Maybelline New York, Snapscara Pitch Black (Tusz do rzęs)

Maybelline New York, Snapscara Pitch Black (Tusz do rzęs)

Pojemność 9,5 ml

Nadchodzi prawdziwy przełom w makijażu! Marka Maybelline New York wprowadza rewolucję na rynku maskar. Snapscara to technologiczny przełom – zarówno w noszeniu, jak i zmywaniu tuszu do rzęs.

Od teraz jego aplikacja i usuwanie będą kojarzyły Ci się wyłącznie z wygodą. Długie, pogrubione i wyraziste rzęsy możesz mieć za jednym pociągnięciem szczoteczki. Równie szybko pozbędziesz się jej z rzęs dosłownie za pomocą jednego przemycia oczu – ciepłą wodą.

Nakładaj i zmywaj #wmgnieniuoka
Naturalna objętość bez grudek
Zmywa się bez efektu „pandy”
Trzy modne kolory.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER / EAU STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER PROPYLENE GLYCOL GLYCERYL STEARATE DIMETHICONE POLYBUTENE PEG-100 STEARATE BEHENYL ALCOHOL SORBITOL/SEBACIC ACID COPOLYMER BEHENATE DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER GLYCERYL STEARATE CITRATE DISODIUM ETHYLENE DICOCAMIDE PEG-15 DISULFATE PHENOXYETHANOL CAPRYLYL GLYCOL GLYCERYL DIBEHENATE GLYCERIN AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER SILICA BUTYLENE GLYCOL POTASSIUM SORBATE TRIBEHENIN XANTHAN GUM DIMETHICONOL TOCOPHERYL ACETATE SODIUM LAURETH SULFATE GLYCERYL BEHENATE BHT ETHYLHEXYLGLYCERIN DISODIUM EDTA C12-13 PARETH-23 C12-13 PARETH-3 TETRASODIUM EDTA METHICONE TOCOPHEROL CITRIC ACID [+/- MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES CI 77007 / ULTRAMARINES CI 75470 / CARMINE CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE CI 77288 / CHROMIUM OXIDE GREENS CI 42090 / BLUE 1 LAKE CI 19140 / YELLOW 5 LAKE CI 16035 / RED 40 MICA CI 77742 / MANGANESE VIOLET CI 77510 / FERRIC FERROCYANIDE]

Godna polecenia

Maskara zgodnie z obietnicami producenta pięknie zagęszcza i podkręca rzęsy i faktycznie można ją dokładać bez obaw. Wygodne jest to, że do zmycia wystarczy sama woda, bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Szczoteczka jest miękka, ja jestem jednak fanką silikonowych, także to dla mnie na minus.

Dla fanek naturalnego looku

Tusz ma wiele zalet, zaczynając od zawiniętej szczoteczki, która nabiera odpowiednią ilość tuszu, otwiera oko i równomiernie nakłada produkt na rzęsy. Tusz utrzymuje się na miejscu cały dzień, nie obsypuje się ani nie odbija. Bardzo fajnie podkręca i wydłuża rzęsy, jednak ma zbyt delikatny efekt pogrubienia. Zdecydowanie nadaje się dla miłośniczek dziennego, naturalnego looku. Osoby liczące na efekt wachlarza sztucznych rzęs (tak jak ja) będą zawiedzione.

Dzienny efekt

Dziś chciałabym Wam polecić fajny tusz, do stosowania na co dzień. Jest to Snapscara od Maybelline, którą kupiłam na ostatniej promocji w Rossmanie, ze względu na ładne opakowanie. Na początku się z nią nie polubiłam, ale wiadomo jak to maskara - musiała swoje poleżeć i od razu lepiej się z nią pracuje.
****
Tusz posiada szczoteczkę z klasycznego włosia, o lekko wygiętym kształcie, przez co bardzo łatwo dochodzi do każdej rzęski, nawet tej najmniejszej. Po dwóch warstwach przede wszystkim widać efekt wydłużenia, rozdzielenia i delikatnego podkręcenia rzęs oraz pogłębienia czerni. Nie uzyskamy nią spektakularnego wachlarza ani pogrubienia, jest to rezultat bardzo naturalny - lepsza wersja naszych własnych rzęs. W ciągu dnia nie kruszy się, ani nie odbija, co jest dużym plusem. Największą jej zaletą jest łatwość zmywania, producent obiecuje, że wystarczy do tego tylko ciepła woda i faktycznie, schodzi bez najmniejszego problemu! I to bez efektu pandy, więc demakijaż przy użyciu płynu tym bardziej idzie jak z płatka, bez zbędnego pocierania i drażnienia oczu.
****
Także polecam Was ten tusz, jeśli lubicie naturalny efekt i co szybko, bezproblemowo zmyjecie po powrocie do domu z pracy czy szkoły. Bardzo go lubię, lecz wiem, że do niego nie wrócę, gdy się skończy - nowości są zbyt kuszące i jednak wolę bardziej efekt wow.

Nadałabym mu miano Lekkości..

..a to dlatego, że lekkie w nim jest wszystko. Tym samym plusy mieszają się z minusami. Po pierwsze kolor lekki, nie jest to głęboka czerń ale po dwóch, trzech warstwach, dość wyraźna. Po drugie szczoteczka, jak dla mnie bardzo fajnie wyprofilowana i nabiera tyle tuszu ile potrzeba do jednej, lekkiej warstwy ale z czasem tusz zasycha i oblepia całą szczotkę. Po trzecie super wydłuża i rozdziela(choć może to zasługa moich z natury długich rzęs) ale szybko wysycha na rzęsach i natychmiast osypuje. Z wydajnością również słabo gdyż
wysycha w opakowaniu. Do tego odbija się pod łukiem brwiowym. Po czwarte bardzo lekka w noszeniu, nie czuć jej na oku ale nie utrzymuje rzęs, mam wrażenie, że lekko opadają? Po piąte lekko się zmywa, naprawdę wacik i ciepła woda w zupełności wystarczą. Ale proszę to wziąć pod uwagę gdy jednak złapie nas deszcz. Jest to lekki produkt do noszenia na codzień dla tych co nie oczekują trwałości ani efektu wow. Taki naturalny codzienniak.

Ma sporo zalet - raczej polecam.

Na swoje rzęsy nie mogę narzekać. Matka natura była tak uprzejma, że obdarzyła mnie dosyć gęstymi i ciemnymi rzęsami, które odpowiednio podkreślone dają mi dużą satysfakcję. Uwielbiam o nie dbać bo bardzo szybko się odwdzięczają. Jeżeli chodzi o tusze to poszukuję produktów, które dają naturalny efekt. Wystarcza mi podkreślenie naturalnej objętości i lekkie podkręcenie.
Tusz kupiłam z ciekawości, był w promocji w drogerii internetowej. Nawet korciły mnie inne wersje kolorystyczne, ale ostatecznie postawiłam na czerń.

no cudo

O rany, wreszcie! Po przetestowaniu 344756823765 tuszów, w poszukiwaniu najlepszego na moje długie, ale rzadkie i sztywne rzęsy wreszcie znalazłam TO.

+ ładne opakowanie

Przyjemny

Tusz ma bardzo intensywny czarny kolor i wygodną, precyzyjną szczoteczkę, która nabiera odpowiednią ilość produktu. Ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy nie sklejając ich przy tym, daje naturalny efekt bez grudek i "pajęczych nóżek". Łatwo dotrzeć szczoteczką nawet do małych rzęs w kąciku oka. Wytrzymuje na rzęsach bardzo długo, nie kruszy się ani nie osypuje. Jestem z niego bardzo zadowolona i pewnie nie raz jeszcze go kupię.Polecam

ZALETY: cena
nie kruszy się
nie rozmazuje się
skuteczność
trwałość
wydajność

Niezła maskara

Tusz ten posiadam już od kilku miesięcy. Wybrałam klasyczną czerń. Zaciekawiła mnie łatwość zmywania, ponieważ na codzień nie potrzebuję wodoodpornego tuszu, z którym są później problemy w damakijażu. Tusz rzeczywiście łatwo się zmywa nawet zwykłym płynem micelarnym, przez co jednak trzeba uważać przy padającym deszczu czy łzawiącym oku, bo jest ryzyko, że się rozmaże. Jeśli chodzi o szczoteczkę to nie jestem jej wielką fanką, bo nie mogę precyzyjnie pomalować rzęs. Może tylko ja mam z tym problem..? Jednak nie to przeszkadza mi najbardziej. Efekt jaki daje maskara jest prawie żaden. Nie podkręca rzęs (myślałam, że kształt szczoteczki będzie do tego przeznaczony), daje baardzo naturalny efekt, pomimo dokładania kilku warstw. Jeśli szuka ktoś maskary, która jedynie przyciemni rzęsy to będzie zadowolony, ale jeśli ktoś liczy na większy efekt wow to się raczej zawiedzie. Ot. Zwykły tusz. Ja za cenę 20 zł to jest ok.

Prawdziwe odkrycie !

Jak widziałam reklamy tej maskary to kompletnie nie wierzyłam w to jak maskara która zmywa się zimną wodą może trzymać się na rzęsach i do tego ładnie wyglądać ?! Sama pewnie bym się na nią nie skusiła. Bardzo się zdziwiłam!
Z natury mam bardzo krótkie, jasne i aż dziwnie proste rzęsy.
Ta maskara pięknie podkręcała mi rzęsy, nie miałam ich sklejonych i wyglądała naturalnie. Wyciągnęła wszystkie dobre rzeczy z moich rzęs- to co się dało! A najlepszy był sam demakijaż. Powiem szczerze, że nie próbowałam samą wodą, jednak z niewielką ilością płynu do demakijżu dawał radę. Wystarczyło przyłożyć wacik do oka i po sprawie. Tusz zużyłam i mam jeszcze zapas, ale gdybym miała teraz kupić nowy wybrałabym ten :) to naprawdę dobry wybór.

Strzał w dziesiątkę!

Zakup był czystym spontanem ze względu na promocję. Totalnie w ślepo. Ciekawa szczoteczka, niezła cena - biorę. I lepiej chyba nie mogłam zrobić. Jestem totalnie zaskoczona efektem, jaki daje ta mascara. Przyznaję, że nastawiona byłam bardziej sceptycznie niż pozytywnie, "kolejna do odhaczenia".
+ ciekawa szczoteczka
+ nie nabiera jej się bardzo dużo, więc czasem wręcz nie trzeba zdejmować nadmiaru
+ nie musiała swojego odleżeć, efekt był od razu; zero sklejania rzęs na wstępie
+ efekt jak dla mnie rewelacyjny, wszystko to co idealny tusz powinien robić z rzęsami - rzęsy są zdecydowanie wydłużone, rozdzielone, a do tego podkręcone. Sama mam gęste, więc nie potrafię ocenić czy faktycznie jeszcze je zagęszcza
+ bardzo łatwo się go zmywa, nie trzeba wiele razy trzeć oka
+ brak grudek

+/- cena; uważam że regularna jest wysoka, więc zdecydowanie zakup na promocji

EDIT 1..06.20
Mascara przy dwóch i więcej warstwach po kilku godzinach osypuje się, niestety.

Jest ok

Po pozytywnych wpisach na wizażu, postanowiłam, że i jak zakupię i zobaczę czy faktycznie daje radę, no i daję :) Używam tusz w odcieniu Black Cherry. Rzęsy są fajnie wydłużone i podkręcone. Za niewielką cenę można naprawdę mieć świetny tusz :)

Delikatny tusz, delikatny efekt

Tusz ten kupiłam na promocji w drogerii Rossmann w dość niskiej cenie (coś koło 20,00 zł). Nie oczekiwałam spektakularnych efektów, bo producent tego nie obiecuje, ale to co otrzymałam jest bardzo zadowalające :)
Tusz ma ciekawą, precyzyjną szczoteczkę, która bez problemu wyczesuje rzęsy. Wybrałam wariant w kolorze czarnym, ponieważ nie czuję się na tyle odważnie żeby do pracy chodzić z wiśniowymi czy niebieskimi rzęsami ;) kolor faktycznie jest intensywny, mocny. Maskara daje efekt naturalnych, wydłużonych rzęs. Nie jest to jakiś efekt wow, ale nie każdy lubi mega widoczne rzęsy.
Tusz ładnie siedzi na rzęsach, nie osypuje się i nie odbija. Miałam tylko wrażenie, że dość szybko się starzeje (jakby co to na pewno miałam nowe opakowanie, bo jednak w Rossmannie nie można mieć zaufania do produktu). Zmywanie tego tuszu to bajka.... Przy płynie micelarnym od razu "przykleja się" do wacika, a w sumie to sama letnia woda też wystarczy.
Osobiście wolę troszkę mocniejszy efekt, ale ogólnie to jest to dobry produkt.