Ten olejek do twarzy za 10 zł to apteczny hit! Zwalcza zaskórniki, trądzik oraz wągry
Olejek pichtowy z apteki ma wiele korzystnych właściwości, w tym bakteriobójcze i tonizujące. Jest to produkt, który zwalcza problemy skórne, ale i te zdrowotne. W dodatku jest bardzo tani, a efekty można zobaczyć już po tygodniu stosowania produktu!

Olejek pichtowy niweluje niedoskonałości i tonizuje skórę oraz przyspiesza procesy regeneracji, szybko przywracając skórę do zdrowego stanu. W wybranych aptekach olejek kupicie za 9,29 zł.
Właściwości pichtowego olejku od marki Kej
Olejek pichtowy słynie ze swoich dobroczynnych właściwości. Jeśli produkt będziecie stosować regularnie, pozbędziecie się trądziku, zaskórników oraz wągrów. Najważniejszym składnikiem olejku pichtowego jest octan bornylu. To właśnie jemu olejek pichtowy zawdzięcza swój charakterystyczny, intensywny zapach oraz działanie bakteriobójcze, antywirusowe, grzybobójcze i antyoksydacyjne. W składzie pojawia się również olejek z jodły syberyjskiej, który zapobiega powstawaniu wyprysków. Ole pichtowy tonizuje skórę, co wpływa na jej regenerację i szybsze leczenie ran potrądzikowych. Pamiętajcie o dokładnym dwuetapowym oczyszczaniu twarzy, aby olejek nałożony na noc mógł dotrzeć do głębszych warstw skóry. Dodatkowym atutem jest zwalczanie wodnych rodników, które przyspieszają procesy starzenia się skóry.

Systematyczne stosowanie olejku zmniejsza zmarszczki i poprawia jędrność skóry. Kilka kropel olejku mieszacie z kremem do twarzy i aplikujecie bezpośrednio na twarz i dekolt. Jeśli jednak macie problem z zaskórnikami, olej pichtowy mieszacie z innym olejkiem o działaniu nawilżającym i aplikujecie mieszankę za pomocą wacika na oczyszczoną skórę. Nie zapomnijcie zmyć oleju na noc!
Zobacz także: Najlepsze olejki oczyszczające do twarzy [Przegląd]
Jak stosować olejek pichtowy z apteki?
Producent przewidział kilka zastosowań dla olejku pichotowego:
- Regeneracyjny olejek do twarzy, który zwalczy niedoskonałości. Produkt nakładamy bezpośrednio na twarz, wykonując delikatny masaż, po czym dokładnie go zmywacie ulubioną pianką lub żelem, aby nie doszło do zapchania się skóry.
- Aromat powietrza - kilka kropel olejku wlewamy do filtra powietrza, kominków zapachowych bądź świec ciesząc się ziołowym zapchem.
- Masaż - jeśli chcecie umilić sobie wieczór, wymieszajcie kilka kropel olejku z olejem migdałowym, zyskacie idealny podkład do domowego masażu.