Szuu i ona wstawi
U mnie cisza. Zaraz mam wizytę i ktg
Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Mycha u nas każą brać do szpitala te majtki, ale lekarz woli jak się leży bez. Koleżanka mówi, że tam w szpitalu nie ma wstydu - wszystko spływa Ci na ten podkład na łóżko..


Ja jestem strasznie ciekawa jak się będę zachowywała. Bo u mnie makijaż to jest obowiązek zawsze, włosy muszą być umyte. Ja nawet do torby oprócz koszul nocnych spakowałam taką sukienkę luźną, żeby zejść do pokoju odwiedzin..

Wczoraj Tż się pytał jak to będzie wyglądało wszystko, jak się w nocy zacznie. To mu mówię, że jak w środku nocy usłyszy suszarkę do włosów, to znaczy, że zaraz jedziemy.
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy :
- cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajęty i domagać się ze wszystkich sił, tego czego pragnie
kika1989wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:14   #4193
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Gabi, Alkamor, Barbaritka powiem wam szczerze, że nie spodziewałam się że kolejne ciąże możecie przenosić. ale myślę, że jak podadzą coś na wywołanie to szybko wam pójdzie
Ja się też nie spodziewałam
Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
też się nie spodziewałam kompletnie, a zwłaszcza tego, że drugą ciążę przenoszę dłużej niż pierwszą
Może chociaż poród za to sprawnie pójdzie

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------





to będzie w środę wysyp oby
Ja to MAM NADZIEJĘ że jak jutro pójdę to będzie wywołanie... A nie ze mnie położa

cos mnie skurcze łapią...
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:18   #4194
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Ja się też nie spodziewałam

Ja to MAM NADZIEJĘ że jak jutro pójdę to będzie wywołanie... A nie ze mnie położa

cos mnie skurcze łapią...
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:21   #4195
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Kika daj znać jak po wizycie i ktg

Alkamor oby się rozkręciły



Dziewczyny, które urodziły już- żadna z was nie napisała czy w końcu przy porodzie był z wami tż?
Ja się nadal zastanawiam
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:32   #4196
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Alkamor
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:35   #4197
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Kika daj znać jak po wizycie i ktg

Alkamor oby się rozkręciły



Dziewczyny, które urodziły już- żadna z was nie napisała czy w końcu przy porodzie był z wami tż?
Ja się nadal zastanawiam
U mnie był. Tzn. przyjechał po nocce rano,chwile po tym jak podpisałam zgode na oksy. Był przy skurczach,sprawdzał mi cukier (co godzine musialam mierzyc) i monitorował ekran ktg - ja pod koniec bym nie dała rady...a jak zaczeły sie parte to polecial po polozna. Nawet sie zastanawialam czy jakby go nie bylo to bym tam sama siedziala,bo wszyscy sie zjawili dopiero na te kilka minut samego porodu...
Przy porodzie tez byl,cos tam mnie podtrzymywal i do mnie gadal,na koncu przecial pepowine i trzymal mala jak mnie szyli
Sam chcial byc,cieszyl sie ze byl a czy bedzie miec jakas traume z tego powodu to nie mam pojecia Ale on malo "obrzydliwy" jest
Aaa i w momencie jak dziecko wychodzilo to go ustawili z boku zeby za wiele nie widzial i sie nie krecil za blisko
Ale ciesze sie ze byl,ze chcial byc,wspierac mnie i przezyc to wszystko razem.]
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:42   #4198
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
U mnie był. Tzn. przyjechał po nocce rano,chwile po tym jak podpisałam zgode na oksy. Był przy skurczach,sprawdzał mi cukier (co godzine musialam mierzyc) i monitorował ekran ktg - ja pod koniec bym nie dała rady...a jak zaczeły sie parte to polecial po polozna. Nawet sie zastanawialam czy jakby go nie bylo to bym tam sama siedziala,bo wszyscy sie zjawili dopiero na te kilka minut samego porodu...
Przy porodzie tez byl,cos tam mnie podtrzymywal i do mnie gadal,na koncu przecial pepowine i trzymal mala jak mnie szyli
Sam chcial byc,cieszyl sie ze byl a czy bedzie miec jakas traume z tego powodu to nie mam pojecia Ale on malo "obrzydliwy" jest
Aaa i w momencie jak dziecko wychodzilo to go ustawili z boku zeby za wiele nie widzial i sie nie krecil za blisko
Ale ciesze sie ze byl,ze chcial byc,wspierac mnie i przezyc to wszystko razem.]
dzielny Twój Tż
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:43   #4199
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Kika daj znać jak po wizycie i ktg

Alkamor oby się rozkręciły



Dziewczyny, które urodziły już- żadna z was nie napisała czy w końcu przy porodzie był z wami tż?
Ja się nadal zastanawiam
Był Spisywał się świetnie, nawet położna po wszystkim powiedziała, że chyba go zatrudni na porodówce, bo był mega opanowany i pomocny Pytałam się potem czy zaglądał mi w bożene, ale przysiągł że nie



Dziewczyny upierające się z kolkami, polecam całym sercem czopki Viburcol. W końcu pierwsza przespana noc. One są na uspokojenie przy kolkach, ząbkowaniu itp. Co prawda to lek homeopatyczny, ale u nas bardzo pomógł.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:44   #4200
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Mamusie Czerwcowe 2015 - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Mycha u nas każą brać do szpitala te majtki, ale lekarz woli jak się leży bez. Koleżanka mówi, że tam w szpitalu nie ma wstydu - wszystko spływa Ci na ten podkład na łóżko..


Ja jestem strasznie ciekawa jak się będę zachowywała. Bo u mnie makijaż to jest obowiązek zawsze, włosy muszą być umyte. Ja nawet do torby oprócz koszul nocnych spakowałam taką sukienkę luźną, żeby zejść do pokoju odwiedzin..

Wczoraj Tż się pytał jak to będzie wyglądało wszystko, jak się w nocy zacznie. To mu mówię, że jak w środku nocy usłyszy suszarkę do włosów, to znaczy, że zaraz jedziemy.

a te bóle skracające szyjkę to takie jak okresowe, bolesne, odczuwalne na dole brzuchu, ale nie ma przy nich skurczu, brzuch się nie spina. I tak boli ciągle a nie jak przy skurczu, że za chwilę puszcza.

Co do make upu i fryzury, to ja do szpitala robię sobie taką żeby mi się utrzymała na czas porodu i chwilę potem, po porodzie to ja tylko spałam i karmiłam i miałam gdzieś jak wyglądam

Cytat:
Napisane przez kika1989wroc Pokaż wiadomość
U mnie cisza. Zaraz mam wizytę i ktg

daj znać jak tam

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Ja się też nie spodziewałam

Ja to MAM NADZIEJĘ że jak jutro pójdę to będzie wywołanie... A nie ze mnie położa

cos mnie skurcze łapią...
o hoooo....

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Kika daj znać jak po wizycie i ktg

Alkamor oby się rozkręciły



Dziewczyny, które urodziły już- żadna z was nie napisała czy w końcu przy porodzie był z wami tż?
Ja się nadal zastanawiam
mój ze mną był przy pierwszym i teraz nie wyobrażam sobie, żeby go nie było choćby nic miał nie robić, to sam fakt że jest obok i czuwa pomaga
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-21 16:55:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.