Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.61/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.83/5

zobacz więcej ofertzwiń

False Lash Effect Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz Max Factor False Lash Effect Mascara posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Bardzo się polubiliśmy

Jak dla mnie ten tusz to rewelacja. Ładnie podkreśla rzęsy, nadaje im objętości a zarazem wydłużenia. Stosowany w upalne dni, w ogóle nie spływał ani nie odznaczał się na powiece. Noszony kilkanaście godzin nie kruszył się. Jak dla mnie super. Polecam.

Całkiem niezły

Tusz kupiłam na promocji w jednej z drogerii. Już wcześniej miałam go na oku ale jego wysoka standardowa cena mnie odstraszała.
Tusz ma grube i niezbyt poręczne opakowanie, trzymanie szczoteczki nie jest zbytnio wygodne.
Sama szczoteczka też jest gruba i ciężko dotrzeć do krótkich włosków bez ubrudzenia się.
Tusz ładnie wydłuża rzęsy i je pogrubia. Pomimo nałożenia kilku warstw nie skleja się ani nie kruszy.
Makijaż oczu wytrzymuje cały dzień bez poprawek, no chyba że trafimy na deszcz bo wodoodporny nie jest i szybko się wtedy rozmazuje.
Zmycie makijażu nie sprawia problemu jeśli użyjemy płynu do demakijażu oczu, nie trzeba mocni trzeć oczu żeby pozbyć się kosmetyku.
Ogólnie daje radę ale uważam, że jego cena jest mocno przesadzona bo nie wyróżnia się na tle innych produktów, które są w standardowej cenie o połowę niższej niż ten.

Nie był najgorszy, ale oczekiwałam więcej

Do kupna przekonała mnie promocja i bardzo eleganckie, czarne matowe opakowanie ze złotymi elementami.
Początkowo byłam całkiem pozytywnie nastawiona - gęsta, gruba szczoteczka, bardzo fajnie rozdzielająca rzęski. Czy daje efekt sztucznych rzęs? Według mnie absolutnie nie, przynajmniej nie u mnie. Więc efektu, którego oczekiwałam, niestety zabrakło...
Tusz jest bardzo wydajny.
W cenie regularnej go nie kupię, na promocji, z braku innego, lepszego - wezmę.

Uniwersalny tusz, który nie zawodzi

Bardzo cenię kosmetyki Max Factor za ich jakość i niezawodność. Tusz False Lash Effect jest produktem, do którego lubię wracać - pomimo że nie do końca zapewnia efekt sztucznych rzęs, jak obiecuje producent.
Kosmetyk zamknięty jest w czarnym, matowym opakowaniu. Posiada ponadprzeciętnie okazałą szczoteczkę, którą - o dziwo - nad wyraz komfortowo aplikuje się tusz. Zdecydowanie największą zaletą False Lash Effect jest perfekcyjne rozdzielenie rzęs - bez względu na ilość nałożonych warstw, rzęsy nigdy nie są nieestetycznie posklejane. Tusz także pogrubia i wydłuża rzęsy, ale nie w sposób, który przypominałby sztuczny wachlarz. Rzęsy pomalowane tym tuszem, wyglądają jakby były naturalnie grube i długie bez użycia maskary. To jedyny znany mi produkt, który daje tak piękny, naturalny efekt. Z pewnością da się uzyskać nim bardziej dramatyczny look, ale wymagałoby to długiego manewrowania szczoteczką i dokładania kolejnych warstw. Do takich celów mam inne maskary. Zaś Max Factor Falshe Lash Effect doskonale sprawdza się na co dzień i w momentach, gdy chcę wyglądać naturalnie. Nie obija się na powiece, przez długi czas nie zmienia konsystencji w opakowaniu. Wytrzymuje na rzęsach cały dzień.
Jedynym minusem tuszu jest dość wysoka cena - można ją jednak zrozumieć, biorąc pod uwagę wysoką jakość produktu. Polecam.

Bardzo dobra maskara

W życiu wypróbowałam kilka jak nie kilkanaście tuszy do rzęs i mogę pochwalić 3 lub maksymalnie 4- False Lash Effect jest jednym z nich. Ma kilka wersji (wodoodporną, intensywnie czarną itd.), ale czarne opakowanie ze zdjęcia jest moim ulubionym. Niestety nie jestem posiadaczką podkręconych rzęs, są dość długie, ale proste jak drut oraz rzadkie i być może dlatego szczoteczka tej maskary aż tak bardzo mi odpowiada (zdaję sobie sprawę, że nie jest poręczna i praktyczna dla każdego, nazwałabym ją "szczoteczka do niewymagających rzęs"). Co nie zmienia faktu, że w mojej ocenie maskara jest bardzo dobra i przede wszystkim niezwykle wydajna. Polecam kupić na spróbowanie podczas promocji w drogerii i na pewno będziecie do niej wracać!

Ulubieniec od lat❤

Tusz jest w grubej buteleczce, z równie grubą sylikonową szczoteczką. Ta mimo swej objętości bez problemu dociera do każdej rzęsy. Tusz ma kolor głębokiej, intensywnej czerni. Podkręca rzęsy, unosi, pogrubia. Daje efekt sztucznych rzęs. Kiedy go używam czuję się piękna. Nie osypuje się, nie rozmazuje. Nie uczula. Doskonały. Przyjemnie pachnie. Łatwy do demakijażu.

Fajny

Jak dla mnie ten tusz serio pogrubia i zagęszcza rzęsy, ale niestety trochę je prostuje. Szczoteczka jest ekstra, rzęsy ładnie się rozdzielają. Co do ceny to nie kupiłabym go za 60 zł, nie jest tyle wart, ale niejednokrotnie widziałam na niego obniżkę. Ja wydałam około 30 zł (nie pamiętam dokładnie) i za tyle jest ok. Dodaję zdjęcie "przed i po", ale na żywo efekt zagęszczenia wygląda jeszcze lepiej.

Coś się stało złego z tą mascarą...

Pamiętam, że pierwszy raz użyłam tej mascary w 2013 roku na 1 roku studiów i byłam zachwycona: pięknie pogrubiała rzęsy, rozdzielała i nie obsypywała się.\

Powróciłam do niej po 7 latach i jest to najgorszy come back z kosmetykami, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam. Być może zmienili formułę, na taką, która:
- skleja rzęsy
- rozprostowuje je po podkręcniu zalotką
- tworzy pajęcze nóżki
- umywa się w ciągu dnia
- odciska się na powiece

Dla mnie produkt do bani. Nie wiem, co się stało z tym tuszem, że taka wtopa...

Rozczarownie tak wielkie, jak szczotka tej mascary :)

Lata temu stosowałam ten tusz w wersji niewodoodpornej, i byłam nim zachwycona. Teraz, gdy czas pandemii wymusił poruszanie się w maseczce nawet na wolnej przestrzeni, tusze niewodoodporne nie wytrzymywały konfrontacji z parą wodną, w którą na zimnie zamieniało się wydychane przeze mnie spod maseczki powietrze. Po nawet krótkim spacerku zamieniałam się w pandę, co sprowokowało mnie do przetestowania tego produktu.
Niestety, nie mam na jego temat do powiedzenia prawie niczego dobrego :)
Produkt oceniam jednak ze swojej perspektywy- osoby posiadającej czarne, ale krótkie i cienkie rzęsy. Być może posiadaczki długich, grubych i gęstych rzęs będą nim zachwycone.

Zdecydowanie nie kupię ponownie

Już nie pamiętam kiedy tusz mnie tak rozczarował. Jak dla mnie nie robił kompletnie nic. Musiałam nałożyć 3 warstwy, żeby cokolwiek było widać. Nałożenie bazy czy odżywki pod niego niewiele co pomogło. Wyrzuciłam opakowanie przed zużyciem. Jedyny plus jaki dostrzegam, to że się nie osypuje. Stwierdziłam, że nie ma sensu się tak męczyć.
Co do opakowania jest proste i eleganckie. Szczoteczka silikonowa, duża z krótkim włosiem.

Jeden z lepszych

Lubię ale nie uwielbiam ;) Optymalnie pogrubia i wydłuża ale bez efektu wow. Niezbyt wygodna w użyciu szczoteczka- dla mnie po prostu za duża. Do zakupu skusiło mnie ładne opakowanie i dobre recenzje.

Bardzo dobry

Używam tego tuszu od dwóch miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona, a zakupiłam go na promocji w Hebe. Tusz ma ładne oraz estetyczne opakowanie, które bardzo mi się podoba. Zawsze mam duże wymagania co do szczoteczki, a ta jest silikonowa i nie jest lekka. Wolę bardziej cięższe szczoteczki, ponieważ łatwiej mi się takową operuje oraz ze względu na moje mocno trzęsące się ręce jest mi po prostu wygodniej. Tusz ma ładny czarny kolor i sam jest bardzo trwały; nie osypuje się. Fajnie wydłuża i podnosi rzęsy, a co do tego czy pogrubia, to nie jestem pewna. Akurat to mógłby robić lepiej, ale mi i tak bardziej zależy na wydłużeniu.