Meghan Markle nie zdążyła się jeszcze dobrze zaznajomić z królewskim protokołem, dlatego książę Harry musiał jej czasami podpowiadać, jak powinna się zachować. Ale na wycieczce do hrabstwa Cheshire niestety go zabrakło i księżna Sussex nie wypadła najlepiej...

Reklama

Meghan Markle zaliczyła wpadkę przy królowej

Podróż sam na sam z królową, to z pewnością wielkie wydarzenie dla świeżo upieczonej żony księcia Harry'ego. Nie tak łatwo zapamiętać wszystkie zasady królewskiego protokołu - zwłaszcza w sytuacji, kiedy oczy całego świata są zwrócone właśnie na ciebie.Mimo że zdjęcia pokazują jak świetnie Meghan Markle i królowa Elżbieta II bawią się w swoim towarzystwie, uwadze mediów nie uszły wpadki, które zaliczyła księżna Sussex.

Zobacz także: Znamy ulubiony odcień lakieru do paznokci Królowej Elżbiety II!Wycieczka do hrabstwa Cheshire była oczywiście oblegana nie tylko przez fanów rodziny królewskiej, ale także fotoreporterów, którym drobne wpadki księżnej Sussex nie umknęły. Najpierw pojawił się problem z sukienką. Beżowa kreacja projektu Givenchy nie układała się najlepiej i wyglądała na bardzo wygniecioną. Mimo że długość, krój oraz kolor były trafione w punkt, pozostałe mankamenty niestety zdecydowanie bardziej rzucały się w oczy. Kolejny błąd Meghan Markle popełniła podczas wsiadania do samochodu. Kamery zarejestrowały moment, w którym to księżna Sussex wchodzi do auta przed królową, co jest zabronione przez protokół. Jednak zanim podjęła taką decyzję, w momencie zawahania, postanowiła zapytać Elżbietę II, jak powinna postąpić w tej sytuacji. Królowa wybrnęła z tego dość szybko i pozwoliła przejść byłej aktorce przed siebie. Ostatnia wpadka dotyczy z kolei koloru paznokci Meghan Markle. Według królewskiego protokołu dozwolone są wyłącznie lakiery w neutralnym odcieniu. Inne uważane są za wulgarne. Najlepiej sprawdza się budyniowy, ponieważ dzięki niemu manicure wygląda na bardzo naturalny i nie rzuca się w oczy. Tym razem księżna Sussex postawiła jednak na niemalże biały kolor... Wszystkim wpadkom możecie przyjrzeć się bliżej na poniższym wideo - widać zarówno pogniecioną sukienkę, sytuację przy samochodzie, jak i manicure Meghan:

Reklama

To nie koniec problemów Meghan Markle... Dopiero co wypłynęło stare wideo z udziałem aktorki, o wyraźnie erotycznym charakterze. Jak nowa członikini rodziny królewskiej poradzi sobie z problemami?Zdjęcie główne: Instagram.com/harryandmeghan2018Zobacz także: Jaka jest ulubiona piosenka królowej Elżbiety II? Będziecie zaskoczone!

Reklama
Reklama
Reklama