Singielki 25 +. Część X - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-31, 14:29   #2281
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Chyba ich wywołałam - zadzwonili w sprawie pracy, w następnym tygodniu mam drugi etap. Rozmowa oczywiście po angielsku, zobaczymy czy na żywo podołam
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 14:39   #2282
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7677231 6] I też nie umiem czekać biernie, więc się tułam po drodze z jakimś szemranym towarzystwem z Tindera
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Chyba ich wywołałam - zadzwonili w sprawie pracy, w następnym tygodniu mam drugi etap. Rozmowa oczywiście po angielsku, zobaczymy czy na żywo podołam


idę dzisiaj na piwo do kolezanki po pracy
Roboty tyle, że nie wiadomo, w co ręce włożyć
A jeszcze szef jedzie na tygodniowy urlop i wszystko będzie na mojej głowie
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 14:41   #2283
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Chyba ich wywołałam - zadzwonili w sprawie pracy, w następnym tygodniu mam drugi etap. Rozmowa oczywiście po angielsku, zobaczymy czy na żywo podołam
Super trzymam kciuki


Po raz 4 przełożyli mi wizyte u orto mam nadzieje ze nie spowrotem do tej ktora zastepuje moja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 14:59   #2284
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Będę trzymać kciuki, żeby sytuacja się klarowała. I żeby dół z powodu księcia żaby zniknął.

Co do pogrubionego -


Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Chyba ich wywołałam - zadzwonili w sprawie pracy, w następnym tygodniu mam drugi etap. Rozmowa oczywiście po angielsku, zobaczymy czy na żywo podołam
Super, powodzenia!
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 15:00   #2285
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Mam doła po tym wczorajszym spotkaniu.
Też nie raz miałam takie doły po spotkaniach. Strasznie nie lubię tego stanu. Momentami dochodziło do tego, że niemalże utwierdzałam się w przekonaniu o moim staropanieństwie heh No bo czasem człowiek już traci nadzieję, jak z kolejnego spotkania wychodzi guzik...

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
witam,

powiem wam, że już jakieś 2 tygodnie stosuje to serum z biochemii urody i jestem bardzo zadowolona.

Polecicie jakieś inne specyfiki z ich strony?
Ja bardzo lubię toniki kwasowe. Często do nich wracam, gdy nie chce mi się samej babrać z kompletowaniem półproduktów.

Cytat:
Napisane przez Erykah_B Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na spacerze z facetem poznanym przez tindera, i nawet było spoko
Cieszę się, że nie mam już tej wewnętrznej spiny, która mi co jakiś czas towarzyszyła. Teraz udaje mi się w ogóle wpuszczać nowych ludzi do swojego życia bez ciśnienia i od razu jestem szczęśliwsza

Choć czuję, że przedawkowałam ludzkość w tym tygodniu. Od poniedziałku po pracy ciągle spotkania ze znajomymi, terapia, spacery, dziś też coś jeszcze Dla introwertyka - to jest juz na ten tydzień wszystko
O, to to! Przedawkowanie ludzkości. Często to miewam, ale ja też introwertyk. Dlatego czasem ciężko jest mi utrzymać z kimś regularny, codzienny kontakt, bo nie potrafię tak dzień w dzień być pro społeczna. Praca jest wyjątkiem.



[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;76772241]Oby zadzwonili Trzymam kciuki ! Chociaż ostrożnie do tego podejdź bo tacy mało porfesjonalni są.

Ja dzisiaj ide do kina z T.

Ale jestem też podekscytowana i uradowana z innego powodu - dostałam dzisiaj potwierdzenie, że w niedzielę rano skaczę ze spadochronem Już mnie energia rozpiera [/QUOTE]
Ekstra z tym spadochronem! Oby pogoda dopisała



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 15:11   #2286
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Jeżeli facet najpierw normalnie by zagadał a potem by zapytał czy mogłabym mu wysłać kilka innych zdjęć niż te z portalu to jeszcze mogłabym zrozumieć, ale jeśli w pierwszej wiadomości ktoś pisze: wyślij mi zdjęcie figury bo chce wiedzieć jak wyglądasz to dla mnie jest żenujące.
Tak samo jak kiedyś facet mnie spytał: a Ty nie jesteś czasem gruba? Bez przesady .
Bo wg "zasad", jeśli jest tylko zdjęcie twarzy tzn że gruba

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7676446 6]Jeśli na portalu ciężko, to co powiedzieć o rzeczywistości? Portale mimo wszelkich wad znacznie ułatwiają sprawę. Poczucie towaru to kwestia nastawienia - przecież same o sobie tak nie myślicie, prawda? Dlaczego więc przyjmować punkt widzenia przypadkowych osób, z którymi i tak wam nie po drodze? Poza tym naiwnością byłoby przekonanie, że uprzedmiotowienie człowieka właściwe jest tylko przestrzeni wirtualnej - tak jakby w "realu" wszyscy mężczyźni byli zainteresowani bogactwem naszego intelektu i osobowości... Poza tym nie ukrywajmy, że partner musi nas pociągać również fizycznie, fascynacja powinna być całościowa. To jasne, że większość ludzi na portalach nie będzie nam pasować, ale tak samo jest w rzeczywistości. Jeśli ktoś nam nie odpowiada, nie ma przymusu kontynuowania kontaktu i nie ma sensu przejmowania się opinią takiej osoby.[/QUOTE]Dobrze powiedziane (napisane)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Amen.
Przyszłam napisać to samo, ale mnie ubiegłaś

Oraz melduję, że już jestem praktycznie wprowadzona do Fetysz-kolegi <3
Wszystko co najważniejsze przeniesione. Zostało tylko trochę drobiazgów na kolejne kursy. Albo będę je zbierać "przy okazji"

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Super, że się Wam układa

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ale już Ci lepiej?

___
Nie zadzwonili do mnie jednak. Szczerze to trochę jestem zaskoczona, bo oni mieli do mnie już dzwonić w sprawie kiedy mam przyjśc podpisać umowę. Cóż, nie ma dalej branży marzeń
Współczuję. Ale może jest zadzwonia

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 16:01   #2287
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Byłam wczoraj na 3cim spotkaniu z Panem D. i wcale nic się nie wyjaśniło. W ogóle to zaprosił mnie na spotkanie z nim i jego dwoma znajomymi, uprzedził 30 min wcześniej Samo spotkanie było ok, jego znajomi polubili mnie. Ale totalnie nic nie ruszyło. Dalej stoi w miejscu, nawet palcem mnie nie dotknął, a jak zbyt długo stykaliśmy się rękami czy nogami (przy stole) to odsuwał je Nawet jego koledzy próbowali go 'popchnąć' w moim kierunku-na nic. Na do widzenia tylko mnie przytulił (a myślałam że przy kolegach tego nie zrobi )W dodatku powiedziałam coś co kompletnie inaczej/negatywnie zrozumiał i dzisiaj był wywód No nie wiem czy coś z tego będzie. Albo nadal się zastanawia mocno czy brnąć w znajomość ze mną albo po prostu ma takie tempo. Ja jakoś przeczuwam że z tego nic nie będzie. Weekend ma zaplanowany więc pewnie spotkania kolejnego prędko nie będzie.
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 16:52   #2288
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Pomarańczowy jest super.
Te olejki są przyjemne w używaniu, ale przy mojej cerze mieszanej i trądzikowej się nie sprawdziły Miałam po nich wysyp niedoskonałości.
Równiez lubilam pomarańczowy. Choć używalam parę lat temu
Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Amen.
Przyszłam napisać to samo, ale mnie ubiegłaś

Oraz melduję, że już jestem praktycznie wprowadzona do Fetysz-kolegi <3
Wszystko co najważniejsze przeniesione. Zostało tylko trochę drobiazgów na kolejne kursy. Albo będę je zbierać "przy okazji"

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Super 😃
Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Będę trzymać kciuki, żeby sytuacja się klarowała. I żeby dół z powodu księcia żaby zniknął.

Co do pogrubionego -
Ja też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 17:58   #2289
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Czesc dziewczyny ! Czy mozna dołączyć ? 30 latka
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 17:59   #2290
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ! Czy mozna dołączyć ? 30 latka
Witaj

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 18:17   #2291
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Dziekuje



To moze sie przedstawię .Ola miło mi.

Pomyslałam ze założę konto na wizażu , od paru dni podczytuje rożne wątki i uważam , ze to wątek dla mnie .

Mam 30 lat , jestem normalna kobieta wiedząca czego chce

Praca wsród samych kobiet albo mężczyzn , którzy sa od x lat zajęci , bo wiekowo +20

Jestem sama od 3 lat , w miedzy czasie zaliczyłam pare randek z internetu . Obecnie nie mam zadnego profilu .

Poznałam chłopaka , 3 spotkania , ale nie jest tak prosto , zeby zrozumieć o co mu chodzi i czy cos z tego bedzie .

Witajcie !
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 18:31   #2292
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Dziekuje



To moze sie przedstawię .Ola miło mi.

Pomyslałam ze założę konto na wizażu , od paru dni podczytuje rożne wątki i uważam , ze to wątek dla mnie .

Mam 30 lat , jestem normalna kobieta wiedząca czego chce

Praca wsród samych kobiet albo mężczyzn , którzy sa od x lat zajęci , bo wiekowo +20

Jestem sama od 3 lat , w miedzy czasie zaliczyłam pare randek z internetu . Obecnie nie mam zadnego profilu .

Poznałam chłopaka , 3 spotkania , ale nie jest tak prosto , zeby zrozumieć o co mu chodzi i czy cos z tego bedzie .

Witajcie !
Cześć
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 18:31   #2293
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cześć.

Classic, a czemu właściwie rozstałaś się z byłym? Umknęło mi
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 18:52   #2294
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25 +. Część X

hej wróciłam s dwudniowego szkolenia. Jestem z siebie dumna, bo większości osób nie znalam, a nie jestem jakąś super odważną osobą - a mimo to się przełamałam, ze wszystkimi rozmawiałam, żartowałam, w trakcie szkolenia zabierałam często głos. Było lepiej, niż się spodziewałam
Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Też nie raz miałam takie doły po spotkaniach. Strasznie nie lubię tego stanu. Momentami dochodziło do tego, że niemalże utwierdzałam się w przekonaniu o moim staropanieństwie heh No bo czasem człowiek już traci nadzieję, jak z kolejnego spotkania wychodzi guzik...
też tak mam....

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na 3cim spotkaniu z Panem D. i wcale nic się nie wyjaśniło. W ogóle to zaprosił mnie na spotkanie z nim i jego dwoma znajomymi, uprzedził 30 min wcześniej Samo spotkanie było ok, jego znajomi polubili mnie. Ale totalnie nic nie ruszyło. Dalej stoi w miejscu, nawet palcem mnie nie dotknął, a jak zbyt długo stykaliśmy się rękami czy nogami (przy stole) to odsuwał je Nawet jego koledzy próbowali go 'popchnąć' w moim kierunku-na nic. Na do widzenia tylko mnie przytulił (a myślałam że przy kolegach tego nie zrobi )W dodatku powiedziałam coś co kompletnie inaczej/negatywnie zrozumiał i dzisiaj był wywód No nie wiem czy coś z tego będzie. Albo nadal się zastanawia mocno czy brnąć w znajomość ze mną albo po prostu ma takie tempo. Ja jakoś przeczuwam że z tego nic nie będzie. Weekend ma zaplanowany więc pewnie spotkania kolejnego prędko nie będzie.
tylko się upewnię - to ten, który tak fajnie zorganizował pierwsze spotkanie?
Hmm, jak któraś z Dziewczyn już pisała - też mi się wydaje, że on jeszcze nie jest pewny, czego chce, jeszcze szuka. Pozostaje dać temu czas na wyklarowanie sytuacji, ale też dobrze by było,żebyś Ty się nie nakręcała.

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ! Czy mozna dołączyć ? 30 latka
cześć
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 19:47   #2295
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Cześć.

Classic, a czemu właściwie rozstałaś się z byłym? Umknęło mi
Po pierwsze miałam różne zawirowania życiowe i nie umiałam do końca pogodzić potrzeby niezależności ze związkiem - np. nie wprowadziłam się do niego, choć proponował itd.
Po drugie nie potrafiłam zaakceptować faktu, że jego była narzeczona była w jego gronie bliskich znajomych, więc regularnie ją spotykał, czy byliśmy razem na imprezach. On proponował rozwiązania tej sytuacji, ale żadne mnie nie satysfakcjonowały. Nie potrafiłam tu znaleźć kompromisu.
I tak się tułaliśmy razem (spodobało mi się to słowo już po rozstaniu długi czas niby będąc ze sobą, niby nie, głównie dlatego, że ja nie potrafiłam sobie tego ułożyć, a on chciał konkretnych deklaracji. W końcu poznał inną dziewczynę.
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 19:58   #2296
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na 3cim spotkaniu z Panem D. i wcale nic się nie wyjaśniło. W ogóle to zaprosił mnie na spotkanie z nim i jego dwoma znajomymi, uprzedził 30 min wcześniej Samo spotkanie było ok, jego znajomi polubili mnie. Ale totalnie nic nie ruszyło. Dalej stoi w miejscu, nawet palcem mnie nie dotknął, a jak zbyt długo stykaliśmy się rękami czy nogami (przy stole) to odsuwał je Nawet jego koledzy próbowali go 'popchnąć' w moim kierunku-na nic. Na do widzenia tylko mnie przytulił (a myślałam że przy kolegach tego nie zrobi )W dodatku powiedziałam coś co kompletnie inaczej/negatywnie zrozumiał i dzisiaj był wywód No nie wiem czy coś z tego będzie. Albo nadal się zastanawia mocno czy brnąć w znajomość ze mną albo po prostu ma takie tempo. Ja jakoś przeczuwam że z tego nic nie będzie. Weekend ma zaplanowany więc pewnie spotkania kolejnego prędko nie będzie.
Tak jak wcześniej mówiłam, że może ten typ tak ma, spokojnie, swoim tempem, tak teraz jak to czytam, to eeeeeee??? To chyba jednak nie o tempo chodzi, niestety. A co takiego mu powiedziałaś, że on źle to zrozumiał?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 20:10   #2297
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Po pierwsze miałam różne zawirowania życiowe i nie umiałam do końca pogodzić potrzeby niezależności ze związkiem - np. nie wprowadziłam się do niego, choć proponował itd.
Po drugie nie potrafiłam zaakceptować faktu, że jego była narzeczona była w jego gronie bliskich znajomych, więc regularnie ją spotykał, czy byliśmy razem na imprezach. On proponował rozwiązania tej sytuacji, ale żadne mnie nie satysfakcjonowały. Nie potrafiłam tu znaleźć kompromisu.
I tak się tułaliśmy razem (spodobało mi się to słowo już po rozstaniu długi czas niby będąc ze sobą, niby nie, głównie dlatego, że ja nie potrafiłam sobie tego ułożyć, a on chciał konkretnych deklaracji. W końcu poznał inną dziewczynę.
A długo ze sobą byliście? To jest ten żołnierz czy inny?
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 20:16   #2298
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;76766451]

Kupno mieszkania zawieszone?[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Super, że się Wam układa


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość

Super 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny

I nie do końca zawieszone. Po prostu mogę szukać bez większej spiny. Bo i tak chcę kupić. Wiem, że da mi to trochę większe poczucie bezpieczeństwa. Że w razie gdyby nie wyszło, to miałabym gdzie wracać. A jak by wyszło na dobre, to i tak można je wynajmować i kredyt sam się spłaca. Więc nie zrezygnuję z tego pomysłu. Na szczęście Fetysz-kolega to rozumie

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ! Czy mozna dołączyć ? 30 latka
Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Dziekuje



To moze sie przedstawię .Ola miło mi.

Pomyslałam ze założę konto na wizażu , od paru dni podczytuje rożne wątki i uważam , ze to wątek dla mnie .

Mam 30 lat , jestem normalna kobieta wiedząca czego chce

Praca wsród samych kobiet albo mężczyzn , którzy sa od x lat zajęci , bo wiekowo +20

Jestem sama od 3 lat , w miedzy czasie zaliczyłam pare randek z internetu . Obecnie nie mam zadnego profilu .

Poznałam chłopaka , 3 spotkania , ale nie jest tak prosto , zeby zrozumieć o co mu chodzi i czy cos z tego bedzie .

Witajcie !

I tak lubię - od razu jasno przedstawiona sytuacja

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 20:23   #2299
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na 3cim spotkaniu z Panem D. i wcale nic się nie wyjaśniło. W ogóle to zaprosił mnie na spotkanie z nim i jego dwoma znajomymi, uprzedził 30 min wcześniej Samo spotkanie było ok, jego znajomi polubili mnie. Ale totalnie nic nie ruszyło. Dalej stoi w miejscu, nawet palcem mnie nie dotknął, a jak zbyt długo stykaliśmy się rękami czy nogami (przy stole) to odsuwał je Nawet jego koledzy próbowali go 'popchnąć' w moim kierunku-na nic. Na do widzenia tylko mnie przytulił (a myślałam że przy kolegach tego nie zrobi )W dodatku powiedziałam coś co kompletnie inaczej/negatywnie zrozumiał i dzisiaj był wywód No nie wiem czy coś z tego będzie. Albo nadal się zastanawia mocno czy brnąć w znajomość ze mną albo po prostu ma takie tempo. Ja jakoś przeczuwam że z tego nic nie będzie. Weekend ma zaplanowany więc pewnie spotkania kolejnego prędko nie będzie.
moim zdaniem to też takie tempo ... T. też przez jakieś 5/6 spotkań nie wykazywał moim zdaniem zainteresowania. teraz raz jakis gest czy dotyk mu przychodzi z trudem. chyba ten typ tak ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 20:28   #2300
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Kolorowana chyba mam sposób na Twoje seriale z napisami tylko musze zapytać taty jak będzie w domu czy nasza aplikacja działa na lapku tez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 20:39   #2301
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
A długo ze sobą byliście? To jest ten żołnierz czy inny?
Inny Następca żołnierza
Byliśmy ze sobą 2 lata oficjalnie + 2 lata tułania się i mojego niezdecydowania
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-31, 20:51   #2302
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Czesc dziewczyny
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 00:37   #2303
ejhej123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 10
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Czytam sobie i czytam te wasze wpisy i mam wrażenie, że to forum zamiast mnie podnosić na duchu to jeszcze bardziej mnie dołuje;d wy wszystkie albo kogoś macie, albo prawie macie, albo co chwilę randkujecie! Chyba coś ze mną nie tak
ejhej123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 01:22   #2304
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez ejhej123 Pokaż wiadomość
Czytam sobie i czytam te wasze wpisy i mam wrażenie, że to forum zamiast mnie podnosić na duchu to jeszcze bardziej mnie dołuje;d wy wszystkie albo kogoś macie, albo prawie macie, albo co chwilę randkujecie! Chyba coś ze mną nie tak
Mam dokładnie takie same spostrzeżenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 03:42   #2305
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez ejhej123 Pokaż wiadomość
Czytam sobie i czytam te wasze wpisy i mam wrażenie, że to forum zamiast mnie podnosić na duchu to jeszcze bardziej mnie dołuje;d wy wszystkie albo kogoś macie, albo prawie macie, albo co chwilę randkujecie! Chyba coś ze mną nie tak
No właśnie. Ja dziś spotkałam wyjątkowego faceta. Pół dnia przegadaliśmy. Kompletny nieznajomy, znaleźliśmy się po prostu w tym samym czasie w tym samym miejscu. Poczucie humoru: cudowne. Poziom sympatyczności: level master. I co?

I nie poprosił mnie o numer telefonu

Strasznie żałuję, ale i tak się cieszę, bo przynajmniej jest jakiś postęp w moich relacjach z facetami. Wreszcie udało mi się spędzić z kimś dzień i się nie zanudzić, w dodatku kogoś naprawdę, naprawdę, naprawdę polubić i się wspólnie śmiać, gadać o wszystkim i o niczym.

Jejku... Muszę jakoś poprawić swój poziom wizualnej atrakcyjności. Źle nie jest, ale pewnie gdybym wyglądała jak milion dolarów, sprawy potoczyłyby się inaczej...

A, to na zakończenie sama dam sobie kwiatek na pocieszenie:



Edytowane przez 578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Czas edycji: 2017-09-01 o 03:43
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 05:48   #2306
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;76786201]No właśnie. Ja dziś spotkałam wyjątkowego faceta. Pół dnia przegadaliśmy. Kompletny nieznajomy, znaleźliśmy się po prostu w tym samym czasie w tym samym miejscu. Poczucie humoru: cudowne. Poziom sympatyczności: level master. I co?

I nie poprosił mnie o numer telefonu

Strasznie żałuję, ale i tak się cieszę, bo przynajmniej jest jakiś postęp w moich relacjach z facetami. Wreszcie udało mi się spędzić z kimś dzień i się nie zanudzić, w dodatku kogoś naprawdę, naprawdę, naprawdę polubić i się wspólnie śmiać, gadać o wszystkim i o niczym.

Jejku... Muszę jakoś poprawić swój poziom wizualnej atrakcyjności. Źle nie jest, ale pewnie gdybym wyglądała jak milion dolarów, sprawy potoczyłyby się inaczej...

A, to na zakończenie sama dam sobie kwiatek na pocieszenie:


[/QUOTE]
Pierwsze co mi przyszło do głowy - dlaczego Ty go nie poprosiłaś o kontakt? Nie wiem, pewnie sama bym tak nie zrobiła, ale w sumie sytuacja pokazuje ile można stracić czekając aż facet wykona pierwszy ruch
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 06:06   #2307
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez ejhej123 Pokaż wiadomość
Czytam sobie i czytam te wasze wpisy i mam wrażenie, że to forum zamiast mnie podnosić na duchu to jeszcze bardziej mnie dołuje;d wy wszystkie albo kogoś macie, albo prawie macie, albo co chwilę randkujecie! Chyba coś ze mną nie tak
No to z czasem Cię to zmotywuje by nie być gorsza i sama zaczniesz randkowac.
Co myślałaś, że my tu o kotach i szydelkowaniu będziemy pisać? 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 06:11   #2308
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
No to z czasem Cię to zmotywuje by nie być gorsza i sama zaczniesz randkowac.
Co myślałaś, że my tu o kotach i szydelkowaniu będziemy pisać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A propos szydelkowania i takich tam, widziałam wczoraj wełnę w Kauflandzie i zaczęłam żałować, że nie umiem robić na drutach

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 06:16   #2309
SpiewWannie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: W Czołgu
Wiadomości: 186
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
A propos szydelkowania i takich tam, widziałam wczoraj wełnę w Kauflandzie i zaczęłam żałować, że nie umiem robić na drutach

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

moja znajoma z pracy robi takie cuda na drutach że łał, wygląda to bombowo, obrazki normalnie dzierga :P

A tak wogóle to cześć wszystkim, dziś pierwszy wrzesień , pamiętacie czasy licealne, matury i studniówki?
__________________
Jeździć dużo, Jeździć motocyklem

Edytowane przez SpiewWannie
Czas edycji: 2017-09-01 o 06:17
SpiewWannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 06:18   #2310
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Ahaha mi to jakoś jeszcze przez myśl nie przeszło by robić karierę w szydelkowaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-11 14:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.