Jak zrobić idealny makijaż brwi? Ani rusz bez sprawdzonych kosmetyków. To, czy sięgniemy po żel, pisak, kredkę czy mascarę, czy będziemy je łączyć, zależy wyłącznie od naszych preferencji. Jednak powinny one być trwałe i łatwe w użyciu. Właśnie takie są kosmetyki do brwi NYX Professional Makeup.

Reklama

Zobaczcie, co dokładnie o nich sądzą Wizażanki.

NYX Professional Makeup, żel do brwi The brow Glue

Pozwala osiągnąć efekt jak po laminacji. Możemy nim bez trudu wystylizować włoski oraz nadać wymarzony kształt. Wyróżnia go niezwykła trwałość, a także wygodny i precyzyjny aplikator.

mat. prasowe

96% Wizażanek stwierdziło, że dzięki temu żelowi do brwi NYX Professional Makeup można uzyskać efekt jak po laminacji. Co więcej, 9 na 10 Recenzentek przyznało, że jest to produkt niezwykle trwały i utrzymuje brwi przez cały dzień.

Z kolei aż 99% testujących go kobiet potwierdziło, że jego aplikator jest wygodny i precyzyjny.

Nic zatem dziwnego, że 93% Wizażanek uznało, że sięgnie po niego ponownie oraz poleci go swoim przyjaciółkom.

NYX Professional Makeup, pisak do brwi Lift&Snatch

Pomaga w wypełnieniu luk w łukach brwiowych, modeluje je oraz nadaje pożądany kształt. Charakteryzuje go też odporność na ścieranie.

mat. prasowe

100% testujących ten kosmetyk osób stwierdziło, że doskonale modeluje i nadaje pożądany kształt łukom brwiowym. Z kolei 99% Recenzentek potwierdziło, że pomaga precyzyjnie dorysować brakujące włoski.

Co więcej, aż 98% Wizażanek przyznało, że pisak do brwi NYX Professional Makeup posiada odporną na ścieranie formułę.

Potwierdzeniem tych opinii jest także fakt, że aż 93% testujących uznało, że sięgnie po ten kosmetyk do brwi ponownie, a 98% poleci go swoim przyjaciółkom.

mat. prasowe

NYX Professional Makeup, kredka do brwi Micro Brow Pencil

Dzięki tej kredce można precyzyjnie wyrysować brwi. Z kolei umieszczona na drugiej stronie szczoteczka umożliwia wyczesanie nadmiaru produktu z łuków brwiowych.

mat. prasowe

98% Wizażanek potwierdziło, że kredka do brwi NYX Professional Makeup pozwala precyzyjnie wyrysować brwi. Co więcej, 100% testujących przyznało, że umożliwia wyczesanie łuków brwiowych z nadmiaru kosmetyków.

Czy długo utrzymuje się na brwiach? Aż 99% Recenzentek stwierdziło, że TAK!

Co ciekawe, aż 95% pań uznało, że sięgnie po nią ponownie, a 97% poleci ją swoim przyjaciółkom.

mat. prasowe

NYX Professional Makeup, mascara do brwi Thick It Stick It

Pozwala bez problemu przyciemnić, ujarzmić i zagęścić wszystkie rodzaje brwi. Formuła zapewnia trwałość efektu aż do 16 godzin. Z kolei szczoteczka tej mascary posiada włókna pochodzenia roślinnego.

mat. prasowe

96% Wizażanek przyznało, że mascara do brwi NYX Professional Makeup pozwala bez problemu ujarzmić brwi, a 94% stwierdziło, że także je zagęszcza.

Co z trwałością uzyskanego efektu? 93% testujących uznało, że utrzymuje się do 16 godzin.

9 na 10 Recenzentek potwierdziło, że sięgnie po nią ponownie, a 92% poleci ją swoim przyjaciółkom.

mat. prasowe

Kosmetyki do brwi NYX Professional Makeup

WSZYSTKIE Recenzentki po przetestowaniu tych 4 kosmetyków stwierdziły, że są one łatwe w aplikacji. 99% stwierdziło również, że pozwalają na dokładne wyrysowanie i utrwalenie brwi, a przy tym są trwałe.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 96 kobiet w lipcu - sierpniu 2023 r.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama